Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14 cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-01, 12:07   #1141
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
ja mam +2kg, ale śmieję się, że wszystko idzie w brzuszek i biust - mógłby taki zostać
mi to chyba głównie w biust idzie, jest coraz większy martwię że w końcu eksploduje
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:08   #1142
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

ja już się nie mogę doczekać Wiosny! i tych wszytkich wiosenno-letnich sukienek ciążowych strasznie mi sie zawsze ciężarówki w sukienkach podobały
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:09   #1143
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
mi to chyba głównie w biust idzie, jest coraz większy martwię że w końcu eksploduje
Mi poszło tak w biust ze mam rozstepy, ale lepiej na biuscie bo ich nie bedzie widać w stroju kapitałowym niż na brzuchu.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:10   #1144
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Ja jednej strony cieszę się ze początek ciąży w zimę bo nie muszę inwestować w kurtki i jakieś inne ciepłe rzeczy, z drugiej strony boję się ze napuchne w lato i bedzie dużo ciężej niż w zimie.
ja to samo
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:10   #1145
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez i like it Pokaż wiadomość
ja już się nie mogę doczekać Wiosny! i tych wszytkich wiosenno-letnich sukienek ciążowych strasznie mi sie zawsze ciężarówki w sukienkach podobały
Ja jak będę tyła w takim tempie to raczej nie bedzie mi się to podobało :-P

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:10   #1146
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
mi to chyba głównie w biust idzie, jest coraz większy martwię że w końcu eksploduje
witaj w klubie mnie to przeraża ale tż chodzi za mną i
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:16   #1147
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Mi poszło tak w biust ze mam rozstepy, ale lepiej na biuscie bo ich nie bedzie widać w stroju kapitałowym niż na brzuchu.
też sie martwię o rozstępy na biuście, bo mój zawsze mial tendencję do rośnięcia, np. po tabsach anty - i już mam stare rozstępy właśnie z wtedy więc pewnie nie uniknę nowych ale faktycznie przynajmniej nie bedzie ich widać

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez i like it Pokaż wiadomość
witaj w klubie mnie to przeraża ale tż chodzi za mną i
taaaa, mój też jest zachwycony, chociaż zawsze twierdził ze podobaja mu się małe biusty
bo zwykle miałam małe B, ale jeśli dalej będzie rósł to chyba alfabetu nie starczy
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 12:19   #1148
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Hahah mój tz też mówił ze mam idealny bo się mieści w ręce ale teraz chodzi za mną z wywieszonym językiem, ale ją mam tak wrażliwe sutki i mnie swedza ze tz musi być delikatny... nie wiem czemu ale ja nie kocham się z mężem tak często jak kiedyś bo się podświadomie boję - chyba. Np cały dzień od rana myślę o seksie a wieczorem jak już mam to w zasięgu ręki to mi mija.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:23   #1149
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Hahah mój tz też mówił ze mam idealny bo się mieści w ręce ale teraz chodzi za mną z wywieszonym językiem, ale ją mam tak wrażliwe sutki i mnie swedza ze tz musi być delikatny... nie wiem czemu ale ja nie kocham się z mężem tak często jak kiedyś bo się podświadomie boję - chyba. Np cały dzień od rana myślę o seksie a wieczorem jak już mam to w zasięgu ręki to mi mija.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
no wlaśnie mam podobnie, moje libido leży i kwiczy od początku ciąży, myślałam że coś się zmieni w drugim trymestrze ale jakoś nie bardzo ... a po porodzie pewnie będzie jeszcze gorzej trochę słabo
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:27   #1150
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Ja jednej strony cieszę się ze początek ciąży w zimę bo nie muszę inwestować w kurtki i jakieś inne ciepłe rzeczy, z drugiej strony boję się ze napuchne w lato i bedzie dużo ciężej niż w zimie.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
Ja uważam ze pod względem chodzenia w zaawansowanej ciąży to sranowczo lepsze jest lato, czy zaawansowana wiosna, masz spuchniete nogi - klapki, masz ogromny brzuch - zwiewna sukienka i cokolwiek na wierzch.. a zima buty to chyba tylko emu i jakas ogromna kurtka.. masakra. Takze dobrze jest bardziej mnie martwi pielęgnacja malenkiego dziecka latem na naszym poddaszu... raz już to przerabialam i nie mam dobrych wspomnień.
Co do wagi to u mnie 2 kg na plusie ale cieszę się niezmiernie bo na tym etapie w 1 ciąży miałam juz prawie 10kg do przodu. ...
Kurde wracam do choinki

