Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-02, 20:46   #3061
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Shizaxa
W ten weekend miałam promocję w SP akurat i mogę wam powiedzieć, że te nowe linie z kartą, to wszystko jest za 16.90 (regularna cena olejku 36 zł, także warto chyba), a farb 19.90.
Tż więcej przejada zapewne? A co do zakupów, to robicie codziennie, czy rzadziej, a więcej?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 20:49   #3062
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie nie, nie chodzi mi o wklęsłość, raczej o wygląd z przodu, podoba mi sie po prostu tak zarysowany brzuch ze przechodzi taka kreska przez środek

Zaraz obczaje Mietka
A to dobrze, bo już myślałam, że chciałbyś tak wyglądać.

Mnie się taki brzuszek podoba, płaski i kobiecy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (53,3 KB, 49 załadowań)
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 20:52   #3063
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Shizaxa
W ten weekend miałam promocję w SP akurat i mogę wam powiedzieć, że te nowe linie z kartą, to wszystko jest za 16.90 (regularna cena olejku 36 zł, także warto chyba), a farb 19.90.
Tż więcej przejada zapewne? A co do zakupów, to robicie codziennie, czy rzadziej, a więcej?
raz na tydzień większe zakupy, czasami raz na dwa tygodnie, na bieżąco warzywa i owoce.
tż więcej je ale jak chce pizze czy coś takiego to sobie sam kupuje
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 20:53   #3064
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Milka
O mi też ten bardzo, najbardziej.

Czeko, Shi
Gratuluję! Wielkie zmiany dziewuszki, ale samozaparcie. Mi ostatnio coś się odechciało i się obijam.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 20:59   #3065
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
dieta cud, jak schudnę to będzie cud : DDDD
dieta cud: Sex i głód
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Agatau to układaj plan diety trzymaj się tego, trochę ćwicz w domu i pójdzie. z samego gadania się nie chudnie
dokładnie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

O to to to to


FB mi padło
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 21:01   #3066
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kylie
OOO tego jeszcze nie słyszałam! Boska
Mi też fb padło. Koniec świata. :c
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 21:11   #3067
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

A mi tam w sumie troche działa
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 21:32   #3068
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
bf to poziom tkanki tłuszczowej normalna dziewczyna ma 20%, fitness bikini poniżej 10%
na siłowni trening słowy ok 40min+aeroby 45min, plus kąpiel czyli 1,5-2h to zajmuje.
Diety nie licze na kalorię tylko na białko węglowodany i tłuszcz, ale jak kiedyś wrzuciłam do kalkulatora to wyszło coś ok 1750-1800kcal.
zaraz coś wrzucę do albumu...

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

dodałam foto
o rany ... zaczynasz wyglądać jak kulturysta z jednej strony fajnie ale z drugiej ja mam takie same uda i mnie to wkurza ,bo wydaje mi się , że są zbyt rozbudowane jak u faceta ale to moje zdanie od zawsze ćwiczyłam lekkoatletyke i moje uda nigdy mi się nie podobały szczególnie do spódniczek wydaje mi się , że są zbyt rozbudowane
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
63 kg/165cm
wagowo celu nie mam, wizualnie ma byc dobrze
w udzie mam teraz 54cm w połowie gdzieś, przy pachwinie 56cm
a dieta...no cóż, trzeba jeść by chudnąć, nie można się głodzić, ćwicząc trzeba tylko zdrowo jeść

a figura jaka mi się podoba to np taka
Załącznik 5601485
o nie... to już mi się nie podoba
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość

Mnie się taki brzuszek podoba, płaski i kobiecy
tak taki brzuszek to ja chciałabym tez mieć delikatny,zgrabny ,kobiecy i gładki jak tafla

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dieta cud: Sex i głód
o ..a to ciekawe warte spróbowania
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 21:33   #3069
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

A jeśli nie chcę się rozbudowywać a spalac to co mam robic?
Chyba głownie dieta redukcyjna prawda?
I jakies ćwiczenia?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 21:38   #3070
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A jeśli nie chcę się rozbudowywać a spalac to co mam robic?
Chyba głownie dieta redukcyjna prawda?
I jakies ćwiczenia?
Lekki siłowy, cardio i dieta redukcyjna. Na ujemnym bilansie kalorycznym sie nie rozbudujesz.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 21:59   #3071
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ja tylko tak na szybko podczytuję
ale Truskawkowa-nie kupuj tego podkładu z pierre rene, ja szukając w zeszłym roku podkładu pomaziałam się nim w drogeri! nie dość, że ciemniał to jeszcze robił taką brzydką pomarszczoną skórę...jak z trwałością to nie wiem, bo na rękę dawałam, ale sam fakt ciemnienia go od razu wykluczył z kupowania!
Szkoda, nienawidzę takiego efektu

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie ma jej w mniejszych pojemnościach, bo kupiłabym na próbę. A zauważyłaś jakieś rozjaśnianie po tej masce?

