Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014 cz.26 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-25, 16:25   #1231
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Lemon_Drop thx


enzunio te pończoszki wydają się być całkiem całkiem faktycznie tak ich nie widać że się je ma na nogach???


Le_lena dobrze wiedzieć że jest taka możliwość a jako gospodyni na pewno podołasz będziecie mieć próbę jak to fajnie mieszka się razem mnie póki co muszą wystarczyć weekendy
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 16:53   #1232
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
La_lena Ehh no to trudno ...
ja wczoraj dzowniłam na salwator i pytałam ile kosztuje poradnia, czy jest jakaś opłata i wiecie co mi powiedzili w kancelarii ? Nie mamy takich informacji, powiedzieli tylko kiedy otwarta i to takim chamskim tonem jak zapytałam czy jest odpłatna czy nie :/ a ja pytałam poprostu z ciekawości, bo przyznam szczerze że wymagania wymaganiami do ślubu Kościelnego, jednak za wszystko liczą sobie łądne pieniądze ileż mozna...
My płaciliśmy 30 zł, ale za materiały - kalendarzyk kontroli, jakieś broszury, nawet jest płyta CD, ale jeszcze (od września) jej nie odpaliłam Ogólnie poradnia jest darmowa, zawsze. Nie tylko jeśli chodzi o kurs przedmałżeński, ale jak masz jakiś problem w małżeństwie to zawsze możesz udać się tam po darmową pomoc
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 16:55   #1233
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

iliy - będę miała próbkę jak skompletujemy gary i naczynia
A jak nie to będę zamawiać catering w styropianowych pojemniczkach

To się materiał na żonę szykuje


Odnośnie poradni - zapłaciliśmy 100 zł za pare (mazowieckie) 3 spotkania w trakcie jednego
__________________
25.10.2014

Edytowane przez Le_lena
Czas edycji: 2014-03-25 o 17:01
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 16:59   #1234
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
iliy - będę miała próbkę jak skompletujemy gary i naczynia
A jak nie to będę zamawiać catering w styropianowych pojemniczkach

To się materiał na żonę szykuje
Hehe tak czy siak ważne że plan ewakuacyjny jest zobaczysz że będzie dobrze, a strach nie zaszkodzi- przynajmniej będziesz się starać żeby dobry catering zamówić Szykuje się nowoczesna żonka- a co
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 17:46   #1235
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Nowoczesna żonka - życzy Wam PMki miłego wieczoru i zbiera się w poszukiwaniu czegoś na wierzch na ślub - tak ewentualnie w drodze z samochodu do Kościoła gdyby było -30 i padał śnieg
Bo w Kościele adrenailina nie pozwoli marznąć
__________________
25.10.2014
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 17:49   #1236
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
iliy - będę miała próbkę jak skompletujemy gary i naczynia
A jak nie to będę zamawiać catering w styropianowych pojemniczkach

To się materiał na żonę szykuje


Odnośnie poradni - zapłaciliśmy 100 zł za pare (mazowieckie) 3 spotkania w trakcie jednego
Perfekcyjna Pani Domu perfekcyjnie poradzi sobie w każdej sytuacji
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:13   #1237
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Właśnie tego się obawiałam Chyba jednak postawię na coś białego jak w załączniku

PS, rozmowa z moją mamą :

- Mamo, znalazłam taki puchaty sweterek i taki płaszczyk i teraz tak sobie myślę, że...
- BIERZ OBA!

