Suknia marzeń cz.I - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-10, 10:32   #4351
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Wybrałam .
Jak wyglądam ? (oryginał na modelce w załączeniu).

Jej wyglądasz nawet lepej od tej modelki , uwielbiam takie koronkowe wykończenia, idealnie dopasowaną suknie do ciala, święcące miejscami kryształki i czystą biel... suknia aż dech zapiera. Mogłabyś napisać (jak chcesz) ile taka kiecka kosztuje?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 13:01   #4352
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Wybrałam .
Jak wyglądam ? (oryginał na modelce w załączeniu).
ale sliczna. Wg mnie lepiej wyglada niz na modelce. Mozna wiedziec ile kosztowała?
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 13:37   #4353
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Wybrałam .
Jak wyglądam ? (oryginał na modelce w załączeniu).
pieknie i piekna suknia
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 14:22   #4354
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: suknia marzeń

Dziękuję Wam pięknie, ale mnie zawstydziłyście. Właśnie przed chwilą szwagierka skomentowała, że za chudo , podniosłyście mnie na duchu tymi opiniami. Raz jeszcze bardzo bardzo Wam dziękuję.
Sukienka jest z kolekcji La Sposa, kosztuje 3690 zł.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 15:11   #4355
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam pięknie, ale mnie zawstydziłyście. Właśnie przed chwilą szwagierka skomentowała, że za chudo , podniosłyście mnie na duchu tymi opiniami. Raz jeszcze bardzo bardzo Wam dziękuję.
Sukienka jest z kolekcji La Sposa, kosztuje 3690 zł.
Nie słuchaj szwagierki, wygladasz olsniewajaco, znacznie lepiej niż modelka .... a suknia pięknaaa!!!!!!
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 15:30   #4356
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Śliczna z was para...

Szkoda mi tylko że ten czas tak szybko leci, dopiero co przygotowywałaś się do ślubu razem z nami, a tu już po...
No właśnie.... Czas leci nieubłaganie!
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 15:48   #4357
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Wybrałam .
Jak wyglądam ? (oryginał na modelce w załączeniu).
Dla mnie bomba. Jestes 100 razy bardziej urocza niz modelka i widac, ze to Twoja suknia
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 18:08   #4358
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Nie słuchaj szwagierki, wygladasz olsniewajaco, znacznie lepiej niż modelka .... a suknia pięknaaa!!!!!!
Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Dla mnie bomba. Jestes 100 razy bardziej urocza niz modelka i widac, ze to Twoja suknia
Naprawdę bardzo Wam dziękuję, aż mnie zawstydziłyście.
Przywracają takie słowa wiarę w siebie, dziękuję.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 21:05   #4359
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: suknia marzeń

Dziewczyny, do mojego ślubu został jeszcze rok, ale znalazłam ładną i tanią suknię używaną. Dzisiaj byłam ją przymierzyć. Wymiary są dobre, tylko będę musiała zainwestować w bardzo dobry push-up, albo trochę zwęzić (jak Pan Bóg dawał duży biust, to stałam w kolejce po fajny tyłek ;P).
Sęk w tym, że to moja pierwsza sukienka, jaką przierzałam, a musze się zdecydować do środy, bo czeka następna babka w kolejce do niej.
Co mam zrobić?
Wrzucam fotki, same powiedzcie.
P.S. Obiecałam sobie, że nie usunę twarzy, ale po prostu takie miny strzelałam dzisiaj, że wstyd pokazać. Twarz dorzućcie z mojego avatara.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (18,2 KB, 353 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2b.jpg (10,1 KB, 383 załadowań)
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 23:29   #4360
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do mojego ślubu został jeszcze rok, ale znalazłam ładną i tanią suknię używaną. Dzisiaj byłam ją przymierzyć. Wymiary są dobre, tylko będę musiała zainwestować w bardzo dobry push-up, albo trochę zwęzić (jak Pan Bóg dawał duży biust, to stałam w kolejce po fajny tyłek ;P).
Sęk w tym, że to moja pierwsza sukienka, jaką przierzałam, a musze się zdecydować do środy, bo czeka następna babka w kolejce do niej.
Co mam zrobić?
Wrzucam fotki, same powiedzcie.
P.S. Obiecałam sobie, że nie usunę twarzy, ale po prostu takie miny strzelałam dzisiaj, że wstyd pokazać. Twarz dorzućcie z mojego avatara.
Ladna ta sukienka, ale nie jakas nadzwyczajna I jezeli to pierwsza, jaka mierzylas to zdecydowanie odradzam Ci jej kupno. Masz jeszcze sporo czasu do slubu, wiec wyprobuj sobie rozne fasony. Na rynku jest obecnie tyle pieknych, nowych lub uzywanych i do tego niedrogich sukien, ze nie warto brac tzw. "pierwszej lepszej"
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 06:38   #4361
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: suknia marzeń

