Jaka sieć telefoniczną wybrac? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 20:05   #1
nataszka57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Wink

Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)


Witam Mam pytanie odnośnie sieci telefonicznej. Obecnie jestem w Orange ale chcę zmienić tę sieć na inną. Zastanawiam się nad Play . Czy ktoś jest w tej sieci i mógłby się podzielić ze mną swoim doświadczeniem na ten temat. Chodzi mi głównie o pakiety w tej sieci i ciekawa jestem ile kosztują smsy do numeru z tej samej sieci i czy są jakieś ciekawe propozycje
nataszka57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 20:15   #2
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Wchodzisz na Play.pl i czytasz aktualne cenniki i promocje
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 20:28   #3
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Jestem już jakiś czas w playu i polecam. Nie mam najmniejszego problemu z zasięgiem bo gdziebym nie był to zaraz "łączy" na inną sieć. Co do smsów to wiem że da się za 10 zł mieć pakiet nielimitowanych do wszystkich sieci więc jak się dużo pisze to jest to dobra opcja.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 20:32   #4
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Jestem już jakiś czas w playu i polecam. Nie mam najmniejszego problemu z zasięgiem bo gdziebym nie był to zaraz "łączy" na inną sieć. Co do smsów to wiem że da się za 10 zł mieć pakiet nielimitowanych do wszystkich sieci więc jak się dużo pisze to jest to dobra opcja.
dokładnie ja dobieram sobie jeszcze pakiet internetu za 10 zł do play przeszłam rok temu z plusa i jestem baaardzo zadowolona
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 09:01   #5
hiperdenise1958
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Wink Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Także mam telefon w sieci Play i mogę ją polecić. Przez cały czas użytkowania nie pojawiły się żadne problemy, a ofertę wybierasz sobie w zależności jaka Ci najbardziej odpowiada i tym samym unikasz płacenia wysokich rachunków.

____________________
Nie rzucamy słów na wiatr http://mowieremontmyslepestka.blox.pl/html sprawdź!

Edytowane przez hiperdenise1958
Czas edycji: 2015-01-04 o 14:58
hiperdenise1958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 09:16   #6
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Ja kupilam kiedyś srarter z play i już byla tam taka oferta ze 0zl/min i 0gr/sms do sieci.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 09:32   #7
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

chciałabym przejść do playa,ale u mnie w miejscowości nie ma zasięgu Play. Czy jest na to jakiś sposób?
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 09:42   #8
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Ja u siebie w domu tez czasami nie mam zasięgu Play więc przełączam sobie na zasięg Plusa i jest ok
Tylko, że wtedy nie działają pakiety internetowe.
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 14:57   #9
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Mam play'a od września. Posiadam taką ofertę że w sieci sms i połączenia są za 0zł. Ofert jest sporo, zawsze wszystko znajdziesz na stronie play'a albo w salonie dowiesz się szczegółów. Mam czasem problem z zasięgiem, wyjeżdżam do rodziny w świętokrzyskie i tam zawsze był problem z zasięgiem jak miałam w Orange, w paru miejscach tylko łapało. Natomiast w play'u mam dwa razy gorzej, łączy się z inną siecią ale problem jest. Dziwi mnie tylko bo siostra ma play'a i zasięg w miare ma więc nie wiem czy aż taki wpływ ma tel.
Ogólnie uważam że sieć można spokojnie polecić
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 16:02   #10
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Ja jestem w Play od czerwca zeszłego roku i nie narzekam. Przeniosłam całą moją rodzinę, w końcu skończyły się sms-y, że wygrałam 100 tyś zł Z zasięgiem nie jest źle, oprócz martwych stref gdzie żadna sieć nie ma zasięgu zawsze są minimum 2 kreski. Też byłam Orange i mogę polecić przenosiny do Play Numer przenieśli mi w ciągu niecałych 24 godzin
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 09:48   #11
jannocha
Przyczajenie
 
