Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 2014 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 12:21   #841
Pinsleepee
Raczkowanie
 
Avatar Pinsleepee
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Witam jakoś kiedyś już tu się przyznałam do ciąży, ale trudno mi się wbić w temat. Boję się jeszcze pisać bo prawie rok temu poroniłam w 11 tc. Mam nadzieję, jak przekroczę tą magiczną nieszczęsną granicę to poczuje się pewniej. Teraz jestem na bieżąco w podczytywaniu i wszystkim mamusiom kibicuje z całych sił.

Obecnie jestem w 9 tc i mam nadzieję, że tym razem się uda. Trzymajcie za mnie kciuki.
Witaj nie martw się na zapas, trzymamy mocno kciuki!

A odnośnie wakacji, my w tym roku chyba w ogóle odpuścimy. Gdzie ja się w góry z tym brzuchem będę pchała? przynajmniej zaoszczedzimy na inne wydatki
Pinsleepee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:43   #842
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

My mieliśmy w planach Gruzję w tym roku no i oczywiście lipa, mamy szansę na mały zastrzyk gotówki na wiosnę, więc może chociaż jakaś fajna majówka by nam wyszła, ale jakoś szczególnie się nie nastawiam, niedawno byliśmy na wakacjach, więc nie możemy narzekać.

Idę coś upitraszyć na obiad. Nie chce mi się, ale co poradzić......(nadal myślę o tych pączkach)

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Witam jakoś kiedyś już tu się przyznałam do ciąży, ale trudno mi się wbić w temat. Boję się jeszcze pisać bo prawie rok temu poroniłam w 11 tc. Mam nadzieję, jak przekroczę tą magiczną nieszczęsną granicę to poczuje się pewniej. Teraz jestem na bieżąco w podczytywaniu i wszystkim mamusiom kibicuje z całych sił.

Obecnie jestem w 9 tc i mam nadzieję, że tym razem się uda. Trzymajcie za mnie kciuki.
Trzymam kciuki, na pewno tym razem wszystko pójdzie śpiewająco
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016


Edytowane przez CoffeeMonster
Czas edycji: 2014-02-25 o 12:45
CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:50   #843
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Witam nowe Mamusie

Też bym chciała pączki (szkoda, że tutaj nie ma takich pysznych jak w PL), uwielbiam pączki z różą z cukierni Blikle tutaj marne zastępstwa tylko mam, na dodatek bez lukru tylko posypane cukrem :|

No i faworki muszę w końcu nasmażyć
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:55   #844
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez rzeskaOL Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,a co myślicie na temat latania samolotem w czasie ciąży? słyszałam że pierwszy i ostatni trymestr odpada ,a w drugim można.Planuje lecieć do rodziców którzy mieszkają w UK kwiecień - maj , choć przyznam ,że mam pewne obawy...
ja właśnie ostatnio na wizycie pytalam się ginki co z samolotem, powiedziała że nie ma problemu można latać, lepszy samolot niż kilkanascie godzic autokarem czy pociągiem… mi powiedziała że do konca lipca moge bezpiecznie latac
Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Witam jakoś kiedyś już tu się przyznałam do ciąży, ale trudno mi się wbić w temat. Boję się jeszcze pisać bo prawie rok temu poroniłam w 11 tc. Mam nadzieję, jak przekroczę tą magiczną nieszczęsną granicę to poczuje się pewniej. Teraz jestem na bieżąco w podczytywaniu i wszystkim mamusiom kibicuje z całych sił.