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:34   #1151
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Ja uważam ze pod względem chodzenia w zaawansowanej ciąży to sranowczo lepsze jest lato, czy zaawansowana wiosna, masz spuchniete nogi - klapki, masz ogromny brzuch - zwiewna sukienka i cokolwiek na wierzch.. a zima buty to chyba tylko emu i jakas ogromna kurtka.. masakra. Takze dobrze jest
zgadzam się poprzednio rodziłam zimą i właśnie ubieranie się i ubrania masakra - miałam jeden płaszcz odcinany pod biustem, niezbyt piękny, ale przynajmniej ciepły.
a buty - zakładanie już było problemem, a poza tym tak mi w grudniu puchły łydki, że musiałam kupić kozaki z szeroką cholewką.

a teraz lato i od wiosny można tuniki + legginsy nosić. Do tego jakiś gruby swetr/kurtka i wsuwane buty.

swoją drogą na wiosnę na pewno się nie zmieszczę w żadne wiosenne okrycie i mam tylko długi rozpinany sweter wiązany. Macie jakieś doświadczenia z poncho? bo tylko to mi do głowy przychodzi.
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 12:34   #1152
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
mi to chyba głównie w biust idzie, jest coraz większy martwię że w końcu eksploduje
mam to samo... przy czym mój wyjściowy rozmiar to miseczka F teraz to już nie chcę wiedzieć, skończę pewnie na Z

Wczoraj kupiłam dwa kolejne topy sportowe z h&m bo tylko w nich czuję się dobrze i wiem że starczą mi na trochę...
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:37   #1153
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
mi to chyba głównie w biust idzie, jest coraz większy martwię że w końcu eksploduje
mnie podskoczyly w I trymestrze, a teraz to chyba już normalne mam ale zle wcesniejs ię czułam, bo takie te piersi opuchnięte byly.

Cytat:
Napisane przez i like it Pokaż wiadomość
ja już się nie mogę doczekać Wiosny! i tych wszytkich wiosenno-letnich sukienek ciążowych strasznie mi sie zawsze ciężarówki w sukienkach podobały
ja też lubie kobitki w ciąży w sukienkach. nawet mi mąż nakupił takich sukienek i podobaja mi się tez ogrodniczki ciążowe

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Mi poszło tak w biust ze mam rozstepy, ale lepiej na biuscie bo ich nie bedzie widać w stroju kapitałowym niż na brzuchu.
ja rozstępy na biuście też mam ale to jeszcze w gimnazjum mi się zrobiły, bo schudłam raptownie i mimo smarowania róznymi kremami nie znikły


musze się pochwalic! właśnie zjadłam pierwszy raz od poczatku ciąży MIĘSO!!!!
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:47   #1154
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
mam to samo... przy czym mój wyjściowy rozmiar to miseczka F teraz to już nie chcę wiedzieć, skończę pewnie na Z

Wczoraj kupiłam dwa kolejne topy sportowe z h&m bo tylko w nich czuję się dobrze i wiem że starczą mi na trochę...
F to zacny rozmiar, już niewiele mi do niego brakuje teraz osiągnęłam E pierwszy raz w życiu i też noszę takie sportowe, tyle że z decathlonu, mam nadzieję że starczą do końca ciąży

Fame, gratulacje z okazji spożycia mięsa

a sukienki też uwielbiam i mam zamiar w nich chodzić będę polować na maxi, zeby w razie czego ukryć spuchnięte nogi
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:50   #1155
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
F to zacny rozmiar, już niewiele mi do niego brakuje teraz osiągnęłam E pierwszy raz w życiu i też noszę takie sportowe, tyle że z decathlonu, mam nadzieję że starczą do końca ciąży