Ja też uważam że nie masz się co spieszyć, sukien jest strasznie dużo na rynku, nowych i używanych, a Twoja, tak jak każdej z nas , powinna być tą jedyną na świecie.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 10:43   #4362
basiazdr
Raczkowanie
 
Avatar basiazdr
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 75
Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do mojego ślubu został jeszcze rok, ale znalazłam ładną i tanią suknię używaną. Dzisiaj byłam ją przymierzyć. Wymiary są dobre, tylko będę musiała zainwestować w bardzo dobry push-up, albo trochę zwęzić (jak Pan Bóg dawał duży biust, to stałam w kolejce po fajny tyłek ;P).
Sęk w tym, że to moja pierwsza sukienka, jaką przierzałam, a musze się zdecydować do środy, bo czeka następna babka w kolejce do niej.
Co mam zrobić?
Wrzucam fotki, same powiedzcie.
P.S. Obiecałam sobie, że nie usunę twarzy, ale po prostu takie miny strzelałam dzisiaj, że wstyd pokazać. Twarz dorzućcie z mojego avatara.
Potwierdzam to co napisały poprzedniczki. Ja do slubu mam 2 tyg a jeszcze cos bym zmieniła w mojej suknie Odradzam kupowanie tak wczesnie!!!! Z tego co widze to sukien takiego typu jest bardzo duzo i w fajnych cenach. Warto sie jeszcze zastanowic. POzdrawiam.

A jak juz tak sobie dzis tu jestem to mam do was pytanie. MOze któras zna odpowiedz??? Zakupiłam suknie slubna w salonie. TA która mierzyłam była za długa wiec jak to przystało na nowa suknie Pani zapisała mój roziar( długosc itg)i zamówiła suknie. W sobote byłam na przymiarce poniewaz suknie przysłali i co widze.... suknia z tyłu jest dłuzsza o jakies 5 cm ( "to nie tren mówi Pani w salonie to poprostu taki urok tej sukni.. Nie widziała Pani tego wczesniej??") myslałam ze wyjde ze skóry Nie mozna tego podpiac bo jest za mały a na dodatek poinformowano mnie ze nie mozna tego skrócic bo to suknia z plisu muslinowego i nie maja tu na miejscu takich maszyn((((((((((((( DO SLUBU MAM 2 TYGODNIE((((((( Na dodatek wydalismy mase pieniedzy by na pierwszy taniec zatanczyc tango w którym prawie wszystki moje kroki sa w tył a w tej sukni nie zrobie w tył nawet małego kroczka;((((((((( CO ja mam zrobic??? Skad wytrzasnac taka maszyne???? Suknia za 2500 i nie mozna jej skrócic((((((((((((((((

Dodam jeszcze ze to wyglada jakby suknia była po prostu zle skrojona i za długo z tyłu ((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-11 o 14:05 Powód: post pod postem
basiazdr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 15:09   #4363
Marzena7777
Raczkowanie
 