Obecnie jestem w 9 tc i mam nadzieję, że tym razem się uda. Trzymajcie za mnie kciuki.
nic sie nie martw! wszystko będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Witam nowe Mamusie

Też bym chciała pączki (szkoda, że tutaj nie ma takich pysznych jak w PL), uwielbiam pączki z różą z cukierni Blikle tutaj marne zastępstwa tylko mam, na dodatek bez lukru tylko posypane cukrem :|

No i faworki muszę w końcu nasmażyć
nie masz tam nigdzie polskich sklepów czy polskiej piekarni? U nas tego jest mnóstwo… juz mam zamówione pączki na czwartek
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:07   #845
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
nie masz tam nigdzie polskich sklepów czy polskiej piekarni? U nas tego jest mnóstwo… juz mam zamówione pączki na czwartek
jest coś we Frankfurcie, bo ja mieszkam w małej wiosce, także musielibyśmy się wybrać specjalnie po pączki do wielkiego miasta może podjedziemy w sobotę po jakieś pyszne
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:12   #846
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez rzeskaOL Pokaż wiadomość


My mieliśmy wpłaconą zaliczkę na 19 września na wakacje... Kreta(( niestety zaliczka przepadnie( załamka 3 tys ),ale jak dobrze pójdzie to nawet nikt mnie na pokład by nie wpuścił ....
Kreta byliśmy tam w podróży poślubnej
Szkoda tej zaliczki a myśleliście o odstąpieniu terminu wakacji komuś z rodziny, znajomym? Albo na jakimś portalu? Widywałam takie ogłoszenia już w necie kilkakrotnie

Dobrze, że my w ubiegłym roku zrobiliśmy sobie wakacje życia, z myślą, że to mogą być nasze ostatnie takie szalone wakacje bez dzieci No i wygląda na to, że mieliśmy rację... Więc jak nic w tym roku większego nie wypali, to nic strasznego się nie stanie

Co Wy tak wszystkie z tymi pączkami? Przez Was pochłonęłam prince polo xxl, chociaż wcale nie miałam na nie ochoty i teraz mi niedobrze... To i tak postęp - jeszcze kilka dni temu na samą myśl o słodkościach mnie mdliło

Zabrałam się intensywnie za sprzątanie, pranie - i właśnie padłam... Jeszcze tylko posprzątać łazienkę... A propos mojej łazienki - niedawno kilka dziewczyn pisało o wilgoci i grzybach w mieszkaniach... Myślałam, że mnie to na szczęście nie dotyczy - a tu zonk... Rano przyszedł administrator osiedla sprawdzić, czy w naszej łazience nie ma przecieków, bo sąsiad pod nami ma połowę łazienki zalane... I coś podejrzewam, że to ma związek z dziwnym zapachem, który czujemy w naszej łazience od kilku dni... No i się zmartwiłam... Na szczęście przeciek nie od nas - ale jak widać coś się dzieje... Mój nos działa ostatnio jak wykrywacz zapachów, więc wyjątkowo mocno mnie irytuje ten zapaszek
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:27   #847
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość
Zabrałam się intensywnie za sprzątanie, pranie - i właśnie padłam... Jeszcze tylko posprzątać łazienkę... A propos mojej łazienki - niedawno kilka dziewczyn pisało o wilgoci i grzybach w mieszkaniach... Myślałam, że mnie to na szczęście nie dotyczy - a tu zonk... Rano przyszedł administrator osiedla sprawdzić, czy w naszej łazience nie ma przecieków, bo sąsiad pod nami ma połowę łazienki zalane... I coś podejrzewam, że to ma związek z dziwnym zapachem, który czujemy w naszej łazience od kilku dni... No i się zmartwiłam... Na szczęście przeciek nie od nas - ale jak widać coś się dzieje... Mój nos działa ostatnio jak wykrywacz zapachów, więc wyjątkowo mocno mnie irytuje ten zapaszek
To ja mam grzyba w mieszkaniu polecam dezynfekcję mocnym alkoholem, np. 99% i kupienie osuszacza powietrza - wietrzenie częste, jak nie macie okna to otwórzcie drzwi do łazienki, niech będzie jakikolwiek obieg powietrza
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 13:39   #848
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
To ja mam grzyba w mieszkaniu polecam dezynfekcję mocnym alkoholem, np. 99% i kupienie osuszacza powietrza - wietrzenie częste, jak nie macie okna to otwórzcie drzwi do łazienki, niech będzie jakikolwiek obieg powietrza
Na szczęście mamy okno w łazience - chyba zostawię je otwarte na dłużej... Mam nadzieję, że uda się zlokalizować źródło przecieku i to zlikwiduje ten zapach u nas... No i że jednak nie urośnie na ścianach jakiś grzybek...
Z otwieraniem drzwi jest jeden problem - zapach roznosi się po całym mieszkaniu... A to niestety nie pomaga na moje mdłości...
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:43   #849
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
My mieliśmy w planach Gruzję w tym roku no i oczywiście lipa, mamy szansę na mały zastrzyk gotówki na wiosnę, więc może chociaż jakaś fajna majówka by nam wyszła, ale jakoś szczególnie się nie nastawiam, niedawno byliśmy na wakacjach, więc nie możemy narzekać.

