OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-04, 13:57   #61
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

A ja jestem przyzwyczajona do soczewek i nie wyobrażam sobie iść do ślubu w okularach. Przede wszystkim ze względu na estetykę, bo uważam, że bez okularów ładnie są odsłonięte oczy i policzki, makijaż wygląda zdecydowanie efektowniej i cała buźka chyba też, a poza tym w soczewkach jest dużo wygodniej, mogę szaleć do woli i nie zwracać uwagi czy zgubię gdzieś okulary, przekrzywią mi się, itp. i przy całowaniu nie będę sie z nikim stukać okularami
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 14:08   #62
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Ja też idę do ślubu w moich ukochanych okularach gdyż jestem krótkowidzem i mam astygmatyzm więc po pierwsze nie stać mnie na soczewki a po drugie zabawnie by wyglądało gdybym nie trafiła w drzwi kościoła
Moja siostra również brała ślub w okularach i uważam, że wyglądała przepięknie (niestety mam problem z wklejeniem zdjęcia)
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 14:23   #63
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Cytat:
Napisane przez elsi
Nie daj Boże, włożyłabyś jeszcze obrączkę na palec nie temu mężczyźnie co potrzeba
Przepraszam, ale się nieźle usmiałam

Moja siostra miała soczewki na ślubie, ale te krótkoterminowe.Na ogół chodzi w okularach...chciała w ten Dzień nie martwić się o szkła.Ale jej maż bez problemu pojawił sie w okularach...
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 08:43   #64
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Panu młodemu jakoś bardziej pasują okulary, ja jednak nie mogę sobie wyobrazić siebie w okularach na ślubie, dlatego chyba zainwestuję w soczewki i to najlepiej jakieś 2 miesiące przed ślubem, żeby przyzwyczaić siebie i innych do mojej twarzy bez okularów. Okularów nie chcę między innymi dlatego, że mam fioła na punkcie czystych szkieł i byle papruszek mi przeszkadza, a co tu mówić o czystości szkieł po życzeniach od 100 osób
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 15:00   #65
aurelia-aurita
Raczkowanie
 
Avatar aurelia-aurita
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 235
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Cytat:
Napisane przez jaskier Pokaż wiadomość
Ja też idę do ślubu w moich ukochanych okularach gdyż jestem krótkowidzem i mam astygmatyzm więc po pierwsze nie stać mnie na soczewki a po drugie zabawnie by wyglądało gdybym nie trafiła w drzwi kościoła
Moja siostra również brała ślub w okularach i uważam, że wyglądała przepięknie (niestety mam problem z wklejeniem zdjęcia)
Ja też mam astygmatyzm i krótkowzroczność i idę do ślubu w okularach Jakoś nie wyobrażam sobie inaczej, bo są one częścią mojej osobowości. Z okazji ślubu zamówiłam sobie tylko nowe oprawki
Pozdrawiam wszystkie Panny Młode Okularanice
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/08_18_2007_4_8_2007_24.png


4.VIII.2007 r. Nasz Ślub
aurelia-aurita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 17:42   #66
loni
Raczkowanie
 
Avatar loni
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 388
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Cześć dziewczynki

A ja mam za sobą nieudaną próbę założenia soczewek I to pod okiem Pani okulistki. Jedno jakimś cudem sobie sama założyłam, ale o ściągnięciu już nie było mowy. W ogóle mam małą gałkę oczną i mój odruch bezwarunkowy w postaci mrugania był tak silny, że niestety ale soczewki nie są mi pisane. Ja w ogóle mam jaką fobię na tle ingerencji w moje ciało. Może jestem tchórz, ale po prostu bałam się wsadzić sobie coś dobrowolnie do oka. Ale fakt, po założenie jednej soczewki i zamknięciu drugiego oka widziałam doskonale.

