30,40 plus od A do Z - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 12:31   #4351
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

zapomniałam dodać u mnie 13 stopni ...niemal 14 nawet


te/to wytykanie błędów mnie irytuje ! ... nie zawsze to przecież jest wynikiem niedouczenia gramatyki a szybkością pisania ...nie ta literka wskoczy i "byk" gotowy ...nie jesteśmy w szkole ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-13 o 12:34
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 12:33   #4352
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

ale przesoliłam zupe...o Jezu...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 12:37   #4353
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama mój mąż nie uważa się za romantyka , na ogół szydzi z zachowań facetów w komediach romantycznych ....ale lubimy posiedzieć przy winku i sobie pogadać ,pogruchać, czy wyjechać we dwoje lubimy bardzo i cieszę się , że On też wychodzi z inicjatywą , znaczy ,że Mu jeszcze zależy
wolę taki wypad niż prezent ...w końcu kupić sobie mogę wszystko co chcę sama ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-13 o 12:41
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 12:53   #4354
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

u nas takie wichury ze ledwo z pracy wczoraj wrocilam

powtarzam sobie wytrzymaj jeszcze pare mies ...
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:00   #4355
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
u nas takie wichury ze ledwo z pracy wczoraj wrocilam

powtarzam sobie wytrzymaj jeszcze pare mies ...
ojej a nie chcecie do Polski wrócić Irenko?
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:13   #4356
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Do czego Moni?
i co ja bede w tej Polsce robic z facetem ktory nie jest Polakiem poza tym ja sama nie mieszkam w Polsce juz ladne kilka lat i jakos mnie do powrotu nie ciagnie
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:21   #4357
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ilana jak pisałam o relacjach z ojcem,miałam i juz nawet dodałam Ciebie za przykład.(ale zmazałam.Aż miło jak piszesz o tacie -nie raz..Czuć ,że jestes kochana i mniemam,że na partnera szukasz podobnego jemu..Ważne jest to ego,zakorzenienie w dziecku ,jestes naj..Bo póżniej to tylko kompleksy leczymy..U mnie brak ojca-powodował szukanie partnerów starszych od siebie(Nigdy nie interesowali mnie młodsi chodzby nie wiem,jak piękni byli)Czyli reasumując-szukałam 2 w 1.Partnera i ramion ojca-tych dwóch promieni wszechświata -które dawają Ci bezpieczną przystań.Basta.Reminiscen cje mojego dziecinstwa temat rzeka..Ale wspominam czule..Dobre to czasy były..Jakże inne od tych-teraz...Sprzątanie dziś gruntowne..Naszło mnie..Bo jakby wiosna za oknem..Chwilę nawet dumałąm,czy po kwiatki nie skoczyc do kwiaciarni..Tak mi się zielonego zachciało,ale przeciez jutro kwiecie będzie..Co będę se -sama -kupowaćANYŻ co mam zmierzyc?pas?biodra?Zmier zę..Bardzo mi sie podoba zarys mięsni u tej dziewczynyNie lubię przesady w kulturystkę.Tu jest tak jak chcę -by u mnie było..Ale bieznia nie da mi takich ramionDziewczyny mam dwa miechy..Zróbcie ze mnie żyletę

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat dnia--I didn't ask to be a princess, but if the crown fits.. // nie prosiłam się żeby być księżniczką, ale jeśli korona pasuje...

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Albo to-Genialny Sapkowski! -...Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną. .....Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać…
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 13:24   #4358
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
U mnie rano śniezyca co pewnie miało wpływ na zmniejszenie porannego natłoku pacjentów. Ale dawało...Potem przez godzinę biało - a teraz już chyba stopniało wszystko...Teraz znowu słońce wychodzi...
Po pracy, jak miło...Niestety, na 13 jedziemy do weterynarza z kotem, który tego najbardziej nie lubi Oj, da nam szkołę...A jeśli teść nie wstanie z drzemki - to jedziemy ze szwagrem. Mam nadzieje, ze Maciek nie zachowa się, jak świnia w jego samochodzie Wystarczy mały prosiak
Kama co z Twoim kotem?
Mój kocur pozdrawia...dziś leży cały dzien w oknie i tylko na siusiu wychodzi, po pól godzinie leniwie powraca na swoją poduche i na okno, lezy i obserwuje ludzi za oknem
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:29   #4359
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Sapkowski ten od Wiedźmina ? Jego fanem jest mój syn , Sezon Burz czyta właśnie