Ona mnie trochę przeraża...
mama dobrze prawi!
moja tez tak zawsze mówi i przez nią wydaję więcej niż sobie zamierzyłam
pokazywałaś wcześniej czerwone sweterki, do mnie niezbyt przemawiają, ale to może dlatego, że ogólnie nie trawię czerwonego koloru
ten płaszczyk i sweterek z załącznika są idealne

anusia4u musiałam dwar azy przeczytać to co napisałaś o tej "modlitwie" na klęczkach.. paranoja

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
dziewczyny myślicie ze jak będę nosić pierścionek z obrączką to jedno o drugie może się ocierać więc uszkodzi się jedno i drugie??
ja mam taki zamiar podobno coś tam może się ocierać, ale będę obserwować

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość

kochane, nie bywam często bo nie mam czasu a dużo się u mnie dzieję bo ślub za 1 miesiąc i 1 dzień !!!

w Związku z tym byłam ostatnio na degustacji menu i już je ostatecznie wybraliśmy
miałam ten próbny make up to wrzucę do klubu wyszedł całkiem ładnie

załatwiłam organistę i oprawę muzyczną na skrzypach nie mogę się doczekać Ave Maria Schuberta

moja mam kupiła już kreacje, moja siostra-świadkowa też

a do tego w ten weekend mamy wieczory panieński i kawalerski

dużo się dzieję!!! Czuję że to już!

ściskam
ile spraw do przodu!! już tak malutko czasu
no i zapowiada się szampańska zabawa w łikend

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Ślubujemy na poczatku października więc bez okrycia bym zamarzła w kościele.


Nie należę do klubu więc nie zobaczę
wychodzę z tego samego założenia - końcem września też może być zimnoooo i zamierzam mieć coś do zarzucenia

paula600324 gdzie kupowałaś te tablice? dasz linka? chciałabym coś podobnego, ale po polsku

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
myślałam, ze to droższy interes
to będą nasze, jak Tż przekonam
myślę że do czarnego wozu będą super się prezentować
pewnie, że będą pasować

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Kolczyki kliknięte
Padło na
doskonały wybór! te mi się najbardziej podobały

Liana super decyzja, ze wzięliście kamerzystę, na pewno nie będziecie żałować

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
La_lena Ehh no to trudno ...
ja wczoraj dzowniłam na salwator i pytałam ile kosztuje poradnia, czy jest jakaś opłata i wiecie co mi powiedzili w kancelarii ? Nie mamy takich informacji, powiedzieli tylko kiedy otwarta i to takim chamskim tonem jak zapytałam czy jest odpłatna czy nie :/ a ja pytałam poprostu z ciekawości, bo przyznam szczerze że wymagania wymaganiami do ślubu Kościelnego, jednak za wszystko liczą sobie łądne pieniądze ileż mozna...
a my dzisiaj się wybraliśmy do poradni na Salwator, ale nie mogliśmy tam trafić, a że czasu nie było to zrezygnowaliśmy wrrr, myślałam, że jest za darmo? i mam nadzieję, za tydzień na jednym spotkaniu już wszystko załatwić
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 18:21   #1238
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość


enzunio te pończoszki wydają się być całkiem całkiem faktycznie tak ich nie widać że się je ma na nogach???
Ja idę z gołymi nogami

Odmówiło nam już 10 osób Jeszcze liczę na kilkoro znajomych i całą rodzinę 5 osobową ode mnie i nie będzie zmartwień o miejsce

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Ale oszpeciła Calais tym bolerkiem, lukajcie na 4 zdjęcie :/
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/sukn...id:0,pozycja:3
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:25   #1239
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Ja idę z gołymi nogami

Odmówiło nam już 10 osób Jeszcze liczę na kilkoro znajomych i całą rodzinę 5 osobową ode mnie i nie będzie zmartwień o miejsce
ja też planowałam gołe nogi z początku, ale boję się, że obetrę nogi zakładasz chociaż jakieś stopki czy w ogóle nic?

Śmiesznie to brzmi, że się cieszysz, że ktoś odmówił ale w Twoim przypadku z powodu tego miejsca to uzasadnione

Co do bolerka

Edytowane przez activelifestyle
Czas edycji: 2014-03-25 o 18:27
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:27   #1240
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość

paula - pochwalę , różnica pewnie będzie drastyczna, bo moje rzęsy to takie ledwie widoczne kikuty - gdyby nie make up, to miałam oczy prosiaka
Dzięki
Zastanawiam się ile utrzymuje się efekt. Czytałam, że miesiąc
Przedłużała któraś z Was metodą 1:1?