Fame, gratulacje z okazji spożycia mięsa

a sukienki też uwielbiam i mam zamiar w nich chodzić będę polować na maxi, zeby w razie czego ukryć spuchnięte nogi
też mam F, bo mam strasznie mało pod biustem.

jak Ty to ładnie ujełaś dzięki
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 13:05   #1156
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Ja na razie dobiłam do E lecę teraz jeszcze trochę ogarnąć w domu, a później szykuję się na plotki z koleżanką

co do sukienek to uwielbiam więc super, że będzie ciepło i nie trzeba się będzie męczyć w kurtkach i kozakach. wczoraj jeszcze oglądałam jasny płaszcz na wiosnę i chyba po niego wrócę, będzie super do sukienek.
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 13:12   #1157
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Eydrith - ja też większość przez internet będę kupować już teraz tak robię dla starszego ale warto mieć jakieś ubranko dla porównania bo te rozmiary co sklep to inaczej


bambusiek - a ja wysałam wiadomość temu sprzedającemu tak jak jest napisane, żeby rozmiary podać to wystawi aukcję i narazie nic mi nie odpisał :/ a logował się napewno a chciałam jeszcze tą spódniczkę czarną - i tam w opisie jest rozmiar 40 a nad zdjęciem, że to s jest no i nie wiem i na to też nic nie odpisał
udanego wyjazdu a gdzie się wybieracie jeśli można spytać ? My chcemy jechać gdzieś początek maja a zu[pełnie nie wiemy gdzie . ..


Fame - cienie pod oczami to też moja zmora tylko w lato jak jestem opalona to ich nie widać i niczym się nie maluję a przez resztę roku to masakra
Fame ! tyle czasu bez mięsa ? nawet troszkę ? a wedlina się liczy ? ja to chyba mięsożerna jestem -chociaż wybredna co do mięsa (przez tż) a i np. golonki nie cierpię i ten jej zapach :/

malwiska - morze zabierz mnie ze sobą ...

i like it - ja też zamierzam chodzić zwłaszcza w sukienkach albo tunika i leginsy - teraz chcę ladnie wyglądać bo w pierwszej ciąży to jakoś nie specjalnie przywiązywałam do tego uwagę - tak źle się czułam, że praktycznie do lekarza tylko wychodziłam :/


Moja siostra zamawiala dziś meble i pojechałam z nią -znalazłam prawie idealne łóżko do sypialni ... prawie bo jest podświetlane(opcjonalnie) , ciemne drewno i ma takie coś ze skóry też ciemnej albo drewno ciemne skóra jasna a ja chcę drewno jasne i skóra ciemna i facet mowi, że się nie da ! no nie rozumię dlaczego ? no i szuflad nie ma i nie da się zrobić a szaf narożnych dla synusia wogóle nie mają tylko normalne - więc musimy poszukać gdzie indziej :/
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 13:19   #1158
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

http://allegro.pl/show_item.php?item=3923340656
Patrzcie co kupiłam
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 13:23   #1159
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Dobry jakie u nas dziś piękne słońce czuję wiosnę aż się chce iść na spacer, szkoda, że TŻ do wieczora w pracy

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Mi poszło tak w biust ze mam rozstepy, ale lepiej na biuscie bo ich nie bedzie widać w stroju kapitałowym niż na brzuchu.

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
taaaa, mój też jest zachwycony, chociaż zawsze twierdził ze podobaja mu się małe biusty
bo zwykle miałam małe B, ale jeśli dalej będzie rósł to chyba alfabetu nie starczy
mój się przyznał, że wolał moje mniejsze, tak jak i ja zresztą ja już chyba mam G bo się w moje stare 75F (sprzed schudnięcia) ledwo mieszczę
Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
no wlaśnie mam podobnie, moje libido leży i kwiczy od początku ciąży, myślałam że coś się zmieni w drugim trymestrze ale jakoś nie bardzo ... a po porodzie pewnie będzie jeszcze gorzej trochę słabo
u mnie też leży i kwiczy TŻ rozumie na szczęście a jak już wytrzymać nie może to tak zrobi, żeby i mnie się zachciało
Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam dwa kolejne topy sportowe z h&m bo tylko w nich czuję się dobrze i wiem że starczą mi na trochę...
ile takie topy w hamie?

