Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-01, 00:26   #3031
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej nocnie
Coś mi ta moja córa daje popalić ostatnio dziś już się wkurzyłam i drugi raz wzięłam na dwór, bo marudziła i płakała ze zmęczenia a zasnąć niet...ledwo wyszłam za próg domu i jej nie było...dobrze, że pogoda była ładna wogóle straszny z niej marud i niech te ząbki już wyjdą, bo mnie coś trafi Do tego jeszcze przy jedzeniu cuduje i ile się muszę nagimnastykować przy niej to moje

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
nie wiem czy zrozumiałam, ja zamierzam zmieniać za tydzień na 2. I zrobię tak ze co 2 karmienie nowe mleko. Czyli wyjdzie 2 karmienia 1 i 2 karmienia 2, kaszka i zupka.
Ja myślałam, że trzeba mieszać na początku np. na 150ml - 4 miarki 1 i 1 dwójki, przy następnym karmieniu 3x1 i 2x2 i tak aż się dojdzie do samych miarek 2

Liwcia jeszcze się budzi w nocy na szamkę??

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
hej hej
Dziś jestem z siebie dumna Cały dzień sprzątam mieszkanie.Na dziś mam już dosyć.

hehye to musi super wygladać


Mamy z mężem polewkę z tego

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
rusalka, w Polsce jakość ciuchów w Zarze też się pogorszyła na przestrzeni lat. A ceny wzrosły
Ja niestety jestem zawodowo skrzywiona i najbardziej podobają mi się dziecięce ciuszki w Zarze właśnie (no jeszcze HM i Next). Dla dorosłych czasami coś kupiłam, ale generalnie nie warte swojej ceny jak dla mnie. Ale jak widziałam czasami te dziewczynki ubrane tak fajnie to aż marzyłam o tym, żeby mieć córeczkę i kasę na te ciuchy. Córkę już mam. Tylko z tą kasą gorzej

Ja dzisiaj kiepski dzień mam. Na rehabilitacji się okazało, że muszę się mocno wziąć do pracy z moją Igulą, bo teraz jeszcze najłatwiej wyplenić jej nieprawidłowe zachowania, więc muszę ją non stop pilnować i poprawiać. no nic, trzeba spiąć tyłek i do dzieła

Dziewczyny, kupiłyście już jakieś kremy z filtrem na słoneczko? Jakie?
Ja jeszcze nic dla małej w Zarze nie kupiłam, ceny wysokie a ciuszki może i ładne, ale jakoś specjalnie nie powalają. Sobie najczęściej torebki tam kupuję

Na pewno Igunia szybko załapie poprawne nawyki jak będziesz ją pilnować

Jeszcze nie kupiłam.

Iga to za przespaną nockę

Ania Frania głośne uśmiechy
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 01:12   #3032
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam się na nocnym karmieniu.Ledwo na oczy patrze tak mi się dobrze spało...

Paulina a smarujesz czymś dziąselka? Oby ząbki wyszły jak najszybciej i mniej było marudkowych dni.
Kociak Igula szybciutko załapie prawidłowe przewracanie się

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 02:12 ---------- Poprzedni post napisano o 02:05 ----------

Cytat:
Napisane przez iga9 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak

Zdołowana jestem, bo śpiąca. Cieszę się ze miany czasu, bo Kuba ostatnio kilka dni wstawał już ok. 5.30 - a tego nie mogę przeżyć, szczególnie jak o 5 kończę karmić Polę. Niestety ona nadal je 2 razy w nocy. Jak dobrze pójdzie i mój organizm ogarnie zmianę czasu to przynajmniej do 6.30 a może 7 uda się spać.
Za 2-3 dni planuje małej dawać ok północy butlę już (tzn. TŻ będzie dawał, bo on i tak nie śpi) i liczę, że po mm ona do tej 6-7 pośpi, więc jak dobrze pójdzie to może czeka mnie pierwsza przespana ciurkiem noc od czasów ciąży. Choć brzmi to jak nieprawdopodobna wizja. Trzymajcie kciuki!

Jutro Pola będzie konsumować pierwszą marchewkę Jednak pierwszy stały pokarm to przeżycie dla matki jak nie wiem co
U nas także nadal są dwa karmienia ale zdarza się że i więcej.
No pewnie że przeżycie! Nie zapomnij uwiecznić tej chwili

Kociak jeszcze nie kupiłam ale dziś myślałam właśnie o tym samym.

Ania frania ale narobiłaś smaka na ciasto

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 07:47   #3033
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej hej

Kyte mam jeszcze kawałek, wpadaj na kawke

Iga - 3mam kciuki za marchewke i przespana nocke. Dla mnie to też nieprawdopodobne, choć nie mogę narzekać bo zazwyczaj wstaje raz.

Paulina współczuje marudki, też przez chwilę miałam cyrki z popoludniowa drzemka. Teraz robimy tak że tatuś wychodzi z mała po 17.00 i na spacerze zawsze trochę pospi. Oby ząbki szybko wyszły i wróciła spokojna Maja.