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
paula600324 gdzie kupowałaś te tablice? dasz linka? chciałabym coś podobnego, ale po polsku

Kupowałam tutaj:

http://allegro.pl/tablice-slubne-rej...995300029.html

Oprócz tablic zamawiałam etykiety na alkohol, plakat, kokardy na klamki, balony oraz tuby strzelające Szybko wysłali i nic się z przedmiotami nie stało podczas wysyłki
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:38   #1241
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Ja idę z gołymi nogami

Odmówiło nam już 10 osób Jeszcze liczę na kilkoro znajomych i całą rodzinę 5 osobową ode mnie i nie będzie zmartwień o miejsce
A nie było Ci głupio zapraszać osób, ale w głębi ducha myśleć, że lepiej jakby nie przyszli?
Bo ja też mam kilka osób, które mam nadzieję że odmówią i aż głupio mi będzie ich zapraszać
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 18:45   #1242
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Ja idę z gołymi nogami

Odmówiło nam już 10 osób Jeszcze liczę na kilkoro znajomych i całą rodzinę 5 osobową ode mnie i nie będzie zmartwień o miejsce

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Ale oszpeciła Calais tym bolerkiem, lukajcie na 4 zdjęcie :/
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/sukn...id:0,pozycja:3
No właśnie też myślałam o gołych nogach żebym się nie zapociła to tu to tam ... ale jeszcze nie wiem bo nie mam butów szperam i szperam za srebrnymi czółenkami i albo nie ma rozmiaru albo obcas za wysoki - totalll załamka

Co do listy gości to Nasza lekko się zapełniła, jak miało być ok 80 to zrobiło się ok 96 i szczerze też modlę się aby jednak było 80 bo nie chcę upychać ludzi jak sardynki w puszcze
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:58   #1243
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość
No właśnie też myślałam o gołych nogach żebym się nie zapociła to tu to tam ... ale jeszcze nie wiem bo nie mam butów szperam i szperam za srebrnymi czółenkami i albo nie ma rozmiaru albo obcas za wysoki - totalll załamka

Co do listy gości to Nasza lekko się zapełniła, jak miało być ok 80 to zrobiło się ok 96 i szczerze też modlę się aby jednak było 80 bo nie chcę upychać ludzi jak sardynki w puszcze
ja się załamałam wyborem butów wczoraj już prawie kupiłam piękne czólenka, ale 39 upijały 40 za duże dobrze, że chociaż nie mam problemu z upychaniem gości
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:01   #1244
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
ja się załamałam wyborem butów wczoraj już prawie kupiłam piękne czólenka, ale 39 upijały 40 za duże dobrze, że chociaż nie mam problemu z upychaniem gości
Trzeba bylo kupic! Rozmiar to nie problem
za duże - kupujesz zapiętki
za małe - rozciągasz za pomocą: mokrej, grubej skarpety założonej na stopę + chodzenie; pianki do rozciągania obuwia; prawideł u szewca.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:04   #1245
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Liana brawo za załatwione sprawy! Wrzucisz kamerzystę?

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Odmówiło nam już 10 osób Jeszcze liczę na kilkoro znajomych i całą rodzinę 5 osobową ode mnie i nie będzie zmartwień o miejsce
Hehe szalona większość dziewczyn martwi sie odmowami a Sandi się cieszy Ale rozumiem - w końcu nie robicie standing party

Co do tego bolerka to na tym zdjęciu wygląda słabo i jest bardzo niedopasowane
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:11   #1246
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
ja też planowałam gołe nogi z początku, ale boję się, że obetrę nogi zakładasz chociaż jakieś stopki czy w ogóle nic?