No ale cóż, pozostają mi chyba okulary do ślubu. Nawiasem mówiąc wszyscy mi mówią że dziwnie wyglądam bez okularów i ja w sumie też jestem do nich przyzywczajona. Ale pewnie będę musiała zmienić oprawki. Prawda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg do wklejenia-1.JPG (118,5 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg do wklejenia- 2.JPG (121,6 KB, 225 załadowań)
loni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:19   #67
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

A może spróbuj jeszcze w domu na spokojnie poćwiczyć zakładanie soczewek, ja pamiętam swoje początki i chyba zajmowało mi to z pół godziny, a teraz dosłownie parę sekund.
Jeśli jednak zdecydujesz się na okulary to chyba powinny być trochę delikatniejsze oprawki, takie czarne nie pasują moim zdaniem do białej sukni.
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 16:03   #68
aurelia-aurita
Raczkowanie
 
Avatar aurelia-aurita
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 235
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

leni ja zdecydowałam sie na zmianę oprawek , bo te obecne mam już około 5 lat. Wybrałam żyłkowe , podobne do tych co Ty masz, też czarne, ale mają cieńsze, delikatniejsze ramki. Na poczatku chciałam kupić całkiem jasne oprawki, ale okazało się, że wogóle mi nie pasują . Moim zdaniem oprawki powinny przede wszystkim pasować do kształtu Twojej twarzy, koloru włosów. Jeżeli zdecydujesz się zmienić oprawki to wybierz sie z zaufaną osobą, która Ci szczerze doradzi, bo z paniami w salonach to różnie bywa .
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/08_18_2007_4_8_2007_24.png


4.VIII.2007 r. Nasz Ślub
aurelia-aurita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 16:19   #69
loni
Raczkowanie
 
Avatar loni
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 388
Dzięki dziewczyny za rady. Chyba jednak nie przekonam się do soczewek......... chociaż............ może się przełamię. No ja wymieniałam na obecne okulary dopiero rok temu i zapłaciłam ponad 500 zł (wada -5,25) szkła pocieniane dlatego taka cena I teraz znowu wypadałoby to zrobić. i znowu koszt niebegatelny. Sama nie wiem co robić

No i kurde druga nieudana próba zakładania soczewek........ Ja chyba tego nie potrafię, albo mam za małe oczy..................... Jak jedna strona soczewki mi się przyklei to druga strona ciągle tkwi na palcu.................... . Nie dam rady. Co ja źle robie? A teraz oczy mnie pieką i sa czerwone

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-09-01 o 19:56 Powód: post pod postem
loni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 20:09   #70
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Spokojnie, zrelaksuj się i nie bój się. Przemyj jeszcze soczewy płynem, jak masz je w palcach. Soczewka musi być równo, symetrycznie ułożona na palcu i symetrycznie przyłóż ją do oka. Sprawdź jeszcze, czy soczewka nie jest wywinięta na złą stronę. Nakładanie wymaga wprawy, ja uczyłam się tydzień, a teraz zdejmuję na kładam w mgnieniu oka. Daj sobie czas i nie zniechęcaj się. A jak będziesz miała jeszcze problem, idź powtórnie do okulisty.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 06:20   #71
loni
Raczkowanie
 
Avatar loni
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 388
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Będę jeszcze próbować. Prawdę mówiąc to co chwila ją przemywałam płynem i już zużyłam prawie całe średnie opakowanie na jedną sztukę bo cały czas wydawało mi się że są na niej jakieś paprochy. No i nie wiem czy jej nie uszkodziłam tym ciągłym próbowaniem. Może dzisiaj się uda. Mam jeszcze tydzień bo są ważne do następnego wtorku. Dzięki za rady
loni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 06:32   #72
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

