Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-20, 11:32   #3631
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Tak

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------


Asia, z tym nie ma żartów, przebadaj się kobieto Idz do lekarza rodzinnego i powiedz jak sprawa wygląda, jeżeli to sa typowo migrenowe sprawy to powinnaś dostać specjalne tabletki. Branie przeciwbólowych przy migrenach nie zawsze ma sens, po prostu nie działają

Jak potrzebujesz coś na teraz, to polecam Solpadeine rozpuszczalne, z leków bez recepty, tylko to jako tako mi pomagało.
dziekuje

Asia
Dzieki kochana
Moja przyjaciólka boryka sie z tego typu problemem
wlasnie wysłano ja na tomografie głowy
no i zatoki tak ma zatkane ze nawet juz ściągac sie nie da
Polecam Ci odwiedzić laryngologa
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 11:37   #3632
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
exclusivee a ile Ci jeszcze zostało do końca?

Wklejam fotkę po Vitality's, niestety zdjęcie okropnej jakości
Kumpela pstryknęła fotkę swoją wysłużoną komórką, bo ja oczywiście zapomniałam telefonu, ostatnio coraz częściej mi się to zdarza, to dziwne, kiedyś bez telefonu czułam się jak bez ręki. Jak wrócę do domu pstryknę jeszcze jedną.
Ale mam różowawy ryjek na tym zdjęciu, dobrze, że nie w rzeczywistości.
W realu włosy troszeczkę mniej popielate, ale nadal chłodny odcień.
Jak skoncze ten rok w maju to potem jeszcze tylko jeden by mi zostal. Wiem ze to niewiele, ale nie po to szlam do szkoly zaocznej dla doroslych zeby sie tlumaczyc ze mnie nie ma/nie bedzie bo nie mam z kim dziecka zostawic, dziecko jest chore albo sama jestem chora... Nie chce ciagle wysluchiwac o to pretensji. Nie moge liczyc na pomoc rodzicow, pomaga mi jedynie babcia i zabiera do siebie malego zebym mogla isc do szkoly, tz pracuje codziennie do 17-18, nieraz nawet do 19, nie jest mi latwo. I tak jestem w lepszej sytuacji niz nasza Renatka, ale mimo wszystko to za duzo nerwow dla mnie. Oceny mialam jedne z najlepszych w klasie, pomimo wielu nieobecnosci, ale na to nikt nie patrzy. Wazne ze mnie nie ma i juz
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 11:38   #3633
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Asia, z tym nie ma żartów, przebadaj się kobieto Idz do lekarza rodzinnego i powiedz jak sprawa wygląda, jeżeli to sa typowo migrenowe sprawy to powinnaś dostać specjalne tabletki. Branie przeciwbólowych przy migrenach nie zawsze ma sens, po prostu nie działają

Jak potrzebujesz coś na teraz, to polecam Solpadeine rozpuszczalne, z leków bez recepty, tylko to jako tako mi pomagało.
będę musiała się wybrać
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
dziekuje

Asia
Dzieki kochana
Moja przyjaciólka boryka sie z tego typu problemem
wlasnie wysłano ja na tomografie głowy
no i zatoki tak ma zatkane ze nawet juz ściągac sie nie da
Polecam Ci odwiedzić laryngologa
no właśnie mi się zaczęło to w zeszłym tygodniu jak mi zatoki siadły ale teraz mam nos odetkany a głowa boli non stop
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 12:23   #3634
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!
na przyszłośc chyba zostane przy mieszance garnierów 111 + 112
przepięknie wyszło!
mi niestety garnier 111 rudział strsznie
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 12:44   #3635
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dzień dobry


mnie się już humor powoli poprawia z każdym dniem uwielbiam takie słoneczne dni jak dziś chce się człowiekowi wstawać i zapierdzielać

Asia miałam przez ostatni czas dokładnie to samo głowa mnie tak bolała że czasem duży Ibum nie pomagał aż promieniowało na szczękę bałam się że to zęby tak mnie bolą. Mogłaby się ta pogoda już uspokoić...
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 14:47   #3636
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dzień dobry


mnie się już humor powoli poprawia z każdym dniem uwielbiam takie słoneczne dni jak dziś chce się człowiekowi wstawać i zapierdzielać

Asia miałam przez ostatni czas dokładnie to samo głowa mnie tak bolała że czasem duży Ibum nie pomagał aż promieniowało na szczękę bałam się że to zęby tak mnie bolą. Mogłaby się ta pogoda już uspokoić...
O Caro, widzę że używasz TriAcneala jak efekty ?
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 15:41   #3637
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej kochane

Tośka mi podrosła i chyba da wrocic mamusi do Was pewnie nie bede super bardzo na biezaco ale postaram sie ogarniac

Widzialam ze byla jakas afera znowu i wszystko mnie ominelo
Myslalam ze moze cos poszecie co u Was tam u nas na blogu ale nic

My wlasnie jestesmy na spacerze wracam do zywych, zaczelam juz cwiczyc od poniedzialku i zamierzam pofarbowac wlosy majirelem 8,2 to moja naj farba i kolor a ze mam swoje naturale a reszta bardzo sprana bo od roku nie farbowana to chyba powinno wyjsc bez dziwactw jeszcze z miesiac postaram sie wstrzymac i bede dzialac jedziemy na wesele 2 maja wiec musze jakos wygladac chyba ze do tego czasu wypadna mi wlosy bo wychodza garsciami... Ale uznalam zeeee pofarbuje i tak bo wypadac beda mimo to, dopoki hormony mi sie nie uspokoja

Buziaki tesknilam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 16:04   #3638
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane

Tośka mi podrosła i chyba da wrocic mamusi do Was pewnie nie bede super bardzo na biezaco ale postaram sie ogarniac

Widzialam ze byla jakas afera znowu i wszystko mnie ominelo
Myslalam ze moze cos poszecie co u Was tam u nas na blogu ale nic

