Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-10, 22:20   #2071
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
Mania po raz pierwszy w swym zyciu zasnela od razu po kapieli i karmieniu- o 19:05 i jeszcze spi!!!!
ciekawe jak nocka:p
zeby spala dlugo






Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Maoami co to Bidza?Biedra?
Lineczka Biedna Nelka ... i Rysiek też

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

I zaczynam się martwić.
W ten czwartek będzie 2 tygodnie jak kupy nie ma,tylko takie dwa małe kleksiki ale mini mini(sory za obrazowość).Podałam dzisiaj pół czopka i dalej nic
A bąki przeokrutnie śmierdzące.


A i chyba pożegnam sie z wózkiem na jakis czas.W ndz testowalismy spacerówkę ale denerwuje mnie jej wielkość i ciężkość.Małemu wprawdzie było wygodnie,rozglądał się na boki,leżał jak król ale jeszcze nie żegnamy sie z gondolką
Tymczasem na razie najlepszym środkiem transportu jest dla mnie nosidło.Wkladam,zapinam i idę
Super sie nosi i mały bardzo polubił.I nie muszę tachać wózka.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------


Przypomniałas mi że własnie wagę Majci pominęłam.
duża dziewczynka!
Chyba tez musze sie wybrac ma spacer w nosidle






Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Hej ponieważ nigdy nie udaje mi się nadrobić i przez to wypadam z rytmu i nie chce mi się pisać, to tym razem ostatnie dwie strony tylko nadrabiam
Często czytam z tel jak karmię, ale ponieważ już nie trwa to godzinami jak kiedyś, to zdążę jedną stronę przeczytać i koniec, bo Filip chce pogadać z mamą


Heh myślałam, że tylko moja ma takie pomysły. Moja mówi "biła cie mama po głowie?" Ale ja raczej się z tego śmieje


Ja dziś miałam otwarte. Ogólnie mam ostatnio fazę wietrzenia, bo mały ciągle ma zapchany nosek. Chyba będzie trzeba zainwestować w nawilżacz.


Moja twierdzi, że dopóki nie ma kupy, to dziecko może 12 godzin w jednym pampersie, więc nawet nie muszę się zastanawiać czy by przebrała


Ja bym brała tę ofertę z urzędu. Zawsze to umowa na papierze i pensja o czasie. A jakby nie wyszło, to myślisz, że mógłby wrócić do Twojego taty? Czy już nie bardzo?




Super. Ja też już chce


Ja też pamiętam jak było mi ciężko z kp. Chyba dopiero od niedawna zaczęłam doceniać jaka to faktycznie wygoda, oszczędność itp. Myślałam, że nigdy nie nadejdzie taki czas

Myślałam, że tylko dwie strony, to będzie łatwo i szybko. Nic z tego czytam dalej

biedne dziecko by bylo w tym pampersie tyle godzin
Ja to bym najchetnej zmiemials co godzine




Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Ej ej , ja teeeeż chcę KARMI!!!!
nemosku- masowałas brzuszek? moze mimo ze kp podasze troch rumianku? sama pijesz?


ale dzisiaj dzień meeeega miałam.

od godziny 13tej do godziny 19tej [o 19tej wyszłam z domu z małym] ciągle płacz. Na 15 minut zasnął i sie znów obudzil i płacz... jadł częściej niż zwykle. rano nie było takiej tragedii... owszem wstal wczesniej ale rano na spacerku było spokojnie w miare [tylko pierwsze ujrzenie słonka i był płacz] potem marudził ale nie było najgorzej, ale popołudnie i mi sie udzieliły nerwy i wielki klops z tego wyszedł, bo z nerwów włożyłam małego do łóżeczka a sama wyszłam do łazienki pooddychać. Wróciłam szybko przytuliłam go przeprosiłam.. a 2h później to samo. Po prostu brak sił, nerwy. Na szczęście już mi wszystko przeszło, wyprzytulaliśmy się i kupiłam małemu groszek z słoiczku bedziemy jutro testować, kupiłam mu też indyka, rybkę z czymś tam, ale na później.. jak brzuszek bedzie gotowy. ale w tesco była jakas promocja to wzięłam... wiec jak wszystko bedzie ok to jutro podamy groszek przez 3 dni a potem cos tam innego ;p

moze Nemosek ma racje z tym skokiem?
A Ty nie miej do siebie pretensji ze sie zloscisz na Kacperka bo teraz masz kupe problemow i to tak o
Sciskam mocno Rybko




Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Witam się wieczornie i od razu uciekam świętować dzień mężczyzny

Wy też gaduły szybciuteńko
Taaaa moj maz spi w salonie z goraczka


Dziecko me sie najadlo i znowu usnelo mialam jej zrobic dzien dziecka i wziac ja do siebie do lozka skoro spie sama ale nie zdazyl bo jak wrocilam z lazienki to jyz usnela ehh


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 22:21   #2072
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość

Mój na szczęście też głośno protestuje, ale zdejmować to nie chce. Musi to zabawnie wyglądać

Ona bardzo mocno wierzga nóżkami jakby chciała go z siebie zrzucić, czasem jak był słabiej zapięty to zdarzało się że zjeżdzał i była awaria wtedy. A najlepiej jak ją juź wezmę do przebierania to podciąga nogi i podnosi wysoko pupę, pomaga w przebieraniu

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 22:43   #2073
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Mezul sie kapie to jeszcze poczytam.

PAULINA He he bomba w pieluszce :pZeby tylko nie wybuchla.