Idę coś upitraszyć na obiad. Nie chce mi się, ale co poradzić......(nadal myślę o tych pączkach)



Trzymam kciuki, na pewno tym razem wszystko pójdzie śpiewająco
Byłam w Gruzji rok temu, jeśli planowałaś tam jechać na wiosnę to moim zdaniem nie powinnaś sobie odmawiać. Raz że brzucha pewnie jeszcze nie będzie, dwa że to naprawdę cudowny kraj i szkoda go nie zwiedzić Mogę Ci polecić fajnego przewodnika
poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:52   #850
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość
Na szczęście mamy okno w łazience - chyba zostawię je otwarte na dłużej... Mam nadzieję, że uda się zlokalizować źródło przecieku i to zlikwiduje ten zapach u nas... No i że jednak nie urośnie na ścianach jakiś grzybek...
Z otwieraniem drzwi jest jeden problem - zapach roznosi się po całym mieszkaniu... A to niestety nie pomaga na moje mdłości...
aaa no to super, my nie mamy okna, to jak ciplutko na zewnątrz i powietrze nie jest wilgotne to wietrz dużo, oby się nie rozwinęło

my wynajmujemy więc zmieniamy mieszkanie na nowe, szukamy od kilku dni, właściciel powiedział, że poprzednia lokatorka 'nie zgłaszała takich problemów' co nie oznacza, że ich nie było
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 14:01   #851
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Byłam w Gruzji rok temu, jeśli planowałaś tam jechać na wiosnę to moim zdaniem nie powinnaś sobie odmawiać. Raz że brzucha pewnie jeszcze nie będzie, dwa że to naprawdę cudowny kraj i szkoda go nie zwiedzić Mogę Ci polecić fajnego przewodnika
Planowaliśmy raczej na jesień, ale teraz oczywiście nie jest to możliwe Nie miało to być takie typowe zwiedzanie, tylko połączone z plażowaniem (mąż jest zapalonym pływakiem), no ale wiadomo, woda za zimna. Dlatego nie wiem czy pojedziemy gdzieś po prostu pozwiedzać, czy zdecydujemy się na coś cieplejszego...no ale wiadomo, że to tylko plany planiki....zobaczymy co wyjdzie
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 14:17   #852
pyrtolinka
Raczkowanie
 
Avatar pyrtolinka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 179
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Witam jakoś kiedyś już tu się przyznałam do ciąży, ale trudno mi się wbić w temat. Boję się jeszcze pisać bo prawie rok temu poroniłam w 11 tc. Mam nadzieję, jak przekroczę tą magiczną nieszczęsną granicę to poczuje się pewniej. Teraz jestem na bieżąco w podczytywaniu i wszystkim mamusiom kibicuje z całych sił.

Obecnie jestem w 9 tc i mam nadzieję, że tym razem się uda. Trzymajcie za mnie kciuki.
Będzie ok ja też jestem w 9tc. Jak się czujesz póki co?