loni, próbuj, próbuj. Mnie się bardzo nie podoba jak panna młoda ma na nosie okulary. Jakoś mi się to gryzie strasznie z całością, szczególnie jak dziewczyna ma porobione jakieś misterne koki-loki na głowie, diadem, albo welon. Po prostu za dużo tego.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 10:59   #73
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Cytat:
Napisane przez loni Pokaż wiadomość
No i kurde druga nieudana próba zakładania soczewek........ Ja chyba tego nie potrafię, albo mam za małe oczy..................... Jak jedna strona soczewki mi się przyklei to druga strona ciągle tkwi na palcu.................... . Nie dam rady. Co ja źle robie? A teraz oczy mnie pieką i sa czerwone
Najważaniejsze że nie czujesz lęku przed dotykaniem oka palcami. Niestety ale nikt od razu nie potrafi super zakładać soczewek, potrzeba do tego trochę czasu.
Najlepiej jak na początek postawisz przed sobą lustro (później już na pewno nie będzie Ci potrzebne) bo wtedy będziesz widziała co dzieje się z soczewką, jeśli nie chce Ci się "przykleić" do oka to spróbuj zrobić palcem z soczewką delikatne ruchy jakbyś kółko rysowała, żeby cała soczewka przyssała się do źrenicy. Nie może po prostu przytknąć palca do oka w jednym miejscu, bo Ci się nie przyssa soczewka do oka.
Powodzenia
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 16:56   #74
loni
Raczkowanie
 
Avatar loni
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 388
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Dzięki dziewczynki za rady. W końcu się udało. Przemogłam strach i w końcu przestałam mrugać i jakoś się udało.................... ....... ale powiem szczerze, że wcale nie jestem zadowolona. Miałam wrażenie jakby obraz nie mógł mi się zsynchronizować, tak jakby "pływał" i chodziłam jak pijana. Jak przymknęłam jedno oko, to wszystko było ok ale jak już obydwa otworzyłam to wcale fajnie nie widziałam. Może mam je źle dobrane, a może przez te próby zakładania coś w nich naruszyłam. Nie wiem sama. Ale chyba jednak pozostanę w binoklach bo powiem szczerze, że wcale się sobie nie podobałam lepiej Ile trwała u was adaptacja do soczewek? I kiedy odważyłyście się wyjść w nich z domu?
loni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 17:04   #75
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Ja nigdy nie poszłabym do ślubu w okularach.
"Ślepa" jestem od dzieciństwa, ale jak już chodziłam te jakieś 8 lat w okularach, powiedziałam stanowcze nie i od tej pory noszę soczewki.

Pierwszy raz jak je zakładałam, to zajęlo mi to dobre pół godziny. Napociłam się nad tym jak szalona, ale w końcu się udało. Też miałam wrażliwe oczy, ale w tej chwili przyzwyczaiły się na tyle, że co by mi do oka nie wpadło, zupełnie mnie nie rusza. No może poza jakimiś większymi paprochami i owadami.

Jesli masz wrażenie "pływania", to myślę sobie, że: a.) może są za mocne? b.) (bardziej prawdopodobne) może mają źle dopasowaną średnicę i nie mogą się ustabilizować na oku.
Spróbuj w nich pochodzić, jeśli nadal będzie dziwnie, to odwiedź optyka, ale może tym razem kogoś innego.
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 17:41   #76
loni
Raczkowanie
 
