Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-24, 21:29   #1171
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość

Nie wiem, czemu twierdzisz, że się czepiam .

Studiuję chemię kosmetyczną więc chemikiem jeszcze nie jestem, ale nawet po Twoim poście poszłam jeszcze do prowadzącej dopytać się, czy czegoś nie pokręciłam. Różni je, tak jak mówisz, metoda pozyskiwania, jeden jest bardziej "oczyszczony" od drugiego. Oba są otrzymywane z oleju kokosowego, scs z lepiej oczyszczonego. Dla mnie alkohol etylowy drogą fermentacji, a alkohol otrzymany przez uwodnienie etylenu to chemicznie to samo, mimo że ich sposób otrzymywania jest różny.
Mnie Alterra nie podrażnia tak mocno jak większość szamponów z sls (mogę nią umyć wlosy w kryzysowych sytuacjach), ale jest tam ten składnik dalej w składzie, wyżej są glukozydy które moja skóra bardzo lubi. Przynajmniej w tych szamponach które próbowałam. W żadnym wypadku nie chodziło mi o to, że scs i sls to synonimy. Może niezbyt precyzyjnie się wyraziłam.
no może się nie czepiłaś ...zwróciłaś uwagę i fajnie,że mozemy sie info wymienić...bo ja sie przy swoim nie upieram... studia dawno temu skończyłam

A propos tego samego zw.chemicznie to ok...ale pod wględem właściwości już nie Idąc takim tokiem myślowym można uznać ze diament i grafit to to samo...bo to odmiany węgla (tylko inaczej połączonego)
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:31   #1172
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Do tych opowieści o zamierzchłej przeszłości dorzucę swoje trzy grosze.
Ja wychowałam się na wsi. Chodziłam do liceum w miasteczku liczącym 5 tys. mieszkańców. Lata 90. I u mnie było grzecznie i porządnie. Wiem, że 2 koleżanki straciły dziewictwo w liceum, ale żadna się tym nie chwaliła. Takich tematów u nas się nie poruszało. Największy wybryk to palenie papierosów. Była jedna, co to chodziła z podejrzanym towarzystwem, ale uważane było to za coś niewłaściwego. Dodam, że teraz do tej miejscowości wkradła się cywilizacja i nastała Sodoma i Gomora. Serio.

Zupełnie inaczej przedstawia się historia mojej przyjaciółki, mieszkającej w Warszawie. Błąd, dwóch przyjaciółek. Moja koleżanka czuła się gorsza, bo w wieku 14 lat była dziewicą, podczas gdy jej koleżanki już nie. Różne ekscesy były na porządku dziennym. Jak któraś nie miała markowych ciuchów, to był traktowana jak człowiek drugiej kategorii. W tym samym czasie w moim liceum nie było zainteresowania markowymi ciuchami, bo takowych pewnie nikt nie posiadał. Ubieraliśmy się na bazarku
U obu koleżanek sytuacje były podobne, obie chodziły do dobrych szkół. Jak czasem słucham wspomnień, to trudno mi uwierzyć, że jesteśmy w tym samym wieku.


Z tego wniosek, że wszystko zależy od miejscowości, od szkoły, od środowiska.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:44   #1173
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Do tych opowieści o zamierzchłej przeszłości dorzucę swoje trzy grosze.
Ja wychowałam się na wsi. Chodziłam do liceum w miasteczku liczącym 5 tys. mieszkańców. Lata 90. I u mnie było grzecznie i porządnie. Wiem, że 2 koleżanki straciły dziewictwo w liceum, ale żadna się tym nie chwaliła. Takich tematów u nas się nie poruszało. Największy wybryk to palenie papierosów. Była jedna, co to chodziła z podejrzanym towarzystwem, ale uważane było to za coś niewłaściwego. Dodam, że teraz do tej miejscowości wkradła się cywilizacja i nastała Sodoma i Gomora. Serio.

