Tanie kosmetyki też są dobre... - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-25, 20:19   #3841
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

sensualitat
ja borykałam się z suchą, szorstką skórą (po zimie), ale zaczęłam stosować balsam regenerujący z Lirene z olejem brzoskwiniowym i woskiem z oliwek i jest super.. dodam, że mam wrażliwą skórę i ten balsam jej nie podrażnia.. zapach jest delikatny, właściwie lekko wyczuwalny, ale najważniejsze, że po użyciu mam miękką, nawilżoną skórę.. kupiłam go chyba już ponad 2 mc temu na promocji w Biedronce, kosztował 11 zł.
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 22:24   #3842
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
sensualitat
ja borykałam się z suchą, szorstką skórą (po zimie), ale zaczęłam stosować balsam regenerujący z Lirene z olejem brzoskwiniowym i woskiem z oliwek i jest super.. dodam, że mam wrażliwą skórę i ten balsam jej nie podrażnia.. zapach jest delikatny, właściwie lekko wyczuwalny, ale najważniejsze, że po użyciu mam miękką, nawilżoną skórę.. kupiłam go chyba już ponad 2 mc temu na promocji w Biedronce, kosztował 11 zł.
Widzę, że ma dobre opinie. Jeśli uda mi się go gdzieś dorwać to chętnie wypróbuję. Dzięki
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:03   #3843
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ja mam suchą i wrażliwą skórę, na ten moment pasują mi tylko rosyjskie kremy do twarzy
A znalazłaś wśród nich coś mocno nawilżającego, ale nie tłustego?? I jak to wygląda cenowo??
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 15:57   #3844
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

a, właśnie..
chyba nie pisałam o tym kremie, bo nie jest może mega tani, w aptece około 17 zł, ale świetnie nawilża cerę suchą, wrażliwą.. mowa o
Elo- baza, krem lekki.
Jak dla mnie super. Inne kremy sprawiały, że miałam skórę nawilżoną tylko na chwilę, tymczasem ten radzi sobie b. dobrze.
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 16:04   #3845
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
A znalazłaś wśród nich coś mocno nawilżającego, ale nie tłustego?? I jak to wygląda cenowo??
Tak używam kremu Baikal Herbals- na dzień nawilża genialnie i też Fito na noc do wrażliwej i suchej (wysoko w składzie ma masło shea) Ja nie przepadam za tłustymi kremami też
Tylko cenowo to niestety nie pod ten wątek- bo ok. 23 zł za BH i ok. 15 za ten Fito
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 07:25   #3846
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

To i tak nie tak tragicznie, zalezy na ile starcza taki krem, bo jak na 2-3 miesiące, to opłaca się wydać 20-30 zł na krem. Ja tłuste na noc nakładam, lepiej mi się rano podkład nakłada, bo jak mam wysuszona skórę to mi się łuszczy pod podkładem. Z resztą, zawsze można coś w promocji trafić, teraz są różne portale, typu rekomenduj.to, że można dostać kosmetyki za darmo do testowania, albo w sklepach dodają do jakiś zakupów za 1 zł, trzeba tylko sprawdzić w internecie gdzie najtaniej.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 12:52   #3847
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

W Polo sa fajne pomadki ochronne Baby Lips, brzoskwiniowa nadaje super lekki kolorek, taki pomaranczowo - nude.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 16:11   #3848
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Dzięki Rockinka i Hedvigis za nazwy kremów- poczytam o nich i coś wybiorę.

A co do ceny to wiadomo, że trzeba dać przynajmniej te 20zł za krem. Na buźkę starcza na długo, a tańszych jest niewiele- jeśli komuś dobrze robią to super, niestety mnie wiele uczula. Jedynie Ziaja oliwkowa z tych tanich mi oczek nie uczula, ale ten krem bardziej natłuszcza niż nawilża.
Raz miałam Lirene intensywnie nawilżający duo-c - nie super tani, choć w miarę, bo około 17zł, ale suche skórki zlikwidował. Po jakimś czasie miałam wrażenie, że już tak dobrze nie nawilża, ale jeszcze do niego wrócę.

Miałam też zachwalany krem Bielenda do suchej i wrażliwej z bawełną to mi oczy chciało upalić tak mi je uczulił, choć z dala od oczu smarowałam...
Dlatego teraz żeby nie wywalać kasy w błoto pytam Was o coś, co Was nie uczuliło, jest jakaś szansa, że może mnie też nie uczuli jak coś, co kupię tylko po opisie składu...

