Rozstanie z facetem XXX - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 07:38   #4321
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Bluepoppy Pokaż wiadomość
Cieszę się, że pozostała ci obojętność wobec eksa...Masz już to za sobą.
Mam nadzieję, że uda Ci się z nowym facetem. Wiem, że nie będzie łatwo, ale może postaraj się na nic nie nastawiać, żyć z dnia na dzień, robić dużo dla siebie(ładny ciuszek, hobby, nowa fryzura itd itp). To wiele ułatwia

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------


U mnie zalezy to od nastroju...ale musimy spojrzeć obiektywnie! Nie można ich idealizować, ja staram sobie przypominać najgorsze chwile z naszego związku.Cięzko o to na tym etapie, ale czasami mi to wychodzi

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------


Tak, miałam tak...2 lata męczyłam się w przyjaźni, to był horror, ciągłe złudzenia...Kiedy byłam z moim (niestety już ) eks, on zechciał wrócić. Namieszał mi wtedy w głowie, ale powiedziałam : nie. To było cudowne uczucie. Olałam go, w końcu...
Mój mi zaproponował przyjaźń. Dobrze nam się gada; niby to nie moja wina; to on się wypalił i uważa, że do siebie nie pasujemy. Chce odzyskać jakieś swoje utracone szczęście...
No nic, mam nadzieję, że właśnie tak u mnie będzie, że będzie chciał wrócić... Przy pierwszym eksie też na to liczyłam ale szybko mi przeszło bo okazał się zdrajcą i zaraz po naszym związku miał dziewczynę którą nazywał niby swoją koleżanką. Ale jeśli chodzi o tego exa... To chcę mieć tą satysfakcję i to mi poprawia humor - jeśli kiedyś będzie chciał wrócić a ja jeszcze będę kochać to fajnie, a jesli nie - to będę mogła mu odmówić i będę w duchu szczęśliwa, że miałam rację i że to on popełnił błąd.

Już uważam, że popełnił błąd ale rozstanie jest bolesne... Mimo wszystko, trochę mi to pomaga. Takie myślenie, że to on coś stracił.

Nie wiem jak to będzie z tą naszą przyjaźnią, no ale co tam, zobaczymy.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Czy faceci, którzy porzucają załują czasem?
Dobre pytanie.