EDIT: dorzucam Wam fotki londyńskich łupów po lewej wszystko Gap, po prawej zestaw bodziaków z Primarka. (źle wyszło foto bo pod światło ) i zdjęcie potwiedzające męskość mojego lokatora
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3120.jpg (148,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3122.jpg (26,6 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez wisienka1000
Czas edycji: 2014-02-01 o 13:41
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 13:24   #1160
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
bambusiek - a ja wysałam wiadomość temu sprzedającemu tak jak jest napisane, żeby rozmiary podać to wystawi aukcję i narazie nic mi nie odpisał :/ a logował się napewno a chciałam jeszcze tą spódniczkę czarną - i tam w opisie jest rozmiar 40 a nad zdjęciem, że to s jest no i nie wiem i na to też nic nie odpisał
udanego wyjazdu a gdzie się wybieracie jeśli można spytać ? My chcemy jechać gdzieś początek maja a zu[pełnie nie wiemy gdzie . ..
Mi odpisał prawie od razu może akurat tak trafiłam.
mi nie wystawiał dodatkowo aukcji tylko dopłaciłam poza tymi co były na "kup teraz".

jedziemy do Zachełmia - to taka malusia miejscowość dokładnie pomiędzy Szklarską Porębą a Karpaczem. Jedziemy tam już 3 raz i uwielbiamy to miejsce - cisza, spokój, świetni właściciele i ceny przyjazne.
ale to jak kto lubi, bo tam nawet sklepu nie ma i trzeba autkiem podjechać.
Jak dla nas idealne miejsce na wyjazd z dzieckiem, bo i teren obok domu duży i plac zabaw jak jest ciepło.
nasz Timo był tam przeszczęśliwy
jak coś to podam namiary
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 13:47   #1161
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Fsme gratki, ja jutro pierogi z mięchem robię. Wpadasz?

Ines bardzo fajne. Ja jeszcze nic nie kupiłam, wyrodns matka ze mnie. Za to babcie kompletują coś tam

Kurcze ja właśnie do H dobiłam... Ale fakt TŻowi się podoba.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 14:00   #1162
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
Fame - cienie pod oczami to też moja zmora tylko w lato jak jestem opalona to ich nie widać i niczym się nie maluję a przez resztę roku to masakra
Fame ! tyle czasu bez mięsa ? nawet troszkę ? a wedlina się liczy ? ja to chyba mięsożerna jestem -chociaż wybredna co do mięsa (przez tż) a i np. golonki nie cierpię i ten jej zapach :/

Moja siostra zamawiala dziś meble i pojechałam z nią -znalazłam prawie idealne łóżko do sypialni ... prawie bo jest podświetlane(opcjonalnie) , ciemne drewno i ma takie coś ze skóry też ciemnej albo drewno ciemne skóra jasna a ja chcę drewno jasne i skóra ciemna i facet mowi, że się nie da ! no nie rozumię dlaczego ? no i szuflad nie ma i nie da się zrobić a szaf narożnych dla synusia wogóle nie mają tylko normalne - więc musimy poszukać gdzie indziej :/
nie jadlam miesa wcale i nawet wedliny odrzucalo mnie strasznie a dzisiaj zjadlam udko i to ze smakiem
a co do łózka to my mamy takie metalowe z ikei i uwielbiam to łózko to moje ulubione miejsce w domu

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
słodkie

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Fsme gratki, ja jutro pierogi z mięchem robię. Wpadasz?
pierogi już się zbieram

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

wisienka super ubranka!
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 14:10   #1163
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
mi to chyba głównie w biust idzie, jest coraz większy martwię że w końcu eksploduje
Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
F to zacny rozmiar, już niewiele mi do niego brakuje teraz osiągnęłam E pierwszy raz w życiu i też noszę takie sportowe, tyle że z decathlonu, mam nadzieję że starczą do końca ciąży

Fame, gratulacje z okazji spożycia mięsa

a sukienki też uwielbiam i mam zamiar w nich chodzić będę polować na maxi, zeby w razie czego ukryć spuchnięte nogi
te biustonosze masz miękkie czy z jakimiś profilowanymi miseczkami ??
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:09   #1164
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość

musze się pochwalic! właśnie zjadłam pierwszy raz od poczatku ciąży MIĘSO!!!!
Gratuluję hehe, na mnie jeszcze ten czas nie przyszedł...
też mam obrzydzenie do mięsa, nie jem nawet wędliny. Za to dużo nabiału - jak nigdy przed ciążą.