Zupełnie inaczej przedstawia się historia mojej przyjaciółki, mieszkającej w Warszawie. Błąd, dwóch przyjaciółek. Moja koleżanka czuła się gorsza, bo w wieku 14 lat była dziewicą, podczas gdy jej koleżanki już nie. Różne ekscesy były na porządku dziennym. Jak któraś nie miała markowych ciuchów, to był traktowana jak człowiek drugiej kategorii. W tym samym czasie w moim liceum nie było zainteresowania markowymi ciuchami, bo takowych pewnie nikt nie posiadał. Ubieraliśmy się na bazarku
U obu koleżanek sytuacje były podobne, obie chodziły do dobrych szkół. Jak czasem słucham wspomnień, to trudno mi uwierzyć, że jesteśmy w tym samym wieku.


Z tego wniosek, że wszystko zależy od miejscowości, od szkoły, od środowiska.
No dokładnie, ale moim zdaniem najmniej od czasów
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:50   #1174
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
I jestem szczęśliwa, że jestem z roczników, które spędzały wolny czas na trzepakach lub kocach grając w karty niż szpachlując się szukały w galeriach sponsorów
Pomiędzy jedną,a drugą opcją jest jeszcze milion możliwości.

A odnosząc się do całej dyskusji- przypomina mi to udowadnianie,które pokolenie jest lepsze-słabe to.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:52   #1175
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Owe galerianki nie wyrosły znikąd. To spadkobierczynie zaćpanych prostytutek z Centralnego, tylko przynajmniej zadbane i nie dajace sobie po kablach.

Sama długo się nie malowałam, ale 13-14 latki walące tapetę nie były w mojej klasie czymś dziwnym. Oczywiście czarna kredka naokoło oczu + za ciemny podkład to podstawa ówczesnego look'u Już nie wspominam o podwiązywaniu shirtów i bluzek, tak, aby było widać brzuch...
Nie mówię, że lepiej wyglądają narkomanki. Jedyne o co mi chodziło, to ocena makijażu tej dziewczyny ( trochę też obecnego wyglądu części nastolatek) z mojej perspektywy. I nadal uważam, że między dziewczyną zadbaną a namalowaną jest duża różnica

A to, o czym piszesz ( czarna kredka i nutella na twarzy) bardzo dobrze pamiętam Jako ciekawostkę napisze Ci, że 2 z moich koleżanek w szkole średniej prostowały sobie włosy żelazkiem. Jedna z nich nawet miała ślad poparzenia na twarzy od tego

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
okej, natomiast poprzez chęć celowego podkreślenia różnic - wskazałaś skrajności, więc jak by na to nie patrzeć - popadłaś w nie pisząc o nich
z tego co wiem, wpadki mają to do siebie, że są przypadkowe

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
nie do końca. Nie wszędzie w tamtych czasach było tak jak mówisz. Moja mama (chyba w Twoim wieku z tego co wnioskuję) bez problemu przyznała się że palić fajki zaczęła w wieku 14-15 lat (nie spoko, żadna patologiczna rodzina, po prostu to było modne, tak jej się podobało i robiła to dla szpanu jak większość wtedy :P). Tak jak i teraz jest młodzież i młodzież. Ja obecnie też znam i dzieci czy nastolatki, które siedzą w Oazie i takie, które upiły się na balu gimnazjalnym... Żadne pokolenie nie było perfekcyjne, zawsze są "czarne owce" i "trudne dzieci" Tak było jest i będzie i nie ma się co ścigać, że "za moich czasów było inaczej". Guzik prawda. Ty wychowałaś się na podwórku grzecznych dzieci, ale moja mama już nie koniecznie, a przynajmniej gdy byłam nastolatką to nie udawała przede mną, że ona i jej pokolenie było grzeczniejsze, normalnie dzieliła się historyjkami z imprez, uwag w szkole itp. (nie mówię, ze wszystko dotyczyło jej, zaraz zrobię z mamy potwora )
Nie jestem głosem narodu, pisałam jak to wyglądało u mnie I pisałam jedynie o makijażu

Ps jakbyśmy z Twoja mamą były rówieśniczkami, musiałaby Cie urodzić w wieku 6 lat
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:01   #1176
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dużo zależy, ale jeżeli matka sama była tapeciarą to wiadomo...