Mam nadzieję, że tak jest!
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 07:58   #4322
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Czy faceci, którzy porzucają załują czasem?
Tak. Ale często się do tego nie przyznają. Lepiej nie robić sobie nadzieji na powrót exa tylko ruszyć do przodu(chociaż wiem jak bardzo trudne to jest). Ja przez pierwszy miesiąc albo i dłużej liczyłam na to, że zatęskni. A teraz dziękuje Bogu i wszystkim Świętym za to, że tego nie zrobił. Tylko zmarnowałabym sobie przy nim życie. Nie byłam szczęśliwa w tym związku, tylko momentami było dobrze. Zaczełam idealizować dopiero po rozstaniu.
Dopiero niedawno przekonałam się co to znaczy być szczęśliwą przy facecie. Co to znaczy być pewnym uczucia. I tym razem nie idealizuje, bo czułam to od początku. No niestety sprawa jest raczej przegrana. I jak przy ostatnim rozstaniu popękało mi troche serducho, tak teraz rozpadnie się na kawałki
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 08:10   #4323
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Lanari Pokaż wiadomość
Tak. Ale często się do tego nie przyznają. Lepiej nie robić sobie nadzieji na powrót exa tylko ruszyć do przodu(chociaż wiem jak bardzo trudne to jest). Ja przez pierwszy miesiąc albo i dłużej liczyłam na to, że zatęskni. A teraz dziękuje Bogu i wszystkim Świętym za to, że tego nie zrobił. Tylko zmarnowałabym sobie przy nim życie. Nie byłam szczęśliwa w tym związku, tylko momentami było dobrze. Zaczełam idealizować dopiero po rozstaniu.
Dopiero niedawno przekonałam się co to znaczy być szczęśliwą przy facecie. Co to znaczy być pewnym uczucia. I tym razem nie idealizuje, bo czułam to od początku. No niestety sprawa jest raczej przegrana. I jak przy ostatnim rozstaniu popękało mi troche serducho, tak teraz rozpadnie się na kawałki
Póki nic się nie wydarzyło, staraj się o tym nie myśleć na zapas. Nie dokładaj sobie ewentualnego bólu już teraz. Mniej martwienia się, więcej usmiechu na te najbliższe dni!
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 08:16   #4324
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Póki nic się nie wydarzyło, staraj się o tym nie myśleć na zapas. Nie dokładaj sobie ewentualnego bólu już teraz. Mniej martwienia się, więcej usmiechu na te najbliższe dni!
Staram się ale ja mam to do siebie, że zawsze w głowie mam czarne scenariusze. Cholerny pesymizm :/ Jakoś już przestaje wierzyć, że w życiu czeka mnie jeszcze coś dobrego i pięknego. Zostane starą panną, bez faceta, dzieci, nieszczęśliwa i samotna
Beznadzieja
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 08:32   #4325
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Lanari Pokaż wiadomość
Staram się ale ja mam to do siebie, że zawsze w głowie mam czarne scenariusze. Cholerny pesymizm :/ Jakoś już przestaje wierzyć, że w życiu czeka mnie jeszcze coś dobrego i pięknego. Zostane starą panną, bez faceta, dzieci, nieszczęśliwa i samotna
Beznadzieja
Wiesz co jest beznadziejne? Że TŻ ze mną zerwał wczoraj w nocy... A dziś rano po przebudzeniu zadzwonił i gadał o pierdołach. Dzwoni i rozmawia ze mną tak, jak zawsze rozmawialiśmy. Nawet jak juz się rozłączylam, to zadzwonił za chwilę, bo zapomniał mi o czymś opowiedziec. Bylam silna ale na kociec łzy mi polecialy. To jest dziwne, bo przez to, że dzwoni do mnie i gada tak jak zwykle gadaliśmy... Ciężko mi jest poczuć, że naprawdę zerwał...
Ale dobra, myslę sobie. Niech dzwoni, ja nie będę. Może poczuje po pewnym czasie, że się mylił i jednak kocha.

U Ciebie jeszcze nic nie wiadomo, dasz radę!
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 08:52   #4326
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
. Mimo wszystko, trochę mi to pomaga. Takie myślenie, że to on coś stracił.
A ja nawet z takim myśleniem mam problem;/
Moja poczucie własnej wartości jet na minusie... Obiektywnie rzecz biorąc byłam naprawdę prawie idealną dziewczyną. Ale on mi ciągle powtarzał, że się czepiam (co chce go widzieć częściej i inaczej niż 2xw tygodniu późnym wieczorem), że on się dusi.
Jak znajomi patrzyli z boku na tej związek to się pukali w czoło i pytali, co ja z nim robię. A pomimo to, ja kochałam, czekałam, żyłam nadzieją. Przez te wszystkie dobre chwile, które między nami były i które były niesamowite.
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:35   #4327
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Wiesz co jest beznadziejne? Że TŻ ze mną zerwał wczoraj w nocy... A dziś rano po przebudzeniu zadzwonił i gadał o pierdołach. Dzwoni i rozmawia ze mną tak, jak zawsze rozmawialiśmy. Nawet jak juz się rozłączylam, to zadzwonił za chwilę, bo zapomniał mi o czymś opowiedziec. Bylam silna ale na kociec łzy mi polecialy. To jest dziwne, bo przez to, że dzwoni do mnie i gada tak jak zwykle gadaliśmy... Ciężko mi jest poczuć, że naprawdę zerwał...
Ale dobra, myslę sobie. Niech dzwoni, ja nie będę. Może poczuje po pewnym czasie, że się mylił i jednak kocha.