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 10:07   #3034
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
Hej hej

Kyte mam jeszcze kawałek, wpadaj na kawke

Iga - 3mam kciuki za marchewke i przespana nocke. Dla mnie to też nieprawdopodobne, choć nie mogę narzekać bo zazwyczaj wstaje raz.

Paulina współczuje marudki, też przez chwilę miałam cyrki z popoludniowa drzemka. Teraz robimy tak że tatuś wychodzi z mała po 17.00 i na spacerze zawsze trochę pospi. Oby ząbki szybko wyszły i wróciła spokojna Maja.

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pędzę!!!
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 10:31   #3035
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam się wtorkowo po weekendzie

W sobotę mieliśmy gości , w niedzielę my byliśmy w gościach i tak minął weekend. Wczoraj jechałam z moim zepsutym autem do mechanika , i w trakcie jazdy wyładował się całkiem akumulator bo jechałam z zerwanym paskiem więc ładowania nie było. Mąż jechał drugim autem za mną to wziął mnie na hol. Tylko że w trakcie holowania hamulce coś odmówiły posłuszeństwa i ręcznym musiałam hamować żeby w tyłek męzowi nie wjechać. W efekcie zerwałam linkę do holowania na środku skrzyżowania Nie pytajcie jakiego stresa miałam - oczywiście jechałam z Małym więc stres podwójny.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 12:17   #3036
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Hej nocnie



Ja myślałam, że trzeba mieszać na początku np. na 150ml - 4 miarki 1 i 1 dwójki, przy następnym karmieniu 3x1 i 2x2 i tak aż się dojdzie do samych miarek 2

Liwcia jeszcze się budzi w nocy na szamkę??




Ania Frania głośne uśmiechy
ja tam nie zamierzam sie czaić mienić i tak trzeba. Ale można też tak jak pisałaś


Wiatam i ja

Nie wiem która pisała o kremie z filtrem dla dzieciątka. Ja narazie nie zamiarzam nic używać, wkońcu musi łapać wit. D. W lecie może zakupie jakiś. Teraz uważam to za zbedny wydatek.


Byłam dziś w lumpku. Oczopląsu można było dostać od dziecięcych ubranek wydałam 60 zł na ciuszki dla Liwii. Jutro dopiero je prać będę, ale kupiłam jej już leginsy i bluze na 2 lata taka fajna była, cóż będzie czekać, a za 5 zł, nie będę skąpić. Udało mi się leginsy wyhaczyć w sumie sztuk 2, kilka bluzek, skarpetki, bluzę i sweterek
szkoda że wiecej przy sobie nie miałam, ale etż nie było sensu brac ciuszka do ubrania na 2 razy

Idę jeśc obiad, a potem na spacerek piękna pogoda u nas

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Witam się wtorkowo po weekendzie

W sobotę mieliśmy gości , w niedzielę my byliśmy w gościach i tak minął weekend. Wczoraj jechałam z moim zepsutym autem do mechanika , i w trakcie jazdy wyładował się całkiem akumulator bo jechałam z zerwanym paskiem więc ładowania nie było. Mąż jechał drugim autem za mną to wziął mnie na hol. Tylko że w trakcie holowania hamulce coś odmówiły posłuszeństwa i ręcznym musiałam hamować żeby w tyłek męzowi nie wjechać. W efekcie zerwałam linkę do holowania na środku skrzyżowania Nie pytajcie jakiego stresa miałam - oczywiście jechałam z Małym więc stres podwójny.
filmów akcji oglądać w każdym razie nie musisz stres niezły miałaś
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 14:29   #3037
kOmorowska
Rozeznanie
 
Avatar kOmorowska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 529
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzień dobry
nie pisałam kilka dni bo mieliśmy mały "pożar"

Mi mała też wstaje dwa razy w nocy na jedzonko. Tak patrze i patrze i Natala to jedno z najmłodszych dzieci na wątku.

A my z Natalą właśnie wróciliśmy od kardiologa. Mała pogadała sobie z lekarzem i pielęgniarką.
Niestety szmery w serduszku nadal są ale pan doktor powiedział, że to jest częsta wada u wcześniaków i wraz z rozwojem dziecka powinno zanikać. Powiedział, że nic niepokojącego nie widzi-kontrola za pół roku. Jutro wizyta w poradni neonatologicznej i neurologicznej.

A w ogóle moje dziecię zrobiło kupę ze śluzem czy to coś niepokojącego? bo nigdy takiej nie było (chyba podpytam się jutro neonatologa)
__________________

24.12.2013 - Natalia

kOmorowska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 16:02   #3038
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Komorowska kiedy urodziła się Twoją Natalka?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 17:09   #3039
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Witam się wtorkowo po weekendzie

W sobotę mieliśmy gości , w niedzielę my byliśmy w gościach i tak minął weekend. Wczoraj jechałam z moim zepsutym autem do mechanika , i w trakcie jazdy wyładował się całkiem akumulator bo jechałam z zerwanym paskiem więc ładowania nie było. Mąż jechał drugim autem za mną to wziął mnie na hol. Tylko że w trakcie holowania hamulce coś odmówiły posłuszeństwa i ręcznym musiałam hamować żeby w tyłek męzowi nie wjechać. W efekcie zerwałam linkę do holowania na środku skrzyżowania Nie pytajcie jakiego stresa miałam - oczywiście jechałam z Małym więc stres podwójny.
Aż nie chce sobie wyobrażać tego stresu.
Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
nie pisałam kilka dni bo mieliśmy mały "pożar"

Mi mała też wstaje dwa razy w nocy na jedzonko. Tak patrze i patrze i Natala to jedno z najmłodszych dzieci na wątku.