Dziwi mnie mówienie, że kiedys było lepiej. Nie było. Teraz prawie każde dziecko 10-letnie wie, co sie może mu stać, dlaczego należy robić tak, a nie inaczej.

Moja 60-letnia ciotka mówiła mi, że nie rozumie krytykowania współczesnej młodzieży, bo ta z lat 70 i 80-tych grzeczna nie była. Pierwsze stosunki seksualne w 7 i 8 klasy nie były czymś rzadkim. W szkole średniej dziewczyny chodziły w szpilkach do szkoły, bo taka była moda (teraz plaga halluksów). I był dużo większy problem z narkotykami, który potem powrócił w latach 90-tych. Pomijam juz palenie papierosów. Teraz problemu palenia fajek w podstawówce na taką skalę nie ma - albo są pojedyncze przypadki zdemoralizowanych dzieciaków lub szkoła leży w kiepskiej dzielnicy, ale nie ma tak, ze 3/4 klasy co przerwę idzie do toalety i pali.

O pladze heroiny w tamtych czasach mówić też nie będę. No i w latach 90-tych na Dworcu Centralnym było tyle nieletnich prostytutek, naćpanych, że ledwo stały. No i sławny Foksal 13.
Potwierdzam. Jako kilkuletnie dziecko jeździłam z mamą do ojca do Berlina i byłam na Centralnym dwa razy w tygodniu. Szlajało się pełno dzieciaków które pouciekały z domów. Wąchały klej przeważnie, pedofile się na pewno kręcili, ale wtedy tego nie rejestrowałam. Dużo tam widziałam nieprzyjemnych akcji, na moich oczach zmarł chłopak, trzynaście lat miał.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:01   #1177
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Czytam sobie ploteczki na plotek.pl. Jest tam new o jakims nowym boys bandzie polskim http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,...ysmiewaja.html
imie jednego z tych chłopaków to Ken. Czy to nie jest przypadkiem brat Joythedreamer? Pamietam, że on tak miał na imie a nie czarujmy sie nie jest to typowo polskie imię
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 22:02   #1178
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość

Ps jakbyśmy z Twoja mamą były rówieśniczkami, musiałaby Cie urodzić w wieku 6 lat

Aż taka zdolna nie jest Sorki, po tym jak komuś odpisałaś ze jesteś "znacznie starsza" to myślałam że jest większa równica wieku, taka "mamowa"
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:09   #1179
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Aż taka zdolna nie jest Sorki, po tym jak komuś odpisałaś ze jesteś "znacznie starsza" to myślałam że jest większa równica wieku, taka "mamowa"
Pisałam, że jestem trochę starsza a od Twojej "mamowości" chyba właśnie dostaję kryzysu wieku średniego
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:11   #1180
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Czytam sobie ploteczki na plotek.pl. Jest tam new o jakims nowym boys bandzie polskim http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,...ysmiewaja.html
imie jednego z tych chłopaków to Ken. Czy to nie jest przypadkiem brat Joythedreamer? Pamietam, że on tak miał na imie a nie czarujmy sie nie jest to typowo polskie imię
Ale śmieszny ten teledysk
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:17   #1181
marcela_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 27
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Czytam sobie ploteczki na plotek.pl. Jest tam new o jakims nowym boys bandzie polskim http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,...ysmiewaja.html
imie jednego z tych chłopaków to Ken. Czy to nie jest przypadkiem brat Joythedreamer? Pamietam, że on tak miał na imie a nie czarujmy sie nie jest to typowo polskie imię