U Ciebie jeszcze nic nie wiadomo, dasz radę!
Poczuje jak tylko kiedy zobaczy jak to jest bez Ciebie, a odbierając stwarzasz złą sytuacje dla siebie. Przedłużasz czas "rekonwalescencji" , on dzwoni z egoizmu i z przyzwyczajenia do codziennego kontaktu. Możesz nie odbierać ! Ja kiedy już było prawie ok zaczęłam odbierać tel. i cofnęłam się do pozycji startowej , a Ty możesz wcale nie ruszyć z miejsca...
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 09:47   #4328
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez ma-linka Pokaż wiadomość
Poczuje jak tylko kiedy zobaczy jak to jest bez Ciebie, a odbierając stwarzasz złą sytuacje dla siebie. Przedłużasz czas "rekonwalescencji" , on dzwoni z egoizmu i z przyzwyczajenia do codziennego kontaktu. Możesz nie odbierać ! Ja kiedy już było prawie ok zaczęłam odbierać tel. i cofnęłam się do pozycji startowej , a Ty możesz wcale nie ruszyć z miejsca...
No właśnie... egoizm, przyzwyczajenie czy jego deklarowana ,,chęć przyjaźni". Muszę to przemyśleć, ale wierzę w jego dobre intencje (a przynajmniej wierzę, że nie ma złych intencji). No ale cóż... Zacznę od tego, że sama nie będę się wysilała z tym kontaktem i zobaczę, jak on będzie ze mną rozmawiać. Dziś zadzwonił i mam wrażenie, że próbował mnie rozśmieszyć, ale nie wiem po co. Jeszcze wczoraj mówił, że od rozśmieszania są przyjaciele gdy mu o tym przypomniałam.
Życie takie skomplikowane. wow wow. nie uszanowanko
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 13:13   #4329
sluchawka94
Raczkowanie
 
Avatar sluchawka94
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 210
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Heeej Ja już mogę powiedzieć, że na sto procent wyszłam z dołka, który miałam dwa dni temu. Zrobiłam sobie mały teścik .Pomyślałam, ze ma już inną dziewczynę i mnie to nie boli. Wspomniałam sobie nasze najlepsze momenty w związku i nie tęsknie za tym .
Jestem świadoma tego, że jak znów przyjdzie okres i hormony zaczną wariować to może mi się przydarzyć powtórka z mojej rozpaczy ale mam nadzieje, że jednak tak nie będzie. W końcu to miesiąc czasu. Może już będzie o niebo lepiej. I oby tak było.


Jestem przeszczęśliwa , bo znów czuje się wolna od tego uczucia. Żyje tylko i wyłącznie dla siebie, a przyszłość widzę w samych superlatywach. Tak bardzo bym chciała aby ten stan już pozostał na zawsze. Wręcz modle się o to.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Czy faceci, którzy porzucają załują czasem?

Jak kochali szczerze to pewnie , że żałują. Na początku im się wydaję, że się dusili w tym związku i potrzebuję swobody i wolności. Po rozstaniu korzystają z tego co tak bardzo pragnęli a gdy im się znudzi to zaczynają tęsknić i dostrzegać, że tak naprawdę potrzebuję nas. Ale moim zdaniem tyczy się to tylko tych co naprawdę kochali szczerze. Mój np jak ze mną zerwał za pierwszym razem wrócił do mnie po 2tyg. A zerwał bo 'dusił się ' , 'nie wiedział co tak naprawdę do mnie czuje'. Gdy już do siebie wróciliśmy powiedział mi, że przez te dwa tygodnie uświadomił sobie, że koledzy tak naprawdę nie zastąpią mu mnie, bo to ja go wspierałam w najgorszych momentach i to ja przy nim byłam i to ja umiałam mu tak naprawdę pomóc. Czuł się biedak strasznie samotny. Później jak ja z nim zerwałam po miesiącu znów miał kryzys bo odezwał się do mnie z podkulonym ogonem. Ale ja akurat wiedziałam, że on mnie kocha. Dużo razy mi to pokazał. Niestety wyszło jak wyszło.
sluchawka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 13:33   #4330
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez sluchawka94 Pokaż wiadomość
Jestem przeszczęśliwa , bo znów czuje się wolna od tego uczucia. Żyje tylko i wyłącznie dla siebie, a przyszłość widzę w samych superlatywach. Tak bardzo bym chciała aby ten stan już pozostał na zawsze. Wręcz modle się o to.
Pamietam ten stan Pamietam jak wyszłam z dołka po rozstaniu i jak poczułam tą wolność. Tą ulge. Jak odżyłam i nabrałam nadzieji na nowe, lepsze życie. Aż się chciało tańczyć i śpiewać
A teraz znowu, po tak cholernie krótkim czasie beztroskiego życia popadam w depreche No to jakiś dramat jest! Paranoja!