My wlasnie jestesmy na spacerze wracam do zywych, zaczelam juz cwiczyc od poniedzialku i zamierzam pofarbowac wlosy majirelem 8,2 to moja naj farba i kolor a ze mam swoje naturale a reszta bardzo sprana bo od roku nie farbowana to chyba powinno wyjsc bez dziwactw jeszcze z miesiac postaram sie wstrzymac i bede dzialac jedziemy na wesele 2 maja wiec musze jakos wygladac chyba ze do tego czasu wypadna mi wlosy bo wychodza garsciami... Ale uznalam zeeee pofarbuje i tak bo wypadac beda mimo to, dopoki hormony mi sie nie uspokoja

Buziaki tesknilam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kiteczko a co to znaczy jesteśmy z Toska ?????
czy coś sie zmieniło? Jest Cie wiecej???
OMG SUPER I GRATULUJE CI
Zostałas chyba najszcześlowsza mama.



ASIA
Wlasnie dlatego powimnaś isc do laryngologa
jak tego nie usuniesz i zostawisz o tak to potem moze byc źle .
Żadne leki nie pomoga
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 16:10   #3639
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Wiecie dziewczyny... chyba zrezygnuję ze szkoły po tym roku Zrobię jeszcze szkolenie z przedłużania rzęs, jedną kwalifikację i dam sobie spokój. Wiem że i tak kosmetyczką nie będę, to nie dla mnie. A mając tą kwalifikację, 2 szkolenia zawsze będzie mi łatwiej. Mogłabym po szkole przedłużać rzęsy koleżankom, czy ogłaszać się na fb. A na potem mam inne plany, tylko nie wiem skąd wziąć pieniądze na rozkręcenie biznesu.. Z rzęs nie wiem czy w 3 lata bym nazbierała, bo na początek potrzebuję 3 tysiące, na towar, i żeby się zabezpieczyć w razie gdyby zyski na początek nie były duże.. Myślałam też nad tym żeby zrobić jakiś kurs wizażystki z pomocą finansową tż i potem ogłaszać się jako makijażystka właśnie bo to mnie też kręci.. Echh sama nie wiem co zrobić żeby było dobrze
Ex doskonale Cię rozumiem Też chciałabym skończyć jakiś kurs czy coś takiego ale nie mam jak, Nie mam z kim dziecka zostawić. Mama by mi pomogła ale mieszka w innym mieście i pilnuje syna mojej siostry czyli mojego siostrzeńca . A na teściów nie mam co liczyć
Aa ten pomysł na biznes to jaki?Możesz zdradzić?
Co do przedłużania rzęs myślę że to świetny pomysł.Moja sis zrobiła sobie kurs i ma sporo klientek.Ty też mogła byś sobie tak dorobić
Miałabyś na swoje potrzeby czy coś dziecku kupić

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ja nie uzywam anty wogóle ,ale niekiedy miałam juz takie bóle kilkudniowe zawsze mnie głowa boli i oczy , a czasami i w zębach mam uczucie bólu to juz dziś 5 dzień i cały czas czuje jakby mi słoń stał na głowie i oczy bolą tabletki lekko uśmierzają tylko ten ból

pięknie

hej
ja bym tak zrobiła
Asiu idz do lekarza i daj znać czy wszystko oknie bagatelizuj tego

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane

Tośka mi podrosła i chyba da wrocic mamusi do Was pewnie nie bede super bardzo na biezaco ale postaram sie ogarniac

Widzialam ze byla jakas afera znowu i wszystko mnie ominelo
Myslalam ze moze cos poszecie co u Was tam u nas na blogu ale nic

My wlasnie jestesmy na spacerze wracam do zywych, zaczelam juz cwiczyc od poniedzialku i zamierzam pofarbowac wlosy majirelem 8,2 to moja naj farba i kolor a ze mam swoje naturale a reszta bardzo sprana bo od roku nie farbowana to chyba powinno wyjsc bez dziwactw jeszcze z miesiac postaram sie wstrzymac i bede dzialac jedziemy na wesele 2 maja wiec musze jakos wygladac chyba ze do tego czasu wypadna mi wlosy bo wychodza garsciami... Ale uznalam zeeee pofarbuje i tak bo wypadac beda mimo to, dopoki hormony mi sie nie uspokoja

Buziaki tesknilam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hej

A jak tam Tosia dużo już urosła ?Ile teraz waży?Koniecznie pokaż włoski po farbowaniu.

Dziewczyny a ja już sama nie wiem co mam zrobić z włosami czy walczyć o nie czy ściąćBo mega mi wypadają przez tą tarczycę i są coraz rzadsze Już nie wiem co mam robićKupiłam jantar i wcieram go codziennie i piję skrzypokrzywę ale czy to wystarczy?
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 16:14   #3640
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Adzi 9 grudnia zostalam mamusia

Eveline wazy juz 5640 nie wiem ile mierzy, miesiac temu miala 57 cm we wtorek idziemy na szczepienie wiec sie dowiemy



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 16:29   #3641
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Adzi 9 grudnia zostalam mamusia

Eveline wazy juz 5640 nie wiem ile mierzy, miesiac temu miala 57 cm we wtorek idziemy na szczepienie wiec sie dowiemy



