30,40 plus od A do Z - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 19:45   #4291
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Juka wspaniałego wyjazdu życzę.Wypocznijcie,nacies zcie się sobą! W biegu zaglądam..Całuski dla wszystkich
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 20:01   #4292
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
coż, dzięki, ale jak byłam młodsza wyglądałam dużo lepiej i chudsza byłam...
Choć dla mnie i tak zdrowie jest najważniejsze.
Dziewczynki wklejajcie fotki!
Wkleję za 3 miesiące jak będę miała aktualne-mam traumę z powodu posiadania fotografów w rodzinie, więc do zdjęć latam raz na 5 lat
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 20:14   #4293
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Moni ja tu nie wklejam ale mam na profilu ( tyle ze ostatnie troche chyba malo aktualne tu na wizazu mam) wiec jak bedziesz miala mnie z kontaktach to pewnie zobaczysz poza tym na fb itd
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:28   #4294
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dobranoc, ide spać - dziś ledwo dycham...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 05:28   #4295
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dzień dobry wszystkim czas do pracy jechać.

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Wkleję za 3 miesiące jak będę miała aktualne-mam traumę z powodu posiadania fotografów w rodzinie, więc do zdjęć latam raz na 5 lat
Aha, ao widzisz a u mnie deficyt fotografów. Tylko amatorzy, np. mój mąż uważający się za całkiem dobrego fotografa....
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 08:30   #4296
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Pogoda zmienna, ciśnienie skacze Było słonce, jest już szarówka...Nie chce się pracować...Mam 2 godziny luzu - i mnóstwo roboty do zrobienia Zatem siedzę i odpoczywam przed pracą
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 08:57   #4297
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kawa.Odliczam dni -do ferii.Budzik nie będzie mnie drażnił.Kama oglądałaś wszystkie sezony Downton Abbey?Ile jest- 5??
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 09:57   #4298
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Chyba 4, 5 w planach na ten rok 4 mam w oryginale, ale jeszcze nie siadłam, za dużo innych pokus
Jeśli nie oglądałaś - zabierz się za White collar, lekki kryminałek-sensacyjny , 5 sezonów... Jestem przy 3...Dlatego na nic nie mam czasu...Ale wzięłam się za fraki i poćwiczyłam, korzystając z wolnej chwili, po południu już mi się nie chce...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 10:00   #4299
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Z bólem głowy dzień trzeci... szaro, buro, zimno....
a w głowie ciągle maj
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 10:50   #4300
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Łącze się w bólu 3 dzień z rzędu głowa mi pęka - dosłownie

Miszu ja obejrzałam wszystkie odcinki DA obejrzałam też house of cards i jestem w połowie the bridge ale czasu chwilowo brak poza tym ostatnio często chodzę do kina lub oglądam pełnometrażowe filmy na dvd, ostatnio obejrzałam drugie oblicze z ryanem goslingiem (dla jego fajenk polecam) dobry film.
A w piątek wchodzi do kin Zimowa Opowieść http://www.filmweb.pl/film/Zimowa+op...87-2014-645341#, gra w nim śliczna "Sybil" z DW, widziałam trailer, który mnie zachwycił, romansów nie lubię jednak ta opowieść wydaje się iście bajeczna, magicznatak jak lubię, wybieram się na to do kina w walentynki z koleżanką

Kama, nie widziałam składu tego serum z collistara ale collistar to chyba jedyna marka pielęgnacyjna, dostepna w sieciowych perfumeriach, którą jestem w stanie kupić, lubie ich kosmetyki
a tego korektora - rozświetlacza skin79 nie ma na all od dłuższego czasuzamówiłam daawno temu, wspominałam tutaj i po zakupie, sprzedawca z all poinformował mnie że nie ma jednak tego produktua chciałam go przetestować
poczytałam o tym rozświetlaczu DIOR'a i chyba jednak nie nadaje się pod oczy, prawie 0 krycia

ahh Juka, odpoczywaj, ciesz się chwilą i piekniej proporcjonalnie do dozy dostarczonego relaksu