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
U Ciebie jeszcze nic nie wiadomo, dasz radę!
Wiesz na serio wole się nie nastawiać na to, że sie nam uda. Jak sobie narobie za dużo nadzieji to będzie jeszcze gorzej jak on mnie odrzuci... Bolesne to jest ale musze myśleć, że to koniec, finito, over. Nie ma nas i nie będzie.
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 14:09   #4331
natasha89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez sluchawka94 Pokaż wiadomość
Heeej Ja już mogę powiedzieć, że na sto procent wyszłam z dołka, który miałam dwa dni temu. Zrobiłam sobie mały teścik .Pomyślałam, ze ma już inną dziewczynę i mnie to nie boli. Wspomniałam sobie nasze najlepsze momenty w związku i nie tęsknie za tym .
Jestem świadoma tego, że jak znów przyjdzie okres i hormony zaczną wariować to może mi się przydarzyć powtórka z mojej rozpaczy ale mam nadzieje, że jednak tak nie będzie. W końcu to miesiąc czasu. Może już będzie o niebo lepiej. I oby tak było.


Jestem przeszczęśliwa , bo znów czuje się wolna od tego uczucia. Żyje tylko i wyłącznie dla siebie, a przyszłość widzę w samych superlatywach. Tak bardzo bym chciała aby ten stan już pozostał na zawsze. Wręcz modle się o to. [COLOR="Silver"]
Super że udało się wyjść z dołka. Teraz czas na siebie. Imprezy, domowe spa.... Ja w związku z moim eks nieźle sie zaniedbałam, bo nie miałam czasu ani siły na to zeby głupią maseczkę żeby zrobić.
Po rozstaniu i jak już trochę na nogi stanęłam to ostro się wzięłam za siebie. Ale smutki zajadałam i kilogramów trochę przybyło.
natasha89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 14:17   #4332
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

mi dziś się zepsuł dzień, bo dowiedziałam sie, że psiapsiółka eksa, do której się na mnie żalił i która go namawiała na zerwanie...to wychodzi za mąż. a ona jest w moim wieku i tez ma faceta od kilku lat, nigdy mnie nie lubiła, mimo,że nic jej nie zrobiłam. wkurza mnie to ,że innym się tak układa, idą do przodu, a ja przez to rozstanie muszę zaczynać życie na nowo, a myślałam, że spędzę przyszłość z nim...
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 14:28   #4333
Bluepoppy
Raczkowanie
 
Avatar Bluepoppy
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez killka Pokaż wiadomość
U mnie też zależy od nastroju. Dzisiaj przeczytałam 2 posty na tym wątku, które uświadomiły mi, że ja tez nie byłam aniołem w tym związku i nie powiem... gorzej mi się zrobiło bo pojawiły się jakieś wyrzuty sumienia, że po części jego problemy to też moja wina
Nie chce w to się zagłębiać bo zaraz będę się zadręczać a potem go usprawiedliwiać. A potem już samo pójdzie

Ja też często staram się sobie przypominać te najgorsze chwile bo one mi pomagają wytrwać.