A my z Natalą właśnie wróciliśmy od kardiologa. Mała pogadała sobie z lekarzem i pielęgniarką.
Niestety szmery w serduszku nadal są ale pan doktor powiedział, że to jest częsta wada u wcześniaków i wraz z rozwojem dziecka powinno zanikać. Powiedział, że nic niepokojącego nie widzi-kontrola za pół roku. Jutro wizyta w poradni neonatologicznej i neurologicznej.

A w ogóle moje dziecię zrobiło kupę ze śluzem czy to coś niepokojącego? bo nigdy takiej nie było (chyba podpytam się jutro neonatologa)
hmm?jaki pożar?
To trzymam za szybkie zniknięcie szmerów w serduszku.
Podobno kupka ze śluzem do reakcja alergiczna, ale może to było tylko jednorazowo?
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 17:17   #3040
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzień dobry
Byłam z Hania na szczepieniu. Zniosła je dosyć rozpaczliwie, jak tylko usiadłam z nią to w ryk.Uspokoił A się dopiero po jak ja dałam do pionu.
Waży 6020. Rybka możesz wpisać. Kp i 17tydz
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 18:47   #3041
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Byłam z Hania na szczepieniu. Zniosła je dosyć rozpaczliwie, jak tylko usiadłam z nią to w ryk.Uspokoił A się dopiero po jak ja dałam do pionu.
Waży 6020. Rybka możesz wpisać. Kp i 17tydz
dla małej pięknie rośnie i przespanej nocy życzę
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 19:30   #3042
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Byłam z Hania na szczepieniu. Zniosła je dosyć rozpaczliwie, jak tylko usiadłam z nią to w ryk.Uspokoił A się dopiero po jak ja dałam do pionu.
Waży 6020. Rybka możesz wpisać. Kp i 17tydz
za ładną wagę, na szczęście już po szczepieniu

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Aż jest przykro jak się widzi tak mało postów..
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 19:35   #3043
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
no dobra a jak wprowadzasz nowe warzywo teraz, to podajesz 3,4 łyżeczki a potem jeszcze to sprawdzone czy juz nie?

na mojej butelce bylo napisane żeby wymieniać co 6 tygodni
znaczy sie nie kumam?
np. 3 dni dajesz marchew, kolejne 3 dni ziemniaka, potem 3dni dynia itd itp, potem mozesz mieszać np ziemniak+marchew ; dynia+ziemniak; marchew+pietrucha+ziemnia k no takie kombinacje robić z wszystkich rzeczy jakie masz sprawdzone albo mozesz dawać. 3 dni marchew, 3 dni ziemniak i potem jako danie pełne dać ziemniak z marchewką. itd. :P

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Witam się wtorkowo po weekendzie

W sobotę mieliśmy gości , w niedzielę my byliśmy w gościach i tak minął weekend. Wczoraj jechałam z moim zepsutym autem do mechanika , i w trakcie jazdy wyładował się całkiem akumulator bo jechałam z zerwanym paskiem więc ładowania nie było. Mąż jechał drugim autem za mną to wziął mnie na hol. Tylko że w trakcie holowania hamulce coś odmówiły posłuszeństwa i ręcznym musiałam hamować żeby w tyłek męzowi nie wjechać. W efekcie zerwałam linkę do holowania na środku skrzyżowania Nie pytajcie jakiego stresa miałam - oczywiście jechałam z Małym więc stres podwójny.
o ja ierd...... dobrze ze nic sie nie stało .
Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
nie pisałam kilka dni bo mieliśmy mały "pożar"

Mi mała też wstaje dwa razy w nocy na jedzonko. Tak patrze i patrze i Natala to jedno z najmłodszych dzieci na wątku.

A my z Natalą właśnie wróciliśmy od kardiologa. Mała pogadała sobie z lekarzem i pielęgniarką.
Niestety szmery w serduszku nadal są ale pan doktor powiedział, że to jest częsta wada u wcześniaków i wraz z rozwojem dziecka powinno zanikać. Powiedział, że nic niepokojącego nie widzi-kontrola za pół roku. Jutro wizyta w poradni neonatologicznej i neurologicznej.

A w ogóle moje dziecię zrobiło kupę ze śluzem czy to coś niepokojącego? bo nigdy takiej nie było (chyba podpytam się jutro neonatologa)
co za pozar???

za wizyty!!

slu to zazwyczaj alergia ale jak jednorazowo to bym sie nie stresowała
Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Byłam z Hania na szczepieniu. Zniosła je dosyć rozpaczliwie, jak tylko usiadłam z nią to w ryk.Uspokoił A się dopiero po jak ja dałam do pionu.
Waży 6020. Rybka możesz wpisać. Kp i 17tydz
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 19:39   #3044
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Komorowska oby szybko zniknęło! Chociaż można z tym żyć Ja byłam wczesniakiem z 33 tc, a jeszcze na bilansie 18 latka pojawiły się szmery, zdaniem lekarza to pozostałość po życiu płodowym a teraz nie wiem, dawno nikt mnie nie osłuchiwał

Oleńka współczuję takiej jazdy! Poziom adrenaliny na pewno wzrósł!