No widzisz, byłam półtora tygodnia temu w Twoim mieście i nic nie wiedziałam, że masz maskę Seri, bo bym Ci trochę podebrała
Realnie nie rozjaśniła, ale mam wrażenie, że optycznie rozjaśnia, rozświetla. Wlosy bardzo odbijają światło i pewnie przez to wydają się bardziej... białawe

To szkoda, bo bym się podzieliła Ten baniak jest stanowczo za duży, jak w rodzinie kilka babek, to zejdzie, ale samotnie używany prawie nie ubywa

Cytat:
Mam ten podkład z Pierre Rene. Uważam, że jest dobry, nie jest ideałem, no ale jak to każdy podkład nie każdemu pasuje. Ja mam nr 21, jak go kupowałam w zeszłym roku, to ten odcień był najjaśniejszy. Widziałam, ze niedawno wypuścili jeszcze jaśniejszy kolor, więc jest większy wybór. Polecam wybierać kolor o ton jaśniejszy, bo i tak troszkę ściemnieje na twarzy. Teraz na wiosnę wystarczy cieniutka warstewka na dobrze nawilżoną skórę, bo bez tego to wygląda nieestetycznie. Bardzo długo się utrzymuje na twarzy, jest trwały. Mnie w tym moim kolorze nie za bardzo odpowiada to, że ma za mało żółtych pigmentów. Na szczęście nie jest drogi. Może uda Ci się próbkę dostać
Dzięki interesował mnie właśnie ten nowy 20, ale nigdzie nie widziałam. Jak ciemnieje to kiszka


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość



a tak wracając do masek z Biowaxa to dla mnie najlepsza była i jest ta do zniszczonych,ale Bunny pisała,że może na kolor jakoś wpływać więc sie powstrzymuje przed kupnem całego pudełeczkaa ja ją lubiłam trzymac dość długo pod czepkiem,wtedy efekty są dla mnie najlepsze
Zużyłam cały słoik i kilka saszetek kiedyś, także na etapie jasnych włosów i nic się z kolorem dziwnego nie działo. Sporo blondyn jej używa i nie ociepla, przynajmniej nie słyszałam. Wiesz, w teorii miód i cynamon ocieplają, ale w praktyce dziewczyny, które chcą mieć ciepły blond czasem ładują go do domowych masek i efekt jest minimalny.

Z moich doświadczeń wynika, że bardziej podbarwiać blondy mogą mocno barwione kosmetyki np. szampony Barwy. Chociaż rożnie to z tym bywa, sama zerknij sobie na skład maseczki Elseve Color Vive, blisko początku składu jest czerwony barwnik, nieźle ją zafarbowali, teoretycznie powinien Ci ocieplać kolor wybitnie, a nic się takiego nie dzieje, prawda?

Jedyne co sie może po takich Biovaxach przy długim trzymaniu to wypłukiwanie chłodnych barwników. Po prostu szybciej schodzi farba czy płukanka. Czytałam w wątku czerwonowłosych, że po typowo emolientowych, naszpikowanych olejami maskach, które trzymają w cieple, kolor znika dużo szybciej. Kondycja na plus, ale kolor na minus. Coś za coś niestety.

Płukanki przecież od czegoś są, nie ma się co bać pielęgnacji moim zdaniem

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

tak ,ale jak napisałam mam takie wrażenie na moich włosach tak jak po oleju kokosowym mi jaśniały tak tu dziwne zjawisko zaobserwowałam na szczęście u mnie po umyciu włosów wszystko wraca do normy także nie ma się co bać
Nie wiem czy to prawda, bo gdzieś to tylko wyczytałam Podobno kokos jako olej wnikający ułatwia oczyszczanie włosów z osadów, niektórych tlenków metali. Słynne chelatowanie włosów Te wszystkie dziadostwa osadzają sie na włosach i powodują ciemnienie, widać to głównie na blondach. Po takim oszczyszczeniu powinny wrócic do swojej wczesniejszej formy.