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Nie martw się. Kwasu foliowego nie można przedawkować, ponieważ to witamina rozpuszczalna w wodzie i jej nadmiar bardzo łatwo jest wydalany z moczem.
Dzięki za uspokojenie

Cytat:
Napisane przez Blondi Banana Pokaż wiadomość
Mi ciocia ostatnio powiedziała jak oznajmiłam że jestem w ciąży: ale ty przecież nigdy nie chciałaś dzieci. Ja oczy jak 5 złotych bo nie wiem o co chodzi i mówię że zawsze chciałam. "No ale mówiłaś że nie lubisz dzieci". No i to jest fakt, tylko że właśnie zawsze mówiłam że cudzych dzieci lubić nie muszę, ale swoje będę kochać Nie wiem skąd się u mnie bierze takie przekonanie ale nawet jak nie chciałam zbliżać się do dzieci to mowilam że sama chcę mieć czwórkę Też się trochę boję czy będę się nadawać na matkę, głównie przez to, że leczyłam się z depresji i nerwicy i boję się, że moje dziecko się takich złych schematów myślowych ode mnie nauczy... Czekam ciągle na taką porządną terapię na nfz, ale powiedziano mi że będę potrzebować 8 lat terapii, żeby się nauczyć na nowo myśleć pozytywnie... A ja bym chciała żeby moje dziecko było szczęśliwe i wolne od takich rzeczy
Nie martw się, dużo zależy od Ciebie i Twojego nastawienia, tego, jak będziesz się zachowywała w stosunku do Dzidzi Jak będzie czuło, że jest kochane, to reszta będzie mało ważna jak to mówią, nikt nie jest idealny

Cytat:
Napisane przez rzeskaOL Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,a co myślicie na temat latania samolotem w czasie ciąży? słyszałam że pierwszy i ostatni trymestr odpada ,a w drugim można.Planuje lecieć do rodziców którzy mieszkają w UK kwiecień - maj , choć przyznam ,że mam pewne obawy...
Słyszałam, że najbezpieczniej jest latać w II trymestrze my byliśmy w październiku w Barcelonie, więc te wakacje chyba sobie odpuścimy. Może jakiś spokojny wyjazd na wieś...
pyrtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 14:48   #853
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
Planowaliśmy raczej na jesień, ale teraz oczywiście nie jest to możliwe Nie miało to być takie typowe zwiedzanie, tylko połączone z plażowaniem (mąż jest zapalonym pływakiem), no ale wiadomo, woda za zimna. Dlatego nie wiem czy pojedziemy gdzieś po prostu pozwiedzać, czy zdecydujemy się na coś cieplejszego...no ale wiadomo, że to tylko plany planiki....zobaczymy co wyjdzie
Ale Gruzja jest właśnie bardzo ciepła! My byliśmy w listopadzie i było 20 stopni Na plażowanie za zimno, ale i tak super. A jakbyś w maju pojechała to byś i poplażowałą (25-30 stopni) i się nie zmęczyła upałem. Naprawdę to przemyśl, a przewodnika możesz wynająć np. tylko na połowę wyjazdu Polecam z całego serca. A ja już tam będziesz to koniecznie odwiedź ogród botaniczny w Batumi
poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 15:41   #854
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Ale Gruzja jest właśnie bardzo ciepła! My byliśmy w listopadzie i było 20 stopni Na plażowanie za zimno, ale i tak super. A jakbyś w maju pojechała to byś i poplażowałą (25-30 stopni) i się nie zmęczyła upałem. Naprawdę to przemyśl, a przewodnika możesz wynająć np. tylko na połowę wyjazdu Polecam z całego serca. A ja już tam będziesz to koniecznie odwiedź ogród botaniczny w Batumi
Bardziej chodzi mi o temperaturę wody, niż powietrza. W maju już w większości poludniowych krajów jest bardzo ciepło, co nie znaczy, ze można pływać. A wiem, że mój mąż by się upłakał będąc nad piękną wodą jakby była za zimna do pływania, dlatego nie będę go na to skazywać :P

Dzisiaj mam ostatni dzień lenienia się, jutro wracam do pracy....ehh nie chce mi się
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 16:52   #855
Dimaa
Raczkowanie
 
Avatar Dimaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 282
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Witam wszystkie przyszłe Mamusie !

Śledzę ten wątek prawie od początku, ale dopiero teraz postanowiłam się ujawnić, czyli na przełomie 7-8t.c. Z moich obliczeń wynika, że poród przypada mi na około 7 października.

30 stycznia zobaczyłam na teście upragnione 2 kreseczki , a ostatnio na usg widziałam już swoją centymetrową fasolkę z bijącym serduszkiem przeżycie nie do opisania!