Parę tygodni temu jak słuchałam radia zet, prowadzący mówił, że manager odpowiedzialny za "sukces" D. Kwiatkowskiego vel Kwiatka chce stworzyć nowy boysband wzorowany na One Direction i trwają castingi.Było nawet pytanie konkursowe, jaką nazwę ma mieć ten zespół
marcela_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 22:18   #1182
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

chyba toi nie jest ten KEn
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:19   #1183
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Pisałam, że jestem trochę starsza a od Twojej "mamowości" chyba właśnie dostaję kryzysu wieku średniego
Ojoj... nie smutaj sie
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:26   #1184
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

https://www.youtube.com/watch?v=AqidTsXpD9Q

Mlaskanie u Szusz mnie dobiło już dawno (w ogóle o co z tym ciamkaniem chodzi? kiedyś tak nie robiła, a teraz jest to nie do zniesienia), ale dziś jeszcze wszystko było mega mega mega mega mega...

Jestem mega zniesmaczona, bo już mega dawno nie widziałam tak mega denerwującego filmu w mojej mega długiej karierze widzki na YT.
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:33   #1185
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=AqidTsXpD9Q

Mlaskanie u Szusz mnie dobiło już dawno (w ogóle o co z tym ciamkaniem chodzi? kiedyś tak nie robiła, a teraz jest to nie do zniesienia), ale dziś jeszcze wszystko było mega mega mega mega mega...

Jestem mega zniesmaczona, bo już mega dawno nie widziałam tak mega denerwującego filmu w mojej mega długiej karierze widzki na YT.

mnie irytuje jak coś mówi, mówi... i nagle taką zwiechę łapie. Potem słodko się uśmiecha i gada o czym innym -.- czy programy do obróbki gryzą?
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:38   #1186
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=AqidTsXpD9Q

Mlaskanie u Szusz mnie dobiło już dawno (w ogóle o co z tym ciamkaniem chodzi? kiedyś tak nie robiła, a teraz jest to nie do zniesienia), ale dziś jeszcze wszystko było mega mega mega mega mega...

Jestem mega zniesmaczona, bo już mega dawno nie widziałam tak mega denerwującego filmu w mojej mega długiej karierze widzki na YT.
i nie dowiedziałam się, co było jak położyła na ręce
Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:39   #1187
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
i nie dowiedziałam się, co było jak położyła na ręce
O to to to właśnie mi chodzi No tez jestem tym faktem niepocieszona
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:57   #1188
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Mlaskanie u Szusz mnie dobiło już dawno (w ogóle o co z tym ciamkaniem chodzi? kiedyś tak nie robiła, a teraz jest to nie do zniesienia), ale dziś jeszcze wszystko było mega mega mega mega mega...
mlaskała, oj mlaskała

mnie rozwaliło co innego: twierdzenie, że jasne kolory "wiadomo, pomniejszają" i zaskoczenie, że pomadka nude jej usta powiększyła
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 23:05   #1189
Enviaczek
Rozeznanie
 
Avatar Enviaczek
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 503
GG do Enviaczek
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
mlaskała, oj mlaskała

mnie rozwaliło co innego: twierdzenie, że jasne kolory "wiadomo, pomniejszają" i zaskoczenie, że pomadka nude jej usta powiększyła
To brzmi podobnie jak tekst jednej siostry zakonnej, która twierdziła, że biały przyciąga światło, a czarny odbija i latem jest jej chłodno...
Enviaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 23:11   #1190
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

A tymczasem... Donselita już pieska wybrała

http://instagram.com/p/kzsHJ1QNWZ/
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 23:17   #1191
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie irytuje na polskim YT bardziej niż Alicja Czarodziejka

http://www.youtube.com/watch?v=qhsGPYGHqpA

Wyżej nosa, już chyba zadrzeć nie można.
księżniczka ją w tym dogania

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=AqidTsXpD9Q

Mlaskanie u Szusz mnie dobiło już dawno (w ogóle o co z tym ciamkaniem chodzi? kiedyś tak nie robiła, a teraz jest to nie do zniesienia), ale dziś jeszcze wszystko było mega mega mega mega mega...

