Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-29, 22:36   #1471
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
wiem, że się dodaje do zup chodziło mi o nazwę tej konkretnej śmietany:
Rozumiem, myślałam, że ogarniacie, jak można to wykorzystać w zupie. Choć ja się w sumie dziwię ludziom, którzy wykorzystują ją w celach innych niż deserowe
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 22:39   #1472
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Rozumiem, myślałam, że ogarniacie, jak można to wykorzystać w zupie. Choć ja się w sumie dziwię ludziom, którzy wykorzystują ją w celach innych niż deserowe
dokładnie do takiego dania moim zdaniem 18% byłoby wystarczające
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 22:39   #1473
paulina800
Rozeznanie
 
Avatar paulina800
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Odpowiedź Tobiasza Kujawy na umieszczenie jego bloga w rankingu Kominka. Wybaczcie że taki długi tekst ale jak już tutaj go wrzucam to w całości żeby nie wędrować po innych stronach

,,Bloger modowy wycofał się z rankingu Kominka. „Dla mnie to wybitnie upokarzające

Autor bloga Freestylevoguing.com poprosił Tomka „Kominka” Tomczyka o usunięcie z jego corocznego rankingu najbardziej wpływowych polskich blogerów. - Moje życie i moja praca opierają się na jakości. Dlatego nie akceptuję i nigdy nie będę akceptować podobnych rankingów, które są wytyczane numerkami, liczbami i raportami z SoTrender - stwierdził.

Tobiasz Kujawa, autor Freestylevoguing.com, w nowym rankingu Kominka nie znalazł się wśród 30 najbardziej wpływowych blogerów, tylko został wymieniony w kategorii Nadzieja Roku. Kujawa szybko poprosił Kominka, żeby usunął go z tej listy, a na swoim blogu szeroko opisał powody takiej decyzji.
- Przede wszystkim nie rozumiem, na jakiej podstawie zostałem uznany za „nadzieję”. Przykro mi, ale żadną „nadzieją” nie jestem. Mój blog, to również moje portfolio, dokumentacja wiedzy i doświadczenia. Na ich podstawie świadczę szereg komercyjnych usług, od rozmaitych konsultacji do realizowania komercyjnych projektów - stwierdził Kujawa. - Z jakiego powodu jakiś Kominek (przykro mi, z mojej perspektywy jest to właśnie “jakiś” bloger) rości sobie prawo do pokładania we mnie jakiejkolwiek nadziei? Mam do spełnienia jakieś oczekiwania? Kominkowi zależy na bezkompromisowej ocenie mody? Kompletnie tego nie rozumiem - dodał.


Bloger podkreślił, że w branży modowej nie liczy się masowa popularność, tylko wpływ na wąskie grono osób decyzyjnych. - Z tego powodu nigdy nie było moją ambicją szukanie ilości. Moje życie i moja praca opierają się za to na jakości. Jakości słowa, pomysłu, podejścia. Dlatego nie akceptuję i nigdy nie będę akceptować podobnych rankingów, które są wytyczane numerkami, liczbami i raportami z SoTrender - zadeklarował. - Właśnie z tego powodu, absolutnie żaden ranking nie ma takiej mocy, żeby justyfikować, albo negować moją obecność w internecie. Przykro mi, to tak nie działa - zaznaczył.


Dla Kujawy zdecydowanie ważniejsze jest to, że został wybrany przez magazyn „Elle” jednym z „20 najbardziej obiecujących dwudziestolatków polskiej branży mody”. - Tu się wszystko zgadza, bo jestem osobą obiecującą, ale w branży, a nie w blogosferze. Nie wspominając o tym, że to jest „Elle”, a nie jakiś Piecyk czy inna Koza - stwierdził bloger.
Przy okazji wytknął Kominkowi jego dosadny tekst o seksie (Kominek pisał w ten sposób o relacjach damsko-męskich przez pierwszych kilka lat prowadzenia bloga). - Panie Kominku, żyje Pan w rzeczywistości, która nie tylko jest dla mnie niezrozumiała i seksistowska. Jest na dodatek żenująco wulgarna. Równie wulgarna co głupota i bezmyślność - ocenił. - Jeśli oczekiwał Pan, że będzie miał do czynienia z blogereczką, która za każde zainteresowanie lub wzmiankę zatrzepocze rzęsami i uklęknie, być może tylko po to, żeby wprowadzić w życie zasady z tekstu swojego mentora, to żył Pan w błędzie. Nawet jeśli jest to tylko kreacja stworzona na potrzeby marketingowe, to z mojej perspektywy mieści się w ramach "obleśna" i "nieakceptowalna". I właśnie z tego powodu uważam, że bycie wymienionym na Pana blogu, chociażby tylko przez pół dnia, jest czymś wybitnie upokarzającym - podsumował.

