Manicure hybrydowy ? - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-19, 19:43   #1471
dorota022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure hybrydowy w domu

Jeżeli któraś z was byłaby na tyle miła żeby jednak udzielić mi kilku rad to byłabym wdzięczna, dla was to zaledwie kilka zdań a mnie bardzo dużo pomoże ponieważ jestem zupełnie nowa tutaj na forum Dodam, że dużo już czytałam na ten temat
dorota022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 09:55   #1472
kasii8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 27
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy jakiej bazy i topu uzyjesz. Wiele dziewczyn zmywa Isana a sporo removerem
Zamówiłam z firmy Gelish top i bazę. Kolejne pytanie, warto kupować waciki bezpyłowe ?
kasii8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:35   #1473
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja nie kupuję-używam zwyczajnych wacików (tylko żeby były zbite, najlepiej cleanic albo z biedronki) tylko musisz pilnować żeby żadne kłaczki się nie zostały na paznokciu.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 14:18   #1474
d idi
Raczkowanie
 
Avatar d idi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 45
Dot.: Manicure hybrydowy w domu

Hej, ja też miałam taki dylemat, ale zaryzykowałam kupiłam zestaw startowy z cosmetics zone z lampą UV, obejrzałam ze dwa filmiki instruktażowe w necie i poszło. Teraz maluję sobie, rodzinie, koleżankom. Dla mnie lakiery z CZ trzymają się spokojnie 2 tyg, dłużej nie trzymam bo odrost jest zbyt widoczny. A czy się opłaca? Jeden lakier 15 ml wystarcza na ok 20 malowań, kosztuje 25 zł. Zestaw startowy z dwoma lakierami ok 180 zł. Jedna wizyta u kosmetyczki min 40 zł.
d idi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 15:04   #1475
dorota022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure hybrydowy w domu

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, a czy uważasz że ta lampa będzie ok? http://allegro.pl/duza-lampa-uv-36w-...901146633.html nie miałaś żadnych problemów z robieniem paznokci, dużo na ten temat czytałam i wiem, że niektórym dziewczynom nie wychodzą. Też mam zamiar kupić ten zestaw z CZ, ale czy Ty do tego używasz innej bazy i lakieru nawierzchniowego? bo wiem, że wiele osób nie jest zadowolonych z tych 2 rzeczy
dorota022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:52   #1476
d idi
Raczkowanie
 
Avatar d idi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 45
Dot.: Manicure hybrydowy w domu

Lampa do której przysłałaś link na zdjęciu głównym przedstawia jeden model a w opisie aukcji jest pokazany inny model więc dowiedz się dokładnie który egzemplarz otrzymasz(ja posiadam taką jak na zdjęciu głównym). Byćmoże nie różnią się niczym technicznie ale wg mnie ta ze zdjęcia zamieszczonego w opisie jest lepsza bo przycisk włączania timera na ma wierzchu co w praktyce jest bardzo wygodne (moja lampa ma ten guzik z tyłu). Moim zdaniem na potrzeby własne w zupełności wystarczy. Ja zakupy robiłam bezpośrednio ze strony CZ http://www.cosmeticszone.pl/. A trudności z malowaniem to kwestia wprawy, ja zaczęłam w listopadzie i nie potrafię jeszcze zabezpieczyć wolnego brzegu ale i tak nic mi się nie rozwarstwia. Baza i top też z CZ. Doświadczone dziewczyny piszą że dobry jest Gelish - na pewno tak, skoro tak piszą, ale na razie nie kupiłam bo to kolejne 160 zł, wolałam wzbogacić swoją kolekcję kolorów .
d idi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:58   #1477
dorota022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure hybrydowy w domu

Znalazłam jeszcze taką: http://allegro.pl/lampa-cyfrowa-lcd-...842797139.html która z nich byłaby lepsza?
Czy ten zestaw opłaca się kupić? http://lakieryhybrydowe.pl/ a może lepiej wybrać pojedyncze rzeczy? proszę o odpowiedź