Życzę Wam Dziewczyny spokojnych snów bez eksów w roli głównej

Ps. po naszym ostatnim rozstaniu pewnej nocy miałam piękny sen Śniło mi się, że poznałam na jakiejś imprezie super faceta, przystojny, inteligentny, byłam z nim taka szczęśliwa i zakochana Normalnie jak się obudziłam to dalej miałam motylki w brzuchu Nie mogłam długo zapomnieć o tym śnie ; I wtedy sobie myślałam, że jakbym spotkała takiego faceta to szybko bym się z eksa wyleczyła


Dobranoc
Ja też teraz beczę...mam gorączkę, zawalam dalej studia, nie mam siły. Dobrze, że poznałam tego chłopaka, ktos o mnie pyta i wgl.
Nienawidzę tych wahań nastrojów. W koncu mi się nie śnił, jak się obudziłam to nie myslałam o nim , ale pozniej sie rozkleiłam.:<

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
mi dziś się zepsuł dzień, bo dowiedziałam sie, że psiapsiółka eksa, do której się na mnie żalił i która go namawiała na zerwanie...to wychodzi za mąż. a ona jest w moim wieku i tez ma faceta od kilku lat, nigdy mnie nie lubiła, mimo,że nic jej nie zrobiłam. wkurza mnie to ,że innym się tak układa, idą do przodu, a ja przez to rozstanie muszę zaczynać życie na nowo, a myślałam, że spędzę przyszłość z nim...
U moich znajomych też się układa, też myslałam, że bd na zawsze, tak jak mówił! a ja mu tak ufałam, boże.:/
I jestem głupia, bo zaczęłam oglądać nasze fotki z a=wakacji.:/

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sluchawka94 Pokaż wiadomość
Heeej Ja już mogę powiedzieć, że na sto procent wyszłam z dołka, który miałam dwa dni temu. Zrobiłam sobie mały teścik .Pomyślałam, ze ma już inną dziewczynę i mnie to nie boli. Wspomniałam sobie nasze najlepsze momenty w związku i nie tęsknie za tym .
Jestem świadoma tego, że jak znów przyjdzie okres i hormony zaczną wariować to może mi się przydarzyć powtórka z mojej rozpaczy ale mam nadzieje, że jednak tak nie będzie. W końcu to miesiąc czasu. Może już będzie o niebo lepiej. I oby tak było.


Jestem przeszczęśliwa , bo znów czuje się wolna od tego uczucia. Żyje tylko i wyłącznie dla siebie, a przyszłość widzę w samych superlatywach. Tak bardzo bym chciała aby ten stan już pozostał na zawsze. Wręcz modle się o to.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------




Jak kochali szczerze to pewnie , że żałują. Na początku im się wydaję, że się dusili w tym związku i potrzebuję swobody i wolności. Po rozstaniu korzystają z tego co tak bardzo pragnęli a gdy im się znudzi to zaczynają tęsknić i dostrzegać, że tak naprawdę potrzebuję nas. Ale moim zdaniem tyczy się to tylko tych co naprawdę kochali szczerze. Mój np jak ze mną zerwał za pierwszym razem wrócił do mnie po 2tyg. A zerwał bo 'dusił się ' , 'nie wiedział co tak naprawdę do mnie czuje'. Gdy już do siebie wróciliśmy powiedział mi, że przez te dwa tygodnie uświadomił sobie, że koledzy tak naprawdę nie zastąpią mu mnie, bo to ja go wspierałam w najgorszych momentach i to ja przy nim byłam i to ja umiałam mu tak naprawdę pomóc. Czuł się biedak strasznie samotny. Później jak ja z nim zerwałam po miesiącu znów miał kryzys bo odezwał się do mnie z podkulonym ogonem. Ale ja akurat wiedziałam, że on mnie kocha. Dużo razy mi to pokazał. Niestety wyszło jak wyszło.
Cały czas wierzę, że mój eks też wróci...jutro ma urodziny, bd się szczypać żeby nie napisać
Bluepoppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 14:41   #4334
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
mi dziś się zepsuł dzień, bo dowiedziałam sie, że psiapsiółka eksa, do której się na mnie żalił i która go namawiała na zerwanie...to wychodzi za mąż. a ona jest w moim wieku i tez ma faceta od kilku lat, nigdy mnie nie lubiła, mimo,że nic jej nie zrobiłam. wkurza mnie to ,że innym się tak układa, idą do przodu, a ja przez to rozstanie muszę zaczynać życie na nowo, a myślałam, że spędzę przyszłość z nim...
Mnie też dobija to, że większość znajomych ma kogoś. Wszędzie wokół pary, tylko mi się wiecznie nie udaje. Moja najlepsza przyjaciółka ma narzeczonego i dziecko. Współlokatorka zamężna od 5 lat, a ma 26. Znajoma z naprzeciwka, rok młodsza odemnie, zamężna i dzieciata. Znajomi, których często odwiedzamy to 2 pary. W tym jedna z dwojką dzieci i trzecim w drodze (a nie przekroczyli jeszcze 30stki). Już nie mówie o tych dalekich znajomych z Pl. Na fb ciągle jakieś związki, śluby, dzieci. . Kur** nawet facet, w którym się zakochałam ma kogoś Totalna porażka!
Czuje się strasznie samotna Już bym chciała jakiejś stabilizacji. Po mału zakładać rodzine. A tu dupa! Przez to wszystko co mnie spotkało przez ostatnie kilka miesięcy czuje się jakbym miała 30 lat więcej i nic mnie już w życiu nie czekało.