źródło:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...e-upokarzajace
__________________
bloguję http://ive85.blogspot.com
paulina800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 22:42   #1474
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Rozumiem, myślałam, że ogarniacie, jak można to wykorzystać w zupie. Choć ja się w sumie dziwię ludziom, którzy wykorzystują ją w celach innych niż deserowe
Tak tlusta śmietana zmienia smak i konsystencję potrawy. Jeżeli chodzi o sos do makaronu, to dużo lepiej wypadnie kremowka, bo zgodnie z logiką sos będzie bardzo kremowy. Smak natomiast bogaty i wyrafinowany, poza tym nie jest to smietana homogenizowana tak jak 12% czy 18% polecane do zup i sosów. W tym tkwi różnica, ale sosy na bazie kremowki są ciężkie i polaczone ze smazonym boczkiem stanowią ogromne wyzwanie dla zoladka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 22:45   #1475
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez .Lu. Pokaż wiadomość
Dopiero odkryłam, że oni kucharzą.
ja też i jestem w szoku
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 22:51   #1476
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Trafiłam tu wczoraj i czytam z uwaga Wasze hejty :p

Cytat:
Napisane przez smily4kama Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Spędziłam pół dnia żeby poczytać Wasze hejty i miałam niezły ubaw bo wiele z Waszych obserwacji jest jak czytanie własnych myśli.

Mój mały wkład w Waszą rozmowę jest taki, że byłam na youtuberskim spotkaniu Olgi, Karoliny, Ewy i Aggi (+ jej męża) w Dublinie. To było chyba we wrześniu ubiegłego roku. Poszłam spotkać się z "wielkim światem" i zobaczyć z kim tak naprawdę mam do czynienia oglądając ich filmiki.

No i tak. Zacznę od tego, że Aggi nie znoszę,nie trawię i nie mogę słuchać jej "angielskiego". Na jej miejscu wstydziłabym się, że mieszkajac tyle lat w anglojęzycznym kraju, nie potrafię poprawnie czytać amgielskich nazw. Nawet nie mówię już o swobodnej konwersacji, ale nawet nazwy swoich ulubionych sklepów źle czyta. Kiedyś poprawiłam ją pod jej filmikiem i co? Od razu dostałam bana. Śmiech na sali.
Na spotkanie przyszła oczywiście z Dominikiem aka Operatorem. Facet nudził się i patrzył na całe towarzystwo z krzywą miną. Aggi zazdrosna jak cholera, objeżdżała wzrokiem z góry na dół każdą z nas i o Jezusie Nazareński, jak zapytałam gdzie idziemy (bo oczywiście miejscówa gdzie chcieli się spotkać była full a nikt z nich nie pomyślał, żeby zarezerwować chociaż jeden stolik ) to gromy padły na mnie z oczu naszej irlandzkiej gwiazdy. Tutaj muszę napomknąć że byłam w 7-ym miesiącu ciąży więc atrakcyjnością nie powalałam ani też żadnym kokietowaniem tego pana nie byłam zainteresowana. Choć teraz tak myślę, że to może właśnie przez tę ciążę ta niechęć, bo zdaje się, że oni dzieci mieć nie mogą...

