Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 19:47   #991
Kanula
Zadomowienie
 
Avatar Kanula
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A jak u was przebiega tłusty czwartek? Ja już na słodycze patrzeć nie mogę...
Mnie pokarało za moje obżarstwo! Wcinałam sobie spokojnie pączek za pączkiem i jak kończyłam jeść piątego to wbiła mi się w niego korona od implantu która kosztowała 3300 zł Masakra. Odechciało mi się dalszego jedzenia pączków Zadzwoniłam do mojej kliniki gdzie robię zęby i powiedzieli, że prawdopodobnie będę musiała płacić kolejne 3300 zł za nowego Wszyscy mówili że jak połknęłam to w końcu się go pozbędę i można odszukać Ale miałam rozkminkę co robić Na szczęście miałam zatwardzenie i nie zdążyłam zabrać się za poszukiwania i dostałam tel, że zrobią mi nowy bo przejrzeli dokumentację i stwierdzili, że miałam na tymczasowym gwincie i kleju Kurde laski nikomu nie życzę takich dylematów

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
no właśnie to dziwne, ale nie są bardziej proste , włosy mam wtedy też bardziej uniesione, nie wiem czemu tak jest no ale jest będę musiała o nie teraz bardziej dbać, ale zrobi się muszę kupić jakieś oleje bo już wszystko wykończyłam, chyba wypróbuję najzwyklejszy olej z pestek winogron bo jeszcze go nie miałam, a jak wykończę maski te co mam to kupię biovaxy

teraz muszę kupić kremy do twarzy, znalazłam jeden na kwc z pharmaceris, ale na allegro go nie ma, na dozie też będę szukać dalej
Ja też mam ładniejsze włosy po farbie i bardziej proste
__________________
"Pracuj tak ciężko nad sobą, byś nie miał czasu krytykować innych"
Kanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 19:48   #992
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
mnie uratował effaclar duo plus drugi albo trzeci dzień smaruje i normalnie niebo a ziemia, a też jakieś cuda mi się narobiły nie wiem od czego, Tzn już ich nie ma kocham effaclara
Ja muszę się zdecydować na ten Sylveco brzozowy. Miałam Ziaje z awodado, krem półtłusty z Iwostin, olej arganowy i nic nie pomogło, jedynie olej na chwile Jak Syleveco nie pomoze to nie wiem co zrobie. Smarowałam nawet maścią od derma którą miałam przepisaną na wysuszenie kuracją trądzikową i nic
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 19:52   #993
Kanula
Zadomowienie
 
Avatar Kanula
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Na takie http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,173
Tylko na żywo praktycznie nie widać tej różnicy kolorów, bardzo elegancko wyglądają W środku mamy grawer, imię i data ślubu
My mamy takie ale z białego złota+ ja mam brylanciki na rancie z jednej str Generalnie bardzo podobne Te są super :0 Lubię połączenie białego i żółtego złota
__________________
"Pracuj tak ciężko nad sobą, byś nie miał czasu krytykować innych"
Kanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:00   #994
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja muszę się zdecydować na ten Sylveco brzozowy. Miałam Ziaje z awodado, krem półtłusty z Iwostin, olej arganowy i nic nie pomogło, jedynie olej na chwile Jak Syleveco nie pomoze to nie wiem co zrobie. Smarowałam nawet maścią od derma którą miałam przepisaną na wysuszenie kuracją trądzikową i nic
spróbuj sobie tego białego jelenia, fajny jest nie zapycha, nie jest tłusty
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:04   #995
Kanula
Zadomowienie
 
Avatar Kanula
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4542969 7]aktualizacja
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=174501

może jakościowo dupy nie urywa, ale widać długość [/QUOTE]

No proszę jaki patent z lusterkiem A ja głupia męczę się zawsze i wkurzam, że nie umiem wcelować

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4544434 0]Nowy odc PLL <3 widziałam tuż po 6, bo dziś piękną poranną godziną rozpoczęłam zajęcia :-P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Co to jest PLL?
__________________
"Pracuj tak ciężko nad sobą, byś nie miał czasu krytykować innych"
Kanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:05   #996
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

O matko, Kanula, współczuję z tym implantem Wiem jak to jest inwestować w zęby, więc nie zazdroszczę dylematów Ale w końcu ze względu na to, że był przyklejony tymczasowo, to nowego zrobią Ci za darmo

PLL - Pretty Little Liars
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:21   #997
Kanula
Zadomowienie
 
Avatar Kanula
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Tak rzadko ? Ja jak nie zjem obiadu z mięsem to jestem głodna Max 2 dni bez mięsa żyję
Ja też nie wyobrażam sobie życia bez mięsa. Tak samo od razu głodna jestem