...a potem ma w planach przeczytać :
http://www.empik.com/metro-2033-gluk...0129,ksiazka-p

nie moje klimaty czytelnicze zupełnie ale zaciekawił mnie młody tą książką i chyba też przeczytam ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-13 o 13:36
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 14:25   #4360
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kupiłam to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ry-spf-30.html Niby efekt lepszy, niz po bazie popawiającej koloryt Chanel

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Męski punkt widzenia! Kobieta powinna umieć 70 rzeczy.... 69 ....i gotować.....

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2014-02-13 o 14:41
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 14:37   #4361
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ilana kilogram wołowiny

Miszka obwody mierz: udo, biodra, pas na wysokości pępka i w najwęższym miejscu. Ustal sobie porę pomiarów: np poniedziałek rano, przed śniadaniem.

Babi dziękuję za zwrócenie uwagi o błędzie ortograficznym. Popełniam tę zbrodnię raz częściej, raz nie

Jadę do szewca, potem do galerii na zakupy walentynkowe. Kupić chcę prezent dla siebie- mi się też należy bo przecież k o c h a m siebie jak nikt na tym świecie no i dla reszty moich ukochanych.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

nie no tak czytam co napisałam.... prostuję więc, "ukochani" to nikt inny jak mój mąż i córka
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 14:40   #4362
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Anyż jeszcze mi napisz co z tymi ramionami.Mam hantle po 2 kg..Sztangi nie kupię ha ha..Miłych zakupów..Dziś pewnie znów spojrzałaś w lustro hi hi..(cytat ..ale dziś to już k..a przesadziłąm)I jak się tu-nie kochać...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 15:01   #4363
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

ale leniwy ten czwartek, oooo leniwy okropnie
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 16:09   #4364
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Miszka - wygląda na to, że mamy tak samo z ojcami i facetami

Czekoladki dla chłopaków na jutro kupione a dla kolegów z pracy serniczek będzie słodko......
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 16:16   #4365
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dziewczyny moi rodzice są po rozwodzie, także nie są OBOJE IDEALNI, BO IDEALNYCH RODZICÓW PO PROSTU NIE MA, szczerze mowiac tez wole starszych facetów, ale moj maz starszy jest ode mnie tylko 3 lata.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 16:18   #4366
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

No i masz rację Anyżkowa , sobie też coś trzeba kupić
też byłam "na mieście" i kupiłam sukienkę na jutro , małą czarną z koronką na ramionach i częściowo na plecach

i ten krem kupiłam w drogerii
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...cy-na-noc.html
w Elle chyba była dobra opinia na temat tego kremu , wieczorkiem się smarnę i zobaczymy cóż to jest, nie drogi , można wypróbować ....micel z tej serii też nabyłam zaraz

a teraz kawusia

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-13 o 16:25
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 16:30   #4367
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Lapi ma racje, nie poprawiajmy się, każdemu zdarza się w pospiechu coś palnąć gramatycznie, ortograficznie czy stylistycznie Ludźmi jesteśmy
Dziś zaczęłam perorę na temat miłych drobiazgów Walentynkowych ( nie myślę o złotym łańcuszku ) jak tylko tż wrócił - a ten mnie bierze za rękę i ciągnie do sypialni Jak zaczął odchylać kołdrę - to ja protestuje, ze nie o taki dowód miłości mi chodziło A tu na poduszce serduszko z czekoladkami i walentynka. dzień wcześniej, zebym przestała marudzić
Kot przezył, ale w poniedziałek jedziemy na czczo na pobranie krwi, za bardzo schudł Ja wiem, że 7 kg na kota to niby niezle, ale było 7,7
Ten postawiłam dziś na nowy luksus i wyciągnęłam z szafki krem firmy Klapp. 24 h rich mousse. No, jak w opisie, czyli bogaty i puszysty+ trochę intensywny zapach, cos jak perfumy Champagne ( YSL, potem zmienili nazwę).

