Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-11, 20:13   #61
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: poszukuje dobrego mopa!

Nie mam takiej siły by paskowego mopa wykręcić by nie ciepło po panelach.
Dlatego mam taki paskowy z mikrofibry można go wykręcić jak ścierkę i uprać raz na tydzień w pralce.

na allegro to sa teraz nawet takie cuda wirujące mopy
http://allegro.pl/leifheit-twist-zes...071060605.html
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 14:28   #62
AgnesKow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Tanie meble do salonu

Witam,
Zaczynamy meblować masze nowe mieszkanie i poszukujemy sklepu, w którym kupimy nar\prawdę tanio. Mamy jedne i znajomi tam kupili kilka rzeczy, np:
http://sklepmeble.com.pl
ale może ktoś wie o tańszych wariantach
AgnesKow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 16:42   #63
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tanie meble do salonu

Ikea, jysk...
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 18:31   #64
hiho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 78
Smile Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Do meblowania NA PRAWDĘ TANIO będzie Jysk. Ikea pod względem mebli może i wypada tanio, ale łącząc wszystko w całość już tak nie jest.. +wg mnie lepiej do razu zacząć kupować porządniejsze meble a wolniej niż za chwilę zmieniać.
__________________
hiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 11:58   #65
Weronika1121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

wracając do tematu to mopy obrotowe są rewolucją w sprzątaniu idzie szubko szastr prast i podłoga pozmywana
__________________
wiosna i porządki tuż tuż zleć to nam szybko i tanio Mopex easy wring ultramat Warszawa
Weronika1121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 06:34   #66
Karolablue
Raczkowanie
 
Avatar Karolablue
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Tanie meble do salonu

Cytat:
Napisane przez AgnesKow Pokaż wiadomość
Witam,
Zaczynamy meblować masze nowe mieszkanie i poszukujemy sklepu, w którym kupimy nar\prawdę tanio. Mamy jedne i znajomi tam kupili kilka rzeczy, np:
http://sklepmeble.com.pl
ale może ktoś wie o tańszych wariantach
Ikeii niestety nie polecam złe doświadczenia mam i zostaję tylko przy naczyniach, świeczkach i ozdobach. Z Jyska krzesła miałam 12 lat. Nic się z nimi nie działo, trwałe i solidne za dobrą cenę. Dwa lata temu kupiłam meble Vox , ładnie wyglądają i owszem, ale jakościowo tragedia, pękła mi podstawką pod kwiatkiem i wylała się woda i stało to tak z 1 dzień zanim zauważyłam. Woda wsiąkła w płytę i ta się odkształciła. Ostatnim moim odkryciem są AgataMeble - mam stół od nich i polska firma Seart - baaardzo solidne meble z litego drewna. Jeśli szukasz tanich mebli, to postaw na sprawdzonych producentów/sprzedawców tylko szukaj okazji. W terminie styczeń-luty dużo sklepów meblowych robi wyprzedaże, a w Searcie mają cały rok.

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronika1121 Pokaż wiadomość
wracając do tematu to mopy obrotowe są rewolucją w sprzątaniu idzie szubko szastr prast i podłoga pozmywana
Tutaj się zgadzam, też mam jeden, ale chyba obecnie zdecydowałabym się jednak na płaskiego z wyciskarką
Karolablue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 21:56   #67
hubercio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sprawdzony cykliniarz - Wrocław

Trochę spóźniony post ale z problemami dotyczącymi podłóg polecam dobrego fachowca, który udzieli profesjonalnych porad i ewentualnie wykona solidnie usługę.
Namiary pod linkiem cyklinowanie podłóg

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-07 o 12:19 Powód: link
hubercio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 11:51   #68
Toxicsoul19
Przyczajenie
 
Avatar Toxicsoul19
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Exclamation "Stancje w Lublinie. Szukam/Wynajmę" Facebook

Witam,


Zapraszam do nowo założonej grupy na Facebooku "Stancje w Lublinie. Szukam/Wynajmę" która umożliwi szybsze znalezienie nowych lokatorów. Wystarczy dodać ogłoszenie na tablicy (mile widziane zdjęcia lokum) i czekać na odpowiedzi. Polecam dodać do grupy swoich znajomych.