Avatar jannocha
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Żagań
Wiadomości: 14
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Jeśli ma to byc oferta bez telefonu to tylko nju mobile. W tej chwili zdecydowanie najlepsza oferta. Umowe w kazdej chwili mozna bez konsekwencji rozwiązać. Tylko, że to bez telefonu, ale warto usiasc i policzyć czy kupno telefonu nawet na raty w sklepie i nju mobile nie będzie tańsze niż abonament gdziekowliek indziej.
jannocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 12:26   #12
pati5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 29
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Ja jestem w Playu od dwóch lat, wcześniej byłam w T-Mobile. Kosztowo zdecydowanie lepiej w Play, jednak z zasięgiem mam czasem problemy.
pati5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 09:56   #13
Dama_z_Toledo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 22
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Ja mam w Play, 39zł w tym 1GB internet, używam sporo i wystarcza (oczywiście bez filmików; ) a do tego kupuję pakiety:
5zł 250 smsów
5zł 50 minut do wszystkich sieci
w Play wszystko za darmo
Dama_z_Toledo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 11:48   #14
ankolodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Polecam Virgin Mobile mała sieć, ale ma nadajniki play, więc z zasięgiem nie ma problemu. Do każdego doładowania 50% gratis, co roku dają jakąś promocję (w tym 2014 darmowych minut, rok temu 2013 darmowych sms) nie ograniczony wolny (25kbs) internet, a po doładowaniu za 10zł 100mb szybkiej transmisji 3,5Mbs gratis. Rozmowy są z 19 gr minuta, a sms 6gr
ankolodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 19:13   #15
Lizzie0
Rozeznanie
 
Avatar Lizzie0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 596
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Jestem w plusie, ale kiedyś na pewno się przeniosę do playa, bo widać, że więcej ofert mają, zresztą słyszałam wiele pozytywnych opinii, w ogóle wydaje mi się, że play to jedna z najlepszych sieci
Lizzie0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 20:16   #16
pink_
Raczkowanie
 
Avatar pink_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 135
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Polecam Play Przeniosłam się z T-Mobile i nie żałuję. Mają fajne oferty i pakiety, nigdy nie miałam żadnych dodatkowych opłat, jak to się zdarzyło w poprzedniej sieci no i plus za dobry zasięg
__________________

pink_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 11:10   #17
krisuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 14
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Temat rzeka.. Tak naprawdę na rynku istnieją 2 mocne sieci, czyli Play oraz Orange, natomiast Plus małymi krokami dobija się do tego duopolu.

Ciężko powiedzieć ot tak np Orange jest lepsze! Zależy od potrzeb, czy jesteś przedsiębiorcą, czy indywidualnym, czy chcesz mieć internet, tv oraz telefon i takie tam.
__________________
projektowanie stron www
krisuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 19:39   #18
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

warto wziąć Play, proste zasady, rachunki takie jakie mają być, nie wyciągają kasy na dodatkowe pakiety jak inne sieci, zasięg jest Play + Plus +T-Mobile + Orange, więc jeśli ktoś nie ma zasięgu Play to może jeszcze wybrać spośród innych zasięgów, sieć jak każda inna poza tym, że mniej komplikacji niż w innych sieciach, ma najwięcej fajnych ofert w abonamencie i na kartę niż inne sieci, można brać bez zastanawiania się
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 12:50   #19
Hused1986
Przyczajenie
 
Avatar Hused1986
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Wszystko zależy od twoich potrzeb. Jeśli mało korzystasz z telefonu i nie potrzebujesz dużych kwot to śmiało Virgin Mobile. Jeśli smsujesz to mobile king. Pakiet internetowy w Play.
Hused1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 21:51   #20
tolez
Przyczajenie
 
Avatar tolez
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 14
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

SMSy do wszystkich za 10zł miesięcznie, bezpłatne połączenia do wszystkich w Play są chyba teraz dostępne w każdym abonamencie.
tolez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 09:07   #21
magdalenaa27
Przyczajenie
 
