Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-24, 17:12   #1291
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Hope buuu
Zebra to chyba nie ja używałam tego określenia
Zieew wciągnęłam się w Prawo Agaty i na tvn player oglądam. Fajnie być taką elegancka Panią adwokat w szpilkach i świeżym manicure... Ale wole mój dres,moje bezrobocie i Maksia w brzuchu

Edytowane przez Kucyk_Truskawkowy
Czas edycji: 2014-01-24 o 17:22
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 17:27   #1292
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kacprowi też ropieje. Przemywam przegotowaną wodą i mam kropelki Tobrex.
Wiktorowi ropiały i łzawiły dłuuugo (to tez dość czeste kest), najpierw dwa a później jedno....
u niego nawet przetykanie kanalika z którym do prawie 6 mca zwlekalismy nie pomogło (miał te kanaliki nie tyle zatkane co poprostu bardzo wąskie) oko przestało łzawić koło 10miesiąca samo, choć do dziś czasem na wietrze czy słońcu zajdzie łzami, z perspektywy czasu to to przetykanie było bez sensu tylko stres dla dziecka.....
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 17:30   #1293
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

jejuuuu

http://www.pinkieshop.pl/kocyki-nie-tylko-do-wozka/

jakie piękne te kocyki....
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 17:30   #1294
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość

beta moja tylko 0,11,


Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość


Czy ktoś poleci jakiś dobry inhalator???
nie wiem czy dobry. ale wiem, że niektóre dzieci lubią inh. Mój średnio.
Mamy Intec - Pingwina.

Biedny taki chory dzieć
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 17:42   #1295
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

hope
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 18:08   #1296
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

wadera i jak Ci idzie??
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 18:13   #1297
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Wybaczcie, że mnie mało, ale TŻ wczoraj był po południu na imprezie z pracy i ciągle siedzę z Małym. Chwała wszystkim dziewczynom, które zajmują się dziećmi 24h/dobę, bo TŻci są w pracy albo delegacji, podziwiam szczerze... Jednak pomoc jest bardzo przydatna.
I zaczyna mi poważnie doskwierać brak koleżanek. Chyba się muszę z kimś poznać, ale jak to zrobić Ech...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 18:35   #1298
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Pani- nie bardzo nawet mam jak Mu pomóc. Bo to "tylko" katar

dzięki za inhalator...już szukam na allegro.

Mój na sete tego nie będzie lubił....


Perse...eh samemu ciężko to prawda. Mój mąż pracowłą dużo, ale teraz obcięli Mu godziny i jest więcej w domu. Dla mnie to duża ulga


aaaaaa jutro idę przepuścić trochę kasy na zakupy...bo przez przypadek okazało się, że mam trochę nadwyżki.

Mąż kazał się obkupić
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 18:41   #1299
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Melduje się Anitko u mnie ok czuję się bardzo dobrze aż za dobrze, nie czuję że jestem w ciąży.

Hope szkoda

Ja tak na szybko, bo jestem u rodziców i piszę z telefonu.
Ale jaja siostra ma w planach pod koniec września brać ślub a ja mogę być na porodówce ( jak się doczekam ). Boję się też jej powiedzieć. Nikt jeszcze nie wie oprócz was .
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 18:55   #1300
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

chcę zamówić szampony i odżywki u tego sprzedawcy http://allegro.pl/listing/user/listi...2&us_id=610503 może zobaczycie cos u niego godnego polecenia to bym wybróbowała?
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 19:02   #1301
jana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 399
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Hope, tak mi przykro ū
__________________
listopad 2012 ... skończył się cud

...mały chłopiec czeka na kwiecień
jana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 19:10   #1302
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez jana Pokaż wiadomość
Hope, tak mi przykro ū
ej ale HOPE nie chciała teraz być w ciąży!!

a betę zrobiła dlatego że ginka jej kazała bo @ się spóźniała a na usg nie było nic widać aby stwierdzić czy jest ciąża czy nie
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 19:19   #1303
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Kocurek bardzo dobre opinie mają inhalatory Omron. A moja koleżanka ma Microlife i też jest zadowolona.

