Żonki 2009 cz. XXXVI - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-16, 16:03   #4231
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Anika - z Reserved mam ten problem, że nie trzymają rozmiarów, a koszule to już w ogóle inna bajka - w 34 zazwyczaj nie ma miejsca na biust spodnie to loteria, spódnice mogę zapomnieć bez zwężania. Za to rurek często przez stopę nie przełoże



Neska - zobacz plus - jak Ci się zastawa nie podoba, możesz ją wytłuc, zwalić na juniora i kupić nową

U mnie wiosna na całego!!! śłońce świeci, kwitną zawilce i krokusy, za oknem latają papugi (dawno tenu skądś zwiały i teraz żyją w całym mieście w setkach). Tylko wyjść się za bardzo nie bo wieje, że głowę urywa.

o totototo mierzyłam piekne jeansowe alladynki i super były tylko że nogawke miałam w połowie stopy i ani myślała przejść!!!


macie aleksandretty moje ukochane
Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Ktosia, Anika doczytałam że Wasi mężowie mają skrzywione przegrody nosowe. Czy to u nich po jakimś wypadku i czy mają z tym jakieś problemy? Pytam, bo mój M. tez ma skrzywioną (uderzył kiedyś nosem w basenie) a teraz ma wiecznie katar... wcześniej jeszcze problemy z zatokami. Czy Wasi mężowi myśleli o zabiegu?

Baja
trzymaj się tam

Magda zdrówka dla Ciebie i Majki

cześć!
mój nawet nei chce słyszec o lekarzu, a co dopiero o zabiegu no way!!!!!
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...

Edytowane przez anika222
Czas edycji: 2014-02-16 o 16:07
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 16:39   #4232
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Tż miał krzywą przegrodę ale miał zabieg. Siostra moja ma, po złamaniu jej zostało. Ale nie ma żadnych dolegliwości poza tym, że jedną dziurka gorzej jej się oddycha, ale nie chrapie ani nic.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 17:37   #4233
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Cześć

A ja dalej chora ech.... w środę mnie rozkładało i rozłożyło. Wirusowe zapalenie gardła + zapalenie spojówek, którym wczoraj Maję zaraziłam Tak to jest zdrowa, tylko te spojówki, czerwone i opuchnięte oczka+ ropka ech... w weekend miałam zjazd i zero siły na wejście na forum. Wczoraj jeszcze mnie trzymała gorączka 38, ale dziś już troszkę lepiej.

Co do czasu po porodzie to... kwestia organizacji. Ja też nie miałam tego szczęścia, że mąż siedział ze mną. Urodziłam w piątek, to w sobotę i niedziele miał egzaminy w Olsztynie, więc go praktycznie nie było. (wykładowcy twardo - warunek albo pan przyjedzie, więc nie miał wyjścia). Potem przez tydzień szedł do pracy od 8-13 więc luz. A tak to 4 m-ce praktycznie męża w domu nie było. Bo szedł do pracy przed 8 a wracał o 19 na kąpanie Mai. I tak przez 4 m-ce. Dopiero wtedy wziął tacierzyński i się zwolnił z pracy. A w tym czasie normalnie sobie radziłam. Głownie to chodziłyśmy z Mają na spacery, do babci, do moich rodziców jak byli już po pracy. Jakby nie było, nie wspominam tego okresu źle Jak to już dziewczyny napisały: kwestia organizacji Tak więć Baja będzie dobrze

zdrówka mój TŻ też późno wracał wtedy z pracy teraz jak zmienił godzina 15:15 jest już w domu
Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Anika - z Reserved mam ten problem, że nie trzymają rozmiarów, a koszule to już w ogóle inna bajka - w 34 zazwyczaj nie ma miejsca na biust spodnie to loteria, spódnice mogę zapomnieć bez zwężania. Za to rurek często przez stopę nie przełoże



Neska - zobacz plus - jak Ci się zastawa nie podoba, możesz ją wytłuc, zwalić na juniora i kupić nową

U mnie wiosna na całego!!! śłońce świeci, kwitną zawilce i krokusy, za oknem latają papugi (dawno tenu skądś zwiały i teraz żyją w całym mieście w setkach). Tylko wyjść się za bardzo nie bo wieje, że głowę urywa.
o ja cie!