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oooo to już twoja Tosia skończyła 3 miesiąceAle ten czas leci A jak ze snem u twojego skarba?Ładnie Ci w nocy śpi?Oczywiście poza porą karmienia
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 16:33   #3642
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
O Caro, widzę że używasz TriAcneala jak efekty ?
Krótko mówiąc po 2 miesiącach prawie jestem w stanie powiedzieć że o ile na partiach twarzy stosunkowo bezproblemowych (tam gdzie z reguły nic nier wyskakuje) cera się bardzo poprawiła jest taka jędrna gęsta w dodatku bardzo świeżo i promiennie wygląda ma taki naturalny błysk to na partiach twarzy bardziej problematycznych ciężko powiedzieć ponieważ mam mieszane uczucia. Wypryski się z pewnością szybciej goją pory są ładnie oczyszczona zwężone blizny z tygodnia na tydzień się bardziej rozjaśniają ale niestety jak na moje problemy z cerą spodziewałam się efektu spektakularnego. Napaliłam się zbyt mocno i teraz pewnie będę marudzić moja wina polecę go osobom które nie mają większych problemów z cerą tj. trądzik ponieważ świetnie odnawia i oczyszcza skórę z bardzo zmęczonej już po miesiącu jest promienna młoda i świeża ale na moje problemy to pozostaje chyba tylko Zorac albo Atrederm ale to na jesień dopiero. Poza tym mam wrażenie że po tej skrzypokrzywie stan cery mi się pogorszył (słyszałam że skrzypokrzywa źle wpływa na hormony) no i mnie właśnie tak hormonalnie wysypuje na linii żuchwy ;/ wydaje mi się że będę ją piła do końca kwietnia żeby teraz nie przerywać bo również strasznie lecą mi włosy później miesiąc przerwy i wrócę do CP.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane

Tośka mi podrosła i chyba da wrocic mamusi do Was pewnie nie bede super bardzo na biezaco ale postaram sie ogarniac
Super brakowało Cię Nam

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja już sama nie wiem co mam zrobić z włosami czy walczyć o nie czy ściąćBo mega mi wypadają przez tą tarczycę i są coraz rzadsze Już nie wiem co mam robićKupiłam jantar i wcieram go codziennie i piję skrzypokrzywę ale czy to wystarczy?
U mnie to samo jak po skrzypovicie było przez pewien czas lepiej tak z miesiąc temu znowu mi garściami wychodzić zaczęły i tu wcale nie żartuję przy szczotkowaniu tak tego nie zauważam ale przy myciu jest koszmar całe dłonie mam we włosach jak nakładam maskę lub odżywkę między palcami to zdejmuje je dosłownie i taką pajęczynę robią że mam całe palce splątane okropny widok no ale ja mam problemy hormonalne i nerwus jestem do tego straszny
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 16:42   #3643
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość



U mnie to samo jak po skrzypovicie było przez pewien czas lepiej tak z miesiąc temu znowu mi garściami wychodzić zaczęły i tu wcale nie żartuję przy szczotkowaniu tak tego nie zauważam ale przy myciu jest koszmar całe dłonie mam we włosach jak nakładam maskę lub odżywkę między palcami to zdejmuje je dosłownie i taką pajęczynę robią że mam całe palce splątane okropny widok no ale ja mam problemy hormonalne i nerwus jestem do tego straszny

u mnie problemy zaczęły się po urodzeniu dziecka.Dostałam poporodowego zapalenia tarczycy i teraz choruję na chorobę Hashimoto.Ech ... te hormonyWcześniej miałam cienkie ,rzadkie włosy ,ale chociaż mi nie wypadały a teraz....Już mam dość tego wypadania


Kiteczko zmień podpis bo twój grudniowy super bobas już dawno jest z Tobą

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2014-03-20 o 16:43
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 17:12   #3644
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane

Tośka mi podrosła i chyba da wrocic mamusi do Was pewnie nie bede super bardzo na biezaco ale postaram sie ogarniac

Widzialam ze byla jakas afera znowu i wszystko mnie ominelo
Myslalam ze moze cos poszecie co u Was tam u nas na blogu ale nic

My wlasnie jestesmy na spacerze wracam do zywych, zaczelam juz cwiczyc od poniedzialku i zamierzam pofarbowac wlosy majirelem 8,2 to moja naj farba i kolor a ze mam swoje naturale a reszta bardzo sprana bo od roku nie farbowana to chyba powinno wyjsc bez dziwactw jeszcze z miesiac postaram sie wstrzymac i bede dzialac jedziemy na wesele 2 maja wiec musze jakos wygladac chyba ze do tego czasu wypadna mi wlosy bo wychodza garsciami... Ale uznalam zeeee pofarbuje i tak bo wypadac beda mimo to, dopoki hormony mi sie nie uspokoja

Buziaki tesknilam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kitkaaaa

Ja na blogu nie pisze bo u mnie to sie codziennie cos zmienia wiec nie ma co

Jezu jak mnie kusi to 8.2
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 17:14   #3645
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jak skoncze ten rok w maju to potem jeszcze tylko jeden by mi zostal. Wiem ze to niewiele, ale nie po to szlam do szkoly zaocznej dla doroslych zeby sie tlumaczyc ze mnie nie ma/nie bedzie bo nie mam z kim dziecka zostawic, dziecko jest chore albo sama jestem chora... Nie chce ciagle wysluchiwac o to pretensji. Nie moge liczyc na pomoc rodzicow, pomaga mi jedynie babcia i zabiera do siebie malego zebym mogla isc do szkoly, tz pracuje codziennie do 17-18, nieraz nawet do 19, nie jest mi latwo. I tak jestem w lepszej sytuacji niz nasza Renatka, ale mimo wszystko to za duzo nerwow dla mnie. Oceny mialam jedne z najlepszych w klasie, pomimo wielu nieobecnosci, ale na to nikt nie patrzy. Wazne ze mnie nie ma i juz
Oj to rzeczywiście niewiele Ci zostało. Rozumiem Twoje rozterki, ja na podyplomówce chciałam dołożyć sobie nauki. W moim mieście otworzyli studium dermatologii kosmetycznej. Zapisałam się i zaliczyłam cały rok, ale później zaczęły się schody Terminy wykładów czasem pokrywały się ze zjazdami, wybierałam zjazdy i był dym, mimo, że zaliczałam wszystko na piątki. Na anatomii zaczęły się głupie docinki, typu: ,, pani psycholog, będzie na kozetce maseczki kłaść" itp. Miałam dość, zrezygnowałam.
Tak jak Ty zdobyłam kilka uprawnień, więc jakieś papierki mi zostały. Teraz trochę żałuję, chociaż raczej nie chciałabym pakować się w działalność gospodarczą. Moje miasto jest dość specyficzne, co się otwiera to się zamyka

kitkulka, odwiedzam Twój blog, więc jestem na bieżąco Ale ta Twoja Tosia cudna

Adzi07 Witaj! Pamiętam Cię jeszcze, ze starych części wątku, mam nadzieję, że Ty mnie też?

