Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-27, 12:45   #61
Natalie of Green Gables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 382
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez angel.ek Pokaż wiadomość
Czy można zakochać się prowadząc długie rozmowy na gg?
Myślę, że zakochać się - nie, ale nawiązać bardzo silną więź, od której do zakochania jeden krok - tak
__________________
Natalie
Natalie of Green Gables jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 14:20   #62
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Ja miałam przypadek na sobie,że chyba facet mną się zauroczył na początku,ja miałam dystans(byłam świeżo po rozstaniu)Poznaliśmy się najpierw na portalu randkowym,potem codzienne rozmowy na gg.Miało być spotkanie w sylwka ale ja nie byłam jeszcze gotowa.Jak pierwszy raz zadzwonił do mnie,to potem na gg napisał ze mógłby mnie słuchać 24 na dobe,jak mnie witał to pisał cześć kochanie,że ma ochote mnie namiętnie pocałować i take tam.Brałam to wszystko na dystans,bo sobie pomyślałam eh pewnie tak każdej pisze a teraz jesteśmy juz dawno po spotkaniu i teraz ja mam wrażenie,że się w nim bujnełam. A on chyba ma dystans.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 15:19   #63
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Smile Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Ja powiem tak:
Mojego TŻ poznałam w necie - spodobała mi się jego stronka.
Przez pół roku gadaliśmy na gg, on pisał, że mnie kocha a ja pisałam, że też go kocham to były takie żarciki aż w końcu uparł się że musimy się spotkać (on kraków ja misteczko kilkadziesiąt km na południe) no i pojechał do mnie w ciemno, do miasta w którym nigdy nie był, nawet nie wiedział gdzie dokładnie jest, zupełnie sam. Zauroczył mnie tym
Już na pierwszysm spotkaniu powiedział, że mnie kocha (raczej wymamrotał :P) no i tak po paru kolejnych spotkaniach zostaliśmy para Jesteśmy razem do dziś i planujemy razem zamieszkać

Co do zakochania przez gg to chyba nie, ale coś w tym jest bo zauroczył mnie swoim charakterem ja myśle, że on juz coś przeczuwał przez gg
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 16:11   #64
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Swojego męża poznałam przez internet Nowoczesne małżeństwo.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 12:22   #65
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Swojego tż poznałam przez tel.Wysyłaliśmy do siebie ok.300 esów dziennie przez ponad 2 miesiace...Zakochalismy sie w sobie zanim sie spotkalismy.Jesteśmy ze soba juz prawie pół roku i chcemy spedzic ze soba reszte zycia...
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 13:48   #66
mofi
Raczkowanie
 
Avatar mofi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 116
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Witam!!!
No pieknie Atko a wiec tu sie ukrywasz wyslalam ci wiadomosc bo mialam sprawe i myslalam ze przepadla Ale ciesze sie ze u Ciebie wszystko w najlepszym porzadku.
A na tym watku znalazlam sie tez nie przypadkiem. a mianowicie tez mam pewien bagaz doswiadczen no i wlasnie poznalam niedawno kogos na pewnym portalu. Zupelny calkowity przypadek. nie wierze w przeznaczenie, w milosc wirtualna jakby ktos jeszcze miesiac temu powiedzialby zebym pogadala z nieznajomym facetem to bym go wysmiala. No w kazdym razie dawno nie rozmawialo mi sie tak z nikim. Podobne doswiadczenia, podobne zainteresowania, to samo miejsce zamieszkania. to jakas paranoja, ale jednoczesnie ciagnie mnie zeby dalej pisac. jesli chodzi o wyglad to gosc zupelnie nie w moim guscie ale cos mnie ciagnie i nie rozumiem co, nie mialam jeszcze takiej sytuacji nigdy i nie wiem co z tym robic. przeciez to niemozliwe zeby zaprzyjaznic sie przez gg.
mofi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 23:35   #67
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Mofi ,ja tu się nie ukrywam,ja tylko post napisałam.znajdziesz mnie na wątku-kto ma doła przez faceta,teraz tam się okopuje Niestety już tak nie jest kolorowo z tym facetem,bo się ostatnio z nim dogadać nie moge.