Jestem mega zniesmaczona, bo już mega dawno nie widziałam tak mega denerwującego filmu w mojej mega długiej karierze widzki na YT.
Dokładnie strasznie denerwujące
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 06:46   #1192
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
A tymczasem... Donselita już pieska wybrała

http://instagram.com/p/kzsHJ1QNWZ/
Już widze te obsikane dywany, panele <3
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 07:50   #1193
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=AqidTsXpD9Q

Mlaskanie u Szusz mnie dobiło już dawno (w ogóle o co z tym ciamkaniem chodzi? kiedyś tak nie robiła, a teraz jest to nie do zniesienia), ale dziś jeszcze wszystko było mega mega mega mega mega...

Jestem mega zniesmaczona, bo już mega dawno nie widziałam tak mega denerwującego filmu w mojej mega długiej karierze widzki na YT.
Oj zawsze mlaskała, to taki jej znak rozpoznawczy Ja nie wiem co ludzie maja z tym słowem mega. Jest tyle innych wyrazów wyrażających zadowolenie, a tu nic tylko mega, mega, mega.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:03   #1194
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Test atramentu do ust z Sephory u Hani:


Też bym się wkurzyła
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:16   #1195
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Test atramentu do ust z Sephory u Hani:


Też bym się wkurzyła
Dzięki jej za ten film, bo skuszona recenzją na jakimś blogu miałam ten kosmetyk kupić

Co do pomadek, u mnie żadna nie jest trwała. Mam nawet jedną Chanel i jej wyjątkowość związana jest z komfortem nakładania, a nie z trwałością. U mnie to może z godzinę pomadki się trzymają. Jak nie jem i nie piję
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:19   #1196
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Enviaczek Pokaż wiadomość
To brzmi podobnie jak tekst jednej siostry zakonnej, która twierdziła, że biały przyciąga światło, a czarny odbija i latem jest jej chłodno...
mnie najbardziej zastanawia jak w kontekście wiedzy, którą prezentuje z zakresu kolorów (bo to nie było przejęzyczenie) skończyła ten kurs projektowania wnętrz i urządziła sobie mieszkanie. Na ślepo? Przecież to absolutnie podstawowa, intuicyjna wręcz wiedza.Wkurza mnie, że wiele naszych bjuti guru plecie takie farmazony a potem nastolatki chłoną to jak gąbka i robią sobie na twarzy głupoty.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:32   #1197
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
A tymczasem... Donselita już pieska wybrała

http://instagram.com/p/kzsHJ1QNWZ/
Prawdę mówiąc, trochę mnie dziwi, żeby studenci decydowali się na psa. Cały dzień poza domem, jeżdżenie do domu raz na jakiś czas, i kiedy tu psa wyszkolić? A piesiu śliczny, oczywiście
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:40   #1198
Enviaczek
Rozeznanie
 
Avatar Enviaczek
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 503
GG do Enviaczek
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Prawdę mówiąc, trochę mnie dziwi, żeby studenci decydowali się na psa. Cały dzień poza domem, jeżdżenie do domu raz na jakiś czas, i kiedy tu psa wyszkolić? A piesiu śliczny, oczywiście
Hah, jakby nie miała czasu, ja go chętnie przygarnę <3 W domu mam dwa psy i po przeprowadzce do chłopaka trochę mi pusto na serduchu, ale na taką kluskę to by się na pewno zgodził <3
Enviaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 10:07   #1199
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Test atramentu do ust z Sephory u Hani:


Też bym się wkurzyła
ale żenada, jak się rozwarstwiło na dwa kolory
Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 10:07   #1200
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Test atramentu do ust z Sephory u Hani:


Też bym się wkurzyła
Bardzo ją lubię za szczere opinie na temat produktów, a nie sztuczne jaranie się szytem, który się dostało za free
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 17:55:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.