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
O matko, Kanula, współczuję z tym implantem Wiem jak to jest inwestować w zęby, więc nie zazdroszczę dylematów Ale w końcu ze względu na to, że był przyklejony tymczasowo, to nowego zrobią Ci za darmo

PLL - Pretty Little Liars
Tak Chyba faktycznie zapomniałam dopisać że za free

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Nadrobiłam Was

Muszę Wam powiedzieć, że odstawiłam wreszcie (!!!) mojego synka od piersi i poszłam na pierwszy balet od półtora roku i pierwszy raz się napiłam Ale mi tego brakowało!!!
__________________
"Pracuj tak ciężko nad sobą, byś nie miał czasu krytykować innych"
Kanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 20:22   #998
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

No to dobrze, bo tyle na implant wydać i żeby przy pączku odpadał, to coś nie tak Tak z ciekawości nie bolało Cię to jak wypadł ? Wybacz, że tak dopytuję, ale sama kiedyś będę wczepiać implant (choć póki co mój ząb sie na szczęście trzyma dobrze, ale dentystka mówiła, że muszę brac pod uwagę taką opcję)

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Ooo no to super, że udało Ci się wyrwać
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:27   #999
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kanula Pokaż wiadomość
My mamy takie ale z białego złota+ ja mam brylanciki na rancie z jednej str Generalnie bardzo podobne Te są super :0 Lubię połączenie białego i żółtego złota
Na żywo ta różnica pomiędzy kolorami jest prawie nie widoczna, wyglądają bardzo elegancko

Ja też mam ostatnio problem z wypryskami, kupiłam sobie krem bioliq, zobaczymy jak sobie poradzi.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:32   #1000
Kanula
Zadomowienie
 
Avatar Kanula
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
No to dobrze, bo tyle na implant wydać i żeby przy pączku odpadał, to coś nie tak Tak z ciekawości nie bolało Cię to jak wypadł ? Wybacz, że tak dopytuję, ale sama kiedyś będę wczepiać implant (choć póki co mój ząb sie na szczęście trzyma dobrze, ale dentystka mówiła, że muszę brac pod uwagę taką opcję)

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Ooo no to super, że udało Ci się wyrwać
Nic Bo to tylko wysunęło się z metalowego pręta który już jest zamontowany W ogóle zakładanie implanta i cały ten implant to żaden ból Ja tak srałam po gaciach, tak mi każdy nagadał a głupia depilacja boli 100 razy bardziej bólu było tylko trochę zanim wzięłam ketonal duo. Potem już nic nie bolało
__________________
"Pracuj tak ciężko nad sobą, byś nie miał czasu krytykować innych"
Kanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 21:03   #1001
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja muszę się zdecydować na ten Sylveco brzozowy. Miałam Ziaje z awodado, krem półtłusty z Iwostin, olej arganowy i nic nie pomogło, jedynie olej na chwile Jak Syleveco nie pomoze to nie wiem co zrobie. Smarowałam nawet maścią od derma którą miałam przepisaną na wysuszenie kuracją trądzikową i nic
a co bierzesz ?Mnie tetralysal tak wysuszył, że masakra. Uratowało mnie nawadnianie organizmu od środka - tran, kapsułki z olejkiem z wiesiołka, picie dużej ilości wody. Do cery używałam avene cicaflate i robiłam peeling enzymatyczny, aż w końcu przerzuciłam się na glinkę różową

Cera już nie jest taka sucha, ale pamiętam tę udrękę
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 21:20   #1002
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4556167 0]a co bierzesz ?Mnie tetralysal tak wysuszył, że masakra. Uratowało mnie nawadnianie organizmu od środka - tran, kapsułki z olejkiem z wiesiołka, picie dużej ilości wody. Do cery używałam avene cicaflate i robiłam peeling enzymatyczny, aż w końcu przerzuciłam się na glinkę różową

Cera już nie jest taka sucha, ale pamiętam tę udrękę [/QUOTE]

potwierdzam miałam to samo... nie chcę myśleć nawet o tym co wtedy miałam na powiekach przez to , całe czerwone jakbym alergikiem była
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 21:39   #1003
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4556167 0]a co bierzesz ?Mnie tetralysal tak wysuszył, że masakra. Uratowało mnie nawadnianie organizmu od środka - tran, kapsułki z olejkiem z wiesiołka, picie dużej ilości wody. Do cery używałam avene cicaflate i robiłam peeling enzymatyczny, aż w końcu przerzuciłam się na glinkę różową

Cera już nie jest taka sucha, ale pamiętam tę udrękę [/QUOTE]
Miałam tetraysal i differin przez 4 miesiące. Od lipca do października. Właściwie od te pory nie moge naprawić skóry.

To co mi wyskoczyło po miesiące już właściwie zniknęło, szkoda tylko ze oczywiście ślady musiały zostać

Mam wrażenie że moja skóra "zamknęła" się i nie przyjmuje już niczego.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 22:08   #1004
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Miałam tetraysal i differin przez 4 miesiące. Od lipca do października. Właściwie od te pory nie moge naprawić skóry.

