Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-24, 19:22   #1141
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
mi to np nie przeszkadza, że dziewczyna w takim młodym wieku się maluje...


z ciekawości jak będę u koleżanki w kiosku to muszę zobaczyć co teraz jest w tych 'młodzieżowych' gazetach bo może tak być, że te gazety już jakby promują makijaż by się już w tym wieku malować...

a dziewczyna to wykonała makijaż lepiej niż o wiele starsze od Niej kobiety...
Mi też nie przeszkadza, ja w jej wieku na większe wyjścia malowałam się podobnie (zwłaszcza w wakacje/wolne). Może nie używałam takich kosmetyków, ale chodzi mi o efekt końcowy, zawsze jakoś wiedziałam że chce jednak wyglądać dziewczęco i pewnie dlatego moja mama, która widziała, że nie przesadzam z makijażem (do szkoły się nie malowałam, nosiłam jedynie błyszczyk w kieszeni) mi na to pozwalała.

W gazetkach na bank są maikjaże Ja w wieku 14 lat to czytałam chyba "Dziewczynę" i "Twista" (?) i tam często był jakiś make-up do odwzorowania (ale takie proste z tego co kojarzę, nie tam żadne smokey i nawet o pędzlach nic nie pisali :P), często też był jakiś kosmetyk w prezencie (m.in. moja pierwsza maskara z Eveline, której potem dłuuuuuugo szukałam i nigdy już takiej nie znalazłam a była boska )

A co do ostatniego zdania to przykład jak na ironię mamy powyżej, z plamami od bronzera :P
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:25   #1142
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Boogie ma tak pomarańczowy podkład? czy to znowu wina światła?
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:26   #1143
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez marcela_90 Pokaż wiadomość

"Dzień dobry kwiatku od mamyyyy" ....
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:28   #1144
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
Boogie ma tak pomarańczowy podkład? czy to znowu wina światła?
zapewne
Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:30   #1145
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Ja, gdy byłam w 6 klasie (chyba), dostałam od cioci podkład. Strasznie jasny. Jak się pomalowałam nim na dyskotekę, to wszyscy pytali, czy dobrze się czuję i czy nie jestem chora, hihi. A potem, ok. 8 klasy, znalazłam jakieś stare cienie mamy. W kolorze błękitnym i takim jakby pomarańczowo-czerwonym. Ten drugi był moim ulubionym i pamiętam, że nawet na egzamin wstępny do liceum pomalowałam sobie nim powieki strasznie to musiało wyglądać.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:33   #1146
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja sama zaczynałam przygodę z makijażem w 4 klasie podstawówki, były cienie,były lakiery i była masakra. Do szkoły oczywiście tylko tusz, bo eksperymenty odbywały się tylko w domu Nie uważam ze 14 lat to mało, akurat w sam raz. Moje koleżanki malowały paznokcie już w pierwszej podstawówki
Jestem rocznik 91 i też dziewczynki się już malowały.Ale taka dyskusja jest trochę bez sensu.W tym wieku jeszcze to trochę zależy od rodziców. Ja np. do tej pory się nie maluję. Nie posiadam tuszu do rzęs,bo swoje mam bardzo ciemne i długie, pożyczam od mamy tusz na większe okazje, zamiast podkładu mam krem bb. Kosmetyki kolorowe używam tylko jak mam imprezę. Ale nie zabraniam nikomu się malować Jeśli te 14-latki lepiej się z tym czują, proszę bardzo Kosmetyki nie są już takie szkodliwe jak kiedyś.
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:36   #1147
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
"Dzień dobry kwiatku od mamyyyy" ....

cenię boogi za optymizm i że jest taka radosna, ale nie mogę jej oglądać - dla mnie to taki duży dzieciuch - wystarczy spojrzeć na jej pokój upstrzony światełkami, podusiami, świeczkami i innymi nieco tandetnymi pierdołami. Jakbym oglądała pokój nastolatki (gdybym miała 13 lat na bank by mi się podobał ), a i sposób wypowiedzi ma taki irytujący dla mnie. Ale też rozumiem za co lubią ją inne osoby
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 19:36   #1148
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Co do makijaży młodych dziewczyn. Właśnie przypomniała mi się koleżanka, która chodziła ze mną do klas 4-6 podstawówki. W tym czasie ani razu nie widziałam jej bez podkładu na twarzy. Dziewczyna już w wieku 10 lat miała trądzik i nikt jej nie powiedział, że to co robi tylko pogarsza sytuację. Oprócz tego, że grubą warstwę (oczywiście za ciemnego, najtańszego-obojętnie jakiego) podkładu nakładała przed wyjściem do szkoły, to jeszcze w szkole dokładała kolejne warstwy. Świeciła się jak psu...