Aggi języka w gębie zabrakło. Udawała że widzek nie dostrzega, rozmawiała tylko ze swoją "ekipą"...później się rozkręciła, ale ten początek spotkania był po prostu niegrzeczny w stosunku do dziewczyn które ją zagadywały. Ja nie, bo ja mam bana i słowem się do niej nie odezwałam

Ewa była bardzo zawstydzona, ale miła. Szczerze jej współczułam bo dosiadła się do niej kobitka która zadawała jej milion pytań a po chwili sama na nie odpowiadała i nikomu dojść do słowa nie dała. Ewa to dzielnie znosiła i kiwała głową. Była zupełnie nie tą Ewą z ostatnich filmików. Była zwyczajną, sympatyczną dziewczyną którą pamiętam z początkowych filmów. Nie wiem dlaczego dała się teraz wciągnąć w ten dziwny i nienaturlany ton jej filmików

Olga...w zasadzie nic nie można jej zarzucić. Ucięłyśmy sobie miłą pogawedkę o niczym (czyt. studia, zakupy, pogoda) i skończyło się porozumienie kiedy weszłyśmy na temat YT. Ona twierdzi, że ludzie są zazdrośni, złośliwi, etc. a ja, że YT-berzy są przerważliwieni na swoim punkcie i że wszystko odbierają jako hejt. Cóż...

Karolina zaś chyba jako jedyna porozmawiała z każdą osobą. Była szczerze zainteresowana kim jesteśmy, co robimy. Zaskoczyła mnie. Obeszła dookoła stół i z każdym wymieniła kilka zdań. Nieważne o czym, ważne że jej się w ogóle chciało, bo reszta jakoś chyba nie do końca wiedziała po co organizowała to spotkanie.

Wnioski końcowe? Było dość nudno. Może to też dlatego, że dziewczyny które przyszły (w wiekszości) były szarym myszkami, traktującymi YT-berki jak swoje guru, wpatrzone w nie na całego. Miały aż wypieki na policzkach...Nie mój klimat. Mam 30 lat na karku, wiem kim jestem, znam swoją wartość a idoli swoich już miałam za czasów kiedy Backstreet Boys. Dobrze, że do domu miałam blisko bo inaczej przeklinałabym siebie w myślach...
Nic mnie nie zdziwiło z tego co napisałaś. Ta cała Aggie wygląda dokładnie na taką jak opisujesz. Dziwna zazdrosna istota.
Karolina zawsze wydawała mi się otwarta na innych a Ewy już nie oglądam bo mam wrażenie że gra przed kamerą kogoś kim nie jest.


Co do Bogumiły i jej jakże "uroczego" partnera. Po przeczytaniu Waszych wpisów zajrzałam na ich profile fejsbukowe i zatkało mnie to co przeczytałam na profilu Bartka. Cytowana tu wczesniej jego wypowiedź o obchodach rocznicowych świadczy tylko o jego ogromnej ignorancji, żeby nie nazwać tego po prostu głupotą. Zresztą inne jego wypowiedzi są w podobnym agresywny i płytkim tonie.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 22:58   #1477
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Kto to jest Aggie?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 22:58   #1478
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Ranking Kominka przecież to jest tak beznadziejne, a wszyscy o tym piszą.. fashionelka i szarliza już chyba 5 razy linkowały ten post

A Wardęga w końcu powiedział wszystko w tym temacie u siebie na FB
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 22:59   #1479
katepew
Rozeznanie
 
Avatar katepew
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak tlusta śmietana zmienia smak i konsystencję potrawy. Jeżeli chodzi o sos do makaronu, to dużo lepiej wypadnie kremowka, bo zgodnie z logiką sos będzie bardzo kremowy. Smak natomiast bogaty i wyrafinowany, poza tym nie jest to smietana homogenizowana tak jak 12% czy 18% polecane do zup i sosów. W tym tkwi różnica, ale sosy na bazie kremowki są ciężkie i polaczone ze smazonym boczkiem stanowią ogromne wyzwanie dla zoladka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Munkaa słyszałaś o Hells Kitchen ? nie zastanawiałaś się ?


Ten Kominek to jakaś pomyłka, w ogóle nie rozumiem fenomenu sławy tego faceta
__________________
Taa bo uwierzę, że państwo nam nie przeszkadza, a spokojna przyszłość nas czeka
http://demotywatory.pl/3671712/Czasem-mam-wrazenie

http://www.youtube.com/watch?v=QUQsqBqxoR4 jest moc siedzi i nie chce wyjść

Edytowane przez katepew
Czas edycji: 2014-01-29 o 23:00
katepew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:00   #1480
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez katepew Pokaż wiadomość
Munkaa słyszałaś o Hells Kitchen ? nie zastanawiałaś się ?
ta, żeby ją Gordon zjadł
Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:02   #1481
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Kto to jest Aggie?

to cuś
http://www.youtube.com/user/Aggie81irl
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 23:03   #1482
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Dzięki, nie znałam jej
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:04   #1483
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
A Wardęga w końcu powiedział wszystko w tym temacie u siebie na FB
Nie ma, nie ma, nie ma! Nie widzę!