Avatar magdalenaa27
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

mam w play
magdalenaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 13:03   #22
ileo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 12
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Ja też jestem w playu (i cała moja rodzina). Play na kartę - fajna rzecz - wystarczy doładować za 5 zł i ważność karty jest cały rok. Nie tak jak w innych sieciach - 50 zł na kwartał i po tych 3 miesiącach już nie można dzwonić tylko odbierać.
To jest podstawowa zaleta playa.
__________________
klej do wykładzin
ileo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 07:34   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Polecam Virgin Mobile. Przeszłam z Orange (który mnie wkurzył kilkoma rzeczami, a byłam naprawdę wierną klientką przez kilkanaście lat ) i jestem bardzo zadowolona z obecnej sieci: dzwonię na infolinię (darmową) i otrzymuję pomoc, poradę, pakiet za 19 zł ma 100 minut, SMS-ów ile dusza zapragnie, mają dużo opcji - można sobie minut dokupić, transferu etc. (wszystko wiadomo ile kosztuje), przejrzyste e-konto, na którym wszytko widzę. Poza tym nic nie zapłaciłam za przeniesienie numeru (zero kosztów manipulacyjnych, czy innych). Pewnie jakieś minusy się znajdą (siedzę cały czas w mieście, nie wiem jaki zasięg będę miała poza nim), ale pierwsze wrażenia super.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 10:45   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Cytat:
Napisane przez ankolodz Pokaż wiadomość
Polecam Virgin Mobile mała sieć, ale ma nadajniki play, więc z zasięgiem nie ma problemu. Do każdego doładowania 50% gratis, co roku dają jakąś promocję (w tym 2014 darmowych minut, rok temu 2013 darmowych sms) nie ograniczony wolny (25kbs) internet, a po doładowaniu za 10zł 100mb szybkiej transmisji 3,5Mbs gratis. Rozmowy są z 19 gr minuta, a sms 6gr
Niekoniecznie do każdego, ja gratisu nie miałam, ale również polecam, bo sieć fajna (chociaż jeżeli nadajniki z play, to może być różnie z zasięgiem, tzn. różnie w moim otoczeniu mówią o zasięgu - niektórzy, że OK, inni, że niezbyt).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 10:57   #25
kuba7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Jaka sieć?

Robię małe rozeznanie, w jakiej sieci masz telefon i czy jesteś z niej zadowolona?
kuba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 11:03   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jaka sieć?

Cytat:
Napisane przez kuba7 Pokaż wiadomość
Robię małe rozeznanie, w jakiej sieci masz telefon i czy jesteś z niej zadowolona?
Taki wątek już istnieje (akurat nawet dzisiaj tam post dorzuciłam), ale nie na Intymnym! Szukaj na podforum: Kobieta > Informatyka i Telefony
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 18:32   #27
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Bonus 50% doładowania i 100MB jest w taryfie Virgin mobile bez kompromisów, natomiast w nowej taryfie virgin mobile są 3 pakiety.

19zł - 100 minut, nolimit sms, 2GB
29zł - 300minut, nolimit sms, 4GB
49zł - nolimit minut, nolimit sms, 10GB

Lejek [wolny darmowy net 32kb/s] jest zawsze nawet jak nie wykupimy żadnego pakietu, na operze mini strony www do czytania działają na nim świetnie. Konto ważne rok po kazdym doładowaniu. Ta oferta na kartę z kiosku przebija abonamenty.

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ileo Pokaż wiadomość
Ja też jestem w playu (i cała moja rodzina). Play na kartę - fajna rzecz - wystarczy doładować za 5 zł i ważność karty jest cały rok. Nie tak jak w innych sieciach - 50 zł na kwartał i po tych 3 miesiącach już nie można dzwonić tylko odbierać.
To jest podstawowa zaleta playa.

