Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-14, 09:38   #2371
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Babku od 5 miesiąca czyli po skończonym czwartym czy piątym?
Po skończonym 4. Jak mi to tłumaczył, to nie mogłam właśnie zrozumieć co to znaczy w 5 miesiącu i w końcu mówię do niego, żeby mi powiedział za ile mam zacząć to podawanie. Pośmiał się ze mnie i wyliczył, że za miesiąc

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
A to moja przewrotka kochana


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Słodka pysia. Brawa za obroty

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
czy Wasze dzieci też zagryzają usta? ;>
Tak mój czasem zagryza dolną wargę. Bardzo śmiesznie wtedy wygląda. Jak stary dziadek

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość

Rybko, Nelka jak jej zabiorę paluchy z pysiaka to zagrywa dolną wargę i ją ssie
Też czasem zabierałam małemu rączki z pysiaka, a ten mój doktor powiedział, żeby tego nie robić, że to jest etap rozwoju i nie ma co go od tego powstrzymywać.

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość

Podajecie swoim dzieciaczkom jakiś probiotyk?

Milego dnia Wam życzymy
Wcześniej podawałam codziennie. Teraz sporadycznie, albo jak jakieś problemy z kupką są.

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Tez bym musiała w koncu to becikowe załatwić

Widziałyście że idzie pogorszenie pogody mam nadzieję że to chwilowe
No ja już załatwiłam, tak że nie dostanę
Widziałam odnośnie pogody Ale to chwilowe i tego się trzymajmy

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Babku - czyli w 5miesiącu masz wprowadzać gluten oraz wszystkie warzywa. A czemu warzywa nie mogą się rozciągnąć w czasie i być wprowadzane także w 6miesiącu? To rozszerzanie diety jest strasznie trudne i problematyczne więc my zostaniemy tylko na cycusiu. Żartuje oczywiście!
No tak najlepiej by było według niego. Tam na kartce wypisał mi z tego co pamiętam (bo mam w samochodzie to) marchewkę, ziemniaka, dynię, pietruszkę, brokuł, kalafior, szpinak, brukselkę, groszek i jeszcze z owoców pamiętam jabłko, banan, morele, gruszka. Tak na szybko i z pamięci jest 13 rzeczy. Pierwszy tydzień odpada mi na gluten. Zostaje 3 tygodnie, czyli jakieś 21 dni, więc nie da rady podawać każdego produktu osobno po parę dni.
A czemu w 5, to nie umiem tak fachowo jak on wytłumaczyć. Będę niedługo na szczepieniu u niego mam nadzieje. To jeszcze dopytam dokładnie i zapamiętam, bo wtedy za dużo tych informacji było, jak na jeden raz, a nie chce głupot pisać


Witam i zaraz spadam wykorzystać ostatki pogody do cna
Przyszła mi dziś karuzelka z fp, którą kupiłam za 55 zł (70 z wysyłką) i jeszcze babka przysłała sweterek w gratisie. No takie zakupy to lubię
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 09:41   #2372
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
nie zaglądałam ostatnio bo jeździłam po zaświadczenia do becikowego
rany boskie jaki u nas w urzędach jest bałagan

Moja Natala nadal dwa razy w nocy się budzi a od poniedziałku jest meeeega marudna marudzi całe boże dnie i nawet na spacerze...
My dziś jedziemy drugi raz na bioderka.

Podajecie swoim dzieciaczkom jakiś probiotyk?

Milego dnia Wam życzymy
Hehe, wspolczuje. Moj na szczescie od rana do wieczora sie smieje

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Ja znow na szybko, ale zbliza sie weekend wiec bede nadrabiac :p

Mam pytanie... wiem ze napewno padlo ono juz milion razy ale jako ze nie jestem na bierzaco to nie widzialam. Kiedy obnizyc dziecku lozeczko na 2 poziom?

Sent from my GT-S6310N using Wizaz Forum mobile app
Zauwazysz jak maly tak sie zacznie wiercic w lozeczku, podnosic sie, ze bedziesz sie bala ze wypadnie

miss- triss-starszak w tym wieku tez byl wiecznie usmiechniety.Tylko jak sie budzil to z glosna syrena.

Lece do ogrodka przesiewac kompost. Upieklam ciasto marchewkowe z cynamonem i pachnie w calym domu
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 10:07   #2373
Miss Triss
Zadomowienie
 
Avatar Miss Triss
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Po skończonym 4. Jak mi to tłumaczył, to nie mogłam właśnie zrozumieć co to znaczy w 5 miesiącu i w końcu mówię do niego, żeby mi powiedział za ile mam zacząć to podawanie. Pośmiał się ze mnie i wyliczył, że za miesiąc

No tak najlepiej by było według niego. Tam na kartce wypisał mi z tego co pamiętam (bo mam w samochodzie to) marchewkę, ziemniaka, dynię, pietruszkę, brokuł, kalafior, szpinak, brukselkę, groszek i jeszcze z owoców pamiętam jabłko, banan, morele, gruszka. Tak na szybko i z pamięci jest 13 rzeczy. Pierwszy tydzień odpada mi na gluten. Zostaje 3 tygodnie, czyli jakieś 21 dni, więc nie da rady podawać każdego produktu osobno po parę dni.
A czemu w 5, to nie umiem tak fachowo jak on wytłumaczyć. Będę niedługo na szczepieniu u niego mam nadzieje. To jeszcze dopytam dokładnie i zapamiętam, bo wtedy za dużo tych informacji było, jak na jeden raz, a nie chce głupot pisać