Dziewczyny dziękuję za miłe słowa Nareszcie jestem zadowolona z koloru, tylko niech mnie jakie licho nie podkusi
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 18:38   #3646
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez wisienka_com Pokaż wiadomość
przepięknie wyszło!
mi niestety garnier 111 rudział strsznie
dzięki
ja używam szamponu mariona fioletowego i ładnie się kolor prezentuje dzięki niemu a farbuje co 3 tygodnie, więc nawet jak lekko odrost się spierze to zaraz i tak muszę pofarbować więc mi to nieprzeszkadza
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Asia miałam przez ostatni czas dokładnie to samo głowa mnie tak bolała że czasem duży Ibum nie pomagał aż promieniowało na szczękę bałam się że to zęby tak mnie bolą. Mogłaby się ta pogoda już uspokoić...
właśnie nie wiedziałam czy to od pogody czy zatoki ,ale już wszystko jasne
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane

Tośka mi podrosła i chyba da wrocic mamusi do Was pewnie nie bede super bardzo na biezaco ale postaram sie ogarniac

Widzialam ze byla jakas afera znowu i wszystko mnie ominelo
Myslalam ze moze cos poszecie co u Was tam u nas na blogu ale nic

My wlasnie jestesmy na spacerze wracam do zywych, zaczelam juz cwiczyc od poniedzialku i zamierzam pofarbowac wlosy majirelem 8,2 to moja naj farba i kolor a ze mam swoje naturale a reszta bardzo sprana bo od roku nie farbowana to chyba powinno wyjsc bez dziwactw jeszcze z miesiac postaram sie wstrzymac i bede dzialac jedziemy na wesele 2 maja wiec musze jakos wygladac chyba ze do tego czasu wypadna mi wlosy bo wychodza garsciami... Ale uznalam zeeee pofarbuje i tak bo wypadac beda mimo to, dopoki hormony mi sie nie uspokoja

Buziaki tesknilam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
fajnie
pewnie ni ma to jak pofarbować włosy po takim czasie
od razu lepiej sie poczujesz a wypadanie to norma miałam to samo aż się wanna zatykała przy myciu włosów ,a przy czesaniu to garść ze szczotki wyciągałam
ale jak widzisz nie jestem łysa więc się nie martw i farbowałam non stop


udało mi się dostać do rodzinnej i stwierdziła , że to zapalenie zatok dostałam antybiotyk na 7 dni i mam nadzieje, że mi się poprawi ostatni taki ostry stan zapalny zatok miałam ze 3 lata temu potem sokój jak używałam avamys od jaiegoś czasu nie używam , więc mnie dopadło na dobre
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 19:09   #3647
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Krótko mówiąc po 2 miesiącach prawie jestem w stanie powiedzieć że o ile na partiach twarzy stosunkowo bezproblemowych (tam gdzie z reguły nic nier wyskakuje) cera się bardzo poprawiła jest taka jędrna gęsta w dodatku bardzo świeżo i promiennie wygląda ma taki naturalny błysk to na partiach twarzy bardziej problematycznych ciężko powiedzieć ponieważ mam mieszane uczucia. Wypryski się z pewnością szybciej goją pory są ładnie oczyszczona zwężone blizny z tygodnia na tydzień się bardziej rozjaśniają ale niestety jak na moje problemy z cerą spodziewałam się efektu spektakularnego. Napaliłam się zbyt mocno i teraz pewnie będę marudzić moja wina polecę go osobom które nie mają większych problemów z cerą tj. trądzik ponieważ świetnie odnawia i oczyszcza skórę z bardzo zmęczonej już po miesiącu jest promienna młoda i świeża ale na moje problemy to pozostaje chyba tylko Zorac albo Atrederm ale to na jesień dopiero. Poza tym mam wrażenie że po tej skrzypokrzywie stan cery mi się pogorszył (słyszałam że skrzypokrzywa źle wpływa na hormony) no i mnie właśnie tak hormonalnie wysypuje na linii żuchwy ;/ wydaje mi się że będę ją piła do końca kwietnia żeby teraz nie przerywać bo również strasznie lecą mi włosy później miesiąc przerwy i wrócę do CP.



Super brakowało Cię Nam



U mnie to samo jak po skrzypovicie było przez pewien czas lepiej tak z miesiąc temu znowu mi garściami wychodzić zaczęły i tu wcale nie żartuję przy szczotkowaniu tak tego nie zauważam ale przy myciu jest koszmar całe dłonie mam we włosach jak nakładam maskę lub odżywkę między palcami to zdejmuje je dosłownie i taką pajęczynę robią że mam całe palce splątane okropny widok no ale ja mam problemy hormonalne i nerwus jestem do tego straszny
To jak Ty go stosowałaś ? na całą twarz (bez oczu) ?
Ja ogólnie nie mam jakichś wielkich problemów. Oprócz wągrów na nosie/brodzie ;/ to mam czasem jakieś przyszcze podskórne czy jak to się tam zwie (głównie na brodzie, czasem na lini żuchwy tak jak u Ciebie) ogólnie biorę hormony i wydaje mi się że odkąd je biore to cera spoooro mi się poprawiła najgorzej u mnie z wągrami broda + nos a tak to jest całkiem nieźle. Może na wągry coś polecasz ?


