Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14 cz. II - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 10:42   #1681
roksanka88
Raczkowanie
 
Avatar roksanka88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 450
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Niebianka86 Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny ja lecę na cotygodniowe zajęcia w poradni z młodszą

Mój gin nie zrobi połówkowego bp ma mega stary sprzęt, ale robi wszystkie badania, a to połówkowe muszę iść gdzie indziej
Mój też ma stary sprzęt i muszę na połówkowe umawiać się z nim do szpitala
miłego dnia
roksanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:43   #1682
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Vegetka nie za wcześnie, jak się maluch dobrze ułoży to będziesz wiedzieć

Fame 11 masz już połówkowe? omg ja mam prawie miesiąc po tobie

malwiska ja obstawiam, że będzie chłopak
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:48   #1683
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Fame 11 masz już połówkowe? omg ja mam prawie miesiąc po tobie

malwiska ja obstawiam, że będzie chłopak
no ale Ty masz tp na 20 lipca a ja 18 dni wczesniej czyli się zgadza

malwiska a ja myślę, że dziewczynka będzie
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:05   #1684
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
no ale Ty masz tp na 20 lipca a ja 18 dni wczesniej czyli się zgadza

malwiska a ja myślę, że dziewczynka będzie
ja mam nadzieje że dziewczynka możecie obstawiać

ja w ogóle myslałam ze na pierwszej stronie podajemy płeć aaaa jakby się zmieniła w późniejszym czasie to powinnyśmy zrobić np coś takiego CHŁOPAK ---> 6 MIESIĄC JUŻ DZIEWCZYNKA HEHE
tak żebyśmy później miały pamiątke ile u nas się nie sprawdziło płci :P

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

__________________
ŚLUB
OLIWKA

Edytowane przez malwiska
Czas edycji: 2014-02-05 o 11:07
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:32   #1685
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ja mam nadzieje że dziewczynka możecie obstawiać

ja w ogóle myslałam ze na pierwszej stronie podajemy płeć aaaa jakby się zmieniła w późniejszym czasie to powinnyśmy zrobić np coś takiego CHŁOPAK ---> 6 MIESIĄC JUŻ DZIEWCZYNKA HEHE
tak żebyśmy później miały pamiątke ile u nas się nie sprawdziło płci :P

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Dobry pomysł

Ale słodkie bodziaki! Skąd takie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:34   #1686
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez roksanka88 Pokaż wiadomość
Właśnie sobie uświadomiłam,że wczoraj zaczęłam 5 miesiąc
Nie ma to jak spostrzegawczość

Pochwalę się Wam dziewczynki,że dzisiaj mam wolne i nie muszę robić obiadu Teść gotuje dla mnie zupkę ogórkową- moją ulubioną
O ja nie moge, tesc?? Moj to nawet nie nalozy sobie gotowego na talerz bo "nie wie ile zje" i co najwyżej to herbatę zrobi:p


Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
jakbym opisywała siebie
piąteczka!


też mam 11 lutego i też nie mogę się doczekac.. już powie mi płeć, bo to moje połówkowe.. ale znając życie to się pewnie dzidziuś zakryje i nie pokaże co tam ma


no to już... katowania ciąg dalszy
a kakao ja to już piję od dłuższego czasu. tylko to mi rano wchodzi, a pasuje coś na śniadanie jednak zjeść

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------


mój teścio nic nie robi tylko pali fajki.. tesciowa za to wczoraj zrobiła flaki nawet dobre były.. i jeszcze żyję
Połówkowe już? Ale to leci, niedawno był zakładany wątek a już niektóre mają połowę! Niedługo rodzimy jak tak dalej zleci


Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ja mam nadzieje że dziewczynka możecie obstawiać

ja w ogóle myslałam ze na pierwszej stronie podajemy płeć aaaa jakby się zmieniła w późniejszym czasie to powinnyśmy zrobić np coś takiego CHŁOPAK ---> 6 MIESIĄC JUŻ DZIEWCZYNKA HEHE
tak żebyśmy później miały pamiątke ile u nas się nie sprawdziło płci :P