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dizi
Czas edycji: 2014-04-01 o 19:41
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 20:42   #3045
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ania_Frania, ćwiczymy z rehabilitantem, bo Igula ma zdiagnozowane napięcie obręczy barkowej i asymetrię. Tzn asymetrii w zasadzie już się pozbyliśmy, ale napięcie jeszcze jest. Objawia się to tym, że np źle się obraca z plecków na brzuszek, tzn. obraca się poprzez wygięcie w łuk. I w ogóle się wygina i takie tam.

Olenka, ale przeżycia samochodowe! współczuję stresu! Ale dobrze, że wszystko dobrze się skończyło

kOmorowska
, tak jak dziewczyny pisały. Książkowo śluz jest objawem alergicznym. Ale jeśli nie było go dużo i to raczej pojedyńczy wybryk to nie masz się co przejmować.

My jutro na basen pierwszy raz idziemy i ja już się stresuję jak moja mała się tam zaaklimatyzuje i czy w ogóle Boję się, że będzie jej za zimno albo w ogóle że jej się nie spodoba. A ja muszę na szybkiego jutro klapki jakieś kupić, bo mam jedne, ale takie niestabilne japonki w których się ślizgam - a będę z nią chodzić to muszą być stabilne. W Pepco dostanę?
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 20:49   #3046
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ooooo parę dni mnie nie było a tutaj mało do czytania.I dobrze bo już przygotowałam się na jakieś 15 stron

Najlepsze zaległe życzonka dla wszystkich świetujących maluszków

Ktosiula spowrotem

Lineczka Mały też ostatnio bardziej reaguje na wszystko,budzi się z płaczem,często robi podkówkę jak coś spadnie.A jak powiem głośniej to dziwnie sie na mnie patrzy jakby był przestraszony.

Właśnie oglądam porody na Polsat Cafe- urodziły się bliźniaki

Czytam dalej
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 20:50   #3047
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Ania_Frania, ćwiczymy z rehabilitantem, bo Igula ma zdiagnozowane napięcie obręczy barkowej i asymetrię. Tzn asymetrii w zasadzie już się pozbyliśmy, ale napięcie jeszcze jest. Objawia się to tym, że np źle się obraca z plecków na brzuszek, tzn. obraca się poprzez wygięcie w łuk. I w ogóle się wygina i takie tam.

Olenka, ale przeżycia samochodowe! współczuję stresu! Ale dobrze, że wszystko dobrze się skończyło

kOmorowska
, tak jak dziewczyny pisały. Książkowo śluz jest objawem alergicznym. Ale jeśli nie było go dużo i to raczej pojedyńczy wybryk to nie masz się co przejmować.

My jutro na basen pierwszy raz idziemy i ja już się stresuję jak moja mała się tam zaaklimatyzuje i czy w ogóle Boję się, że będzie jej za zimno albo w ogóle że jej się nie spodoba. A ja muszę na szybkiego jutro klapki jakieś kupić, bo mam jedne, ale takie niestabilne japonki w których się ślizgam - a będę z nią chodzić to muszą być stabilne. W Pepco dostanę?
W pepco nie widziałam No klapeczki to priorytet. Daj znać jak po basenie
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 21:05   #3048
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cześć
Ślicznie dziś u nas, znów byłyśmy 2 razy na spacerku a i jeszcze trochę posiedziałyśmy w ogródku, ja piłam kawkę a Maja sie bawiła w bujaczku

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Paulina a smarujesz czymś dziąselka? Oby ząbki wyszły jak najszybciej i mniej było marudkowych dni.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czasem jej smaruję przynosi ulgę na trochę...

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Witam się wtorkowo po weekendzie

W sobotę mieliśmy gości , w niedzielę my byliśmy w gościach i tak minął weekend. Wczoraj jechałam z moim zepsutym autem do mechanika , i w trakcie jazdy wyładował się całkiem akumulator bo jechałam z zerwanym paskiem więc ładowania nie było. Mąż jechał drugim autem za mną to wziął mnie na hol. Tylko że w trakcie holowania hamulce coś odmówiły posłuszeństwa i ręcznym musiałam hamować żeby w tyłek męzowi nie wjechać. W efekcie zerwałam linkę do holowania na środku skrzyżowania Nie pytajcie jakiego stresa miałam - oczywiście jechałam z Małym więc stres podwójny.
Weekend fajny ale przygody z autem współczuję

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
ja tam nie zamierzam sie czaić mienić i tak trzeba. Ale można też tak jak pisałaś

Byłam dziś w lumpku. Oczopląsu można było dostać od dziecięcych ubranek wydałam 60 zł na ciuszki dla Liwii. Jutro dopiero je prać będę, ale kupiłam jej już leginsy i bluze na 2 lata taka fajna była, cóż będzie czekać, a za 5 zł, nie będę skąpić. Udało mi się leginsy wyhaczyć w sumie sztuk 2, kilka bluzek, skarpetki, bluzę i sweterek
szkoda że wiecej przy sobie nie miałam, ale etż nie było sensu brac ciuszka do ubrania na 2 razy
A ja tak jak pisałam będę zmieniać

Ale się Liwci dostało ciuszków

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
nie pisałam kilka dni bo mieliśmy mały "pożar"

Mi mała też wstaje dwa razy w nocy na jedzonko. Tak patrze i patrze i Natala to jedno z najmłodszych dzieci na wątku.

