Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części naszego wątku?
Mama czeka na mój kroczek, a ja właśnie kończę roczek 10 23,81%
Pierwsze kroki, pyszny soczek, a ja właśnie kończę roczek 1 2,38%
Wczoraj raczki, dzisiaj kroczki, obchodzimy nasze Roczki 10 23,81%
Dziś ogłoszę co już wiecie, mamy najlepszych Roczniaków na świecie 3 7,14%
Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem 13 30,95%
.Mamy szalone, dzieci ubrudzone, Roczek już nam mija, a kurator nas dobija 2 4,76%
W domu brudno, zrobić kroczka jest mi trudno, mama tym się nie przejmuje i już "Roczek" mi szykuje 3 7,14%
nie zmieścił się tutaj, więc albo odpada albo modyfikacja 0 0%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 11:00   #451
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Lonely a Wy w tym roku lecicie nad morze? tam do kołobrzegu?
ja to chciałam do miejscowości mniej obleganych, bo w tym hotelu to napewno gnojków nie będzie to fakt, ale jak wyjdę na plażę to 1 cmx1cm miejsca bedzie ciężko znaleźć, a obok będą mi bekać pijąc piwo ale się princessa zrobiłam my szukamy czegoś typu karwia, krynica albo większe zadupia, tylko tam znowu ciężko z dobrymi hotelami
Tż chce nas zabrać na jakieś wczasy (najprawdopodobniej Kanary ) ale to chyba aż we wrześniu, wcześniej pewnie zaliczymy polskie morze. Jeszcze nie wiem tylko gdzie.. Bliżej nam na zachodnie wybrzeże może Międzyzdroje chyba, że od moich rodziców skoczymy na 2-3dni wtedy pewnie jakaś Stegna albo Sztutowo.
Krynica też jest oblegana
Nie ma co się oszukiwać, jak będzie ładna pogoda to wszędzie będzie dużo ludzi

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hej hej

Wczoraj kolejna próba BLW - buraki - nie pasowały księciuniowi ... zjadł może kilka kęsów...

Czy Wasze dzieci ładnie i chętnie piją z kubków kapków/niekapków/doidy cup? Mój tylko z butelki ładnie wypije. Wszystkie inne kubki mi wyrywa i rzuca nimi. Kupiłam specjalnie niekapek, bo miałam same kapki i doidy cup, ale jakiś beznadziejny, z Canpola, trzeba ssać z wielką siłą żeby cokolwiek się napić... Tak więc polećcie jakieś dobre niekapki, z których nie kapie i da się z nich pić

Lonely nie tylko Wiktor nie raczkuje, ani nie pełza... tzn Antoś pełza, ale w swoim dziwnym stylu, czyli do tyłu i dookoła własnej osi, porusza się tylko tak... już jakiś czas konikuje, ale nic z tego nie wynika
zgadzam się z Motylkiem kapek z Ikei jest fajny. Wiktor średnio ogarnia wszelkie kupki, a niekapki to już całkiem kiepsko.. gryzie je, rzuca, boksuje, wali nimi i jeździ sobie po dziąsłach
Najlepiej mu idzie z łyżeczki albo mojego kupka, ale i tak musi robić bąble,pluć i pierdzieć.
Aaa no i zauważyłam, że on chyba po prostu wody nie lubi, bo kompocik albo mojego roibosa pił

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
wreszcie dorwalalam sie do kompa i moge Wam wrzucic nowe fotki
1. milosc od pierwszego wejrzenia
2. Ja i nianie ze Sri Lanki
3. Pierwsze raczki na trawie
4. W odpowiedzi na hustawkowy trend zaliczylismy zjezdzalnie
5. Sushi Family
6 i 7.. Siostrzana milosc kwitnie
8. W jednym kadrze z najwyzszym budynkiem swiata
9. Dubai Marina
10. Sama w wielkim miescie
cdn.

* sorry za ciagle edytowanie tekstu ale przyzwyczajenie do pl znakow plata mi psikusy na obcej klawiaturze
ale cudne zdjęcia, Sofcia taka już dorosła.. ta trawka taka soczyście zielona achhh !!!

[QUOTE=Ashyshqa;45090567]Kurcze, nie poprzekrecalam zdjec, przepraszam!


Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Ash fotki super Sofijka przesłodka, a sama w wielkim mieście ...ach


A jeszcze pytanie jak Wasze dzieci zasypiają? Bo Antoś w naszym łóżku przy moim boku, sam w łóżeczku wariuje, nie może zasnąć, nawet jak siedzę obok to tak słodko obserwuje mnie przez kraty i wyciąga do mnie rączki, że serce mi mięknie i biorę go do łóżka przy mnie szybko zasypia, a potem najczęściej odkładam go do łóżeczka... tylko jak go nauczyć zasypiania w łóżeczku?
Mój wieczorem prawie zawsze zasypia sam w łóżeczku. Czasem w miarę szybko, czasem musi się powydurniać..
w dzień też mu się zdarzy tak zasnąć, choć woli na spacerach w wózku czasami jak jest bardzo zmęczony i bryka w łóżeczku resztkami sił to włączam mu pozytywkę z muzyką klasyczną (tą od karuzelki ) i często przy niej lepiej zasypia.. Tak mamy od jakiegoś miesiąca, wcześniej musiał mieć ciszę , ewentualnie bijące serduszko w leżaczku