Paniczka, Hope to zastępstwo nie było niestety na dłużej tylko doraźnie wczoraj, ale fajnie było posiedzieć z dzieciaczkami, zresztą ja zawsze chciałam być nauczycielką ale z przyczyn ekonomicznych wybrałam inny kierunek...ale księgowość to jednak nie dla mnie..Z dzieciakami to jest wesoło, ostatnio jak pomagałam w 5 latkach ubierać się w odświętne ciuszki na występy to jeden do mnie puścił oczko i z takim fajnym akcentem "Ej laska"
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 19:24   #1304
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Pani - działamy kropelkami, woda morską, katarkiem...Jessoo jaki krzyk jest przy tym. Serce mnie boli, bo Marcello się tak wydziera jakbym ze skóry obdzierała
jeej biedulek, mam nadzieję, że szybko przejdzie

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
beta moja tylko 0,11, i czuje ze @ idzie. ide na fitness to pewnie kurek pusci w koncu. milego wieczorka
no to tylko poczekać trzeba

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
aaaaaa jutro idę przepuścić trochę kasy na zakupy...bo przez przypadek okazało się, że mam trochę nadwyżki.

Mąż kazał się obkupić
udanych zakupów

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Melduje się Anitko u mnie ok czuję się bardzo dobrze aż za dobrze, nie czuję że jestem w ciąży.
Ty to już byś chciała wzywać posejdona Kochana masa kciuków zaciśnięta i ja mocno wierzę w to, że wszystko jest w najlepszym porządku

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Ja tak na szybko, bo jestem u rodziców i piszę z telefonu.
Ale jaja siostra ma w planach pod koniec września brać ślub a ja mogę być na porodówce ( jak się doczekam ). Boję się też jej powiedzieć. Nikt jeszcze nie wie oprócz was .
A to już pewne, że ślub we wrześniu - czy tylko przymiarki?
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 19:27   #1305
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
to jeden do mnie puścił oczko i z takim fajnym akcentem "Ej laska"
hehe
mnie duża liczba małych dzieci przytłacza. ogólnie często przychodza do nas przedszkola na "lekcje". ale zwykle ta godzinka mnie tak wypruje, że na dłuższą metę bym nie dała rady. poza tym takie dzieci bardzo lubią się przytulać, co mnie trochę krępuje, paraliżuje nie wiem jak to określić.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam

Edytowane przez BERBIE
Czas edycji: 2014-01-24 o 19:41
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 19:48   #1306
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jak Ci dziś odreagowywał noc i o której zaśnie?
W dzień spał dwa razy po 1,5h. Teraz właśnie zasnął ale dzisiaj cyrki były z zasypianiem. Cycus, płacz, rączki i tak w kółko. I cały czas źle.
A tobie jak się T. tak budzi w nocy to za każdym razem karmisz?

Koocur biedny Marcelek
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 19:49   #1307
wieka22
Rozeznanie
 
Avatar wieka22
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lu
Wiadomości: 658
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Berbie dzięki za info o łóżku

Perse...nie ciekawie z tymi znajomymi
a na co idziecie do teatru?rozerwiecie się troszkę
a z nowymi znajomościami to nie mam za bardzo pomysłu...a inne mamy na spacerach?jest ich troszkę w okolicy? bo kiedyś chyba pisałaś, że nie bardzo?
może bliżej wiosny mamy się trochę "wysypią" w parkach, skwerkach? i będzie łatwiej nawiązać znajomości???

