Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-13, 20:27   #1741
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
W PL w biurze też się garbisz i jeszcze ślepniesz od komputera
A ja rozumiem Farisss. Obecnie pracuję w biurze przy komputerze i po 8 h pracy nie bolą mnie tak plecy, jak po 20 minutach pochylania się nad zlewozmywakiem.
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 00:12   #1742
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

A ja dostalam sie do KFC. JAkies ogolne opinie??

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4553311 4]Nowe biedronki? U mnie w malutkim mieście jest 9. Kolejne są niepotrzebne.
Ale chciałabym pracować w biedronce. Ponoć 1500 na rekę, dla mnie i wielu mieszkańców Zamościa to kokosy.[/QUOTE]

U nas w malym miescie tez jakos 1500 na reke
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 07:41   #1743
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
A ja rozumiem Farisss. Obecnie pracuję w biurze przy komputerze i po 8 h pracy nie bolą mnie tak plecy, jak po 20 minutach pochylania się nad zlewozmywakiem.
To proponuję zainwestować w dobre ergonomiczne krzesło. Jakby pracodawca mi tego nie zapewnił to sama wydałabym te kilka stówek bo można się zamęczyć. Poczytaj w jakiej pozycji powinnaś siedzieć, wysokość podłokietników itd. Przynajmniej raz na godzinę wstań i przejdź się kawałek.

W tym tygodniu byłam na dwóch rozmowach, a trzecią musiałam odwołać. Stwierdzam ponownie, że pracodawcy są mało elastyczni.
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"

Edytowane przez lazada
Czas edycji: 2014-03-14 o 07:45
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 08:12   #1744
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Praca w Intimissimi? Ktoś? Coś?
Dzisiaj o 15 mam rozmowę.
Opinie w necie niezbyt pochlebne....

Albo praca w Alior Bank, moge mieć tam staż, ale jakoś mi się nie usmiecha...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 08:20   #1745
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

A ile mozesz czekac? Wieczorem moge Ci napisac priv o Aliorze, bylam w centrali w krk.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 08:29   #1746
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Na rozmowie w sprawie stażu byłam w środę, w poniedziałek mam przyjść na 3-4h na próbę (śmiechu warte, żeby na staż chodzić jeszcze na próbę). Praca w oddziale w małym miasteczku. Do centrali musiałabym jechać na szkolenie jakby co. Jeszcze nie wiem czy mnie akurat wybierze ale są na to szanse.

Mogę poczekać do wieczora
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 09:49   #1747
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

wychodzi na to, ze byłabyś takim samym pracownikiem jak cała reszta, tylko mniej Ci będą płacić
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 10:29   #1748
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

wiem, tak zazwyczaj jest na stażu, że jest się takim samym pracownikiem, albo przynieś wynieś pozmiataj jak to się mówi. po stażu niby chce zostawić taką osobę na etat.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 11:24   #1749
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Byłam na rozmowie ws stażu, 8 osób szukaja,w przyszlym tyg. Dowiem się czy mnie wezmą czy nie
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 13:05   #1750
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
Byłam na rozmowie ws stażu, 8 osób szukaja,w przyszlym tyg. Dowiem się czy mnie wezmą czy nie
A gdzie milaabys miec ten staz? Pamietam, ze skonczlas OŚ Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Praca w Intimissimi? Ktoś? Coś?
Dzisiaj o 15 mam rozmowę.
Opinie w necie niezbyt pochlebne....

Albo praca w Alior Bank, moge mieć tam staż, ale jakoś mi się nie usmiecha...
Ja pracowalam miesiac w Intimissimi, nie bylam zadowolona i wiekszosc opinii necie to niestety prawca, ale duzo zalezy na jakis kierownikow sie trafi i czy jest sie przebojowa osoba, ktora umie wciskac towar
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 13:37   #1751
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez Nunum Pokaż wiadomość
A gdzie milaabys miec ten staz? Pamietam, ze skonczlas OŚ Trzymam kciuki

Ja pracowalam miesiac w Intimissimi, nie bylam zadowolona i wiekszosc opinii necie to niestety prawca, ale duzo zalezy na jakis kierownikow sie trafi i czy jest sie przebojowa osoba, ktora umie wciskac towar
Wogóle nie związane z ochroną srodowiska firma zajmująca się szkoleniami typowa praca biurowa
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 18:27   #1752
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
To proponuję zainwestować w dobre ergonomiczne krzesło. Jakby pracodawca mi tego nie zapewnił to sama wydałabym te kilka stówek bo można się zamęczyć. Poczytaj w jakiej pozycji powinnaś siedzieć, wysokość podłokietników itd. Przynajmniej raz na godzinę wstań i przejdź się kawałek.
W tym przykładzie nie chodziło mi dosłownie o problemy z siedzeniem (akurat niestety z kręgosłupem od zawsze mam problem).