No ja już załatwiłam, tak że nie dostanę

Witam i zaraz spadam wykorzystać ostatki pogody do cna
Przyszła mi dziś karuzelka z fp, którą kupiłam za 55 zł (70 z wysyłką) i jeszcze babka przysłała sweterek w gratisie. No takie zakupy to lubię
Ty urodziłaś 19 listopada, czyli 19 marca Filipek skończy 4 miesiące i będzie mu juz szedł 5 miesiąc. Lekarz kazał Ci wprowadzać warzywa i gluten w 5 miesiącu to już niedługo, bo na mój rozum z miesiąc to już Fifcio będzie miał 5 miesiąc skończony czyli będzie mu lecieć 6. Nie wiem czy dobrze liczę, ale ja to tak rozumiem.
A ten gluten jak masz wprowadzać? A powiedz czy każde warzywko masz podawać osobno czy łączyć np. marchew + ziemniak? A owoce surowe czy gotowane?
Jak możesz to wpisz tą listę warzyw i owoców od lekarza i opisz po krótce to rozszerzanie diety według Twojego lekarza. Proszę!
Co takiego nabroiłaś, że nie dostaniecie becikowego?
za zakup karuzelki. Sprzedająca fajna, że dorzuciła gratis.
Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Hehe, wspolczuje. Moj na szczescie od rana do wieczora sie smieje

miss- triss-starszak w tym wieku tez byl wiecznie usmiechniety.Tylko jak sie budzil to z glosna syrena.

Lece do ogrodka przesiewac kompost. Upieklam ciasto marchewkowe z cynamonem i pachnie w calym domu
To się ciesz, że Christianek jest takim radosnym i uśmiechniętym dzieckiem i , że budzi się ze śmiechem a nie z płaczem.
Podziel się tym ciachem, dawno nie jadłam marchewkowego, a taką ochotę mi narobiłaś.
__________________
Dziecko to uwidoczniona miłość.
- Novalis -

Miss Triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 10:09   #2374
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzieńdoberek
Szaro u mnie i siapi buuu mam nadzieję, że się wyklaruje trochę popołudniu i wyjdziemy na spacerek. Mąż dostał zadanie na dziś kupić puzzle piankowe, bo przy tych obrotach Majki mata już za mała teraz żabcia kima ale coś widzę, że już się kręci

Miss - super poranek, uwielbiam takie
Szkoda, szkoda, że tak dużo mamuś milczy

Rybko - żeby choróbsko nie przylazło
Nie zauważyłam, żeby Maja gryzła usta...ale może razem z piąsteczkami czasem jej się zdarza.

Kyte - miłego wyjazdu

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
nie zaglądałam ostatnio bo jeździłam po zaświadczenia do becikowego
rany boskie jaki u nas w urzędach jest bałagan

Moja Natala nadal dwa razy w nocy się budzi a od poniedziałku jest meeeega marudna marudzi całe boże dnie i nawet na spacerze...
My dziś jedziemy drugi raz na bioderka.

Podajecie swoim dzieciaczkom jakiś probiotyk?

Milego dnia Wam życzymy
za bioderka

Podawałam przez 2 miesiące Biogaię, od miesiaca już nie daję

Już pospane
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 10:35   #2375
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Paula super ze Majka sie juz obraca teraz pewnie bedzie sie "dzialo"

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Miss mi tez jest przykro ze tyle mam sie nie odzywa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 10:42   #2376
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
hej mamusie
jestem tak zmęczona..
Natalia dzisiaj odstawiła mi taką szopkę na mieście że masakra. Nie dość że w ogóle nie chciała spać, to jak już zasnęła wybrałam się na miasto a ta się budzi...pół miasta przeszłam z dzieckiem na rękach a drugą ręką pchałam wózek, nijak nie było jak jej uspokoić, tak się darła że głosu jej zabrakło Po drodze chciałam zajść do ciotki ale jak na złość jej nie zastałam. Wróciłyśmy do domu, szczęśliwe dzieckoW końcu teraz zasnęła, ale ja nie wiem co to za mały złośliwiec. Udaje że płacze pręży się biore na ręce- szczęśliwe dziecko nic jej nie dolega. EEhh...wiem że jesteśmy w trakcie skoku, może to faktycznie to jest przyczyną?....
Oj współczuję to musiała być masakra. My wczoraj mieliśmy straszny ryk po szczepieniu, nie do uspokojenia. W końcu stwierdziłam, że muszę już iść bo miałam na uczelnię, wpakowałam do wózka, ubrałam przy ogólnych protestach i jak tylko ruszyłyśmy spokój

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Hej mamuśki
Jestem, nadrobiłam dziś wszystko bo moja marudka taka marudna że sobie na mamusi pół dnia przekimał. A ja uziemiona to na wizaż
U nas wszystko ok, nie pisałam ostatnio bo mąż nadgodziny ciągnie i cały dzień sama z dzieciem, wieczorem jak mały śpi to coś się ogarnie, kąpiel, pogaduchy z tż i oczy mi się kleją Dobrze, że pogoda dopisuje to sobie spacerkujemy, albo siedzimy na balkonie, mały śpi, a ja opalam mój blady nos
Poza tym jesteśmy po kolejnym szczepieniu- troszkę było krzyku, ale na szczęście żadnych innych skutków ubocznych nie ma. Maluch waży 5820 w 11 tygodniu (Rybko, wpiszesz? ), w większości na piersi, od czasu do czasu mm jak mały głodomór wszystko wyssie i chce jeszcze, a zapasów brak.
Mieliśmy katarek, ale się z nim uporaliśmy sprawnie, teraz nam coś oczko zaczęło ropieć Pediatra stwierdziła, że zatkany kanalik i jak się będzie powtarzać to do okulisty. Pamiętam, że któryś dzieciaczek też to miał i masowałyście kanalik. Jak to się robi??

Nemosek, Rybka
na lekarka doradziła masowanie w kąciku oka przez pieluszkę takimi okrężnymi ruchami bez odrywania palca. Niestety u nas efekt kiepski, ale wiem, że niektóre z dziewczyn rozmasowały.