Śmiesznie to brzmi, że się cieszysz, że ktoś odmówił ale w Twoim przypadku z powodu tego miejsca to uzasadnione

Co do bolerka
Nic nie zakładam Mnie nie obcierają buty, ja dostaję tylko bąbli na podeszwach ale na to nic nie zaradzą pończochy

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
A nie było Ci głupio zapraszać osób, ale w głębi ducha myśleć, że lepiej jakby nie przyszli?
Bo ja też mam kilka osób, które mam nadzieję że odmówią i aż głupio mi będzie ich zapraszać
Nie, u mnie wszyscy są chciani! Tylko posluchałam rad z forum, że ludzie chętnie i często odmawiają i zaprosiłam więcej osób niż mieści moja sala i kiedy wszyscy zaczęli potwierdzać, zaczęłam trząść portkami
Niestety poodmawiały osoby typu babcia czy dziadek i wolałabym, żeby byli, ale cieszę się, że w końcu skończy się to dobrze, a nie brakiem miejsca na sali z mojej głupoty

Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość
No właśnie też myślałam o gołych nogach żebym się nie zapociła to tu to tam ... ale jeszcze nie wiem bo nie mam butów szperam i szperam za srebrnymi czółenkami i albo nie ma rozmiaru albo obcas za wysoki - totalll załamka

Co do listy gości to Nasza lekko się zapełniła, jak miało być ok 80 to zrobiło się ok 96 i szczerze też modlę się aby jednak było 80 bo nie chcę upychać ludzi jak sardynki w puszcze
Dokładnie, ja też byłam dobra, bo najpierw zarezerwowałam salę a potem robiłam listę

Lemon dokładnie

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Ilyi a nie myślałaś o tanecznych? Piękne nie są co prawda, a pewnie takich szukasz.
Ale są srebrne , ja mam takie:



Tylko no, wyglądają jak wyglądają (tzn. ten matriał jest prześliczny i wynagradza resztę ) i gdybym mogła wzięłabym mniejszy obcas ale już nie mogłam, bo suknię miałam do innych butów dopasowaną , jestem mistrzem.

Edytowane przez enzunio
Czas edycji: 2014-03-25 o 19:14
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:17   #1247
kasia1201
Rozeznanie
 
Avatar kasia1201
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 513
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Kolczyki kliknięte
Padło na :
Pokaźne!! Mi by uszy po godzinie odpadły, ale może nieprzyzwyczajona jestem

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Wywołana do tablicy wklejam linka: http://allegro.pl/falke-lunelle-ponc...972540579.html

Rozmawiałyście o nakryciach, ja nie będę miała, mam nadzieję, że ksiądz mnie nie wyklnie, ale nic poniżej 4 stów nie pasuje do mojej sukni

Ja już swoje tablice rej. mam, są takie:



Lecę dokładniej nadrobić posty, bo wcześniej na tel. nie widziałam zdj.
Ładne te tablice...takie delikatne
kasia1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:27   #1248
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

enzunio no właśnie w tym robieniu listy po rezerwacji sali to jesteśmy obie dobre Jak szukaliśmy z TŻ sali to było: "eee po co Nam jakaś duża i tak będziemy mieć max z 70 osób" i jeszcze do tego chcieliśmy mieć ślub w plenerze więc wybór był szybki i prosty do czasu gdy nie powstała lista niby sala jest na 120 max ale dla mnie to jakiś kosmos aby tyle tam upchać więc optymalnie mówiliśmy o 80 osobach a tu wychodzi więcej i więcej.... pewnie tak narzekam a jeszcze okaże się że 80 nie będzie to dopiero będę miała "za swoje"

Wow!!! jakie śliczne buciki gdzie je dorwałaś i jaka cena???