Teraz poza t-mobile wszędzie jest roczna ważność konta, w nju na karte, virgin mobile, play rwk, jest ona z automatu, natomiast w orange trzeba wysłać darmowego smsa o treści START na nr 8002, aby ją miec. Z kolei w Plusie trzeba odpalić kod i jednorazowo zejdzie nam 10zł z konta, ale też mamy roczną ważność konta.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2014-10-06 o 18:29
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 14:18   #28
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Cytat:
Napisane przez ileo Pokaż wiadomość
Ja też jestem w playu (i cała moja rodzina). Play na kartę - fajna rzecz - wystarczy doładować za 5 zł i ważność karty jest cały rok. Nie tak jak w innych sieciach - 50 zł na kwartał i po tych 3 miesiącach już nie można dzwonić tylko odbierać.
To jest podstawowa zaleta playa.
dokładnie, to podstawa, inne sieci jeszcze kombinują, żeby ludzie w ofercie na karte nie zmieniali taryf i płacili drożej szczególnie starsi ludzie, którzy nie wiedzą o zmianach, a ogólnie zwykle Play + Red Bull Mobile + Virgin + Viking Mobile mają najlepsze warunki, a inne sieci dopiero potem wprowadzają korzystne warunki i póki nie wprowadzą ludzie muszą czekać i korzystać z gorszych warunków, najlepsze warunki zawsze wchodzą najpierw w tych sieciach, które wymieniłem

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Polecam Virgin Mobile. Przeszłam z Orange (który mnie wkurzył kilkoma rzeczami, a byłam naprawdę wierną klientką przez kilkanaście lat ) i jestem bardzo zadowolona z obecnej sieci: dzwonię na infolinię (darmową) i otrzymuję pomoc, poradę, pakiet za 19 zł ma 100 minut, SMS-ów ile dusza zapragnie, mają dużo opcji - można sobie minut dokupić, transferu etc. (wszystko wiadomo ile kosztuje), przejrzyste e-konto, na którym wszytko widzę. Poza tym nic nie zapłaciłam za przeniesienie numeru (zero kosztów manipulacyjnych, czy innych). Pewnie jakieś minusy się znajdą (siedzę cały czas w mieście, nie wiem jaki zasięg będę miała poza nim), ale pierwsze wrażenia super.
wszystko prawda, sam kiedyś byłem w Orange, jeszcze w Idei byłem, ciągle było jakieś aktywacja tyle + cena pakietu, zawsze coś trzeba było doliczać do właściwej ceny, nie dało się normalnie aktywować za cenę samego pakietu, ogólnie jak już zrezygnowałem z tej sieci to nigdy nie wróciłem do Orange i nie planuje powrotu do nich bo szkoda na nich czasu i nerwów, ta sieć jak dla mnie nie jest do końca normalna, ją tworzą ludzie z komuny z telekomunikacji dawnej państwowej, którzy chyba nie umieją myśleć po dzisiejszemu tylko dają byle co i płać człowieku za to byle co, a dziś kiedy jest konkurencja tak się nie powinno traktować klientów, którzy mogą odejść i nie wrócić jak ja, już lata Orange nie zarobiło na mnie ani złotówki,

Virgin też mam na karte, fajna sieć, przejrzyste warunki, swojego czasu chyba 2012 rok to był jak bardziej z Virgin się opłacało dzwonić do Orange bo po 13 gr, a z Orange do Orange zrobili pakiet chyba 70 minut czy jakoś tak i wychodziła minuta po 19 gr, tyle co w Virgin bez pakietu, wziąłem Virgin dla 50% bonusu czyli 13 gr za minute kiedy nie bylo jeszcze no limit w takich cenach jak dziś 29 zł za rozmowy tylko minumum 79 zł, wtedy no limit średnio się opłacał, a jak porobili w Play no limit po 29 zł tylko sim, 49 zł oferta z telefonem to się na to zdecydowałem, a Virgin mam jeszcze z sentymentu , a gdybym nie potrzebował no limit to pewnie wziąłbym Virgin albo Viking 2GB netu + 2000 sms albo nielimitowane sms i trochę minut, dla tych, którzy nie potrzebują no limit to bardzo dobre oferty, przynajmniej w tych sieciach wiadomo za co się płaci i, że słusznie się płaci za to z czego się korzysta