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Widziałam podobne bodziaki w pepco z różnymi buźkami, ale czekam na poznanie płci

Muszę się pochwalić że wypiłam od paru miesięcy pierwsza kawę, od razu mnie ruszyło na kibelek i mi o niebo lepiej! Ale mi dobrze teraz chyba powoli wrócę do kawki.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:35   #1687
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Wlasnie tez chce ja kupic ale to jeszcze bo to elektronika i zeby mi gwarancja nie uciekala na darmo. Powiedz mi bo slyszalam ze to sie nie nadaje na kazdy rodzaj materacyka czy to prawda? Kolezanka tez miala nianie z plytka sensoryczna tylko innej firmy i im pare razy zawyla w srodku nocy sugerujac bezdech a dziecko spalo normalnie,raz nawet jak patrzyla na malego wiec pewna bula ze sie blednie wlaczylo. Zdarzaly sie wam takie akcje? Tez wlasnie ogladalam ta z dwoma plytkami opinie ma bardzo dobre.
Dobrze poczekać, właśnie ze względu na tą gwarancję Monitor nadaje się do każdego materacyka. My mamy akurat lateksowy Havea. O ile pamiętam fałszywych alarmów nie było. Tu masz odpowiedzi na najczęstsze pytania http://www.angelcare.e-mama.pl/angelcare-pytania.html

Cytat:
Napisane przez roksanka88 Pokaż wiadomość
Ja na pewno taką nianię zakupię, bo cały czas mam myśli jak to będzie jak już będę z dzidzią w domu chyba bym całe noce nie spała i słuchała czy oddycha
Dokładnie dlatego monitor był u nas pierwszy na liście. Też bym nie spała z nerwów. Szczególnie, że od początku młody spał w swoim pokoju.
__________________

Integra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 11:35   #1688
Elvine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 34
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Dzień dobry wszystkim szczęśliwym Mamusiom oraz tym, które na te chwile czekają. Mamy termin na 15 lipca. W sobotę jedziemy podejrzeć płeć (może się uda?) Jesteśmy przeszczęśliwi gdyż bardzo czekaliśmy na dwie kreseczki...
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo, dużo zdrówka.
Elvine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:38   #1689
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ja mam nadzieje że dziewczynka możecie obstawiać

ja w ogóle myslałam ze na pierwszej stronie podajemy płeć aaaa jakby się zmieniła w późniejszym czasie to powinnyśmy zrobić np coś takiego CHŁOPAK ---> 6 MIESIĄC JUŻ DZIEWCZYNKA HEHE
tak żebyśmy później miały pamiątke ile u nas się nie sprawdziło płci :P

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Super bodziaki i do tego z guziczkami a nie zakładkami kurcze dziewczyny widzę że szalejecie juz z zakupami ja o dziwo wcale nie mam na nie weny, pewnie głównie dlatego ze większość rzeczy już mam.. planuję sie tylko dziś do lokalnego lumpka wybrać może cos wpadnie w oko no i w poniedziałek skoro świt do lidla napalilam się na ten otulaczek, tego jeszcze nie mam, fajna rzecz bo można malucha w tym zapiac w foteliku, w beciku to ciężko. W ogole moje beciki jakieś sztywne były nie lubię ich.. takze pewnie porobia trochę w szpitalu i do szafy. Kołderka taka pełniąca funkcje maty do zabawy będzie tez w lidlu i to polecam fajna rzecz u nas przydawala się najpierw w domu jak mala juz wyrosła z maty edukacyjnej a potem skoro wiosna służyła jako kocyk na dworze. Fajna rzecz generalnie