Cos mialam jeszcze napisac ale zapomnialam
Dobranoc.Przespanych nocek!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 22:43   #2074
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Helou

Beatka gratulacje za sesje naprawdę podziwiam dziewczyny które ciagna studia

Paulina- lekarz niezły, a drazenie wieku jeszcze lepsze hehe ja miałam ostatnio podobna sytuacje, jak lekarz zaczal na siatce centylowej pokazywać wymiary Helenki jakby miała 4 tygodnie a nie 4 mieisiace ( co tam, drobny szczegol ) i mu wyszlo cos ze jest strasznie dluga jak na swój wiek


A w ogole to przyszla dziś naklejka do pokoju Helenki- miałam marzenie, żeby w pokoiku przylepić ogromna naklejke z afrykańskimi zwierzętami, no trochę zeszlo ale w końcu naklejka dziś zawisla, taka trochę oszukana bo sa tez ptaszki i sowki ale normalnie ciesze się jak glupia, a jak pokoik fajnie wygląda, taka ☠☠☠☠☠☠☠ka a zupełnie inaczej to wszystko się prezentuje
i chyba my mamy więcej radości niż dziecko nie ma to jak wykorzystywanie dziecka do spełniania swoich marzen
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 22:45   #2075
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Nemosek, no z tą kupą to niby do 2 tygodni. U nas rekord to było chyba 9 dni. Jak go nie boli tzn że nie jest źle.

U okulisty wszystko ok. To teraz z lekarzy to już tylko neurologicznie opieka nam zostaje. Ano i w maju kardiolog kontrolnie.

Muszę jechać do galerii kupić sobie kurtkę i tak się biję z myślami czy jechać z małą. W sumie weszłabym do 3-4 sklepów ale i tak jakoś mam obiekcję przed łażeniem z nią po centrum handlowym...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 22:54   #2076
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

A wiem co mialam pidac
LINECZKA a Ty juz lepiej sie czujesz?

TASZANTA Za duzo gadasz:p lepiej pokaz!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Nemosek, no z tą kupą to niby do 2 tygodni. U nas rekord to było chyba 9 dni. Jak go nie boli tzn że nie jest źle.

U okulisty wszystko ok. To teraz z lekarzy to już tylko neurologicznie opieka nam zostaje. Ano i w maju kardiolog kontrolnie.

Muszę jechać do galerii kupić sobie kurtkę i tak się biję z myślami czy jechać z małą. W sumie weszłabym do 3-4 sklepów ale i tak jakoś mam obiekcję przed łażeniem z nią po centrum handlowym...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No w sumie to juz 3 raz jak tak dlugo nie robi wiec sie przyzwyczailam no ale teraz lobuz przegial.
Dobrze ze kolejny lekarz pozytywnie odhaczony.

Tez poluje na jakas kurtke albo plaszczyk parke.Pochwal sie jak cos upolujesz.
Ja z malym i tz na zakupy chodze do galerii.Boisz sie zarazow?

Dobra maz przyszedl czas spac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 23:04   #2077
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

Paulina- lekarz niezły, a drazenie wieku jeszcze lepsze hehe ja miałam ostatnio podobna sytuacje, jak lekarz zaczal na siatce centylowej pokazywać wymiary Helenki jakby miała 4 tygodnie a nie 4 mieisiace ( co tam, drobny szczegol ) i mu wyszlo cos ze jest strasznie dluga jak na swój wiek


A w ogole to przyszla dziś naklejka do pokoju Helenki- miałam marzenie, żeby w pokoiku przylepić ogromna naklejke z afrykańskimi zwierzętami, no trochę zeszlo ale w końcu naklejka dziś zawisla, taka trochę oszukana bo sa tez ptaszki i sowki ale normalnie ciesze się jak glupia, a jak pokoik fajnie wygląda, taka ☠☠☠☠☠☠☠ka a zupełnie inaczej to wszystko się prezentuje
i chyba my mamy więcej radości niż dziecko nie ma to jak wykorzystywanie dziecka do spełniania swoich marzen
Łiii tam co za różnica

Teraz to musisz pokazać nam tą naklejkę a najlepiej cały pokoik Helenki

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Nemosek, no z tą kupą to niby do 2 tygodni. U nas rekord to było chyba 9 dni. Jak go nie boli tzn że nie jest źle.

U okulisty wszystko ok. To teraz z lekarzy to już tylko neurologicznie opieka nam zostaje. Ano i w maju kardiolog kontrolnie.

Muszę jechać do galerii kupić sobie kurtkę i tak się biję z myślami czy jechać z małą. W sumie weszłabym do 3-4 sklepów ale i tak jakoś mam obiekcję przed łażeniem z nią po centrum handlowym...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super, super, super

U reszty specjalistów też na pewno ok

Weź ją niech poczuje smak szopingu

Nemosek - no ładunek wybuchowy, nie ma co Jak wystrzeli to kryj się kto może

Śpijcie dobrze mamcie i maluchy
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 03:48   #2078
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Tez poluje na jakas kurtke albo plaszczyk parke.Pochwal sie jak cos upolujesz.
Ja z malym i tz na zakupy chodze do galerii.Boisz sie zarazow?
No ja właśnie chcę parkę. Bo brakuje mi takiej przejściówki. Mam zimówkę a potem od razu taką pseudo skórkę.
A boję się zarazków. Tym bardziej bo Iga jeszcze tego szczepienia nie miała bo ma odroczone :/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 06:22   #2079
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Ona bardzo mocno wierzga nóżkami jakby chciała go z siebie zrzucić, czasem jak był słabiej zapięty to zdarzało się że zjeżdzał i była awaria wtedy. A najlepiej jak ją juź wezmę do przebierania to podciąga nogi i podnosi wysoko pupę, pomaga w przebieraniu

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Jeszcze, bo niedlugo sie to zmieni. Dzieciaki beda podnosic pupe, wierzgac i uciekac podczas przebierania. Co teraz wydaje sie smieszne, ale jak sie ma takiego brzdaca ktory nie chce zmieniac pieluchy to juz smieszne nie jest Ciezko wtedy zapiac nawet pieluche.

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Nemosek, no z tą kupą to niby do 2 tygodni. U nas rekord to było chyba 9 dni. Jak go nie boli tzn że nie jest źle.

U okulisty wszystko ok. To teraz z lekarzy to już tylko neurologicznie opieka nam zostaje. Ano i w maju kardiolog kontrolnie.

