Lekka spacerówka na zimę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-21, 12:59   #31
Assia1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 57
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Jesteśmy po dwóch spacerach z nową furą, wczoraj byliśmy w lesie po deszczu i muszę przyznać, że wózeczek spisał się bardzo dobrze. Oczywiście trzęsło, bo nie ma amortyzatorów, ale moja Córa to akurat lubi zasypia błyskawicznie. Wózek prowadzi się lekko, bez wysiłku, ale faktycznie będę musiała się przyzwyczaić do skrętnych kółek, bo jak na razie mam wrażenie, że latają. Rączka jak dla mnie jest za wysoko. Tak czy siak, Córa wygląda na zadowoloną i ja również polecam
Assia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:24   #32
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 424
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

No to super. Ja mam 168cm wzrostu i rączka jest jak najbardziej ok. Folia faktycznie słaba - tylko że mój synek nie chce nawet pod nią siedzieć także chyba raz była w użyciu. Odetchnęłam, że się podoba bo to ja pierwsza poleciłam
__________________
Filip 05.12.2011
gosiaczekkk85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 13:03   #33
tropika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Dziewczyny, znalazłam Wasz watek przez przypadek - szukałam opinii o wozku Bebe Beni Izzy. Już prawie miałam sie skusic i zamowic go przez neta az tu widze ze jedna z Was jest z Rumi - ja tez , a druga z Gdanska
I tu proszę Was o pomoc - czy posiadaczki wozka mogą mi zmierzyć wysokość raczki nad ziemia? Ile mniej więcej srodek raczki jest nad ziemia. Mam tyle wzrostu co Assia1987 i wlasnie się boje ze będzie mi niewygodnie.
Assia1987 - czy skoro jesteś z Gdanska to bylabys tak dobra i pokazala mi wozek na zywo? Moze przy okazji Twojego spacerku z corka? W Gdansku bywam praktycznie co weekend.
Z góry dziekuje za Wasze odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
tropika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 16:28   #34
Mondo_Bongo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

na razie nie ma śniegu to spacerówki prowadzi się leciutko i bez problemów, ciekawe czy w tym roku będziemy mieli jeszcze śnieg w zimie, kiedy to dopiero spacerówki będą miały pole do tego by się wykazać
Mondo_Bongo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 22:03   #35
Maksowaty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Witam
Szukam opinii o Izzy i tak tu trafiłam.
Z ciekawości zapytam jak radzi sobie w śniegu?
Nigdzie nie znalazłam też informacji czy ma okienko w budce?
Dzięki za wszelkie info
Maksowaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 08:32   #36
Assia1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 57
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Cytat:
Napisane przez Maksowaty Pokaż wiadomość
Witam
Szukam opinii o Izzy i tak tu trafiłam.
Z ciekawości zapytam jak radzi sobie w śniegu?
Nigdzie nie znalazłam też informacji czy ma okienko w budce?
Dzięki za wszelkie info
Okienka w budce niestety nie ma. A w śniegu w mojej ocenie radzi sobie średnio. Tzn. jeśli chodzi o ubity równy śnieg na chodnikach to jest w miarę ok, ale jak napotykam choćby malutką zaspę albo nieodśnieżoną ścieżkę na swojej drodze to szlag mnie trafia Pozdrawiam
Assia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 08:41   #37
eha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Ja jestem ortodoksyjną fanką Maclarena. Trwałość, lekkość prowadzenia, solidne wykonanie. Na zimę model XT lub XLR.
eha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-25, 13:32   #38
Maksowaty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Assia1987
tak właśnie myślałam, że go nie ma, nigdzie nie znalazłam wzmianki o okienku. Szkoda że nie daje rady w śniegu, ale ostatecznie mam spacerówkę w wersji 3w1,tyle że troszkę ciężka i szukam czegoś lekkiego, jak babcia będzie się zajmowała młodym.
Przeglądam te spacerówki i ciągle mi coś nie pasuje, zwłaszcza że zależy mi na całkowitej rączce, dużym daszku, rozkładanym siedzisku,regulowanym podnóżku i lekkiej wadze i sporym koszu na zakupy stwierdzam że chyba ideału nie ma
Ale rozumiem że poza tym że średnio radzi sobie ze śniegiem jesteś z niego zadowolona, i Twoja mała także?Widzę że już mija 3 miesiąc odkąd jeździcie Izzy
Pytam , zbieram opinie bo jeśli zdecyduję się na Izzy będę kupować go w ciemno, bo raczej nie zjadę go u siebie w mojej niewielkiej mieścinie
eha wiele osób właśnie chwali sobie Maclareny, tyle że ma dwie rączki i trochę kosztuje, a do używek nie jestem przekonana.
Szukam czegoś w podobnej cenie jak Izzy
Maksowaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 13:54   #39
Fajna Mama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 31
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Parasolki są fajne jednak na zimę może być ciężko nim jeździć,jeśli będzie spory śnieg to się umęczysz z takim wózkiem;/raczej wybierz z dużymi kołami,albo zmień na parasolkę na wiosnę;]
Fajna Mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 16:36   #40
Assia1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 57
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