Co z tymi rozmowami? Pewnie to te firmy nieelastyczne, które mają wielu chętnych.
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 20:12   #1753
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Dziewczyny, wy się będziecie orientować...
czy biorąc zasiłek dla bezrobotnych można sobie iść na bezpłatne praktyki/staż ?
Jak to w ogóle zorganizować?
Albo żeby z zasiłku przenieść się na płatny staż jeśli będzie taka możliwość? to realne ?
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 21:11   #1754
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
W tym przykładzie nie chodziło mi dosłownie o problemy z siedzeniem (akurat niestety z kręgosłupem od zawsze mam problem).

Co z tymi rozmowami? Pewnie to te firmy nieelastyczne, które mają wielu chętnych.
Właśnie nie za bardzo, pod tym względem wbrew pozorom korporacje są bardziej przyjazne niż mniejsze firmy
No nic, czekam na odpowiedzi, chciałabym już zmienić pracę

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wy się będziecie orientować...
czy biorąc zasiłek dla bezrobotnych można sobie iść na bezpłatne praktyki/staż ?
Jak to w ogóle zorganizować?
Albo żeby z zasiłku przenieść się na płatny staż jeśli będzie taka możliwość? to realne ?
Jakbyś się spytała w UP to pewnie by Ci powiedzieli, że nie możesz, ale moim zdaniem jak najbardziej tak W końcu na bezpłatne praktyki/staż nie podpisujesz żadnej umowy, ewentualnie jakieś porozumienie.
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 21:26   #1755
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wy się będziecie orientować...
czy biorąc zasiłek dla bezrobotnych można sobie iść na bezpłatne praktyki/staż ?
Jak to w ogóle zorganizować?
Albo żeby z zasiłku przenieść się na płatny staż jeśli będzie taka możliwość? to realne ?
Moim zdaniem można.

Odsyłam do 2 dokumentów:
1) Ustawa o promocji zatrudnienia art. 33 (3a), art. 2 ust.2
2) Ustawa o praktykach absolwenckich art. 11
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 08:34   #1756
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4557264 2]Ósemki są usuwane w ramach NFZ.
[/QUOTE]

Potwierdzam, jedną usuwałam, kolejna mnie czeka 20-tego. W ogóle do dentysty chodzę tylko na NFZ i nawet terminy się udaje mieć z dnia na dzień

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Praca w Intimissimi? Ktoś? Coś?
Dzisiaj o 15 mam rozmowę.
Opinie w necie niezbyt pochlebne....
Jak jeszcze byłam na studiach (era przedkorporacyjna ;p) to dość powszechnie było w galeriach handlowych praktykowane zapraszanie ludzi na bezpłatny dzień próbny do różnych sklepów. Byłam wtedy w Calzedonii - 8 godz łaziłam namawiając klientów na zakup skarpetek i majtek, a potem nikt mnie nawet nie raczył telefonicznie powiadomić że nie zostałam przyjęta, po prostu cisza i tyle (choć obiecywali że o wyniku powiadomią nie ważne jaki by nie był). Pamiętam też taką sytuację przy kasie - po rozmowie ze mną kobieta zrobiła zakupy za ok 2000PLN, myślałam że zostanę pochwalona czy coś. No ale okazało się że zapomniałam jej o jakiejś jednej promocji powiedzieć, "a przecież jeszcze mogłaby te 2 dodatkowe pary skarpetek wziąć". Po tym stwierdziłam że sprzedaż to chyba jednak nie to w czym się chciałabym w życiu spełniać
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 10:26   #1757
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Jak jeszcze byłam na studiach (era przedkorporacyjna ;p) to dość powszechnie było w galeriach handlowych praktykowane zapraszanie ludzi na bezpłatny dzień próbny do różnych sklepów. Byłam wtedy w Calzedonii - 8 godz łaziłam namawiając klientów na zakup skarpetek i majtek, a potem nikt mnie nawet nie raczył telefonicznie powiadomić że nie zostałam przyjęta, po prostu cisza i tyle (choć obiecywali że o wyniku powiadomią nie ważne jaki by nie był). Pamiętam też taką sytuację przy kasie - po rozmowie ze mną kobieta zrobiła zakupy za ok 2000PLN, myślałam że zostanę pochwalona czy coś. No ale okazało się że zapomniałam jej o jakiejś jednej promocji powiedzieć, "a przecież jeszcze mogłaby te 2 dodatkowe pary skarpetek wziąć". Po tym stwierdziłam że sprzedaż to chyba jednak nie to w czym się chciałabym w życiu spełniać
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 12:30   #1758
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Moja kolezanka pracuje w firmie podobnej co Intimissimi i nie narzeka, tzn zarobki slabe bo jak zarobi 1400 zl to wszystko ale chociaz umowa o prace i znizka na asortyment sklepu dla pracownikow. Prawda jest taka, ze w kazdym sklepie trzeba umiec sprzedac/dobrac/dodac klientce cos, czego czesto nie potrzebuje, zwlaszcza, ze nie sa to jakies wielkie molochy jak Reserved a male butiki, gdzie zakup za 2000 czy 3000 to juz wyzwanie
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 12:49   #1759
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Kazda praca jest dobra jak człowiek na bezrobociu.
Ale trudno mi byłoby wyobrazić siebie wciskającą kobietom badziewne staniki w rozmiarach 1, 2, 3.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 15:30   #1760
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez slonecznikow_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jaki sposób jeszcze się rozwijacie? Angielski, excel? To chyba takie podstawy. Inne języki obce? A może specjalne certyfikaty? Ostatnio w KarieraPlus czytałam o certyfikatach w branży finansowej (ACCA, CMA, CIMA, CIA, CFA ). Nie wiem czy warto zagłębiać się w ten temat... Albo np. przygotować się i podejść do egzaminu na doradcę podatkowego? Wybaczcie ten chaotyczny post
Angielski, niemiecki, i obecnie biorę się za rachunkowość, za 2-3 miesiące chcę iść na kurs z ang żeby do certyfikatu się przygotować, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dlaczego ?