Dotka90 muszę gdzieś sobie zapisać te Twoje rady gdybym i ja kupiła buty nie dopasowane na cycuś-glancuś

activelifestyle pamiętaj kochana że póki co nie tylko Ty jesteś bez butów
__________________
13.09.2014

Edytowane przez iliy
Czas edycji: 2014-03-25 o 19:30
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:39   #1249
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość

a my dzisiaj się wybraliśmy do poradni na Salwator, ale nie mogliśmy tam trafić, a że czasu nie było to zrezygnowaliśmy wrrr, myślałam, że jest za darmo? i mam nadzieję, za tydzień na jednym spotkaniu już wszystko załatwić
moja karen wchodzi się od strony ulicy kościuszki - tak jakby od tyłu. Musisz wejść na dziedziniec i po lewej stronie są takie małe drzwi niczym nie oznaczone. Kobieta przychodzi zaraz po 17 więc nawet jak nie znajdziecie to zobaczycie gdzie idzie. Poradnia jest niepłatna - ale stoi koszyczek na "co łaska" załatwicie wszystko w ciągu niecałych 5 minut.

Edit na zdjęciu strzałka pokazuje w której częsciii należy szukać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg salwator.jpg (136,4 KB, 29 załadowań)
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"

Edytowane przez 21klaudyna
Czas edycji: 2014-03-25 o 19:47
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 19:42   #1250
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Trzeba bylo kupic! Rozmiar to nie problem
za duże - kupujesz zapiętki
za małe - rozciągasz za pomocą: mokrej, grubej skarpety założonej na stopę + chodzenie; pianki do rozciągania obuwia; prawideł u szewca.
Było jeszcze kilka par więc jak nic nie znajdę w najbliższym czasie to kupię i zastosuję się do Twoich rad Dzięki

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Nic nie zakładam Mnie nie obcierają buty, ja dostaję tylko bąbli na podeszwach ale na to nic nie zaradzą pończochy

ja mam takie:
Ja też mam bąble i kiedyś stosowałam wkładki żelowe pod palce (nie wiem jak to się nazywa), ale niewiele to pomogło i jeszcze mnie obcierają... dlatego myślałam też o tanecznych i może zaryzykuję i zamówię? a Twój co to za model? Bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość
activelifestyle pamiętaj kochana że póki co nie tylko Ty jesteś bez butów
dzięki za słowa pocieszenia , ale jak znajdę będę spokojniejsza tak jak pisałam chyba zaryzykuję z tanecznymi
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:44   #1251
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Dziewczyny z czego to jest wykonane, że tyle kosztuje? Tektura ?
http://weseliana.pl/pl/p/Baner-slubny-Mr-Mrs/1578
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:52   #1252
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość
enzunio no właśnie w tym robieniu listy po rezerwacji sali to jesteśmy obie dobre Jak szukaliśmy z TŻ sali to było: "eee po co Nam jakaś duża i tak będziemy mieć max z 70 osób" i jeszcze do tego chcieliśmy mieć ślub w plenerze więc wybór był szybki i prosty do czasu gdy nie powstała lista niby sala jest na 120 max ale dla mnie to jakiś kosmos aby tyle tam upchać więc optymalnie mówiliśmy o 80 osobach a tu wychodzi więcej i więcej.... pewnie tak narzekam a jeszcze okaże się że 80 nie będzie to dopiero będę miała "za swoje"
No u mnie też optymalnie by było 80-90 osób, zaprosiłam ponad 130... A sala niby na 140, eheeeee jasne... Chyba z kosmosu to wzięli
Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Ja też mam bąble i kiedyś stosowałam wkładki żelowe pod palce (nie wiem jak to się nazywa), ale niewiele to pomogło i jeszcze mnie obcierają... dlatego myślałam też o tanecznych i może zaryzykuję i zamówię? a Twój co to za model? Bardzo ładne
Mnie te wkładki odparzają, co nie zdarza się przy braku wkładek no i bąble też są, więc lepiej same bąble niż + odparzenie

Model Tina, wzięłam też skórzany środek na wszelki wypadek
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:56   #1253
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Hej