LINK: https://www.facebook.com/groups/Stancje80Lublin/


ZAPRASZAM SERDECZNIE!
Toxicsoul19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 10:00   #69
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczęta, mam mały metraż domu, w zasadzie wszędzie panele (oprócz mojej mikrołazienki) i póki co mam tylko do sprzątania taką czarownicę, którą robię okropne mazy a chciałabym kupić dobrego mopa, żeby sprzątało się szybko i bezboleśnie i właśnie nie wiem, czy obrotowy, czy zwykły płaski? Coś co nie smuży... fajnie by było z wyciskarką, bo słabeusz ze mnie, tylko czytałam, że te wyciskarki niekoniecznie wyciskają do cna. Różne opinie już czytałam (jedni tylko vileda, inni mówią: mop to mop, inni jeszcze obrotowy, inni tylko kolana i szmata) ale najbardziej ufam wizażowi toteż pytam
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 21:35   #70
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Dziewczęta, mam mały metraż domu, w zasadzie wszędzie panele (oprócz mojej mikrołazienki) i póki co mam tylko do sprzątania taką czarownicę, którą robię okropne mazy a chciałabym kupić dobrego mopa, żeby sprzątało się szybko i bezboleśnie i właśnie nie wiem, czy obrotowy, czy zwykły płaski? Coś co nie smuży... fajnie by było z wyciskarką, bo słabeusz ze mnie, tylko czytałam, że te wyciskarki niekoniecznie wyciskają do cna. Różne opinie już czytałam (jedni tylko vileda, inni mówią: mop to mop, inni jeszcze obrotowy, inni tylko kolana i szmata) ale najbardziej ufam wizażowi toteż pytam
Polecam płaski vieledy
Można wycisnąć bardziej lub mniej, ladnie myje i szybko
Z tym, ze ja myje terakotę i parkiet, nie wiem jak by się na panelach sprawdzil. Podejrzewam, ze byłoby ok, bo można dobrze go wycisnąć.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------
trammer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 14:26   #71
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

wiecie może gdzie kupię kawiarkę prócz ikei?
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 16:48   #72
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
wiecie może gdzie kupię kawiarkę prócz ikei?
Ja kupilam w black red white, sa tez na realu ale wg mnie kiepskie. Jest jeszcze allegro i niektore sklepy typu: wszystko po 4 zlote.
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 10:26   #73
me gal
Raczkowanie
 
Avatar me gal
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 101
GG do me gal
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Hej dziewczyny.
Wiecie może czy w IKEI znajdę wysokie lustra stojące coś w stylu jak te tutaj: http://dekorwnetrz.pl/lustra/5665-pi...ictory-ii.html ??
Musze być pewna, ponieważ do najbliższej Ikei mam 1,5 h drogi a nie chcę jechać na darmo...
me gal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 10:09   #74
Rangiku
Raczkowanie
 
Avatar Rangiku
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 114
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Wszystkie produkty Ikei można obejrzeć na ich stronie internetowej, więc możesz na spokojnie poszukać w domu. Można nawet sprawdzić, czy mają je akurat na stanie
Rangiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 15:18   #75
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Ja kupilam w black red white, sa tez na realu ale wg mnie kiepskie. Jest jeszcze allegro i niektore sklepy typu: wszystko po 4 zlote.
dzieki, kupiłam w końcu tą w ikei, jest wg mnie porządna, w empiku były kiepskie jakościowo i drogie.
w brw nie byłam w koncu
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 21:50   #76
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
wiecie może gdzie kupię kawiarkę prócz ikei?
W sklepach z kawą i akcesoriami do kawy.
Polecam bialetti. Zastąpiłam nią kawiarkę z dyskontu. Jakość bez porównania lepsza, chociaż cena wyższa. Akurat ta z Ikea jest niewiele tańsza od bialetti, wygląda podobnie, ale nie widziałam jej na żywo, więc nie wiem na ile różnią się wykonaniem i jakością.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 00:42   #77
vish
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: "Stancje w Lublinie. Szukam/Wynajmę" Facebook

Ja jakoś nie mam przekonania do facebookowych castingów. Za to polecam tu była reklama i sam korzystam.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-12-26 o 15:10 Powód: usunięcie linku
vish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 19:02   #78
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: poszukuje dobrego mopa!