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-02-12 o 10:53
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 12:14   #4301
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Witajcie z kawką
od kilku dni mam okropny katar, a i tak cały czas muszę zasuwać w pracy. Dobrze, że środy względnie spokojne. Kupiłam wczoraj korektor pod oczy, revlon photoready rozświetlający, dzis po pierwszych testach jest nieźle mój pierwszy korektor więc marudziłam przestraszliwie przy zakupie
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 12:30   #4302
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Fuerta - ja mialam ten rozswietlacz Diora (mowimy o Skinflash o ile dobrze pamietam) i bylam baaardzo zadowolona. Ale teraz nie za bardzo wiedzialabym jak go "wcisnac" do pielegnacji bo nakladam serum, krem nawilzajacy, potem SPF50 i na to podklad. Troche duzo tego zeby miedzy spf i podklad dawac rozswietlacz (bo wedlug mnie najlepsze efekty byly gdy aplikowalo sie pod podklad jako baza).
Macie jakis pomysl co z tym fantem zrobic?
Troche mnie meczy to wiecznie nakladanie filtra - niedlugo zaczyna sie cieple dni, klimatyzacja a na twarzy pogrom.
Miszka - widzialam na fb zdjecie z takim kucykiem, czarno-biale. jesli to Ty to czapki z glow! Masz bardzo nie-polska urode, ale nie do konca jestem przekonana czy to jakas modelka.
Kama - i co? przyjechali goscie?
Aussie - to teraz zglupialam - wytlumaczcie mi konkretnie "dobijajaca do 50" a "przekroczona 40" - z matematycznego puntu widzenia zaokragla sie od 5 w gore - zatem 43 - podchodzi mi pod 40 a 47 pod 50 ile masz lat?
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 12:32   #4303
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Lapi u mnie klientela tylko żeńska. Kolega mój chciał chodzić ale niestety nie wyraziłam zgody. Takie jest założenie, że ma być kameralnie, jak panie chcą to ma lecieć "Klan" czy " M jak miłość". Wszyscy mają czuć się swobodnie jak są nieświeże, spocone i z zadyszką. I widzę, że to przynosi rezultat bo nie wszystkie kobiety (również młode) lubią na maxa puszczone mtv i unoszący się po salach zapach testosteronu

Mnie również od tygodnia kolano boli. Mam juz tak od kilku lat. Co kilka m-cy ból, jakby drętwienie i takie wrażenie jakby miało mi coś tam pęknąć, rozerwać się w tym kolanie. Byłam na usg i nic nie stwierdzono. Przejdzie mi za kilka dni ale nie mogę robić wszystkich ćwiczeń.

I właśnie.... nadchodzą walentynki, nie przepadam.

Miszka widzisz już jakieś spadki? I pytałam jakiś czas temu o córkę, co chce robić po maturze ?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 12:53   #4304
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Bambi, sa goście. Na górze,, więc niby nie mam specjalnej styczności, tylko cześć. Zreszta zabiegani jesteśmy, oni pozniej wstają, my wcześniej chodzimy spac...Przyznam bez bicia, przeraża mnie taka całodobowa opieka nad 2 latkiem, oczy trzeba mieć dookoła głowy, wszystko się wokół kreci ( bo u mnie wszystko słychać). Chyba faktycznie nie nadawałabym się na matkę... Tyle, że go pilnują, by naszych kotów nie kopnął
Fajne sa kuchenne gadżety w empiku, dla czekoladomaniaczek. kupiłam kubek, miskę i 2 talerze
http://www.empik.com/szukaj/produkt?...type=basicForm
Anyżek, u nas jest tez siłownia tylko dla pan, tam właśnie chodziłam ok roku, z tego 6 miesięcy bardzo często. To naprawdę komfort. Ja to jeszcze wybierałam specjalne warunki, gdy byłam sama Ale kiedyś musiałam wytłumaczyć amerykańskim zołnierzom, ze to siłownia tylko babska i umiejscowić kilka innych w mieście Najgorsze było, ze jak się potem zorientowałam - uparcie mówiłam waterpool zamiast swiming pool Zaćmienie totalne. Mam nadzije, ze zajarzyli

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-12 o 12:56
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 13:42   #4305
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Hej Dziewczynki

Miszka, Ilana dzięki

Jest super.