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Ja tam się nie boję życia po narodzinach-nie mogę się go doczekać. Już mi się tak dłuży ten czas, że szok. Mieszkamy z rodzicami, więc kwestia pomocy przy gotowaniu obiadu odpada, a z resztą dam sobie radę. Tż na pierwsze 2 tyg ma dostać urlop, więc tym bardziej. Niech się już tylko Jaś urodzi


Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
hej
my gościmy Mamusię tż uwielbiam ten czas gdy u nas jest
rozumiem że w negatywnym sensie
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 19:15   #4234
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Śliweńko, Ana, Ktosia

Bzyczko napisz przepis na tartę, nigdy nie robiłam.

Zresztą ostatnio przez te choroby gardłowe, na nic nie mam ochoty do jedzenia. Wczoraj przez cały dzień na uczelni wmusiłam w siebie 2 kanapki. Dziś też jakoś prawie nic nie jadłam.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 19:29   #4235
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Dzięki dziewczyny

bzyczko Lila wie co dobre i zdrowe
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 20:29   #4236
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Madzia wrzucę jutro ok?
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 20:31   #4237
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Madzia wrzucę jutro ok?
ok
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 20:35   #4238
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Ktosia, Anika doczytałam że Wasi mężowie mają skrzywione przegrody nosowe. Czy to u nich po jakimś wypadku i czy mają z tym jakieś problemy? Pytam, bo mój M. tez ma skrzywioną (uderzył kiedyś nosem w basenie) a teraz ma wiecznie katar... wcześniej jeszcze problemy z zatokami. Czy Wasi mężowi myśleli o zabiegu?

Baja
trzymaj się tam

Magda zdrówka dla Ciebie i Majki

cześć!
mój tz tez ma... nie po urazie tylko tak ma
myśli o zabiegu bo mu się bardzo źle oddycha wieczorem i jak śpi- musi tylko buzią (przez co oczywiście często chrapie)
ale zbiera się jak pies do jeża

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość

Neska - zobacz plus - jak Ci się zastawa nie podoba, możesz ją wytłuc, zwalić na juniora i kupić nową

.
hehe dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
hej
my gościmy Mamusię tż uwielbiam ten czas gdy u nas jest

Zrobiłam tartę budyniową z owocami (mam zamrożone truskawy, maliny, jeżyny, poziomki i to wszystko pomieszałam i wrzuciłam na wierzch) nawet Lilka zjadła jak ona antyciastowa jest
Na obiad za to zjadła tylko brokuła, fakt że dużo więc nie głodna. Kazała kupić jeszcze brokuły więc musiałam zrobić kurs do biedronki po brokuła świeżego uwielbia brokuły! jak widzi ugotowanego brokuła to co chwilę biegnie i woła że chce
super, że Lilce smakują brokuły Igor tez lubi

a co do pieczenia ja robiłam drożdżówki z serem i borówkami (mrożone miałam) i z reszty borówek które mi zostały upiekłam pleśniaka, który pierwotnie wg przepisu powinien być z wiśniami ale co się miały borówki zmarnować

po cieście śladu nie ma ( upieczone wczoraj) a z bułeczek zostało może z 5

Madzia
zdrówka dla Was!
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 20:42   #4239
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Nesko
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 20:45   #4240
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

a wiecie że ja robię pleśniaka z jabłkami a z wiśniami to fale dunaju
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 21:06   #4241
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Marta - czym Cię chłop tak wkurzył????

Poka suknię
zyciem
a sukienke wrzuce do klubu jak znajde chwile

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
martucha jaką kupiła ??
taka hmm nie w moim stylu ;D
ale ladna

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
no niestety jak zwykle mąz spieszył sie do pracy: a i tak mieliśmy dwugodzinną obsuwe z czasem

ale nigdy nei mów nigdy, kiedyś ci się na głowę zjedziemy całą ekipą
no mam nadzieje

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Marta co Wu przeskrobał? Ty i fajki?! WTF?
Pokaż suknię siostry!
oj czasem mam rogi
pokaze

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Cześć

A ja dalej chora ech.... w środę mnie rozkładało i rozłożyło. Wirusowe zapalenie gardła + zapalenie spojówek, którym wczoraj Maję zaraziłam Tak to jest zdrowa, tylko te spojówki, czerwone i opuchnięte oczka+ ropka ech... w weekend miałam zjazd i zero siły na wejście na forum. Wczoraj jeszcze mnie trzymała gorączka 38, ale dziś już troszkę lepiej.