Avatar loni
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 388
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Nie wiem jak jest z mocą soczewek, okulary obecne noszę - 5,25. Takie same zamówiono mi soczewki na próbę, lecz Pani okulistka stwierdziła że już potrzebuję okularów -5,5. Niestety sama czuję, że w tych obecnych okularach nie widzę, już za dobrze. Więc nie wiem, czy soczewki położone na oku mogą być za silne. Jeżeli chodzi o ułożenie się soczewki myślę że jest wszystko było w porządku. Ustawiła się na środku oka i tam sobie leżała. Pani doktor mierzyła mi jakieś tam krzywizny i stwierdziła że jest wszystko ok. Założona soczewka pokryła mi cała tęczówkę i lekko wystawała na białko oka. Nie wiem co może być nie tak. Wiem tylko, że jak założyłam pierwszy raz obecne okulary, to miałam podobne wrażenie (bolała mnie w momencie głowa i obraz mi "latał". Może to przez te okulary coś mi się popsuło (plastiki + pocieniane). Moje oczy już przyzwyczaiły się do szkieł a w soczewkach nie widze komfortowo
loni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 20:45   #77
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Ja okulary nosze od dobrych 12 lat. Jestem krótkowidzem. Są częścią mnie i bardzo je lubie. Wyglądam ładnie (ta samokrytyka ) W doborze oprawek pomagały mi psiapsióły, bo kiedy sama wybieralam poprostu nic nie widzialam!
Ale.......do ślubu chyba założe soczewki.
Dlaczego?
Myślałam o tym bardzo dużo. W okularach chodzę od zawsze i wszyscy mnie z nimi kojarza, bez ponoc wygladam dziwnie, ale wiem ze to kwestia przyzwyczajenia, bo jak zmienilam oprawki to tez moja rodzinka stukala sie po głowie, że takie wielkie kupilam, a teraz chwala ze mi pasuja
To przemawia za okularami. Najwiekszym argumentem jednak dla mnie jest zdanie mojego TŻ Powiedzial mi ze jesli zakochal sie we mnie i w moich okularach to chce razem z nimi mnie poslubic Kochany

Tak jak spray uwazam jednak ze co za duzo to nie zdrowo. Zawsze marzyłam o welonie i didemie we włosach.....niestety oklulary w takim przypadku przepełnią ozdobami twarz i bedzie to wygladac poprostu brzydko. Do prostej sukienki bez wiekszych ozdob na glowie owszem.....ale w moim przypadku z diademem na glowie bede wygladala smiesznie. Dlatego najprawdopodobniej postaram sie o soczewki.
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 17:48   #78
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Ja też jestem krótkowidzem. Trudno, przemęczę się na ślubie jako "ślepak" (szkieł nie mogę nosic), ale... okulary nie pasują, moim zdaniem, do sukni śłubnej i welonu/kwiatka. I już.
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 17:53   #79
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

a mnie się wydaje, że lepiej iść do ołtarza w okularach niż na ślepo .
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 12:25   #80
Meg9
Raczkowanie
 
Avatar Meg9
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 244
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Ja od jakiegoś czasu testuje już soczewki i myślę, że je wykorzystam w dniu ślubu
Mimo, że podobam się sobie w okularach i dziwnie się czuje bez nich.
Ale to kwestia przyzwyczajenia i właśnie dlatego od jakiegoś czasu chodzę w soczewkach, żeby się przyzwyczaić
Jeśli chodzi o okulary to właśnie boję się tego przepełnienia na głowie i dlatego postanowiłam iść w soczewkach
__________________
26.06.2007 - obrona pracy magisterskiej - od teraz Pani mgr inż.

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200109082441.png

Nasze zaręczyny
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200402030926.png

15.09.2007 - żoncia to ja
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070915060114.png
Meg9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 12:36   #81
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Polecam soczewki. Sama na co dzień noszę okulary, ale chciałam tego dnia wyglądać wyjątkowo i postanowiłam nie zakładać gogli.
Soczewki spisały się super. Mnie osobiście nie podobają się np zdjęcia z panną młodą w okularkach ale rozumiem że ktoś może nie tolerować soczewek czy mieć po prostu inne zdanie na ten temat.
Myślę że niech każda robi tak jak jej się podoba. Uważam że nie powinno się myśleć czy to wypada czy nie tylko o tym jak ja chcę wyglądać.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 19:14   #82
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

ja etz polecam soczewki
na codzien nosze okulary i je bardzo lubie ale na studniowke to kupie sobie soczewki
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 07:29   #83
kamasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

hej

mam ślub w sierpniu i właśnie uczę sie pierwszy raz w zyciu nosić soczewki. Jak narazie jestem w fazie przyzwyczajania. ale na pewno nie chce w okularach do ślub wiec sie mecze Hmm mam tylko dylemat jak to bedzie jak zrobie sobie dlugie paznokcie na slub co wtedy z moimi soczewkami ?:O
__________________
Kamila. Sz