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-13 o 16:33
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 16:59   #4368
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

No widzisz Kama , jednak Twój mąż to romantyk ....ale Ci zrobił niespodziewajkę ,super !....Ty mówiłaś a On zrozumiał ,że kobieta potrzebuje takich gestów ...gadanie coś dało jak widzisz

dojechała dziś moja maseczka z Filorgi , zaraz idę się upiększać

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-13 o 17:00
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 17:10   #4369
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kamlisa- brawa dla Tż a jednak walentynki
Biedny kotek...oby szybko się wylizał ...
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 17:40   #4370
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Lapi ma racje, nie poprawiajmy się, każdemu zdarza się w pospiechu coś palnąć gramatycznie, ortograficznie czy stylistycznie Ludźmi jesteśmy
Dziś zaczęłam perorę na temat miłych drobiazgów Walentynkowych ( nie myślę o złotym łańcuszku ) jak tylko tż wrócił - a ten mnie bierze za rękę i ciągnie do sypialni Jak zaczął odchylać kołdrę - to ja protestuje, ze nie o taki dowód miłości mi chodziło A tu na poduszce serduszko z czekoladkami i walentynka. dzień wcześniej, zebym przestała marudzić
Kot przezył, ale w poniedziałek jedziemy na czczo na pobranie krwi, za bardzo schudł Ja wiem, że 7 kg na kota to niby niezle, ale było 7,7
Ten postawiłam dziś na nowy luksus i wyciągnęłam z szafki krem firmy Klapp. 24 h rich mousse. No, jak w opisie, czyli bogaty i puszysty+ trochę intensywny zapach, cos jak perfumy Champagne ( YSL, potem zmienili nazwę).
Hahaha Kama wyobraziłam sobie jak Twój tż ciągnie Cię do sypialni i odchyla kołdrę, a Ty w białym kitlu z kotem pod pachą...
a tak na powąznie - super gest...
mój marudzi od rana: CO MU WALENTY PRZYNIESIE, CZY DOSTANIE JAKĄŚ WALENTYNKĘ, CZY WALENTYNA O NIM PAMIĘTA...
Kama zaraz, zaraz a Tówj kot miał może starcie z tym dzieckiem Pani - Twojego szwagra i jego kamieniem???!!!

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Kamlisa- brawa dla Tż a jednak walentynki
Biedny kotek...oby szybko się wylizał ...
dokładnie ja jestem cłakowitym kotoholikiem i wielbię wszystkie koty! A swoje dwa to już w szczególności
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-02-13 o 17:38
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 17:42   #4371
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
ale przesoliłam zupe...o Jezu...
no!!! to teraz bedziesz miala bo zupa byla za slona
Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
u nas takie wichury ze ledwo z pracy wczoraj wrocilam

powtarzam sobie wytrzymaj jeszcze pare mies ...
A dokad sie Irenko wybieracie za kilka miesiecy? Twoj maz to Irlandczyk?

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Ilana jak pisałam o relacjach z ojcem,miałam i juz nawet dodałam Ciebie za przykład.(ale zmazałam.Aż miło jak piszesz o tacie -nie raz..Czuć ,że jestes kochana i mniemam,że na partnera szukasz podobnego jemu..Ważne jest to ego,zakorzenienie w dziecku ,jestes naj..Bo póżniej to tylko kompleksy leczymy..U mnie brak ojca-powodował szukanie partnerów starszych od siebie(Nigdy nie interesowali mnie młodsi chodzby nie wiem,jak piękni byli)Czyli reasumując-szukałam 2 w 1.Partnera i ramion ojca-tych dwóch promieni wszechświata -które dawają Ci bezpieczną przystań.[COLOR="Silver"]
A to wy sie z Ilana tak dobrze znacie? tzn znasz jej tate Miszka? czy tylko tak z opowiadan na forum?
I znalazlas 2 w 1 w swoim mezu ? O ile jest starszy?
wlasnie uswiadomilam sobie,ze jestem w podobnej sytuacji- tzn. zawsze szukalam starszego partnera

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Babi dziękuję za zwrócenie uwagi o błędzie ortograficznym. Popełniam tę zbrodnię raz częściej, raz nie
[COLOR="Silver"]
nie -no to nie bylo konkretnie do Ciebie - "byk" sie powielal. Ja mam tendencje do bledow stylistycznych - na codzien w ogole nie mowe po polsku, a z kolei kiedy dzwonie do domu do mamy - mowimy po slasku.