Edytowane przez dorota022
Czas edycji: 2014-01-20 o 20:03
dorota022 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 20:42   #1478
Dama ris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Nad morzem
Wiadomości: 7
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Ja np. uzywam bazy Gelish a lakiery różne
Najwięcej mam Cosmetics Zone, ale sa też Tifton,Ibd i teraz zamawiam Mollona ,testuje wszystko
Właśnie wykańczam bazę Mollona i IDB, zamierzam zainwestować w Gelish, mam tylko wątpliwość co do matowienia pod tą bazę. Matowicie czy nie ?
Dama ris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 20:50   #1479
d idi
Raczkowanie
 
Avatar d idi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 45
Dot.: Manicure hybrydowy w domu

Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o lampy, ale moim zdaniem nie ma znaczenia jaka jest lampa UV, czy droga, czy tania, ma tylko utwardzić, jeśli chcesz wydać trochę więcej na lampę to warto kupić lampę LED, wtedy malowanie paznokci - szczególnie sobie- będzie znacznie krócej trwało.
Link do zestawu który wstawiłaś nie wskazuje konkretnej oferty, coś poszło nie tak.
d idi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 20:59   #1480
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Dama ris Pokaż wiadomość
Właśnie wykańczam bazę Mollona i IDB, zamierzam zainwestować w Gelish, mam tylko wątpliwość co do matowienia pod tą bazę. Matowicie czy nie ?
....
lekko blokiem
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:08   #1481
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Nie matowię w ogóle. Ostatnio ...wypolerowałam paznokcie na błysk. Trzymało się jak zwykle (ponad 2 tygodnie), natomiast rewelacyjnie się odmoczyło . Wszystko odpadło samo ...a pod spodem błyszcząca płytka paznokcia.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 21:13   #1482
dorota022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure hybrydowy w domu

http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Mani...mpa-UV-36W/279 chodziło mi o ten zestaw nie chciałabym na początku wydawać za dużo pieniędzy bo nie wiem czy mi się to spodoba i czy będą mi wychodziły.
Jak byłam u kosmetyczki to zawsze osobno malowała mi kciuki czy tak powinno się robić?
dorota022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:19   #1483
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Nie matowię w ogóle. Ostatnio ...wypolerowałam paznokcie na błysk. Trzymało się jak zwykle (ponad 2 tygodnie), natomiast rewelacyjnie się odmoczyło . Wszystko odpadło samo ...a pod spodem błyszcząca płytka paznokcia.
na Gelishu? dziewczyny ale mam mętlik w głowie nie wiem co kupić CND czy Gelish? jak zdecyduje się już na jedną to doczytam coś nowego i zmieniam zdanie i tak w kółko łatwo schodzi ten Gelish czy nie? wiem, zależy od lakieru jaki znajduje się na bazie.. ale tak na oko - procentowo? na ile wykonanych mani wszystko odmoczyło się tak, że skrobanie metalowym radełkiem było 100% zbędne ?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:22   #1484
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
na Gelishu? dziewczyny ale mam mętlik w głowie nie wiem co kupić CND czy Gelish? jak zdecyduje się już na jedną to doczytam coś nowego i zmieniam zdanie i tak w kółko łatwo schodzi ten Gelish czy nie? wiem, zależy od lakieru jaki znajduje się na bazie.. ale tak na oko - procentowo? na ile wykonanych mani wszystko odmoczyło się tak, że skrobanie metalowym radełkiem było 100% zbędne ?
....
w porównaniu z MisteroM. Indigo,Opi...Gelish odmacza się bosko<mam płyn z Artistica> jak juz zeskrobuje to drewnianym patyczkiem lekko
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:31   #1485
Dama ris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Nad morzem
Wiadomości: 7
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Nie matowię w ogóle. Ostatnio ...wypolerowałam paznokcie na błysk. Trzymało się jak zwykle (ponad 2 tygodnie), natomiast rewelacyjnie się odmoczyło . Wszystko odpadło samo ...a pod spodem błyszcząca płytka paznokcia.
Dzięki, własnie o taką baze mi chodzi UNIWERSALNĄ, bo niektóre panie nie chcą matowić płytki. Chociaż ostatnio robiłam na bazie Mollona bez matowienia i wszystko było ok. przez ok. 10 dni bez najmniejszych uszkodzeń, pewnie dotrwałoby do 2 tygodni ale Pani zdejmowała bo nie może mieć nic na pazurkach w pracy
Dama ris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:38   #1486
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Dama ris Pokaż wiadomość
Właśnie wykańczam bazę Mollona i IDB, zamierzam zainwestować w Gelish, mam tylko wątpliwość co do matowienia pod tą bazę. Matowicie czy nie ?