Witaj Kitkełku
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 19:40   #3648
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
To jak Ty go stosowałaś ? na całą twarz (bez oczu) ?
Ja ogólnie nie mam jakichś wielkich problemów. Oprócz wągrów na nosie/brodzie ;/ to mam czasem jakieś przyszcze podskórne czy jak to się tam zwie (głównie na brodzie, czasem na lini żuchwy tak jak u Ciebie) ogólnie biorę hormony i wydaje mi się że odkąd je biore to cera spoooro mi się poprawiła najgorzej u mnie z wągrami broda + nos a tak to jest całkiem nieźle. Może na wągry coś polecasz ?
Na początku nakładałam 2-3 razy w tygodniu przez pierwsze 3 tyg a teraz co drugą noc na cała buzię i 2 razy w tyg pod oczy również ale ostrożnie bo można sobie krzywdę zrobić nie jadę blisko oka. Od kwietnia planuję nakładać go co noc aż do skończenia tubki mam nadzieję że na kwiecień chociaż wystarczy. Polecam Ci go jeśli nie masz takich problemów z syfolami jak ja ja się przeliczyłam ale moja sytuacja jest dramatyczna (chodziło mi głównie o zlikwidowanie przebarwień bo są mega czerwone i sporo ich mam na policzkach) większość się rozjaśniła a te mniejsze świeże poznikały prawie całkiem niestety dalej mnie wysypuje ale z tym to się już chyba pogodziłam żadne mazidła mi raczej nie pomogą. Spróbuj bo wydaje mi się że Ty będziesz zadowolona krem jest świetny ale ja potrzebuję silniejszej artylerii na przebarwienia.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 20:19   #3649
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asiu mam to samo przy myciu, cały odpływ zatkany a przy czesaniu wychodzi drugie tyle myslalam nawet czy by nie kupic w koncu szczotki tangle, sama nie wiem. Najgorzej (dla mnie) ze karmie cycem jeszcze (chociaz mysle, ze bedzie trzeba powoli przechodzic na butle...) i czytalam ze przy karmieniu moze dluzej trwac wypadanie. Zobaczymy. Nie moge byc lysa, TZ jest lysy, Tosi wlosy juz tez wypadaja i bysmy byli jak trzy żarowki

Czeko to farbnij 8,2 ja po weekendzie wysle TZ do hurtowni fryzjerskiej zeby mi kupil
Kurcze tylko zastanawiam sie nad oksy... Mam jeszcze te wielkie Scandica 6% ale od roku nie uzywalam... Myslicie ze to jeszcze sie nada czy lepiej kupic nowe?

Aniu dziekuje w imieniu Tosi naprawde fajny dziecior nam wyszedl


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 20:27   #3650
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiu mam to samo przy myciu, cały odpływ zatkany a przy czesaniu wychodzi drugie tyle myslalam nawet czy by nie kupic w koncu szczotki tangle, sama nie wiem. Najgorzej (dla mnie) ze karmie cycem jeszcze (chociaz mysle, ze bedzie trzeba powoli przechodzic na butle...) i czytalam ze przy karmieniu moze dluzej trwac wypadanie. Zobaczymy. Nie moge byc lysa, TZ jest lysy, Tosi wlosy juz tez wypadaja i bysmy byli jak trzy żarowki

Czeko to farbnij 8,2 ja po weekendzie wysle TZ do hurtowni fryzjerskiej zeby mi kupil
Kurcze tylko zastanawiam sie nad oksy... Mam jeszcze te wielkie Scandica 6% ale od roku nie uzywalam... Myslicie ze to jeszcze sie nada czy lepiej kupic nowe?

Aniu dziekuje w imieniu Tosi naprawde fajny dziecior nam wyszedl


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak rok nie uzywałaś to chyba lepiej zeby nowy kupic

Trzy zarowki...


Ja sie cykam tego przyciemniania, ze bede wygladac jak jakiś ulung, albo wyjdzie mi jakieś kupsko a nie ładny kolor
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 20:31   #3651
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

kitkulka może i trzy żarówki ale za to każda będzie miała inną moc
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 23:14   #3652
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Eveline Tosia od ok 1,5 miesiaca przesypia juz cale noce jak zasypia kolo 22 to budzi sie 6-7, czasem o 5 zje i spi do 9-10, zje znowu i potrafi jeszcze dospac taki spioch, za to w ciagu dnia pozniej nie spi praktycznie wcale, jedynie na spacerach a to tez nie zawsze albo nie caly czas

Sa oczywiscie wyjatki kiedy obudzi sie raz na nocne jedzonko, zwlaszcza kiedy wieczorem zje malo bo zasypia ze zmeczenia ale wciagnie i spi dalej

W ciagu dnia to juz glownie zabawa, czekamy wlasnie na mate edukacyjna bo zamowilismy taka super, ktora robi tez za kojec bo poki co albo ja sie z nia bawie grzechotkami itp albo klade ja do lozeczka i nakrecam karuzele wtedy zdarza jej sie bawic przez gogdzine a jak sie znudzi to sama przysnie albo stęka zeby juz ja wyjac i porobic cos innego kochana jest ale ok, nie bede Was zanudzac opowiesciami o Tosi - tak sobie obiecalam :P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 09:41   #3653
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czesc Dziewczyny Ja jestem w wirze nauki uczelni egzaminów, nie mam nawet jak pisać na bieżąco. Z tego co wyłapałam to Ania-ten vitalytys rzeczywiście jest piękny i jak do oczu Ci pasuje. Masz piękne oczykolor
KITKA fajnie ze Was ok, ze masz już więcej czasu. Jestem ciekawa jak wyjdzie Ci ten 8,2 liczymy na relacje zdjeciowa również przed bo rok nie farbowalas! wow! ciekawi mnie jaki masz kolor
A włosy przestaną lecieć zapewne po karmieniu...

