Żonki 2009 cz. XXXVI - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-14, 08:58   #4201
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Hej

Wróciłam od dentysty Niestety kolejna kanałówka mnie czeka, bo następny ząb się posypał pod plombą Znieczulenie powoli puszcza i już czuję jak mnie rwie ten zatruty dziś ząb, łącznie z tym, że promieniuje do ucha Nie cierpię bólu zęba Dziecko urodziłam bez znieczulenia, a na ból zębów jestem taka miękka faja, że szkoda słów Musiała mi pani dentystka dostrzykiwać znieczulenie, bo mnie bolało przy wierceniu
Do wieczora jesteśmy dziś same z Marcelinką, bo mąż ma dużo pracy, a za to ja od jutra mam szkołę. Jeszcze mi zmienili plan i przez te 3 dni będę mieć 11 godzin neurologii, z czego się akurat bardzo cieszę, bo wykładowcą jest neurochirurg, który ma tak niesamowity dar opowiadania o tak trudnych rzeczach w wybitnie przystępny sposób, że ostatnio płakaliśmy ze śmiechu przez pół wykładu


Kolanko wybacz (będzie oczywiście, że się czepiam) ale nie lubię takiego generalizowania "zobaczysz, że przez 3 m-ce nie będziesz miała czasu i siły sprzątać". A kto tak powiedział? Nie wszystkie dzieci są mega wymagające, nie wszystkie mamy długo dochodzą do siebie po porodzie, nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka.
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
zgadzam się!
A co? Wy myłyście okna 3 miesiące po porodzie? Poza tym ja nie pisałam o tym ile kobieta po porodzie dochodzi do siebie. ja szybko doszłam do siebie, ale nie wyobrazam sobie mycia okien i generalnych porządków między karmieniami. Wolałam wyjść z dzieckiem na spacer. Nie czarujmy sie!. Wy pewnie po porodzie od razu za mopa do podłogi się wzięłyście!
Ja wolę wychodzić z zalożenia, że będzie ciężko, a potem być miło zaskoczonym. Niż myśleć, że wszystko będzie super fajnie, a potem się rozczarować.
__________________


Edytowane przez kolanka
Czas edycji: 2014-02-14 o 09:03
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 09:07   #4202
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Ktosia to musiałabym mieć wyjątkowego pecha, bo wszystkie zęby kanałowo robiłam u innych dentystów i z wszytskimi dzieje się to samo
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 09:10   #4203
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

no ja nie mówię co ile okna myję ale 2 razy do roku to maks
Po miesiącu jak Tż wrócił do pracy to i mopa musiałam złapać, nikt za mnie tego nie zrobił. CO mają powiedzieć kobiety których mężowie nie mogą wziąć wolnego, a w domu maja np drugie dziecko w wieku mniej więcej 1,5-2 latka? moim zdaniem opieka nad takim dzieckiem i nad noworodkiem jest o wiele gorsza niż mycie okien...a o spacerze można zapomnieć :P
Zresztą chęci a możliwość to co innego jednak :P
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 09:11   #4204
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:14   #4205
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
A co? Wy myłyście okna 3 miesiące po porodzie? Poza tym ja nie pisałam o tym ile kobieta po porodzie dochodzi do siebie. ja szybko doszłam do siebie, ale nie wyobrazam sobie mycia okien i generalnych porządków między karmieniami. Wolałam wyjść z dzieckiem na spacer. Nie czarujmy sie!. Wy pewnie po porodzie od razu za mopa do podłogi się wzięłyście!
Ja wolę wychodzić z zalożenia, że będzie ciężko, a potem być miło zaskoczonym. Niż myśleć, że wszystko będzie super fajnie, a potem się rozczarować.
Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
no ja nie mówię co ile okna myję ale 2 razy do roku to maks
Po miesiącu jak Tż wrócił do pracy to i mopa musiałam złapać, nikt za mnie tego nie zrobił. CO mają powiedzieć kobiety których mężowie nie mogą wziąć wolnego, a w domu maja np drugie dziecko w wieku mniej więcej 1,5-2 latka? moim zdaniem opieka nad takim dzieckiem i nad noworodkiem jest o wiele gorsza niż mycie okien...a o spacerze można zapomnieć :P
Zresztą chęci a możliwość to co innego jednak :P

ja też okna myję 3-4 razy w roku, ja z powodu cc dochodziłam do siebie miesiąc, po miesiącu robiłam już wszystko, TŻ był w pracy i między karmieniami jak nie byłyśmy na dworze, a Karo spała mogłam spokojnie posprzątać, sądzę że jakbym była po sn, to bym wszystko robiła normalnie
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:21   #4206
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
baja jest git!! dajesz dajesz uwijesz gniazdo i siup do szpitala