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Diabli Dziadek do Maci cały czas wołał "Chodź tu moj Ziutku" No i tak wyszło, ze lepiej Ziuta niż Ziutek

Ziuta dziś kończy 9 miesięcy :ryczę::smarkam: Moja mała miłość
Brawo Macia
co do Dziadka i Ziutka

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
witam z rana
Ash świetne zdjęcia! Sofcia najlepiej by tam już została

Karo mój też zasypia u nas w łóżku wiec nie mam pomysłu żeby nauczył sie spać u siebie, jak zaśnie to go przenosimy

nie pozwalam małemu zbliżać się do kabli i zawsze stanowczo mówie nie, nie wolno, no i ostatnio robię obiad i słysze z pokoju nie, nie ,nie - patrze a on się bawi kablami mialam niezły ubaw z niego, no i do tego kręci głową albo podchodzi do szuflady i też nie nie nie
a co do nowości mały nauczyl się pokazywać paluszkiem gdzie kto ma nos


Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
mnie sie wasz bardziej podoba a najbardziej od szprotki ale już ich nie ma

a
nie widziałam jaki ma Szprotka
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:02   #452
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
A w ogóle chciałam powiedzieć, że do "baba", "mamam", "papapa" dołączyło "nie nie nie". Wcześniej mieliśmy do czynienia z wrzaskliwym "nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeee", a teraz Daro mówi krótko " nie, nie, nie". Mamy przy tym ubaw po pachy, bo pytamy mu się o różne rzeczy a on " nie, nie , nie"


Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
pogrubione: ja bym pozatrzymywała , zdjeła im gacie, zlała i puściła z gołymi dupskami tych co nie umieją jeździć, a sie za to biorą
uff, a myślałam że tylko mi rośnie poziom agresji przy coponiektórych kierowcach

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
1. jak bioderka sa ok przy pierwszej kontroli, to nie trzeba robic drugiej wcale. no ale widocznie polscy ortopedzi tez chca zarobic... nie przejmowalabym sie i poszla tak jak wam powiedzial wasz ortopeda dla swietego spokoju.
2. fakt oczywiscie jak w kazdej firmie sa problemy, rozni ludzie, rzeczy niewykonalne do zrobienia "na wczoraj", ale jesli chodzi o bycie fair, rownouprawnienie i ogolne obchodzenie sie z pracownikiem, to nie moge zlego slowa powiedziec.
3. widac Daro jest znacznie wiekszy
4. i jak juz mowi!

czy moj mlodzieniec jako jedyny nie mowi nawet przypadkiem mama albo baba papa itp?
niejedyny. ale przygotuj się że jak Flo zacznie mówić to 2 językami także no

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
wreszcie dorwalalam sie do kompa i moge Wam wrzucic nowe fotki
1. milosc od pierwszego wejrzenia
2. Ja i nianie ze Sri Lanki
3. Pierwsze raczki na trawie
4. W odpowiedzi na hustawkowy trend zaliczylismy zjezdzalnie
5. Sushi Family
6 i 7.. Siostrzana milosc kwitnie
8. W jednym kadrze z najwyzszym budynkiem swiata
9. Dubai Marina
10. Sama w wielkim miescie
cdn.

* sorry za ciagle edytowanie tekstu ale przyzwyczajenie do pl znakow plata mi psikusy na obcej klawiaturze
aale cudnie. i ta trawka zielona

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
dzien dobry my sie chcemy pochwalic ze juz siedzimy same jeszcze same nie siadamy ale jest blisko upadek kontrolowany i jak cos chemy to delikatnie zaczynamy sie podpierac i mamy dwie dwojeczki gorne pozniej zostana obstukane lyczeczka bo sa dwie kreski biale zabkujemy poki co bezobjawowo dziekuje
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:19   #453
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jak potrafia liczyc, to sami na to wpadna ale nic mi nie zrobia i tak. to nie polska
fakt

u mnie taka sytuacja, ze akurat w miesiącu którym zaszłam w ciążę dali mi umowę "normalną" bo miałam na zastępstwo, podsumowali to "żebym im nie uciekła" , to się za kilka miesięcy zdziwili, ale jak podpisywałam umowę to nawet sama nie wiedziąłam,ze tam w środku komórki dzielą sie i dzielą

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
witam z rana
Ash świetne zdjęcia! Sofcia najlepiej by tam już została