Ten dzień to 23.08.2008

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008082300600630.png

http://www.kamaijanusz.net
kamasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 13:54   #84
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

kamasz mam koleżankę która ma naprawde długaśne tipsy i tez nosi soczewki codziennie zrsezta przeciez soczewek nie wkladasz/wyjmujesz paznokciami napewno dasz radę!!
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 06:05   #85
kamasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

MAm nadzieje ze da rade... i tak mam zamiar zrobic nie tak dlugie, moje niestety nic nie chca rosnac Jak narazie ucze sie zakladac i zdejmowac soczewki bez tipsów
__________________
Kamila. Sz

Ten dzień to 23.08.2008

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008082300600630.png

http://www.kamaijanusz.net
kamasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 14:31   #86
katarzynka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 86
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Ja właśnie dokonałam zakupu soczewek kontaktowych na ślubZazwyczaj chodze w okularach ale na ślub będę w soczewkach. Jeśli ktoś chce spróbować to można kupić soczewki które dłużej utrzymują wodę, dzięki czemu oko nie jest podrażnione, lub/i soczewki miekkie, również nie podrażniają oczu. Chodzę w soczewkach okazjonalnie już prawie od 8 lat, i wydaje mi się że soczewki jednodniowe są najlepsze. pozdrawiam wszystkich
katarzynka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 10:30   #87
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

A ja chcialabym miec soczewki na slubie, bo mam duuuuuuza wade (powyzej -8), ale nie wiem, czy bede mogla je zalozyc, bo: 1) okresowo, z racji pracy (czytanie i komputer) mam zespol suchego oka a 2) jestem alergiczka i wlasnie w polowie sierpnia, wtedy kiedy mam slub, pyli cos, co mnie uczula

Wiec choc umowilam sie na wizyte do okulisty po soczewki, wcale do ostatniej chwili nie bede wiedziala, czy je zaloze.

Dlatego mam ogromna prosbe - czy moze ktos wkleic zdjecia PM w okularach - chodzi mi tez o przybranie glowy - zebym nie przesadzila, bo chce miec kolczyki dlugie i welon, i upiete wlosy, a nie potrafie sobie wyobrazic, jak to bedzie wygladac, nie spotkalam tez takich zdjec.
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 11:20   #88
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

a ja jestem zdecydowanie za soczewkami. okulary nosiłam jakieś 8 lat i szczerze je przez ten czas znienawidziłam. byc może przez wielkość mojej wady, spore minusy + spory astygmatyzm. teraz od ok 10 lat noszę soczewki i ine wyobrażam sobie bez nich zycia. ostatnio zakupiłam nowe okulary, co by wieczorami dać oczom od soczewek odpocząć, ale masakrycznie isę w nich czuję. krawędzie mi się zaokrąglaja i mam dziwne wrażenie odrealnienie:P ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. a co do zakłądania soczewek to na początku też miałam problemy ile ja się przed lustrem spłakałam jak mi to cholerstwo się do oka przykleić nie chciało ale teraz jest lajcik. kwestia wprawy
może przez ten wstręt do okularów nie podobają mi sie w nich PAnny Młode. ale to jak najbardziej osobista sprawa i jeśli ktoś się w okularach dobrze czuje, dobrze widzi i dobrze wyglada, to czemu miałby na ten akurat dzień ich nie zakładać
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 17:52   #89
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Ja jestem okularnica. na ślubie w okularach czułam sie swobodnie, wygodnie i byłam sobą. Jako, ze z przyczyn ideologicznych nie chciałam welonu a chciałam bolerko, to jest jak jest. Ale gdyby bolerko było inne, to welon też by pasował.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 119_MG_4756.jpg (78,1 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 305_MG_5065.jpg (85,1 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 229_MG_4943.jpg (75,4 KB, 103 załadowań)
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 07:15   #90
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Zupełnie zapomniałam o tym wątku Ale teraz mogę dodać swoje zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Obraz 336.jpg (204,4 KB, 280 załadowań)
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.