Koocur my dostaliśmy taki INHALATOR, sprawdzał się dobrze, przy starszym Julku, ale i przy Dzidzi był ok

tylko my nie trzymaliśmy bezpośrednio przy buzi Usi, bo chyba za mocno się nawdychała tej pary i potrafiła rzygnąć
robiłam jej inhalacje ale z pewnej odległości
zdrówka dla MArcela

Edytte to Wam się skumulowało

Flower
uważaj na tych małych podrywaczy

Agatko śliczne te kocykiwidziałaś jej może na żywo?
hehe już wiem komu by się te pinki spodobały

Mlebidakin kibicuję Ci mocno, aby te święta były bardzo radosne
__________________
Juliusz ur. 30.05.2011
Aleksander ur. 08.06.2012
Usia ur. 08.07.2013


coming soon lipiec'2016
wieka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 19:59   #1308
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
miałam muła. dlatego nie jadłam.
ani mdłości, ani wymioty, metaliczny posmak. muł.
Masz smaczki?
Rozpieszcza Cię mąż?
mam smaczki na wszystko co w piwnicy w słoikachogórki na wszelkie sposoby, papryka, grzybki- mogę podjadać na przemian z kapuchą kiszoną
trudno mi się zmusić zjeść coś konkretnego, czuję się jakbym piła trzy dni i miała kaca
Mąż robi co może a może niewiele- jak nie jest w pracy to jedzie z moim Tatą rano i wracają wieczór (ale jeszcze dwa dni i korytarz będzie gotowy, zostanie wykonanie i zamontowanie schodów))
mam obiecaną jego wielką pomoc w sprzątaniu nowego mieszkania po remoncie korytarza
w nocy to gółwnie on wstaje do Kasi (i chociaż nie po mojemu- zabiera ją od razu do nas) to dzięki temu zdarza się, że przesypiam noc nie pamiętając lub nie wiedząc w ogóle że Kasia się obudziła...

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
zebra - to chyba bylo moje pytanie
Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Zebra to chyba nie ja używałam tego określenia
kalafior, kalafior, kalafior
Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Kocurek bardzo dobre opinie mają inhalatory Omron. A moja koleżanka ma Microlife i też jest zadowolona.
z Microlife to chyba wszystkie produkty są godne polecenia
chociaż akurat inhalatora z tej firmy nie mam/a szkoda
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 19:59   #1309
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

hejka!!
Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
siemanko
- naaadrobilam
wybaczcie mi nieobecnosc. bez biadolenia usprawiedliwe sie tym ,ze naprawde mialam w ciul do nadrobienia na uczelni przez tamto lezenie a jeszcze dodaktowo sesja swoją drogą, także był hardkor ale jestem juz odrobiona i tam i z wizazem takze git jest , wracam z nową energią

Wczorajsza wizyta u dr Paligi - rewelacja. Zmiażdżyła system.... Po prostu wyszlam z głową jak sklep, dopiero będę te informacje układać i wprowadzać w życie.
HOPE! szacun za nadrobienie! Gratki za wyprostowanie spraw na uczelni. Ciesze się ze znalazłaś lekarkę z której jesteś zadowolona!

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
dziekuje dobrze - juz biore 1 tabletke , niedługo bede odstawiać jeszcze zreperuje 2 zeby i moge sie brac za działania czyli za jakies 65 dni
MLEB! szybciutko zleci!!! już zaczynam zaciskać powoli kciukaski!

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które są na wątku od początku - czy wcześniej istniało coś jeszcze? Bo zaczęłam Was sobie przeglądać od I części (wiem, wiem, porywam się z motyką na słońce ) i tam są chyba jakieś wzmianki o wcześniejszym wątku zdradzicie?
SZALONA! Agatka Ci już napisala - ja tez kiedyś zaczęłam czytac od początku ale poległam!

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
A i coraz mocniej obawiam się, że moja Córka zostanie bezimienna
Mój tż przechodzi już sam siebie: przez ostatni tydzień mówił do Małej "Hania" i już się po woli oswajałam się i cieszyłam a wczoraj wyskakuje, że jednak Hania nie, bo będą ją wołać Hanka - a to mu się nie podoba i wymyślił, że może jednak nazwiemy ją Aurelia..
ANITKA! spokos spoko imie znajdziecie! czasami dają imię dopiero jak się urodzi wiec spoko!


Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Marcello chory, nosek zapchany, oczka łzawią...tak się męczy biedaczek
Zdrówka dla Marcelllo!!

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Domisiowi ropieje oczkoCzym moge go przemywać?
Sól fizjologiczna, przegotowana woda. nas lekarka opitoliła za rumianek ze niby nasila. Można ponoc czarną herbatą. Duzo dzieci to ma -nasza w szczytowym momencie oczka po spaniu nie mogła otworzyć. Dostalismy kropelki i zaraz przeszło.

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
a co to tu taka cisza??
ja tez kilkakritnie odswieżałąm i już mysalam ze wizaz nawal

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44784633]Wybaczcie, że mnie mało, ale TŻ wczoraj był po południu na imprezie z pracy i ciągle siedzę z Małym. Chwała wszystkim dziewczynom, które zajmują się dziećmi 24h/dobę, bo TŻci są w pracy albo delegacji, podziwiam szczerze... Jednak pomoc jest bardzo przydatna.
I zaczyna mi poważnie doskwierać brak koleżanek. Chyba się muszę z kimś poznać, ale jak to zrobić Ech...[/QUOTE]PERSE! ja tez nie znosze jak tz ma 12 h w pracy a ja już wtedy padam. Czasami proszę
by mama przyszła. Kochana a nie masz gdzies w pobliżu jakiegoś placu zabaw? Teraz pewnie ciężko będzie, ale ja na placu zabaw kilka mam poznałam z dzieciaczkami w podobnym wieku. a w ogóle ja ma gdzie s w głowie zakodowane (wiem ze błędnie ) ze Ty w Lublinie mieszkasz. Jakoś tak sobi twoje miejsce pracy z takim w lbl skojarzyłam (tam studiowałam) i nawet jak pisałaś ze po pracy byłas w takim a takim sklepie to ja Cie w konkretnych sklepach w Lublinie widziałam
Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
..Z dzieciakami to jest wesoło, ostatnio jak pomagałam w 5 latkach ubierać się w odświętne ciuszki na występy to jeden do mnie puścił oczko i z takim fajnym akcentem "Ej laska"
: hahaha:

Dziewczyny kiedy jest najlepszy czas i najlepsze oferty na rezerwacje wyjazdów zagranicznych na wakacjach?
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 20:02   #1310
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy jest najlepszy czas i najlepsze oferty na rezerwacje wyjazdów zagranicznych na wakacjach?
ja w tamtym roku w lutym rezerwowałam.
gdzie się wybieracie?
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 20:18   #1311
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
jeden do mnie puścił oczko i z takim fajnym akcentem "Ej laska"
haha dobry tekst

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy jest najlepszy czas i najlepsze oferty na rezerwacje wyjazdów zagranicznych na wakacjach?
Teraz, jak najszybciej, bo lastów już nie ma

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

I już się Olek przebudzil. 25minut spał. Dobrze że chociaż kolację zdążyłam zjeść bo nie raz się nie udaje
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 20:30   #1312
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ja w tamtym roku w lutym rezerwowałam.
gdzie się wybieracie?
BERBIE! właśnie do końca nie wiemy. Patrzymy tak by nie było bardzo drogo i cala podróż długo nie trwała. My w sumie jakiś suoer warunków nie potrzebujemy. Z tego co patrzyłam to chyba najlepiej nam Bułgaria się układa.
Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Teraz, jak najszybciej, bo lastów już nie ma



I już się Olek przebudzil. 25minut spał. Dobrze że chociaż kolację zdążyłam zjeść bo nie raz się nie udaje
o kurcze już nie ma! to się Olusiek naspał!
to musze Tz przycisnąć byśmy cos zarezerwowali.
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 20:32   #1313
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Dziewczyny dzięki za porady szukam opinii i zamawiam, może Miskowi pomogą inhalacje


Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość

Dziewczyny kiedy jest najlepszy czas i najlepsze oferty na rezerwacje wyjazdów zagranicznych na wakacjach?

