Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-07, 22:43   #1
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262

Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)


Dziewczyny w sobotę wybieramy się z narzeczonym po garnitur ślubny... Ustaliliśmy, że będzie czarny, a reszta, czyli koszula, kamizelka i musznik w kolorze białym i czarne pantofle. Jednak teraz zaczęłam mieć wątpliwości, czy pasuje czarny garnitur latem.

Ślub jest 4 sierpnia więc może być bardzo ciepło... Czy wypada byc w czarnym garniturze, czy może lepszy będzie jaśniejszy ? :/

Dodam, że kupione są już czarna pantofle więc drugich nie kupimy. Więc jeżeli mielibyśmy zmieniać kolor garnituru to i tak trzeba dobrać taki, aby pasował do czarnych pantofli :/ Ehh...

Pomóżcie, bo do soboty mało czasu...

P.S. Szukałam teraz wątku na temat długości rękawa w koszuli latem i nie mogłam znaleźć a nie chce zakładać nowego, bo wiem, że takowy jest...
Dotyczył tego, czy wypada młodemu mieć koszulę na krotki rękaw jeśli jest bardzo ciepło w dniu wesela...

Zmęczona już jestem i nie wiem, czy zdania dobrze składam heh
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html

Edytowane przez Madziulka_17
Czas edycji: 2007-06-07 o 22:45 Powód: Literówki
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 22:50   #2
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Według mnie czarny garnitur może być jak najbardziej. W kościele na pewno upału nie będzie, a poten marynarkę i tak pewnie zdejmie, bo nie wytrzyma wesela w pełnym garniturze w lecie. Tak myślę.
Na moim ślubie latem w zeszłym roku mąż miał czarny garnitur, wyszło bardzo elegancko, potem marynarkę zdjął.
Koszulę miał z długim rękawem, tak chyba bardziej przystoi. Szczerze mówiąc nie widziałam jeszcze, żeby pan młody był w krótkim rękawku. Faceci latem mają niestety ciężko, bo wydekoltowana sukienka nie dla nich
Jasny też byłby ładny, ale wtedy czarne buty odpadają niestety.
A jaki będzie kolor Twojej sukienki?
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 23:25   #3
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Mój maż też wybiera czarny garnitur - dla mnie najładniejszy z wszytskich mozliwych opcji.

Koszula obowiazkowo dlugi rekaw. My bedziemy szukac cieniutkiej, zwiewnej koszuli, zeby choc troche mu ulzyc.

A watek o dlugosci rekawa juz byl, i wiekszosc dziewczyn jest za dlugim, choc jak zwykle sa i odmienne zdania.
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 08:13   #4
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Według mnie czarny garnitur może być jak najbardziej. W kościele na pewno upału nie będzie, a poten marynarkę i tak pewnie zdejmie, bo nie wytrzyma wesela w pełnym garniturze w lecie. Tak myślę.
Na moim ślubie latem w zeszłym roku mąż miał czarny garnitur, wyszło bardzo elegancko, potem marynarkę zdjął.
Koszulę miał z długim rękawem, tak chyba bardziej przystoi. Szczerze mówiąc nie widziałam jeszcze, żeby pan młody był w krótkim rękawku. Faceci latem mają niestety ciężko, bo wydekoltowana sukienka nie dla nich
Jasny też byłby ładny, ale wtedy czarne buty odpadają niestety.
A jaki będzie kolor Twojej sukienki?
Suknia jest śnieżnobiała
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 09:07   #5
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Suknia jest śnieżnobiała
No to tak, jak u mnie W takim razie mogę ze spokojem polecić Ci czarny garnitur. Wygląda klasycznie, elegancko i szałowo

I jeszcze pomocny, mam nadzieję link:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=garnitur
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 09:15   #6
oskar-82
Raczkowanie
 