Muszę jechać do galerii kupić sobie kurtkę i tak się biję z myślami czy jechać z małą. W sumie weszłabym do 3-4 sklepów ale i tak jakoś mam obiekcję przed łażeniem z nią po centrum handlowym...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ja poluje na taka kurtke-mam juz z tej firmy zimowa od trzech lat i jest zaje...a
http://www.wellensteyn.com/wi_images...c0b5f90b4c.jpg


Ciekawe kiedy ja sie wyspie.Starszak sie budzi, Christian wstaje po 2 razy. Ja chora i wyleczyc sie od tygodni nie moge. Ehh.

ryba- a moze on jakiejs nietolerancji dostal i dlatego tak placze?Bo w tym wieku dzieci raczej sa juz pogodne, chyba ze im cos dokucza.

lineczka- oj, udrapal?Moje koty pomimo, ze moj starszak jest naprawde okropny do nich- nosi, wklada do wozka, ciagnie za ogon, jeszcze przychodza do niego w ncoy do lozka spac. Nawet nie fuknely,nie prychnely, nic. Ja nie wiem, co ja mam za koty. Inne juz dawno by chociaz ostrzegly, a te nic.
__________________


Daniel

Christian

Edytowane przez De28
Czas edycji: 2014-03-11 o 06:29
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 06:52   #2080
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Jeszcze, bo niedlugo sie to zmieni. Dzieciaki beda podnosic pupe, wierzgac i uciekac podczas przebierania. Co teraz wydaje sie smieszne, ale jak sie ma takiego brzdaca ktory nie chce zmieniac pieluchy to juz smieszne nie jest Ciezko wtedy zapiac nawet pieluche.




Ja poluje na taka kurtke-mam juz z tej firmy zimowa od trzech lat i jest zaje...a
http://www.wellensteyn.com/wi_images...c0b5f90b4c.jpg


Ciekawe kiedy ja sie wyspie.Starszak sie budzi, Christian wstaje po 2 razy. Ja chora i wyleczyc sie od tygodni nie moge. Ehh.

ryba- a moze on jakiejs nietolerancji dostal i dlatego tak placze?Bo w tym wieku dzieci raczej sa juz pogodne, chyba ze im cos dokucza.

lineczka- oj, udrapal?Moje koty pomimo, ze moj starszak jest naprawde okropny do nich- nosi, wklada do wozka, ciagnie za ogon, jeszcze przychodza do niego w ncoy do lozka spac. Nawet nie fuknely,nie prychnely, nic. Ja nie wiem, co ja mam za koty. Inne juz dawno by chociaz ostrzegly, a te nic.
Najpierw objal lapkami reke Nelki a za drugim razem udrapal ja w dlon i ma ryse czerwona :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 07:03   #2081
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Hahaha synuś mamusi. Cudna rozmowa, a śmiech też dobrze, że usłyszała


Nosz kurde, co on taki zakręcony. Współczuję, bo pewnie niezłe tam miałaś nerwy.


Ja też zaczynam żyć. Kooocham taką pogodę i jestem innym człowiekiem odrazu. Jeszcze troszkę cieplej, żeby móc cyca wyciągnąć i będzie już cud malina


Mój ogólnie taki łysolek mały jest


O jej, ale długo tę nóżkę miała tak ściśniętą?



Ja natomiast codziennie chciałabym przetrzymać Filipa z nadzieją, że wtedy dłużej by pospał i nie robił mi pobudki o 7 rano. Niestety moje dziecko o godzinie 20 jest już tak marudne, że nie idzie go przetrzymać ani chwili dłużej


Dwa tygodnie bez kupy? Dwa dni nie robił i już mnie to drażniło. Choć wiem, że to właśnie dobrze, bo znaczy, że się wchłania nasze mleczko prawie w całości. Ale jakoś tak mi lżej jak kupa pójdzie

A w tym nosidle to już sobie tak śmigasz po mieście? Ja muszę się w chuście wybrać na spacerek ale się czaje jeszcze
Kurcze, fajnie Ci mały śpi. Mój kładzie sie 21:30-22 [ no chyba ze cudem to 21] i wstaje i tak kolo 6.. ;P

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Rybko Tak czytam może Kacper ma teraz ten skok z lękiem separacyjnym ?
A i dobrze że wyszłaś na chwilę i ochłonełaś.Przynajmniej się uspokoiłaś.Nie tylko Ty jedna tak masz.Lepiej wyjsc i dac upust emocjom choc na chwilę.Mi pomagaja głebokie wdechy i wydechy.

Mi sie nieraz zdarza powiedzieć coś podniesionym głosem do Tymka a potem ganię sie za to i jest mi tak cholernie przykro.Bo co to dziecko winne

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------



O żesz to spadam

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------



Wiem durna jestem ale ja póki sie nic nie dzieje to staram się nie panikowac.Ale macie racje wszystkie prawie 2 tyg. to już lekkie przegięcie

A śmigam sobie śmigam.A te dziwne spojrzenia ludzi mnie bawią
Mam wrażenie że niektórzy chcą mi dziecko wyrwać z tego ustrojstwa

Pokaż Fifolca
SKOK? przecież dopiero sie skończył!!
idę kuknąć.
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Helou

Beatka gratulacje za sesje naprawdę podziwiam dziewczyny które ciagna studia

Paulina- lekarz niezły, a drazenie wieku jeszcze lepsze hehe ja miałam ostatnio podobna sytuacje, jak lekarz zaczal na siatce centylowej pokazywać wymiary Helenki jakby miała 4 tygodnie a nie 4 mieisiace ( co tam, drobny szczegol ) i mu wyszlo cos ze jest strasznie dluga jak na swój wiek


A w ogole to przyszla dziś naklejka do pokoju Helenki- miałam marzenie, żeby w pokoiku przylepić ogromna naklejke z afrykańskimi zwierzętami, no trochę zeszlo ale w końcu naklejka dziś zawisla, taka trochę oszukana bo sa tez ptaszki i sowki ale normalnie ciesze się jak glupia, a jak pokoik fajnie wygląda, taka ☠☠☠☠☠☠☠ka a zupełnie inaczej to wszystko się prezentuje
i chyba my mamy więcej radości niż dziecko nie ma to jak wykorzystywanie dziecka do spełniania swoich marzen
lepiej pokaż ten pokoik a nie się chwalisz

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Nemosek, no z tą kupą to niby do 2 tygodni. U nas rekord to było chyba 9 dni. Jak go nie boli tzn że nie jest źle.