Info niepotwierdzone, ale ciekawe


Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Chyba nie, bo drożdże świeże przed spożyciem trzeba najpierw zabić
Tak, koniecznie. Mogą zrobić niefajną imprezę w brzuchu. Raz nie zaparzyłam wystarczająco gorącą wodą, fermentowanie w brzuchu było koszmarkiem.

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć że przetrzymywana może podsuszać bo ja ostatnio większość odżywek i masek przetrzymuję minimum te 10-15 min jeśli można nią myć włosy to super bo skończyła mi się Isana niebieska która mi do tego celu czasem służyła dziękuję za polecenie tego kompleksu wit B powiedz mi słońce czy ja mogę go brać razem z magnezem z wit B6? bo mam jeszcze 1.5 listka i zastanawiam się czy to nie za dużo. Kremik i peeling też wrzuciłam na chciejlistę a tonik z Fitomedu mam i bardzo lubię pierwsze i nie ostatnie opakowanie.
Wiesz, musisz wypróbować różne opcje Doszlam do takiego wniosku czytając KWC i opinie dziewczyn na forum. Te używające jej na chwilkę, miały lepsze efekty. Chociaż trafiały się zadowolone z przetrzymywania

Możesz, dawka B6 z magnezem nie jest duża


Cytat:
Przyglądałam się jej uważnie ostatnio i gdyby nie to że mam mnóstwo herbat ziołowych i owocowych w domu to pewnie bym wrzuciła do koszyka ale tż mówi żebym się uspokoiła i że następnym razem no to zacieram rączki wykończyłam już kilka herbat w międzyczasie to pewnie sięgnę po tą lipę bo pachniała obłędnie przez opakowanie.
Moja nadal czeka jak lubisz owocowe, to polecam spróbować truskawkowej piramidki z Tesco, kosztuje niecale 4 zł i jest pyszna

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Ten podkład Pierre Rene jest świetny wg mnie Mam cerę mieszaną, skłonność do łojotoku i sprawdza się super. Bardzo trwały, daje naturalny efekt, niska cena i kolor 20 - bardzo ładny, jasny neutralny beż. Nie jest tak ciężki jak Colorstay a utrzymuje się tak samo długo Minusem jest dostępność - nigdzie nie ma nr 20 - zamawiałam przez All za 20kilka złotych


Skusiłaś mnie na ten peeling
Dzięki za opinie Muszę obejrzeć go na żywo, a właśnie nigdzie nie widziałam 20. Zanim skończe mojego Colorstaya to miną jednak wieki

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ex - wkleiłam do albumu brzuch przed shredem, po i aktualny, nie wiem czy zauwazysz roznice bo jakość jest kiepska no ale moze sie zmotywujesz
No i moja kiecka 100dn <3 To był mój cel, i osiągnęłam go
Super, gratulacje. Swietny brzuszek

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-03-02 o 22:54
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 22:02   #3072
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatka mnie zaskoczyła kolekcją, muszę sie na spokojnie przyjrzeć

shizaxa wielki szacun za włożoną pracę w ciało, na pewno łatwo nie było
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 22:14   #3073
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czy wy coś pisałyście o maskach Seri? Jak któraś jest chętna, to i cały litr wyślę, w ogóle mi nie podpasowała ta do farbowanych.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 22:17   #3074
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

takie zdjęcia jak wstawiłam wcześniej to na prawdę trzeba lat ćwiczeń...i i tak nie każdemu uda się to osiągnąć więc zadowoli mnie np taka:
1979492_654233794612745_985962131_n.jpg
lub taka figura
1939461_653564761346315_397986970_n.jpg

Asia ja zawsze miałam po prostu grube uda teraz to chociaż mogę powiedzieć, że mam masywne

Fakt, trzeba się nieźle napracować ale przynajmniej jakiś mam cel, bez celu to tak nudno się żyje
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 22:20   #3075
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Lekki siłowy, cardio i dieta redukcyjna. Na ujemnym bilansie kalorycznym sie nie rozbudujesz.
Dokładnie jak pisze Czeko lekki siłowy może być z ciężarkami w domu, do tego aeroby, nie głodowa dieta i kg jak i centymetry przede wszystkim polecą!
wbrew pozorom nie robi się tak szybko figury tej laski jak ja wstawiłam na zdjęciu. To kilka lat pracy, nabieranie masy i redukowanie
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 22:37   #3076
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Lekki siłowy, cardio i dieta redukcyjna. Na ujemnym bilansie kalorycznym sie nie rozbudujesz.
Wlasnie musi być ujemny
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Agatka mnie zaskoczyła kolekcją, muszę sie na spokojnie przyjrzeć
A i tak mam jeszcze parę kosmetyków w domu rodzinnym