Ewaden –dzięki za zdjęcie! Ciekawie to wygląda ,jeśli zdecyduje isę na szycie sukienki przez krawcową to na pewno ją o to zapytam Aaa no i właśnie to samo wymyśliłam dzisiaj na moich super ciekawych wykładach , już nawet umówiłam się ze świadkową i w piątek ide na kolejne poszukiwania mojej wymarzonej sukni pójdę zapytać o jak najbardziej zbliżony model i odwiedzę jeszcze jeden salon bo jakoś mi umknął podczas zwiedzania każdego po kolei

Lg_ago,Sunrise, Annic , Elrosa, Linaewen , Rossifumi , Activelifestyle , Paula,Mysza93, - dziękuje za wszystkie opinie, jesteście cudowne


Niulka – jestem za 2 butami


Ysia – super sweterek i gratuluję zakupu kolczyków


Anusia – mnie czeka tylko poradnia i mam nadzieję ze tam takich cyrków nie będzie..swoją drogą modlitwa to sprawa bardzo intymna więc dziwi mnie ze tak przy wszystkich każdy musiał to „na zawołanie” robić


Mala_czarna_21 – jej to już tak niedługo zazdroszczę!


Paula- za zakupy wszystko super i zgadzam się tablice cudowne


Cornflower_girl - ale która ? Ta z załącznika czy z tej stronki którą podałam ?


Lemon-Drop tak jak dziewczyny radziły tak zrobię od razu mówie ta suknia lepiej wygląda jak się ją przymierzy , ja właściwie nie zwróciłam na nią uwagi w katalogu a jak przymierzyłam to prezentuje się dość fajnie proszę link



kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:59   #1254
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

enzunio celuję w te same buciki
tylko obcas max 6cm i kusi mnie szpilka jadę w czwartek do Mogilan na osobistą obczajkę

i trzymam kciuki żeby poodmawiali - u mnie też będą takie modły wznoszone

paula600324 dzięki za link!

iliy dobra kobieto baaaardzo Ci dziękuję! toż byliśmy tam dzisiaj, ale żadnego oznaczenia ani nic i poleźliśmy całkiem gdzie indziej ... kurde, a mogliśmy już mieć z głowy..
dobra za tydzień drugie i oby ostatnie podejście!
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:59   #1255
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
No u mnie też optymalnie by było 80-90 osób, zaprosiłam ponad 130... A sala niby na 140, eheeeee jasne... Chyba z kosmosu to wzięli

Mnie te wkładki odparzają, co nie zdarza się przy braku wkładek no i bąble też są, więc lepiej same bąble niż + odparzenie

Model Tina, wzięłam też skórzany środek na wszelki wypadek
A to nie z firmy "akces"???
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 20:06   #1256
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Hej Dziewczyny, nadrobiłam Was bardzo pobieżnie, ale miałam szalony dzień, niestety negatywnie
Za to pan grafik z Amelii już się do mnie odezwał i umawiamy projekt zaproszeń! Przyznaję, że się wzruszyłam, jak zobaczyłam moje i TŻta nazwisko obok siebie na projekcie
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 20:08   #1257
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

[/COLOR]Ilyi a nie myślałaś o tanecznych? Piękne nie są co prawda, a pewnie takich szukasz.
Ale są srebrne , ja mam takie:



Tylko no, wyglądają jak wyglądają (tzn. ten matriał jest prześliczny i wynagradza resztę ) i gdybym mogła wzięłabym mniejszy obcas ale już nie mogłam, bo suknię miałam do innych butów dopasowaną , jestem mistrzem.
Kochana, czy te buty są naprawdę wygodne?? Ile mają cm obcasy, 8 ?? Zamawiałaś z AKCES??
Nie wiem czy wytrzymam tańce w moich butach (jedne ślubne ze sklepu ślubnego, drugie Gino Rossi), zawsze strasznie bolą mnie podeszwy pod palcami , przeważnie większość wesel kończę w balerinkach albo boso Jeżeli tych bucików naprawdę "nie czuć" na nogach, to chyba się skuszę też na takie