Edytowane przez Lanari
Czas edycji: 2014-03-26 o 14:53 Powód: literówka
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 15:03   #4335
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Lanari Pokaż wiadomość
Mnie dobija to, że większość znajomych ma kogoś. Wszędzie wokół pary tylko mi się wiecznie nie udaje. Moja najlepsza przyjaciółka ma narzeczonego i dziecko. Współlokatorka zamężna od 5 lat, a ma 26. Znajoma z naprzeciwka, rok młodsza odemnie, zamężna i dzieciata. Znajomi, których często odwiedzamy to 2 pary. W tym jedna z dwojką dzieci i trzecim w drodze (a nie przekroczyli jeszcze 30stki). Już nie mówie o tych dalekich znajomych. Na fb ciągle jakieś związki, śluby, dzieci. . Kur** nawet facet, w którym się zakochałam ma kogoś Totalna porażka!
Czuje się strasznie samotna Już bym chciała jakiejś stabilizacji. Po mału zakładać rodzine. A tu dupa! Przez to wszystko co mnie spotkało przez ostatnie kilka miesięcy czuje się jakbym miała 30 lat więcej i nic mnie już w życiu nie czekało.
Lanari, mam to samo.
Mam 26 lat w tym roku, a czuję, że moje życie się chyba nieustabilizuje.
Miałam w tym roku brać ślub i starać się o dziecko. Całe szczęście, że jednak nie, bo z tym frajerem bym miała przerąbane, ale mimo wszystko czuję czasami takie małe ukłucie, bo wszyscy wokół powoli tworzą sobie rodzinkę, zaręczyny, ślub, dzieci... a teraz..mam wrażenie, jakby mi to wszystko zabrano sprzed nosa.

Niby fajnie, korzystam z tego, że jestem singielką, radzę sobie dobrzę, mogę robić co chce. Ale to jest dobre tylko na chwile. Chciałabym z kimś dzielić swoje życie, ale co ja poradzę, skoro nikt odpowiedni się nie trafia cały czas wychodzę do ludzi, wiecznie poznaję nowych facetów a i tak to ciągle nie jest "TO".

Nie wiem, czy sama sobie nie szkodzę w tym wszystkim spotykając się niezobowiązująco z tym moim kolegą. Takiej chemii nie czułam nigdy do nikogo, i chyba się od tego uzależniam? Z nim się w "normalnym życiu" nie dogaduję, łączy nas tylko jedno. Znowu z każdym innym facetem potrafię się dogadać, miło spędzać czas, ale zaś nie czuję TEGO.

No i lipa.
Póki co zupełnie sobie odpuściłam, no bo co zrobię.