A co fo niani elektronicznej to wydaje mi się że ma zastosowanie jeśli dziecko śpi w osobnym pokoju a rodzice śpią jak kamienie. Nam raz by się przydała jak byliśmy na weselu i mała spala w pokoju nad sala. No ale na jedna okazję nie opłacało się kupować a nie miał nam kto pożyczyć
Więc trzeba bylo uruchomić ciotke coby z małą spędziła noc.
Generalnie wydaje mi się że to dobra rzecz ale przy budżecie bez ograniczeń i jesli mieszka się w dużym domu. Bo bez tego da się żyć

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:39   #1690
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Dobry pomysł

Ale słodkie bodziaki! Skąd takie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ze smyka, niby dla chłopaka ale ja bym w nie ubrała i dziewczynkę
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:40   #1691
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
ja tez uwielbiam sama cos robic. tyle, ze nie zawsze mi wychodzi ale z filcu tez chyba sprobuje
A! i zaczynam 20 tc
Fame mi też nie zawsze wychodzi tak jak bym chciała ale ile mam radochy przy robieniu

aaa i stawiam u Ciebie na chłopczyka
a u Malwiski (a) eeee..... dziewczynka, nie też chłopczyk


party_girl - dobrze, że wizyta już jutro


malwiska - dziękuję też muszę sprawdzić swoje punkty ostatnio sobie kupon 10 zł do smyka wziełam ale ja to mam malutko tych punktów bo nigdy jakoś nie poświęcałam im więcej uwagi i nawet nie wiem u kogo się je zbiera dokładnie :/


elcia- super, że wizyta udana


dziewczyny dziś mam trochę wolnego bo mama poszła za mnie do pracy tż w domu zajmuje się małym (naprawiają nawilżacz) no a ja gotuje i pierwszy raz w życiu upiekłam naleśniki a najlepsze jest to, że wyszły !!! i to pyszne -opinia wybrednego tż ))))) ale dumna jestem z siebie do tych naleśników nadzienie z mięsa, barszcz czerwony a na kolację takie łódeczki z ziemniaków z farszem zapiekane serem -ale mnie wzieło


tylko kurczę Jasiul dziś więcej kaszle i mu z nosa cieknie -ale może to takie przesilenie i będzie już jutro lepiej bo rano dzwonię do lekarki powiedzieć co u nas
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 11:47   #1692
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość

Też tak miałam, szczególnie jak ostatnie mrozy były.
Co mi pomogło?
Zestaw:
-peeling domowej roboty - zaparzone i odsączone fusy z kawy wymieszane z olejkiem babydream, na całe ciało,
-odstawienie żelu pod prysznic (chociaż luksji z balsamem używałam już kolejne opakowanie) na rzecz tego
-po każdym prysznicu olejek babydream, szczególnie na najbardziej swędzące miejsca

Skóra może jeszcze nie jak pupa niemowlęcia, ale nawilżenie jest o niebo większe i nic mnie już nie swędzi i nie piecze.
Cytat:
Napisane przez Niebianka86 Pokaż wiadomość
W temacie swędzenia to też tam mam niestety. Pomaga mi jak się posmaruje balsamem

Moja wizyta 11 lutego i nie mogę się doczekać, bo odbiorę wtedy najświeższe wyniki i będę mogła iść prywatnie na konsultacje i usg
W takim razie to i ja zastosuję peeling z kawy... i później się porządnie nabalsamuję.
Przez chwilę pomyślalam, że to może uczulenie na oliwkę Hipp, ale nią smaruję tylko brzuch. A najbardziej swędzą mnie plecy.

Mam nadzieję, że przejdzie... dam znać.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość


ojej, moze idz do apteki i daja Ci coś bezpiecznego żeby Ci ulżyło?
Mam zamiar kupić Avene Cicalfate - krem do skóry podrażnionej, podobno dobry.

Dzięki dziewczyny za odzew. Już zaczęłam się martwić, ale widzę, że nie ja jedna mam z tym problem...
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:48   #1693
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Dziewczyny z tym usg polowkowym to jest jakas poważniejsza sprawa? Bo kurcze ja ma kazdej wizycie mam usg.. takie samo... czy jal teraz pójdę to powinnam lekarzowi zwrócić na coś uwagę (gdyby mu się zapomnialo) albo czy kazał się qam gin jakoś na to usg przygotować? W ogóle idziecie na nie same czy z tż?