W PL w biurze też się garbisz i jeszcze ślepniesz od komputera
Bo jeżeli jedziesz przez agencję i pytasz czy znajdą ci inną pracę, a oni powiedzą że nie, to albo zostajesz w tej w której jesteś, albo rezygnujesz i następnego dnia jedziesz do domu i tyle. Chyba, że masz własne pieniążki żeby przenieść się na własne mieszkanie (znajdź je w ciągu dnia) i kasę na życie żeby poszukać tam pracy.
Może Ty się garbisz na krześle, ja nie. Od komputera też nie ślepnę (na moje szczęście a od 10 lat praktycznie każdego dnia spędzam po ok 8h nawet okularów do kompa nie potrzebuję, oczy mi się nie wysuszają, póki co mogę się z tego tylko cieszyć )

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość

Dlaczego nie? Zawsze jest jakieś wyjście, szukasz innej....
Będąc za granicą przez agencję ? raczej nierealne. chyba, że ma się znajomych, którzy mieszkają na swoim. A jak wrócisz do PL i chcesz jeszcze raz wyjechać to trochę kasy trzeba w to zainwestować, bo bilet i jedzenie nie jest za darmo przecież...

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
A ja rozumiem Farisss. Obecnie pracuję w biurze przy komputerze i po 8 h pracy nie bolą mnie tak plecy, jak po 20 minutach pochylania się nad zlewozmywakiem.
20 minut to pikuś. Ja po 11h prawie tam płakałam, a jakbym powiedziała w trakcie pracy przełożonemu to mnie od razu odwożą i wywalają. Tak to wygląda niestety.

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
W tym tygodniu byłam na dwóch rozmowach, a trzecią musiałam odwołać. Stwierdzam ponownie, że pracodawcy są mało elastyczni.
Może to zależy od pracodawcy? Do mnie raczej starali się dopasować np. pani chciała następnego dnia o 9 rano, a zapytałam o możliwość np. o 13 i pani przełożyła rozmowę na dwa dni później - bez żadnego problemu.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 18:40   #1761
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

jak w ogłoszeniu jest napisane, że "mile widzialne osoby ze stopniem niepełnosprawności" to myślicie, że w ogóle warto iść tam z CV skoro nie mam tego stopnia??