Mofi,ale czemu przyjaźn na gg jest niemożliwa,jest napewno jest jak Ci się z nim dobrze rozmawia,to śmiało ciągnij tą znajomośc dalej,zobaczysz jak dalej się rozwinie,w jakim kierunku.
Powodzenia
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 00:28   #68
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Atka jak tego swojego poznalas na portalu r.to musisz koniecznie nabrac dystansu i liczyc sie z tym kiedy to jest "zajety" chodzi na randki z innymi dziewczynami ze swojej listy.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 01:05   #69
Megiddo
Rozeznanie
 
Avatar Megiddo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś na wschód
Wiadomości: 543
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Zdecydowanie TAK - przykład mój EX. Lecz zakochanie trwało dłużej z jego strony (zresztą chyba nadal trwa).
Megiddo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 09:17   #70
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Tak-lecz nie po 2 tygodniach, u mnie trwalo to kilka miesiecy + spotkania w realu wiec sytuacja troche inna..
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 10:49   #71
Natalie of Green Gables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 382
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez mofi Pokaż wiadomość
przeciez to niemozliwe zeby zaprzyjaznic sie przez gg.
Zaprzyjaźnić się? To jak najbardziej możliwe
__________________
Natalie
Natalie of Green Gables jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 10:59   #72
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

zakochac sie tez mozna... kiedys poznalam na czacie michala starszy, rozwodzil sie z zona . imponowal mi... biegle znal angielski pomagal mi i od tego sie zaczelo. coraz czesciej nasze rozmowy na gg schodzily na inne tematy niz pomoc w nauce<zdaje w tym roku mature> nie bylo dnia zebysmy nie klikali . pisal jak wyglada co robi.. pracowal w jakiej s duzej firmie ale czas dla mnie zawsze mial... kupil mieszkanie i mielismy sie kiedys spaotkac jako przyjaciele. pzechodzilam kryzys w domu mial mnie zabierac na weekendy i razem spedzac czas z jego 2 letnim synkiem. jemu brakowalo towarzystwa a mi raienia d o wyplakania..... zaczelam wsiakac powoli i zakochalam sie w nim.. niestety nigdy sie nie spotkalismy!!!i nasz kontakt sie urwal poznalam mojego owczesnego chlopaka i michal sie nie odzywa mysle ze widzial moje opisy na gg... szkoda bo bardzo lubilam znim gadac. on jako doswiadczony mezczyzna wiele mi podpopowiadal w zyciu chcialabym sie z nim spotkac.....i brakuje mi go jakos..
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 11:09   #73
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

i Twoje szczescie ,bo pewnie jest zonaty do tej pory.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 11:13   #74
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
i Twoje szczescie ,bo pewnie jest zonaty do tej pory.
To samo sobie pomyślałam....

A nawet jesli nie jest - to związek z rozwodnikiem, ktory ma zobowiązania nie zawsze wygląda jak bajka. Trzeba dużo wyrzeczeń... i wyrozumiałości
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 11:19   #75
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez kasiaaa178 Pokaż wiadomość
on jako doswiadczony mezczyzna wiele mi podpopowiadal w zyciu chcialabym sie z nim spotkac.....i brakuje mi go jakos..
i tak tylko z ciekawosci zapytam ile mial lat??
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 12:00   #76
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Atka jak tego swojego poznalas na portalu r.to musisz koniecznie nabrac dystansu i liczyc sie z tym kiedy to jest "zajety" chodzi na randki z innymi dziewczynami ze swojej listy.
No wiem,że musze nabrać dystansu.Czy ja wiem,czy on się z kimś spotyka,tego ne wiem.Ze swojego miasta ma jedną na liście,reszta jest z innych dalekich miast.Nie wiem,czy on ma tak zas się spotykać.Na tym pierwszym, spotkaniu pytałam się z ciekawości,czy wcześniej się też umawiał tak jak ze mną,odpowiedział,że tak na piwko ale to było kiedyś,pewnie dośc dawno. Tak czy siak,może nadal szuka innej okazji.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 12:16   #77
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez madziks... Pokaż wiadomość
Oj Można Można Poznałam mojego Pawełka na gg jesteśmy już razem 2,7 m-cy RAZEM NA ZAWSZE !!!

Rozmawiałam z nim przez 3 miesiące na gg dzień w dzień.3 latka nam w styczniu stuknie ehhhh
Ja swojego Pawełka poznałam na czacie.. poźniej długie rozmowy na gg do samego rana.. i już jesteśmy ze sobą prawie roczek... 10 miesięcy dokładnie

Jestem bardzo szczęsliwa z nim !