Party-girl do wizyty to ogranicz to sprzątanie i gotowanie, ja bym na Twoim miejscu do jutra zalegla przed tv

Kularek kurcze te wirusy sa teraz okropne... byc moze pisalas ale mogłam przegapic... Jasio tez byl na antybiotyku? Moja mala przez cały grudzień miała kaszel (najpierw suchy potem mokry) ale osluchowo czysto... leczylismy sie inhalacjami i syropami i ledwo co pomagało... normalnie czeski film a u lekarza byliśmy i w przychodni i prywatnie i nikt nie umiał powiedzieć skąd ten kaszel... :/

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app

Edytowane przez debesciara
Czas edycji: 2014-02-05 o 11:55
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:53   #1694
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
Fame mi też nie zawsze wychodzi tak jak bym chciała ale ile mam radochy przy robieniu

aaa i stawiam u Ciebie na chłopczyka
a u Malwiski (a) eeee..... dziewczynka, nie też chłopczyk


party_girl - dobrze, że wizyta już jutro


malwiska - dziękuję też muszę sprawdzić swoje punkty ostatnio sobie kupon 10 zł do smyka wziełam ale ja to mam malutko tych punktów bo nigdy jakoś nie poświęcałam im więcej uwagi i nawet nie wiem u kogo się je zbiera dokładnie :/


elcia- super, że wizyta udana


dziewczyny dziś mam trochę wolnego bo mama poszła za mnie do pracy tż w domu zajmuje się małym (naprawiają nawilżacz) no a ja gotuje i pierwszy raz w życiu upiekłam naleśniki a najlepsze jest to, że wyszły !!! i to pyszne -opinia wybrednego tż ))))) ale dumna jestem z siebie do tych naleśników nadzienie z mięsa, barszcz czerwony a na kolację takie łódeczki z ziemniaków z farszem zapiekane serem -ale mnie wzieło


tylko kurczę Jasiul dziś więcej kaszle i mu z nosa cieknie -ale może to takie przesilenie i będzie już jutro lepiej bo rano dzwonię do lekarki powiedzieć co u nas
no ja mam dużo punktów bo mój szef potrafi jak jade na zakupy dać mi 1000zł i powiedzieć abym mu kupiła za to whisky i dzięki temu mam punkty, a jak jeszcze kupon x5 to wychodzi 25zł - w punktach za same jego zakupy no i jak tankujemy to też na BP i tam też punkty więc ja mam tak dużo dzięki szefowi no i miałam wesele to jak wychaczyłam jakąś promocje w realu to też jechałam i kupowałam

ooo łódeczki z ziemniaków - zawsze chciałam zrobić i zawsze się bałam że nie wyjdą.
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:54   #1695
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tym usg polowkowym to jest jakas poważniejsza sprawa? Bo kurcze ja ma kazdej wizycie mam usg.. takie samo... czy jal teraz pójdę to powinnam lekarzowi zwrócić na coś uwagę (gdyby mu się zapomnialo) albo czy kazał się qam gin jakoś na to usg przygotować? W ogóle idziecie na nie same czy z tż?

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
na połówkowym sprawdza więcej rzeczy niż na takim co m-c, to połówkowe jest podobne do prenatalnego.

http://www.usgecho4d.pl/usg-rozwoju-...polowkowe.html <- tu masz opisane po kolei co sprawdza

ja idę z tż chyba, że zmieni zdanie
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:01   #1696
Lena21
Raczkowanie
 
Avatar Lena21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 165
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tym usg polowkowym to jest jakas poważniejsza sprawa? Bo kurcze ja ma kazdej wizycie mam usg.. takie samo... czy jal teraz pójdę to powinnam lekarzowi zwrócić na coś uwagę (gdyby mu się zapomnialo) albo czy kazał się qam gin jakoś na to usg przygotować? W ogóle idziecie na nie same czy z tż?


Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app

Ja się wybieram z mężem. Też mam USG robione na każdej wizycie. Ale USG w poradni to przedpotopowy sprzęt i mało co na nim widać (na przykład płci nie widać - tydzień 17 ). za 3 tyg dostanę skierowanie na USG połówkowe, które będzie robione na nowszym urządzeniem. Cieszę się, bo to zawsze parę set złotych do przodu.

A USG połówkowe to chyba co innego. Lekarz sprawdza jak się rozwinęły narządy itp. Jeszcze nie byłam to się nie wypowiem jak to dokładnie wygląda.

Zażywała któraś z Was magnez w ciąży?
__________________

Lena21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:03   #1697
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
na połówkowym sprawdza więcej rzeczy niż na takim co m-c, to połówkowe jest podobne do prenatalnego.

http://www.usgecho4d.pl/usg-rozwoju-...polowkowe.html <- tu masz opisane po kolei co sprawdza

ja idę z tż chyba, że zmieni zdanie
Jezu jakie piękne ujęcia i ta plec... ja myslalam że tu tylko jakaś kreseczka miedzy nogami u chłopaka a tu... szok :O teraz myślę czy by nie isc prywatnie na 3/4d bo w przychodni to sprzęt jest lipny... ale po tym jak mnie ostatnio wkurzyl to nie mam ochoty mu płacić. Foch.

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:03   #1698
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
(1)O ja nie moge, tesc?? Moj to nawet nie nalozy sobie gotowego na talerz bo "nie wie ile zje" i co najwyżej to herbatę zrobi:p

(2)Połówkowe już? Ale to leci, niedawno był zakładany wątek a już niektóre mają połowę! Niedługo rodzimy jak tak dalej zleci

(3)Muszę się pochwalić że wypiłam od paru miesięcy pierwsza kawę, od razu mnie ruszyło na kibelek i mi o niebo lepiej! Ale mi dobrze teraz chyba powoli wrócę do kawki.
1. moze mamy tego samego tescia bo jakbym o moim czytała bez kitu
2. na prawde czas tak szybko leci, że ja to zaczynam się trochę już bac.. tym bardziej, że nie wiadomo jak to się ułozy z tymi porodami.. no wiadomo ze kazda chciałaby w terminie i w ogole, ale moja kuzynka tydzien temu urodziła w 7mc i chlopczyk miał 1,6 kg
to tak jakbym ja za 2 miesiące miała rodzic miejmy nadzieje ze kazda z nas bedzie miała wszystko planowo
3. podziwiam! ja nadal mam kawo-wstręt

Cytat:
Napisane przez Elvine Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim szczęśliwym Mamusiom oraz tym, które na te chwile czekają. Mamy termin na 15 lipca. W sobotę jedziemy podejrzeć płeć (może się uda?) Jesteśmy przeszczęśliwi gdyż bardzo czekaliśmy na dwie kreseczki...
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo, dużo zdrówka.
Witaj! Gratulacje dwóch kreseczek
I również dużo zdrówka

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ze smyka, niby dla chłopaka ale ja bym w nie ubrała i dziewczynkę
na dziewczynkę pasuje jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
aaa i stawiam u Ciebie na chłopczyka
a u Malwiski (a) eeee..... dziewczynka, nie też chłopczyk
już za tydzień się dowiem (moze) i nie będziemy zgadywac a malwiska może dzis