Madzialenka no ja mam jutro... ale dzis jako ze mojej zmienniczkki nie ma bo jest na l4 a ona odpowiadala za bal to ja dekorowalam przedszkole - holl szatnie etc.. mam dosc..

iwka kolanka nie za pipi!!! kiedys sie tak przebralam i jeden ojciec mi powiedzial ze taka pipi to by sobie przygarnal do domu! nigdy wiecej!
wymyslilam ze bede zima... mam biala sukienke (ta co pokazywalam wam przed teatrem - biale rajtki korone z gwazdami udziergam i bedzie)


ktosia aniaka... dentysta!!! ehss wspolczuje!!
Marta - no takiej opcji "przygarnięcia" nie przewidziałam


Współczuję Wam z zębami, kanałówki jeszcze nie przeżyłam i mam nadzieję, że nie będę miała okazji.

Wczoraj mieliśmy integracyjnego drinka w pracy, śmiesznie było

Jak tam walentynki? My w sumie nie obchodzimy, ale postanowiłam upiec ciasto czekoladowe, muszę je jeszcze przełożyć tylko kremem.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile

Edytowane przez iwka28
Czas edycji: 2014-02-14 o 11:31
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:38   #4207
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 11:49   #4208
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Nie wiedziałam, że taki produkują

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Muszę się ruszyć i kipić krem do buzi bo jak na złość i ten na dzień i ten na noc się skończyły Niestety pogoda za oknem nie zachęca do wychodzenia.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 12:19   #4209
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
A co? Wy myłyście okna 3 miesiące po porodzie? Poza tym ja nie pisałam o tym ile kobieta po porodzie dochodzi do siebie. ja szybko doszłam do siebie, ale nie wyobrazam sobie mycia okien i generalnych porządków między karmieniami. Wolałam wyjść z dzieckiem na spacer. Nie czarujmy sie!. Wy pewnie po porodzie od razu za mopa do podłogi się wzięłyście!
Ja wolę wychodzić z zalożenia, że będzie ciężko, a potem być miło zaskoczonym. Niż myśleć, że wszystko będzie super fajnie, a potem się rozczarować.
Nie, 3 m-ce po porodzie nie myłam okien, zrobiłam to 5 tygodni po, bo miałam chrzciny w domu. Od razu po porodzie nie łapałam za mopa, bo posprzątał mąż kiedy byłyśmy w szpitalu.Jak sobie przypominam 3 miesiące po porodzie to zdążyłam w tym czasie pozdawać egzaminy na studiach, wyprawić chrzciny, pojechać na wesele i wyjechać na wakacje, a w międzyczasie normalnie funkcjonowałam i ja i moja rodzina, chodziliśmy na spacery po 4 godziny dziennie, mieszkanie brudem nie zarosło i na wszystko był czas A po co w ogóle się nastawiać, czy będzie tak czy siak?

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ktosia to musiałabym mieć wyjątkowego pecha, bo wszystkie zęby kanałowo robiłam u innych dentystów i z wszytskimi dzieje się to samo
Myślałam, że może jednorazowo taka sytuacja się zdarzyła. Szkoda, że masz takie słabe zęby.