A my z Natalą właśnie wróciliśmy od kardiologa. Mała pogadała sobie z lekarzem i pielęgniarką.
Niestety szmery w serduszku nadal są ale pan doktor powiedział, że to jest częsta wada u wcześniaków i wraz z rozwojem dziecka powinno zanikać. Powiedział, że nic niepokojącego nie widzi-kontrola za pół roku. Jutro wizyta w poradni neonatologicznej i neurologicznej.

A w ogóle moje dziecię zrobiło kupę ze śluzem czy to coś niepokojącego? bo nigdy takiej nie było (chyba podpytam się jutro neonatologa)
Pewnie niedługo szmery znikną
za jutrzejsze wizyty
Podpytaj lekarza o te kupencje.

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Byłam z Hania na szczepieniu. Zniosła je dosyć rozpaczliwie, jak tylko usiadłam z nią to w ryk.Uspokoił A się dopiero po jak ja dałam do pionu.
Waży 6020. Rybka możesz wpisać. Kp i 17tydz
Bidulka, ale to już za nią ładnie rośnie Hanulka

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
My jutro na basen pierwszy raz idziemy i ja już się stresuję jak moja mała się tam zaaklimatyzuje i czy w ogóle Boję się, że będzie jej za zimno albo w ogóle że jej się nie spodoba. A ja muszę na szybkiego jutro klapki jakieś kupić, bo mam jedne, ale takie niestabilne japonki w których się ślizgam - a będę z nią chodzić to muszą być stabilne. W Pepco dostanę?
Ooo ciekawe czy Iguni się spodoba czekamy na relację
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 21:47   #3049
magda_zp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 131
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Ania_Frania, ćwiczymy z rehabilitantem, bo Igula ma zdiagnozowane napięcie obręczy barkowej i asymetrię. Tzn asymetrii w zasadzie już się pozbyliśmy, ale napięcie jeszcze jest. Objawia się to tym, że np źle się obraca z plecków na brzuszek, tzn. obraca się poprzez wygięcie w łuk. I w ogóle się wygina i takie tam.
troszkę mnie teraz zaniepokoiłaś, Ignaś jest młodszy raptem o 12 dni, jeszcze się nie obraca, widzę, że zaczyna się zaa to zabierac ale właśnie poprzez wygięcie w łuk, też się dosc czesto wygina leżąc, czasami jak ktoś go nosi - o tym rozmawiałam z pediatrą i ten powiedział, że to jest OK i teraz nie wiem czy reagowac juz i biec do lekarza, czy dac mu czas...
magda_zp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 22:25   #3050
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Anoula,Rusałka

TaszantaWeekend w Paryżu .Pospacerować po Champs Elysees

Kociak Pytałaś neuro o wyginanie/kołyskę? Super kurtka,bardzo mi się podoba.Chcę jako drugą dziewczynkę koniecznie!
za prawidłowe przekręcanie no i za basenik .
W Pepco powinnas dostać jakies zwykłe japońce.
A ja czekam na kasę i dopiero się wybierzemy.Wkur... mnie to że musze dziecku czegoś odmawiać

Kyte Jak było w galerii?---doczytałam :/----ewidentnie spacerki po galeriach Natalki nie interesują póki co
Kiedy będziez mieć ostatecznie potwierdzony refluks?Po badaniach?
Jestem dumna z glutenowej próby w końcu się odwazyłaś.
Co do ponownego nawału to ,teraz piersi mam juz miękkie,chyba że w nocy podczas dłuższej przerwy to wtedy trochę twardsze są.
A małą próbuj powoli przyzwyczajać do nosidła.Powinna polubić Nawet w domu spróbuj nosić

Agnieszka żeby mała lepiej przybierała.

Anulka Gotujący mąż-masz skarb w domu! Coz o tym wiem

KtosiulaTak szybko Miki zanurzył się cały?To chyba dopiero drugi raz jak byliście na basenie?

Rybko za odstawienie slodyczy i ćwiczenia.No i żeby waga leciala w dóóóóóóół tyle ile chcesz:ehem
A i jeszcze jak mogę zapytac przeprowadzacie się na lubleszczyznę bo nie zrozumiałam


Paulina no żeby sie Majeczka poprawiła i dała mamusi odpocząć
Za szybkie bez marudzeniowe ząbkowanie

Iga jak po marchewce?

olenkaNie dziwię się że miałaś stresa

Komorowska za zniknęcie tych szmerków


niunia za wagę

Filtry dla mnie to jakieś lepsze z La Roche,Uriage,albo może coś z niezawodnego Babydream.Ale to dopiero na lato.

Ufffffffff......