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tym usg polowkowym to jest jakas poważniejsza sprawa? Bo kurcze ja ma kazdej wizycie mam usg.. takie samo... czy jal teraz pójdę to powinnam lekarzowi zwrócić na coś uwagę (gdyby mu się zapomnialo) albo czy kazał się qam gin jakoś na to usg przygotować? W ogóle idziecie na nie same czy z tż?
usg połówkowe jest chyba bardziej szczegółowe.. sama nie wiem..
jak dzwoniłam do lekarza żeby się umówic na usg to powiedział zeby przyjechac 11tego to wtedy połówkowe zrobimy
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:08   #1699
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

to usg poołówkowe jest bardziej szczegółowe, sprawdzają jak się rozwinęły narządy. Moja gin powiedziała, że na połówkowe skieruje mnie na bezpłatne ( za prenatalne płaciliśmy, bo sami chcieliśmy je zrobić - ale Tż powiedział, że jakby trzeba było to jeszcze raz by zapłacił bo warto było
w ogóle on jak tylko mnie widz na wizazu to zawsze pyta a co tam u brzuszków słychać (czyli u Was) i tylko wypytuje, czy któraś dodała nowe zdjęcia usg
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 12:09   #1700
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

debesciara - usg połówkowe pwinno być dokładniejsze niż normalne i ze wszystkimi pomiarami - ważne są przepływy i to możesz zapytać -ja pytam tż napewno też pójdzie nawet w pracy ma się zamienić jeśli by tak wypadło i może teraz Jasiula zabierzemy bo on już bardzo ciekawy a ostatnio mamy też były z dziećmi

Jasiul narazie nie ma antybiotyku bo nasza lekarka nigdy nie daje od razu właśnie jutro mam dzwonić i ona zdecyduje co robić dalej i ja w końcu też nie biorę antybiotyku bo przepisał mi go lekarz z przychodni a ona powiedziała żebym narazie nie brała i dała swoje leki i mi przechodzi a jej ufam najbardziej
ten w przychodni powiedział, że angina a ona, że napewno nie angina ! i idź do jakiegoś oszołoma to tylko niepotrzebnie lekami faszeruje-kiedyś ten w przychodni był ok a teraz to tylko po receptę normalnie


malwiska - matko i córko tyle punktów to ja w życiu nie uzbieram! no i co to za szef wogóle ??!!! przecież takich nie ma !!! też takiego chcę ....:eh em:

łódeczki z ziemniaków - też robię pierwszy raz więc zobaczymy czy wyjdą
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:11   #1701
roksanka88
Raczkowanie
 
Avatar roksanka88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 450
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

party_girl, fame- mój teść to do gotowania pierwszy ale jutro już ja robię obiadek

elvine- witaj

Ja też mam nadzieję,że na połówkowym usg w końcu doczekam się co tam kruszynka ukrywa między nóżkami obstawiam od samego początku ciąży,że będzie u mnie chłopak
roksanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:13   #1702
Lena21
Raczkowanie
 
Avatar Lena21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 165
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Jezu jakie piękne ujęcia i ta plec... ja myslalam że tu tylko jakaś kreseczka miedzy nogami u chłopaka a tu... szok :O teraz myślę czy by nie isc prywatnie na 3/4d bo w przychodni to sprzęt jest lipny... ale po tym jak mnie ostatnio wkurzyl to nie mam ochoty mu płacić. Foch.

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
Właśnie ja się zastanawiam nad tym USG na które dostanę skierowanie... też będę miała takie piękne zdjęcia?? Słyszałam, że sprzęt był kupowany w tamtym roku, więc mam nadzieję, że uda się dokładnie zobaczyć dzidziusia.

Kurcze jak otworzyłam stronę podesłaną przez Sunfire to zaczynam się stresować...czy wszystko będzie ok. A tu jeszcze miesiąc niepewności...
__________________