Co do czasu po porodzie to... kwestia organizacji. Ja też nie miałam tego szczęścia, że mąż siedział ze mną. Urodziłam w piątek, to w sobotę i niedziele miał egzaminy w Olsztynie, więc go praktycznie nie było. (wykładowcy twardo - warunek albo pan przyjedzie, więc nie miał wyjścia). Potem przez tydzień szedł do pracy od 8-13 więc luz. A tak to 4 m-ce praktycznie męża w domu nie było. Bo szedł do pracy przed 8 a wracał o 19 na kąpanie Mai. I tak przez 4 m-ce. Dopiero wtedy wziął tacierzyński i się zwolnił z pracy. A w tym czasie normalnie sobie radziłam. Głownie to chodziłyśmy z Mają na spacery, do babci, do moich rodziców jak byli już po pracy. Jakby nie było, nie wspominam tego okresu źle Jak to już dziewczyny napisały: kwestia organizacji Tak więć Baja będzie dobrze
zdrowia!!

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
hej
my gościmy Mamusię tż uwielbiam ten czas gdy u nas jest

Zrobiłam tartę budyniową z owocami (mam zamrożone truskawy, maliny, jeżyny, poziomki i to wszystko pomieszałam i wrzuciłam na wierzch) nawet Lilka zjadła jak ona antyciastowa jest
Na obiad za to zjadła tylko brokuła, fakt że dużo więc nie głodna. Kazała kupić jeszcze brokuły więc musiałam zrobić kurs do biedronki po brokuła świeżego uwielbia brokuły! jak widzi ugotowanego brokuła to co chwilę biegnie i woła że chce
uwielbiam taka tarteeeee
zycze sil podczas odwiedzin

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
a wiecie że ja robię pleśniaka z jabłkami a z wiśniami to fale dunaju
plesniak

jestem jakas wypluta ;D
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2014-02-16 o 21:07
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 09:25   #4242
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

madzia teraz mnie coś zaczyna choroba brać, a tylko raz wyszłam do sklepu bez czapki
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:42   #4243
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 12:34   #4244
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
hej
my gościmy Mamusię tż uwielbiam ten czas gdy u nas jest

Zrobiłam tartę budyniową z owocami (mam zamrożone truskawy, maliny, jeżyny, poziomki i to wszystko pomieszałam i wrzuciłam na wierzch) nawet Lilka zjadła jak ona antyciastowa jest
Na obiad za to zjadła tylko brokuła, fakt że dużo więc nie głodna. Kazała kupić jeszcze brokuły więc musiałam zrobić kurs do biedronki po brokuła świeżego uwielbia brokuły! jak widzi ugotowanego brokuła to co chwilę biegnie i woła że chce
Oj jak miło, że mamusia was odwiedziła Korzystaj z jej obecności jak najwięcej, nagadajcie się za wszystkie czasy
Lila wie co dobre

Ana mąż nieraz mówi o zabiegu, ale znając go to się na niego nie wybierze

Rosi cieszę się, że weekend udany! Lubię takie intensywne towarzysko dni


Hej

Piękna pogoda za oknem, ale jeszcze nie zdążyłam sprawdzić czy jest fajnie na własnej skórze. Utknęłam w papierach ze studiów i moich korepetycjowych, może do wieczora się wyrobię A jeszcze w międzyczasie wyskoczę z małą na jej zajęcia.
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:41   #4245
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość

mój nawet nei chce słyszec o lekarzu, a co dopiero o zabiegu no way!!!!!
a ma od uszkodzenia jakiegoś czy od zawsze?

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Tż miał krzywą przegrodę ale miał zabieg. Siostra moja ma, po złamaniu jej zostało. Ale nie ma żadnych dolegliwości poza tym, że jedną dziurka gorzej jej się oddycha, ale nie chrapie ani nic.
oo Bzyczko mogłabyś coś więcej powiedzieć o tym zabiegu? kto taki zabieg wykonuje, jakie są koszta, ile pobyt w szpitalu, ile zabieg, czy boli i czy "po" zmienił się wygląd nosa?