Ale jednego jestem pewna - nie powinny one kręcić filmików, szczególnie na tematy makijażowe, bo nie znają się na tym zupełnie, wystawiają się na ataki hejterów, którzy nie przebierają w słowach. Poza tym często robią "roomtour", "housetour", przekazują informację o tym gdzie mieszkają, co jest w domu - nie wiem czy są świadome co może je przez to spotkać? Mało jest oszołomów na świecie? Takie filmiki to musi być raj dla pedofilów i złodziei. No chyba, że przesadzam?

Edytowane przez Milena_12
Czas edycji: 2014-02-24 o 19:38
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:37   #1149
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Ja sie nigdy nie czepiam jeżeli wzorce i inspiracje są uznajmy to poprawne odwzorowane :P
Co innego gdy mówimy o takim czymś...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:39   #1150
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Milena_12 Pokaż wiadomość
Co do makijaży młodych dziewczyn. Właśnie przypomniała mi się koleżanka, która chodziła ze mną do klas 4-6 podstawówki. W tym czasie ani razu nie widziałam jej bez podkładu na twarzy. Dziewczyna już w wieku 10 lat miała trądzik i nikt jej nie powiedział, że to co robi tylko pogarsza sytuację. Oprócz tego, że grubą warstwę (oczywiście za ciemnego, najtańszego) podkładu nakładała przed wyjściem do szkoły, to jeszcze w szkole dokładała kolejne warstwy. Świeciła się jak psu...

Ale jednego jestem pewna - nie powinny one kręcić filmików, szczególnie na tematy makijażowe, bo nie znają się na tym zupełnie, wystawiają się na ataki hejterów, którzy nie przebierają w słowach. Poza tym często robią "roomtour", "housetour", przekazują informację o tym gdzie mieszkają, co jest w domu - nie wiem czy są świadome co może je przez to spotkać? Mało jest oszołomów na świecie? Takie filmiki to musi być raj dla pedofilów i złodziei. No chyba, że przesadzam?

Troszeczkę jest w tym ziarno prawdy, ale... ja nie widziałam jeszcze filmiku z dokładnym adresem podanym
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:42   #1151
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

http://www.alinarose.pl/2014/02/wygr...-stop.html?m=1
U Aliny reklama Scholla. Przeczuwam, że niedługo będzie wszędzie
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 19:49   #1152
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Jestem rocznik 91 i też dziewczynki się już malowały.Ale taka dyskusja jest trochę bez sensu.W tym wieku jeszcze to trochę zależy od rodziców. Ja np. do tej pory się nie maluję. Nie posiadam tuszu do rzęs,bo swoje mam bardzo ciemne i długie, pożyczam od mamy tusz na większe okazje, zamiast podkładu mam krem bb. Kosmetyki kolorowe używam tylko jak mam imprezę. Ale nie zabraniam nikomu się malować Jeśli te 14-latki lepiej się z tym czują, proszę bardzo Kosmetyki nie są już takie szkodliwe jak kiedyś.
zależy też od środowiska/mejsca zamieszkania trochę, inacze to jest na wi a inaczej w miescie chyba trochę. Ja swoje lata nastoletnie przewegetowałam (inaczej tego nazwać nie można) w małowiejskim gimnazjum, gdzie dziewczyny albo nie malowały się wcale (zdecydowana większość, nauczyciele mega zwracali na to uwagę, jak i na telefony i inne elektroniczne sprzęty "niedozwolone w regulaminie") albo szły w totalną skrajność - wychodzenie 10 minut wcześniej z lekcji, by napaciać się pomaranczowym, tanim podkładem i kolorowymi cieniami wątpliwej jakości i potem spóźnianie się na lekcje, bo po przerwie trzeba było makijaż zmyc (część popylała w pomaranczowych smugach na twarzach), bo na lekcji nie można być wymalowanym :"D
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:50   #1153
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
http://www.alinarose.pl/2014/02/wygr...-stop.html?m=1
U Aliny reklama Scholla. Przeczuwam, że niedługo będzie wszędzie

ale pilnik to moglby wypłukać a nie brudny serwuje, fuj
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:04   #1154
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater jest i mroczna trójca kesencja o dziwo zrobiła inną minę niż "jesteściewszyscypleb sem"
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:05   #1155
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater jest i mroczna trójca kesencja o dziwo zrobiła inną minę niż "jesteściewszyscypleb sem"
Ten koleś zawsze tak samo wygląda
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:08   #1156
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

https://www.facebook.com/19276111073...type=1&theater wieeeem, że pewnie przypadek, ale majkel kors bije w oczy
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:10   #1157
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/19276111073...type=1&theater wieeeem, że pewnie przypadek, ale majkel kors bije w oczy

ale kolorki ładne swoją drogą
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:21   #1158
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Tak btw. Boogie mieszka w Londynie tak? Myślałam, że jej rodzice w Białymstoku,tam jeździła. W filmiku mówi, że są u rodziców
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:26   #1159
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Nikt mnie nie irytuje na polskim YT bardziej niż Alicja Czarodziejka