Achh....
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 12:22   #78
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
i tak tylko z ciekawosci zapytam ile mial lat??






przed 30 wy pewnie myslicie ze nas by laczyl sex... ale to nie tak przynajmniej jakbym sie zorientowala o co mu chodzi to bym zerwala ta znajomosc... mam duzo facetow-kumpli i lubie czasem pogadac z facetem a nie z kobieta.
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 07:46   #79
mofi
Raczkowanie
 
Avatar mofi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 116
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Gadmy coraz wiecej o bzdurach ale sa tez tematy naszych wspolnych doswiadczen. Jak to mozliwe ze czuje sie jakbym go juz znala??? Bronię sie zebu w to nie wsiakac, ale ciezko mi to wychodzi. W niedziele bedzie spotkanie... I wtedy wszystko sie chyba okaże.
mofi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 17:32   #80
sunshine1551
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 352
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Moim zdaniem nie jest to możliwe, poniewarz osoby takie nie mówią prawdy, tylko koloryzują,nie są szczere. Każdy kit mogą wcisnąć. To nie jest to samo jak rozmowa dwojga ludzi twarzą w twarz. Chociaż mój kuzyn poznał swoją miłość właśnie na gg. Umówili sie na randke potem kolejną....... itd.I są ze soba już bardzo długo i wkrótce ich slub. To troszku inna sytuacja bo zakochali sie w sobie dopiero jak sie spotkali na żywo. Ale w takie brednie jak pisała dziewczyna dużo wcześniej że pisze na gg od 3 lat z gosciem i sie zakochała niewidząc tej osoby to śmieszne według mnie.
sunshine1551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 17:57   #81
Natalie of Green Gables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 382
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez sunshine1551 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie jest to możliwe, poniewarz osoby takie nie mówią prawdy, tylko koloryzują,nie są szczere. Każdy kit mogą wcisnąć.
Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora Ja przed pierwszym spotkaniem bardzo długo znałam mojego TŻ-a przez Internet i nie towarzyszyło tej znajomości żadne koloryzowanie. Wręcz przeciwnie - właśnie dzięki temu, że znaliśmy się tylko wirtualnie, potrafiłam się przed nim otworzyć i dałam się poznać lepiej niż wielu "realnym" osobom. Oczywiście zdarzają się - dość często zresztą - przypadki "wciskania kitu", ale nie można uogólniać i skreślać przez to wszystkich internetowych znajomości, bo zdarzają się wśród nich naprawdę wyjątkowe. Nie można ich (moim zdaniem) określić mianem miłości, ale - jak już mówiłam - "nawiązać bardzo silną więź, od której do zakochania jeden krok" jak najbardziej przez Internet można
__________________
Natalie
Natalie of Green Gables jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 18:03   #82
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

ja nie zakochałam się przez gg jednakże minimalnie zauroczyłam się...heh...poprostu na gg odkrywamy prawdziwy charakter drugiego człowieka. Miałam nawet chłpopaka z którym poznałam się na gg. Byłiśmy ze sobą 3 miesiące.heh
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 21:25   #83
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Ostatnio się nad tym zastanawiam,bo poznałam faceta,znamy się hm już może z niecałe pól roku,no troszke mniej z 4 miechy napewno.Niby mało,ale tak jest że rozmawiamy codziennie do póżnych godzin nocnych,gramy w scrablle i takie tam. Swietnie mi się z nim gada i chyba czuje,że to moja bratnia dusza,a czemu???Ponieważ,mamy prawie te same zainteresowania,lubimy taką samą kuchnie,potrafimy dowcipkować baa mamy podobne charakterki,bywamy wredziochami,aa tak na codzień to miłe z nas osóbki.Miałam z nim chyba z miesiąc przerwy,boo sie zakochał,ale szybko się odkochał ale wciaż o niej pamięta/wspomina.Nie spotkaliśmy się jeszcze,bo to ja mu wcześniej z 3 razy odmawialam.Ostatnio mi to wypomniał i stwierdził,że szkoda że się z nim wtedy nie spotkalam.Teraz planujemy się w tygodniu spotkać,na samą myśl mam skręt kiszek. Jest przystojnym brunetem,a dodatku szarmanckim i troszke romantycznym(sam się przyznał) Przykład ostatnio nabroił i musiał przepraszać koleżanke,ubrał się ponoć w garniaka,krawacik,kupil kwiatki i czekoladki i pojechał do niej do pracy z przeprosinami.No nie powiem imponuję mi pod paroma względami. Poki co jest w moim typie,zobaczymy co okaże się w realu.Jedno jest pewne ten facet mnie pociaga.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 21:28   #84
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Ostatnio się nad tym zastanawiam,bo poznałam faceta,znamy się hm już może z niecałe pól roku,no troszke mniej z 4 miechy napewno.Niby mało,ale tak jest że rozmawiamy codziennie do póżnych godzin nocnych,gramy w scrablle i takie tam. Swietnie mi się z nim gada i chyba czuje,że to moja bratnia dusza,a czemu???Ponieważ,mamy prawie te same zainteresowania,lubimy taką samą kuchnie,potrafimy dowcipkować baa mamy podobne charakterki,bywamy wredziochami,aa tak na codzień to miłe z nas osóbki.Miałam z nim chyba z miesiąc przerwy,boo sie zakochał,ale szybko się odkochał ale wciaż o niej pamięta/wspomina.Nie spotkaliśmy się jeszcze,bo to ja mu wcześniej z 3 razy odmawialam.Ostatnio mi to wypomniał i stwierdził,że szkoda że się z nim wtedy nie spotkalam.Teraz planujemy się w tygodniu spotkać,na samą myśl mam skręt kiszek. Jest przystojmym brunetem,a dodatku szarmanckim i troszke romantycznym(sam się przyznał) Poki co jest w moim typie,zobaczymy co okaże się w realu.Jedno jest pewne ten facet mnie pociaga.
heh mam to samo z tym ze gadamy juz pare lat i widzielismy sie raz.No ale on w tym czasie juz sie ozenil i bedzie mial niedlugo dziecko.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 19:25   #85
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