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
A ja dostalam sie do KFC. JAkies ogolne opinie??
Jak sie tam dostałaś i jaki etat Ci zaproponowali??
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 08:30   #1762
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
jak w ogłoszeniu jest napisane, że "mile widzialne osoby ze stopniem niepełnosprawności" to myślicie, że w ogóle warto iść tam z CV skoro nie mam tego stopnia??
iść zawsze możesz, chociaż musisz mieć świadomość, że Twoją kandydaturę w ogóle braliby pod uwagę tylko wtedy, kiedy nikt z niepełnosprawnością się nie zgłosi.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 12:40   #1763
redangels
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 134
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Tak wspominacie o zębach ja zawału przez nie dostanę. Nie mam 8 dolnych nie wyrosły mi , 7 usunęli mi w podstawówce a teraz 6 się popsuła. Dentystka naprawiła mi ją we czwartek, ale powiedziała, że ona na pewno się 2 raz zepsuje i trzeba ją wtedy wyrwać. Coś w środku się w niej psuje. Zastanawiam się czy gdybym usunęła kiedyś tą 6 to by mi wstawili sztuczną 6 piątkę mam wielką także tej 6 nie widać. u góry mam siódemki i jedną 8. Jeszcze się wkurzyłam bo prosiłam dentystkę o przegląd zębów i nie zrobiła mi przeglądu górnych zębów , sprawdziła dolne jedynki tylko. Zastanawiam się czy nie pójść jutro i nie poprosić jej by mi ten przegląd zrobiła. Byłam państwowo, to olała przegląd wszystkich zębów.

Byłam na rozmowie o pracę w banku w Rzeszowie. Masa kandydatów. Dość długo trwała rozmowa. I jak na razie cisza, znów tel i e-mail milczy. Odp miała być na e-maila.

Ale paskudna pogoda. Trzęsę się z zimna. Chce ciepło.
redangels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 13:41   #1764
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 798
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez redangels Pokaż wiadomość
Tak wspominacie o zębach ja zawału przez nie dostanę. Nie mam 8 dolnych nie wyrosły mi , 7 usunęli mi w podstawówce a teraz 6 się popsuła. Dentystka naprawiła mi ją we czwartek, ale powiedziała, że ona na pewno się 2 raz zepsuje i trzeba ją wtedy wyrwać. Coś w środku się w niej psuje. Zastanawiam się czy gdybym usunęła kiedyś tą 6 to by mi wstawili sztuczną 6 piątkę mam wielką także tej 6 nie widać. u góry mam siódemki i jedną 8. Jeszcze się wkurzyłam bo prosiłam dentystkę o przegląd zębów i nie zrobiła mi przeglądu górnych zębów , sprawdziła dolne jedynki tylko. Zastanawiam się czy nie pójść jutro i nie poprosić jej by mi ten przegląd zrobiła. Byłam państwowo, to olała przegląd wszystkich zębów.

Byłam na rozmowie o pracę w banku w Rzeszowie. Masa kandydatów. Dość długo trwała rozmowa. I jak na razie cisza, znów tel i e-mail milczy. Odp miała być na e-maila.

Ale paskudna pogoda. Trzęsę się z zimna. Chce ciepło.
Idź i nie daj się zbyć. A czy państwowo czy prywatnie- mniejsza o to, bo równie dobrze może mieć gabinet prywatny i podobnie traktować pacjentów.
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 13:51   #1765
malyna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Czasoprzestrzeń
Wiadomości: 186
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Mogę dołączyć do wątku? Może coś poradzicie? Dostałam z PUP skierowanie na kurs magazyniera z obsługą komputera i wymianą butli, kobieta może pracować na magazynie? I jakie jest prawdopodobieństwo zatrudnienia kobiety na takim stanowisku? Wydaje mi się że żadne, co wy myślicie na ten temat? Dużej szansy rozwoju dla siebie nie widze.
__________________
Denerwować się to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych !!!
malyna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 14:21   #1766
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez redangels Pokaż wiadomość
Byłam na rozmowie o pracę w banku w Rzeszowie. Masa kandydatów. Dość długo trwała rozmowa. I jak na razie cisza, znów tel i e-mail milczy. Odp miała być na e-maila.
A mogę spytać z którego banku? Bo ostatnio było kilka ogłoszeń i w sumie tylko dwa wydawały mi się ciekawe, do jednego wysłałam cv, ale nie było odezwu, pewnie dlatego że dużo zgłoszeń mieli i ludzi z wykształceniem kierunkowym a ja bez takowego
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 14:51   #1767
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez Wicked_Girl Pokaż wiadomość
Idź i nie daj się zbyć. A czy państwowo czy prywatnie- mniejsza o to, bo równie dobrze może mieć gabinet prywatny i podobnie traktować pacjentów.
Ostatnio bylam 2 razy u jednej dentystki. Panstwowo - potraktowala mnie jak niepotrzebnego smiecia, jakiegos totalnego biedaka, ktory nie ma prawa sie u niej leczyc. Prywatnie - oczywiscie wszystko milusio, bez gadania sama zaproponowala lepsze plomby, bez zadnego proszenia sie o znieczulenie, zapraszanie na kolejne wizyty...raczej nie skorzystam, bo nie podoba mi sie takie traktowanie ludzi. Dentystow mam milion pod nosem, wiec na pewno jeszcze znajde jakiegos dobrego i z normalnym podejsciem do pacjenta.