Witam wiecie może gdzie znajdę komodę do łazienki z szufladami najlepiej białą lub kremową. Maksymalnie szer. 80 i wys. 75
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 23:55   #79
ilolat
Przyczajenie
 
Avatar ilolat
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17
Dot.: poszukuje dobrego mopa!

Wracając do tematu mopów... Zakupiłam Easy Wring & Clean Viledy. Fajnie myje i zbiera za pierwszym razem... Gorzej przy kolejnych... Prałam wkład ręcznie, w pralce...I nijak włosy i sierść nie chce się od włókien odczepić...Dopiero jak już po praniu wyschnie, śmieci można wytrzepać, a włosy pozdejmować ręcznie, ale to pół dnia roboty... Macie może jakiś szybki sposób na pozbycie się włosów z mikrofibry?
__________________
"Z własnymi decyzjami się nie dyskutuje. Skoro jakąś decyzję podjęliśmy, to znaczy, że była ona dla nas najlepsza w danym momencie"
ilolat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 18:50   #80
tereska
Rozeznanie
 
Avatar tereska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 744
Dot.: poszukuje dobrego mopa!

Mopa co prawda nie szukam, ale może któraś z Was wie gdzie dostanę takie cudo.....?
Pomóżcie dziewczyny, na pewno któraś wie.... i nie chodzi o podłoge ale o tę pomarańczową kanapę

__________________
http://marzycielskapoczta.pl/
mozna pomóc wysyłając kartkę chorym dzieciom






Edytowane przez tereska
Czas edycji: 2014-03-04 o 18:59
tereska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 08:25   #81
karola21l
Przyczajenie
 
Avatar karola21l
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

U nasz ostatnio otworzyli fajny sklepik ze starociami. Wczoraj byłam z chłopakiem i przypomniał mi się potter taki tam klimat jest. Jakieś lampiony, kadzidełka, świece, polecam również statuetki z mosiądzu, witraże, klatki. Normalnie myślałam że zaraz sobie wybiorę sowę czy coś. Ceny trochę wysoki niestety ale zawsze można coś do domu kupić na wystrój chyba się tam przejdziemy jeszcze w weekend mam nadzieję że będzie otwarty.

Edytowane przez karola21l
Czas edycji: 2014-03-06 o 08:59
karola21l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 05:30   #82
wedkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 19
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Nie mam pojęcia co do pozostałości na mopie. U mnie w pralce jest funkcja dotycząca kociej sierści po której wszystko znika. Pralka Beco
__________________
<ciach_reklama>
wedkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 10:16   #83
pr30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Jestem na bieżąco z newsletterami tej firmy przez zrobienie zakupów w tym sklepie, więc uwaga, uwaga, uwaga

http://tanio.net/mop-obrotowy-smart-mop-plus.html - mop obrotowy Smart Mop Plus od SiestaDesign kosztuje 69zł!

Widziałam go w programie "Pani Gadżet".
pr30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 11:16   #84
Mariia21
Przyczajenie
 
Avatar Mariia21
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Hej ja szukam jakiś dobrych tanich mebelków do kuchni. Robimy remont i chciałabym coś nowego. To znaczy używane ale jakby nie patrzeć dla nas będą nowe . Mieszkamy w okolicach Warszawy jak ktoś by miał coś do sprzedania lub znał osoby które coś takiego mają to proszę dać znać
Mariia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 13:32   #85
pr30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Mariia21: poszukaj na tablicy.
pr30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 14:07   #86
monii2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Co do dobrych mopów to przeczytałam tutaj, że ktoś boi się śladów które mop zostawia , przecież to wszystko zależy też od tego jakiego środka dodajecie do wody .