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, byłoby mi raźniej móc przeżywać z Wami ten wyjątkowy dla nas czas Muszę też przyznać, że to moje pierwsze kroki na Wizażu, dlatego będę wdzięczna za wszelkie wskazówki techniczne np. jak oficjalnie do Was dołączyć?

Pozdrawiam i ściskam mocno!
Dimaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 17:04   #856
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez Dimaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe Mamusie !

Śledzę ten wątek prawie od początku, ale dopiero teraz postanowiłam się ujawnić, czyli na przełomie 7-8t.c. Z moich obliczeń wynika, że poród przypada mi na około 7 października.

30 stycznia zobaczyłam na teście upragnione 2 kreseczki , a ostatnio na usg widziałam już swoją centymetrową fasolkę z bijącym serduszkiem przeżycie nie do opisania!

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, byłoby mi raźniej móc przeżywać z Wami ten wyjątkowy dla nas czas Muszę też przyznać, że to moje pierwsze kroki na Wizażu, dlatego będę wdzięczna za wszelkie wskazówki techniczne np. jak oficjalnie do Was dołączyć?

Pozdrawiam i ściskam mocno!
Witaj jeśli chcesz się dopisać do listy wyślij PW do Farminki (wszystko w pierwszym poście)
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 17:25   #857
Letk_a
Raczkowanie
 
Avatar Letk_a
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 191
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Mnie z kolei czeka trochę wyjazdów w tym roku w czerwcu jedziemy do Warszawy powitać nowego członka rodziny a na początku lipca czeka mnie również wycieczka do Anglii (ślub siostry) to będzie już chyba pod koniec II trymestru. Oby cała ciąża przebiegała zdrowo.

W sierpniu już tak typowo wakacyjnie chcemy pojechać nad nasze polskie morze. Chciałabym ten piękny czas wykorzystać w pełni
Letk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 17:40   #858
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez Dimaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe Mamusie !

Śledzę ten wątek prawie od początku, ale dopiero teraz postanowiłam się ujawnić, czyli na przełomie 7-8t.c. Z moich obliczeń wynika, że poród przypada mi na około 7 października.

30 stycznia zobaczyłam na teście upragnione 2 kreseczki , a ostatnio na usg widziałam już swoją centymetrową fasolkę z bijącym serduszkiem przeżycie nie do opisania!

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, byłoby mi raźniej móc przeżywać z Wami ten wyjątkowy dla nas czas Muszę też przyznać, że to moje pierwsze kroki na Wizażu, dlatego będę wdzięczna za wszelkie wskazówki techniczne np. jak oficjalnie do Was dołączyć?

Pozdrawiam i ściskam mocno!
Hej Dimaa
Gratuluje i oczywiście cieszę się, że do nas dołączyłaś
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 17:55   #859
Katrina2000
Raczkowanie
 
Avatar Katrina2000
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 379
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

hej dziewczyny, my dzisiaj z TŻ byliśmy załatwic termin ślubu cywilnego, mamy w kwietniu a zaraz po jedziemy w taką niby podróż poślubną do rodziny na Sycylię pytałam lekarza czy mogę latac, nie zachecał, ale też nie zabronił.. wiadomo nie chce brac odpowiedzialności, ale mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Dimaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe Mamusie !

Śledzę ten wątek prawie od początku, ale dopiero teraz postanowiłam się ujawnić, czyli na przełomie 7-8t.c. Z moich obliczeń wynika, że poród przypada mi na około 7 października.

30 stycznia zobaczyłam na teście upragnione 2 kreseczki , a ostatnio na usg widziałam już swoją centymetrową fasolkę z bijącym serduszkiem przeżycie nie do opisania!

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, byłoby mi raźniej móc przeżywać z Wami ten wyjątkowy dla nas czas Muszę też przyznać, że to moje pierwsze kroki na Wizażu, dlatego będę wdzięczna za wszelkie wskazówki techniczne np. jak oficjalnie do Was dołączyć?