Chciałam sprostować o Galerii Bronowice, to nie jest jeden pokój dla rodziców z dziećmi, takie są przy każdej toalecie wczoraj zwiedziliśmy dwa kolejne. Niektóre są fajniejsze inne mniej przestronne. Na parterze jest połączony z punktem pierwszej pomocy i przez leżankę szafę p.pomocy jest ciaśniej.

Dziękujemy bardzo za kciuki.
Wczoraj nie było relacji, bo po powrocie z przychodni poleciałam od razu na uczelnię, później obiad, zakupy (teściowa ma urodziny :x) i droga do Rabki, jak tu przyjechaliśmy padałam na ryjek, tylko zjadłam, prysznic i spać (oczywiście karmienie i przewijanie po drodze).
Wyniki Natalia ma bardzo dobre krzywicy nie ma odetchnęłam z ulgą w tej kwestii.
Dostałyśmy skierowanie do okulisty ze względu na ropienie oczka. Masujemy już od stycznia a w dalszym ciągu z rana ma zaropiałe prawe oko..
Się pomyliłam w zeszłym tygodniu i źle na wagę z nerwów poparzyłam, wydawało mi się że ważyła 6445 g a było 6345 g a wczoraj 6395 g, a więc 50 g w tydzień, lekarka mówi, że dobrze przybiera, żeby się nie przejmować, ale wcześniej było i 200 g na tydzień. Kiedyś pisałyście, że dziecko zaczyna zwalniać z wagą w pewnym momencie, czyżby to już był ten moment? Mamy 3,5 miesiąca.

PYTANIE MAM DO DZIEWCZYN KTÓRYCH DZIECI MAJĄ AZS: zauważyliśmy przy kąpieli, że Nati ma szorstkie kolanka. Lekarka powiedziała, że to może być początek AZS, kazała smarować bepanthenem, Jak u Was się AZS zaczęło? Bo te nogi nie są zaczerwienione ani nic tylko trochę szorstkie.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 10:54   #2377
Black_Rose
Zadomowienie
 
Avatar Black_Rose
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 003
GG do Black_Rose
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

laseczki, mam pytanko, czy Wasze dzidzie tez waza dość sporo pomimo karmienia wyłącznie piersią?? Mój Synek ma 4,5 mca, gdy się urodzil 5/11/13 to wazyl 3350g i był szczuplutenki i cieniutki, teraz klopsik taki, 8700g, jeszcze nie miał bilansu, wlasnie czekam na ten dla maluszkow w wieku 4 m-cy. Jest bardzo sprawny, wierzga, fika, zeskakuje mi z lozka o zgrozo i z leżaczka gdy go nie przypnę (oczywiście nic mu się stało, ale wiadomo... ). Moja mama ostrzega, ze za duza masa może prowadzic do krzywicy, ale nie wyobrażam sobie odmowic mu jedzenia. Jego ojciec ma 186cm wzrostu no i prawie 120kg wagi, mój ojciec miał 192cm, wiec może po prostu będzie bardzo duzy?
Black_Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 11:01   #2378
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Paula super ze Majka sie juz obraca teraz pewnie bedzie sie "dzialo"

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzieje się
Pisałam, że się budzi...obserwowałam ją na niani i ta akrobatka po sekundzie przekreciła się na brzuszek w śpiworku Teraz szaleje z karuzelką
Muszę obczaic czy są karuzelki do łóżeczek turystycznych, bo skoro ona tak lubi to bym jej sprawiła i czasem na dole też by sie pobawiła

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Oj współczuję to musiała być masakra. My wczoraj mieliśmy straszny ryk po szczepieniu, nie do uspokojenia. W końcu stwierdziłam, że muszę już iść bo miałam na uczelnię, wpakowałam do wózka, ubrałam przy ogólnych protestach i jak tylko ruszyłyśmy spokój

na lekarka doradziła masowanie w kąciku oka przez pieluszkę takimi okrężnymi ruchami bez odrywania palca. Niestety u nas efekt kiepski, ale wiem, że niektóre z dziewczyn rozmasowały.


Chciałam sprostować o Galerii Bronowice, to nie jest jeden pokój dla rodziców z dziećmi, takie są przy każdej toalecie wczoraj zwiedziliśmy dwa kolejne. Niektóre są fajniejsze inne mniej przestronne. Na parterze jest połączony z punktem pierwszej pomocy i przez leżankę szafę p.pomocy jest ciaśniej.

Dziękujemy bardzo za kciuki.
Wczoraj nie było relacji, bo po powrocie z przychodni poleciałam od razu na uczelnię, później obiad, zakupy (teściowa ma urodziny :x) i droga do Rabki, jak tu przyjechaliśmy padałam na ryjek, tylko zjadłam, prysznic i spać (oczywiście karmienie i przewijanie po drodze).
Wyniki Natalia ma bardzo dobre krzywicy nie ma odetchnęłam z ulgą w tej kwestii.
Dostałyśmy skierowanie do okulisty ze względu na ropienie oczka. Masujemy już od stycznia a w dalszym ciągu z rana ma zaropiałe prawe oko..
Się pomyliłam w zeszłym tygodniu i źle na wagę z nerwów poparzyłam, wydawało mi się że ważyła 6445 g a było 6345 g a wczoraj 6395 g, a więc 50 g w tydzień, lekarka mówi, że dobrze przybiera, żeby się nie przejmować, ale wcześniej było i 200 g na tydzień. Kiedyś pisałyście, że dziecko zaczyna zwalniać z wagą w pewnym momencie, czyżby to już był ten moment? Mamy 3,5 miesiąca.