To co mi wyskoczyło po miesiące już właściwie zniknęło, szkoda tylko ze oczywiście ślady musiały zostać

Mam wrażenie że moja skóra "zamknęła" się i nie przyjmuje już niczego.
a próbowałaś ją natłuścić ? mi na noc na takie strasznie suche partie pomaga dermosan ( w aptece za parę zł kupiłam) tylko on jest tłusty, nie da się ukryć, ale ogromna ulga po nim
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 22:12   #1005
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
a próbowałaś ją natłuścić ? mi na noc na takie strasznie suche partie pomaga dermosan ( w aptece za parę zł kupiłam) tylko on jest tłusty, nie da się ukryć, ale ogromna ulga po nim
Krem z Iwostin jest dosc tłusty i go dawałam, raz dałam tez maść z wit a Wszystko fajnie do momentu aż umyłam twarz. Miałam wrazenie jakby zrobiło to tylko 'powłokę" na skórze, nic się nie wchłaniało.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 10:09   #1006
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Witam się z kawą latte caramel w ten leniwy poranek Namówiłam TŻ na zakup syropu karmelowego i teraz ciągle pijemy taką pyszną kawkę

Co do nawilżenia, to muszę się podzielić moim najnowszym odkryciem i hitem - krem AA. Używam go od prawie dwóch tygodni, praktycznie nie mam już suchych skórek, skóra już prawie tak nawilżona jakbym chciała W dodatku jest lekki, nie żaden tłuścioch, a jaki tani! I podobno nie ma parabenów (wiem, że na to zwracacie uwage ), ale przez to wszystko jest też bezzapachowy i nie ma jakiejś przyjemności jego używania Na razie nie dodaję recenzji na KWC, bo chcę poczekać jeszcze kilka miesięcy, wtedy się okaże czy się skóra od niego nie odzwyczai
A też na mnie prawie nic nie działało i po pomalowaniu się wyglądałam jeszcze gorzej niż przed, bo same skórki było widać

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2014-03-13 o 10:11
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 13:37   #1007
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ja właśnie wróciłam od fryzjera, ale tylko końcówki ścięłam i grzywkę poprawiłam

I pani w zielarskim zamówiła mi na jutro ten krem Biały jeleń Nieoczekiwanie skończył mi się dziś Sylveco, a nie wzięłam do domu żadnego innego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image201403130001 (2).jpg (17,5 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez IzzieSt
Czas edycji: 2014-03-13 o 13:38
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 13:43   #1008
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Witam się z kawą latte caramel w ten leniwy poranek Namówiłam TŻ na zakup syropu karmelowego i teraz ciągle pijemy taką pyszną kawkę
gdzie kupiłaś taki syrop ?
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 14:27   #1009
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam od fryzjera, ale tylko końcówki ścięłam i grzywkę poprawiłam

I pani w zielarskim zamówiła mi na jutro ten krem Biały jeleń Nieoczekiwanie skończył mi się dziś Sylveco, a nie wzięłam do domu żadnego innego
Ale masz sliczny kolor wlosków
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 18:55   #1010
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
gdzie kupiłaś taki syrop ?
W Piotrze i Pawle
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:13   #1011
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

A ja dalej zastanawiam się co mam zrobić z moją buźką Miałam dziś kupić Sylveco, ale mam jeszcze resztki kremu z Ziaji z awocado, 2/3 opk oleju arganwego, większą połowę kremu z Iwostin (ok 75ml), całe opak kremu z Mizona i resztki zelu z Mizona. I dylemat jest taki; czy kupić krem brzozowy z betuliną na noc czy z lekki brzozowy na dzień. Szkoda mi tyle "zmarnować" (choć krem z Mizona pójdzie na pewno). Na razie lepsza wydaje mi się opcja kupowania lekkiego pod makijaż, "wykończenia" resztek i kupienia tego z betuliną. Sorrki za te moje wywody, ale już nie wiem co robić
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:20   #1012
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
W Piotrze i Pawle
dziękuję będę w sobote w okolicy to będę go szukać na półkach