Ja na początku matowilam piknikiem o gradacji około 400. Teraz nie matowie w ogóle.


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 09:30   #1487
d idi
Raczkowanie
 
Avatar d idi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 45
Dot.: Manicure hybrydowy w domu

Ja taki właśnie zestaw startowy kupiłam i wystarczył w zupełności, żeby zaoszczędzić na kosztach przesyłki od razu dobrałam jeszcze 3 lakiery, kopytko metalowe, duży aceton. A z tym kciukiem to chyba też kwestia przekonania, jak oddzielnie go zrobisz większa pewność że lakier nie spłynie, ale to sprawdzisz sama, ja robię wszystkie palce razem.
d idi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 10:13   #1488
dorota022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure hybrydowy w domu

Ok, dziękuję Ci bardzo za wszystko czyli jesteś zadowolona z tego zestawu czy coś Ci nie pasuje, przeszkadza? A jak to jest z kosztami przesyłki? I mam jeszcze jedno pytanie: czy te lakiery wysychają tak jak normalne?

Edytowane przez dorota022
Czas edycji: 2014-01-21 o 12:41
dorota022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 14:02   #1489
d idi
Raczkowanie
 
Avatar d idi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 45
Dot.: Manicure hybrydowy w domu

Cytat:
Napisane przez dorota022 Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję Ci bardzo za wszystko czyli jesteś zadowolona z tego zestawu czy coś Ci nie pasuje, przeszkadza? A jak to jest z kosztami przesyłki? I mam jeszcze jedno pytanie: czy te lakiery wysychają tak jak normalne?
Proszę bardzo , rozumiem twoje "rozterki" sama długo się wahałam, czytałam, myślałam.
Ja jestem zadowolona z lakierów CZ, na początek baza i top też są spoko ale z czasem chętnie kupiłabym Gelisha.
Koszty przesyłki podane są na stronie CZ, 13,50 kurier, 14 poczta polska.
Pytasz o wysychanie, na paznokciu? na paznokciu nie wysychają bez lampy więc możesz malować, poprawiać do woli zanim nie włożysz do lampy. Życzę udanych zakupów i czekam na zdjęcia paznokci w stosownym wątku.
d idi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 15:21   #1490
dorota022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure hybrydowy w domu

To, że nie wysychają na paznokciu bez lampy to wiem hehe może źle to napisałam, chodziło mi czy zasychają w buteleczkach, bo jeżeli będę robiła paznokcie tylko dla siebie to wystarczy mi na ok rok jeden lakier, więc nie wiem czy jest sens kupować więcej
dorota022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 16:31   #1491
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

85 z CZ tak mi sie spodobało i na weekendzie kupiłam jeszcze 26 i pst15
i wow dzis odebrałam list i musze powiedziec ze hihi nie wytrzymałam pistacjowo-mietowa 26 urzekła mnie dosłownie i juz jest na moich paluszkach. Podczas aplikacji nic sie nie kurczy jupii i ładnie sie utwardza kolor z base&finish LNC.
2 warstwy 26 i 85
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08567.jpg (153,2 KB, 42 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2014-01-21 o 16:37
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 17:08   #1492
DorciaT86
Przyczajenie
 
Avatar DorciaT86
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure hybrydowy ?

hej mam bazę i top firmy activ i basa jest ok, ale na topie powstaja mi bąble nawet po cienkiej warstwie niewiem dlaczego....?
DorciaT86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 18:54   #1493
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Manicure hybrydowy ?