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

A zapomniałam napisać co u nas.

Ogólnie mnie mniej bo mały i spacery pochłaniają mi czas.Dzisiaj np po południu byliśmy nad rzeką i karmiliśmy łabądki.Pobawiliśmy się z tżtem na placu zabaw,taaa stare konie ale co tam zabawa była przednia
No i malemu przez zmianę czasu trochę przestawiło się spanie z 20 na 21.

Odkąd taka piekna pogoda to spacerujemy po dwa razy dziennie nawet.Robię codziennie około 10 km-poleciało mi 2 kg już.No i mam nadzieję przez spacerki trochę ujędrnić pupkę i udka
Sobota i niedziela była do du..... mimo iz piękne słońce za oknem to w serduchu żal ogromny.Ale było minęlo,czasem tak jest.Ale jak to ja nie poddaję się, a spacerki własnie bardzo pomagają na złe dni

Wczoraj nie wytrzymałam i podałam małemu marchewę i ziemniaczka troszkę-nie mogłam się opanować więc spróbował i tego i tego Tak mu posmakowało że cały sie trząsł i wkładał sobie całą łychę do buziaka bo chciał jeszcze.Oj cieszę się że tak ładnie je,oby tak dalej było bo to przecież dopiero początek
Już ewidentnie jest gotowy na nowe smaczki bo otwiera pyszczek i smakuje jak my jemy.No i patrzy takim błagalnym wzrokiem DAJCIE MI.
Nie będę go więc katować do 6 m-ca jak planowałam tylko ruszamy z dietką.

Mam pytanie o mm?Jest ich bardzo dużo,czy różnią się jakoś specjalnie?Czy lepsze np Bebiko czy Bebilon?
Chodzi mi o takie zwykłe mm nie dla alergików.
Jestem zielona
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 23:25   #3051
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Nemosku super, że pogoda dopisuje i spacerki działają na stan ducha i ciała
dla małego smakosza, oby się ładnie wszystko przyjmowało.
Majka pije Bebiko, od początku jej podeszło więc nie kombinowałam z innym...podobno jest dobre na kupencje i u nas sie to sprawdziło

Spadam poczytać i spać. Dobranoc
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 02:23   #3052
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam się na drugim nocnym karmieniu.Natalia je cyca jakby co najmniej dwa dni nie jadła

Beatka za łowy

Dizi może warto byłoby pójść do lekarza aby Cie osłuchał?

Nemosku a jak poszła rozmowa męża w sprawie podwyżki? za zgubione kilogramy Fajnie że z tżtem potraficie się tak fajnie zabawić
Nie mogłam się dziś dodzwonić do poradni.Wyniki wyszły dobre.Zauważyłam że dwa dni mało ulewała a wczoraj u rodziców tak mi ulała na spodnie że w ruch poszła suszarka miałam tak mokry tyłek.Sama już nie wiem :/ co do nosidła ojjjj nie lubi tego moje dziecko.Wkładam płacze jak poparzona ewidentnie się go boi..?

Paulina zazdroszcze takiego siedzenia w ogródku.U mnie dzisiaj okropna zimnica.

Yyyy...chyba to wsio mała odłożona do łóżeczka to ide spać. Do później


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 06:12   #3053
magda_zp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 131
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość

Mam pytanie o mm?Jest ich bardzo dużo,czy różnią się jakoś specjalnie?Czy lepsze np Bebiko czy Bebilon?
Chodzi mi o takie zwykłe mm nie dla alergików.
Jestem zielona
My od początku jesteśmy na Enfamilu, polecali go wszyscy (niezależne osoby), moja siostra swoją córkę tym karmiła, pediatra w szpitalu (w szpitalu karmili bebilonem ), nasz pediatra i położna też - Enfamil jest wzbogacony w DHA, podobno najlepsze mleko (pewnie o każdym tak się mówi), do niedawna do kupienia tylko w aptekach, teraz się pojawia w supermarketach no i w rossmannie, z kupami problemów nie było w ogóle, ulewał trochę, ale "w normie", więc generalnie jesteśmy zadowoleni.

Jak już o mlekach i rozszarzaniu diety, będę się trzymac tego schematu (zalecony przez pediatrę):
http://www.1000dni.pl/1000-dni-zywie...-modyfikowanym

i teraz mam zagwozdkę - na mlekach podaje się, że 2 są od 6 miesiąca, czyli po skończonym 5, a tu wygląda, że tak naprawdę od 7, po skończonym 6?!
magda_zp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 06:39   #3054
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Kociak85- za basen! a zzwykłe klapki sa w pepco
nemosek-taaak;p dostaliśmy propozycje wyjazdu poza śląsk i sie nad tym zastanawiamy. tERAZ szukamy czegos na juz, prawdopodobnie zamieszkamy u mojej mamy, a kiedy bedziemy pewni ze zostajemy na śląsku cos wynajmiemy a jeżeli wyjedziem "zacząć nowe życie" to raczej nie bedziemy tu nic wynajmować boludzie raczej na min rok wynajmują :P

Fajnie ze Tymuś tak wcina

Co do mleczka.. one sie rózni zazwyczaj cukrami, moze być rózna kaloryczność o 1/2 kcal.. jakiś drastycznych różnic nie ma i prawda jest takie ze wiekszość pediatrów poleca bebilon bo pewnie ma od niego płacone. Moja poleca Bebiko, ogólnie cała przychodnia jest obklejona w bebiko, katarek [to cos do odkurzacza] i cebion ;p wiec moze i u nas bebiko jest "sponsorem" WG MNIE- lepiej sprawdzić tańsze mleko na początek- a nawet bebiko nie jest najtańszym bo u mnie najniższą cene podnieśli do 17zł, a za 17,99 jest u mnie NAN, jak spasuje to zostać, jak nie to inne. A Wy bedziecie na MM przechodzic? od"2" ?