http://www.youtube.com/watch?v=qhsGPYGHqpA

Wyżej nosa, już chyba zadrzeć nie można.
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 20:28   #1160
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie irytuje na polskim YT bardziej niż Alicja Czarodziejka

http://www.youtube.com/watch?v=qhsGPYGHqpA

Wyżej nosa, już chyba zadrzeć nie można.
Oglądałam kiedyś u niej liva i okazała się normalną, pozytywną dziewczyną.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:29   #1161
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Tak btw. Boogie mieszka w Londynie tak? Myślałam, że jej rodzice w Białymstoku,tam jeździła. W filmiku mówi, że są u rodziców
MOże byli u rodziców faceta, albo na odwrót, rodzice faceta są w Białym.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:30   #1162
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
też tak uważam - mam lat 28 i "za moich czasów", czyli trochę dawniej niż tu większość przytacza, dziewczyny w wieku lat 14 może nie chodziły w pełnym makijażu, ale zaczynały już eksperymentować (często z o wiele gorszym skutkiem niż ta dziewczyna, która wygląda dalej całkiem spoko). Ba, pamiętam jak w 4 klasie podstawówki moje koleżanki malowały sobie po kryjomu na Zielonej Szkole paznokcie na mega oczoyebne kolory (taka była moda) i robiły kolorowe pasemka na bibule. Nie macie czasem wybiórczej pamięci a la ciotki-dewotki? Przecież ta panienka pewnie tak do szkoły co dzień nie chodzi, umie sobie zrobić makijaż na jakieś większe wyjście i tyle.
Odpowiem za siebie. Wg mnie dziewczyna przesadziła - chciała się pokazać na yt i postanowiła nałożyć wszystko, co ma ( lub tego większą część). Nikt mi nie wmówi, że 2 podkłady i korektor pod oczami można nazwać makijażem. Co najwyżej bezmyślną szpachlą. To samo z włosami.

A jeśli chodzi o wybiórcza pamięć - ja jej nie mam. Jestem od Ciebie trochę starsza i w podstawówce ( pisze o mojej klasie) malowały się 3 dziewczyny na 12. I tak pozostało do końca. W technikum na początku było tak samo, malujących się można było policzyć na palcach obu rąk ( a było nas w klasie 30 - tylko dziewczyny). Sama zaczęłam sie malować w 2giej klasie. To był mniej więcej ten wiek, w którym chyba wszystkie dziewczyny z klasy zaczynały się malować. Do dziś pamiętam lekcję PO i kumpele, która maziała się błyszczykiem. Po kilku upomnieniach i braku jej reakcji, nauczyciel jej kazał wyrzucić lusterko i błyszczyk do kosza. Zrobiła to. Jak zadzwonił dzwonek oczywiście rzeczy wyjęła z kosza, dzięki czemu została nazwana przez niego śmieciarą

Podsumowując uważam, że dzieci nie powinny się tak mocno malować. I jestem szczęśliwa, że jestem z roczników, które spędzały wolny czas na trzepakach lub kocach grając w karty niż szpachlując się szukały w galeriach sponsorów
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:33   #1163
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Jestem rocznik 91 i też dziewczynki się już malowały.Ale taka dyskusja jest trochę bez sensu.W tym wieku jeszcze to trochę zależy od rodziców.

Moim zdaniem dużo zależy, ale jeżeli matka sama była tapeciarą to wiadomo...

Dziwi mnie mówienie, że kiedys było lepiej. Nie było. Teraz prawie każde dziecko 10-letnie wie, co sie może mu stać, dlaczego należy robić tak, a nie inaczej.

Moja 60-letnia ciotka mówiła mi, że nie rozumie krytykowania współczesnej młodzieży, bo ta z lat 70 i 80-tych grzeczna nie była. Pierwsze stosunki seksualne w 7 i 8 klasy nie były czymś rzadkim. W szkole średniej dziewczyny chodziły w szpilkach do szkoły, bo taka była moda (teraz plaga halluksów). I był dużo większy problem z narkotykami, który potem powrócił w latach 90-tych. Pomijam juz palenie papierosów. Teraz problemu palenia fajek w podstawówce na taką skalę nie ma - albo są pojedyncze przypadki zdemoralizowanych dzieciaków lub szkoła leży w kiepskiej dzielnicy, ale nie ma tak, ze 3/4 klasy co przerwę idzie do toalety i pali.