PYTANIE MAM DO DZIEWCZYN KTÓRYCH DZIECI MAJĄ AZS: zauważyliśmy przy kąpieli, że Nati ma szorstkie kolanka. Lekarka powiedziała, że to może być początek AZS, kazała smarować bepanthenem, Jak u Was się AZS zaczęło? Bo te nogi nie są zaczerwienione ani nic tylko trochę szorstkie.
Fajna ta galeria tylko szopingować

Uff super, że wyniki dobre i Nati zdrowa

Maja też zwolniła...kiedyś 300g w tydzień przybierała a ostatnio 270 w 2, 5 tygodnia

Oby to nie AZS

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Black_Rose Pokaż wiadomość
laseczki, mam pytanko, czy Wasze dzidzie tez waza dość sporo pomimo karmienia wyłącznie piersią?? Mój Synek ma 4,5 mca, gdy się urodzil 5/11/13 to wazyl 3350g i był szczuplutenki i cieniutki, teraz klopsik taki, 8700g, jeszcze nie miał bilansu, wlasnie czekam na ten dla maluszkow w wieku 4 m-cy. Jest bardzo sprawny, wierzga, fika, zeskakuje mi z lozka o zgrozo i z leżaczka gdy go nie przypnę (oczywiście nic mu się stało, ale wiadomo... ). Moja mama ostrzega, ze za duza masa może prowadzic do krzywicy, ale nie wyobrażam sobie odmowic mu jedzenia. Jego ojciec ma 186cm wzrostu no i prawie 120kg wagi, mój ojciec miał 192cm, wiec może po prostu będzie bardzo duzy?
ale urósł na cycusiu
Pewnie w genach ma takie gabaryty...
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 11:04   #2379
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Anoula bardzo się cieszę że wyniki ok

My dziś próbujemy dynię , 3 majcie kciuki żeby smakowała
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 11:11   #2380
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Anoula bardzo się cieszę że wyniki ok

My dziś próbujemy dynię , 3 majcie kciuki żeby smakowała
a skąd masz dynię??
U mnie w słoiczkach nie widziałam a nie wiem nawet czy są mrożone bo niegdy nie kupowalam i czy taką można podać
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 11:15   #2381
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
a skąd masz dynię??
U mnie w słoiczkach nie widziałam a nie wiem nawet czy są mrożone bo niegdy nie kupowalam i czy taką można podać
W rossmanie kupiłam z babydream ja też nie wiem niestety czy są mrożone
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 11:25   #2382
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Miss po 17 marca będziemy mieć szczepienie, to dokładnie wypytam. Wtedy też dokładnie tłumaczył, ale za dużo dla mnie było tych informacji. Mogłam go nagrać
W każdym razie na pewno chodziło o skończony 4 miesiąc.

Mały ma ciągle katarek. Frida i sól morska już nie dają rady Ma któraś ten sprzęcior, co do odkurzacza się podłącza? Chyba muszę zainwestować też w inhalator.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 11:38   #2383
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Black_Rose Pokaż wiadomość
laseczki, mam pytanko, czy Wasze dzidzie tez waza dość sporo pomimo karmienia wyłącznie piersią?? Mój Synek ma 4,5 mca, gdy się urodzil 5/11/13 to wazyl 3350g i był szczuplutenki i cieniutki, teraz klopsik taki, 8700g, jeszcze nie miał bilansu, wlasnie czekam na ten dla maluszkow w wieku 4 m-cy. Jest bardzo sprawny, wierzga, fika, zeskakuje mi z lozka o zgrozo i z leżaczka gdy go nie przypnę (oczywiście nic mu się stało, ale wiadomo... ). Moja mama ostrzega, ze za duza masa może prowadzic do krzywicy, ale nie wyobrażam sobie odmowic mu jedzenia. Jego ojciec ma 186cm wzrostu no i prawie 120kg wagi, mój ojciec miał 192cm, wiec może po prostu będzie bardzo duzy?
za wagę, mój Bzyczek karmiony jest piersią, mm dostaje naprawdę sporadycznie i jest niezły pulpet z niego waży niecałe 8kg. Myślę, że u was geny robią swoje
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 13:33   #2384
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dziewczyny niestety dynia wywołała łzy u mojego szkraba Tak chęnie otwierał dziubek a tu takie rozczarowanie. Próbowałam później jeszcze raz ale taka sama reakcja była, Także jak to Beatka kiedyś napisała - dynia to zło
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 13:34   #2385
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Jednak obnizylam lozeczko na drugi poziom bo Jas jak lezal w lozeczku to karuzelke mial prawie przed samymi oczami i robil zeza, poza tym nasz przewijak to miejsce w ktorym trzymam butelki, pampersy, mleko itd a on tak urosl ze sobie na niego nozki zakladal :p nizej bedzie mu lepiej

Sent from my GT-S6310N using Wizaz Forum mobile app
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 13:35   #2386
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Wiecie co? Ja już zgłupiałam z tym rozszerzaniem diety. I tak jak byłam pewna, że po skończonym 4 miesiącu, tak teraz się zastanawiam. Spaceruje z małym i myślę A szczepienie mamy po 17, ale kwietnia Strasznie jestem zakręcona

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 13:56   #2387
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
bo świadczą ze cos sie dieje? zielone to chyba mogą być przy zielonych warzywach a tak nie powinno ich być?
U nas po brokułach są zielono żółte kupki.

A Ty masz zrobić Kacperkowi gastrologię że pytasz??? Coś przeoczyłam, pisałaś??
Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
nie zaglądałam ostatnio bo jeździłam po zaświadczenia do becikowego
rany boskie jaki u nas w urzędach jest bałagan

Moja Natala nadal dwa razy w nocy się budzi a od poniedziałku jest meeeega marudna marudzi całe boże dnie i nawet na spacerze...
My dziś jedziemy drugi raz na bioderka.

Podajecie swoim dzieciaczkom jakiś probiotyk?