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
mój tz tez ma... nie po urazie tylko tak ma
myśli o zabiegu bo mu się bardzo źle oddycha wieczorem i jak śpi- musi tylko buzią (przez co oczywiście często chrapie)
ale zbiera się jak pies do jeża
To podobnie u nas, niby o tym mówi, ale żeby się zdecydować to nie bardzo
Mój nie chrapie jakoś specjalnie, nie raz w jednej pozycji tylko. Najbardziej męczy go ciągły katar.
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 15:06   #4246
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Ana zabieg Tż miał robiony w szpitalu więc za darmo. Nos mu się nie zmienił (jak był krzywy po złamaniu tak pozostał krzywy ). Reszty Ci nie powiem bo Tż ma służbę dzisiaj a to było jeszcze zanim się poznaliśmy. Wiem że miał robione na znieczuleniu miejscowym i normalnie lekarz to robi (ten sam co i migdały operuje).
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 18:51   #4247
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Czesc wpadłam się przywitać i sprawdzić co u Baji . Nadal w dwupaku jesteß ale z pozytywnym nastawieniem, super! Pamiętam jak ja już chciałam urodzić pod koniec ciąży i zobaczyć syneczka mam nadzieję że jak znowy wpadnę to będę gratulować

Madziu, śliweńko mnie też coś dopadło, męczę sie 3 dzień i leci mi z nosa jak z kranu...

A Danielek to już takie postępy robi. Puszczalski się zrobił stoi pewnie, chodzi wokół kojca czy łóżeczka trzymając się jedną ręką i często się puszcza jak stoi... gada po swojemu najczęściej oooooo, łuuuuuuuu albo yyyyyyyyy, albo eee. Czasem nie chce jeść kaszki łyżeczką tylko pije ją ze szklanki zwykłej jak mu ją trzymam- czad
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:07   #4248
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cześć

Marta dzięki
Śliweńko zdrówka, tylko nie mów, że cię zaraziłam
Gold zdrówka, brawa dla małego
Ktosiu miłej pracy, ja też powinnam, ale dziś robię sobie wolne. Mąż po sesji (dziś miał wyniki z ostatniego egzaminu - ten zaliczył, ale niestety jeden warunek ma ech...- mąż jest pewien , że napisał, że spokojnie by zaliczył, poszedł do niego, a on mu nie chce pracy pokazać. Dziwne. ). Tak więc dziś, jakiś film obejrzymy na spokojnie, naukę zajmę się jutro
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:45   #4249
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Cześć

Marta dzięki
Śliweńko zdrówka, tylko nie mów, że cię zaraziłam
Gold zdrówka, brawa dla małego
Ktosiu miłej pracy, ja też powinnam, ale dziś robię sobie wolne. Mąż po sesji (dziś miał wyniki z ostatniego egzaminu - ten zaliczył, ale niestety jeden warunek ma ech...- mąż jest pewien , że napisał, że spokojnie by zaliczył, poszedł do niego, a on mu nie chce pracy pokazać. Dziwne. ). Tak więc dziś, jakiś film obejrzymy na spokojnie, naukę zajmę się jutro
Masz jakieś egzaminy teraz, czy już jesteś po?
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 21:14   #4250
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Bzyczko super że Lila lubi brokuły
Natusia tez jak się dorwie to pół na jedno posiedzenie potrafi zjeść, robię jej dużo sałatek z brokułem i super zajada
ona wogole mało wybredna jest - tylko zielonego w zupie nie lubi każe mi wyjadac

Ana chyba po urazie ma taką krzywą

siedze i wymyślam menu ma imprezke musze jakieś fajne przystawki nawymyślać i cos na gorąco
robię spis



aaaaa laseczki jakie widziałam u kobietki z selgrosa kolczyki i bransoletkę!!!!! mega pieknę - oczywiście hand made: kolczyki grona dłuuugie z ciemnozielonego filcu każda kulka w takim starym złotym koszyczku ażutowym - połaczone całość i na taki sam styl bransoletka
az babeczkę zagadnełam gdzie kupiła i okazało się że to szwagierka robiła ale już nie robi

ale mi narobiła ochoty!!!!!!!!

szukam i szukam i nawet podobnego kompletu nie ma!!!!
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...

Edytowane przez anika222
Czas edycji: 2014-02-17 o 21:32
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 06:45   #4251
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Czesc wpadłam się przywitać i sprawdzić co u Baji . Nadal w dwupaku jesteß ale z pozytywnym nastawieniem, super! Pamiętam jak ja już chciałam urodzić pod koniec ciąży i zobaczyć syneczka mam nadzieję że jak znowy wpadnę to będę gratulować

Madziu, śliweńko mnie też coś dopadło, męczę sie 3 dzień i leci mi z nosa jak z kranu...