Avatar Marzena7777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 280
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do mojego ślubu został jeszcze rok, ale znalazłam ładną i tanią suknię używaną. Dzisiaj byłam ją przymierzyć. Wymiary są dobre, tylko będę musiała zainwestować w bardzo dobry push-up, albo trochę zwęzić (jak Pan Bóg dawał duży biust, to stałam w kolejce po fajny tyłek ;P).
Sęk w tym, że to moja pierwsza sukienka, jaką przierzałam, a musze się zdecydować do środy, bo czeka następna babka w kolejce do niej.
Co mam zrobić?
Wrzucam fotki, same powiedzcie.
P.S. Obiecałam sobie, że nie usunę twarzy, ale po prostu takie miny strzelałam dzisiaj, że wstyd pokazać. Twarz dorzućcie z mojego avatara.
Ja tez mam rok do swojego slubu narazie to tylko przegladam katalogi i mnustwo stron w internecie z sukniami chce miec orentacje
A co do twojej sukni....hmmm nie spiesz sie ....rok to jeszcze duzo czasu
a noz i trafisz na super suknie......Obys nie zalowala pozniej
__________________
Nasz Aniolek
http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kjulviw5i.png

========================= ===========

Moja Fotografia
www.marzenaspg.com
Marzena7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 15:14   #4364
agatita
Raczkowanie
 
Avatar agatita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do mojego ślubu został jeszcze rok, ale znalazłam ładną i tanią suknię używaną. Dzisiaj byłam ją przymierzyć. Wymiary są dobre, tylko będę musiała zainwestować w bardzo dobry push-up, albo trochę zwęzić (jak Pan Bóg dawał duży biust, to stałam w kolejce po fajny tyłek ;P).
Sęk w tym, że to moja pierwsza sukienka, jaką przierzałam, a musze się zdecydować do środy, bo czeka następna babka w kolejce do niej.
Co mam zrobić?
Wrzucam fotki, same powiedzcie.
P.S. Obiecałam sobie, że nie usunę twarzy, ale po prostu takie miny strzelałam dzisiaj, że wstyd pokazać. Twarz dorzućcie z mojego avatara.
Ja tez uwazam ze jeszcze za wczesnie, nawet stanowczo za wczesnie, to dopiero pierwsza suknia, takich ja ta jest duzo,a nóż za pol roku spodoba Ci sie juz inna?W ciagu roku ta moze Ci sie juz znudzic. Do mojego slubu tez jeszcze rok. Owszem ogladam suknie i zbieram zdjecia najpiekniejszych według mnie. POd koniec roku sa fajne wyprzedaze, moze wtedy uda Ci sie jakas upolowac, a jak nie wtedy to byc moze juz nowej kolekcji.
agatita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 15:15   #4365
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Ja też uważam że nie masz się co spieszyć, sukien jest strasznie dużo na rynku, nowych i używanych, a Twoja, tak jak każdej z nas , powinna być tą jedyną na świecie.
Też mam rok do ślubu i powiem, że tak co kilka miesięcy zmienia mi sie gust, to co było wcześniej dla mnie "niemożliwe do ubrania" staje się możliwe.
Przez pół roku szalałam za rybkami, a teraz ? Nawet nie moge na nie patrzeć, jakoś krój (masakryczne zwężenia na poziomie kolan) strasznie mnie odpychają.Zgadzam się, że lepiej tylko sie teraz orientować co jest nowego na rynku.Sama planuje podjąć ostateczną decyzje tak z 8 miesięcy przed ślubem, bo w końcu musze dać czas krawcowej na ewentualne przeróbki itp.


Pozdrawiam zimnoooo, bo za oknem jest strasznie gorąco
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 16:28   #4366
Marzena7777
Raczkowanie
 
Avatar Marzena7777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 280
Dot.: suknia marzeń

Witam Was
Mam cos dla was Nie wiem czy bedzie przydatne, ale zawsze mozna looknac i popodziwiac , a moze i skusimy sie do zakupu Sa to strony tylko i wylacznie z sukniami slubnymi .....(mam ich mnustwo na poczatek przesylam tylko te) jak cos to wysle wiecej Buziaki...i zycze milego przegladania
http://www.casablancabridal.com/
http://www.sinceritybridal.com/
http://www.morilee.com/
http://www.marysbridal.com/
http://www.davidsbridal.com/index.jsp
http://bridemaiddress.org/?rid=556678
http://www.alfredangelostores.com/
http://www.demetriosbride.com/
http://www.soniacholette.com/
http://www.venusbridal.com/cgi-bin/index.asp
http://www.privatelabelbyg.com/