Milego dnia Wam życzymy
My podawaliśmy przez około 3,5 msc, teraz ju,z nie podajemy i nic ise nie dzieje
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Ja znow na szybko, ale zbliza sie weekend wiec bede nadrabiac :p

Mam pytanie... wiem ze napewno padlo ono juz milion razy ale jako ze nie jestem na bierzaco to nie widzialam. Kiedy obnizyc dziecku lozeczko na 2 poziom?

Sent from my GT-S6310N using Wizaz Forum mobile app
Jak dzieciaczek zacznie się podnosić
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek
Szaro u mnie i siapi buuu mam nadzieję, że się wyklaruje trochę popołudniu i wyjdziemy na spacerek. Mąż dostał zadanie na dziś kupić puzzle piankowe, bo przy tych obrotach Majki mata już za mała teraz żabcia kima ale coś widzę, że już się kręci

Miss - super poranek, uwielbiam takie
Szkoda, szkoda, że tak dużo mamuś milczy

Rybko - żeby choróbsko nie przylazło
Nie zauważyłam, żeby Maja gryzła usta...ale może razem z piąsteczkami czasem jej się zdarza.

Kyte - miłego wyjazdu



za bioderka

Podawałam przez 2 miesiące Biogaię, od miesiaca już nie daję

Już pospane
Oooo przypomniałaś mi że mamy puzzle piankowe a Zuzia już tak wędruje że zejście z maty to dla niej pestka
Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Anoula bardzo się cieszę że wyniki ok

My dziś próbujemy dynię , 3 majcie kciuki żeby smakowała
Doczytałam że nie zasmakowała, a u nas dynia to jest hicior
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Jednak obnizylam lozeczko na drugi poziom bo Jas jak lezal w lozeczku to karuzelke mial prawie przed samymi oczami i robil zeza, poza tym nasz przewijak to miejsce w ktorym trzymam butelki, pampersy, mleko itd a on tak urosl ze sobie na niego nozki zakladal :p nizej bedzie mu lepiej

Sent from my GT-S6310N using Wizaz Forum mobile app
U nas Zuzia jak wędruje na brzuchu to zaczyna podnosić przewijak głową więc chyba będę musiała za niedługo obrócić, zwłaszcza że ona już się kręci 360 stopni na brzuchu.

Dzień dobry, dzisiaj odwiedziła mnie koleżanka ze swoim 4ro miesięcznym synkiem. Trochę poplotkowałyśmy, zamówiłam Zuzi skarpetki i czapeczki cienkie ze smyka.
Teraz lalunia śpi w wózku już od 12:30.
Pojawił nam sie problem ze spaniem Zuza jest śpiąca, wkładamy ją do łóżeczka, ona zaczyna gadać i się obraca szybko na brzuch i nie wiem czy mam ją zostawić żeby sie wymęczyła na brzuchu i dopiero później obracać na plecy czy od razu ją ciągle odwracać na plecy, teraz robi taką awanturę przed spaniem, a nie chce jej trzymać na siłę, bo wiem że jest śpiąca ale walczy,już mi pomysłów brakuje
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 14:07   #2388
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
U nas po brokułach są zielono żółte kupki.

A Ty masz zrobić Kacperkowi gastrologię że pytasz??? Coś przeoczyłam, pisałaś??

My podawaliśmy przez około 3,5 msc, teraz ju,z nie podajemy i nic ise nie dzieje

Jak dzieciaczek zacznie się podnosić

Oooo przypomniałaś mi że mamy puzzle piankowe a Zuzia już tak wędruje że zejście z maty to dla niej pestka

Doczytałam że nie zasmakowała, a u nas dynia to jest hicior

U nas Zuzia jak wędruje na brzuchu to zaczyna podnosić przewijak głową więc chyba będę musiała za niedługo obrócić, zwłaszcza że ona już się kręci 360 stopni na brzuchu.

Dzień dobry, dzisiaj odwiedziła mnie koleżanka ze swoim 4ro miesięcznym synkiem. Trochę poplotkowałyśmy, zamówiłam Zuzi skarpetki i czapeczki cienkie ze smyka.
Teraz lalunia śpi w wózku już od 12:30.
Pojawił nam sie problem ze spaniem Zuza jest śpiąca, wkładamy ją do łóżeczka, ona zaczyna gadać i się obraca szybko na brzuch i nie wiem czy mam ją zostawić żeby sie wymęczyła na brzuchu i dopiero później obracać na plecy czy od razu ją ciągle odwracać na plecy, teraz robi taką awanturę przed spaniem, a nie chce jej trzymać na siłę, bo wiem że jest śpiąca ale walczy,już mi pomysłów brakuje
Ja bym ja zostawila chwilke na tym brzuszku Mao. A robi afere jak ja na plecki przewracasz ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 14:12   #2389
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Ja bym ja zostawila chwilke na tym brzuszku Mao. A robi afere jak ja na plecki przewracasz ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie, w sekunde sowrotem obraca się na brzuch i buszuje po łóżeczku
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 14:14   #2390
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Nie, w sekunde sowrotem obraca się na brzuch i buszuje po łóżeczku
Chyba Zu sie bardzo podoba nowa umiejetnosc ja bym zostawila az sie zmeczy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 14:33   #2391
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

paulinaizabela Majunia

kyte a czemu niedziele też sama? Tż w pracy będzie?

rybka oby choróbsko nie wróciło

kOmorowska oby maruda zniknęła a pojawił się uśmiechnięty berbeć
my bez probiotyku od początku, a za becikowe musimy się wziąć

Miss Triss masz rację, dużo mamuś uciekło
Trele, łobuzie, gdzie jesteś????

babku za zakupy

De28 ciasto marchewkowe

Anoula uff, dobrze, że wyniki dobre A co Wy tak często w tej galerii?? Przyznaj się co kupiłaś

mao a to mały wędrowniczek brzuszkowy z Zuzolka Ja też bym zostawiła, niech się zmęczy.