Lena21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:16   #1703
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
A co fo niani elektronicznej to wydaje mi się że ma zastosowanie jeśli dziecko śpi w osobnym pokoju a rodzice śpią jak kamienie. Nam raz by się przydała jak byliśmy na weselu i mała spala w pokoju nad sala. No ale na jedna okazję nie opłacało się kupować a nie miał nam kto pożyczyć
Więc trzeba bylo uruchomić ciotke coby z małą spędziła noc.
Generalnie wydaje mi się że to dobra rzecz ale przy budżecie bez ograniczeń i jesli mieszka się w dużym domu. Bo bez tego da się żyć
No wiesz raczej nikt tu nie ma budżetu bez ograniczeń. Każdy kupuje co uważa za ważne dla niego. Nie chodzi tu o kamienny sen, ale o spokój rodziców (szczególnie tych przewrażliwionych).
Dla mnie np. taka kołderka to zbędny wydatek. Za szybko się brudzi. U nas sprawdziło inne rozwiązanie. Kupiłam duży kawał pianki tapicerskiej i obszyłam nieprzemakalnym materiałem. Szybka i prosta w czyszczeniu, ciepło w tyłek i wygodnie. Do tej pory jej używamy.
Otulaczek faktycznie fajny i tez się na niego czaję. Zastanawiam się tylko czy nie będzie za mały jak się go już zacznie używać... Daj znać jak go obejrzysz, bo ja do Lidla będę mogła jechać dopiero w sobotę...
__________________

Integra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:16   #1704
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

o kurcze... właśnie sobie uświadomiłam ze u mnie w przychodni to takie nieciekawe to usg.. myślicie ze mi zobaczy na takim zwykłym usg płec?
bo na oddziale mają lepszy ale to pewnie bedzie chcial zebym przyszla w inny dzien
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:21   #1705
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość

malwiska - matko i córko tyle punktów to ja w życiu nie uzbieram! no i co to za szef wogóle ??!!! przecież takich nie ma !!! też takiego chcę ....:eh em:

łódeczki z ziemniaków - też robię pierwszy raz więc zobaczymy czy wyjdą
szef lubi pić hehe a jak ma okazje nie wychodzić z domu a ja mam na tym skorzystać to raz na jakiś czas składa zamowienie na dużą ilość alkoholu i daje kasę a ja i tak jadę na zakupy i mam za to punkty.

Przed weselem zapytałam się go czy nie ma czasem lodówki do wina bo ja na weselu na poprawinach chciałam piwo i tam w tej lodówce trzymać żeby ludzie na kaca mieli zimne piwko
a on do mnie "To pokaż mi jakie są te lodówki do wina i ja sobie kupię i Ci pożyczę"
oczywiście wybrał taka 150cm jedną z najdroższych hehe ale dzięki temu miałam zimne piwko dla gości

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
o kurcze... właśnie sobie uświadomiłam ze u mnie w przychodni to takie nieciekawe to usg.. myślicie ze mi zobaczy na takim zwykłym usg płec?
bo na oddziale mają lepszy ale to pewnie bedzie chcial zebym przyszla w inny dzien
a ja zaczęłam przeglądac papiery i czytam że mam łożysko na przedniej ścianie i z tego wynika że mogę później i słabiej czuć ruchy dzidzi bo łozysko będzie amortyzowało :P więc moje mysli że to były ruchy to chyba jednak zle mysli
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:23   #1706
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Powiem Wam, że ja nie potrafię ocenić sprzętu USG, czy jest dobry czy nie... Moja gin ma sprzęt ładny wizualnie, czysty itd, ale czy jest stary czy nowy ... nie wiem...
Na monitorze wczoraj widzieliśmy dziecia, nóżki, całość - z kręgosłupem czaszką, rączkę i dłoń - ale zdjęcia wydrukowane już nie są takie super. No i na pewno nie jest to taka jakość jak na prenatalnych - wiadomo
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:23   #1707
roksanka88
Raczkowanie
 
Avatar roksanka88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 450
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
szef lubi pić hehe a jak ma okazje nie wychodzić z domu a ja mam na tym skorzystać to raz na jakiś czas składa zamowienie na dużą ilość alkoholu i daje kasę a ja i tak jadę na zakupy i mam za to punkty.