SHI ale Ty nie masz grubych ud! A normalne.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 22:52   #3077
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wlasnie musi być ujemny


A i tak mam jeszcze parę kosmetyków w domu rodzinnym


SHI ale Ty nie masz grubych ud! A normalne.
dzięki mi się zawsze podobały takie jak Nasz Króliczek ma, ale jak się nie ma co się lubi to wiecie...

Agatau co to za maska z dove? efekt porównałaś do dolce i extreme i jestem jej ciekawa
szampony z dove lub nivei nie podrażniają Ci skóry głowy? czy nie masz takiego problemu ogólnie?

Ujemny tak ale nie za dużo od razu, jak przestajesz chudnąć to dopiero odejmujesz kalorii
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 23:14   #3078
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dieta cud: Sex i głód
haha u mnie nie przejdzie, po tym pierwszym zawsze robię się strasznie głodna, więc odpada

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A jeśli nie chcę się rozbudowywać a spalac to co mam robic?
Chyba głownie dieta redukcyjna prawda?
I jakies ćwiczenia?
No właśnie, właśnie, dlatego nie ćwiczę, bo nie wiem jak

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Lekki siłowy, cardio i dieta redukcyjna. Na ujemnym bilansie kalorycznym sie nie rozbudujesz.
Dobrze wiedzieć, jeszcze żeby się silna wola znalazła to już będzie dobrze. Muszę się zmobilizować, bo nie ćwiczę w ogóle, normalnie mam zakwasy po wczorajszym długim spacerze, to już nie jest dobrze

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Realnie nie rozjaśniła, ale mam wrażenie, że optycznie rozjaśnia, rozświetla. Wlosy bardzo odbijają światło i pewnie przez to wydają się bardziej... białawe

To szkoda, bo bym się podzieliła Ten baniak jest stanowczo za duży, jak w rodzinie kilka babek, to zejdzie, ale samotnie używany prawie nie ubywa

Dzięki interesował mnie właśnie ten nowy 20, ale nigdzie nie widziałam. Jak ciemnieje to kiszka

Dzięki za opinie Muszę obejrzeć go na żywo, a właśnie nigdzie nie widziałam 20. Zanim skończe mojego Colorstaya to miną jednak wieki
To pewnie przez ten miód, bo ma właściwości rozjaśniające. Kurcze sama nie wiem, czy zdecyduję się na tę maskę

Ten nr 20 jest naprawdę jaśniutki, więc myślę, że nawet jakby trochę ściemniał, to i tak zostanie jasny, tutaj masz fajne porównanie http://poradnik-beautyvisage.blogspo...wy-odcien.html jak widać różnica między 21 i 20 jest spora
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 05:47   #3079
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wlasnie musi być ujemny


A i tak mam jeszcze parę kosmetyków w domu rodzinnym


SHI ale Ty nie masz grubych ud! A normalne.
Fajna kolekcja, jest w czym wybierać Pisałaś, że polecasz Matrixa, chętnie bym sobie (kiedyś) sprawiła jakaś maskę czy odżywkę, masz jakieś przetestowane typy?

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość

To pewnie przez ten miód, bo ma właściwości rozjaśniające. Kurcze sama nie wiem, czy zdecyduję się na tę maskę
Raczej nie, po pierwsze tego miodu jest mało, po drugie trzymam króciutko, a po trzecie podobno miód trzymany godzinami na włosach ma właściwości wody utlenionej 3 %... ale rozcieńczonej 1000 krotnie Widziałam, że dziewczyny kombinowały nawet z czystym miodem i efektów brak albo mikroskopijne

Nie wierzę w realne rozjaśnianie na naszych, farbowanych włosach po maskach

Takie optyczne rozjaśnienie mam po mocno kwasnych kosmetykach i mieszance fioletu z odrobiną różu, lepsze to niż nic