Pozdrawiam i ściskam mocno!
Witamy, witamy
Katrina2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 17:56   #860
kikuska
Zadomowienie
 
Avatar kikuska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 399
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Wróciłam dziewczyny szkoda że nie do żywych Mdli mnie przeogromnie Miałam nadzieję że druga ciąża będzie łaskawsza dla mnie jednak chyba na nadziejach się skończy. Od paru dni nie wchodzę do kuchni bo mnie odrzuca na samą myśl gotowania i jedzenia. Jem znów baaaardzo mało a nie mam już tak wielu kg na plusie żeby miało z czego spaść, no z 5kg jeszcze dam radę ale nie 10kg jak w poprzedniej załamka
Odkryłam że spacery po świeżym powietrzu dobrze na mnie wpływają, mniej mdli mnie, ale większość dnia spędzam na kanapie pod kocem bo jak wstaję to kręci mi się w głowie i podchodzi wszystko do gardła. Szkoda że czasem muszę wstać by mała się zająć ehh jakoś mi ciężko sobie wyobrazić te pierwsze miesiące. Na szczęście jeszcze debiutu łazienkowego nie było...choć było blisko

Chciałabym też ciepło wszystkie przyszłe nowe mamusie przywitać trzymam za wszystkie kciuki.

Gruzja - polecam! Byłam pod koniec kwietnia. Podróżowaliśmy autem po całej Gruzji i było cudownie. Woda zimna, ale jeden odważny się znalazł żeby się kąpać. W Batumi jednak sezonu nie było, miasto ciut nie wymarłe, ciężko coś było znaleźć do zjedzenia...ogólnie jak u nas nad morzem w styczniu heheheh
Nie rezygnujcie z wakacji, nie we wrześniu, ale w czerwcu może? Ja byłam w 3 miesiącu pojechaliśmy do Chorwacji. Bardzo dobrze się czułam pomimo mojej dość dużej niedyspozycji
kikuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:03   #861
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez Dimaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe Mamusie !

Śledzę ten wątek prawie od początku, ale dopiero teraz postanowiłam się ujawnić, czyli na przełomie 7-8t.c. Z moich obliczeń wynika, że poród przypada mi na około 7 października.

30 stycznia zobaczyłam na teście upragnione 2 kreseczki , a ostatnio na usg widziałam już swoją centymetrową fasolkę z bijącym serduszkiem przeżycie nie do opisania!

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, byłoby mi raźniej móc przeżywać z Wami ten wyjątkowy dla nas czas Muszę też przyznać, że to moje pierwsze kroki na Wizażu, dlatego będę wdzięczna za wszelkie wskazówki techniczne np. jak oficjalnie do Was dołączyć?

Pozdrawiam i ściskam mocno!
Witaj Gratulacje z okazji usg!

Ja dzisiaj umówiłam się do lekarza na 5.03, mam nadzieję, że zobaczę co tam we mnie jest
Utrzymałam silną wolę i nie kupiłam dzisiaj tego pączka, ale co z tego, jak mąż przyniósł do domu batoniki...

A co do wakacji to my planowaliśmy Włochy, znalazłam już nawet fajnie i niedrogie noclegi, super miejsce na wypady - blisko do Werony, Wenecji i Padwy i chyba odłożymy te plany, bo mieliśmy zamiar jechać samochodem. Tak więc może skończy się kilka dni nad Bałtykiem

Edytowane przez line_87
Czas edycji: 2014-02-25 o 18:05
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:40   #862
Dimaa
Raczkowanie
 
Avatar Dimaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 282
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Dziękuję Wszystkim za miłe przyjęcie

Line_87 my też planowalismy wakacje we Włoszech w tym roku, niedaleko Rzymu. Mielismy leciec w sierpniu, ale... troche sie pozmienialo i chyba wybierzemy sie nad polskie morze.
Trzymam kciuki za Twoja wizyte, na pewno wszystko bedzie dobrze!
Dimaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:47   #863
pyrtolinka
Raczkowanie
 
Avatar pyrtolinka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 179
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez Dimaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe Mamusie !