U okulisty wszystko ok. To teraz z lekarzy to już tylko neurologicznie opieka nam zostaje. Ano i w maju kardiolog kontrolnie.

Muszę jechać do galerii kupić sobie kurtkę i tak się biję z myślami czy jechać z małą. W sumie weszłabym do 3-4 sklepów ale i tak jakoś mam obiekcję przed łażeniem z nią po centrum handlowym...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Jeszcze, bo niedlugo sie to zmieni. Dzieciaki beda podnosic pupe, wierzgac i uciekac podczas przebierania. Co teraz wydaje sie smieszne, ale jak sie ma takiego brzdaca ktory nie chce zmieniac pieluchy to juz smieszne nie jest Ciezko wtedy zapiac nawet pieluche.




Ja poluje na taka kurtke-mam juz z tej firmy zimowa od trzech lat i jest zaje...a
http://www.wellensteyn.com/wi_images...c0b5f90b4c.jpg


Ciekawe kiedy ja sie wyspie.Starszak sie budzi, Christian wstaje po 2 razy. Ja chora i wyleczyc sie od tygodni nie moge. Ehh.

ryba- a moze on jakiejs nietolerancji dostal i dlatego tak placze?Bo w tym wieku dzieci raczej sa juz pogodne, chyba ze im cos dokucza.

lineczka- oj, udrapal?Moje koty pomimo, ze moj starszak jest naprawde okropny do nich- nosi, wklada do wozka, ciagnie za ogon, jeszcze przychodza do niego w ncoy do lozka spac. Nawet nie fuknely,nie prychnely, nic. Ja nie wiem, co ja mam za koty. Inne juz dawno by chociaz ostrzegly, a te nic.
przytulam!

a kurtka fajna
Ogólnie to on jest na pepti, bo pediatra podejrzewała nietolerancje laktozy, wysłala nas do alergologa [trafiliśmy jak na tą neurolog ] i kazała do 6 miesiaca pić pepti [po badaniach] a w 6 mieszać z COMFORTEM przez dwa miesiace a potem zwykłe.. o ile nie będzie gorzej. Jak byliśmy na wizycie wtedy co u chirurga byliśmy to powiedziała zeby spokojnie rozszerzać dietę, a gdyby wyszła wysypka albo cos niepokojącego to wtedy odstawic i do niej przyjść.. niepokojące były kupki, ale pediatra powiedziała ze młody organizm to moze róznie reagować i wracać d tych rzeczy za jakiś czas.
No ale nie wprowadziłam jeszcze tego mleka comfort.. dwa dni nie podawałam nic bo kupki byly tragiczne i bol brzuszka. a teraz kupka ladna byla, brzuszek nie boli... wiec nie wiem...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 07:08   #2082
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja poproszę, a najlepiej dzisiaj coś mocniejszego bym wypiła. Jestem padnięta, maluchy w ogóle nie spały w dzień, a płacz maleńkiej mnie dobił i widok szarych nóżek

Też sie zastanawiałam Paulina czemu alibaba :P

Moje maluchy dostały od babci (teściowej) karton pampersów tych z lidla cieszę się bardzo, mimo że wiem, ze teraz u teściów krucho z kasą, ale wspieramy ich
Super gest.

Ryba- nie rozszerzaj mu moze diety, oprocz tego co teraz toleruje?Poczekaj moze jeszcze z miesiac? Bo dzieci w tym wieku bez powodu raczej nie placza.

Ale wam zazdroszcze takiego spania. Marzy mi sie od 21 do 6. Ale maly wstaje dwa razy na mleko. o 2 i o 5.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 07:19   #2083
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Maoami co to Bidza?Biedra?
Lineczka Biedna Nelka ... i Rysiek też

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

I zaczynam się martwić.
W ten czwartek będzie 2 tygodnie jak kupy nie ma,tylko takie dwa małe kleksiki ale mini mini(sory za obrazowość).Podałam dzisiaj pół czopka i dalej nic
A bąki przeokrutnie śmierdzące.


A i chyba pożegnam sie z wózkiem na jakis czas.W ndz testowalismy spacerówkę ale denerwuje mnie jej wielkość i ciężkość.Małemu wprawdzie było wygodnie,rozglądał się na boki,leżał jak król ale jeszcze nie żegnamy sie z gondolką
Tymczasem na razie najlepszym środkiem transportu jest dla mnie nosidło.Wkladam,zapinam i idę
Super sie nosi i mały bardzo polubił.I nie muszę tachać wózka.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------


Przypomniałas mi że własnie wagę Majci pominęłam.
duża dziewczynka!
No już
Ktoś odpisał Biga




Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Hej ponieważ nigdy nie udaje mi się nadrobić i przez to wypadam z rytmu i nie chce mi się pisać, to tym razem ostatnie dwie strony tylko nadrabiam
Często czytam z tel jak karmię, ale ponieważ już nie trwa to godzinami jak kiedyś, to zdążę jedną stronę przeczytać i koniec, bo Filip chce pogadać z mamą


Heh myślałam, że tylko moja ma takie pomysły. Moja mówi "biła cie mama po głowie?" Ale ja raczej się z tego śmieje


Ja dziś miałam otwarte. Ogólnie mam ostatnio fazę wietrzenia, bo mały ciągle ma zapchany nosek. Chyba będzie trzeba zainwestować w nawilżacz.


Moja twierdzi, że dopóki nie ma kupy, to dziecko może 12 godzin w jednym pampersie, więc nawet nie muszę się zastanawiać czy by przebrała


Ja bym brała tę ofertę z urzędu. Zawsze to umowa na papierze i pensja o czasie. A jakby nie wyszło, to myślisz, że mógłby wrócić do Twojego taty? Czy już nie bardzo?