Ahoj
Nasz dzieć pospał dziś do 6 i obudził się taaaaaaaki zadowolony, że szok Gadał jak nakręcony, uśmiechy strzelał na prawo i lewo, ach, aż chciało się wstać
Posiedzieliśmy trochę na balkonie, bo miała przyjść koleżanka, ale odwołała w ostatniej chwili Teraz czekam na tż i jeszcze na spacer pójdziemy wszyscy , mam nadzieję, że w pracy znów coś nie wypadnie
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 15:11   #2392
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Anoula uff, dobrze, że wyniki dobre A co Wy tak często w tej galerii?? Przyznaj się co kupiłaś
nic... szukaliśmy prezentu dla teściowej na urodziny i nic nie znaleźliśmy ciężko jest kupić coś komuś kto "wszystko ma i nic nie potrzebuje"...
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 15:32   #2393
Miss Triss
Zadomowienie
 
Avatar Miss Triss
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Oj współczuję to musiała być masakra. My wczoraj mieliśmy straszny ryk po szczepieniu, nie do uspokojenia. W końcu stwierdziłam, że muszę już iść bo miałam na uczelnię, wpakowałam do wózka, ubrałam przy ogólnych protestach i jak tylko ruszyłyśmy spokój

Wyniki Natalia ma bardzo dobre krzywicy nie ma odetchnęłam z ulgą w tej kwestii.
Dostałyśmy skierowanie do okulisty ze względu na ropienie oczka. Masujemy już od stycznia a w dalszym ciągu z rana ma zaropiałe prawe oko..
Się pomyliłam w zeszłym tygodniu i źle na wagę z nerwów poparzyłam, wydawało mi się że ważyła 6445 g a było 6345 g a wczoraj 6395 g, a więc 50 g w tydzień, lekarka mówi, że dobrze przybiera, żeby się nie przejmować, ale wcześniej było i 200 g na tydzień. Kiedyś pisałyście, że dziecko zaczyna zwalniać z wagą w pewnym momencie, czyżby to już był ten moment? Mamy 3,5 miesiąca.
Współczuję strasznie tego płaczu po sczepieniu, ale dobrze, że wreszcie się uspokoiła.
za dobre wiadomości i wyniki. Super, że nie ma krzywicy.
Co do wagi Małej to nie pomogę, bo nie wiem jak to ma być. Moja Mała też ostatnio zwolniła z wagą, ale ona w ogóle jest jakaś drobniutka - chyba nawet 6kg jeszcze nie będzie miała.
Cytat:
Napisane przez Black_Rose Pokaż wiadomość
laseczki, mam pytanko, czy Wasze dzidzie tez waza dość sporo pomimo karmienia wyłącznie piersią?? Mój Synek ma 4,5 mca, gdy się urodzil 5/11/13 to wazyl 3350g i był szczuplutenki i cieniutki, teraz klopsik taki, 8700g, jeszcze nie miał bilansu, wlasnie czekam na ten dla maluszkow w wieku 4 m-cy. Jest bardzo sprawny, wierzga, fika, zeskakuje mi z lozka o zgrozo i z leżaczka gdy go nie przypnę (oczywiście nic mu się stało, ale wiadomo... ). Moja mama ostrzega, ze za duza masa może prowadzic do krzywicy, ale nie wyobrażam sobie odmowic mu jedzenia. Jego ojciec ma 186cm wzrostu no i prawie 120kg wagi, mój ojciec miał 192cm, wiec może po prostu będzie bardzo duzy?
Jeeeej, ale klocuszek Ci wyrósł! Pewnie to wszystko ma w genach skoro tatuś i dziadek tacy duzi są. Współczuję Ci tylko noszenia tego klocuszka.
Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Miss po 17 marca będziemy mieć szczepienie, to dokładnie wypytam. Wtedy też dokładnie tłumaczył, ale za dużo dla mnie było tych informacji. Mogłam go nagrać
W każdym razie na pewno chodziło o skończony 4 miesiąc.

Mały ma ciągle katarek. Frida i sól morska już nie dają rady Ma któraś ten sprzęcior, co do odkurzacza się podłącza? Chyba muszę zainwestować też w inhalator.
Mam nadzieję, że uzyskasz wtedy wyczerpujące informacje na temat rozszerzania diety, może sobie będziesz na szybko notować ważniejsze info, a potem przekażesz nam.
Ja mam Fridę i ostatnio jak odciągałam gluty to ściągnęłam ten ustnik i przyłożyłam tą rurkę do takiej cieniutkiej końcówki od odkurzacza, odkurzacz ustawiłam na najmniejsze obroty i działało. Jeśli masz taką końcówkę to spróbuj, a może uda Ci się zaoszczędzić na zakupie Katarku.
Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny niestety dynia wywołała łzy u mojego szkraba Tak chęnie otwierał dziubek a tu takie rozczarowanie. Próbowałam później jeszcze raz ale taka sama reakcja była, Także jak to Beatka kiedyś napisała - dynia to zło
Tak mi przykro, że dynia nie posmakowała. Może jutro posmakuje. Albo w jakimś miksie z innym warzywkiem pójdzie lepiej.
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
U nas Zuzia jak wędruje na brzuchu to zaczyna podnosić przewijak głową więc chyba będę musiała za niedługo obrócić, zwłaszcza że ona już się kręci 360 stopni na brzuchu.