Mialam kiedys taka zenujaca sytuacje- dzwonilam z pracy do Polski. Mialam trudnosci ze znalezieniem wlasciwego slowa bo na codzien uzywam terminow technicznych zwiazanych z produkcja w innych jezykach a facet z Polski mi mowi " Pani bardzo dobrze mowi po polsku! Gdzie sie Pani tak nauczyla?" Myslalam,ze sie pod ziemie zapadne.

Edytowane przez bambi1980
Czas edycji: 2014-02-13 o 17:44
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:19   #4372
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ehhh ja mieszkam od rodzinnego miasta 400 km, przeniosłam się do męża miasta i czasami tak mi brakuje rodziny i starych znajomych...
Mam dola dzis...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:27   #4373
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama ,jakie to słodkieNo widziszAle swoją drogą,chiałabym widzieć jak Cie ciągnie do tej sypialni w środku dniaKam robiłaś może z Mel B ramiona?Cięzko?zrobiłam własnie posladki-z obciążnikami na nogach.No czuję mieśnie 2 razy mocniej.I dobrze.Zagryzłam zęby i z miną zaciętą ćwiczyłam to dupskoNie poprawiajmy ortografii.Piszę szybko,często gubię-ą,ę itd...Dajcie spokój..Liczy sie -przekazA to takie damskie Il Divio http://www.youtube.com/watch?v=Yfwlj0gba_k Ładne,podoba mi się..JUKA jak tam?Żyjesz?Mam ochotę Cię poddusićPrzyszła paczka.Już jestem zakochana w Cell FusionA tanie -to nie są te preparatyZa wszystko-Kochana jesteś! Lapi kiecka jest ,a gacie Ty kupiłaś sexowneW sumie tam dostaniesz jednorazowe..Jakieś teraz duze dawają ha ha ..Jak szłam na natryskowe to mogłam je sobie- pod piersi podciągnąć..Debatowałam,z ostawic i mieć ślady za dużych majtasów -czy ściągnąć..Nie nawykłam do golizny przed widownią..Nawet 1 osobową-damską..ale nie znaną..Ściągnełam..I ..jakoś przeżyłąmZ trudem ha ha...

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Nie znam taty-Ilany z realu Bambi.Wywnioskowałam,że jest ukochaną córeczką tatusia-z tego co Ila pisała na forum.Tu jest to dośc fajnie opisane-jaki wpływ ma ojciec na percepcję wizerunku ciała,kobiecości itp ...http://dfoz.pl/wp-content/uploads/20...olescencji.pdf Mój mąz jest starszy ode mnie 8 lat.I taka różnica mi pasuje.Chociaż po moim mężu peselu nie widać.Długie,czarne ,kręcone włosy odejmują mu lat...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:43   #4374
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Do czego Moni?
i co ja bede w tej Polsce robic z facetem ktory nie jest Polakiem poza tym ja sama nie mieszkam w Polsce juz ladne kilka lat i jakos mnie do powrotu nie ciagnie
aha, chyba że tak
Jesli tam sobie zycie poukładałaś to najważniejsze. Mnie ciągnie do rodzinnego miasta i to bardzo, do starych znajomych, znaych ulic, etc, itp...choć to tez w Polsce, ale jednak ...daleko
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-02-13 o 18:50
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 19:03   #4375
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Mój szarak ma łzawiąco oko, a tak w ogóle ostatnio schudł - stąd wizyta u weta. U weta to koci aniołek - wet go drapie, głaszcze, obmacuje - kot nic. najgorzej go wsadzić do kontenera i posprzątać dowody stresu
Mam nadzieje, że to nic poważnego, ale badania krwi trzeba zrobić.
Miszka, bardzo często robię biust, klatke i pupę, a ramiona były wczoraj Z 2,3 to już trochę daje w kośc. Ale masz racje, musze pupę z obciążnikami robic. Dla mnie to akurat 10 minut na lekturę - rozkładam gazete i jednocześnie trenuję tyłek - i czytam
Pan Irenki to Francuz. Zobaczcie, jakich mamy mieszanych panów - Francuz, Australijczyk, Włoch...Wszyscy kochają Polki - my, Słowianie
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:04   #4376
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Irenka też to dzieciństwo miałąś nieciekawe..Przykre..Ale najważniejsze,że masz serce kochające obok siebie i..nas LAPI Ty czasem nie miałaś tego kompaktu Vichy(Capital Soleil)???Kama biedna kicia,mam nadzieję,że będzie dobrze..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:09   #4377
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