Karo mój też zasypia u nas w łóżku wiec nie mam pomysłu żeby nauczył sie spać u siebie, jak zaśnie to go przenosimy

nie pozwalam małemu zbliżać się do kabli i zawsze stanowczo mówie nie, nie wolno, no i ostatnio robię obiad i słysze z pokoju nie, nie ,nie - patrze a on się bawi kablami mialam niezły ubaw z niego, no i do tego kręci głową albo podchodzi do szuflady i też nie nie nie
a co do nowości mały nauczyl się pokazywać paluszkiem gdzie kto ma nos
rewela! mój już od miesiąca robi czesć i piątkę przybija i robił papa, a teraz nie chce, i nie chce sie uczyć nowego, moze przez zęby ma w nosie naukę

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Przemek jak był mały zasypiał sam w łóżeczku. ale mi go tak było żal samego że zasypia przy nas w sumie nie usypiamy go jakoś specjalnie wieczorem, leży sobie przy nas po kąpieli ze smoczkiem i kocykiem, i jak zaśnie tak zaśnie wtedy go przenosimy do jego łóżeczka.

gorzej w ciągu dnia, zaśnie tylko w sypialni jak jest ciemno, ma kocyk i smoka i jest śpiący obraca się multum razy, łązi po łóżku, w końcu pada na boczek, gapi się na mnie i zasypia.

sami sobie pokomplikowaliśmy trochę, tzn ja, ale lubię się do niego przytulać jak zasypia bo tylko wtedy na to pozwala.


pada, a ja biorę Młodego na spacer. mąż stwierdził że jestem wyrodna matka. a ja chcę zamówioną książkę z biblioteki
hehe. Jak mu folię założysz to nei bedziesz wyrodna


zbieramy się na reha
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:45   #454
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
są cienkie, ale nie prześwitują. Wiktor tylko takie cienkie nosi, tych grubych frote nie lubimy. Obciskają nam nóżki
my tez tylko takie cienkie, ale nie lubie jak przeswituja skoro sa ok to dokonałam fajnego zakupu hehe.

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
eeee masz prawko i się boisz jeździć ? musisz się przemóc.. jak widzę ile sierot jeździ po polskich drogach to załamać się można.. na pewno nie będziesz gorsza od nich
Sama nie jestem mistrzem kierownicy i boję się jeździć po nieznanych dużych miastach, ale staram się chociaż nie utrudniać jazdy innym.
Bierz kluczyki, pakuj Nelcie i wsiadaj za kierownicę !
Czekamy w takim razie na nowy wiosenny katalog
dokładnie, mam prawko, ale nie jezdze. już nawet tz wykupil mi godziny z instruktorem i było ok ale mam problem żeby po prostu wsiasc do samochodu i odjechać :P a jeszcze teraz takie długie auto!

Nelcia od rana ma zly dzień - albo wstala lewa noga albo znow zabkujemy. marudzi, jeczy, poplakuje, znow ciagle spi. i to jedzenie! wykoncze się już nawet o kaszke musiałam blagac. wlasnie gotuje kilka warzyw i zrobie jej papke, może dziasla tego potrzebują. w drugim garnku makaron jakby się jej zachciało blw. aaa, nie wierze, ze to robie! zawsze powtarzałam, ze jak dziecko nie chce to nie je i już.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
W TV lecą, są nagłaśnianie to dzieci też chcą. Trzeba po prostu wytłumaczyć dziecku, że to tylko zabawa, nic innego nam nie pozostaje.
My bawiliśmy się w randki w ciemno, koło fortuny ...
jasne, ale jeśli to inicjatywa dzieci to niech bawia się i nasladuja dorosłych. gorzej jak dorośli podpowiadają im takie zabawy ja się nie bawiłam w randke w ciemno i kolo fortuny prowadziłam osiedlowa bibliotekę i mama klela, ze polowa książek poszla w swiat

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
wreszcie dorwalalam sie do kompa i moge Wam wrzucic nowe fotki
1. milosc od pierwszego wejrzenia
2. Ja i nianie ze Sri Lanki
3. Pierwsze raczki na trawie
4. W odpowiedzi na hustawkowy trend zaliczylismy zjezdzalnie
5. Sushi Family
6 i 7.. Siostrzana milosc kwitnie
8. W jednym kadrze z najwyzszym budynkiem swiata
9. Dubai Marina
10. Sama w wielkim miescie
cdn.

* sorry za ciagle edytowanie tekstu ale przyzwyczajenie do pl znakow plata mi psikusy na obcej klawiaturze
cudne zdjęcia, piękne wspomnienia. az zal, ze takie male i nie mogę pozachwycać się każdym szczegolem po raz kolejny napisze, ze baaardzo Wam tej wyprawy zazdroszczę. jak w młodej zaszczepicie tego podróżniczego bakcyla to huh - będzie miała rewelacyjne zycie

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Diabli Dziadek do Maci cały czas wołał "Chodź tu moj Ziutku" No i tak wyszło, ze lepiej Ziuta niż Ziutek
ciekawe jakie pseudo ona wymyśli dla dziadka hehe.