Znasz już płeć dziecka? Wiem, że to zabobony, ale podobno po jedzeniu (to na co ma się ochotę) można poznać jaka płeć np. kilka moich koleżanek zajadało się ogórkami kwaszonymi i urodziły chłopaków.
Jak to jest u was? Na co często macie ochotę?

Ja do 15 tyg. na nic, non stop wymiotowałam.
Teraz już lepiej, chociaż czasem też się zdarza...
Ale chętnie pije np. kakao. Jem ser turek camembert, serki takie naturalne z chlebem. Ostatnio frytki jadłam i się przyjęło - jaka szczęsliwa byłam heheh że nie zwróciłam...

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
może i tak, ale tylko w ciąży
poprzednio już mi lekarz szpitalem groził jak nie zacznę tyć, chyba dopiero na etapie 20 tc miałam 2 kg i dał spokój.[COLOR="Silver"]
czemu szpitalem groził?
Ja się zaczynam obawiac, 16 tc. a waga w miejscu :/ wolałabym już przytyć.

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2014-02-01 o 14:51
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:38   #1165
elcia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 313
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Witam się w takim sobie humorze. Córa się rozchorowała i od wczoraj mam mały szpital i domowe przedszkole w jednym. Do tego chyba też się od niej zaraziłam, ale nie ma jak tego uniknąć bo Nadia w chorobie tylko do mamy i do mamy. Coś pisałyście że tantum można to chyba sobie zapodam. Właśnie mąż wrócił to mnie trochę odciąży ale muszę mu coś do szamania zrobić, więc pędzę.

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

No i nażarł się pizzy na mieście więc mam wolne, ale swoją drogą też bym zjadła mółg mi wziąć na wynos wkurzyć się czy nie
elcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:49   #1166
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Ja melduje się po pracy... tz zjadł obiad u moich rodziców ale wstawił dla mnie frytki i kotlety z serem więc sobie ze mną doje. Nic nie pisałam z pracy bo miałam dużo roboty a chciałam szybko wrócić do domu.
Ktoś mi podkreślił mój wyraz na czerwono. To oczywiście strój kapielowy ale jak pisze z tel to czasami jak nie zwrócę uwagi to tel mi inne słowo dobierze i stąd te błędy.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez elcia_ Pokaż wiadomość
Witam się w takim sobie humorze. Córa się rozchorowała i od wczoraj mam mały szpital i domowe przedszkole w jednym. Do tego chyba też się od niej zaraziłam, ale nie ma jak tego uniknąć bo Nadia w chorobie tylko do mamy i do mamy. Coś pisałyście że tantum można to chyba sobie zapodam. Właśnie mąż wrócił to mnie trochę odciąży ale muszę mu coś do szamania zrobić, więc pędzę.

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

No i nażarł się pizzy na mieście więc mam wolne, ale swoją drogą też bym zjadła mółg mi wziąć na wynos wkurzyć się czy nie
No szkoda ze nie pomyślał, ja się niedawno dowiedziałam ze mój tz jadąc z pracy po bułki na następny dzień do pracy kupował sobie przepyszne drozdzowki i dopiero jak ją sobie kupiłam i chciałam mu dac spróbować to powiedział ze już je nie raz jadł ehhh ci faceci. Ale ja nie mam co się wkurzac bo do ciąży ograniczalam takie jedzenie zwłaszcza po 19.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:04   #1167
elcia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 313
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Tak tak przetłumaczę sobie to w ten sposób że martwił się o mnie, że to niezdrowe, że będę miała zgagę, a jak za dużo przytyję to będę nieszczęśliwa. Kochani faceci pomyślą o wszystkim