__________________
Nasz Aniolek
http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kjulviw5i.png

========================= ===========

Moja Fotografia
www.marzenaspg.com
Marzena7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 21:00   #4367
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: suknia marzeń

Dzięki kochane kobiety!
Też tak myślę. A ja jestem taka zmienna, że ho! Ja zanim podejmę decyzję, to muszę sprawdzić wszystkie warianty, żeby później nie żałować.
Jedyne, co mnie naprawdę ciągnęło do tej kiecki to cena. Niestety musimy z narzeczonym zacisnąć pasa, bo jeszcze duuużo kasy do uzbierania, a z wyjazdu na obczyznę w celu zarobienia pieniędzy legnął w gruzach (3-krotnie :P).
Myślicie, że uda się kupić jakąś kieckę na wyprzedaży w cenie mniej więcej sukni używanej? Nie chcę jakiegoś obleśnego czegoś tylko dlatego, że jest tanie. Ale wolałabym, żeby była i tania, i fajna.
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 21:12   #4368
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez basiazdr Pokaż wiadomość
A jak juz tak sobie dzis tu jestem to mam do was pytanie. MOze któras zna odpowiedz??? Zakupiłam suknie slubna w salonie. TA która mierzyłam była za długa wiec jak to przystało na nowa suknie Pani zapisała mój roziar( długosc itg)i zamówiła suknie. W sobote byłam na przymiarce poniewaz suknie przysłali i co widze.... suknia z tyłu jest dłuzsza o jakies 5 cm ( "to nie tren mówi Pani w salonie to poprostu taki urok tej sukni.. Nie widziała Pani tego wczesniej??") myslałam ze wyjde ze skóry Nie mozna tego podpiac bo jest za mały a na dodatek poinformowano mnie ze nie mozna tego skrócic bo to suknia z plisu muslinowego i nie maja tu na miejscu takich maszyn((((((((((((( DO SLUBU MAM 2 TYGODNIE((((((( Na dodatek wydalismy mase pieniedzy by na pierwszy taniec zatanczyc tango w którym prawie wszystki moje kroki sa w tył a w tej sukni nie zrobie w tył nawet małego kroczka;((((((((( CO ja mam zrobic??? Skad wytrzasnac taka maszyne???? Suknia za 2500 i nie mozna jej skrócic((((((((((((((((

Dodam jeszcze ze to wyglada jakby suknia była po prostu zle skrojona i za długo z tyłu ((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((
Po pierwsze, co to jest "plis muślinowy" do diaska?!
Po drugie, jak to nie można skrócić? To niech podwiną kurde! Teraz w sumie nie wiadomo, czy rzeczywiście ta kiecka ma taki krój, czy babka tak tylko mówi.
Po trzecie, masz może zdjęcie? Może nie jest tak źle?
Po czwarte, jako tancerka, zadaję pytanie w sieć: "Jakim cudem można tańczyć w sukniach ślubnych? Jak do tego dochodzi halka, która hamuje dostęp do właścicielki w promieniu iluś-tam centymetrów?!". Taniec w kontakcie chyba nie wchodzi w grę. A że ja i mój przyszły mąż tancerze, to tym większy klops. :P Będzie śmiesznie, jak będziemy sobie uklad wymyślać.
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 09:44   #4369
basiazdr
Raczkowanie
 
Avatar basiazdr
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 75
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
Po pierwsze, co to jest "plis muślinowy" do diaska?!
Po drugie, jak to nie można skrócić? To niech podwiną kurde! Teraz w sumie nie wiadomo, czy rzeczywiście ta kiecka ma taki krój, czy babka tak tylko mówi.
Po trzecie, masz może zdjęcie? Może nie jest tak źle?
Po czwarte, jako tancerka, zadaję pytanie w sieć: "Jakim cudem można tańczyć w sukniach ślubnych? Jak do tego dochodzi halka, która hamuje dostęp do właścicielki w promieniu iluś-tam centymetrów?!". Taniec w kontakcie chyba nie wchodzi w grę. A że ja i mój przyszły mąż tancerze, to tym większy klops. :P Będzie śmiesznie, jak będziemy sobie uklad wymyślać.
Czesc i dziekuje za zainteresowanie
NO to juz tłumacze. Plis muslonowy to muslin czyli taki cienkitki materiał który jest plisowany Suknia nie jest z halkami na kole jest bardziej podobna do włąsnie takich tancecznych. NO ale przechodze do sedna sprawy . Zadzwoniła wczoraj do salonu i ( to zupełnie do mnie nie podobne ale podziałało) powiedziałąm ze maja spod ziemi wykopac ta maszyne ale ma to byc obciete itd itd i w rezultacie suknia bedzie gotowa juz na jutro podcieta dokłądnie tak jak chce. NO i co dało sie jakos... Wiec problem z głowy i mam nadzieje ze jutro jakis nowy nie powstanie.
basiazdr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 16:46   #4370
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: suknia marzeń