Edytowane przez Tycikata
Czas edycji: 2014-03-26 o 15:05
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 15:25   #4336
natasha89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Mnie wkurzają pytania ciotek itp. kiedy w końcu wezmę ślub, kiedy dziecko. Masakra. Myślą że to pomaga w znalezieniu odpowiedniego faceta
natasha89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 15:46   #4337
Tony_Montana
Raczkowanie
 
Avatar Tony_Montana
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 253
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez natasha89 Pokaż wiadomość
Mnie wkurzają pytania ciotek itp. kiedy w końcu wezmę ślub, kiedy dziecko. Masakra. Myślą że to pomaga w znalezieniu odpowiedniego faceta
Jak "wpadnę" ciociu
Tony_Montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 15:53   #4338
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez natasha89 Pokaż wiadomość
Mnie wkurzają pytania ciotek itp. kiedy w końcu wezmę ślub, kiedy dziecko.
"nie sądzę że kiedykolwiek małżeństwa homoseksualne będą w naszym kraju legalne, więc raczej nigdy ciociu"
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 16:01   #4339
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

to mi dziadek ciągle się pyta czemu nie chcę wyjść za mąż?
ja już nie chcę słyszeć od nikogo o żadnych ślubach,weselach,ani ciążach. bo już rzygam tym.
domyślam się, że w najbliższych latach nie spotkam tego jedynego, który mi zawróci w głowie ze wzajemnością.
zresztą ja nawet nic nie mam, więc nie mam po co się za kimś rozglądać.
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 16:16   #4340
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

A tam, ja bym mogła mieć jakąś wpadkę z sensowym kolesiem
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 17:03   #4341
sluchawka94
Raczkowanie
 
Avatar sluchawka94
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 210
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Na mnie na szczęście nie działają widoki szczęśliwych par i świadomość, że u mnie co druga koleżanka ma kogoś. Może dlatego, że mam dopiero te 19lat. Ani mnie to nie dołuję, ani nic. Jestem na to całkowicie obojętna

Ja czuję strach, że nie znajdę już takiej osoby, która by zaakceptowała moją ciężką chorobę. Boję się strasznie, że to ona będzie przeszkodą, że jak spotkam tego jedynego i się w nim zakocham, a on sie dowie to po prostu ucieknie.
sluchawka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 17:09   #4342
Tony_Montana
Raczkowanie
 
Avatar Tony_Montana
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 253
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez sluchawka94 Pokaż wiadomość
Na mnie na szczęście nie działają widoki szczęśliwych par i świadomość, że u mnie co druga koleżanka ma kogoś. Może dlatego, że mam dopiero te 19lat. Ani mnie to nie dołuję, ani nic. Jestem na to całkowicie obojętna

Ja czuję strach, że nie znajdę już takiej osoby, która by zaakceptowała moją ciężką chorobę. Boję się strasznie, że to ona będzie przeszkodą, że jak spotkam tego jedynego i się w nim zakocham, a on sie dowie to po prostu ucieknie.
A na co chorujesz? Ja zawsze trafiam na "rozpadki" i mi to nie przeszkadza
Tony_Montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 17:17   #4343
sluchawka94
Raczkowanie
 
Avatar sluchawka94
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 210
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Tony_Montana Pokaż wiadomość
A na co chorujesz? Ja zawsze trafiam na "rozpadki" i mi to nie przeszkadza


rozpadki?co masz na myśli, bo chyba nie rozumiem.

Nie będę tu pisać na co choruję bo to rzadka choroba. Nazwa nic by nie powiedziała, a opisywać jej nie będę , bo nie ma takiej potrzeby. Ale miałam dużo operacji w życiu, wiele blizn na ciele . I tak mnie to wszystko przeraża. Znów będę się zastanawiać kiedy powiedzieć? Czy to zaakceptuje? Będę czuła strach przed zranieniem, ucieczką. Może jak będę starsza to też dojrzalej do tego będę podchodzić - nie wiem. Ale na razie czuję ogromny strach z tego powodu.
sluchawka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 17:29   #4344
Tony_Montana
Raczkowanie
 
Avatar Tony_Montana
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 253
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez sluchawka94 Pokaż wiadomość
rozpadki?co masz na myśli, bo chyba nie rozumiem.