Bozi wreszcie cos z mojej dziedziny... im dłużej czekasz tym masz mniejszy wybór
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 20:38   #1314
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Esia bo kiedyś można było rezerwować na ostatnią chwilę i można było w fajną cenę trafić. A teraz ponoć już tego nie ma. Nam mówili że do końca stycznia będziemy mieli taniej. No i też nie opłaca się jechać w sezonie. My lecimy 30.06. W lipcu byłoby 800 zł drożej
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 20:41   #1315
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

aaaale ze mnie spotsmenka...
na początku było takie mega rozgrzanie t mega tempem, 30 sekund tego wycisku, słabość i musialam wyjsc do wc na trzezwienie, bo bym chyba do góry kopytami wyszla stamtąd haha potem juz dalam rade, bo bylo n jakosc nie ilosc


co do bety i starań, to chciaam w tym cyklu już zaskoczyć, ale wczoraj jak siedzialam w tym gabinecie i uswiadomilam sobie poprzez te dobrą kobietę że to nie byłby najlepszy moment to dzisiaj juz inny wynik chcialam zobaczyc. A przynajmniej nie miałam ciśnienia na pozytywny wynik, także spoko, ale dziękuję kochane za wsparcie, to bardzo miłe!
wiecie, ja bylam przeswiadczona (przez dotychczasowe traktowanie lekarzy) ze i tak nie znajde przyczyny, ze szkoda tylko czasu odczekiwać itd. że szukam lekarza bardziej do prowadzenia sumiennego niż przygotowania.
A tu wczorajsza wizyta i proszę. Pani ma pomysł, ma trop, i bardzo chciałabym to zbadać a jakbym zaszła to nie byloby na to badanie szans i moglaby być powtórka, niepowodzenie, a co za tym idzie jeszcze więcej czasu upłynęłoby zanim doczekalabym się dzieciątka.
także nie rozpaczam nad tym, ze nie zaskoczylam jednak teraz. Buziaki

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
(...)
kalafior, kalafior, kalafior
hehe a napisalam o tym kalafiorku przy tym jak ci przypomnialam ,ale skasowalam, zeby moze jednak Cię nie urazic ale dobrze! kalafiorek musi byc! dobry znak
Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Ciesze się ze znalazłaś lekarkę z której jesteś zadowolona!
dzięki kochana! musze przyznać, że już po pierwszej wizycie zdobyła moje zaufanie (a jestem ostrozna bardzo) i czuję się bardzo bezpiecznie teraz
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 20:43   #1316
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Esia najlepszy czas już był a rezerwować najlepiej już teraz bo z dzieckiem
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 20:45   #1317
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Esko teraz chyba najlepiej kupic. jeszcze póki stoi wszystko cenowo i wybór jest.
a jak nie mozecie teraz zdecydowac, to
najdrozszy okres (na kupno i wyjazd) na kupowanie to ten "wakacyjny" czyli od 20 czerwca i wrzesień włącznie. najgorszy centralnie czas to sierpień. najlepszy - maj, ewentualnie początek czerwca, lub dopiero pazdziernik np.
Co sie ułaziłam za tym w zeszlym roku to sie doświadczyłam az za duzo;... także ja tak to widzę

Edytowane przez h0pe
Czas edycji: 2014-01-24 o 20:48
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 20:51   #1318
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Kocurku my mamy dokładnie ten http://www.inhalatory.pl/inhalator-f...ibli,id34.html
Kupiony przez teścia w pierwszej lepszej aptece (by bez niego by nas ze szpitala nie wypuścili). Nie było czasu na szukanie i czytanie opinii - a jestem bardzo zadowolona - bardzo często używany. Ma specjalną silikonową nakładkę dla dzieci.
Julek lubi inhalacje, sam sobie montuje wszystko i sam trzyma (ale podobno to rzadkie)