Super. Ja też już chce


Ja też pamiętam jak było mi ciężko z kp. Chyba dopiero od niedawna zaczęłam doceniać jaka to faktycznie wygoda, oszczędność itp. Myślałam, że nigdy nie nadejdzie taki czas

Myślałam, że tylko dwie strony, to będzie łatwo i szybko. Nic z tego czytam dalej
Mój tata jest dość obrazalski i nie wiem jakby było

Dzień dobry miałam napisać więcej ale córka mi piszczy już za uchem więc pora iść po miseczkę i łyżeczkę i będziemy jeść kaszkę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 07:26   #2084
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witaaaam z rana mega niewyspana ;(
ale to nie przez Kacpra, byl wczoraj taki placzliwy [ swoja droga nie sadzilam ze mozna TYLE plakac] i meczacy ze padl [oczywiscie ze mna przy łóżeczku] i wstal o 5 . ja jakos spac nie mogłam... do 3 ie krecilam potem o 5 pobudka i o 6 na godzinke sie zdrzemnelam ...

Dzisiaj tez takie sloneczko azvsie humor poprawia szkoda ze na Kacpra nie dziala i juz dokazuje ;(

czytam o tym skoku:
22-26 tygodni (relacje- lek separacyjny)

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

De- musze wprowdzic gluten [ rozmawialam wczoraj z pediatra] wiec "rozszerzac usze" poki co zrobilam mu sobote i nd wolna od warzyw i owocow i dzis chcialam sdac groszek... ale na rzecz" zrezygnuje z groszku .. to mam glutenu tez nie wprowadzac ? [ chcialsam gluten dopiero za tydzien ale juz kupilam kaszke....]
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 07:38   #2085
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

ryba- ja bym najpierw uspokoila jego brzuszek-bo w koncu nie bedziesz wiedziec od czego go boli.
__________________


Daniel

Christian

Edytowane przez De28
Czas edycji: 2014-03-11 o 07:45
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 07:47   #2086
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
raba- ja bym najpierw uspokoila jego brzuszek-bo w koncu nie bedziesz wiedziec od czego go boli.
no juz jest ok z brzuszkiem. dlatego mu przez week nic nie podawalam zeby sie uspokoil i wzoraj juz bylo ok, brzuszek mieciutki, kupka w miare ,
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 07:57   #2087
Basiaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 342
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dziewczyny jadę do ortopedy trzymajcie kciuki

Najgorsze że muszę autobusem, a mała kaszle i smarka, no ale nie ma mnie kto zawieść, mąż do W-wy pojechał

Odezwe sie jak wrócę
Basiaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 07:58   #2088
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

ryba- ja bym groszku nie dawala, jezeli maly ma takie problemy z brzuszkiem. I jezeli wprowadzasz gluten, to narazie wstrzymaj sie kilka dni z warzywkami.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 08:02   #2089
Miss Triss
Zadomowienie
 
Avatar Miss Triss
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzień dobry Kochane!
Wczoraj nie miałam czasu zajrzeć, bo cały dzień spędziłam u koleżanki i jej 2-miesięcznej Juleczki. Poszłyśmy na długi spacer i pogadałyśmy sobie za wszystkie czasy, a ostatnio widziałyśmy się po jej porodzie jak przyszłam ją odwiedzić. Dzisiaj też za bardzo nie mam czasu, bo muszę jechać z Małą do dermatologa - wyszły jej na policzkach takie dziwne krostki i zaczerwienienia, nie wiem od czego to jest i wolę to sprawdzić.
A tak poza tym to u mnie wiosna na całego, aż chce się żyć!
Obiecuję, że w wolnej chwili nadrobię i poczytam co u Was, bo już się stęskniłam.
Pozdrawiam Was serdecznie i całuję gorąco!
__________________
Dziecko to uwidoczniona miłość.
- Novalis -

Miss Triss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 08:13   #2090
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II


Wczoraj moje dziecko skończyło 4 miesiące. I tak się zastanawiam, dlaczego tak jest że ona nadal budzi się 3 razy w nocy?! Ma regularne godziny o których się budzi a od 6 już nie ma spania Chciałabym żeby tak troszke mi odpuściła z tym wstawaniem Ten głodomorek nie może się najeść? Oprócz tego EWIDENTNIE ząbki,od wczoraj Takiego płaczu zdenerwowania wkładania do buźki jeszcze nie było.

Jak tam dzień mężczyzn?Poświętowały?

Basia straszne to co musicie przeżywać, najważniejsze że udało się w porę zareagować

nemosek wypij sobie rumianek,ja piję a później jest kupa. Zauważyłam taką zależność u nas i jak narazie działa

ryba to że wyszłaś pooddychać to nic niestosownego, uważam takie zachowanie za bardzo dojrzałe. Lepsze to niż płacz nad łóżeczkiem z bezsilności czy niepotrzebne krzyki na dziecko. Zresztą mi też już się zdarzyło wyjść do innego pokoju chociaż na chwilkę złapać oddech i uspokoić się.Z tego co mi bratowa kiedyś mówiła taka umiejętność jest przydatna na przyszłość

paulina ale alibaba z tego lekarzaMoże faktycznie się zestresował ale z drugiej strony jako taki lekarz powinien być przygotowany na takie sytuacje gdy dziecko płacze.

maomami nie patrz na obrażalskiego tatę bo on za Ciebie życia nie przeżyje

Taszanta koniecznie pokaż bo jestem ciekawa że aż mnie nosi

kociak też potrzebuję kurtki, zapowiedziałam mężowi że nie mam kurtki na przedwiośnie Zdziwił się że sobie wymyśliłam taki miesiąc, ale naprawde na taką przejściówkę nie mam nic, AAA no i butów też nie mam.Może namówię męża na jakiś wypad do galerii?

Jest piękna pogoda a ja odzyskuję chęć do życia!!


miłego dnia mamusie
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 08:31   #2091
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II



odzyskałam w końcu laptopa i ponadrabiałam "na normalnie".
Beatko spóźnione życzenia imieninowe

Basiaa, biedna malutka Ale bym się zestresowała jakby takie coś się Ulijce zrobiło

mao ja bym sie jednak na Waszym miejscu zdecydowała na pewną umowę, ubezpieczenie jest naprawdę warte tego,a poza tym właśnie chodzi o kredyty. A tata raczej nie da Twojemu mężulowi umowy, bo ja np. mam 2500 na umowie i od tego odprowadzamy JEDYNE 1100zł składek....