[QUOTE=Maksowaty;44796501]Assia1987
tak właśnie myślałam, że go nie ma, nigdzie nie znalazłam wzmianki o okienku. Szkoda że nie daje rady w śniegu, ale ostatecznie mam spacerówkę w wersji 3w1,tyle że troszkę ciężka i szukam czegoś lekkiego, jak babcia będzie się zajmowała młodym.
Przeglądam te spacerówki i ciągle mi coś nie pasuje, zwłaszcza że zależy mi na całkowitej rączce, dużym daszku, rozkładanym siedzisku,regulowanym podnóżku i lekkiej wadze i sporym koszu na zakupy stwierdzam że chyba ideału nie ma
Ale rozumiem że poza tym że średnio radzi sobie ze śniegiem jesteś z niego zadowolona, i Twoja mała także?Widzę że już mija 3 miesiąc odkąd jeździcie Izzy
Pytam , zbieram opinie bo jeśli zdecyduję się na Izzy będę kupować go w ciemno, bo raczej nie zjadę go u siebie w mojej niewielkiej mieścinie

Miałam przy zakupie dokładnie te same priorytety I też kupowałam "w ciemno" - na allegro. Ogólnie niby jestem zadowolona, ale nie aż tak, jak się spodziewałam. Tzn. jest wygodny dla dziecka i dla mamy w miarę też. Budka jest super. Osłonka na nóżki jest nieszczelna dopóki nie opuścisz podnóżka (są szpary po bokach), więc dokupiłam osobno śpiworek na zimę. Kosz na zakupy jest dobry gdy dziecko siedzi, przy rozłożonym oparciu bardzo ciężko się do niego dostać. Czasem odpina się pasek, ten od regulacji oparcia (po boku) i trochę trzeba się nagimnastykować, aby go z powrotem zamontować. No i na przyszłość szukałabym wózka z jednakowym rozstawem kółek przednich i tylnych - na podjazdach dla wózków (na schodach) jest jedna wielka masakra. No ale tak jak mówisz, ideałów ponoć nie ma
Assia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 17:54   #41
Maksowaty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Assia1987 dzięki za wszelkie uwagi oo i tego rozstawu kółek nie brałam pod uwagę muszę jeszcze się pozastanawiać, jeszcze chwilę mam do zakupu.
Jeszcze raz dzięki za pomoc
Maksowaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 15:27   #42
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Witajcie!

Stoję teraz przed dylematem kupienia spacerówki dla syna. Rozważałam espiro magic i baby design sprint. Tak, tak, wiem - one nie mają ze sobą nic wspólnego. Baby design sprint od zawsze był moim nr 1, ale to espiro składa się do małych wymiarów... No i tak znalazłam Bebe beni izzy. Ma dużą budkę, dość duże koła, jest do 20 kg, składa się do małych rozmiarów, lekki! Toż to wózek idealny. No dobra - nie ma amortyzacji. Jednak jestem bliska skuszenia się na niego, ale to dopiero pewnie na wiosnę. Obecnie mam kombajn Tako Captiva Turbo Dream i zimę chcemy przejeździć pompowanymi kołami. Pytanie, które baaardzo mnie nurtuje: Czy nie kopiecie w belkę z hamulcem?