Przed weselem zapytałam się go czy nie ma czasem lodówki do wina bo ja na weselu na poprawinach chciałam piwo i tam w tej lodówce trzymać żeby ludzie na kaca mieli zimne piwko
a on do mnie "To pokaż mi jakie są te lodówki do wina i ja sobie kupię i Ci pożyczę"
oczywiście wybrał taka 150cm jedną z najdroższych hehe ale dzięki temu miałam zimne piwko dla gości

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------


a ja zaczęłam przeglądac papiery i czytam że mam łożysko na przedniej ścianie i z tego wynika że mogę później i słabiej czuć ruchy dzidzi bo łozysko będzie amortyzowało :P więc moje mysli że to były ruchy to chyba jednak zle mysli
Też bym chciała mieć takiego szefa
roksanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:25   #1708
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Lena21 Pokaż wiadomość
Właśnie ja się zastanawiam nad tym USG na które dostanę skierowanie... też będę miała takie piękne zdjęcia?? Słyszałam, że sprzęt był kupowany w tamtym roku, więc mam nadzieję, że uda się dokładnie zobaczyć dzidziusia.

Kurcze jak otworzyłam stronę podesłaną przez Sunfire to zaczynam się stresować...czy wszystko będzie ok. A tu jeszcze miesiąc niepewności...
Lena jak wszystko było super na prenatalnym, to teraz też będzie ja mam połówkowe równo za miesiąc 05.03, ale patrząc na to jak zleciało mi od listopada to pewnie zanim się obejrzymy, a już będziemy po połówkowym.

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
o kurcze... właśnie sobie uświadomiłam ze u mnie w przychodni to takie nieciekawe to usg.. myślicie ze mi zobaczy na takim zwykłym usg płec?
bo na oddziale mają lepszy ale to pewnie bedzie chcial zebym przyszla w inny dzien
Fame pewnie zobaczy, mój gin ma dwa usg jedno takie właśnie nieciekawe, ale mówi, że na nim też da się wszystko zobaczyć i drugie to nowe na którym robi te cudne fotki i te dokładniejsze pomiary.
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:32   #1709
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
a ja zaczęłam przeglądac papiery i czytam że mam łożysko na przedniej ścianie i z tego wynika że mogę później i słabiej czuć ruchy dzidzi bo łozysko będzie amortyzowało :P więc moje mysli że to były ruchy to chyba jednak zle mysli
ja też mam na przedniej ścianie

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że ja nie potrafię ocenić sprzętu USG, czy jest dobry czy nie... Moja gin ma sprzęt ładny wizualnie, czysty itd, ale czy jest stary czy nowy ... nie wiem...
Na monitorze wczoraj widzieliśmy dziecia, nóżki, całość - z kręgosłupem czaszką, rączkę i dłoń - ale zdjęcia wydrukowane już nie są takie super. No i na pewno nie jest to taka jakość jak na prenatalnych - wiadomo
no ja też w sumie się nie znam, ale mam porównanie na zdjęciach.. to w przychodni mojej to widzialam sam zarys dzidziusia, a jak bylam w luxmedzie prywatnie na usg to widziałam zarys twarzyczki nawet, a to nie bylo zadne usg 3d tylko takie normalne.

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Fame pewnie zobaczy, mój gin ma dwa usg jedno takie właśnie nieciekawe, ale mówi, że na nim też da się wszystko zobaczyć i drugie to nowe na którym robi te cudne fotki i te dokładniejsze pomiary.
mam taką nadzieję, bo już się tak napaliłam i moja sis tez nie może się doczekac wyjscia na konkretny szoping moja 3 letnia siostrzenica mówi, ze dzidzius to bedzie "dziewcinka"
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:36   #1710
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Wszystko bedzie dobrze dziewczyny na USG. Malwiska trzymam kciuki, dawaj znać po wizycie bo bardzo ciekawa jestem.

TŻ na 100% będzie chciał iść ze mną. On się świetnie z lekarzami bawi w komentowanie rozwoju, sprzętu etc...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 19:02:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.