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
no ja nie mówię co ile okna myję ale 2 razy do roku to maks
Po miesiącu jak Tż wrócił do pracy to i mopa musiałam złapać, nikt za mnie tego nie zrobił. CO mają powiedzieć kobiety których mężowie nie mogą wziąć wolnego, a w domu maja np drugie dziecko w wieku mniej więcej 1,5-2 latka? moim zdaniem opieka nad takim dzieckiem i nad noworodkiem jest o wiele gorsza niż mycie okien...a o spacerze można zapomnieć :P
Zresztą chęci a możliwość to co innego jednak :P
Otóż to

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
ja też okna myję 3-4 razy w roku, ja z powodu cc dochodziłam do siebie miesiąc, po miesiącu robiłam już wszystko, TŻ był w pracy i między karmieniami jak nie byłyśmy na dworze, a Karo spała mogłam spokojnie posprzątać, sądzę że jakbym była po sn, to bym wszystko robiła normalnie
Ja po sn dochodziłam do siebie 2 tyg, akurat po tym czasie rozpuściły się szwy, więc skakałam jak sarenka

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Marta - no takiej opcji "przygarnięcia" nie przewidziałam


Współczuję Wam z zębami, kanałówki jeszcze nie przeżyłam i mam nadzieję, że nie będę miała okazji.

Wczoraj mieliśmy integracyjnego drinka w pracy, śmiesznie było

Jak tam walentynki? My w sumie nie obchodzimy, ale postanowiłam upiec ciasto czekoladowe, muszę je jeszcze przełożyć tylko kremem.
W sumie leczenie kanałowe nie jest straszne, przynajmniej ja nie mam złych wspomnień, bo samo leczenie nie boli, może boleć ząb kiedy znieczulenie puści, bo jednak jest duża ingerencja. Boli portfel jedynie, bo to już wydatek rzędu 450-600 zł, a nie 120 jak za zwykłą plombę

Co do Walentynek, to prezentów nie robimy, ale kupiłam mężowi jego ulubione czekoladki, on mi też a córci kupił księżniczkowe kinder niespodzianki

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oooo Jak słodko!
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 12:58   #4210
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Nie, 3 m-ce po porodzie nie myłam okien, zrobiłam to 5 tygodni po, bo miałam chrzciny w domu. Od razu po porodzie nie łapałam za mopa, bo posprzątał mąż kiedy byłyśmy w szpitalu.Jak sobie przypominam 3 miesiące po porodzie to zdążyłam w tym czasie pozdawać egzaminy na studiach, wyprawić chrzciny, pojechać na wesele i wyjechać na wakacje, a w międzyczasie normalnie funkcjonowałam i ja i moja rodzina, chodziliśmy na spacery po 4 godziny dziennie, mieszkanie brudem nie zarosło i na wszystko był czas A po co w ogóle się nastawiać, czy będzie tak czy siak?



Myślałam, że może jednorazowo taka sytuacja się zdarzyła. Szkoda, że masz takie słabe zęby.



Otóż to



Ja po sn dochodziłam do siebie 2 tyg, akurat po tym czasie rozpuściły się szwy, więc skakałam jak sarenka



W sumie leczenie kanałowe nie jest straszne, przynajmniej ja nie mam złych wspomnień, bo samo leczenie nie boli, może boleć ząb kiedy znieczulenie puści, bo jednak jest duża ingerencja. Boli portfel jedynie, bo to już wydatek rzędu 450-600 zł, a nie 120 jak za zwykłą plombę

Co do Walentynek, to prezentów nie robimy, ale kupiłam mężowi jego ulubione czekoladki, on mi też a córci kupił księżniczkowe kinder niespodzianki



Oooo Jak słodko!
O takich nie słyszała w środku są figurki księżniczek????

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Dzisiaj dla mnie dzień nauki na wizażu serduszkowy makaron, księżniczkowe jajko niespodzianka
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:36   #4211
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

ja juz po balu mam dosc... i z perspektywy czasu wole bale sobotnie.. dzieci przychodza na 3 godzini w tym 2.5 zabawy szaleja i ida do domu a tu caly dzien zabawy.. jak wiadomo chlopakom szybko sie nudzi i zadne zabawy ich nie sa w stanie zapedzic wiec bylo gonienie wariowanie..
jestem wypluta...


co do sprzatania po porodzie to ja naleze do tego grona ludzi z ktorymi maz po porodzie nie siedzial bo nie mogl. nie mial tacierzynskiego urlopy etc.. w srode urodzilam to mial wole srode czwartek i piatek.. w poniedzialek szedl do pracy..
i z mopem latalam. na spacery chodzilam a okna mylam w pazdzierniku (rodzilam w sierpniu) moja mama wziela mlodego na spacer a ja z najwieksza przyjemnoscia oderwalam sie od siedzenia z dzieckiem i wypucowalam okna. a pamietam ze to byl pazdziernik bo nawet mam zasuszonego liscia w pudeleczku od Patryka - pierwszy jesienny bukiet od mego syna
dla mnie na prawde zdrowe psychicznie bylo to ze jak maz wracal z pracy to zajmowal sie Patem a ja moglam ogarnac troche posprzatac wziac kompiel etc...
wszyscy zyja.