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
to cuś
bez przesady
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:04   #1484
Kelle1986
Raczkowanie
 
Avatar Kelle1986
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Bergen
Wiadomości: 190
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Aggie i Operator nie moga miec dzieci? Mowili o tym? Nie ogladam jej aczkolwiek przejrzalam pare filmikow i jakos mi sie to smieszne wydawalo ze facet tak chetnie uczestniczy w spotkaniach swojej zony z innymi urodowymi vlogerkami, komentuje zakupy zony a nawet sam nagrywa filmiki

Ale sie usmialam z waszych komentarzy o Bogusce. Mnie ona odpycha, przepraszam ze to pisze ale vlogerka urodowa powinna byc choc troche ladna, no.. w dodatku ma irytujacy glos. Wlacze sobie czasem z ciekawosci ale zadziwia mnie to ze ten jej Bartek jest praktycznie jej sluzacym i on sie na to zgadza. Nie wiem jakie profity ma z tego zwiazku. Zeby chociaz byla ciepla i szczera, ja tych cech u niej nie widze.. No coz, sa ludzie i parapety..
Kelle1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:05   #1485
katepew
Rozeznanie
 
Avatar katepew
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
ta, żeby ją Gordon zjadł
Prędzej ona Gordona zje
__________________
Taa bo uwierzę, że państwo nam nie przeszkadza, a spokojna przyszłość nas czeka
http://demotywatory.pl/3671712/Czasem-mam-wrazenie

http://www.youtube.com/watch?v=QUQsqBqxoR4 jest moc siedzi i nie chce wyjść
katepew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:06   #1486
Moskit0
Rozeznanie
 
Avatar Moskit0
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 717
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Ranking Kominka przecież to jest tak beznadziejne, a wszyscy o tym piszą.. fashionelka i szarliza już chyba 5 razy linkowały ten post

A Wardęga w końcu powiedział wszystko w tym temacie u siebie na FB
Jak za samym Wardęgą nie przepadam po akcji z łapaniem kobiet za cycki tak coś jest w tym co pisze. Ogólnie patrząc po wpisach na fejsie widzę, że blogersa branżunia jest podzielona w tej sprawie no bo jak to tak nie całować po ryncach Piecyka i nie rozpływać się nad jego mondrościami
Moskit0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:08   #1487
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Nie ma, nie ma, nie ma! Nie widzę!



bez przesady
z czym przesadzam ?
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:08   #1488
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez paulina800 Pokaż wiadomość
Odpowiedź Tobiasza Kujawy na umieszczenie jego bloga w rankingu Kominka. Wybaczcie że taki długi tekst ale jak już tutaj go wrzucam to w całości żeby nie wędrować po innych stronach

,,Bloger modowy wycofał się z rankingu Kominka. „Dla mnie to wybitnie upokarzające

Autor bloga Freestylevoguing.com poprosił Tomka „Kominka” Tomczyka o usunięcie z jego corocznego rankingu najbardziej wpływowych polskich blogerów. - Moje życie i moja praca opierają się na jakości. Dlatego nie akceptuję i nigdy nie będę akceptować podobnych rankingów, które są wytyczane numerkami, liczbami i raportami z SoTrender - stwierdził.

Tobiasz Kujawa, autor Freestylevoguing.com, w nowym rankingu Kominka nie znalazł się wśród 30 najbardziej wpływowych blogerów, tylko został wymieniony w kategorii Nadzieja Roku. Kujawa szybko poprosił Kominka, żeby usunął go z tej listy, a na swoim blogu szeroko opisał powody takiej decyzji.
- Przede wszystkim nie rozumiem, na jakiej podstawie zostałem uznany za „nadzieję”. Przykro mi, ale żadną „nadzieją” nie jestem. Mój blog, to również moje portfolio, dokumentacja wiedzy i doświadczenia. Na ich podstawie świadczę szereg komercyjnych usług, od rozmaitych konsultacji do realizowania komercyjnych projektów - stwierdził Kujawa. - Z jakiego powodu jakiś Kominek (przykro mi, z mojej perspektywy jest to właśnie “jakiś” bloger) rości sobie prawo do pokładania we mnie jakiejkolwiek nadziei? Mam do spełnienia jakieś oczekiwania? Kominkowi zależy na bezkompromisowej ocenie mody? Kompletnie tego nie rozumiem - dodał.