piekę babkę w kształcie serca na jutro dla mojego ancymonka
Mój mąż ma także długie, lekko falowane włosy, 190 cm wzrostu i 80 kg wagi, podobny jest do tego aktora co grał rycerza Rohanu we władcy pierscieni ma takie włosy jak ten Eomer i bródkę taką lekką...Generalnie, kobietom się podoba, jest dodatkowo motocyklistą
od 20 lat...to jego pasja te motocykle, ma ich...jakies 50 sztuk 3 wspołczesne, 2 scigacze, jakies inne i zabytkowe...to jego skarby...
Brakuje mu tylko potomka....chyba nie jestem dobra żoną...
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-02-13 o 20:14
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:11   #4378
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

haha czytam Wasze posty o tych błędach o waRZEniu i zastanawiam się o co chodzi a chodzi o mój błąd taki bystrzak ze mnie:haha ha:
Bambi, faktycznie wstręciuszka z Ciebie bo nie ja Tobie wytykałam błędy, nie mówi się o nieobecnych więc nie będę wskazywać palcem kto mój błąd, ale cóż zdarza się nawet najlepszym

Miszku
cytat z pupą w roli głównej powalił mnie na łopatki

Kama, kociak zestresował się obecnością dziecka wprawiło go to w zakłopotanie i spadło trochę na wadze, albo ma akcję renowację - pt.wiosna jak my
rozbawiłaś mnie tą opowieścią o mężujakie to słodkie i urocze oczami wyobraźni widzę jak ciągnie Cię do tej sypialni, jak małą dziewczynkę, Ty z lekkim foszkiem na twarzy, myśląc no tak facet...i taadaaam taka niespodzianka i uroczy uśmiech na Twojej twarzy, on całuje Cię w czoło i swoim spojrzeniem mówi "a widzisz Maleńka"who's your daddy

Pomimo tatusiowej opieki, ja też lubię starszych facetów, tak na marginesie to pojęcie względne, bo dla jednej starszy to 20latdla innej 6 ja lubię starszych tak 6- 10 lat, najlepsze roczniki (wyprzedane już) to właśnie 75-77 w tej kwestii jak i w innych sferach życia, nie ma reguły, bo przecież te co się za młodszymi oglądają nie byłby zagłaskane przez tatusiów na śmierć

jutro będę testować BB filorgii i balsam do ciała Sesdermy dziś poćwiczyłam poślady i zdrowo zagryzłam to paczką kabanosów i dwoma batonamicała ja, jak dziecko oooo apropos dzieci to mam kawał:

są 4 rodzaje kobiet:
- kobieta dama: temu dałam..tamtemu dałam....
- kobieta rusałka, ten mnie rusał, tamten mnie rusał
- kobieta domatorka, byle jak, z byle kim, aby w domu
- i kobieta dziecko, co do rączki to do buzi

i wreszcie czas na seans filmowy, dziś " między wierszami" i tym optymistycznym akcentem żegnam się z Wami, dobranoc

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-02-13 o 20:15
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:47   #4379
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ilana, swiat się nie zmienia, te dowcipy opowiadali mi koledzy, jak byłam w 4 klasie ogólniaka
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 21:21   #4380
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z


---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

POWINIEN taki być hm...Mężczyzna jest jak kawa:
Najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala ci zasnąć przez całą noc...

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2014-02-14 o 17:36
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 19:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.