Pytanko mam
1. Czy wąchałyście może nowy adidas get ready?Mam na myśli deo w kulce Ja używam adidasa w kulce niebieskiego. pachnie dla mnie super bo prawie w ogole (wychodzę z zalozenia ze mam pachniec perfumami a nie kulką pod pachę :P ). Może napiszecie cos o tym zapachu?

2. Bronzer sensique 3 kolorowy, znacie, uzywałyście?


Dziewczyny z LBN bylyscie w felicity?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 09:51   #3654
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny Ja jestem w wirze nauki uczelni egzaminów, nie mam nawet jak pisać na bieżąco. Z tego co wyłapałam to Ania-ten vitalytys rzeczywiście jest piękny i jak do oczu Ci pasuje. Masz piękne oczykolor
KITKA fajnie ze Was ok, ze masz już więcej czasu. Jestem ciekawa jak wyjdzie Ci ten 8,2 liczymy na relacje zdjeciowa również przed bo rok nie farbowalas! wow! ciekawi mnie jaki masz kolor
A włosy przestaną lecieć zapewne po karmieniu...

Pytanko mam
1. Czy wąchałyście może nowy adidas get ready?Mam na myśli deo w kulce Ja używam adidasa w kulce niebieskiego. pachnie dla mnie super bo prawie w ogole (wychodzę z zalozenia ze mam pachniec perfumami a nie kulką pod pachę :P ). Może napiszecie cos o tym zapachu?

2. Bronzer sensique 3 kolorowy, znacie, uzywałyście?


Dziewczyny z LBN bylyscie w felicity?
witam sie i ja

kiteczko pewnie ze tesknilam! cudownie ze u was coraz lepiej, a ty jestes na pewno najlepsza mama na swiecie, czuc to przez monitor nawet

ania boski ten vitalitys i naprawde jak twoj wlasny

to tak na szybkiego...
u mnie juz nie tak swietnie, z tz sie ostro wczoraj poch*jalam, dzis sie nei odzywamy- wnerwil mnie okrutnie. nienawidze jak ktos mnie ogranicza czy sprawdza- poszlo o to, ze skasowalam na fejsie moja rozmowe z ex'em, ale mialam chyba do tego prawo? dzis juz po fazie nienawisci, czasem sobie cos piszemy, najczesciej o wspolnych znajomych...a ten mi zrobil awanture ze skasowalam bo chce go zdradzic czy cos nosz kuzwa...
polecialo pare obelg wiec mu nie daruje to on ma problem nie ja, moge sobie pisac z kim chce i o czym chce a on nie ma prawa mnie sprawdzac!!!! wrr.. no wsciekla jestem, niby to ☠☠☠☠☠☠☠a ale mnie wkurzyl
i nie pozwole na takie zachowania...
co myslicie?

agatko nie wachalam go jeszcze, ale jesli tak to moze i mnie by podszedl, bo ja tez wole kulki delikatne. a czym on pachnie? owocowo? kwiatowo?

ja sie do felicity wybieram w niedziele, mam blisko przejde sie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 09:54   #3655
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kochana Ty w małżeństwie jesteś wiec nie możesz olać. Ja powoli ucze się olewania, nie odzywam się i tyle. Nie wiem co poradzić...
Chyba te klotnie wpisane sa w zycie...

Ja tez nie bylam i nie wiem kiedy pojade, pewnie dopiero w kwietniu ale zdasz relacje jak było

Adidasa nowego nie wąchałam. Ale ten co ja mam niebieski pachnie świeżo, jakby wiatrem. Nie jest wyczuwalny, potem lekko pachnie ale nie powoduje ze ubrania od niego pachną czy cos.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 10:03   #3656
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kochana Ty w małżeństwie jesteś wiec nie możesz olać. Ja powoli ucze się olewania, nie odzywam się i tyle. Nie wiem co poradzić...
Chyba te klotnie wpisane sa w zycie...

Ja tez nie bylam i nie wiem kiedy pojade, pewnie dopiero w kwietniu ale zdasz relacje jak było

Adidasa nowego nie wąchałam. Ale ten co ja mam niebieski pachnie świeżo, jakby wiatrem. Nie jest wyczuwalny, potem lekko pachnie ale nie powoduje ze ubrania od niego pachną czy cos.
ja mialam z adidasa tylko zoltego i rozowego- rozowy byl mi za mocny/slodki. ale jako ochrone chwalilam sobie.

zdam relacje jesli tylko tam dotre bo u mnie plany zmienne

ja nie olewam, po prostu czuje mega zawod jego postepowaniem...gryzlam sie ostatnio ze zwatpilam w jego milosc, ale to co on zrobil dla mnie jego reakcja pelna agresji i nienawisci byla nie na miejscu, nie wierze ze on czyta mojego fejsa za kazdym razem gdy ja wyjde z psem, a teraz to odkrylam!!! do tego ciagle jakies jazdy i przytyki- czemu z nim piszesz, nie pisz z nim itp. bede robila co bede chciala! on nie bedzie mna rzadzil...przeciez nie spotykam sie z exem nawet na piwo bo ten by chyba zwariowal i nas zabil, ale mamy wspolnych znajomych do dzis- niestety z jednej dzielnicy bylismy.. i raczej nadal bedziemy jesli wroce do rodzinnego domu mieszkac... i moj tz bedzie musial z tym zyc ze moge go spotkac w sklepie czy na ulicy.. ja nie wiem...to moja wina? jak on lata na piwo z kim chce i kiedy chce, nigdy sie nie tlumaczy a ja nie pytam- toleruje ze ma prawo sobie wyjsc gdzie chce czasem ze swoim towarzystwem, a ja nie moge popisac glupich wiadomosci??? dla mnie to pokazal zero zaufania do mnie...zero.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 10:28   #3657
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
witam sie i ja

kiteczko pewnie ze tesknilam! cudownie ze u was coraz lepiej, a ty jestes na pewno najlepsza mama na swiecie, czuc to przez monitor nawet