Nie będę tu pisać na co choruję bo to rzadka choroba. Nazwa nic by nie powiedziała, a opisywać jej nie będę , bo nie ma takiej potrzeby. Ale miałam dużo operacji w życiu, wiele blizn na ciele . I tak mnie to wszystko przeraża. Znów będę się zastanawiać kiedy powiedzieć? Czy to zaakceptuje? Będę czuła strach przed zranieniem, ucieczką. Może jak będę starsza to też dojrzalej do tego będę podchodzić - nie wiem. Ale na razie czuję ogromny strach z tego powodu.
Rozpadki-takie "kochane" określenie ludzi chorujących "na coś" Co do blizn, kiedyś byłem z taką dziewczyną co miała jakby trzeci sutek Coś tam miała na cycku no. W ogóle mi to nie przeszkadzało. A ja jestem ciekaw na co chorujesz. Zawsze na priv możesz napisać. Jak nie chcesz to nie
Tony_Montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 17:46   #4345
sluchawka94
Raczkowanie
 
Avatar sluchawka94
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 210
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Tony_Montana Pokaż wiadomość
Rozpadki-takie "kochane" określenie ludzi chorujących "na coś" Co do blizn, kiedyś byłem z taką dziewczyną co miała jakby trzeci sutek Coś tam miała na cycku no. W ogóle mi to nie przeszkadzało. A ja jestem ciekaw na co chorujesz. Zawsze na priv możesz napisać. Jak nie chcesz to nie

Może kiedyś , na pewno nie teraz.
Wierzę, że jak ktoś się bardzo bardzo bardzo we mnie zakocha to nie ucieknie z tego powodu. A jak już to zrobi. No to cóż. Trudno. Nie zabiję się przecież z tego powodu.
sluchawka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 17:55   #4346
Tony_Montana
Raczkowanie
 
Avatar Tony_Montana
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 253
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez sluchawka94 Pokaż wiadomość
Może kiedyś , na pewno nie teraz.
Wierzę, że jak ktoś się bardzo bardzo bardzo we mnie zakocha to nie ucieknie z tego powodu. A jak już to zrobi. No to cóż. Trudno. Nie zabiję się przecież z tego powodu.
Ja mam bliznę na twarzy i się cieszę z posiadania jej Zara...czemu ktoś miałby uciekać na widok Twoich blizn?
Tony_Montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:06   #4347
sluchawka94
Raczkowanie
 
Avatar sluchawka94
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 210
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Tony_Montana Pokaż wiadomość
Ja mam bliznę na twarzy i się cieszę z posiadania jej Zara...czemu ktoś miałby uciekać na widok Twoich blizn?

bo to nie są 'zwykłe blizny ', że tak powiem. Oj dobra. Koniec tematu.
sluchawka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:16   #4348
Tony_Montana
Raczkowanie
 
Avatar Tony_Montana
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 253
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez sluchawka94 Pokaż wiadomość
bo to nie są 'zwykłe blizny ', że tak powiem. Oj dobra. Koniec tematu.
A tam...mało to "normalnych" fanów blizn?
Tony_Montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:29   #4349
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

ja mam blizny na twarzy i przez to mam kompleksy.
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:38   #4350
sluchawka94
Raczkowanie
 
Avatar sluchawka94
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 210
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Tony_Montana Pokaż wiadomość
A tam...mało to "normalnych" fanów blizn?
wiesz jestem babą, a większość z nas ( w tym ja ) ma kompleksy z powodu wyglądu. Dużo osób 'wtajemniczonych' mówi mi, że przeżywam i wyolbrzymiam. Mój były też mi mówił, że to nic takiego, że jestem ładna bla bla. Ale ja to ja. Chodze na terapię i próbuję zaakceptować siebie.
sluchawka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-20 08:38:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.