Więc jak znacie jeszcze jakieś kremy nawilżające i nie uczulające to piszcie No i nie z tych bardzo drogich
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 20:48   #3849
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Jakiś czas temu odkryłam markę rossmanową rival de loop. Miałam wyjazd i potrzebowałam płynu do demakijażu oczy. Kupiłam 50 ml płyn za 2,49 zł i okazał się świetny. Ostatnio spróbowałam też żelu do twarzy z tej serii i jest lepszy niż effaclair! Super czyści i pasuje idealnie.
Kosmetyki są dostępne w mini wersjach po 50 ml i w większych opakowaniach też.
Co sądzicie o rival de loop?

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość

A co do ceny to wiadomo, że trzeba dać przynajmniej te 20zł za krem. Na buźkę starcza na długo, a tańszych jest niewiele- jeśli komuś dobrze robią to super, niestety mnie wiele uczula.
Niekoniecznie trzeba dać te 20 zł...
Ja mam krem z soraya bardzo fajny brzoskwiniowy i dałam za niego 10 zł (nie wiem czy tyle akurat kosztuje czy była promocja?) - jest to krem matujący i jest ok jak dla mnie. Bardzo pasuje mi konsystencja (taki mus jak dawniej lirene miało). Prawie jednocześnie kupiłam krem z AA, drożej, ale nie pamiętam za ile i jest koszmarem, ma mega "twardą" konsystencję, w ogóle nie matuje i na dodatek mega szczypie.
Więc cena nie jest zawsze wyznacznikiem jakości.
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 21:10   #3850
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

[QUOTE=Azmika88;45784281]Jakiś czas temu odkryłam markę rossmanową rival de loop. Miałam wyjazd i potrzebowałam płynu do demakijażu oczy. Kupiłam 50 ml płyn za 2,49 zł i okazał się świetny. Ostatnio spróbowałam też żelu do twarzy z tej serii i jest lepszy niż effaclair! Super czyści i pasuje idealnie.
Kosmetyki są dostępne w mini wersjach po 50 ml i w większych opakowaniach też.
Co sądzicie o rival de loop?[COLOR="Silver"]

uwielbiam- bo tanie i dobre, zgodnie z tytułem wątku Lubię krem bb, płyn do demakijażu oczu i krem pod oczy
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 21:13   #3851
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Więc cena nie jest zawsze wyznacznikiem jakości.
Zgadzam się z tym!! To co pisałam, że trzeba dać te 20zł za krem to był ogromny skrót myślowy od tego, że od 20zł już jest mega wybór kremów, a lepiej dać te 20zł za coś lepszego niż wydać trzy razy po 10zł na kremy, które uczulą oczy i skończą jako kremy do rąk...
Może się udać kupić i za 5zł coś, co spełni czyjeś oczekiwania w 100%.
Wcale nie uważam, że to co droższe to lepsze. Tak jak pisałam- mnie niestety wiele z tych za 10zł uczula. Ale np mam
Perfecta antybakteryjny krem matujący z wyciągiem z goji, siarką, perłami matującymi i filtrem UVA/UVB - kosztował koło dyszki, a jest świetny i mnie nie uczula. Polecam go.
A miałam kiedyś próbkę z La roche posay jakiś nawilżający to mnie koszmarnie uczulił!! A słoik kosztuje jakieś 60zł...

Z AA to nie wiem o co chodzi, bo to niby antyalergiczne, a mnie wszystko z tej firmy uczula ;/
Z Soraya też... Ogólnie mam przerąbane
Jak znajdę coś, co mnie nie uczuli to mogę dać i więcej niż 30zł, bo z piękącymi oczami nie da się funkcjonować... A oszczędzę na wszystkim innym.
Może jest gdzieś jakiś krem nawilżający tani i nieuczulający mnie Dlatego pytam czego używacie co nawilża, nie uczula i nie dużo kosztuje
Próbki ciężko zdobyć... A to by było dobre wyjście... Może się wymienimy próbkami kremów?? Po odrobince sobie udzielić i sprawdzić, zamiast wywalać kasę na kupowanie w ciemno...
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 22:53   #3852
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
Próbki ciężko zdobyć... A to by było dobre wyjście... Może się wymienimy próbkami kremów?? Po odrobince sobie udzielić i sprawdzić, zamiast wywalać kasę na kupowanie w ciemno...
Ja zazwyczaj posiadam jeden lub max dwa kremy naraz i teraz mam jeden z AA a drugi z Sorai i to matujące, więc pewnie nie będą Ci pasować.
A odnośnie próbek, to w superpharm dostałam próbki vichy, la rose posay i tołpy. Zawsze u nich można poprosić o próbki. Nie wiem jak w rosmannie czy w naturze, czy mają próbki...?
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:22   #3853
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