Pojeździłam na łyżwach i czuję to w nogach. Super uczucie.
Idę się zorientować w kwestii zabiegów, a potem basen.

Aussie, nie zdążyłam na fotkę

Moni - nie bądź taka skromniacha

Jeżeli ten rozświetlacz o którym piszecie to ten, którego dostałam sporą odlewkę od Miszki, to jest on super

A i muszę Wam napisać, że od dawna szukałam podkoszulki bez rękawów, dłuższej, obcisłej, takiej do wkładania pod luźne krótkie bluzy. Dokładnie ją sobie wymyśliłam i nigdzie takiej nie było. Wchodzę sobie do hotelowego sklepiku, a tu wisi dokładnie taka jaką sobie wymyśliłam i do tego S. Mała rzecz, a cieszy

Buźka.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 15:15   #4306
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Przeczytam,chcę odp-telefon..Albo dzwonek do drzwi,albo mail ..Pomarudzę..Wybaczcie..A le ostatnio,jakoś zmęczona jestemIlana oj widzisz,mogłam Ci rozswietlacz podesłać..Nic nie mówiłaś,że chcesz..Dla mnie nr 1,nie ma lepszego..A miałam i Dior,Givenchy,Armani itd itd..Efekt był askakujący ,jak na mojej 40-ce Tig-Krop malowała..Po prostu photoshop.Dopiero na kims widac,jak on wspaniale działa.Byłam ciekawa Juka czy Tobie przypadnie w gusta...Ilana och 4 sezon zaczął sie dla mnie beee...Uśmiercić ...Nie bede mówiłą kogo,bo Kam nie oglądała...Zapisałam propozycje.Piszcie co tam wynajdujecie z filmow i seriali...ANYZ moze ja za krotko cwiczę?10 min robie na 6.0 program pierwszy i 15 interwał.3,4 razy w tyg.Nie wiem czy wagowo schudłam,bo sie nie warzę..Mnie o ujędrnienie chodzi..Tak jak ta laska ma..Ale po mcu to jakby nie da sie wypracowac takich miesni..Ile trzeba by było widać?Ilka ile???Córka tysiace mysli ..Namawiam na farmację..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mgub.jpg (53,4 KB, 12 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 15:38   #4307
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dziś padam ....przeżyłam cyrk w robocie...ewakuacja bo bomba niby...cyrk...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 15:44   #4308
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

hello

mnie dziś mąż miło zaskoczył pytaniem czy może byśmy się w piątek nie wybrali do Spa na jedną noc z kolacją przy świecach ....no i jedziemy ... masaż całego ciała i twarzy zmówiłam dla nas obojga ...
bardzo się cieszę

Anyżkowa to fajna taka siłownia tylko dla kobiet

Juka wypoczywaj , przyjemności a jak wrócisz to napisz czy już zużyłaś cały Dermaquest ?

Kama swoje dziecko tak nie wkurza jak czyjeś ...takie 2-3, 4 latki to najbardziej dają czadu ,energia je rozpiera ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-12 o 15:51
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 16:23   #4309
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Lapi, pytanie o SPA to jest właśnie to, którego mi tz nie zada never ever
Wracam do White collar, angielski zrobiłam, to mam poczucie słuszności obijania się
A jeszcze o książce Gacy. Moim zdanie - to ma być jedynie motywacja do odchudzania dla osób otyłych - cała ksiązka motywacji. Ze wskazaniem na jedyne słuszne miejsce, gdzie należy się zgłosić - czyli do Gacy Po samej lekturze na samodzielne odchudzanie nie ma co liczyc...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-12 o 16:25
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 16:28   #4310
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama Twój mąż nie lubi się pomasować ???
mój bardzo lubi jechać ze mną , chciał żebym zaraz zaklepała dla nas masaże właśnie ....
no i pakiet walentynkowy mamy , także very romantico
http://www.hotelremes.pl/oferta/walentynki-all-3875