Avatar oskar-82
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 319
GG do oskar-82
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

a ja planuje mojemu narzeczonemu wybrac stalowy! widziałam piękny w którymś z salonów ślubnych. poszukam zdjęcie i zaraz prześle. w sumie ten co mi się podoba jest łączony z różnych odcieni szarości- taka jakby podrasowana wersja czarnego garnituru

jeśli chodzi o koszule to oczywiście tylko i wyłącznie z długim rękawem!
oskar-82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 09:21   #7
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

a ja akurat nie chciałam czarnego garnituru, bo mi sie jakoś sztywno strasznie kojarzy. poza tym w założeniu miał być na inne okazje więc dośc uniwersalny a czarny to tak nie bardzo jakoś nam się kojarzył. Chcieliśmy kupić brązowy(do sukni ecru) ale trudno znaleźć ładny głęboki odcień. W końcu TŻtowi się spodobał taki w paseczki czarne i brązowe i na tym stanęło, choć ja przekonuję sie do tego dopiero kiedy widze ten garnitur na nim
Myślę że dobrym rozwiązaniem byłby tez stalowoszary garnitur, taki głęboki, ciemny odcień.
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 09:25   #8
oskar-82
Raczkowanie
 
Avatar oskar-82
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 319
GG do oskar-82
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

OK mam! mi się ten podoba chociaz różnie wszyscy o tym garniturze mówiągarnitur.jpg
oskar-82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 09:32   #9
oskar-82
Raczkowanie
 
Avatar oskar-82
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 319
GG do oskar-82
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

my też bedziemy musieli zacząć gonić za ubraniem dla mojego M. ślub 28-07-07! najgorsze jest to że moja przyszła teściowa chce mu zrobić prezent i kupić! jej sie podoba jasny a mi ciemny! chyba będziemy ciągły słomki który . ale w sumie to mi sie ma podobać mój M. a nie mamie- także...?
oskar-82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 10:28   #10
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

My też obstawiamy czarny garnitur, ale nie jednolity tylko z delikatnie tłoczonym materiałem. Oglądaliśmy też taki ciemny grafitowy ale jednak czarny jest bardziej elegancki. Do tego biała koszula (tłoczona tak samo jak garnitur) i srebrna kamizelka.
Co do długości rękawa to mamy wątpliwości - na początek na pewno długi rękaw i do zdjęć też (krótki wogóle mi się nie podoba do garnituru) ale później myśleliśmy żeby TŻ przebrał właśnie na krótki rękaw bo ściągać nie będzie przez całe wesele (dla nas tak jest bardziej elegancko). Tylko nie wiem czy wtedy nie będzie brzydko to wyglądać bo spod rękawa marynarki nie będzie wystawał rękaw koszuli i będzie chyba wtedy widać że koszula ma krótki rękaw. No i mamy problem.
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:17   #11
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Obeszliśmy kilka sklepów z garniturami i nigdzie nie było czarnego. Pani z jednego z salonów powiedziała, że bardzo mało jest garniturów typowo czarnych...
Kupiliśmy czekoladowy w bardzo delikatne białe paseczki. Wg mnie i TŻ-ta śliczny! Do tego elegancką, białą koszulę i spinki do mankietów.

Tylko został do dokupienia krawat\musznik i nie wiemy co wybrać. Mucha na pewno odpada ( Złe wspomnienia TŻ-ta z dzieciństwa ).
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 19:38   #12
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

My wybraliśmy musznik, żeby Pan Młody trochę się wyróżniał. Poza tym krawat nosi się na codzień a musznik z ozdobną kamizelką powodują że garnitur nie wygląda już na taki zwyczajny jak np. do pracy.
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:45   #13
aurelia-aurita
Raczkowanie
 
Avatar aurelia-aurita
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 235
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Obeszliśmy kilka sklepów z garniturami i nigdzie nie było czarnego. Pani z jednego z salonów powiedziała, że bardzo mało jest garniturów typowo czarnych...
Kupiliśmy czekoladowy w bardzo delikatne białe paseczki. Wg mnie i TŻ-ta śliczny! Do tego elegancką, białą koszulę i spinki do mankietów.