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
u nas zasypia na noc w łóżeczku, albo od razu albo właśnie cuduje staje, siada, i tyle razy chodzę do niej i ją kładę aż do skutku
A o 23:30 i tak śpi z nami, bo w nocy się przekręca na brzuch, siada, staje i się budzi, a z nami dosypia do tej 6:40
u nas podobnie, albo pada od razu, albo kombinuje, ale staram się wyjść z pokoju i ja zostawić, bo tak najszybciej odplywa. jak slysze, ze szarpie karuzele i baaardzo dziczy to wkraczam do akcji, klade, przykrywam, podaje pieluszke, aaa i już :P

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Ziuta dziś kończy 9 miesięcy :ryczę::smarkam: Moja mała miłość
sto lat Matylda! jesteście razem już 18 miesięcy

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Uwaga przebija nam się 1wszy ząbek czuć pod palcami juz i test z łyżeczki pozytywny i to ja znalazłam, więc suknia bedzie jak sie patrzy
obdzwonilas już cala rodzine?

jest gdzies w necie kalkulator ile tygodni ma dziecko? może jakiś suwak?

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
nie pozwalam małemu zbliżać się do kabli i zawsze stanowczo mówie nie, nie wolno, no i ostatnio robię obiad i słysze z pokoju nie, nie ,nie - patrze a on się bawi kablami mialam niezły ubaw z niego, no i do tego kręci głową albo podchodzi do szuflady i też nie nie nie
a co do nowości mały nauczyl się pokazywać paluszkiem gdzie kto ma nos
slodki. u nas mamy nie to najlepszy pretekst żeby jeszcze trochę popsocic moje komunikaty sa zle odbierane, chyba mamy jakies zakłócenia na linii
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:46   #455
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
pada, a ja biorę Młodego na spacer. mąż stwierdził że jestem wyrodna matka. a ja chcę zamówioną książkę z biblioteki
u nas tez pada i odpuscilam spacer...w sumie tylko dlatego, ze Nela zasnela :P może jak się obudzi to na chwile wyskoczymy. rundka wokół osiedla, jakies mini zakupy i do domu.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:46   #456
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
m

Zgadzam sie z Clo w tym temacie


Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
a co Clo pisała w tym temacie ?



Kotleciki już się podsmażają, zaraz będzie degustacja
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:57   #457
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

kurde, w nocy I. nadrobił z jedzeniem, rano żadnych wymiotów, no to poszłam do pracy i zaczęła się jakaś masakra bo po podaniu czegokolwiek od razu zwracał właśnie mąż był u lekarza i mamy skierowanie do szpitala na nawodnienie moje biedne maleństwo
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 12:01   #458
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
a co Clo pisała w tym temacie ?



Kotleciki już się podsmażają, zaraz będzie degustacja
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=442

chyba, że Tobie to jakoś bardzo ciąży ale jeśli nie?

daj znać czy smakowały


Lonely ona ma taki kolorowy bardzo z jakimiś stworkami
Hump biedny I.
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:05   #459
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
dzien dobry my sie chcemy pochwalic ze juz siedzimy same jeszcze same nie siadamy ale jest blisko upadek kontrolowany i jak cos chemy to delikatnie zaczynamy sie podpierac i mamy dwie dwojeczki gorne pozniej zostana obstukane lyczeczka bo sa dwie kreski biale zabkujemy poki co bezobjawowo dziekuje
za zabki i siedzenie. jaka ona duza na tych zdjęciach!

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
kurde, w nocy I. nadrobił z jedzeniem, rano żadnych wymiotów, no to poszłam do pracy i zaczęła się jakaś masakra bo po podaniu czegokolwiek od razu zwracał właśnie mąż był u lekarza i mamy skierowanie do szpitala na nawodnienie moje biedne maleństwo
zdrowka dla Ignasia. biedny maluszek ciekawe co to za okropny wirus.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:12   #460
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Dzieki dziewczyny za mile slowa sofia rzeczywiscie czuje sie tu jak ryba w wodzie. Az szkoda, ze taka temperatura turaj jest tylko przez kilka miesiecy a wiekszosc roku skwar nie do opisania i dzieciaki sa zamkniete w klimatyzowanych czterech scianach
Jak wrocimy i bede miala wiecej czasu to napisze Wam jak tu wyglada zycie z perspektywny tza siostry i jej rodziny. W kazdym razie inny swiat niz to co znamy z PL, UK czy RPA (ktore do tej pory przodowalo w mojej liscie wygodnych krajowp) . gdyby jeszcze moj organizm nie platal mi takich figli i dal cieszyc sie w pelni tym czasem to bylyby to bardzo udane wakacje. Ale wierze,ze jeszcze tu wrocimy i czego teraz nie zobaczymy to kiedysnadrobimy.

Sto lat Macia!