No! I tak ma być!
Ja nie wiem, co to jest, żeby kanotwali na lewo i prawo? :/ Bo niby nie taka i się nie da. Jak się człowiek postawi, to się okazuje, że wszystko można zrobić.
Ale nie martw się, ja też na ogół jestem spokojna, ale jak się wkurzę to wrrr... Tym bardziej, że tu chodzi o suknię ślubną. No!
Gratuluję moja droga i z niecierpliwością czekam na zdjęcia ślubne + oczywiśie te z pierwszego tańca.
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 19:33   #4371
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez basiazdr Pokaż wiadomość
Czesc i dziekuje za zainteresowanie
NO to juz tłumacze. Plis muslonowy to muslin czyli taki cienkitki materiał który jest plisowany Suknia nie jest z halkami na kole jest bardziej podobna do włąsnie takich tancecznych. NO ale przechodze do sedna sprawy . Zadzwoniła wczoraj do salonu i ( to zupełnie do mnie nie podobne ale podziałało) powiedziałąm ze maja spod ziemi wykopac ta maszyne ale ma to byc obciete itd itd i w rezultacie suknia bedzie gotowa juz na jutro podcieta dokłądnie tak jak chce. NO i co dało sie jakos... Wiec problem z głowy i mam nadzieje ze jutro jakis nowy nie powstanie.
ło matko, co za ludzi, nic tylko być zołzą i wymagać, bo jak próbujesz być miła i załatwiać sprawy w cywilizowany sposób to nic to nie daje.

Gratuluję asertywności, w końcu płacisz i wymagasz. A co!
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 22:35   #4372
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: suknia marzeń

dziewczynki, zdecydowalam sie, bede szyla! tylko nie wiem ile czasu na to potrzebuje? slub z listopadzie, a ja ani materialu ani krawcowej nie mam, boje sie, ze nie zdarze...jak myslicie?? jeszcze jedno pytanko...pani w jednym salonie powiedziala mi, ze kopiowanie sukien jest zabronione i kary za cos takiego sa niewyobrazalnie duze. czy to prawda? piewszy raz cos takiego slyszalam...czy to dotyczy salonow slubnych czy kazdego, nawet zwyklej krawcowej? przeciez kto mi zajrzy pod sukienke aby sprawdzic czy to jest oryginal czy podrobka...?
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 06:09   #4373
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
dziewczynki, zdecydowalam sie, bede szyla! tylko nie wiem ile czasu na to potrzebuje? slub z listopadzie, a ja ani materialu ani krawcowej nie mam, boje sie, ze nie zdarze...jak myslicie?? jeszcze jedno pytanko...pani w jednym salonie powiedziala mi, ze kopiowanie sukien jest zabronione i kary za cos takiego sa niewyobrazalnie duze. czy to prawda? piewszy raz cos takiego slyszalam...czy to dotyczy salonow slubnych czy kazdego, nawet zwyklej krawcowej? przeciez kto mi zajrzy pod sukienke aby sprawdzic czy to jest oryginal czy podrobka...?
no co ty, kary pewnie są , ale kto wyczai pojedyńczą suknię, pewnie jeszcze ze zmienionymi detalami - bo zawsze przy szyciu coś tam dziewczyna sobie doda czy odejmie- moim zdaniem nie ma strachu.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 11:09   #4374
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: suknia marzeń

myślę że kary dotyczą, gdy salon skopiuje kolekcje od innego . A prywatni klienci nie mają nic do kar . Ale ja na tym się nie znam .
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 16:02   #4375
FRIDA22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 19
Dot.: suknia marzeń

a to moja suknia juz kupiona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b104452ebcd537e7.jpg (26,2 KB, 322 załadowań)
FRIDA22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 19:05   #4376
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez FRIDA22 Pokaż wiadomość
a to moja suknia juz kupiona
Sliczna
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 19:36   #4377
ewe01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: suknia marzeń