A czy znane są Wam kremy z Verony z kwasem hialuronowym na dzień i na noc? cena około 10 zł za 50 ml. Szukam rzetelnych opinii
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:44   #3854
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Nie znam Verony, więc nie pomogę. Ale mam kwas hialuronowy- używam z wodą Vichy i z kremami i nie widzę jakichś super efektów, ale to może tylko moja skóra akurat nie tego potrzebuje.
Dzięki Azmika88, ale masz rację- te kremiki, które akurat posiadasz mnie uczulają, poza tym właśnie po latach używania matujących kremów muszę się moooocno teraz nawilżać.
Co do próbek to w drogeriach nie wiem jak jest, czasem proszę w aptece, ale jak już dostanę to są te drogie, a nie o to nam chodzi

Napiszę Wam co mam, jakby któraś z Was chciała coś z tego spróbować to chętnie się podzielę w zamian za próbeczkę
-Baikal herbals nawilżający
-Fito na noc do wrażliwej i suchej
-Elo-baza krem lekki
-Humektan i cokolwiek mocno nawilżającego, a nie drogiego

Ja posiadam obecnie i mogę udzielić próbki:

- Pharmaceris lekki krem głęboko nawilżający vita-sensilium-około 35zł, ale świetnie ratuje podrażnioną skórę
- Kolastyna Defence przeciwzmarszczkowy krem na noc- około 11zł
- Bielenda krem do cery suchej i wrażliwej z bawełną- około 12zł
- Perfecta antybakteryjny krem matujący z wyciągiem z goji, siarką, perłami matującymi i filtrem UVA/UVB- około 10zł
- Oceanic maść z wit.A - świetnie nawilża a jest nietłusta-4zł za 25g- do kupienia w aptece
- Ziaja naturalny krem oliwkowy lekka formuła cera sucha i normalna- bez parabenów- około 6zł
- Excipial U Lipolotion nawilżająca emulsja typu olej w wodzie 4% urea- to niby w butelce jak balsam, ale jest świetny!! można używać do twarzy jeśli ma się suchą skórę- 200ml 10zł do kupienia w aptece
Z droższych:
- La roche posay Hydreane legere krem nawilżający do skóry wrażliwej- skóra normalna i mieszana
- Clinique dramatically different moisturizing gel- żel nawilżający do skóry tłustej i mieszanej
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 16:10   #3855
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
Dzięki Azmika88, ale masz rację- te kremiki, które akurat posiadasz mnie uczulają, poza tym właśnie po latach używania matujących kremów muszę się moooocno teraz nawilżać.
Co do próbek to w drogeriach nie wiem jak jest, czasem proszę w aptece, ale jak już dostanę to są te drogie, a nie o to nam chodzi
A próbowałaś może kremu z ziaji z olejkiem arganowym? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...arganowym.html Znajoma sobie bardzo chwaliła.
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 22:54   #3856
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o rival de loop?
Uwielbiam ich tonik bezalkoholowy (ma w składzie kwas salicylowy)
Używam butelkę za butelką. Pierwszy kontakt nie był zbyt przyjemny (po jakimś czasie zaczęłam się lekko łuszczyć, choć przy takim stężeniu to aż nieprawdopodobne), zrobiłam przerwę i od tego czasu działa świetnie bez złuszczania.