Diabli zdjecia male bozmniejszalam je na necie na pierwszej z brzegu stronie. Kolejna partia bedzie bardziej diabli-friendly
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:16   #461
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=442

chyba, że Tobie to jakoś bardzo ciąży ale jeśli nie?

daj znać czy smakowały
Kurde jakaś ślepa jestem, że nie zauważyłam lubię z nim zasypiać tylko wiem, że jak urodzi się małe będzie musiał spać w łóżeczku w swoim pokoju a przenieść go z naszej sypialni do łóżeczka to tak średnio wygodne gdyby nie małe nie widziałabym w tym zasypianiu problemu
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 12:24   #462
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość

Diabli zdjecia male bozmniejszalam je na necie na pierwszej z brzegu stronie. Kolejna partia bedzie bardziej diabli-friendly
dzięki. zdjęcia sa takie piękne, ze chce je dokładnie wyogladac

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Nelcia spi i spi ciekawe które zabki jej dokuczają. ide robic obiad...od 2 dni chodzi za mna fasolka po bretońsku może dzisiaj sie spreze to bylaby na jutro. trzeba ruszyc tylek po fasole chyba jeszcze tak nie miałam, ze obiad dla malej wymyślam w momencie, a z naszym mam problem
przed chwila kurier inpostowy (listonosz? ) przyniosl paczke z bobovity (nr 3) poradnik, kupon "zamow probke mleka 2", zupka po 6 mies. i saszetka z kaszka.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:40   #463
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
xal mnie pewnie zjedzie ale ja nie widze potrzeby uczenia go zasypiania w lozeczku. lubisz jak zasypia z toba w lozku? nie musisz go nosic, lulac... a on czuje sie bezpiecznie. mysle, ze w swoim czasie bedzie zasypial u siebie. teraz widac woli tak.
Florek tez nie zasnie w lozeczku. bryka, po 3 minutach mu sie nudzi i jest wrzask. zasypia u mnie na rekach.
Teraz zauważyłam, że o mnie mowa i to jak, nieładnie
Ja już dawno pisałam, jak komu wygodnie, tylko jak najpierw jest "niech śpi ze mną, takie słodkie" a parę dni później "ratunku, co z tym zrobić, bo się przyzwyczaiło" no to hello, albo rybki albo akwarium
Clo, tobie pasuje to ok, nie mam nic do tego

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
A jeszcze pytanie jak Wasze dzieci zasypiają? Bo Antoś w naszym łóżku przy moim boku, sam w łóżeczku wariuje, nie może zasnąć, nawet jak siedzę obok to tak słodko obserwuje mnie przez kraty i wyciąga do mnie rączki, że serce mi mięknie i biorę go do łóżka przy mnie szybko zasypia, a potem najczęściej odkładam go do łóżeczka... tylko jak go nauczyć zasypiania w łóżeczku?
A jak byś nie siedziała obok i zostałby sam z misiem? Zaśnie czy będzie płakać? Może spróbuj bo może traktować łóżeczko jak plac zabaw. Jakie Paulinka cuda ostawiała w turystycznym ale puki była cicho i nie płakała to ją zostawiałam, wyhasała się z 0,5-1h i padała sama.
Wydaje mi się, że musisz to zacząć robić powoli, żeby nie było skojarzenia rodzeństwo przyszło to mi zabrali mamusię do spania.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:49   #464
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

jakaś wypompowana jestem ... niby spacer 2godzinny ale to nie powód żeby nie mieć na nic siły i ochoty. najchętniej zaszyłabym się w łóżku z książką, ale Przemkowi pewnie by się to średnio spodobało
na szczęście za godzinę moja mama przyjedzie.

Ash cudownie tam jest, piękne zdjęcia, Sofcia jest prawdziwą modeleczką

Hump a nie jest to czasem Ignasiowa reakcja na stres = żłobek? dzieci czasem dziwnie reagują nawet jak się wydaje że wszystko ok. Moja mama do tej pory mi wypomina że jak robiła podyplomówkę i nocowała jedną noc z sb/nd poza domem a mną się opiekowała babcia to ZAWSZE miałam wtedy biegunkę, wymioty i gorączkę do 40 stopni. równo co dwa tyg i zawsze jak mamy nie było. a duża już byłam, chyba początek podstawówki to był.

aaaa ... zapomniałam. wyszła nam 4 jedynka, w zasadzie bezobjawowo jak poprzednie
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 13:22   #465
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
u nas tez pada i odpuscilam spacer...w sumie tylko dlatego, ze Nela zasnela :P może jak się obudzi to na chwile wyskoczymy. rundka wokół osiedla, jakies mini zakupy i do domu.
Niech się dziadek już boi Ale dla Ziuty Dziadek to prawie jak ja Taka mama druga

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
kurde, w nocy I. nadrobił z jedzeniem, rano żadnych wymiotów, no to poszłam do pracy i zaczęła się jakaś masakra bo po podaniu czegokolwiek od razu zwracał właśnie mąż był u lekarza i mamy skierowanie do szpitala na nawodnienie moje biedne maleństwo
uiuuuuu biedny i na długo muicie zostac?
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za mile slowa sofia rzeczywiscie czuje sie tu jak ryba w wodzie. Az szkoda, ze taka temperatura turaj jest tylko przez kilka miesiecy a wiekszosc roku skwar nie do opisania i dzieciaki sa zamkniete w klimatyzowanych czterech scianach
Jak wrocimy i bede miala wiecej czasu to napisze Wam jak tu wyglada zycie z perspektywny tza siostry i jej rodziny. W kazdym razie inny swiat niz to co znamy z PL, UK czy RPA (ktore do tej pory przodowalo w mojej liscie wygodnych krajowp) . gdyby jeszcze moj organizm nie platal mi takich figli i dal cieszyc sie w pelni tym czasem to bylyby to bardzo udane wakacje. Ale wierze,ze jeszcze tu wrocimy i czego teraz nie zobaczymy to kiedysnadrobimy.