Bloger podkreślił, że w branży modowej nie liczy się masowa popularność, tylko wpływ na wąskie grono osób decyzyjnych. - Z tego powodu nigdy nie było moją ambicją szukanie ilości. Moje życie i moja praca opierają się za to na jakości. Jakości słowa, pomysłu, podejścia. Dlatego nie akceptuję i nigdy nie będę akceptować podobnych rankingów, które są wytyczane numerkami, liczbami i raportami z SoTrender - zadeklarował. - Właśnie z tego powodu, absolutnie żaden ranking nie ma takiej mocy, żeby justyfikować, albo negować moją obecność w internecie. Przykro mi, to tak nie działa - zaznaczył.


Dla Kujawy zdecydowanie ważniejsze jest to, że został wybrany przez magazyn „Elle” jednym z „20 najbardziej obiecujących dwudziestolatków polskiej branży mody”. - Tu się wszystko zgadza, bo jestem osobą obiecującą, ale w branży, a nie w blogosferze. Nie wspominając o tym, że to jest „Elle”, a nie jakiś Piecyk czy inna Koza - stwierdził bloger.
Przy okazji wytknął Kominkowi jego dosadny tekst o seksie (Kominek pisał w ten sposób o relacjach damsko-męskich przez pierwszych kilka lat prowadzenia bloga). - Panie Kominku, żyje Pan w rzeczywistości, która nie tylko jest dla mnie niezrozumiała i seksistowska. Jest na dodatek żenująco wulgarna. Równie wulgarna co głupota i bezmyślność - ocenił. - Jeśli oczekiwał Pan, że będzie miał do czynienia z blogereczką, która za każde zainteresowanie lub wzmiankę zatrzepocze rzęsami i uklęknie, być może tylko po to, żeby wprowadzić w życie zasady z tekstu swojego mentora, to żył Pan w błędzie. Nawet jeśli jest to tylko kreacja stworzona na potrzeby marketingowe, to z mojej perspektywy mieści się w ramach "obleśna" i "nieakceptowalna". I właśnie z tego powodu uważam, że bycie wymienionym na Pana blogu, chociażby tylko przez pół dnia, jest czymś wybitnie upokarzającym - podsumował.

źródło:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...e-upokarzajace
strasznie żałosny ten koleś
wielkie oburzenie, bo został nazwany nadzieją, a on przecież w rankingu Elle się znalazł!!!! prasa go cytuje!!!! no jak to tak tylko nadzieja, jak ten kominek mógł
i wytyka kominkowi jego poziom, a wystarczy poczytać jego wypowiedzi, żeby zobaczyć, że od kominka to on jest 10x gorszy

i nie, nie czytam kominka, jego osoba jest mi totalnie obojętna, ale taka egzaltacja i wielkie wzburzenie na jakiś zwykły ranking jakiegoś kolesia mnie rozbraja

a jakby był w złotej dziesiątce to by słowem nie pisnął
ale 'nadzieja' go ubodła

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2014-01-29 o 23:09
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:09   #1489
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
z czym przesadzam ?
Z pisaniem o człowieku per TO CUŚ.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 23:09   #1490
katepew
Rozeznanie
 
Avatar katepew
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość
Jak za samym Wardęgą nie przepadam po akcji z łapaniem kobiet za cycki tak coś jest w tym co pisze. Ogólnie patrząc po wpisach na fejsie widzę, że blogersa branżunia jest podzielona w tej sprawie no bo jak to tak nie całować po ryncach Piecyka i nie rozpływać się nad jego mondrościami
Też mi się ten film nie podobał, ale ten kanał który teraz otworzyli ,,hejtery,, to już dla mnie jest obrzydliwy szczególnie koniec
__________________
Taa bo uwierzę, że państwo nam nie przeszkadza, a spokojna przyszłość nas czeka
http://demotywatory.pl/3671712/Czasem-mam-wrazenie

http://www.youtube.com/watch?v=QUQsqBqxoR4 jest moc siedzi i nie chce wyjść
katepew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:11   #1491
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
z czym przesadzam ?
to cuś ? Do Ciebie tak mówią?