Nemosku - 2 tygodnie bez kupy toż to abstrakcja
Już widzę jakie by u nas sceny były


Dziękuję dziewczyny za info o pampkach, wczoraj kupiliśmy I ewidentnie albo ma alergię na Dady nagle , albo są 3 za małe i za duży kontakt z zasikanym pampersem wtedy ma. Wczoraj cały dzień używaliśmy babydream 4 i dzisiaj o niebo lepiej, a widziałam że te chrostki już ją bolały wczoraj:/

U nas wczoraj było z 20 stopni, znajomy opowiadał, że na tarasie w słocu termometr w niedziele pokazywał mu 26 stopni Niestety nie bylyśmy na spacerku wczoraj.......... ale dzisiaj nadrobimy...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 08:47   #2092
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jadę do ortopedy trzymajcie kciuki

Najgorsze że muszę autobusem, a mała kaszle i smarka, no ale nie ma mnie kto zawieść, mąż do W-wy pojechał

Odezwe sie jak wrócę


Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
ryba- ja bym groszku nie dawala, jezeli maly ma takie problemy z brzuszkiem. I jezeli wprowadzasz gluten, to narazie wstrzymaj sie kilka dni z warzywkami.
tak poczekam z tydzien... a groszku wogole? czy np. za miesiac ok?
bo ja te "pierwsze łyzeczki" albo dostalam albo kupiłam i groszek to 0od 4 miesiaca jest,, ale chcialam dac później wlasnie z powodu brzuszka...


kyte- oj współczuje ząbków... wytrwałości

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość


odzyskałam w końcu laptopa i ponadrabiałam "na normalnie".
Beatko spóźnione życzenia imieninowe

Basiaa, biedna malutka Ale bym się zestresowała jakby takie coś się Ulijce zrobiło

mao ja bym sie jednak na Waszym miejscu zdecydowała na pewną umowę, ubezpieczenie jest naprawdę warte tego,a poza tym właśnie chodzi o kredyty. A tata raczej nie da Twojemu mężulowi umowy, bo ja np. mam 2500 na umowie i od tego odprowadzamy JEDYNE 1100zł składek....

Nemosku - 2 tygodnie bez kupy toż to abstrakcja
Już widzę jakie by u nas sceny były


Dziękuję dziewczyny za info o pampkach, wczoraj kupiliśmy I ewidentnie albo ma alergię na Dady nagle , albo są 3 za małe i za duży kontakt z zasikanym pampersem wtedy ma. Wczoraj cały dzień używaliśmy babydream 4 i dzisiaj o niebo lepiej, a widziałam że te chrostki już ją bolały wczoraj:/

U nas wczoraj było z 20 stopni, znajomy opowiadał, że na tarasie w słocu termometr w niedziele pokazywał mu 26 stopni Niestety nie bylyśmy na spacerku wczoraj.......... ale dzisiaj nadrobimy...
moze i kontakt bo Kacper jak z 2 na 3 przechodzilismy i jeszcze w 2 na noc byl to ranomial takie lekko czerwone, z tym ze na siusiaku. i teraz co pytalam c mam zrobic bo ma takiego czerwonego to tez z tego powodu, ale po prostu za długo spał w jednym pampie:P [ bo go w nocy nie przebieram jak spi] :P


ekstra składki

ktosiula
bo Ci miałam odpisac.... nie mam bepanthenu ale posmarowałam ziajka nawilżającą. a cwiczymy z tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=mDGTrXr5j5s
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 09:19   #2093
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Hej ponieważ nigdy nie udaje mi się nadrobić i przez to wypadam z rytmu i nie chce mi się pisać, to tym razem ostatnie dwie strony tylko nadrabiam
Często czytam z tel jak karmię, ale ponieważ już nie trwa to godzinami jak kiedyś, to zdążę jedną stronę przeczytać i koniec, bo Filip chce pogadać z mamą


Heh myślałam, że tylko moja ma takie pomysły. Moja mówi "biła cie mama po głowie?" Ale ja raczej się z tego śmieje


Ja dziś miałam otwarte. Ogólnie mam ostatnio fazę wietrzenia, bo mały ciągle ma zapchany nosek. Chyba będzie trzeba zainwestować w nawilżacz.


Moja twierdzi, że dopóki nie ma kupy, to dziecko może 12 godzin w jednym pampersie, więc nawet nie muszę się zastanawiać czy by przebrała


Ja bym brała tę ofertę z urzędu. Zawsze to umowa na papierze i pensja o czasie. A jakby nie wyszło, to myślisz, że mógłby wrócić do Twojego taty? Czy już nie bardzo?




Super. Ja też już chce


Ja też pamiętam jak było mi ciężko z kp. Chyba dopiero od niedawna zaczęłam doceniać jaka to faktycznie wygoda, oszczędność itp. Myślałam, że nigdy nie nadejdzie taki czas

Myślałam, że tylko dwie strony, to będzie łatwo i szybko. Nic z tego czytam dalej
oj tak,mam tak samo z,kp


mala pospala do polnocy,bylismy z M. w szoku.w nocy chyba 3 pobudki,ok.7 placz,kropelki,baki,kupa i spala do 9

a ja weszlam w spodnie,ktore kupowalam jakies 3 lata temu i odstaja w pasie- lubie to!!!
krotko je nosilam,bo przestalam wchodzic,a to takie fajne rurki,ze zostawilam
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kochane!
Wczoraj nie miałam czasu zajrzeć, bo cały dzień spędziłam u koleżanki i jej 2-miesięcznej Juleczki. Poszłyśmy na długi spacer i pogadałyśmy sobie za wszystkie czasy, a ostatnio widziałyśmy się po jej porodzie jak przyszłam ją odwiedzić. Dzisiaj też za bardzo nie mam czasu, bo muszę jechać z Małą do dermatologa - wyszły jej na policzkach takie dziwne krostki i zaczerwienienia, nie wiem od czego to jest i wolę to sprawdzić.
A tak poza tym to u mnie wiosna na całego, aż chce się żyć!
Obiecuję, że w wolnej chwili nadrobię i poczytam co u Was, bo już się stęskniłam.
Pozdrawiam Was serdecznie i całuję gorąco!



ciekawe od czego te krostki...kciuki za wizyte


Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość

Wczoraj moje dziecko skończyło 4 miesiące. I tak się zastanawiam, dlaczego tak jest że ona nadal budzi się 3 razy w nocy?! Ma regularne godziny o których się budzi a od 6 już nie ma spania Chciałabym żeby tak troszke mi odpuściła z tym wstawaniem Ten głodomorek nie może się najeść? Oprócz tego EWIDENTNIE ząbki,od wczoraj Takiego płaczu zdenerwowania wkładania do buźki jeszcze nie było.