Śledzę ten wątek prawie od początku, ale dopiero teraz postanowiłam się ujawnić, czyli na przełomie 7-8t.c. Z moich obliczeń wynika, że poród przypada mi na około 7 października.

30 stycznia zobaczyłam na teście upragnione 2 kreseczki , a ostatnio na usg widziałam już swoją centymetrową fasolkę z bijącym serduszkiem przeżycie nie do opisania!

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, byłoby mi raźniej móc przeżywać z Wami ten wyjątkowy dla nas czas Muszę też przyznać, że to moje pierwsze kroki na Wizażu, dlatego będę wdzięczna za wszelkie wskazówki techniczne np. jak oficjalnie do Was dołączyć?

Pozdrawiam i ściskam mocno!
Witamy gratulacje za serduszko
pyrtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:40   #864
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Hej
Obiecałam że dam znać co ze mną. Jest serducho zobaczyłam je 16.02 i póki co jest ok. Może napiszę coś o sobie wkleję swój opis z innego wątku bo nie mam siły jeszcze raz to opisywać.
Wydarzenia które ostatnio miały miejsce w szpitalu w Włocławku przypominają mi moją tragedię. Nie będę podawała zbyt wiele szczegółów bo nie chcę być rozpoznana a mój "przypadek jest solą w oku " niektórych specjalistów.
Wierzyłam że jestem pod dobrą opieką ale niestety tak nie było. Ze względu na cukrzycę i wiek 30+ lekarz powinien mnie położyć do szpitala na 2 tygodnie przed planowanym cc a tego nie zrobił, powinnam mieć też zrobione w 36 tc usg i oznaczane przepływy a nie miałam. To wiem teraz ... Miałam zlecone tylko cotygodniowe ktg. Pierwsze miałam w czwartek a kolejne za tydzień we wtorek. Właśnie tego wtorku nie zapomnę rutynowe ktg i nic nie słychać, stymulowanie dziecka przez położną i nic nie słychać, usg i słowa lekarza "niestety nie mam dobrych wiadomości.. serduszko dziecka nie bije..." Jakieś 2-3 godziny wcześniej czułam ruchy i wszystko było ok, zabrakło mi kilka godzin.Te słowa dźwięczą mi w uszach do dzisiaj... Potem szpital, poród siłami natury ,pogrzeb synka a teraz wizyty na cmentarzu.. To tak pokrótce i trochę chaotycznie ale wiele rzeczy nie pamiętam byłam jak martwa ,skała ,słup soli i zbyt wiele do mnie nie docierało. Z sekcji synka nie wynikło zupełnie nic , dziecko zdrowe bez wad, łożysko też w porządku tyle tylko że w cukrzycy szybciej się starzeje i dziecko przez to mogło być niedotlenione.
Same rozumiecie że boję się teraz cokolwiek pisać żeby nie zapeszyć , ale co ma być to będzie.

Obecnie jestem w 9 tc i termin porodu mam na 04.10 ale jak wszystko będzie dobrze to "wyjmą" malucha przed terminem gdzieś we wrzesniu. Już wiem że od 34 tc czeka mnie szpital i tak aż do rozwiązania. Obecna ciąża już daje się we znaki, układ krzepnięcia zupełnie rozjechany i biore zastrzyki z clexane do tego cukrzyca ciążowa i dieta. Na szczęście cukry w miarę stabilne ale później pewnie będzie insulina. Tak w skrócie to tyle o mnie

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Witam jakoś kiedyś już tu się przyznałam do ciąży, ale trudno mi się wbić w temat. Boję się jeszcze pisać bo prawie rok temu poroniłam w 11 tc. Mam nadzieję, jak przekroczę tą magiczną nieszczęsną granicę to poczuje się pewniej. Teraz jestem na bieżąco w podczytywaniu i wszystkim mamusiom kibicuje z całych sił.