DO TYCH CO MAJĄ PROBLEM Z TRWAŁOŚCIĄ HYBRYDEK
Mi hybrydy trzymały się 4, 5 dni( mam miękkie i rozdwajające się paznokcie) , na bazie , lakierze, topie z CZ , zmieniłam baze i top na gelish ....efekt był taki sam.....czytam i czytam na forach no i galish ma dobre opinie.....więc skróciłam paznokcie do opuszka i zmieniłam kształt z kwadratowych na półokrągłe, zastosowałam base i top gelish a lakier CZ , dzisiaj jest 9 dzień i żaden mi się nie rozdwoił, nie pękł , nie odprysnął, polecam taką próbę tym co krótko się trzyma hybryda

Dzisiaj zmieniam ze względu na odrost. W czasie tych 9 dni zakupiłam 2 lakiery indigo, jak dla mnie za gęste i po pomalowaniu kolor wygląda jak chmury kłębiaste , zakupiłam też lakiery charbonne zestaw 4 niestety kolory strasznie płowe na próbkach wyglądają całkiem inaczej , oj tego zakupu bardzo żałuje, ostatnim zakupem jest top eco , dzisiaj go założę , wkrótce napisze jak u mnie się spisał.

Na dzień dzisiejszy mogę polecić bazę gelish (którą ja muszę zeskrobywać i lekko wygładzać pilnikiem , ale za to trzyma całość , także coś za coś ) , lakiery CZ i top i gelish i CZ

Edytowane przez Roszpunka34
Czas edycji: 2014-01-21 o 18:57 Powód: ZMIANA
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 20:06   #1494
d idi
Raczkowanie
 
Avatar d idi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 45
Dot.: Manicure hybrydowy w domu

A tego to już nie wiem, tak jak pisałam, posiadam od listopada, więc wypowiem się za rok
d idi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 20:10   #1495
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

[QUOTE=Roszpunka34;4472769 1]DO TYCH CO MAJĄ PROBLEM Z TRWAŁOŚCIĄ HYBRYDEK
Mi hybrydy trzymały się 4, 5 dni( mam miękkie i rozdwajające się paznokcie) , na bazie , lakierze, topie z CZ , zmieniłam baze i top na gelish ....efekt był taki sam.....czytam i czytam na forach no i galish ma dobre opinie.....więc skróciłam paznokcie do opuszka i zmieniłam kształt z kwadratowych na półokrągłe, zastosowałam base i top gelish a lakier CZ , dzisiaj jest 9 dzień i żaden mi się nie rozdwoił, nie pękł , nie odprysnął, polecam taką próbę tym co krótko się trzyma hybryda

....
dokładnie ! zmiana kształtu paznokci na bardziej zaokrąglone-ergonomiczne...bardzo pomaga,...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 15:47   #1496
dorota022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure hybrydowy w domu

Ok, dzięki
dorota022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 18:19   #1497
kasii8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 27
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Zamówiłam pilniki 100/180 i wydaje mi się, że do manicure hybrydowego są zbyt gruboziarniste :/ Jak Wy uważacie ? Jakie macie ?
kasii8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 18:32   #1498
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kasii8 Pokaż wiadomość
Zamówiłam pilniki 100/180 i wydaje mi się, że do manicure hybrydowego są zbyt gruboziarniste :/ Jak Wy uważacie ? Jakie macie ?
...
ale to do skracania paznokci chcesz....180 moze byc,ale do nat.płytki lepszy 240
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 09:55   #1499
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ale to do skracania paznokci chcesz....180 moze byc,ale do nat.płytki lepszy 240
też tak myślę
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 10:58   #1500
kasii8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 27
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Czyli 180 do skracania paznokci, a 240 ?
kasii8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.