Cytat:
Ten nr 20 jest naprawdę jaśniutki, więc myślę, że nawet jakby trochę ściemniał, to i tak zostanie jasny, tutaj masz fajne porównanie http://poradnik-beautyvisage.blogspo...wy-odcien.html jak widać różnica między 21 i 20 jest spora
Ładny, jasny, dzięki za linka
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 05:57   #3080
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej Zaraz lece na zajecia ale widzę że pytalyscie-maske dove uwielbiam i wole jej działanie od dolce i extreme. Ma ciężką konsystencję ale moich włosow nie obciaza. Z tym ze ja mam pewnie jeszcze rozjaśniacz na głowie, na pewno! Wiec mam stosunkowo zniszczone włosy, może dlatego ciężkie maski są dla mnie.

Z matrixa tylko biolage, wyjątek-szampon do wlosow blond.
Testowałam na pewno wygładzający, do delikatnych wlosow, do blond z tej serii i uwielbiam wszystkie równie mocno, może ten wygładzający jest dla mnie najlepszy, ale miałam go jako pierwszego i darzę sentynentem
Natomiast keratynowa seria biolage (taka niebieska nowa) kompletnie nie dla mnie, miałam po niej oklapnięte włosy, bez życia, przyklap i ciężkie. Oddałam Mamie całą serię.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 06:00   #3081
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Zaraz lece na zajecia ale widzę że pytalyscie-maske dove uwielbiam i wole jej działanie od dolce i extreme. Ma ciężką konsystencję ale moich włosow nie obciaza. Z tym ze ja mam pewnie jeszcze rozjaśniacz na głowie, na pewno! Wiec mam stosunkowo zniszczone włosy, może dlatego ciężkie maski są dla mnie.

Z matrixa tylko biolage, wyjątek-szampon do wlosow blond.
Testowałam na pewno wygładzający, do delikatnych wlosow, do blond z tej serii i uwielbiam wszystkie równie mocno, może ten wygładzający jest dla mnie najlepszy, ale miałam go jako pierwszego i darzę sentynentem
Natomiast keratynowa seria biolage (taka niebieska nowa) kompletnie nie dla mnie, miałam po niej oklapnięte włosy, bez życia, przyklap i ciężkie. Oddałam Mamie całą serię.
Kurczę, jakoś tych zniszczonych włosow u Ciebie nie widzę, niejedna by chciała takie zniszczeńce Masz takie błyszczące, jedwabiste włosy, jakby je zestawić z włosami włosomaniaczki stosującymi Babuszki Agafie, hmm

Dzięki za opinie o Matrixie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:22   #3082
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Ja dziś jestem trochę 'wczorajsza' bo popiło mi się W razie jakbym popełniła jakąś gafę to wiecie dlaczego

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ex - wkleiłam do albumu brzuch przed shredem, po i aktualny, nie wiem czy zauwazysz roznice bo jakość jest kiepska no ale moze sie zmotywujesz
No i moja kiecka 100dn <3 To był mój cel, i osiągnęłam go
Kochana gratuluję samozaparcia Figurka super

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Mi się marzą treningi tajskiego boksu lub kickboxing
W turbo jam są elementy kickboxingu Kopie się, boksuje etc.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A brzuch chciałabym mniej więcej taki jak tu o
Mi też się taki marzy!

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
bf to poziom tkanki tłuszczowej normalna dziewczyna ma 20%, fitness bikini poniżej 10%
na siłowni trening słowy ok 40min+aeroby 45min, plus kąpiel czyli 1,5-2h to zajmuje.
Diety nie licze na kalorię tylko na białko węglowodany i tłuszcz, ale jak kiedyś wrzuciłam do kalkulatora to wyszło coś ok 1750-1800kcal.
zaraz coś wrzucę do albumu...

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

dodałam foto
Widać efekty Twojej ciężkiej pracy

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
63 kg/165cm
wagowo celu nie mam, wizualnie ma byc dobrze
w udzie mam teraz 54cm w połowie gdzieś, przy pachwinie 56cm
a dieta...no cóż, trzeba jeść by chudnąć, nie można się głodzić, ćwicząc trzeba tylko zdrowo jeść

a figura jaka mi się podoba to np taka
Załącznik 5601485
Mi się taka akurat nie podoba, mi się podobają bardzo szczupłe nogi, płaski brzuszek i lekko zarysowane ramiona i plecki

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
CZOŁEM LASKI!
Mam pytanie, już się przewijało, ale uciekło. Dziewuszki ile miesięcznie wam na samo jedzonko wychodzi?
U nas na jedzenie różnie. Jak robimy menu i listę zakupów na cały tydzień to przeważnie koło 150zł tygodniowo a więc 600zł miesięcznie + nieraz alkohol i zachcianki dochodzą. Najważniejsze jest planowanie, bo wtedy jedziemy raz w tyg na większe zakupy i potem w tygodniu nie trzeba po nic jechać i nic nas nie kusi, a nieraz było tak że tż jechał po coś czego mi brakowało do obiadu i zawsze coś dodatkowo dobierał i kasy więcej szło miesięcznie.