Bardzo dziękuję za opinie. Do wiosny chyba osiwieję od tego myślenia.
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 21:09   #43
alantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Witam

I mnie szukanie informacji o spacerówce IZZY skierowało na ten wątek
Moja córa w marcu skończy rok i stoję przed wyborem spacerówki. Nasza obecna za przeproszeniem krowa to zajmuje cały bagażnik, a i jest naprawdę kiepsko wykonana. Mam bebetto solaris b 3w1. Gondola super gorzej właśnie ze spacerówką.

Zastanawiałam się pomiędzy IZZY, a quinni zaap xtra. Tylko, że w zapie nie mam przekonania do kubełkowego siedziska. Więc po wszystkich za i przeciw chyba padnie na izzy.

Powiedzcie mi, czy izzy nadaje się dla dziecka starszego. Tak 2.5 latka? Nie mam rozeznania w wózkach i wyczytałam tylko, że wysokość siedziska ma podobno 44 cm, na tle innych spacerówek trochę gorzej wypada.
Szkoda, że brak okienka w daszku. Chociaż na jednej z aukcji allegro była informacja, że jest okienko
Jak nigdzie go nie znajdę stacjonarnie, żeby chociaż trochę przetestować przed zakupem to też będę zmuszona w ciemno zamówić.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

I mam jeszcze pytanie jak sprawuje się ta paskowa regulacja? Nigdy nie miałam z nią do czynienia. Sprawnie to idzie czy trzeba się trochę pomęczyć. I jaki gatunkowo jest materiał wózka?
Rozważam model cały czarny bądź też z beżem. Chociaż ten beż to może być strasznie brudzący.

Z góry dziękuje za odpowiedzi
alantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 21:39   #44
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Ja mam co prawda inny model, ale ten wydaje mi się też być praktyczny, oprócz spacerówki masz jeszcze nosidełko na przykład. A wiadomo, jak już kupować to lepiej coś porządnego, nie takiego żeby się zaraz rozleciało.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg riko_nano2.jpg (14,8 KB, 17 załadowań)
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 00:15   #45
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Cytat:
Napisane przez alantaa Pokaż wiadomość
Witam

I mnie szukanie informacji o spacerówce IZZY skierowało na ten wątek
Moja córa w marcu skończy rok i stoję przed wyborem spacerówki. Nasza obecna za przeproszeniem krowa to zajmuje cały bagażnik, a i jest naprawdę kiepsko wykonana. Mam bebetto solaris b 3w1. Gondola super gorzej właśnie ze spacerówką.

Zastanawiałam się pomiędzy IZZY, a quinni zaap xtra. Tylko, że w zapie nie mam przekonania do kubełkowego siedziska. Więc po wszystkich za i przeciw chyba padnie na izzy.

Powiedzcie mi, czy izzy nadaje się dla dziecka starszego. Tak 2.5 latka? Nie mam rozeznania w wózkach i wyczytałam tylko, że wysokość siedziska ma podobno 44 cm, na tle innych spacerówek trochę gorzej wypada.
Szkoda, że brak okienka w daszku. Chociaż na jednej z aukcji allegro była informacja, że jest okienko
Jak nigdzie go nie znajdę stacjonarnie, żeby chociaż trochę przetestować przed zakupem to też będę zmuszona w ciemno zamówić.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

I mam jeszcze pytanie jak sprawuje się ta paskowa regulacja? Nigdy nie miałam z nią do czynienia. Sprawnie to idzie czy trzeba się trochę pomęczyć. I jaki gatunkowo jest materiał wózka?
Rozważam model cały czarny bądź też z beżem. Chociaż ten beż to może być strasznie brudzący.

Z góry dziękuje za odpowiedzi
Kubełkowe siedzenie nie jest fajne. Kręgosłup nie lubi kubełkowych siedzeń.

Ja też jeśli się na niego zdecyduję, to zamówię w ciemno. Wolę odesłać za 25 zł, niż jeździć po sklepach i szukać. Na paliwo tyle wydam. A może wcale nie będę musiała odsyłać. Napisałam do producenta czy jest w stanie mi napisać w jakich sklepach na śląsku mogę kupić owy wóz. Ciekawe czy odpisze.