Lusia ja osobiście ostatnio też miałam pełno pozaczynanych kremów, większość wykończyłam i dopiero kupiłam kolejne bo tylko zapychałam nimi szafkę , a te które mi nie pasowały sprzedałam jeszcze na allegro

byłam dzisiaj w ccc i deichmannie i tyle wiosennych butów jest mierzyłam w deichmannie tak wygodne szpileczki sandałki, że chyba je kupie , cały czas o nich myślę
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:24   #1013
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A ja dalej zastanawiam się co mam zrobić z moją buźką Miałam dziś kupić Sylveco, ale mam jeszcze resztki kremu z Ziaji z awocado, 2/3 opk oleju arganwego, większą połowę kremu z Iwostin (ok 75ml), całe opak kremu z Mizona i resztki zelu z Mizona. I dylemat jest taki; czy kupić krem brzozowy z betuliną na noc czy z lekki brzozowy na dzień. Szkoda mi tyle "zmarnować" (choć krem z Mizona pójdzie na pewno). Na razie lepsza wydaje mi się opcja kupowania lekkiego pod makijaż, "wykończenia" resztek i kupienia tego z betuliną. Sorrki za te moje wywody, ale już nie wiem co robić
Jesli potrzebujesz czegoś silnie nawilżającego to dla mnie nagietkowy Sylveco był zbyt lekki, z suchymi skórkami sobie nie radził. Teraz, jak już uspokoiłam buzię był w miarę ok.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:27   #1014
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A ja dalej zastanawiam się co mam zrobić z moją buźką Miałam dziś kupić Sylveco, ale mam jeszcze resztki kremu z Ziaji z awocado, 2/3 opk oleju arganwego, większą połowę kremu z Iwostin (ok 75ml), całe opak kremu z Mizona i resztki zelu z Mizona. I dylemat jest taki; czy kupić krem brzozowy z betuliną na noc czy z lekki brzozowy na dzień. Szkoda mi tyle "zmarnować" (choć krem z Mizona pójdzie na pewno). Na razie lepsza wydaje mi się opcja kupowania lekkiego pod makijaż, "wykończenia" resztek i kupienia tego z betuliną. Sorrki za te moje wywody, ale już nie wiem co robić
Może otwórz wątek z wymianą, a nuż ktoś Ci zaproponuje jakiś krem nawilżający, którego szukasz
A mizona masz różowego czy brązowego? W razie czego mogę odkupić
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:27   #1015
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Jesli potrzebujesz czegoś silnie nawilżającego to dla mnie nagietkowy Sylveco był zbyt lekki, z suchymi skórkami sobie nie radził. Teraz, jak już uspokoiłam buzię był w miarę ok.
Ja myślałam o lekkim brzozowym. Miałam go w zeszłym roku na wiosnę i był świetny. Właśnie kończy mi się żel z Mizona (ale kończy mi się już od półtora miesiąca, taka menda wydajna) i myślałam żeby go właśnie tym zastąpić, bo nawilżenia brakuje mi właściwie przede wszstkim z rana, bo ten żel nie za bardzo nawilża.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:28   #1016
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość

byłam dzisiaj w ccc i deichmannie i tyle wiosennych butów jest mierzyłam w deichmannie tak wygodne szpileczki sandałki, że chyba je kupie , cały czas o nich myślę
Też muszę kupić sobie jakieś fajne szpileczki na wiosnę stwierdziłam, że mam mało butów
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:30   #1017
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Może otwórz wątek z wymianą, a nuż ktoś Ci zaproponuje jakiś krem nawilżający, którego szukasz
A mizona masz różowego czy brązowego? W razie czego mogę odkupić
Mam różowy co się kończy i tego w słoiczku. Mizona nie wymienie, bo rozjaśnia blizny.

Problem jest z tym nieszczęsnym Iwostinem i olejem, bo Ziaja to pa licho 8zł kosztowała.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:39   #1018
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja myślałam o lekkim brzozowym. Miałam go w zeszłym roku na wiosnę i był świetny. Właśnie kończy mi się żel z Mizona (ale kończy mi się już od półtora miesiąca, taka menda wydajna) i myślałam żeby go właśnie tym zastąpić, bo nawilżenia brakuje mi właściwie przede wszstkim z rana, bo ten żel nie za bardzo nawilża.
Tak, ja tez myslałam o lekkim brzozowym, a napisałam nagietkowy bo dziś miałam go kupić gdybym nigdzie nie znalazła Białego Jelenia.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:42   #1019
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Też muszę kupić sobie jakieś fajne szpileczki na wiosnę stwierdziłam, że mam mało butów
butów nigdy za dużo ja jestem totalną butoholiczką i się do tego przyznaję
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:44   #1020
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Tak, ja tez myslałam o lekkim brzozowym, a napisałam nagietkowy bo dziś miałam go kupić gdybym nigdzie nie znalazła Białego Jelenia.
Ja spotkałam się z opinią że brzozowy dla suchej skóry, a nagietkowy dla tłustej.

Tak w ogóle to zastanawiam się czy nie kupić sobie wazeliny, nie nasmarować nią buźki jako maseczki i za chwile zmyć.

Moja koleżanka do nawilzania cery używa.... masełka do ust z Nivea

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Też muszę kupić sobie jakieś fajne szpileczki na wiosnę stwierdziłam, że mam mało butów
Ja muszę sobie kupić czarne na ok 5cm obcasie.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 21:38:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.