Żel a prezerwatywa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 15:20   #1
Zelkibe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2

Żel a prezerwatywa


Dzień dobry,
Piszę, ponieważ nurtuje mnie pewna kwestia. Wraz z partnerem zabezpieczamy się używając prezerwatywy lateksowej plus żelu plemnikobójczego. Chcemy spróbować użyć prezerwatywy nielateksowej. Tu pojawia się pytanie czy żel nie będzie jej uszkadzał a tym samym czy nie zmniejszy skuteczności prezerwatywy nielateksowej, czy można oba środki stosować na raz. Wiem, że różne żele intymne nawilżające lub stymulujące są na bazie wody, więc nie uszkadzają prezerwatywy zarówno lateksowej jak i nielateksowej, lecz jeśli chodzi o żel plemnikobójczy nie mam pewności. Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia lub zna odpowiedź to proszę o opinię. Dziękuję.
Zelkibe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 15:33   #2
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Żel a prezerwatywa

Cytat:
Napisane przez Zelkibe Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
Piszę, ponieważ nurtuje mnie pewna kwestia. Wraz z partnerem zabezpieczamy się używając prezerwatywy lateksowej plus żelu plemnikobójczego. Chcemy spróbować użyć prezerwatywy nielateksowej. Tu pojawia się pytanie czy żel nie będzie jej uszkadzał a tym samym czy nie zmniejszy skuteczności prezerwatywy nielateksowej, czy można oba środki stosować na raz. Wiem, że różne żele intymne nawilżające lub stymulujące są na bazie wody, więc nie uszkadzają prezerwatywy zarówno lateksowej jak i nielateksowej, lecz jeśli chodzi o żel plemnikobójczy nie mam pewności. Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia lub zna odpowiedź to proszę o opinię. Dziękuję.
Przeczytaj skład żelu?
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 15:34   #3
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Żel a prezerwatywa

Cytat:
Napisane przez Zelkibe Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
Piszę, ponieważ nurtuje mnie pewna kwestia. Wraz z partnerem zabezpieczamy się używając prezerwatywy lateksowej plus żelu plemnikobójczego. Chcemy spróbować użyć prezerwatywy nielateksowej. Tu pojawia się pytanie czy żel nie będzie jej uszkadzał a tym samym czy nie zmniejszy skuteczności prezerwatywy nielateksowej, czy można oba środki stosować na raz. Wiem, że różne żele intymne nawilżające lub stymulujące są na bazie wody, więc nie uszkadzają prezerwatywy zarówno lateksowej jak i nielateksowej, lecz jeśli chodzi o żel plemnikobójczy nie mam pewności. Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia lub zna odpowiedź to proszę o opinię. Dziękuję.
Najlepiej przeczytać ulotkę konkretnego produktu, który chcecie użyć.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Przeczytaj skład żelu?
Po składzie niekoniecznie można cokolwiek wywnioskować
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 19:39   #4
Choco_Latte_
Addicted of makeup.
 
Avatar Choco_Latte_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Rajski Zakątek
Wiadomości: 260
Dot.: Żel a prezerwatywa

żele plemnikobójcze mają w składzie głównie nonoksynol-9 jako substancję plemnikobójczą właśnie, możesz o tym poczytać w internecie albo zapytać w aptece czy ten środek nie uszkadza prezerwatyw.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Powiem wprost: próbujesz z gó... wyrzeźbić piękny kwiat (bo tym powinien być związek). Może w pocie czoła i łez nawet ulepisz coś podobnego do kwiatu, ale z powodu użytego materiału całość i tak będzie brzydko pachnieć.
Choco_Latte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 11:56   #5
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: Żel a prezerwatywa

Ten można stosować z nielateksowymi http://www.naturalna-plodnosc.pl/ant...plemnikobojczy
Sama kiedyś używałam, więc sprawdzony
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:50   #6
Zelkibe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Żel a prezerwatywa

@up
Właśnie taki mam, bo to w sumie jedyny dostępny tego typu żel na polskim rynku. Ogólnie ciężko coś dostać poza nim, ale jest ok.
Dziękuję za odpowiedzi.
Zelkibe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 21:20   #7
Choco_Latte_
Addicted of makeup.
 
Avatar Choco_Latte_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Rajski Zakątek
Wiadomości: 260
Dot.: Żel a prezerwatywa

Są też globulki patentex oval.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Powiem wprost: próbujesz z gó... wyrzeźbić piękny kwiat (bo tym powinien być związek). Może w pocie czoła i łez nawet ulepisz coś podobnego do kwiatu, ale z powodu użytego materiału całość i tak będzie brzydko pachnieć.
Choco_Latte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-21 22:20:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.