Fajne zdjęcie beżu mam z rosyjskiego () forum.

http://forum.materinstvo.ru/uploads/...1366915882.jpg

http://forum.materinstvo.ru/uploads/...1366916007.jpg



Cytat:
Napisane przez motylek66 Pokaż wiadomość
Ja mam co prawda inny model, ale ten wydaje mi się też być praktyczny, oprócz spacerówki masz jeszcze nosidełko na przykład. A wiadomo, jak już kupować to lepiej coś porządnego, nie takiego żeby się zaraz rozleciało.
My nie szukamy wózka 3w1.
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 07:01   #46
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Abstrahując od spacerówki bo sama mam McLarena to dla mnie bez sensu jest kupowanie wózka 3w 1, zwłaszcza przy pierwszym dziecku, kiedy sami nie do końća będziemy wiedzieć co potrzebujemy. Najlepiej gondola a jak jest potrzeba to później spacerówka. I niech się ktoś nie łudzi że jego 2,5 letnie dziecko na pewno będzie chciało w niej jeździć różnie z tym może być. My mamy 2 lata i 4 miesiace córkę i jak skończyła półtora roku jeździć nie chce tylko chodzić. Moze dlatego że zaczeła nam chodzić sama jak miała 11 miesięcy i tak jej zostało
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 13:33   #47
alantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

anoxee dzięki za zdjęcia. Fajnie ten beż wygląda, chociaż ja mam ciągoty do czarnego pojazdu i tak się biję z myślami co z tym fantem zrobić
Motylek66 ja już mam 3w1 wózek.
I teraz gdybym miała drugi raz kupować wózek to nigdy nie brałabym wielofukcyjnego. Zgadzam się z Lowczyni . Szkoda, że dopiero teraz się o tym przekonałam

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

A pytając się czy 2.5 letnie dziecię zmieści się do spacerówki izzy to miałam na myśli to, że na tle innych wózków izzy wypada trochę gorzej jeżeli chodzi o wysokość siedzenia.
alantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 16:22   #48
Assia1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 57
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość

Pytanie, które baaardzo mnie nurtuje: Czy nie kopiecie w belkę z hamulcem?
Ja nie kopię w hamulec.

Cytat:
Napisane przez alantaa Pokaż wiadomość

I mam jeszcze pytanie jak sprawuje się ta paskowa regulacja? Nigdy nie miałam z nią do czynienia. Sprawnie to idzie czy trzeba się trochę pomęczyć. I jaki gatunkowo jest materiał wózka?
Paskowa regulacja jest płynna i wygodna w obsłudze, ale czasem pasek od regulacji się odczepia i wówczas trzeba się troszkę namęczyć. Mamy ten wózeczek od 3 miesięcy i do tej pory zdarzyło się to jakieś 4-5 razy.
Materiał w mojej ocenie jest porządny
Assia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 18:05   #49
alantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Cytat:
Napisane przez Assia1987 Pokaż wiadomość
Ja nie kopię w hamulec.