Jak tam dzień mężczyzn?Poświętowały?

Basia straszne to co musicie przeżywać, najważniejsze że udało się w porę zareagować

nemosek wypij sobie rumianek,ja piję a później jest kupa. Zauważyłam taką zależność u nas i jak narazie działa

ryba to że wyszłaś pooddychać to nic niestosownego, uważam takie zachowanie za bardzo dojrzałe. Lepsze to niż płacz nad łóżeczkiem z bezsilności czy niepotrzebne krzyki na dziecko. Zresztą mi też już się zdarzyło wyjść do innego pokoju chociaż na chwilkę złapać oddech i uspokoić się.Z tego co mi bratowa kiedyś mówiła taka umiejętność jest przydatna na przyszłość

paulina ale alibaba z tego lekarzaMoże faktycznie się zestresował ale z drugiej strony jako taki lekarz powinien być przygotowany na takie sytuacje gdy dziecko płacze.

maomami nie patrz na obrażalskiego tatę bo on za Ciebie życia nie przeżyje

Taszanta koniecznie pokaż bo jestem ciekawa że aż mnie nosi

kociak też potrzebuję kurtki, zapowiedziałam mężowi że nie mam kurtki na przedwiośnie Zdziwił się że sobie wymyśliłam taki miesiąc, ale naprawde na taką przejściówkę nie mam nic, AAA no i butów też nie mam.Może namówię męża na jakiś wypad do galerii?

Jest piękna pogoda a ja odzyskuję chęć do życia!!


miłego dnia mamusie
ja myslalam,ze dzien mezczyzn jest 9.03 i kupilam M. batonikap
oj,zabki...brrrr....
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 09:28   #2094
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość



tak poczekam z tydzien... a groszku wogole? czy np. za miesiac ok?
bo ja te "pierwsze łyzeczki" albo dostalam albo kupiłam i groszek to 0od 4 miesiaca jest,, ale chcialam dac później wlasnie z powodu brzuszka...


kyte- oj współczuje ząbków... wytrwałości

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------


moze i kontakt bo Kacper jak z 2 na 3 przechodzilismy i jeszcze w 2 na noc byl to ranomial takie lekko czerwone, z tym ze na siusiaku. i teraz co pytalam c mam zrobic bo ma takiego czerwonego to tez z tego powodu, ale po prostu za długo spał w jednym pampie:P [ bo go w nocy nie przebieram jak spi] :P


ekstra składki

ktosiula
bo Ci miałam odpisac.... nie mam bepanthenu ale posmarowałam ziajka nawilżającą. a cwiczymy z tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=mDGTrXr5j5s
no skłądki zabijają...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 09:29   #2095
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzien dobry
Tak czytam ile spia Wasze dzieci i Wam zazdroszcze. U nas pobudki w nocy co 2 godziny

Chorobsko teraz poszlo mi na zatoki. Od dwoch dni boli mnie cala glowa :/ przy okazji zeby, ucho, oko po lewej stronie :/
Nam z grubsza poprzechodzilo to tesciowa od nowa chora :/. Tak ta choroba krazy w kolko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez domii29
Czas edycji: 2014-03-11 o 09:32
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 09:49   #2096
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

oj Domii uwazaj eby Jas nie zachorował
jak on sie budzi co te 2 h to na jedzenie?? ile wtedy zjada?



poszlam z malym do sklepu, kurde taki upal ;o lekki wetrzyk, sloneczko <3 jeszcze zimny sommersby/redss/Desperados <3 kocham to ;d

no i myslala ze maly dospi na balkonoe... taaaa 3 minuty- darzylam wstawic pranie obudzil sie- mamy nie ma i placz

ak to ten skok i on tak 4 tyg ma wygladac to xskacze z balkonu [ moze dlatego ze tamten poszedł w miare ok to ten mi nie popsuci ]
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 10:00   #2097
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

No to ładnie.U rodziny tżta jelitówka. Dzieci chore szwagierka chora teraz teściowa pojechała do niej, oby mąż nie załapał..Szczęście że nie miałam czasu na spotkanie ze szwagierką bo już jej synek wymiotował, ale myślała że to zatrucie pokarmowe. Tak to już bym miała malutką załatwioną .

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
oj tak,mam tak samo z,kp


mala pospala do polnocy,bylismy z M. w szoku.w nocy chyba 3 pobudki,ok.7 placz,kropelki,baki,kupa i spala do 9

a ja weszlam w spodnie,ktore kupowalam jakies 3 lata temu i odstaja w pasie- lubie to!!!
krotko je nosilam,bo przestalam wchodzic,a to takie fajne rurki,ze zostawilam
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------






ciekawe od czego te krostki...kciuki za wizyte




ja myslalam,ze dzien mezczyzn jest 9.03 i kupilam M. batonikap
oj,zabki...brrrr....
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale z nas HOT MAMUŚKI
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Tak czytam ile spia Wasze dzieci i Wam zazdroszcze. U nas pobudki w nocy co 2 godziny

Chorobsko teraz poszlo mi na zatoki. Od dwoch dni boli mnie cala glowa :/ przy okazji zeby, ucho, oko po lewej stronie :/
Nam z grubsza poprzechodzilo to tesciowa od nowa chora :/. Tak ta choroba krazy w kolko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U nas to samo


Malutka mi pospała godzinke a ja zdąrzyłam przynajmniej poprasować
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 10:13   #2098
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Czy uważacie ze jeżeli jest taka ładna pogoda to mozna miec otwarte okno ?
jak najbardziej
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
LINECZKA a Ty juz lepiej sie czujesz?