Pojawił nam sie problem ze spaniem Zuza jest śpiąca, wkładamy ją do łóżeczka, ona zaczyna gadać i się obraca szybko na brzuch i nie wiem czy mam ją zostawić żeby sie wymęczyła na brzuchu i dopiero później obracać na plecy czy od razu ją ciągle odwracać na plecy, teraz robi taką awanturę przed spaniem, a nie chce jej trzymać na siłę, bo wiem że jest śpiąca ale walczy,już mi pomysłów brakuje
Nieźle Zuzinka musi buszować w tym łóżeczku, że aż głowa przewijak podnosi. To mała spryciara z niej.
Myślę, że nie powinnaś jej na siłę odwracać na plecki tylko pozwolić jej się wyszaleć na brzuszku. Jak się zmęczy to sama zaśnie, przecież może spać na brzuszku. Tylko musisz zwracać uwagę żeby się czymś nie przydusiła Chociaż ja jeszcze nie mam takiego wierciołka i się nie znam.
Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Miss Triss masz rację, dużo mamuś uciekło

Ahoj
Nasz dzieć pospał dziś do 6 i obudził się taaaaaaaki zadowolony, że szok Gadał jak nakręcony, uśmiechy strzelał na prawo i lewo, ach, aż chciało się wstać
Posiedzieliśmy trochę na balkonie, bo miała przyjść koleżanka, ale odwołała w ostatniej chwili Teraz czekam na tż i jeszcze na spacer pójdziemy wszyscy , mam nadzieję, że w pracy znów coś nie wypadnie
I to mnie właśnie smuci. Wiem, że dzieci, prowadzenie domu i ta nasza codzienna rutyna zabierają nam dużo czasu, a dla samych siebie mamy go tyle co na lekarstwo, ale chociaż raz na jakiś czas można coś napisać, kilka zdań choćby o tym co u nas słychać.
U Ciebie tez taki piękny poranek był z zadowolonym i uśmiechniętym dzieckiem - uwielbiam takie poranki.
Koleżance należą się baciki, nie można tak na ostatnią chwilę wszystkiego odwoływać.
Mam nadzieję, że ten spacer z mężem Wam się udał. Ja już nie pamiętam kiedy byłam na spacerze całą rodzinką.
__________________
Dziecko to uwidoczniona miłość.
- Novalis -

Miss Triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 15:39   #2394
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

niunia_20 przytulam Cię bardzo, bardzo mocno
ryba91
lineczka1989
sorento
Miss Triss

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Super,więc dalej
Trzymajcie się w dwupaku jak najdłużej!
Dwupak brzmi nieźle .

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Cieszę się teraz odpoczywaj sobie w domciu
Wypoczywam, wypoczywam praktycznie cały czas leżę jak łania na polanie

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny niestety dynia wywołała łzy u mojego szkraba Tak chęnie otwierał dziubek a tu takie rozczarowanie. Próbowałam później jeszcze raz ale taka sama reakcja była, Także jak to Beatka kiedyś napisała - dynia to zło
Ja też lubię niektóre dzieciowe jedzenie w słoiczkach ale za dynią nie przepadam tak że rozumiem twojego dziecia . Wolę zupkę ze świeżej dyni .

U mnie mdłości powoli mijają i chętniej zjadam posiłki a napady mam ostatnio na mleko i steki . Praktycznie co 2-3 dni muszę pochłonąć steka ale takiego jak robi mój mężuś . Co prawda sprzątania w kuchni po jego gotowaniu jest na kilka dni ale warto . Byłam u diabetologa i mam insulinę ale tak awaryjnie coby sie nie stresować ,mam ją zastosować w określonym przypadku tak że na razie nie muszę się kłuć dodatkowo. Stresuję się za to strasznie jak idę do toalety albo jak poczuję że coś tam za mokro bo po luteinie są upławy. Każda wizyta w toalecie to koszmar mam nadzieję że kiedyś to minie ale chyba dopiero po porodzie .
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 16:03   #2395
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Dziękujemy bardzo za kciuki.
Wczoraj nie było relacji, bo po powrocie z przychodni poleciałam od razu na uczelnię, później obiad, zakupy (teściowa ma urodziny :x) i droga do Rabki, jak tu przyjechaliśmy padałam na ryjek, tylko zjadłam, prysznic i spać (oczywiście karmienie i przewijanie po drodze).
Wyniki Natalia ma bardzo dobre krzywicy nie ma odetchnęłam z ulgą w tej kwestii.
Dostałyśmy skierowanie do okulisty ze względu na ropienie oczka. Masujemy już od stycznia a w dalszym ciągu z rana ma zaropiałe prawe oko..
Się pomyliłam w zeszłym tygodniu i źle na wagę z nerwów poparzyłam, wydawało mi się że ważyła 6445 g a było 6345 g a wczoraj 6395 g, a więc 50 g w tydzień, lekarka mówi, że dobrze przybiera, żeby się nie przejmować, ale wcześniej było i 200 g na tydzień. Kiedyś pisałyście, że dziecko zaczyna zwalniać z wagą w pewnym momencie, czyżby to już był ten moment? Mamy 3,5 miesiąca.
super że wszytsko w porządku!
Cytat:
Napisane przez Black_Rose Pokaż wiadomość
laseczki, mam pytanko, czy Wasze dzidzie tez waza dość sporo pomimo karmienia wyłącznie piersią?? Mój Synek ma 4,5 mca, gdy się urodzil 5/11/13 to wazyl 3350g i był szczuplutenki i cieniutki, teraz klopsik taki, 8700g, jeszcze nie miał bilansu, wlasnie czekam na ten dla maluszkow w wieku 4 m-cy. Jest bardzo sprawny, wierzga, fika, zeskakuje mi z lozka o zgrozo i z leżaczka gdy go nie przypnę (oczywiście nic mu się stało, ale wiadomo... ). Moja mama ostrzega, ze za duza masa może prowadzic do krzywicy, ale nie wyobrażam sobie odmowic mu jedzenia. Jego ojciec ma 186cm wzrostu no i prawie 120kg wagi, mój ojciec miał 192cm, wiec może po prostu będzie bardzo duzy?
łooo jaki klocuszek a lekarz co na to mówi?
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
a skąd masz dynię??
U mnie w słoiczkach nie widziałam a nie wiem nawet czy są mrożone bo niegdy nie kupowalam i czy taką można podać
nigdy nei widziąłam mrożonej dyni
Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny niestety dynia wywołała łzy u mojego szkraba Tak chęnie otwierał dziubek a tu takie rozczarowanie. Próbowałam później jeszcze raz ale taka sama reakcja była, Także jak to Beatka kiedyś napisała - dynia to zło
to nie podawaj przez jakiś czas a potem wróć i spróbuj jeszcze raz
mojemu dziecku wszystko smakuje
Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Wiecie co? Ja już zgłupiałam z tym rozszerzaniem diety. I tak jak byłam pewna, że po skończonym 4 miesiącu, tak teraz się zastanawiam. Spaceruje z małym i myślę A szczepienie mamy po 17, ale kwietnia Strasznie jestem zakręcona