a co do walentynek tez nie obchodzimy.
a wczoraj sie poklocilam z mezem pi epsznelam drzwiami w aucie poszlam do przyjaciolki i wypalilam 2 fajki na balkonie a co!!! (a nie pale!!) jak foch to na calego!


p.s. bylam wczoraj z siostra po suknie slubna kupila
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2014-02-14 o 13:38
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 14:02   #4212
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Marta - czym Cię chłop tak wkurzył????

Poka suknię

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Kupiłam krem, a że była jakaś promocja to dostałam jeszcze 4 duże próbki serum na różne części twarzy nic nie zostaje tylko smarować, jakby wierzyć w zapewnienia na pudełkach to z 10 lat młodziej będę wygladać
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 14:17   #4213
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

martucha jaką kupiła ??

my też nie obchodzimy dziś nic, w domu będziemy z Karoliną
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 15:53   #4214
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
jechalas obok mnie i nie wpadlas na kawe??????????

ja w evicie kupowalam moja papiliooo slubna


niestety...l
no niestety jak zwykle mąz spieszył sie do pracy: a i tak mieliśmy dwugodzinną obsuwe z czasem

ale nigdy nei mów nigdy, kiedyś ci się na głowę zjedziemy całą ekipą

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
no ja nie mówię co ile okna myję ale 2 razy do roku to maks
Po miesiącu jak Tż wrócił do pracy to i mopa musiałam złapać, nikt za mnie tego nie zrobił. CO mają powiedzieć kobiety których mężowie nie mogą wziąć wolnego, a w domu maja np drugie dziecko w wieku mniej więcej 1,5-2 latka? moim zdaniem opieka nad takim dzieckiem i nad noworodkiem jest o wiele gorsza niż mycie okien...a o spacerze można zapomnieć :P
Zresztą chęci a możliwość to co innego jednak :P
mój małż też odebrał nas ze szpitala wniósł Natalkę do domu spytał czy czegoś potrzebujemy i poleciał do pracy, o żadnym wolnym nie było mowy. nie mówię że było mi łatwo, ale dąłyśmy radę brudem nie zarosłyśmy - fakt teść dużo mi przy Natalce pomagał

byłyśmy na zakupach w tzw. międzyczasie kupiłam sobei spodnie
- śliweńka chyba mi dooopsko urosło bo w twoje zilone się zmieściłam na wcisk (bałam się że jak odetchnę to lustro guzikiem zbiję) A TO BYŁY 34 I TYLKO TAKIE BYŁYi wziełam karmelowe takie podobne do twoich
O TAKIE TYLKO KOLOR TU BARDZO CIEMNY JEST MÓJ TAKIE KARMELOWY JEST
http://www.reserved.com/pl/pl/x7041-80x/yfl-chinos
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...

Edytowane przez anika222
Czas edycji: 2014-02-14 o 15:56
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 15:57   #4215
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

laaaaski po porodzie to sie tak da czas zorganizowac, ze nawet jak chodzilam latem na 10h spacery z wejsciem do domu na obiad tylko, to dalo sie qwszytsko ogarnac
Albo jak marta, maz wracal wreczalam mu dziecko prawie od progu i zajmowalam sie sobą lub domem i maz bral ja na dwor lub sie z nia bawil. ale ja z zuzka mialam przeboje i nerwowo nie wyrabialam - same pamieacie


Bylam tydzien temu na pępkowym, to impreza w 15 osob, wiadomo smiechy, glosne rozowy, stukanie szklem etc.
I dziecko 2 tygodniowe, spalo caly czas obok nas w wozku w salonie ani nie zakwilila ani nic. obudzila sie na jesc jak przyszlismy i jak wychodzilismy spradzalismy czy oddycha w ogole przy takim dziecku to mzona wszytsko zorbic ja to nie wiem jak mozna ogarnac wszytsko z drugim dzieckiem, a sie da przeciez