Sto lat Macia!

Diabli zdjecia male bozmniejszalam je na necie na pierwszej z brzegu stronie. Kolejna partia bedzie bardziej diabli-friendly
Tzn, że tam najlepiej ?
Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
jakaś wypompowana jestem ... niby spacer 2godzinny ale to nie powód żeby nie mieć na nic siły i ochoty. najchętniej zaszyłabym się w łóżku z książką, ale Przemkowi pewnie by się to średnio spodobało
na szczęście za godzinę moja mama przyjedzie.

Ash cudownie tam jest, piękne zdjęcia, Sofcia jest prawdziwą modeleczką

Hump a nie jest to czasem Ignasiowa reakcja na stres = żłobek? dzieci czasem dziwnie reagują nawet jak się wydaje że wszystko ok. Moja mama do tej pory mi wypomina że jak robiła podyplomówkę i nocowała jedną noc z sb/nd poza domem a mną się opiekowała babcia to ZAWSZE miałam wtedy biegunkę, wymioty i gorączkę do 40 stopni. równo co dwa tyg i zawsze jak mamy nie było. a duża już byłam, chyba początek podstawówki to był.

aaaa ... zapomniałam. wyszła nam 4 jedynka, w zasadzie bezobjawowo jak poprzednie

zazdrościmy, fiu fiuuuuu
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 13:25   #466
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Pytanie kupkowo-ząbkowe. Jak skończyły się kwaśnawe kupki, znaczy smrodek tradycyjny, dorosły, ale nie widać jeszcze żadnego ząbka to znaczy, że zaraz wylezie i mam spokojniejsze noce przed sobą, czy to tylko taka chwilowa przerwa? Na razie ostatnia kupka była taka zwykła, ciekawe co dalej.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 13:34   #467
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Teraz zauważyłam, że o mnie mowa i to jak, nieładnie
Ja już dawno pisałam, jak komu wygodnie, tylko jak najpierw jest "niech śpi ze mną, takie słodkie" a parę dni później "ratunku, co z tym zrobić, bo się przyzwyczaiło" no to hello, albo rybki albo akwarium
Clo, tobie pasuje to ok, nie mam nic do tego

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------


A jak byś nie siedziała obok i zostałby sam z misiem? Zaśnie czy będzie płakać? Może spróbuj bo może traktować łóżeczko jak plac zabaw. Jakie Paulinka cuda ostawiała w turystycznym ale puki była cicho i nie płakała to ją zostawiałam, wyhasała się z 0,5-1h i padała sama.
Wydaje mi się, że musisz to zacząć robić powoli, żeby nie było skojarzenia rodzeństwo przyszło to mi zabrali mamusię do spania.

No niestety tylko wyjdę to beczy... spróbuję przy nim siedzieć i co się obróci przekręcać go na plecy... to będzie dłuuuga noc


Kotlety chyba smakowały, ale rozwalały się więc nie wiele zjadł i był śpiący, więc tarł sobie je po całej twarzy jutro chyba znowu spróbuję z łyżeczką, bo jako "Perfekcyjna Pani domu " nie znoszę tego bałaganu i marnotrawienia jedzenia....
__________________
bla bla bla

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2014-02-11 o 13:37
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 13:46   #468
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
a co Clo pisała w tym temacie ?



Kotleciki już się podsmażają, zaraz będzie degustacja
to tak moje posty czytasz?

ja zrobilam pieczen wege i stygnie w domu, a ja glodna pcham wozek...

diabli, aa masz z tym niejedzeniem Neli za swoje nie ukrywam, ze zyczylam ci chociaz paru takich dni po opisie jak podawac dziecku jedzenie z lyzeczki jak bym sie tego trzymala, to mlody by pewnie do niedawna byl na cycku wylacznie, czyli w sumie przeszlibysmy na butle przez jego kupy, bo dopiero ostatnio zalapal, ze buzie trza otwierac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 13:48   #469
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
A jeszcze pytanie jak Wasze dzieci zasypiają? Bo Antoś w naszym łóżku przy moim boku, sam w łóżeczku wariuje, nie może zasnąć, nawet jak siedzę obok to tak słodko obserwuje mnie przez kraty i wyciąga do mnie rączki, że serce mi mięknie i biorę go do łóżka przy mnie szybko zasypia, a potem najczęściej odkładam go do łóżeczka... tylko jak go nauczyć zasypiania w łóżeczku?
Eliza zasypia sama w łóżeczku już od 4 miesiąca i ja chyba jestem wyrodną matką bo mi jakoś nie żal Małej a wręcz się cieszę bo mam spokój wykąpię ją, nakarmię kładę do łóżeczka i idę sobie z pokoju zaśnie zawsze! a jest plus tego bo jak się obudzi w nocy to zawsze sama zaśnie i ostatnio nawet ładnie przesypia noce
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 13:48   #470
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
kurde, w nocy I. nadrobił z jedzeniem, rano żadnych wymiotów, no to poszłam do pracy i zaczęła się jakaś masakra bo po podaniu czegokolwiek od razu zwracał właśnie mąż był u lekarza i mamy skierowanie do szpitala na nawodnienie moje biedne maleństwo
straszne skad to? jak tylko on tak ma, to chyba nie wirus? maz bedzie przy Ignasiu caly czas, nie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 13:49   #471
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Hej