Tylko został do dokupienia krawat\musznik i nie wiemy co wybrać. Mucha na pewno odpada ( Złe wspomnienia TŻ-ta z dzieciństwa ).
Madziulka_17 Ja tez mam śnieżnobiałą sukienkę , a mój TŻ ciemny garnitur w delikatne tłoczone paseczki. W tym samym miejscu kupiliśmy komplet ozdobna kamizelka i krawat. Buty już ma, więc zostały nam chyba tylko spinki i koszula. Muszę przyznać, że jak zobaczyłam mojego TŻ w tym zestawieniu w sklepie to wyglądał bardzo elegancko

Co do koszuli to na wejście oczywiście z długim rękawem na spinki. Mam nadzieję, że wytrzyma tak chociaż do oczepin, ale na wszelki wypadek kupimy chyba też z krótkim rękawem.
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/08_18_2007_4_8_2007_24.png


4.VIII.2007 r. Nasz Ślub
aurelia-aurita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:53   #14
gemusia
Raczkowanie
 
Avatar gemusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 123
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Mój piękny ma stalowoszary garnitur w jasnoszare prążki - http://www.sunsetsuits.pl/ drugi z kolecji wiosennej.
Może będzie mniej elegancko, ale się nie ugotuje (ślub 14 lipca).
Tak trochę się zdziwiłam , bo większość z Was pisze że koszula koneicznie z długim rękawem, a mój TŻ będzie miał z krótkim...
Ale pewnie będzie w marynarce przez większość wesela, a jak ją zdejmie to i tak będzie już dosyć nieformalna atmosfera
__________________
and i quote the bible cause that's where it's written:
"if ye loveth jesus ye must kill a kitten"

gemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 08:18   #15
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

My też wybraliśmy garnitur w sunset suits - z wielu które mierzyliśmy (to był ciężki dzień ) tam mają jednak najlepiej skrojone i dopasowane modele, poza tym materiały też są fajniejsze niż w innych sklepach.

Jesli nie kupiliście jeszcze koszuli to tam tez mają bardzo fajne - dopasowane do talii tak że po ubraniu kamizelki i marynarki koszyla się nie marszczy tylko ładnie przylega.
Co do długości rękawa to pan w salonie polecił nam jednak długi rękaw (tak jak myślałam powinien wystawać mankiet) tym bardziej że idziemy na zdjęcia i byłoby nieelegancko w krótkim rękawku to takiego garnituru. Natomiast po oczepinach na pewno przebierze na krótki rękaw bo marynarki raczej ściągać nie ma zamiaru.
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 13:45   #16
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Cytat:
Napisane przez oskar-82 Pokaż wiadomość
OK mam! mi się ten podoba chociaz różnie wszyscy o tym garniturze mówiąZałącznik 945420
Ten garnitur składa się tak naprawdę z trzech róznych elementów.Kamizelka jest jednolita i najjaśniejsza, spodnie nieco ciemniejsze ale już we wzorki, a marynarka jeszcze mocniejszego koloru..Dla mnie takie misz masz.
Osobiście wolałabym, żeby dół i góra niczym ewidentnie się nie rózniły...

My z kolei będąc na ślubnych targach w styczniu tego roku, widzieliśmy bardzo ladne garnitury z "MERKURY"
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 08:54   #17
oskar-82
Raczkowanie
 
Avatar oskar-82
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 319
GG do oskar-82
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Ten garnitur składa się tak naprawdę z trzech róznych elementów.Kamizelka jest jednolita i najjaśniejsza, spodnie nieco ciemniejsze ale już we wzorki, a marynarka jeszcze mocniejszego koloru..Dla mnie takie misz masz.
Osobiście wolałabym, żeby dół i góra niczym ewidentnie się nie rózniły...