Paskowa regulacja jest płynna i wygodna w obsłudze, ale czasem pasek od regulacji się odczepia i wówczas trzeba się troszkę namęczyć. Mamy ten wózeczek od 3 miesięcy i do tej pory zdarzyło się to jakieś 4-5 razy.
Materiał w mojej ocenie jest porządny
Dziękuję bardo
A jaki kupiłaś kolor? Jest taki jak na zdjęciach czy się różni?
W moim 3w1 w internecie/gazetkach kolor jest min 3 razy ciemniejszy niż w rzeczywistości, stąd to pytanie
alantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 18:27   #50
Assia1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 57
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Cytat:
Napisane przez alantaa Pokaż wiadomość
Dziękuję bardo
A jaki kupiłaś kolor? Jest taki jak na zdjęciach czy się różni?
W moim 3w1 w internecie/gazetkach kolor jest min 3 razy ciemniejszy niż w rzeczywistości, stąd to pytanie
Kupiłam różowo-czarny, od tego sprzedawcy: http://allegro.pl/ultralekka-spacero...886430203.html
Kolor w rzeczywistości jest taki jak w głębi wózka (czyli ciemniejszy niż podnóżek na tym zdjęciu) - kwestia oświetlenia jak mniemam
Assia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 18:40   #51
porshee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Graco evo - lekka, dosyć fajne koła skrętne takie w sam raz na zimę
porshee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:52   #52
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Dostałam listę sklepów na śląsku, w których powinnam znaleźć BEBE BENI IZZY. O dziwo jest w moim mieście! Pani z roana poinformowała mnie, że w razie braków pod koniec lutego mają mieć dostawę. Także jutro zamierzam się wybrać obejrzeć to cudo. Polecam napisać do roana pytanie czy w Waszym mieście któryś sklep to dystrybuuje.
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 23:47   #53
alantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Dostałam listę sklepów na śląsku, w których powinnam znaleźć BEBE BENI IZZY. O dziwo jest w moim mieście! Pani z roana poinformowała mnie, że w razie braków pod koniec lutego mają mieć dostawę. Także jutro zamierzam się wybrać obejrzeć to cudo. Polecam napisać do roana pytanie czy w Waszym mieście któryś sklep to dystrybuuje.
Ooo to super! Jak już uda Ci się pooglądać go z każdej strony to daj znać jak wrażenia
alantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 16:18   #54
alantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Hej dziewczyny
Już zakupiłam drugą spacerówkę. Decyzja padła na quinni zapp xtra.
Po wielu testach wydał mi się najlepszym wyborem, a i mojej córci przypadł do gustu. Kubełek do którego w ogóle nie byłam przekonana, nie jest taki straszny, a już na pewno nie dla siedzącego/chodzącego dziecka. Poczytałam dość sporo na ten temat bo nie ukrywam miałam duży mętlik w głowie.
I miałam okazję obejrzeć bebe beni izzy na żywo. Dobrze, że nie zamawiałam go w ciemno. Także u mnie wyjazdowa spacerówka już jest dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Edytowane przez alantaa
Czas edycji: 2014-02-25 o 16:20
alantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 21:45   #55
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Lekka spacerówka na zimę

Witam ponownie.

Uradowana informacją od producenta, że Bebe beni izzy jest w moim mieście pognałam na drugi dzień, żeby się dowiedzieć, że... pani może mi sprowadzić na zamówienie. Na zmówienie, to sobie sama sprowadziłam, bo w razie niepochlebnych oględzin mogłam towar do dziesięciu dni odesłać. Bez emocji rozpakowałam paczkę, bo nie chciałam się rozczarować. Po błyskawicznym złożeniu wózka i przejechaniu się z synem po mieszkaniu zaczęłam się doszukiwać uchybień. Obejrzany z każdej strony... i nic. Mąż po powrocie z pracy miał za zadanie zadecydować czy odsyłamy, czy mogę ruszyć w teren. No i ruszyłam w teren.

Po pierwszej jeździe uznałam, że to najwspanialszy wózek na świecie. Po tygodniu uważam tak nadal. Zobaczymy jak będzie dalej. Lekki, bardzo lekki. Mega zwrotny, umiem nim manewrować w miejscu, nawet w alejce w markecie zawróciłam, gdy obok stał wózek zakupowy. Fantastycznie podbija się pod krawężniki (jedną ręką!) - i ze zdziwieniem stwierdzam, że lepiej, niż Tako Captiva na pompowanych kołach. Płynna regulacja oparcia bardzo się przydaje, kiedy syn jest śpiący, ale na siłę chce oglądać co się dzieje - wtedy jest na półleżąco. Kółka wcale nie są małe, są takie akurat. Super rozmiary po złożeniu, mieści się bez problemu do 250-litrowego bagażnika i jeszcze jest miejsce. Naprawdę pojemny kosz na zakupy jak na spacerówkę. Minusem jak dla mnie jest brak torby (syn ma niewiele ponad 8 miesięcy), ale żadna spacerówka takiej nie przewiduje (trzeba kliknąć jakąś uniwersalną na allegro). Na tą chwilę nic więcej nie przychodzi mi do głowy, ale w razie czego będę informować.

Jeżeli znajdą się jacyś chętni, to mogę wrzucić fotki.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Zapomniałam o przecudownej przedłużanej budce i regulowanym podnóżku.
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-16 22:45:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.