czytalam Was wczoraj ale na odpisanie już Nina nie pozwolila

Diabli, super że myslowickie spotkanie tak zastymulowalo Nele za wspinanie. No cóż, wygląda że Nina sie przestymulowala bo na codzień żyje w tym mieście cudow

Ash dziękujemy za foto, taka mała Sofia na tle takich wielkich budynków





Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
---
a propos, gadalam z szefami... chyba cos fajnego mi sie kroi! na poprzedni fotel raczej nie mam szans, ale tez chyba ochoty - bo tam to srednio przyjemny czas pracy dla matki... musialabym zbyt czesto siedziec do 20tej, potem jeszcze dojazd do domu... aaaale! jeszcze jak na tamtym stanowisku pracowalam, to czesto pomagalam koledze z teamu w projekcie, no i on potrzebuje kompana, zastepce i w ogole kogos kumatego, bo projekt is still alive (regulatorzy wymagaja coraz bardziej rozwinietego systemu w tym temacie) i zaproponowano mi wlasnie tam robote ogolnie pierwsza propozycja byla na stanowisku moim starym lub takim samym jak to stare, tyle ze nie w akcjach/surowcach, a w walutach/oprocentowaniach. jak dla mnie to drugie mniej ciekawe, a tam by mnie bardziej potrzebowali, wiec powiedzialam, ze moge im w projekcie pomagac, jak w tym pierwszorzednym projekcie bede miala troche luzu. kurde, ale mi sie chce robic!!! wszystkie projekty im porobie! ha!
czy ja czuje podniecenie przed powrotem do pracy ? Super! Ty to musisz byc tam gruba ryba tylko jeszcze jakies fajne godziny wynegocjiuj żeby nie kiblowac całe dnie w biurze

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość


Nelcia od rana ma zly dzień - albo wstala lewa noga albo znow zabkujemy. marudzi, jeczy, poplakuje, znow ciagle spi. i to jedzenie! wykoncze się już nawet o kaszke musiałam blagac. wlasnie gotuje kilka warzyw i zrobie jej papke, może dziasla tego potrzebują. w drugim garnku makaron jakby się jej zachciało blw. aaa, nie wierze, ze to robie! zawsze powtarzałam, ze jak dziecko nie chce to nie je i już.

-
rozumiem Cie, moje 90-centylowe dziecko wczoraj nie zjadlo kaszki na dobranoc i pół nocy nie spałam, a i tak jej w nocy w butli pocisłam ta kaszę... jakos nie potrafiłam odpuścić

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
kurde, w nocy I. nadrobił z jedzeniem, rano żadnych wymiotów, no to poszłam do pracy i zaczęła się jakaś masakra bo po podaniu czegokolwiek od razu zwracał właśnie mąż był u lekarza i mamy skierowanie do szpitala na nawodnienie moje biedne maleństwo
Biedna.. siedzisz tam w pracy i myślisz Pomyslalam o tym samym co Vil, o reakcji na żłobek może to ma podłoże emocjonalne ? eh



Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za mile slowa sofia rzeczywiscie czuje sie tu jak ryba w wodzie. Az szkoda, ze taka temperatura turaj jest tylko przez kilka miesiecy a wiekszosc roku skwar nie do opisania i dzieciaki sa zamkniete w klimatyzowanych czterech scianach
Jak wrocimy i bede miala wiecej czasu to napisze Wam jak tu wyglada zycie z perspektywny tza siostry i jej rodziny. W kazdym razie inny swiat niz to co znamy z PL, UK czy RPA (ktore do tej pory przodowalo w mojej liscie wygodnych krajowp) . gdyby jeszcze moj organizm nie platal mi takich figli i dal cieszyc sie w pelni tym czasem to bylyby to bardzo udane wakacje. Ale wierze,ze jeszcze tu wrocimy i czego teraz nie zobaczymy to kiedysnadrobimy.
koniecznie! ile ja nocy zawrałam czytając w necie o rożnych krajach, uwarunkowaniach społecznych, ekonomicznych, ile blogów przeczytałam.. ale duzo przyjemniej by było usiaśc z Toba przy kawie i posluchac , tym bardziej że mam bzika na punkcie krajów zatoki (o Katarze i Arabii wiem juz prawie wszystko ). Nie moge sie doczekac, pisz jak najwiecej
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 13:50   #472
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
No niestety tylko wyjdę to beczy... spróbuję przy nim siedzieć i co się obróci przekręcać go na plecy... to będzie dłuuuga noc ...
szczerzę? jak będzie bardzo zmęczony to pobeczy, pobeczy i zaśnie ale wiadomo żal dziecka
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 13:53   #473
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Teraz zauważyłam, że o mnie mowa i to jak, nieładnie
Ja już dawno pisałam, jak komu wygodnie, tylko jak najpierw jest "niech śpi ze mną, takie słodkie" a parę dni później "ratunku, co z tym zrobić, bo się przyzwyczaiło" no to hello, albo rybki albo akwarium
Clo, tobie pasuje to ok, nie mam nic do tego