Wracając do mopów to jakoś nigdy nie byłam za kupnem tych droższych i zawsze kupowałam te tanie, do czasu aż dostałam w prezencie taki mop [www.xxx] i do tego wiadro. Naprawdę widać duże różnice, gdyż:
  1. mop jest naprawdę solidny, wyciskam i nic nie strzela, nic się nie urywa,
  2. praktycznie nie zamaczam rąk , jedyne zamoczenie następuje przy wlewaniu wody do wiadra i sprawdzeniu czy jest ciepła ,
  3. tym mopem mogę ścierać wszędzie, np. wokół nóg stołu itp miejsc, ta końcówka mopa jest obrotowa i sprawdza się naprawdę doskonale,
  4. mop jest z materiału, który bardzo dobrze wyciera nawet różnego rodzaju zaschnięte zabrudzenia.
Naprawdę polecam tego rodzaju mopy, może są nieco drogie ale naprawdę po pierwszym użyciu nie zmienicie już ich na inne i będziecie kupowały jedynie wkłady wymienne (zapasy) do mopa gdyż kij i sama podstawa na którą zakłada się ten zapas do mopa są naprawdę bardzo solidne i posłużą na pewno przez wiele lat.


Poniżej filmik pokazujący jak sprawują się tego rodzaju mopy: xxx

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-06-17 o 21:46 Powód: usunięcie linków reklamowych
monii2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 18:42   #87
PierwotneZuo
Przyczajenie
 
Avatar PierwotneZuo
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 18
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

PILNE!

Witam. Z racji tego, że w gimnazjum zachorowałam nie przystąpiłam do bierzmowania. Na większość spotkań chodziłam, miałam uzupełnioną książeczkę, ale wyrzuciłam ją dochodząc do wniosku, że i tak będę musiała robić wszystko od nowa... Z czasem mi to uciekło, zbierałam się do tego bierzmowania i zbierałam, ale w końcu się nie zabrałam. Za pół roku mam 18, ale cóż... 29 czerwca mam zostać matką chrzestną. I tu mam pytanie - gdzie w Lublinie na szybko mogłabym zrobić bierzmowanie? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi z góry, to naprawdę bardzo pilne...
__________________
I told ya, I was troubled
You know that I'm no good
PierwotneZuo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 11:47   #88
little_princess_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 30
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

dziewczyny a wie może któraś, gdzie dostanę szczoztki samoprzylepne do szaf?? znalazłam takie w necie na stornie valcompu?? Ale jednak chciałabym wziąć taką taśmę do ręki i sprawdzić wytrzymałość i włosie. Dziewczyna która mieszkała w tym pokoju przede mną zostawiła mi straszne pobojowisko. Z półkami w szafie już się uporałam (wkręty były w niektórych miejscach powyrywane), ale pozostała kwestia szczotek od kurzu,,,bo bez nich to boję się domykać za mocno drzwi bo tłuką w brzeg szafy.....
little_princess_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 11:37   #89
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Szukam ładnych wyściełanych koszyków do łazienki aby przechowywać w nich kosmetyki, szukam po stronach internetowych i nic ciekawego niema. Wiecie może gdzie takie dostane? Dodam tylko, że całe Allegro przeszukane, Ikea, Jysk, Castorama, Pepco itp także.
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 20:11   #90
fikandra
Raczkowanie
 
Avatar fikandra
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
Dot.: Poszukuję/gdzie znajdę? - WĄTEK ZBIORCZY

Właśnie robię małą rewolucję w mieszkaniu... szukając inspiracji znalazłam takie o piękne lampy. Czy wiecie gdzie można takie kupić? Sklep internetowy lub stacjonarny w okolicach Wrocławia

Zdjęcie pochodzi ze strony producenta mebli.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1348658233-kolekcja_mebli_klejonka_05.jpg (84,1 KB, 19 załadowań)
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. "
Paulo Coelho, Alchemik
fikandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-31 23:25:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.