Hej dziewczyny!
Mam nadzieję że nie odbierzecie zle tego co napisze. Odrazu sie tłumacze ze nie robie nikomu reklamy ani antyreklamy, chcę to napisać tak dla waszej wiedzy. Jeśli ktoreś z was są z okolic lublina i pragną mieć suknię la sposy to darujcie sobie lubelskie firmowe salony. Byłam w takim jednym (nie chcę wymieniac nazwy żebyscie mnie nie zbeształy że niby konkurencja czy cos) pani mi powiedziała że suknia o której snię kosztuje 4800zl i to jest cena na całą Polskę ustalona przez hiszpanskiego dystrybutora. Załamałam się no i przestałam o niej myśleć. Zamowiłam inną sukienkę gdzie indziej i zapłaciłam zaliczkę. Po jakims czasie przypadkowo byłam w Rzeszowie, wstąpiłam do centrum ślubnego i przeżyłam szok. Była moja upragniona suknia i kosztowala 3300zl. Gdy powiedziałm pani o lubelskiej cenie to tak sie zdziwiła, że aż koleżanką o tym powiedziała. I teraz tak żałuje że już zaliczke wpłaciłam bo cena z Rzeszowa jest jeszcze przystępna i tyle mogłabym poświęcić ale już przepadło.
ewe01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 22:10   #4378
nutellka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 9
Dot.: suknia marzeń

W zalaczeniu chyba moja sukienka...Jeszcze sie nie zdecydowalam na 100%, ale jak nie znajde nic innego do soboty (musze sie juz decydowac, bo slub we wrzesniu i nie zdaza sprowadzic...), to bedzie ta! Co myslicie? Oczywiscie jak wiekszosc suknie na zywo wyglada lepiej, poniewaz przede wszystkim zdobienia na gorsecie sa bardzo blyszczace.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja1.jpg (121,6 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja.jpg (114,9 KB, 120 załadowań)
nutellka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 06:47   #4379
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez nutellka1 Pokaż wiadomość
W zalaczeniu chyba moja sukienka...Jeszcze sie nie zdecydowalam na 100%, ale jak nie znajde nic innego do soboty (musze sie juz decydowac, bo slub we wrzesniu i nie zdaza sprowadzic...), to bedzie ta! Co myslicie? Oczywiscie jak wiekszosc suknie na zywo wyglada lepiej, poniewaz przede wszystkim zdobienia na gorsecie sa bardzo blyszczace.
barzo ładna suknia, taie własnie mi się podobają. Super dzięi tym zdobieniom własnie.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 08:56   #4380
basiazdr
Raczkowanie
 
Avatar basiazdr
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 75
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
No! I tak ma być!
Ja nie wiem, co to jest, żeby kanotwali na lewo i prawo? :/ Bo niby nie taka i się nie da. Jak się człowiek postawi, to się okazuje, że wszystko można zrobić.
Ale nie martw się, ja też na ogół jestem spokojna, ale jak się wkurzę to wrrr... Tym bardziej, że tu chodzi o suknię ślubną. No!
Gratuluję moja droga i z niecierpliwością czekam na zdjęcia ślubne + oczywiśie te z pierwszego tańca.
Przymierzyłam wczoraj suknie no i juz nie ma ogonka z tyłu
Załaczam zdjecie. ZXrobione jeszcze na maneknie. Zaznaczam ze ja mam suknie bez tego kwiatka przypietego i jest sniezno biała. Juz za 11dni załacze zdjecia z wesela))))))))))))))))) ))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia1.jpg Basia.jpg (92,2 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Suknia2.jpg (94,1 KB, 140 załadowań)
basiazdr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.