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Tylko choinka nie mogę przestać myśleć o tej pizzy i zaczęło mi burczeć w brzuchu idę coś wszamać
Mam szpinak zrobię sobie sałatkę z fetą, pomidorkami suszonymi i prażonym słonecznikiem, a jemu nie dam nawet łyżki oblizać
elcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:07   #1168
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Witam się popołudniowo , jestem po sprzątaniu domu i padam na twarz , brzucho mi tak wywaliło, że wyglądam na 6 miesiąc. Chyba trochę przesadziłam z wysiłkiem i jeszcze zakupy sama zrobiłam bo tż był w pracy. Teraz po obiadku siadłam i kapituluję nic więcej nie robię . Ja tu zaglądam z nadzieją na 1 stronę, a wy znowu szalejecie eh co za gaduły .
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:12   #1169
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Witam się popołudniowo , jestem po sprzątaniu domu i padam na twarz , brzucho mi tak wywaliło, że wyglądam na 6 miesiąc. Chyba trochę przesadziłam z wysiłkiem i jeszcze zakupy sama zrobiłam bo tż był w pracy. Teraz po obiadku siadłam i kapituluję nic więcej nie robię . Ja tu zaglądam z nadzieją na 1 stronę, a wy znowu szalejecie eh co za gaduły .
zwolnij trochę... ja zjadłam właśnie obiad i miałam sprzątać ale mam lenia poczekam aż tż skończy grać i razem zaczniemy sprzątać
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:13   #1170
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
no właśnie, chyba coś się tej mojej pomyliło
Wiesz co, moja siostra teraz miala polowkowe i tez juz jej zlecila to badanie na glukoze, moze za jakis czas kaze powtorzyc...?

Cytat:
Napisane przez i like it Pokaż wiadomość
ja już się nie mogę doczekać Wiosny! i tych wszytkich wiosenno-letnich sukienek ciążowych strasznie mi sie zawsze ciężarówki w sukienkach podobały
Ja tez nie moge doczekac sie wystawic brzuszek, tylko najpierw musi mi urosnac

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
zgadzam się poprzednio rodziłam zimą i właśnie ubieranie się i ubrania masakra - miałam jeden płaszcz odcinany pod biustem, niezbyt piękny, ale przynajmniej ciepły.
a buty - zakładanie już było problemem, a poza tym tak mi w grudniu puchły łydki, że musiałam kupić kozaki z szeroką cholewką.

a teraz lato i od wiosny można tuniki + legginsy nosić. Do tego jakiś gruby swetr/kurtka i wsuwane buty.

swoją drogą na wiosnę na pewno się nie zmieszczę w żadne wiosenne okrycie i mam tylko długi rozpinany sweter wiązany. Macie jakieś doświadczenia z poncho? bo tylko to mi do głowy przychodzi.
Ja mam poncho, ale welniane z golfem, nosilam w pierwszej ciazy, zima po domu. Teraz tez szukam jakiegos, ale bardziej eleganckiego, bede potrzebowac na komunie, bo nie wiem co innego moglabym ubrac na wierzch w maju...

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość


wisienka twoje łupy tez super
I jeszcze ktos dodawal ciuszki, wszystko sliczne, ja juz bym chciala poszalec, chociaz dla siostry bo dowiedzialam sie ze bedzie miala coreczke no ale przez te choroby jestem na razie uziemiona.

Dziekuje dziewczyny za wszystkie zyczenia zdrowia dla corci
Wczoraj skontaktowalam sie z lekarka z pl, ktora kiedys przepisala mi antybiotyk (na wszelki wypadek), na szczescie nigdy sie nie przydal, no i kazala go podac, dzis juz jest poprawa, kaszel nadal jest ale corcia od rana wariuje, wiec widze poprawe

debesciara szczerze mowie, ze nie wiem nic o inhalacjach i w ogole malo wiem o leczeniu dzieci, bo moja corcia nigdy nie chorowala. Raz miala lekki katarek i raz kaszel ktory minal po syropie. Tymbardziej ciezko bylo mi podac ten antybiotyk, ale jak dzis widze poprawe to juz nie mysle ze zrobilam cos zlego...
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 19:02:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.