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------


A jak byś nie siedziała obok i zostałby sam z misiem? Zaśnie czy będzie płakać? Może spróbuj bo może traktować łóżeczko jak plac zabaw. Jakie Paulinka cuda ostawiała w turystycznym ale puki była cicho i nie płakała to ją zostawiałam, wyhasała się z 0,5-1h i padała sama.
Wydaje mi się, że musisz to zacząć robić powoli, żeby nie było skojarzenia rodzeństwo przyszło to mi zabrali mamusię do spania.
oo, zgadzamy sie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 13:58   #474
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to tak moje posty czytasz?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wybacz, czasem coś przeoczę

Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
szczerzę? jak będzie bardzo zmęczony to pobeczy, pobeczy i zaśnie ale wiadomo żal dziecka
o nie, płaczącego go nie zostawię
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 14:02   #475
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
o nie, płaczącego go nie zostawię
to musi dorosnąć pewnie do samodzielnego zasypiania :P

Edytowane przez gosiulka22
Czas edycji: 2014-02-11 o 14:04
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 14:09   #476
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
o nie, płaczącego go nie zostawię
jak moja kwęka to włączam pozytywkę i się uspokaja sama.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 14:09   #477
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Agnes, nie ze gruba ryba, ale lubie ta prace i nie daje sie omamic “przeciwnikom“. waleczna jestem do tego kiedy inni rwa juz wlosy z glowy, ja dalej jestem wyluzowana.
jak by Flo byl na 90tym centylu, to bym mu odpuscila chyba...
a skad to zainteresowanie? chcesz emigrowac?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 14:18   #478
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
to musi dorosnąć pewnie do samodzielnego zasypiania :P
Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
jak moja kwęka to włączam pozytywkę i się uspokaja sama.
To moja wina, bo nauczyłam go zasypiania z nami, bo w nocy często się budził o smoczek i tak mi było wygodniej
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 14:23   #479
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Agnes, nie ze gruba ryba, ale lubie ta prace i nie daje sie omamic “przeciwnikom“. waleczna jestem do tego kiedy inni rwa juz wlosy z glowy, ja dalej jestem wyluzowana.
jak by Flo byl na 90tym centylu, to bym mu odpuscila chyba...
a skad to zainteresowanie? chcesz emigrowac?
oo tak, ja bym juz dawno emigrowała, gdyby tylko maż chciał. ale on jest patriota i do tego lokalnym wiec jestem skazana na sląsk dożywotnio :mdleje; Nie to, zeby bylo mi tu źle, ale żebym byla w raju to tez nie powiem
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 14:38   #480
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Hump a nie jest to czasem Ignasiowa reakcja na stres = żłobek? dzieci czasem dziwnie reagują nawet jak się wydaje że wszystko ok. Moja mama do tej pory mi wypomina że jak robiła podyplomówkę i nocowała jedną noc z sb/nd poza domem a mną się opiekowała babcia to ZAWSZE miałam wtedy biegunkę, wymioty i gorączkę do 40 stopni. równo co dwa tyg i zawsze jak mamy nie było. a duża już byłam, chyba początek podstawówki to był.

aaaa ... zapomniałam. wyszła nam 4 jedynka, w zasadzie bezobjawowo jak poprzednie
nie wiem. na początku zwalałam to na stres. potem był spokój, a od wczoraj jakaś masakra. zresztą jak wcześniej miał te epizody to potem brykał wesoło. a od soboty jest 'dziwny' i ma przerwy na brykanie, ale coraz krótsze. wczoraj już ewidentnie był osłabiony jak wróciłam, myślałam że się zregenerował w nocy bo rano też brykał, ale nie na długo.
poza tym I. już na oddziale w szpitalu. ja zaraz jadę do domu zjeść coś i spakować nas bo na razie zostajemy i I. jest intensywnie nawadniany

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
straszne skad to? jak tylko on tak ma, to chyba nie wirus? maz bedzie przy Ignasiu caly czas, nie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
w żłobku babki mówiły że ostatnio jest taki wirus. i parę dziewczyn z forum też się skarżyło na problemy jelitowo-żołądkowe. gorączki nie ma, więc to nie rota a jakaś inna zaraza.
na razie jest przy nim mąż, i jedno z nas może z nim zostać na noc. ja zaraz jadę do nich.
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-05 10:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.