A Danielek to już takie postępy robi. Puszczalski się zrobił stoi pewnie, chodzi wokół kojca czy łóżeczka trzymając się jedną ręką i często się puszcza jak stoi... gada po swojemu najczęściej oooooo, łuuuuuuuu albo yyyyyyyyy, albo eee. Czasem nie chce jeść kaszki łyżeczką tylko pije ją ze szklanki zwykłej jak mu ją trzymam- czad
Gold dzielnie się trzymam Przetrwałam najgorsze dwa dni- 16 i 17 luty, czyli urodziny i imieniny taty, który sobie wymyslił, że wnuk urodzi się w jego święto i chodził za mną pytając czy coś się zaczyna dziać Teraz-mam nadzieję, juz mi odpuści i będzie czekał cierpliwie. Do tp jeszcze 12 dni, mam nadzieję, że synek posłucha mamusi i wyjdzie jednak przed tłustym czwartkiem. No nie wyobrażacie sobie jak za mną chodzą te pączki! szok!
Pięknie się Danielek rozwijaNie mogę się doczekać słodkiego gadania swojego szkraba.

Dużo zdrówka dla wszystkich pociągających
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 09:22   #4252
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 11:50   #4253
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Hej
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 12:04   #4254
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Zapomniałam Wam wczoraj napisać, że dzisiaj u mnie stolarz robi mały pawlacz w przedpokoju po ponad 2 latach mieszkania w końcu zmusiłam męża do zamówienia fachowca i będę teraz miała dodatkowe 2 m2 powierzchni na trzymanie szpargałów

ważyłam dziś synka i już ma 10,5 kg kruszyna
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 12:51   #4255
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Ana zabieg Tż miał robiony w szpitalu więc za darmo. Nos mu się nie zmienił (jak był krzywy po złamaniu tak pozostał krzywy ). Reszty Ci nie powiem bo Tż ma służbę dzisiaj a to było jeszcze zanim się poznaliśmy. Wiem że miał robione na znieczuleniu miejscowym i normalnie lekarz to robi (ten sam co i migdały operuje).
Hmm mój ma właśnie piękny nosek i boję się że mu zepsują gdzieś nawet czytaliśmy że często zaleca się naprawianie przegrody od razu z plastyką nosa.

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
A Danielek to już takie postępy robi. Puszczalski się zrobił stoi pewnie, chodzi wokół kojca czy łóżeczka trzymając się jedną ręką i często się puszcza jak stoi... gada po swojemu najczęściej oooooo, łuuuuuuuu albo yyyyyyyyy, albo eee. Czasem nie chce jeść kaszki łyżeczką tylko pije ją ze szklanki zwykłej jak mu ją trzymam- czad
brawo dla małego
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 13:31   #4256
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

goldi 10,5kg goni moją Karolinę
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 19:07   #4257
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
hej
my gościmy Mamusię tż uwielbiam ten czas gdy u nas jest

Zrobiłam tartę budyniową z owocami (mam zamrożone truskawy, maliny, jeżyny, poziomki i to wszystko pomieszałam i wrzuciłam na wierzch) nawet Lilka zjadła jak ona antyciastowa jest
Na obiad za to zjadła tylko brokuła, fakt że dużo więc nie głodna. Kazała kupić jeszcze brokuły więc musiałam zrobić kurs do biedronki po brokuła świeżego uwielbia brokuły! jak widzi ugotowanego brokuła to co chwilę biegnie i woła że chce
Poziomki mogę zjeść każdą ilość. Na wakacjach w tym samym hotelu co my było małżeństwo z synkiem, mały nie chodził jeszcze, na oko miał z roczek. Kładli mu na talerzu gotowane warzywa (w tym brokuły), kawałek mięska, przysuwali krzesełko i mały wcinał tak, że nam oczy wychodziły. Żadnego karmienia, wciskania jakichś papek.

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
o totototo mierzyłam piekne jeansowe alladynki i super były tylko że nogawke miałam w połowie stopy i ani myślała przejść!!!


macie aleksandretty moje ukochane



mój nawet nei chce słyszec o lekarzu, a co dopiero o zabiegu no way!!!!!
Aż sobie wygooglałam dokładnie takie, w Hadze wladze miejskie się powoli zastanawiają co z nimi zrobić, bo przeganiają ptaki z parków, tyle ich jest.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Śliweńko, Ana, Ktosia

Bzyczko napisz przepis na tartę, nigdy nie robiłam.