Witam po kolejnej nocy.Ja już nie ogarniam mały wciągnął na noc 210 ml [bo myslałam ze sie w nocy nie obudzi ] a i tak o 3:50 jadł 150 ml... ja juz nie wiem.. w szpitalu tydzien temu ważył 7,7 z ubraniami a dzisiaj zwazyłam go tylko w body i wyszło mi 8,1 MASAKRA. 400 g w tydzień???? normalnie sie przestraszyłam, ale teraz apetyt ma jak nie wiem co. troche sie zaczełąm martwic tą wagą...
Jakos teraz szczepienie nam wypadnie to bedziemy wiedziec dokładnie jaka waga ale aż się boję choć mój kręgosłup twierdzi ze z 9kg waży bo już jestem połamana.

wczoraj bylismy cały dzien praktycznie na spacerku i zapomniałabym o zdjęciu szwów. Wracaliśmy szybko zjeść [mały nie jadł od 10 tej do 16:30] i poszliśmy. mały nawet nie zapłakał porządnie, za to obrzygał przychodnie i kozetkę. moze ze stresu jak zobaczył pesete i nóz?

No i po odstawieniu nutritonu kupki lepiej wychodzą... sie okaze ze wszystkiemu był on winny a nie warzywa czy cos a ja diete na prawie miesiac wstrzymałam

Ooo maruda uz płacze

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

magda, na moim pisze ze po 6 miesiacu trzeba zmienic ;p czyli od 7ego;p
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 07:03   #3055
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
dla małej pięknie rośnie i przespanej nocy życzę
między 20-21 poszła spać i wstała przed 7

dziękujemy za oklaski

wczoraj mąż był w domu więc mniej czsu na komputer, choć ostatnio staram się jak najmniej włączać kompa i tv przy dzieciach

słońce świeci trzeba będzie iść na spacer, tylko troche chatkę trzeba ogarnąć
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 07:52   #3056
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_zp Pokaż wiadomość
My od początku jesteśmy na Enfamilu, polecali go wszyscy (niezależne osoby), moja siostra swoją córkę tym karmiła, pediatra w szpitalu (w szpitalu karmili bebilonem ), nasz pediatra i położna też - Enfamil jest wzbogacony w DHA, podobno najlepsze mleko (pewnie o każdym tak się mówi), do niedawna do kupienia tylko w aptekach, teraz się pojawia w supermarketach no i w rossmannie, z kupami problemów nie było w ogóle, ulewał trochę, ale "w normie", więc generalnie jesteśmy zadowoleni.

Jak już o mlekach i rozszarzaniu diety, będę się trzymac tego schematu (zalecony przez pediatrę):
http://www.1000dni.pl/1000-dni-zywie...-modyfikowanym

i teraz mam zagwozdkę - na mlekach podaje się, że 2 są od 6 miesiąca, czyli po skończonym 5, a tu wygląda, że tak naprawdę od 7, po skończonym 6?!
Nelce Enfamil nie smakowal i nim plula, pila niby ten na ulewanie a ulewala po nim strasznie, dlatego przeszlusmy na Bebilon

I juz przy Bebilonie zostaniemy nie bedziemy zmieniac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 08:16   #3057
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_zp Pokaż wiadomość
troszkę mnie teraz zaniepokoiłaś, Ignaś jest młodszy raptem o 12 dni, jeszcze się nie obraca, widzę, że zaczyna się zaa to zabierac ale właśnie poprzez wygięcie w łuk, też się dosc czesto wygina leżąc, czasami jak ktoś go nosi - o tym rozmawiałam z pediatrą i ten powiedział, że to jest OK i teraz nie wiem czy reagowac juz i biec do lekarza, czy dac mu czas...
Madziu, nie martw się. Iga bardzo wcześnie zaczęła się obracać, więc nie porównuj w żadnym wypadku a jak zaczyna się obracać poprzez wygięcie w łuk to jej zacznij pokazywać - pupa z miednicą i nóżkami w górę i na boczek i tak ma się obracać. Nie każde wyginanie się świadczy o napięciu - zależy jak często to się dzieje. Obserwuj i jak Cię coś niepokoi to przejdź się do specjalisty (ja tam nie ufam do końca pediatrom w tej materii)

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Kociak Pytałaś neuro o wyginanie/kołyskę?
Ale że co? O co? No kazała robić kołyskę jak najczęściej żeby to wyginanie wyplenić
za marchewkę i ziemniaczka

ryba, no Iga znowu za mało trochę przybiera, to mogą się z Kacprem wymienić... A może warzyłaś go akurat po karmieniu? Tu mogą być spore przekłamania w zależności od tego, co akurat ma w żołądku