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
po skończonym 4
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
U nas po brokułach są zielono żółte kupki.

A Ty masz zrobić Kacperkowi gastrologię że pytasz??? Coś przeoczyłam, pisałaś??

My podawaliśmy przez około 3,5 msc, teraz ju,z nie podajemy i nic ise nie dzieje

Jak dzieciaczek zacznie się podnosić

Oooo przypomniałaś mi że mamy puzzle piankowe a Zuzia już tak wędruje że zejście z maty to dla niej pestka

Doczytałam że nie zasmakowała, a u nas dynia to jest hicior

U nas Zuzia jak wędruje na brzuchu to zaczyna podnosić przewijak głową więc chyba będę musiała za niedługo obrócić, zwłaszcza że ona już się kręci 360 stopni na brzuchu.

Dzień dobry, dzisiaj odwiedziła mnie koleżanka ze swoim 4ro miesięcznym synkiem. Trochę poplotkowałyśmy, zamówiłam Zuzi skarpetki i czapeczki cienkie ze smyka.
Teraz lalunia śpi w wózku już od 12:30.
Pojawił nam sie problem ze spaniem Zuza jest śpiąca, wkładamy ją do łóżeczka, ona zaczyna gadać i się obraca szybko na brzuch i nie wiem czy mam ją zostawić żeby sie wymęczyła na brzuchu i dopiero później obracać na plecy czy od razu ją ciągle odwracać na plecy, teraz robi taką awanturę przed spaniem, a nie chce jej trzymać na siłę, bo wiem że jest śpiąca ale walczy,już mi pomysłów brakuje
ja bym ją zostawiła i może jakby usnęła mocniejszym snem to bym ją przekręciła
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 16:14   #2396
Miss Triss
Zadomowienie
 
Avatar Miss Triss
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dziewczyny, które korzystają z karty Rossnę w Rossmanie proszę powiedzcie mi jak to jest z przejściem na kolejny etap rabatu. Teraz mam rabat 3% i do osiągnięcia zostało mi 1 dzień i 0 wizyt. Ten rabat naliczy mi się jak miną te dni. Muszę coś kliknąć czy nie? Jak to z tym jest?
__________________
Dziecko to uwidoczniona miłość.
- Novalis -

Miss Triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 16:32   #2397
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które korzystają z karty Rossnę w Rossmanie proszę powiedzcie mi jak to jest z przejściem na kolejny etap rabatu. Teraz mam rabat 3% i do osiągnięcia zostało mi 1 dzień i 0 wizyt. Ten rabat naliczy mi się jak miną te dni. Muszę coś kliknąć czy nie? Jak to z tym jest?
Musisz zrobic odpowiednia ilosc zakupow zeby miec wyzszy rabat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 16:44   #2398
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Nanusia mocne za Ciebie i maluszka dobrze ze juz wszystko w porzadku !

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 17:18   #2399
Miss Triss
Zadomowienie
 
Avatar Miss Triss
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Wypoczywam, wypoczywam praktycznie cały czas leżę jak łania na polanie

U mnie mdłości powoli mijają i chętniej zjadam posiłki a napady mam ostatnio na mleko i steki . Praktycznie co 2-3 dni muszę pochłonąć steka ale takiego jak robi mój mężuś . Co prawda sprzątania w kuchni po jego gotowaniu jest na kilka dni ale warto . Byłam u diabetologa i mam insulinę ale tak awaryjnie coby sie nie stresować ,mam ją zastosować w określonym przypadku tak że na razie nie muszę się kłuć dodatkowo. Stresuję się za to strasznie jak idę do toalety albo jak poczuję że coś tam za mokro bo po luteinie są upławy. Każda wizyta w toalecie to koszmar mam nadzieję że kiedyś to minie ale chyba dopiero po porodzie .
Wypoczywaj ile tylko możesz i zajadaj steki z mlekiem, wszystko dla dobra Maluszka! Trzymam za Was kciuki żeby bezproblemowo minęły Wam te miesiące i żebyś doczekała się swojego Skarba.
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Musisz zrobic odpowiednia ilosc zakupow zeby miec wyzszy rabat
Wcześniej miałam wiadomość, że zostało ileś tam dni i 5 wizyt i ta ilość wizyt się zmniejszała. Teraz już mam info, że został 1 dzień i zero wizyt. Więc kiedy to mi przeskoczy na wyższy rabat?
__________________
Dziecko to uwidoczniona miłość.
- Novalis -

Miss Triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 18:06   #2400
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dziewczyny no nie mogę, musicie to zobaczyć, bezczelne

https://www.facebook.com/toksycznasz...?stream_ref=10

albo tu, komuś się chciało nawet nasz wątek obgadywać

https://www.facebook.com/photo.php?f...levant_count=1

Edytowane przez dizi
Czas edycji: 2014-03-14 o 18:19
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.