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Nie ma, nie ma, nie ma! Nie widzę!


https://www.facebook.com/sylwester.w...?stream_ref=10
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:13   #1492
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Z pisaniem o człowieku per TO CUŚ.
przecież nie pisze o człowieku tylko o filmiku

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Do Ciebie tak mówią?
a może do Ciebie skoro odnosisz to tak personalnie
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:14   #1493
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
przecież nie pisze o człowieku tylko o filmiku
Wkleiłaś link do kanału, nie do filmiku. Odpowiedziałaś też tym na pytanie "Kto to jest Aggie?". Ciężko więc się domyślić, że nie chodziło Ci o osobę.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:14   #1494
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
przecież nie pisze o człowieku tylko o filmiku
-Kto to jest Aggie?
-to cuś + link do kanału


faktycznie !
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:16   #1495
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI



Oczywiście nie na tym profilu patrzyłam.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:17   #1496
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

może przejrzyjcie tak szczegółowo swoje posty i czepcie sie swoich wypowiedzi
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:37   #1497
201703220957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Trafiłam tu wczoraj i czytam z uwaga Wasze hejty :p



Nic mnie nie zdziwiło z tego co napisałaś. Ta cała Aggie wygląda dokładnie na taką jak opisujesz. Dziwna zazdrosna istota.
Tym bardziej dziwia mnie te zchwyty ludzi pod jej filmikami...czy ludzie czegos takiego nie wyczuwaja?
201703220957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:40   #1498
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Trzeba pamiętać, że mnóstwo dzieci ogląda takie filmiki urodowe. One mogą mieć nieco zakrzywiony obraz, nie widzą niektórych rzeczy.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:40   #1499
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez smily4kama Pokaż wiadomość
Tym bardziej dziwia mnie te zchwyty ludzi pod jej filmikami...czy ludzie czegos takiego nie wyczuwaja?
A ja o niej nigdy tak nie myślałam. Czasem włączyłam jej filmik i sobie leciał w tle.
Ale razi mnie ilość zakupów . Ciągle zakupy , zakupy i zakupy.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:49   #1500
201703220957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Kelle1986 Pokaż wiadomość
Aggie i Operator nie moga miec dzieci? Mowili o tym? Nie ogladam jej aczkolwiek przejrzalam pare filmikow i jakos mi sie to smieszne wydawalo ze facet tak chetnie uczestniczy w spotkaniach swojej zony z innymi urodowymi vlogerkami, komentuje zakupy zony a nawet sam nagrywa filmiki
Hmm,czy kogos takiego nie nazywa sie pantoflarzem? Zupelnie jakby wlasnego zycia nie mial. Kolegow, hobby...
Ja pitole, co innego edytowac komus filmik, jak robila to na poczatku, a co innego siadac przed kamera i pitolic o kosmetykach jak jakas baba

A co do dzieci...nie mowili o tym w zadnym filmiku ale ktos ich sypnal na spotkaniu taka to ekipa przyjaciol

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
A ja o niej nigdy tak nie myślałam. Czasem włączyłam jej filmik i sobie leciał w tle.
Ale razi mnie ilość zakupów . Ciągle zakupy , zakupy i zakupy.
przyznam ze u mnie ogladanie jej filmikow sluzy wylacznie celom przesmiewczym... nie moge doczekac sie az znowu cos powie po "angielsku"

wiem, moze to zlosliwe i podle ale sorry ale ona nie ma dystansu do siebie i uwaza ze wszystkiego jej sie zazdrosci i nie kapuje ze na kims MAC czy MK nie robi wrazenia

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Trzeba pamiętać, że mnóstwo dzieci ogląda takie filmiki urodowe. One mogą mieć nieco zakrzywiony obraz, nie widzą niektórych rzeczy.
jak moja corka dorosnie zablokuje jej YT
201703220957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 17:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.