ania boski ten vitalitys i naprawde jak twoj wlasny

to tak na szybkiego...
u mnie juz nie tak swietnie, z tz sie ostro wczoraj poch*jalam, dzis sie nei odzywamy- wnerwil mnie okrutnie. nienawidze jak ktos mnie ogranicza czy sprawdza- poszlo o to, ze skasowalam na fejsie moja rozmowe z ex'em, ale mialam chyba do tego prawo? dzis juz po fazie nienawisci, czasem sobie cos piszemy, najczesciej o wspolnych znajomych...a ten mi zrobil awanture ze skasowalam bo chce go zdradzic czy cos nosz kuzwa...
polecialo pare obelg wiec mu nie daruje to on ma problem nie ja, moge sobie pisac z kim chce i o czym chce a on nie ma prawa mnie sprawdzac!!!! wrr.. no wsciekla jestem, niby to ☠☠☠☠☠☠☠a ale mnie wkurzyl
i nie pozwole na takie zachowania...
co myslicie?

agatko nie wachalam go jeszcze, ale jesli tak to moze i mnie by podszedl, bo ja tez wole kulki delikatne. a czym on pachnie? owocowo? kwiatowo?

ja sie do felicity wybieram w niedziele, mam blisko przejde sie
Bunny, rzeczywiście cudnie wychodzi, tylko, że ja mam jasną bazę i może dlatego...sama nie wiem. Nie chcę, żeby ktoś się podjarał i zrobił sobie krzywdę, niestety czasem tak miałam, zamieszczałam jakieś zdjęcie, dziewczyna pisała na priv, wypytywała o szczegóły itp.
Zawsze odpowiadałam, że wszystko zależy od rodzaju włosów, ich koloru bazowego, stopnia zniszczenie i naturalnej podatności na przyjmowanie koloru no i od wody, którą użyje...ach i tak moje słowa w próżnie trafiały a potem foch, że nie wyszło

Hmmm, jeśli chodzi o margines prywatności w związkach to jestem bardzo wyczulona. Tylko osoba zakompleksiona, która ma niskie poczucie wartości będzie próbowała naruszać prywatność partnera, ograniczając mu strefę osobistą, oczywiście są wyjątki: to osoby wcześniej zdradzane, zranione, oraz te które w rodzinnym domu obserwowały podobne reakcje u swoich rodziców. Czasem bodźcem jest również fakt, że partner ma nieczyste konto, więc uważa, że skoro on może popełniać nieetyczne czyny to jego druga połowa również. Uważam, że trzeba jasno wytyczyć granice już na początku związku, każdy bowiem ma bezwzględne prawo do prywatności. Otwieranie cudzej korespondencji jest karane, ale już szpiegowanie ukochanej osoby w necie jest traktowane pobłażliwie, nigdy tego nie zrozumiem.
Owszem każdego czasem zżera ciekawość, ale przecież jesteśmy istotami rozumnymi, świadomymi konsekwencji własnych czynów i powinniśmy wiedzieć kiedy włączyć myślenie zdroworozsądkowe. To niełatwe ale wykonalne. Masz prawo kasować swoje prywatne wiadomości, masz prawo nie pokazywać ich ukochanemu i basta. Natomiast Twoja reakcja na jego podejrzliwość powinna być pozbawiona emocji, mówisz: ,,Kocham Cię, ale chcę mieć prawo do prywatności, nie zgadzam się na kontrolowanie mojej korespondencji. Chciałabym, żeby nasz związek opierał się na zaufaniu. Jeśli tego nie rozumiesz to masz problem i musimy wspólnie go rozwiązać"
Wiem, że to niełatwe, bo w takich sytuacjach człowiekiem rządzą emocje, ale warto czasem podejść do sprawy na zimno i stanowczo wyrazić sprzeciw nie wdając się w przepychanki słowne, które najczęściej zaogniają sprawę.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 11:31   #3658
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej laseczki

Jestem właśnie po treningu, zrobiłam dziś 20 minut cardio z turbo jam (kickboxing ) i do tego 8 min abs z mel b. Teraz siedzę i popijam sobie koktajl z mleka, banana i przyprawy chili Zaraz idę zrobić sobie jajko sadzone Jako że @ jest tym razem bardzo łagodna (wczoraj już prawie jej nie było ) treningi wznowiłam już wczoraj, ale zrobiłam tylko 8 min abs z mel więc nie było czym się chwalić . Wiem że to mało, ale zauważyłam już że coraz lepiej wychodzą mi wszelkie brzuszki co bardzo mnie cieszy Oprócz tego zauważyłam dziś rano na czczo, że brzuch mam minimalnie bardziej płaski niż w ostatnich tygodniach, chociaż może sobie wkręcam...
Jak narazie mam 5 treningów za sobą, lecz tym razem jestem taka zmotywowana że walczę dalej i nie zamierzam się poddać W chwilach zwątpienia podnoszę koszulkę i patrzę na mój okropny tłusty brzuch i to naprawdę daje kopa

Poza tym zero odzewu od tej babki z allegro, pisać do nich maila? Jak myślicie? Próbować jeszcze wysłać jej sms na numer telefonu jaki podała. Czy od razu wnosić o zwrot prowizji?