Lemon Drop, kamerzysta to www.fotoolech.pl. - są z Rzeszowa, bo w Lu moi faworyci byli już zajęci i sami polecili mi właśnie ich. Z racji tego, że nigdy nie chciałam mieć kamery na ślubie (wręcz uważałam za "wieś" świecenie ludziom lampkom w twarze podczas jedzenia drugiego dania) nie mam tak naprawdę rozeznania w tego typu usługach, ale bardzo podobają mi się ich filmiki i kontakt jest bardzo dobry Kamień spadł mi z serca że będę miała nagrane ważne momenty i moich najbliższych i zawsze będę mogła do tego wrócić !!!! Bardzo się cieszę z tej decyzji !! Nawet bardziej niż jak zamówiłam zespół i fotografa

Edytowane przez Liana
Czas edycji: 2014-03-25 o 20:12
Liana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 20:13   #1258
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, nadrobiłam Was bardzo pobieżnie, ale miałam szalony dzień, niestety negatywnie
Za to pan grafik z Amelii już się do mnie odezwał i umawiamy projekt zaproszeń! Przyznaję, że się wzruszyłam, jak zobaczyłam moje i TŻta nazwisko obok siebie na projekcie
a kiedy wyslalas zgłoszenie? Ja dzisiaj i zastanawiam się za ile mogę się denerwować
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 20:19   #1259
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
enzunio celuję w te same buciki
tylko obcas max 6cm i kusi mnie szpilka jadę w czwartek do Mogilan na osobistą obczajkę

i trzymam kciuki żeby poodmawiali - u mnie też będą takie modły wznoszone
W zeszłym tygodniu zamówiłam mojej mamie inny model i właśnie obcas 6 cm, pani doradzała flare jednak... ALE!! Monia nasza ma dokładnie te same buty i właśnie 6 cm szpilkę

Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość
A to nie z firmy "akces"???
Akces2

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość
Kochana, czy te buty są naprawdę wygodne?? Ile mają cm obcasy, 8 ?? Zamawiałaś z AKCES??
Nie wiem czy wytrzymam tańce w moich butach (jedne ślubne ze sklepu ślubnego, drugie Gino Rossi), zawsze strasznie bolą mnie podeszwy pod palcami , przeważnie większość wesel kończę w balerinkach albo boso Jeżeli tych bucików naprawdę "nie czuć" na nogach, to chyba się skuszę też na takie
Niestety czuć wysokość (mam 8 cm), dlatego zamawiałabym niższe, ale nie mogłam bo już mam dopasowaną długość do butów "wyjściowych", te są tylko na przebranie i tam obcas ma te 8 cm. Mojej mamie zamówiłam 6 cm, jak masz czas to na początku kwietnia mają przyjść to zapytam mamy czy czuć wysokość
Natomiast cała reszta jest ok, nie piją mnie i nie mam ochoty zrzucić ich po godzinie tańca. Ale nie brałabym drugi raz tej wysokości
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 20:21   #1260
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
W zeszłym tygodniu zamówiłam mojej mamie inny model i właśnie obcas 6 cm, pani doradzała flare jednak... ALE!! Monia nasza ma dokładnie te same buty i właśnie 6 cm szpilkę

Akces2


Niestety czuć wysokość (mam 8 cm), dlatego zamawiałabym niższe, ale nie mogłam bo już mam dopasowaną długość do butów "wyjściowych", te są tylko na przebranie i tam obcas ma te 8 cm. Mojej mamie zamówiłam 6 cm, jak masz czas to na początku kwietnia mają przyjść to zapytam mamy czy czuć wysokość
Natomiast cała reszta jest ok, nie piją mnie i nie mam ochoty zrzucić ich po godzinie tańca. Ale nie brałabym drugi raz tej wysokości
Ja mam z akces2, obcasik 6cm. Jeszcze w nich nie tańczyłam, narazie chodzę w nich po domku i są całkiem wygodne
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-23 00:33:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.