My z kolei będąc na ślubnych targach w styczniu tego roku, widzieliśmy bardzo ladne garnitury z "MERKURY"
Jednak chyba by nie pasował do mojej sukienki? Przyjzałam sie mu i masz racje! Za bardzo pstrokaty . M. musi mieć coś bardziej eleganckiego. A co powiesz o tym z NEW MEN?
14.jpg
mama mu chce kupić garnitur, takze cena nie gra roli- jej słowa!
oskar-82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 15:48   #18
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Cytat:
Napisane przez oskar-82 Pokaż wiadomość
Jednak chyba by nie pasował do mojej sukienki? Przyjzałam sie mu i masz racje! Za bardzo pstrokaty . M. musi mieć coś bardziej eleganckiego. A co powiesz o tym z NEW MEN?
Załącznik 951131
mama mu chce kupić garnitur, takze cena nie gra roli- jej słowa!
Ja bym się na taki nie zdecydowała. Widziałam już kilku mężczyzn w czymś podobnym na Allegro. Strasznie wyglądali. Jak dla mnie garnitur powinien byc jednolity - sami będziemy rozglądać się za czymś w paseczki, bo zwykłych gladkich garniturów mój mąż ma ze trzy. Myślę o czymś jak w załączniku.

I my chyba wybierzemy krawat - albo czarny, jeśli marynarka będzie czarna, albo w kolorze kamizelki. Wydaje mi się że kamizelka w kolorze mojej sukni już wystarczająco nadaje eleganckiego charakteru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tommy_ecru.jpg (17,9 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g04.jpg (87,5 KB, 110 załadowań)
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 16:03   #19
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Cytat:
Napisane przez oskar-82 Pokaż wiadomość
Jednak chyba by nie pasował do mojej sukienki? Przyjzałam sie mu i masz racje! Za bardzo pstrokaty . M. musi mieć coś bardziej eleganckiego. A co powiesz o tym z NEW MEN?
Załącznik 951131
mama mu chce kupić garnitur, takze cena nie gra roli- jej słowa!
Powiadasz długi fraczek?jesli Twojemu partnerowi taki styl pasuje ok, te kolory i jednolity styl są o wiele lepsze od porzedniego garnituru.

My widzieliśmy taki ładny komplet gdzie przec całą kreacje przechodziły delikatne, cienkie, białe paseczki..uwielbiam swojego partnera w garniturze
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 16:18   #20
oskar-82
Raczkowanie
 
Avatar oskar-82
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 319
GG do oskar-82
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Ja bym się na taki nie zdecydowała. Widziałam już kilku mężczyzn w czymś podobnym na Allegro. Strasznie wyglądali. Jak dla mnie garnitur powinien byc jednolity - sami będziemy rozglądać się za czymś w paseczki, bo zwykłych gladkich garniturów mój mąż ma ze trzy. Myślę o czymś jak w załączniku.

I my chyba wybierzemy krawat - albo czarny, jeśli marynarka będzie czarna, albo w kolorze kamizelki. Wydaje mi się że kamizelka w kolorze mojej sukni już wystarczająco nadaje eleganckiego charakteru.
te 2 co zamieściłaś są bardzo ładne! ja chyba już zaczynam fantazjowac
prawda ze faceci na allegro koszmarnie w tym wyglądają
mój M. jest wysoki 192cm takze pomślałam że może by taki był ok? ale może być i tak że będzie prezentował sie jak dżdżownica, wielka dżdżownica!!

dziewczyny to co mam zrobić? on wszystko ubierze to co mu wybiore- także nie mam z nim wiekszego problemu tylko z decyzją- w co??? MAM!!!
oskar-82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 16:20   #21
oskar-82
Raczkowanie
 
Avatar oskar-82
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 319
GG do oskar-82
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Powiadasz długi fraczek?jesli Twojemu partnerowi taki styl pasuje ok, te kolory i jednolity styl są o wiele lepsze od porzedniego garnituru.