to jest naprawdę bardzo miłe jak po tylu latach małżeństwa mąż proponuje romantyczną kolację ...rok temu też tam byliśmy w walentynki ... mamy blisko do tego Spa , ok 40 km i bardzo mi się tam podoba , wszystko na wysokim poziomie ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-12 o 16:31
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 17:25   #4311
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Pogoda mnie wykańcza...raz słońce raz chmury
Małe "święto" mamy w domu dzisiaj- młody dostał to stypendium i na średnią na półrocze 4,9. W ramach gratulacji, zachęty na przyszłość itd na kolacje hotdogi z prażoną cebulką, szampan dziecięcy i różki lodowe w czasie oglądania folmu 3d

Juka- super odpoczywaj ile wlezie i ciesz się Tż Fajnie z tymi łyżwami pojeździłabym...

Lapiel - ja właśnie rezerwuję pokój ale na 22lutego jedziemy do Świnoujscia

Moni- nie masz się czego wstydzić kobieto. Odkrywaj te nogi itd póki czas Posłuchaj koleżanki
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 18:01   #4312
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Pogoda mnie wykańcza...raz słońce raz chmury
Małe "święto" mamy w domu dzisiaj- młody dostał to stypendium i na średnią na półrocze 4,9. W ramach gratulacji, zachęty na przyszłość itd na kolacje hotdogi z prażoną cebulką, szampan dziecięcy i różki lodowe w czasie oglądania folmu 3d

Juka- super odpoczywaj ile wlezie i ciesz się Tż Fajnie z tymi łyżwami pojeździłabym...

Lapiel - ja właśnie rezerwuję pokój ale na 22lutego jedziemy do Świnoujscia

Moni- nie masz się czego wstydzić kobieto. Odkrywaj te nogi itd póki czas Posłuchaj koleżanki
Ale ja wiem i się nie wstydzę A nawet jestem zadowolona Ta fotka była wtedy gdy akurat płynelismy łódka, a wiadomo na łodzi zimno jest...
Czasami w szortach chodze, ale wolę długie maxi kiecki np...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 18:01   #4313
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Macie Agi wieczór dla siebie i do tego mega romantyczny.Fajnie! Trzeba celebrować każdą chwilę i cieszyć się z niej..Mojego meża niestety nie będzie,wróci w nocy 14..ale może jakośśśśśś poświętujemy ha ha..Aussie no zobacz jaki zdolny młodzieniec.Całusy od ciotki ! Gratulacje dla mamy-za wspaniałe osiągnięcia syna!Macie kupione cuś dla tych swoich połówek na te Walentyny?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 18:04   #4314
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Macie Agi wieczór dla siebie i do tego mega romantyczny.Fajnie! Trzeba celebrować każdą chwilę i cieszyć się z niej..Mojego meża niestety nie będzie,wróci w nocy 14..ale może jakośśśśśś poświętujemy ha ha..Aussie no zobacz jaki zdolny młodzieniec.Całusy od ciotki ! Gratulacje dla mamy-za wspaniałe osiągnięcia syna!Macie kupione cuś dla tych swoich połówek na te Walentyny?
My tego nie obchodzimy, zawdze 14 lutego otwieramy paczke chipsow i nabijamy się z tego co w tv pokazuja w Walentynki....To juz tradycja chyba...lezymy, obzeramy się chipsami i czekolada
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 18:20   #4315
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Miszka- my też specjalnie nie będziemy celebrować, ale....mamy już fr szampana na ten wieczór a na kolację będą krewetki i bagietka... a potem masaż itd
Dziękuję za uznanie i gratulacje dumna jestem, ze hoho
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 18:39   #4316
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