U nas szaro, ciemno i ponuro Ja chcę już na stałe słoneczko! Uciekam, bo malutka się obudziła i trzeba ćwiczyć i odciągnąć ją od tv
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 08:16   #3058
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
znaczy sie nie kumam?
np. 3 dni dajesz marchew, kolejne 3 dni ziemniaka, potem 3dni dynia itd itp, potem mozesz mieszać np ziemniak+marchew ; dynia+ziemniak; marchew+pietrucha+ziemnia k no takie kombinacje robić z wszystkich rzeczy jakie masz sprawdzone albo mozesz dawać. 3 dni marchew, 3 dni ziemniak i potem jako danie pełne dać ziemniak z marchewką. itd. :P
juz tłumacze, bo masz np. sprawdzone marchew, dynia i ziemniak i podawałaś już w kombinacjach dynia-ziemniak itd. a teraz np. chcesz wprowadzić brokuła no i podajesz go 3 łyżeczki i po nim jeszcze np. marchew-ziemniak czy już danego dnia tylko te parę łyżek brokuła?

witamy się i my z moją marudą lecę do niego bo już jęczy
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 08:19   #3059
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Heloł

My dziś pospaliśmy do 7.30

Nemosku
co to za smuteczki Cię dopadły ?
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 08:40   #3060
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
Komorowska oby szybko zniknęło! Chociaż można z tym żyć Ja byłam wczesniakiem z 33 tc, a jeszcze na bilansie 18 latka pojawiły się szmery, zdaniem lekarza to pozostałość po życiu płodowym a teraz nie wiem, dawno nikt mnie nie osłuchiwał

Oleńka współczuję takiej jazdy! Poziom adrenaliny na pewno wzrósł!

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
o widzisz, ja w rodzinie nia mam zadnych wcześniaków, Liwia jest pierwszym, za to wszyscy przenoszeni
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Anoula,Rusałka


---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

A zapomniałam napisać co u nas.

Ogólnie mnie mniej bo mały i spacery pochłaniają mi czas.Dzisiaj np po południu byliśmy nad rzeką i karmiliśmy łabądki.Pobawiliśmy się z tżtem na placu zabaw,taaa stare konie ale co tam zabawa była przednia


Odkąd taka piekna pogoda to spacerujemy po dwa razy dziennie nawet.Robię codziennie około 10 km-poleciało mi 2 kg już.No i mam nadzieję przez spacerki trochę ujędrnić pupkę i udka
Sobota i niedziela była do du..... mimo iz piękne słońce za oknem to w serduchu żal ogromny.Ale było minęlo,czasem tak jest.Ale jak to ja nie poddaję się, a spacerki własnie bardzo pomagają na złe dni

Wczoraj nie wytrzymałam i podałam małemu marchewę i ziemniaczka troszkę-nie mogłam się opanować więc spróbował i tego i tego Tak mu posmakowało że cały sie trząsł i wkładał sobie całą łychę do buziaka bo chciał jeszcze.Oj cieszę się że tak ładnie je,oby tak dalej było bo to przecież dopiero początek
Już ewidentnie jest gotowy na nowe smaczki bo otwiera pyszczek i smakuje jak my jemy.No i patrzy takim błagalnym wzrokiem DAJCIE MI.
Nie będę go więc katować do 6 m-ca jak planowałam tylko ruszamy z dietką.

Mam pytanie o mm?Jest ich bardzo dużo,czy różnią się jakoś specjalnie?Czy lepsze np Bebiko czy Bebilon?
Chodzi mi o takie zwykłe mm nie dla alergików.
Jestem zielona
wiec , wiadomo już dla mnie gdzie na spacery chadzasz masz daleko nad rzekę z domu? jest tam gdzieś miejsce cobyśmy się spotkały ja ostatnio na spacerze w Mrówce byłam

Fajnię że nowe rzeczy Tymkowi smakują

Kiedy chcesz przestać kp?
Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
między 20-21 poszła spać i wstała przed 7

dziękujemy za oklaski

wczoraj mąż był w domu więc mniej czsu na komputer, choć ostatnio staram się jak najmniej włączać kompa i tv przy dzieciach

słońce świeci trzeba będzie iść na spacer, tylko troche chatkę trzeba ogarnąć
a widzisz
no sprzątać też trzeba, wiec zaraz zaczynam
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Nelce Enfamil nie smakowal i nim plula, pila niby ten na ulewanie a ulewala po nim strasznie, dlatego przeszlusmy na Bebilon

I juz przy Bebilonie zostaniemy nie bedziemy zmieniac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja też na 2 Bebilonu zamierzam przejść, za jakiś tydzień mam zamiar podac pierwsze. Jutro mamy już skończone 6 miesięcy



A co u nas: Liwia własnie zasneła, a ja czekam aż pranie się wypierze. Jakbym miała wszystko ręcznie prać jak w średniowieczu to

Pogoda niby ładna ale jeszcze zimno. Czekamy do południa i na spacer się wybieramy
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.