O pladze heroiny w tamtych czasach mówić też nie będę. No i w latach 90-tych na Dworcu Centralnym było tyle nieletnich prostytutek, naćpanych, że ledwo stały. No i sławny Foksal 13.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:48   #1164
Beata28Mys
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 602
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Tak btw. Boogie mieszka w Londynie tak? Myślałam, że jej rodzice w Białymstoku,tam jeździła. W filmiku mówi, że są u rodziców
Jej mama mieszka w Bialymstoku, a tata w Londynie. Jej mama czesto do Londynu do meza przyjezdza
Beata28Mys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:48   #1165
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość

Podsumowując uważam, że dzieci nie powinny się tak mocno malować. I jestem szczęśliwa, że jestem z roczników, które spędzały wolny czas na trzepakach lub kocach grając w karty niż szpachlując się szukały w galeriach sponsorów

przesadzasz i popadasz w skrajności
ja za dzieciaka spędzałam mnóstwo czasu biegając po dworze z koleżankami i kolegami, podbiegając do okna po kanapkę od mamy, budując bazy z liści i gałęzi, a przy tym miałam kilka lakierów do paznokci i tanie perfumy od babci, błyszczyki z Bell też się zdarzały

kupowałam takie pierdółki na wakacjach u babci, malowałam się tym czasami 'po domu'
nie widzę potrzeby takiej oceny sytuacji, jaką przedstawiłaś w swoim wpisie

inna rzecz, że wzorce w mediach, którymi inspirują się dziewczynki od najmłodszych lat, powinny zdecydowanie się zmienić - ale to już kwestia innych, poważniejszych i bardziej skomplikowanych spraw, systemu i tego, co zakorzenione od lat w świadomości społecznej

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2014-02-24 o 20:52
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:51   #1166
lovically
Zadomowienie
 
Avatar lovically
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Okolice niczego.
Wiadomości: 1 278
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater jest i mroczna trójca kesencja o dziwo zrobiła inną minę niż "jesteściewszyscypleb sem"
ciekawe czy któraś z nich będzie pokazywać cycki na steel panther
ogólnie to kompletnie nie rozumiem dlaczego tyle dziewczyn pokazuje biust na tym zespole.
__________________
I was a heavy heart to carry
But he never let me down
When he had me in his arms
My feet never touched the ground

I'm so heavy, heavy in your arms.
lovically jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:56   #1167
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
przesadzasz i popadasz w skrajności
nie przesadzam i w nic nie wpadam napisałam tak specjalnie, żeby wyraźnie podkreślić różnicę między tym, co było a tym, co jest
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:01   #1168
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Podsumowując uważam, że dzieci nie powinny się tak mocno malować. I jestem szczęśliwa, że jestem z roczników, które spędzały wolny czas na trzepakach lub kocach grając w karty niż szpachlując się szukały w galeriach sponsorów
Owe galerianki nie wyrosły znikąd. To spadkobierczynie zaćpanych prostytutek z Centralnego, tylko przynajmniej zadbane i nie dajace sobie po kablach.

Sama długo się nie malowałam, ale 13-14 latki walące tapetę nie były w mojej klasie czymś dziwnym. Oczywiście czarna kredka naokoło oczu + za ciemny podkład to podstawa ówczesnego look'u Już nie wspominam o podwiązywaniu shirtów i bluzek, tak, aby było widać brzuch...
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:03   #1169
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
nie przesadzam i w nic nie wpadam napisałam tak specjalnie, żeby wyraźnie podkreślić różnicę między tym, co było a tym, co jest

okej, natomiast poprzez chęć celowego podkreślenia różnic - wskazałaś skrajności, więc jak by na to nie patrzeć - popadłaś w nie pisząc o nich

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2014-02-24 o 21:07
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:07   #1170
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
nie przesadzam i w nic nie wpadam napisałam tak specjalnie, żeby wyraźnie podkreślić różnicę między tym, co było a tym, co jest
nie do końca. Nie wszędzie w tamtych czasach było tak jak mówisz. Moja mama (chyba w Twoim wieku z tego co wnioskuję) bez problemu przyznała się że palić fajki zaczęła w wieku 14-15 lat (nie spoko, żadna patologiczna rodzina, po prostu to było modne, tak jej się podobało i robiła to dla szpanu jak większość wtedy :P). Tak jak i teraz jest młodzież i młodzież. Ja obecnie też znam i dzieci czy nastolatki, które siedzą w Oazie i takie, które upiły się na balu gimnazjalnym... Żadne pokolenie nie było perfekcyjne, zawsze są "czarne owce" i "trudne dzieci" Tak było jest i będzie i nie ma się co ścigać, że "za moich czasów było inaczej". Guzik prawda. Ty wychowałaś się na podwórku grzecznych dzieci, ale moja mama już nie koniecznie, a przynajmniej gdy byłam nastolatką to nie udawała przede mną, że ona i jej pokolenie było grzeczniejsze, normalnie dzieliła się historyjkami z imprez, uwag w szkole itp. (nie mówię, ze wszystko dotyczyło jej, zaraz zrobię z mamy potwora )
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 17:55:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.