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie do każdego, ja gratisu nie miałam, ale również polecam, bo sieć fajna (chociaż jeżeli nadajniki z play, to może być różnie z zasięgiem, tzn. różnie w moim otoczeniu mówią o zasięgu - niektórzy, że OK, inni, że niezbyt).
zasięg dzielimy na tak w przybliżeniu
2G z lat 90-tych, pasma 900 i 1800,
3G z lat 2000, pasma 900 i 2100,
4G czyli LTE jakoś 2010, pasma 1800 i w przyszłości 800 ten rok i kolejny ma być oddane do użytku według zapowiedzi,

teraz tak,

te sieci Plus, Era, Idea startowały od początku i zarezerwowały sobie zasięg 2G i wszystkie telefony produkowane były głównie na ten zasięg,

jak wszedł Play w 2007 roku było mało pasma 2G i Play zaczął rezerwować pasmo na 3G 2100 jako nowoczesna sieć i nawet gdzie niegdzie wyprzedził wcześniejsze sieci pod względem 3G o dobre 2 lata, potem dochodziły te 3G innych sieci w miejscach gdzie Play był pierwszy,

4G LTE na 1800 jest w małym zakresie, jak dojdzie 800 będzie w większym, nawet w całym kraju ale mało telefonów póki co obsługuje LTE ale już wchodzą i jest ich coraz więcej,

więc jaki ma zasięg Play nie ma sensu nikogo pytać tylko trzeba sprawdzić jakie zakesy/pasma obsługuje nasz telefon i wtedy wiadomo czy Play będzie miał zasięg czy nie, jak telefon obsługuje 3G to bardzo możliwe, że Play będzie działał na swoim zasięgu bardzo dobrze,

a jak pasmo 800 będzie przyznane po równo wszystkim w tym Play to inne sieci stracą argument, że Play ma gorszy zasięg bo już dziś jak się potestuje LTE gdzie jest i która sieć go ma to się okazuje, że Play wcale nie jest gorszą siecią pod tym względem od innych sieci,

inne osoby nie odpowiedzą obiektywnie tylko powiedzą jaki zasięg ma ich telefon, a telefon może obsługiwać tylko 2G i wtedy powie, że zasięgu Play nie ma w ogóle, a w tym samym miejscu ktoś kogo telefon obsługuje 3G odpowie, że Play ma super zasięg, więc jak kogoś pytacie to uwzględnijcie jaki zasięg obsługuje telefon tej osoby

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2014-10-07 o 14:07
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 13:11   #29
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Jaka sieć?

Ja jestem od dłuższego czasu w Oragne ale zbytnio mi się nie podoba. W marcu planuję przejść do Playa bo mój brat mi go polecił
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 21:51   #30
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć telefoniczną wybrac? :)

Cytat:
Napisane przez winnidepuch Pokaż wiadomość
Jesli szukacie dobrej sieci, to w sumie chyba najlepszy teraz play.
Macie tu dyskusje z której chyba to wynika

A tak w ogole korzystajcie z porownywarek , znajdziecie najlepsze opcje.

tu jest fajna porownywarka
porównywarki mają to do siebie, że nie zawsze działają prawidłowo, moim zdaniem lepiej poznać warunki na stronach sieci, które nas interesują, porównywarka nie zawsze dobrze pokaże to co chcemy

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Garderobianka Pokaż wiadomość
Ja jestem od dłuższego czasu w Oragne ale zbytnio mi się nie podoba. W marcu planuję przejść do Playa bo mój brat mi go polecił
to jest jakieś dziwne, kto poznał Orange chce od nich uciec, a kto uciekł to nie chce do nich wracać
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-19 15:06:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.