Perse u mnie podobnie z siedzeniem w domu. mam jedną znajomą, z którą widuje się dość często (za często - w dodatku ona na mnie źle działa). A reszta naszych znajomych poza bdg. Nie mamy tak naprawdę tu nikogo z kim można by wyjść na piwo, albo chociaż odwiedzić spontanicznie na kawę (bo tak lubimy; telefon - 'jesteście' - jak tak to wpadamy). Bardzo, bardzo mi brakuje znajomych i kontaktów z ludźmi

Anita spokojnie, my wybraliśmy imię dla Julka na sali porodowej w środku nocy i jak do końca wszyscy się pytali o imię i mówiliśmy, że nie wiemy to myśleli, że nie chcemy powiedzieć a my naprawdę nie wiedzieliśmy

Hope

EE. kto pytał o sprzedaż allegro - tablica (Eseska???) Ja właśnie ostatnio wybrałam zabawki Julka którymi się nie bawił i chcę wystawić. Stawiam na tablicę - bo wolę bez przesyłki sprzedać (sporo dużych). I dziś wystawiłam kierownicę FP (którą Jul od początku olewał) i po godzinie zadzwoniła pani, że chętna. Byłam w szoku (może za tanio )
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 21:14   #1319
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Esia bo kiedyś można było rezerwować na ostatnią chwilę i można było w fajną cenę trafić. A teraz ponoć już tego nie ma. Nam mówili że do końca stycznia będziemy mieli taniej. No i też nie opłaca się jechać w sezonie. My lecimy 30.06. W lipcu byłoby 800 zł drożej
tak jest! Już nie ma takich lastów jak było dawniej!! Poza tym lecąc z dzieckiem trzeba wybierać wcześniej póki ten wybór jest a później zostają już najgorsze hotele, jasne że czasem się w miarę OK trafi ale różnie to bywa i teraz już nie ma co czekać do końca że jakiś last wskoczy...
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 21:17   #1320
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Bozi wreszcie cos z mojej dziedziny... im dłużej czekasz tym masz mniejszy wybór
KOOCUR! a mogę na weekendzie Cie trochę PW pomęczyć?
Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Esia bo kiedyś można było rezerwować na ostatnią chwilę i można było w fajną cenę trafić. A teraz ponoć już tego nie ma. Nam mówili że do końca stycznia będziemy mieli taniej. No i też nie opłaca się jechać w sezonie. My lecimy 30.06. W lipcu byłoby 800 zł drożej
MAGA! u mnie w szkole konferencja jeszcze w lipcu jest
Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
aaaale ze mnie spotsmenka...
na początku było takie mega rozgrzanie t mega tempem, 30 sekund tego wycisku, słabość i musialam wyjsc do wc na trzezwienie, bo bym chyba do góry kopytami wyszla stamtąd haha potem juz dalam rade, bo bylo n jakosc nie ilosc


Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Esko teraz chyba najlepiej kupic. jeszcze póki stoi wszystko cenowo i wybór jest.
a jak nie mozecie teraz zdecydowac, to
najdrozszy okres (na kupno i wyjazd) na kupowanie to ten "wakacyjny" czyli od 20 czerwca i wrzesień włącznie. najgorszy centralnie czas to sierpień. najlepszy - maj, ewentualnie początek czerwca, lub dopiero pazdziernik np.
U nas niestety wchodzi w gre ten najgorszy wakacyjny czas bo ja w szkole pracuje i tak tylko mam wolne i jak widać nie od 30.06 i tez ostatni tydzień sierpnia już musze być do dyspozycji

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
EE. kto pytał o sprzedaż allegro - tablica (Eseska???) Ja właśnie ostatnio wybrałam zabawki Julka którymi się nie bawił i chcę wystawić. Stawiam na tablicę - bo wolę bez przesyłki sprzedać (sporo dużych). I dziś wystawiłam kierownicę FP (którą Jul od początku olewał) i po godzinie zadzwoniła pani, że chętna. Byłam w szoku (może za tanio )
INUTILKU! ja pytałam ! Dziękuje!

KOCHANE! wiecie ze jesteście niezastąpione!!!! I że można z Wami o WSZYSTKIM porozmawiać!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 21:29:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.