Zresztą ostatnio przez te choroby gardłowe, na nic nie mam ochoty do jedzenia. Wczoraj przez cały dzień na uczelni wmusiłam w siebie 2 kanapki. Dziś też jakoś prawie nic nie jadłam.
Zdrówka.

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Czyli odpoczęłaś

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Cześć

Marta dzięki
Śliweńko zdrówka, tylko nie mów, że cię zaraziłam
Gold zdrówka, brawa dla małego
Ktosiu miłej pracy, ja też powinnam, ale dziś robię sobie wolne. Mąż po sesji (dziś miał wyniki z ostatniego egzaminu - ten zaliczył, ale niestety jeden warunek ma ech...- mąż jest pewien , że napisał, że spokojnie by zaliczył, poszedł do niego, a on mu nie chce pracy pokazać. Dziwne. ). Tak więc dziś, jakiś film obejrzymy na spokojnie, naukę zajmę się jutro
Magda - łaski Tż nie robią, ma prawo zobaczyć swoją pracę i ma prawo poprosić o drugą opinię. Niech znajdzie regulamin studiów i zobaczy dokładnie jakie są warunki, ale nie mogą mu odmówić pokazania pracy.

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam wczoraj napisać, że dzisiaj u mnie stolarz robi mały pawlacz w przedpokoju po ponad 2 latach mieszkania w końcu zmusiłam męża do zamówienia fachowca i będę teraz miała dodatkowe 2 m2 powierzchni na trzymanie szpargałów

ważyłam dziś synka i już ma 10,5 kg kruszyna



Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce to bym góry przenosiła Normalnie boję się skrzynkę pocztować otworzyć, bo co pare dni coś nam do zapłacenia przychodzi. A to fantastyczny podatek wodny, a to wyrównanie za gaz, a to za wodę, a to rozliczenie ubezpieczenia medycznego na zeszly rok. Nic tylko betonem zalać i udawać, że nas w domu niema
Uwaga - po trzech miesiącach remontu sąsiedzi sie wprowadzają. Na razie zwożą klamoty, więc oczekują szurania meblami przez jakiś czas, ale lepsze to niż wiercenie
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile

Edytowane przez iwka28
Czas edycji: 2014-02-18 o 19:09
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 19:22   #4258
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Ktosiu u nas pierwszy semestr trwa do 8 marca. Teraz będę miała 2 najgorsze zjazdy. część przedmiotów mam już zaliczone tzn.: psychologię rozwojową, neuropsychologię, Wprowadzenie do logopedii. Ale najgorsze przede mną.
Gold brawa dla małego Ile ma wzrostu?
Iwka tak mówisz? To ja mu muszę to zaraz napisać, siedzi w pracy to niech szuka regulaminu studiów. Mąż się troszkę cyka, że jak będzie tak walczył, to go usadzi potem drugi raz przy warunku. W ogóle na 32 osoby, 20 osób uwalił i mają warunek - nikomu pracy nie chce pokazać.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 19:28   #4259
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Magda - jak 20 osób uwaliło i prowadzący będzie dalej odmawiał pokazania prac to bym złożyła skargę do dziekana - uwierz mi, że 20 osób na studiach zaocznych nie uwali bo to przecież czyste pieniadze są dla uczelni. Niech poszuka regulaminu, tam jest napisane ile mają czasu na wgląd w pracę.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile

Edytowane przez iwka28
Czas edycji: 2014-02-18 o 19:29
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 19:55   #4260
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Magda - jak 20 osób uwaliło i prowadzący będzie dalej odmawiał pokazania prac to bym złożyła skargę do dziekana - uwierz mi, że 20 osób na studiach zaocznych nie uwali bo to przecież czyste pieniadze są dla uczelni. Niech poszuka regulaminu, tam jest napisane ile mają czasu na wgląd w pracę.
a najgorsze, że to nie był egzamin ale kolokwium końcowe. I teraz mają wszyscy z tego niby warunek. 100 zł tylko płatne bo na 3 roku jest już duża zniżka (mało się nie posikałam jak to usłyszałam) i że łaskawy prowadzący poszedł im na rękę i będą zaliczać teraz w letnim semestrze a nie za rok . Gdzie mężowi zostały 2 semestry do końca studiów.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 20:28:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.