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
A to dobrze, bo już myślałam, że chciałbyś tak wyglądać.

Mnie się taki brzuszek podoba, płaski i kobiecy
Mrrr takie też mi się podobają

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Truskawkowa ja mam aktualnie pierre rene w odcieniu 20. Kupiłam w drogerii jasmin. Jestem całkowicie na nie jeśli o niego chodzi- mam cerę mieszaną (w zimie z tendencją do przesuszania) i niestety- podkład u mnie strasznie podkreśla suche skórki, a do tego po paru dniach używania pod rząd jeszcze bardziej przesusza mi skórę Konsystencja jest rzadka, lejąca, wg. mnie tragiczna, nakładam podkład palcami i zostają smugi, ciężko się go rozsmarowuje. Pod wpływem łez czy tarcia rozmazuje się. Kryje dobrze, ale po zachwytach na KWC spodziewałam się czegoś lepszego. Wykończenie ma matowe- którego ja nie cierpię. Wg. mnie ingrid w tubce za 10zł bije go na głowę. Jest może mniej trwały ale efekt po nim o niebo lepszy Jakbyś chciała jakieś swatche to służę pomocą
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:37   #3083
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam mam pytanie odnoście mieszanki Alfaparf : 10 najjaśniejszy naturalny blond + 11.02 super rozjaśniający irysowy blond z oxy 12 % ??
myślicie że będzie dobrze ?
Ostatnim farbowaniem była mieszanka 10.21 + 10 byłam zadowolona z farbowania odrost mimo że ciemny ładnie się rozjaśnił
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:45   #3084
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ex dzięki to zdjęcie co wstawiłam to już naprawdę mocno umięśniona dziewczyna jest, ale te dwa pozostałe foto to już mniej i prędzej do takiej dążę tylko nie umiałam od razu fot odzwierciedlających moje "marzenie" znaleźć
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 11:03   #3085
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ex dzięki to zdjęcie co wstawiłam to już naprawdę mocno umięśniona dziewczyna jest, ale te dwa pozostałe foto to już mniej i prędzej do takiej dążę tylko nie umiałam od razu fot odzwierciedlających moje "marzenie" znaleźć
Za prawdę się nie dziękuje hehe Podziwiam Twoją determinację, mi na chwilę obecną najbardziej zależy na tym żebym wchodziła w rozmiar spodni 36/S, żeby po nogach było widać różnice bo to one robią ze mnie aktualnie hipcia no i żeby brzuszek był płaski. A resztę potem będę dopracowywać w studiu fitness mojego tż (znaczy się ławka i hante )
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 11:46   #3086
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

Asia ja zawsze miałam po prostu grube uda teraz to chociaż mogę powiedzieć, że mam masywne

Fakt, trzeba się nieźle napracować ale przynajmniej jakiś mam cel, bez celu to tak nudno się żyje
ja tez to mój problem porównując wymiary w pasie , a w biodrach mam różnice prawie 28cm przez to ciężko mi jakieś fajne spodnie kupić bo zazwyczaj jak w pasie by były dobre to uda nie wejdą pozostają mi legginsy albo spódniczki a i tak nieraz musze zwężać w pasie , ale cóż trzeba się z tym pogodzić

podjęłam decyzje , że tym razem zafarbuje garnierem 111 coś jest nie tak z moimi włosami i muszę sprawdzić czy to wina farby bo już nie wiem co zmienić , aby ich stan się poprawił

a i chyba moja skóra głowy tez nietoleruje timotei czuje że stała się sucha i napięta a przy czole jest biała i jak dotkne sypie się jak łupież ja nigdy nie miałam łupieżu ...dlatego zmienie farbe i umyje kilka razy tym szamponem z ziaji do wrażliwej skóry głowy i zobaczę za jakiś czas czy będzie lepiej ...
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-03-03 o 11:52
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 12:09   #3087
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asia ja ze spodniami mam ten sam problem na szczęście lubie leginsy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 12:10   #3088
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