my idziemy w sobote ze znajomymi do klubu, a tak to 14 luty mnie nie rusza...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:11   #4317
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Kama Twój mąż nie lubi się pomasować ???
mój bardzo lubi jechać ze mną , chciał żebym zaraz zaklepała dla nas masaże właśnie ....
no i pakiet walentynkowy mamy , także very romantico
http://www.hotelremes.pl/oferta/walentynki-all-3875
o jaki fajny hotel! szkoda ze mam daleko! Widzialam,ze maja spora oferte na rozne zabiegi
Moj mezulek zaproponowal mi (wyjatkowo) w tym roku tez taki wypad na spa z saunami i masazem - ale jak to u mnie bywa wypadaja mi moje szczesliwe dni wiec nic z tego. Pojdziemy sobie na kolacje do takiej wiejskiej wloskiej gospody
Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Pogoda mnie wykańcza...raz słońce raz chmury
Małe "święto" mamy w domu dzisiaj- młody dostał to stypendium i na średnią na półrocze 4,9. W ramach gratulacji, zachęty na przyszłość itd na kolacje hotdogi z prażoną cebulką, szampan dziecięcy i różki lodowe w czasie oglądania folmu 3d
A to gratulacje sukcesow! Swietujecie pelnapara jak widze Moja mama gdy sie dowiadywala ,ze mam srednią powyzej 5 i stypendium( miialam stypendium przez cale liceum i cale studia) zawsze sucho kwitowala: no! masz szczescie.

zeby sie ten tydzien juz skonczyl bo jakos nie potrefie sie pozbierac - musze sie porzadnie wyspac i zregenerowac

Edytowane przez bambi1980
Czas edycji: 2014-02-12 o 20:13
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:16   #4318
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

bambi reprezentacja Portugalii spała w tym hotelu podczas Euro 2012
nawet apartament Ronadlo można sobie wynająć u nich
byłam tam kilka razy i zawsze pełne zadowolenie ...a jakie żarełko tam serwują , mniam !

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-12 o 20:17
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:51   #4319
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Walentynek specjalnie nie celebruję, dzień jak każdy inny, podobnie jak dzień kobiet ale prezent od rodziców zawsze dostaję a to miłe, bo kto nie lubi dostawać prezentów
gdyby mąż, którego nie mamzaproponował wyjazd do SPA, jak mąż Lapi, to też nie tłukłabym go po głowie fajnie Lapi, że wyszedł z inicjatywą, uwielbiaaam masaże a krewetki Aussie będą mi się dziś w nocy śniły gratuluję zdolniachy syna i przyznaję, że takie małe przyjęcie w ramach gratulacji i motywacji bardzo by mi się spodobało

Miszku, spokojnie, pierwszy miesiąc nie da spektakularnych efektów ale to już aperitif do wielkiego wejścia pamiętaj, systematyka najważniejsza, tak jak w pielęgnacji tak i w pracy nad ciałem średnio i optymalnie po około 3 miesiącach ciało zaczyna się zmieniać, po miesiącu widać małą różnicę - choć to rzecz jasna nie reguła, no i pamiętaj, cudów nie ma, mięśnie, rzeźba to odpowiednia dieta - niestety redukcja tłuszczów, cukrów, węglowodanów prostych, więcej białka

Bambi tak o tym rozświetlaczu mówię ja też kilka warstw kładę pod makijaż, serum i filtry obowiązkowo to nie wiem jak wcisnąć jeszcze rozświetlacz skoro tak mówisz

tak mnie dziś w pracy w.....:pa la:że poszłam na podwójne zajęcia, step, później body ball, spocona, czerwona, zdyszana ale jaka zresetowana cała agresja uszła a jak kiedyś wygram w totka to firmę wykupię i biada wszystkim z mojej czarnej listy

nutka na dobranoc, dobra energia http://www.youtube.com/watch?v=IMeIeYq7Bdw

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-02-12 o 21:00
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:03   #4320
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Aussie nocne masażeTo gwarancja sukcesuMiły zwyczaj..Słodkie te walentynki..Czemu narzekacie..Kiedyś mnie wzruszył starszy Pan,ręce mu się trzęsły,ledwo te grosiczki liczył..Kupował żonie serduszko w czekoladzie..Na walentynki -dodał.Wzruszyłam sięŚwięto by dać sobie buziaka,znaleść chwilkę czasu ,na wspólną kolację,chwilę we dwoje w tym kieracie dnia codziennego-bezcenne.. Nie da się kochać tylko słowami...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 19:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.