Obecnie jestem w 9 tc i mam nadzieję, że tym razem się uda. Trzymajcie za mnie kciuki.
Hej edytte pamiętam cię z wątku mamuś z zeszłego roku jak widzisz u mnie też nie skonczyło się szczęśliwie . Mam nadzieję że tym razem się nam uda
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:42   #865
roslin
Raczkowanie
 
Avatar roslin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 81
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Sorka, że nie piszę w wątku, ale przyjechała teściowa. I jest źle...
roslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:56   #866
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Nanusia, widzę, ze za Toba bardzo mocne przeżycia, wrecz nie do wyobrażenia Trzymam kciuki za Wasze zdrowie


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:51   #867
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Nanusia, strasznie mi przykro Ale teraz musi być dobrze! Trzymajcie się oboje
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 06:49   #868
Yenna_30
Zadomowienie
 
Avatar Yenna_30
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 066
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Powolutku do mnie dociera, że będę mamą, więc zdecydowałam się do Was dołączyć, zwłaszcza, że w mej głowie pojawia się masa pytań i myślę, że to będzie dobre miejsce na znalezienie odpowiedzi

Parę słów o sobie, mam 30 lat (w czerwcu 31 :P ) i kilka dni temu odebrałam drugi wynik bety, z ładnym przyrostem. 1 cs i złoty strzał

Wg kalkulatorów TP mam na 04.11, wg moich obliczeń raczej okolice 07.11, ale że prawdopodobnie skończy się cc, więc jest spora szansa, że zahaczymy jeszcze o październik

W planach mam przeczytanie całego tematu, mam nadzieję, ze do weekendu to ogarnę.

Tymczasem już teraz pytanie, czy to możliwe, ze już w 5 tygodniu (dziś dopiero go zaczynamy) mogą pojawić się mdłości? Dzisiejszy poranek to był koszmar. Łudzę się co prawda, ze może to kwestia gorszego samopoczucia (od paru dni mnie coś łapie, ale w przeszłości przy chorowaniu nigdy nie miałam takich mdłości. Zwłaszcza, że nie mam gorączki.

Na koniec, serdecznie witam wszystkie przyszłe mamusie. I wszystkim nam życzę spokojnych miesięcy do rozwiązania

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ciąża -
dziewięć miesięcy
stwarzania świata."


[Kalina Beluch]

- - -

Czekamy
Yenna_30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 07:30   #869
Letk_a
Raczkowanie
 
Avatar Letk_a
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 191
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez Yenna_30 Pokaż wiadomość
Powolutku do mnie dociera, że będę mamą, więc zdecydowałam się do Was dołączyć, zwłaszcza, że w mej głowie pojawia się masa pytań i myślę, że to będzie dobre miejsce na znalezienie odpowiedzi

Parę słów o sobie, mam 30 lat (w czerwcu 31 :P ) i kilka dni temu odebrałam drugi wynik bety, z ładnym przyrostem. 1 cs i złoty strzał

Wg kalkulatorów TP mam na 04.11, wg moich obliczeń raczej okolice 07.11, ale że prawdopodobnie skończy się cc, więc jest spora szansa, że zahaczymy jeszcze o październik

W planach mam przeczytanie całego tematu, mam nadzieję, ze do weekendu to ogarnę.

Tymczasem już teraz pytanie, czy to możliwe, ze już w 5 tygodniu (dziś dopiero go zaczynamy) mogą pojawić się mdłości? Dzisiejszy poranek to był koszmar. Łudzę się co prawda, ze może to kwestia gorszego samopoczucia (od paru dni mnie coś łapie, ale w przeszłości przy chorowaniu nigdy nie miałam takich mdłości. Zwłaszcza, że nie mam gorączki.

Na koniec, serdecznie witam wszystkie przyszłe mamusie. I wszystkim nam życzę spokojnych miesięcy do rozwiązania

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Witaj ))) i gratulacje! mdłości mogą pojawić się już nawet w 4 tyg
Letk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 07:37   #870
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

dzien dobry

mam nadzieje, ze pozniej uda mi sie Was nadrobic

chwale się , ze wczoraj bylam u lekarza, mój dzidziuś ma 3,6 cm i fika sobie wdg om to byl 9t6 dni, a wg usg 10t3 dni, pani wstepnie zmierzylam przeziernosc, wszystko ok, ale wiecej pomierzy 11 marca.

milego dnia))
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-12 08:30:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.