Pisalyscie wczesniej o Calzedonii - tam to chyba w ogole malo placa. Kiedys bylam u nich na rozmowie do dzialu prawnego i proponowali szalowe 1500 dla aplikanta (swoja droga nie wiem dlaczego w ogloszeniu napisali, ze wystarczy student ostatnich lat, a na rozmowie wyszlo inaczej). Straszne chamstwo, nikt nie powinien pracowac za taka stawke, a juz aplikant, ktory zyly sobie wypruwa nad kodeksami i buli ciezka kase na szkole, to w ogole.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 14:55   #1768
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Ktoś pytał o doszkalanie - ja się doszkalam z wiedzy "finansowej", VBA i Excela (w sumie umiem, ale trzeba uzywac by nie zapominać). No a w pracy to co w pracy, ciągle mi coś dochodzi, więc się doszkalam z różnych fragmentów procesów księgowych. Kupiłam tez fiszki by powtórzyć rosyjski - może wybiorę sie na jaki s kurs latem. Próbowałam zmuszać się na różne sposoby (jak nie powtarzam, nie mówię chociaż sama do siebie to zapominam...), ale i tak najlepiej zmuszają pieniądze...

W ramach przyjemniejszych rozmów - zaszalałam za to na Bonito i kupiłam dwie książki o malowaniu akwareli (moja ostatnia pasja) w śmiesznej jak na nie cenie Daleko mi do mistrza malowania i mistrzem nigdy nie będę ale przynajmniej znalazłam jakis sposób na odprężenie
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 15:00   #1769
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 798
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Ostatnio bylam 2 razy u jednej dentystki. Panstwowo - potraktowala mnie jak niepotrzebnego smiecia, jakiegos totalnego biedaka, ktory nie ma prawa sie u niej leczyc. Prywatnie - oczywiscie wszystko milusio, bez gadania sama zaproponowala lepsze plomby, bez zadnego proszenia sie o znieczulenie, zapraszanie na kolejne wizyty...raczej nie skorzystam, bo nie podoba mi sie takie traktowanie ludzi. Dentystow mam milion pod nosem, wiec na pewno jeszcze znajde jakiegos dobrego i z normalnym podejsciem do pacjenta.

Pisalyscie wczesniej o Calzedonii - tam to chyba w ogole malo placa. Kiedys bylam u nich na rozmowie do dzialu prawnego i proponowali szalowe 1500 dla aplikanta (swoja droga nie wiem dlaczego w ogloszeniu napisali, ze wystarczy student ostatnich lat, a na rozmowie wyszlo inaczej). Straszne chamstwo, nikt nie powinien pracowac za taka stawke, a juz aplikant, ktory zyly sobie wypruwa nad kodeksami i buli ciezka kase na szkole, to w ogole.
No, ja na pewno nie pojawiłabym się drugi raz u takiej babki, jeżeli za pierwszym razem mnie tak potraktowała, na szczęście mamy wybór. Będąc u różnych lekarzy prywatnie, o wiele rzadziej państwowo, jakoś nie odnotowałam drastycznej różnicy w podejściu do mnie. Dla mnie wizyta prywatna to wydana kasa, ale przede wszystkim szybsze dostanie się do lekarza, lepsze, bardziej nowoczesne wyposażenie gabinetu itp.

Edytowane przez Wicked_Girl
Czas edycji: 2014-03-16 o 15:01
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 15:26   #1770
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
jak w ogłoszeniu jest napisane, że "mile widzialne osoby ze stopniem niepełnosprawności" to myślicie, że w ogóle warto iść tam z CV skoro nie mam tego stopnia??

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------



Jak sie tam dostałaś i jaki etat Ci zaproponowali??
Aplikowalam przez ich glowna strone kfc po zobaczeniu ogloszenia na stronie mojego malego miasta. Cv plus wypelnienie formularzu. Zaprosili mailem na rozmowe. Zaproponowali umowe zlecenie ze skladkami zus i ubezpieczeniem, na trzy miesieczna. Po tym czasie umowa o prace. Najznizsza krajowa.
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy

Edytowane przez CzekoladowyMus
Czas edycji: 2014-03-16 o 15:27
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-10 15:03:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.