mozna... ja tak poznalam swojego obecnego meza.... nie wiedzialam go a a juz czulam ze rozumiemy sie...poznalismy sie i bylo dokladnie tak samo jak na rozmowach na necie...

naukowcy twierdza ze czlowiek czesto do rozmowy dobiera sobie jakas twarz wyborazenie danej osoby po drugiej stronie komputera i duzo koloryzuje jesli przy spotkaniu sie to sprawdza to dobrze jesli nie nastepuje duze rozczarowanie

mysle ze wszystko jest mozliwe
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 21:53   #86
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Sądzę,że naprawdę można
Ja poznałam swojego chłopaka na gg właśnie i jesteśmy ze sobą 2,5 roku
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 22:15   #87
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
heh mam to samo z tym ze gadamy juz pare lat i widzielismy sie raz.No ale on w tym czasie juz sie ozenil i bedzie mial niedlugo dziecko.
No to klops ,a hm rozumiem że bylaś w nim zauroczona czy nie??

ray,vendettka,fajnie że wam się udało.

Szczerze,mam nadzieje że facet z którym mam tyle wspólnego,fajnie mi się z nim gada,okaże się takim samym facetem,a nawet moze lepszym w realu.
No,ale mam obawy że się całkiem zaurocze a on może nie i będzie zonk.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 22:23   #88
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

troche bylam(bo dlugo ze soba gadalismy,ja go sobie wybralam w portalu i w ogole) To byl raz ,bo nie mieszkamy w tym samym miescie.Pozniej sie okazalo,ze on juz wtedy poznal ta swoja przyszla zone i w niej byl zauroczony takze nie mialam zadnych szans.Przyjechal do mojego miasta kupic sobie fajne ciuszki na spotkania z nia.Wtedy poznalam tez swojego przyszlego i jakos sie pocieszylam
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 14:38   #89
paula_zd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 35
Smile Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Czy od razu zakochać? Może nie, raczej zauroczyć, zafascynować, ale ja tak poznałam swojego chłopaka i dodam ze jesteśmy już razem prawie 2 lata. Jednak, myślę ze czasem (a nawet często) istnieje ryzyko rozczarowania.
paula_zd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 15:07   #90
Mysiaaaak
Raczkowanie
 
Avatar Mysiaaaak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 95
Wink Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Ja poznałam mojego TŻ na sympatii, a potem gadu gadu po nocach i smsy. Postanowiliśy się spotkać i zaiskrzyło. Samo zakochanie przez gg jest raczej niemożliwe. Można się zafascynować drugą osobą, ale zakochanie, chemia itp. to tylko w realu. Mozna poznac troszkę tą osobę, ale zakochać się raczej nie da. Trzeba uważać, żeby się nie rozczarować ... Ale fascynacja jak najbardziej i to pcha do chęci spotkania, można pomysleć, że to pokrewna dusza, można zobzaczyc na zdjęciu, czy ten ktoś odpowiada wizualnie. Ale sama rozmowa na gg, gdzie każdy nie ukrywajmy, chce się pokazać z jak najlepszej strony, gdzie nie ma bariery i stresu prowadzi troszkę do wyidealizowania człowieka. A spotkanie to czysta weryfikacja tej fascynacji i może wówczas zaiskrzyć .... ważne, żeby się nie napalać, że to miłość czy tylko ten i nikt inny ... podejść na luzie i wtedy można się miło zaskoczyć ... gorąco polecam
Mysiaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.