Kiteczko fajnie że już jesteś Ucałuj małą od cioć wizażowych
Eveline chcę otworzyć na allegro sklep z ubraniami damskimi, oczywiście normalnie zarejestrować działalność itd. Bo na sklep stacjonarny, ani na internetowy narazie nie mam środków A znalazłam naprawdę świetną hurtownię

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Oj to rzeczywiście niewiele Ci zostało. Rozumiem Twoje rozterki, ja na podyplomówce chciałam dołożyć sobie nauki. W moim mieście otworzyli studium dermatologii kosmetycznej. Zapisałam się i zaliczyłam cały rok, ale później zaczęły się schody Terminy wykładów czasem pokrywały się ze zjazdami, wybierałam zjazdy i był dym, mimo, że zaliczałam wszystko na piątki. Na anatomii zaczęły się głupie docinki, typu: ,, pani psycholog, będzie na kozetce maseczki kłaść" itp. Miałam dość, zrezygnowałam.
Tak jak Ty zdobyłam kilka uprawnień, więc jakieś papierki mi zostały. Teraz trochę żałuję, chociaż raczej nie chciałabym pakować się w działalność gospodarczą. Moje miasto jest dość specyficzne, co się otwiera to się zamyka
Ja też napewno takiej działalności nie założę bo moje miasto ma tylko 20 tys. osób i wszystko pada tak jak u Ciebie Prędzej bym szła do pracy jako kosmetyczka ale teraz to już wiem że to nie dla mnie. Kurs będę miała, jedną kwalifikację na twarz szyję i dekolt i zobaczymy co potem będzie Trochę wiedzy też dla samej siebie będę miała.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
witam sie i ja

kiteczko pewnie ze tesknilam! cudownie ze u was coraz lepiej, a ty jestes na pewno najlepsza mama na swiecie, czuc to przez monitor nawet

ania boski ten vitalitys i naprawde jak twoj wlasny

to tak na szybkiego...
u mnie juz nie tak swietnie, z tz sie ostro wczoraj poch*jalam, dzis sie nei odzywamy- wnerwil mnie okrutnie. nienawidze jak ktos mnie ogranicza czy sprawdza- poszlo o to, ze skasowalam na fejsie moja rozmowe z ex'em, ale mialam chyba do tego prawo? dzis juz po fazie nienawisci, czasem sobie cos piszemy, najczesciej o wspolnych znajomych...a ten mi zrobil awanture ze skasowalam bo chce go zdradzic czy cos nosz kuzwa...
polecialo pare obelg wiec mu nie daruje to on ma problem nie ja, moge sobie pisac z kim chce i o czym chce a on nie ma prawa mnie sprawdzac!!!! wrr.. no wsciekla jestem, niby to ☠☠☠☠☠☠☠a ale mnie wkurzyl
i nie pozwole na takie zachowania...
co myslicie?

agatko nie wachalam go jeszcze, ale jesli tak to moze i mnie by podszedl, bo ja tez wole kulki delikatne. a czym on pachnie? owocowo? kwiatowo?

ja sie do felicity wybieram w niedziele, mam blisko przejde sie
No proszę kto w końcu zawitał

Mogę zadać pytanie włosowe bo zamierzam niedługo się farbować? Co sądzisz że będzie lepsze dla mnie: alta moda 7.1 czy palette ciemny blond + niebieski mixton?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 11:56   #3659
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laseczki

Jestem właśnie po treningu, zrobiłam dziś 20 minut cardio z turbo jam (kickboxing ) i do tego 8 min abs z mel b. Teraz siedzę i popijam sobie koktajl z mleka, banana i przyprawy chili Zaraz idę zrobić sobie jajko sadzone Jako że @ jest tym razem bardzo łagodna (wczoraj już prawie jej nie było ) treningi wznowiłam już wczoraj, ale zrobiłam tylko 8 min abs z mel więc nie było czym się chwalić . Wiem że to mało, ale zauważyłam już że coraz lepiej wychodzą mi wszelkie brzuszki co bardzo mnie cieszy Oprócz tego zauważyłam dziś rano na czczo, że brzuch mam minimalnie bardziej płaski niż w ostatnich tygodniach, chociaż może sobie wkręcam...
Jak narazie mam 5 treningów za sobą, lecz tym razem jestem taka zmotywowana że walczę dalej i nie zamierzam się poddać W chwilach zwątpienia podnoszę koszulkę i patrzę na mój okropny tłusty brzuch i to naprawdę daje kopa

Poza tym zero odzewu od tej babki z allegro, pisać do nich maila? Jak myślicie? Próbować jeszcze wysłać jej sms na numer telefonu jaki podała. Czy od razu wnosić o zwrot prowizji?

Kiteczko fajnie że już jesteś Ucałuj małą od cioć wizażowych
Eveline chcę otworzyć na allegro sklep z ubraniami damskimi, oczywiście normalnie zarejestrować działalność itd. Bo na sklep stacjonarny, ani na internetowy narazie nie mam środków A znalazłam naprawdę świetną hurtownię



Ja też napewno takiej działalności nie założę bo moje miasto ma tylko 20 tys. osób i wszystko pada tak jak u Ciebie Prędzej bym szła do pracy jako kosmetyczka ale teraz to już wiem że to nie dla mnie. Kurs będę miała, jedną kwalifikację na twarz szyję i dekolt i zobaczymy co potem będzie Trochę wiedzy też dla samej siebie będę miała.



No proszę kto w końcu zawitał

Mogę zadać pytanie włosowe bo zamierzam niedługo się farbować? Co sądzisz że będzie lepsze dla mnie: alta moda 7.1 czy palette ciemny blond + niebieski mixton?
chyba palette bo znam ja...a tej alty nie. no i 7 sa oliwkowe
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 12:44   #3660
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
chyba palette bo znam ja...a tej alty nie. no i 7 sa oliwkowe
Wlasnie wlasnie, 7 sa zawsze zielone, wiem z doświadczenia

BUNNY a będziesz robiła wpis o mojej farbie w musie? Jestem ciekawa tego bo tyle zdjęć wyslalam
Teraz zapisałam się do fryz za tydzień i może w końcu skusze się na ten rudy. Ide do mojej stałej fryzjerki wiec cos ustalimy, kolor jakby co się zmyje a w końcu rudy ma tyle odcieni co blond-dużo-więc może jakiś będzie mi pasował. Zreszta - w razie co będzie mniejszy problem żeby zejść na blond poziom 8...niż jak miałam prawie biale
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.