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2014-02-14 o 16:17
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:25   #4216
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

wydaje mi się, ze przy maluszku noworodku pomiędzy karmieniami (oczywiście jeśli mama się dobrze czuje i dojdzie do siebie bo to indywidualna sprawa) da się więcej zrobić niż przy takim np. 4-6 miesięcznym dziecku.... bo wtedy mój kajtus był tak absorbujący i towarzyski ze na chwile się nie dał zostawić
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:50   #4217
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
bałam się że jak odetchnę to lustro guzikiem zbiję
hahaha dobry tekst
to mi schudło widać bo mniejszy rozmiar u nich niż zawsze
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:19   #4218
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
hahaha dobry tekst
to mi schudło widać bo mniejszy rozmiar u nich niż zawsze
no widzisz nic tylko się cieszyc
ja w reserved zawsze 34 i to na mnie za duże zazwyczaj są rzeczy a tym razem ups.... no nic cza wziąść dupe w troki i za jakieś ćwiczenia się wziaśc
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 20:04   #4219
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
O takich nie słyszała w środku są figurki księżniczek????

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Dzisiaj dla mnie dzień nauki na wizażu serduszkowy makaron, księżniczkowe jajko niespodzianka
Tak W środku są figurki księżniczek z bajek Disneya

Kliwia właśnie jesteś doskonałym przykładem, że nawet przy wymagającym dziecku da się normalnie funkcjonować. Pewnie, że zdarzają się dni, kiedy nie ma weny na ugotowanie obiadu, czy posprzątanie, ale nawet i bez małego dziecka w domu tej weny czasem brak

Marta co Wu przeskrobał? Ty i fajki?! WTF?
Pokaż suknię siostry!
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 00:04   #4220
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Przy małym dziecku to większość można zrobić. Pytanie komu się chce. Inna kwestia jak zrobić niektóre rzeczy, np. wspomniane mycie okien z prawie 3 latkiem
Choć ja po porodzie to ostatnia rzecz na jaką miałam siłę i chęć to było sprzątanie mimo mało wymagającego dziecka.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 09:54   #4221
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 16:23   #4222
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Przy małym dziecku to większość można zrobić. Pytanie komu się chce. Inna kwestia jak zrobić niektóre rzeczy, np. wspomniane mycie okien z prawie 3 latkiem
Choć ja po porodzie to ostatnia rzecz na jaką miałam siłę i chęć to było sprzątanie mimo mało wymagającego dziecka.
no ja teraz żeby umyć okna albo np. poukładać w szafkach kuchennych to muszę juniora sprzedać komuś z nim nie ma opcji.... on chce we wszystkim pomagać. a nie koniecznie uśmiecha się, żeby mi pomagał w układaniu talerzy albo szklanek
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 11:16   #4223
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cześć

A ja dalej chora ech.... w środę mnie rozkładało i rozłożyło. Wirusowe zapalenie gardła + zapalenie spojówek, którym wczoraj Maję zaraziłam Tak to jest zdrowa, tylko te spojówki, czerwone i opuchnięte oczka+ ropka ech... w weekend miałam zjazd i zero siły na wejście na forum. Wczoraj jeszcze mnie trzymała gorączka 38, ale dziś już troszkę lepiej.

Co do czasu po porodzie to... kwestia organizacji. Ja też nie miałam tego szczęścia, że mąż siedział ze mną. Urodziłam w piątek, to w sobotę i niedziele miał egzaminy w Olsztynie, więc go praktycznie nie było. (wykładowcy twardo - warunek albo pan przyjedzie, więc nie miał wyjścia). Potem przez tydzień szedł do pracy od 8-13 więc luz. A tak to 4 m-ce praktycznie męża w domu nie było. Bo szedł do pracy przed 8 a wracał o 19 na kąpanie Mai. I tak przez 4 m-ce. Dopiero wtedy wziął tacierzyński i się zwolnił z pracy. A w tym czasie normalnie sobie radziłam. Głownie to chodziłyśmy z Mają na spacery, do babci, do moich rodziców jak byli już po pracy. Jakby nie było, nie wspominam tego okresu źle Jak to już dziewczyny napisały: kwestia organizacji Tak więć Baja będzie dobrze
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 11:42   #4224
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
no widzisz nic tylko się cieszyc
ja w reserved zawsze 34 i to na mnie za duże zazwyczaj są rzeczy a tym razem ups.... no nic cza wziąść dupe w troki i za jakieś ćwiczenia się wziaśc
Anika - z Reserved mam ten problem, że nie trzymają rozmiarów, a koszule to już w ogóle inna bajka - w 34 zazwyczaj nie ma miejsca na biust spodnie to loteria, spódnice mogę zapomnieć bez zwężania. Za to rurek często przez stopę nie przełoże