[/COLOR]Truskawkowa ja mam aktualnie pierre rene w odcieniu 20. Kupiłam w drogerii jasmin. Jestem całkowicie na nie jeśli o niego chodzi- mam cerę mieszaną (w zimie z tendencją do przesuszania) i niestety- podkład u mnie strasznie podkreśla suche skórki, a do tego po paru dniach używania pod rząd jeszcze bardziej przesusza mi skórę Konsystencja jest rzadka, lejąca, wg. mnie tragiczna, nakładam podkład palcami i zostają smugi, ciężko się go rozsmarowuje. Pod wpływem łez czy tarcia rozmazuje się. Kryje dobrze, ale po zachwytach na KWC spodziewałam się czegoś lepszego. Wykończenie ma matowe- którego ja nie cierpię. Wg. mnie ingrid w tubce za 10zł bije go na głowę. Jest może mniej trwały ale efekt po nim o niebo lepszy Jakbyś chciała jakieś swatche to służę pomocą
Dziękuję Ci bardzo Tego przesuszenia się właśnie boję

Ingrid widziałam, niestety trochę za chłodny i za ciemny dla mnie Szkoda
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 12:31   #3089
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kurczę, jakoś tych zniszczonych włosow u Ciebie nie widzę, niejedna by chciała takie zniszczeńce Masz takie błyszczące, jedwabiste włosy, jakby je zestawić z włosami włosomaniaczki stosującymi Babuszki Agafie, hmm

Dzięki za opinie o Matrixie
Jakbyś chciała więcej opinii pytaj, ale konkretnie, bo ciężko mi cos opisać co mi sluzy

Kochana ja naprawdę mam włosy jakie mam, ale to po części moja wina, po części nie. Bunny mnie widziała na zywo i wie że włosy mam dziecięce, takie sypkie z natury. Cienkie, ale nie sa rzadkie. Sa srednie.
Jednak efekty rozjaśniacza, kombinacji 5 razy w roku mam.
Ostatnio farbowałam miesiąc temu. Postaram się dotrzymać włosy do końca kwietnia-wtedy mam ważna imprezę i chciałabym ladnie wygladac. Ale i tak nie wiem co wtedy zrobię. Na razie zapisałam się do fryzjerki na podcięcie grzywki za 3 tyg.

Asia ale Ty nie masz grubych nog! Co Wy opowiadacie Dziewczyny! Widziałam Twoje zdjęcia i możesz wstawić jeśli chcesz obiektywnej opinii jakieś. Zresztą ile cm masz w udzie? wiesz? Ja uważam ze jesteś jak najbardziej normalną kobieta.

Ex tak samo, wstaw jakieś swoje zdjecie obecne do albumu. Dziewczyny, przesadzacie chyba grubo

Wlasnie wróciłam z lidla, ale się obkupiłam jedzeniowo

Ktoś pytał ile kasy idzie na mieszkanie jeśli chodzi o jedzenie? Mi i Tż mało nie idzie. TŻ je sporo a lubimy sobie dogadzać, nie tyle ilościowo jak jakościowo. Ja staram się zdrowo odżywiać, tu idzie kasa. TŻ jest mięsożerny i staramy się kupować dobre mięso, wędliny. Chleb razowy.
U nas dużo wydaje się na alkohol-ja głownie wino. TZ czasem jakieś whisky, wódka, piwo. No ale raz w tygodniu nawet jak kupujemy to jest sporo.
Poza tym u nas kawa, robimy w ekspresie i tu również kilka kaw sypanych na miesiąc wypijamy.
Nie będę obiektywna w ocenie wydatków.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

A jakiego podkładu do jakiej cery szukacie?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 12:36   #3090
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam,

Truskawkowa wiosna wiesz moze gdzie jeszcze mozna kupic ten krem alantan? bo wchodze na strone ☠☠☠☠☠☠☠ i wykupili chyba wszystko bo nie ma :/

i jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie, czy masz cos sprawdzonego i godnego polecenia jesli chodzi o krem pod oczy na zmarszczki mimiczne?


o jakies czaszki mi sie pojawily, chodzi mi o ta apteke doz

Edytowane przez anias2
Czas edycji: 2014-03-03 o 12:38
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.