My widzieliśmy taki ładny komplet gdzie przec całą kreacje przechodziły delikatne, cienkie, białe paseczki..uwielbiam swojego partnera w garniturze
m.a.r.t.a. masz jakieś zdjęcia albo salony do polecenia?
oskar-82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 18:27   #22
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

ja mam suknie ecru a moj luby gangol w kolorze czekolady
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 20:23   #23
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Cytat:
Napisane przez oskar-82 Pokaż wiadomość
m.a.r.t.a. masz jakieś zdjęcia albo salony do polecenia?
Salony firmowe Intermoda,Salon New Men oraz Merkury.Byliśmy w tych salonach i mają całkiem ciekawe propozycje.
Jak będę miała więcej wolnego czasu to jeszcze dołoże kilka jak nie kilkanaście propozycji
http://www.kristyl.pl/pol/garnitury_slubne.html
http://www.quelle-international.com/...d=google_maerz
http://www.sunset.com.pl/
http://www.slubnesuknie.pl/dexa/?page[0] (wybierz opcję dla Niego)

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gar1.jpg (46,1 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gar2.jpg (24,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gar3.jpg (26,6 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gar4.jpg (20,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gar44.jpg (46,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gar5.jpg (47,3 KB, 57 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-13 o 20:50
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 20:52   #24
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

kolejne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (61,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (39,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1c.jpg (62,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1d.jpg (56,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1e.jpg (45,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1f.jpg (50,1 KB, 54 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 03:29   #25
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Ten zestaw jest piękny

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1181763744
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 09:12   #26
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Załączam to zdjęcie w powiększeniu.

Tak rav12345 mnie też urzekł.Jak sie dobrze przypatrzeć (garniturowi ) ma na sobie pionowe paski.A kolor musznika i kamizelki jest boski,zaproponuje Mojemu wybrankowi taki zestaw..

(wszystkie zdjęcia powinny być w linkach ktore zapodałam)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gar1.jpg (46,1 KB, 63 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 14:28   #27
oskar-82
Raczkowanie
 
Avatar oskar-82
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 319
GG do oskar-82
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Załączam to zdjęcie w powiększeniu.

Tak rav12345 mnie też urzekł.Jak sie dobrze przypatrzeć (garniturowi ) ma na sobie pionowe paski.A kolor musznika i kamizelki jest boski,zaproponuje Mojemu wybrankowi taki zestaw..

(wszystkie zdjęcia powinny być w linkach ktore zapodałam)
dziewczyny i mnie tez ,

tylko że sklep tego salonu jest w kielcach(chyba?), a my jesteśmy z Wadowic, to dość kawałek.
musze szukac czegoś w obrębie małopolski.
oskar-82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 12:40   #28
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

Cytat:
Napisane przez oskar-82 Pokaż wiadomość
dziewczyny i mnie tez ,

tylko że sklep tego salonu jest w kielcach(chyba?), a my jesteśmy z Wadowic, to dość kawałek.
musze szukac czegoś w obrębie małopolski.
Właśnie tak patrze, że to zdjęcie nie jest z zadnych stronek które wcześniej podałam, tylko najwidoczniej z innego forum ślubnego i klops
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 22:32   #29
oskar-82
Raczkowanie
 
Avatar oskar-82
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 319
GG do oskar-82
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

garnitur będzie ciemny!
tyle wiem na dzień dzisiejszy (miesiąc przed ślubem)
w niedziele zaczynają się tu SOLDY-przeceny! wszystkiego o 30-70%, także może coś upolujemy?
ja bielizne w H&M a mój M. (gdzieś tam?)garnitur, albo chociaz buty
oskar-82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 09:45   #30
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Jaki kolor garnituru ? PILNE ! :-)

a jaki garnitur do sukienki koloru ecriu na drugi dzien? a czy kamizelka pana mlodego na pierwszy dzien powinna byc pod kolor sukni slubnej?poradzcie cos zupelnie nie mam pojecie
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.