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no ja teraz żeby umyć okna albo np. poukładać w szafkach kuchennych to muszę juniora sprzedać komuś z nim nie ma opcji.... on chce we wszystkim pomagać. a nie koniecznie uśmiecha się, żeby mi pomagał w układaniu talerzy albo szklanek
Neska - zobacz plus - jak Ci się zastawa nie podoba, możesz ją wytłuc, zwalić na juniora i kupić nową

U mnie wiosna na całego!!! śłońce świeci, kwitną zawilce i krokusy, za oknem latają papugi (dawno tenu skądś zwiały i teraz żyją w całym mieście w setkach). Tylko wyjść się za bardzo nie bo wieje, że głowę urywa.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 11:48   #4225
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Iwka pamiętam te Holenderskie wiatry
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 12:38   #4226
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Ja tam się nie boję życia po narodzinach-nie mogę się go doczekać. Już mi się tak dłuży ten czas, że szok. Mieszkamy z rodzicami, więc kwestia pomocy przy gotowaniu obiadu odpada, a z resztą dam sobie radę. Tż na pierwsze 2 tyg ma dostać urlop, więc tym bardziej. Niech się już tylko Jaś urodzi
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 12:44   #4227
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Ja tam się nie boję życia po narodzinach-nie mogę się go doczekać. Już mi się tak dłuży ten czas, że szok. Mieszkamy z rodzicami, więc kwestia pomocy przy gotowaniu obiadu odpada, a z resztą dam sobie radę. Tż na pierwsze 2 tyg ma dostać urlop, więc tym bardziej. Niech się już tylko Jaś urodzi
świetne podejście no i fajnie, że mąż będzie miał wolne przez te pierwsze 2 tyg.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 15:00   #4228
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Ja tam się nie boję życia po narodzinach-nie mogę się go doczekać. Już mi się tak dłuży ten czas, że szok. Mieszkamy z rodzicami, więc kwestia pomocy przy gotowaniu obiadu odpada, a z resztą dam sobie radę. Tż na pierwsze 2 tyg ma dostać urlop, więc tym bardziej. Niech się już tylko Jaś urodzi
super masz podejście, o to właśnie chodzi

Magda ale się załatwiłaś! Zdrówka dla Ciebie i Majki!


Hej
Już po zajęciach Już nawet po obiedzie i kawce, a teraz się byczę
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 15:11   #4229
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Ktosia, Anika doczytałam że Wasi mężowie mają skrzywione przegrody nosowe. Czy to u nich po jakimś wypadku i czy mają z tym jakieś problemy? Pytam, bo mój M. tez ma skrzywioną (uderzył kiedyś nosem w basenie) a teraz ma wiecznie katar... wcześniej jeszcze problemy z zatokami. Czy Wasi mężowi myśleli o zabiegu?

Baja
trzymaj się tam

Magda zdrówka dla Ciebie i Majki

cześć!
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 16:01   #4230
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

hej
my gościmy Mamusię tż uwielbiam ten czas gdy u nas jest

Zrobiłam tartę budyniową z owocami (mam zamrożone truskawy, maliny, jeżyny, poziomki i to wszystko pomieszałam i wrzuciłam na wierzch) nawet Lilka zjadła jak ona antyciastowa jest
Na obiad za to zjadła tylko brokuła, fakt że dużo więc nie głodna. Kazała kupić jeszcze brokuły więc musiałam zrobić kurs do biedronki po brokuła świeżego uwielbia brokuły! jak widzi ugotowanego brokuła to co chwilę biegnie i woła że chce
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 20:28:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.