Tez poluje na jakas kurtke albo plaszczyk parke.Pochwal sie jak cos upolujesz.
Ja z malym i tz na zakupy chodze do galerii.Boisz sie zarazow?
ciut lepiej się czuję ale dycham jak gruźlik

też szukam czegoś na wiosnę i kurde widziałam na Reserved online kurtke fajną ale kurde 300zł kosztowała to trochę za dużo


heja banana!
jesteśmy po szczepieniu Nela mając 18 tygodni waży 7500g i ma 63cm [Rybko, dopiszesz? ] popłakała trochę przy ukłuciu a przez większość czasu się śmiała do pediatry i pielęgniarek a w gabinecie piszczałą [jej ulubione nowe zajęcie- wczoraj piszczała ze 20 min aż jak przestała to wraz to słyszałam ]
osłuchowo nic nie wyszło gardełko też nie zaczerwienione więc szczepiłyśmy i idziemy dzisiaj na spacer! bo tak super jest


trzymajcie kciuki o 13! mój TŻ ma drugi etap rozmowy
a ja tymczasem idę na allegro zamówię pakę chusteczek nawilżanych
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 10:15   #2099
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam słonecznie
Współczuję nocek, u nas rekordy w spaniu Majka pobija, dziś spała do 9 o 6 sie troche kreciła, mąż dał jej smoka i poszedł do łazienki, wraca a smok wypluty i mała śpi rozwalona jak żaba a już chciał mleko robić teraz fika z karuzelką.

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jadę do ortopedy trzymajcie kciuki

Najgorsze że muszę autobusem, a mała kaszle i smarka, no ale nie ma mnie kto zawieść, mąż do W-wy pojechał

Odezwe sie jak wrócę
Ale wyprawa... mocno zaciśnięte!

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kochane!
Wczoraj nie miałam czasu zajrzeć, bo cały dzień spędziłam u koleżanki i jej 2-miesięcznej Juleczki. Poszłyśmy na długi spacer i pogadałyśmy sobie za wszystkie czasy, a ostatnio widziałyśmy się po jej porodzie jak przyszłam ją odwiedzić. Dzisiaj też za bardzo nie mam czasu, bo muszę jechać z Małą do dermatologa - wyszły jej na policzkach takie dziwne krostki i zaczerwienienia, nie wiem od czego to jest i wolę to sprawdzić.
A tak poza tym to u mnie wiosna na całego, aż chce się żyć!
Obiecuję, że w wolnej chwili nadrobię i poczytam co u Was, bo już się stęskniłam.
Pozdrawiam Was serdecznie i całuję gorąco!
Ciekawe co to? Daj znać

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość

Wczoraj moje dziecko skończyło 4 miesiące. I tak się zastanawiam, dlaczego tak jest że ona nadal budzi się 3 razy w nocy?! Ma regularne godziny o których się budzi a od 6 już nie ma spania Chciałabym żeby tak troszke mi odpuściła z tym wstawaniem Ten głodomorek nie może się najeść? Oprócz tego EWIDENTNIE ząbki,od wczoraj Takiego płaczu zdenerwowania wkładania do buźki jeszcze nie było.

Jak tam dzień mężczyzn?Poświętowały?


Jest piękna pogoda a ja odzyskuję chęć do życia!!


miłego dnia mamusie
Buziaki dla niuni
Już ząbki to żeby nie dawały małej za bardzo we znaki i wyszły bezboleśnie

Taa...okres mam

Aż chce się żyć jak słonko wita po obudzeniu

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość


odzyskałam w końcu laptopa i ponadrabiałam "na normalnie".

Dziękuję dziewczyny za info o pampkach, wczoraj kupiliśmy I ewidentnie albo ma alergię na Dady nagle , albo są 3 za małe i za duży kontakt z zasikanym pampersem wtedy ma. Wczoraj cały dzień używaliśmy babydream 4 i dzisiaj o niebo lepiej, a widziałam że te chrostki już ją bolały wczoraj:/

U nas wczoraj było z 20 stopni, znajomy opowiadał, że na tarasie w słocu termometr w niedziele pokazywał mu 26 stopni Niestety nie bylyśmy na spacerku wczoraj.......... ale dzisiaj nadrobimy...


Super, że krosteczki znikają i mała pupcia ma się dobrze

Ach cudne temperatury, tylko na dworze przebywać

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Tak czytam ile spia Wasze dzieci i Wam zazdroszcze. U nas pobudki w nocy co 2 godziny

Chorobsko teraz poszlo mi na zatoki. Od dwoch dni boli mnie cala glowa :/ przy okazji zeby, ucho, oko po lewej stronie :/
Nam z grubsza poprzechodzilo to tesciowa od nowa chora :/. Tak ta choroba krazy w kolko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Współczuję nocek

Ale Cię trzyma to dziadostwo kuruj się
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 10:24   #2100
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
jak najbardziej

ciut lepiej się czuję ale dycham jak gruźlik

też szukam czegoś na wiosnę i kurde widziałam na Reserved online kurtke fajną ale kurde 300zł kosztowała to trochę za dużo


heja banana!
jesteśmy po szczepieniu Nela mając 18 tygodni waży 7500g i ma 63cm [Rybko, dopiszesz? ] popłakała trochę przy ukłuciu a przez większość czasu się śmiała do pediatry i pielęgniarek a w gabinecie piszczałą [jej ulubione nowe zajęcie- wczoraj piszczała ze 20 min aż jak przestała to wraz to słyszałam ]
osłuchowo nic nie wyszło gardełko też nie zaczerwienione więc szczepiłyśmy i idziemy dzisiaj na spacer! bo tak super jest


trzymajcie kciuki o 13! mój TŻ ma drugi etap rozmowy
a ja tymczasem idę na allegro zamówię pakę chusteczek nawilżanych
sprzedam Ci swoją w którą miesciłam sie 3 lata temu tez z reserved haha ;p

Piękna waga!!! a jednak zaszczepili, nie bali sie ze po katarku?
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.