Z tanich produktów ostatnio zachwyciły mnie też ostatnio
- Krem przeciwzmarszczowy z olejem arganowym Eveline na dzień. Nie lubię tej firmy, ale krem ma świetny skład (dużo lepszy niż dużo droższe) i działanie. Bardzo lekki a świetnie nawilża.
- Emulsja micelarna do mycia twarzy Medi Soft Anida - najlepszy produkt do mycia twarzy świata, nie wierzyłam, że coś do mycia może skórę nawilżyć, a jednak
- Maska do włosów Kallos Keratin. I tu działanie identyczne do wycofanej odżywki z olejem babassu z Isany. Bezbłędnie ułatwia rozczesywania i mocno wygładza włosy.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:02   #3857
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
A próbowałaś może kremu z ziaji z olejkiem arganowym? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...arganowym.html Znajoma sobie bardzo chwaliła.
Nie próbowałam, poczytałam o nim i różne są opinie, aczkolwiek będę o nim pamiętać
Z tanich nawilżaczy jeszcze polecam Unia alantan dermoline krem lekki- 50g około 8-9zł w aptece.
Z tej samej firmy, ale ochronny półtłusty z wit. A+E- ta sama cena, polecam do bardzo suchej skóry twarzy np na zimę lub do dłoni- genialny!! Nie zostawia tłustego filmu, a dłonie są delikatniuśkie Może jako krem do rąk 8zł to nie jakoś mega tanio, ale jest bardzo wydajny.

oh!- dokładnie- Eveline niektóre kremy ma genialne! I tanie.
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:09   #3858
wusia00
Raczkowanie
 
Avatar wusia00
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, poczytałam o nim i różne są opinie, aczkolwiek będę o nim pamiętać
Z tanich nawilżaczy jeszcze polecam Unia alantan dermoline krem lekki- 50g około 8-9zł w aptece.
Z tej samej firmy, ale ochronny półtłusty z wit. A+E- ta sama cena, polecam do bardzo suchej skóry twarzy np na zimę lub do dłoni- genialny!! Nie zostawia tłustego filmu, a dłonie są delikatniuśkie Może jako krem do rąk 8zł to nie jakoś mega tanio, ale jest bardzo wydajny.

oh!- dokładnie- Eveline niektóre kremy ma genialne! I tanie.
Ja uwielbiam kremy do rąk z eveline A ten zielony ma cudny zapach
__________________

"Brakuje nam odwagi, żeby podążać za marzeniami, za znakami.
Może stąd bierze się smutek?"
Paulo Coelho
wusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:59   #3859
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Uwielbiam ich tonik bezalkoholowy (ma w składzie kwas salicylowy)
Używam butelkę za butelką. Pierwszy kontakt nie był zbyt przyjemny (po jakimś czasie zaczęłam się lekko łuszczyć, choć przy takim stężeniu to aż nieprawdopodobne), zrobiłam przerwę i od tego czasu działa świetnie bez złuszczania.

Z tanich produktów ostatnio zachwyciły mnie też ostatnio
- Krem przeciwzmarszczowy z olejem arganowym Eveline na dzień. Nie lubię tej firmy, ale krem ma świetny skład (dużo lepszy niż dużo droższe) i działanie. Bardzo lekki a świetnie nawilża.
- Emulsja micelarna do mycia twarzy Medi Soft Anida - najlepszy produkt do mycia twarzy świata, nie wierzyłam, że coś do mycia może skórę nawilżyć, a jednak
- Maska do włosów Kallos Keratin. I tu działanie identyczne do wycofanej odżywki z olejem babassu z Isany. Bezbłędnie ułatwia rozczesywania i mocno wygładza włosy.
gdzie kupujesz i po ile ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 22:03   #3860
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
gdzie kupujesz i po ile ?
apteki, w dbam o zdrowie i gemini kupowałam jakieś 8zł/300ml
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 06:32   #3861
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość

Z tanich produktów ostatnio zachwyciły mnie też ostatnio
- Krem przeciwzmarszczowy z olejem arganowym Eveline na dzień. Nie lubię tej firmy, ale krem ma świetny skład (dużo lepszy niż dużo droższe) i działanie. Bardzo lekki a świetnie nawilża.
Jaką masz cerę, bo zastanawiam się nad tym kremem, ale niepokoją mnie opinie dziewczyn, które piszą, że bardzo zapchał im cerę. Ja mam raczej cerę mieszaną i nieco skłonną do zaskórników. Cięższe, "oblepiające' kremy źle na nią działają. Nawet te nawilżające a nie tłuste z nazwy.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:21   #3862
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Jaką masz cerę, bo zastanawiam się nad tym kremem, ale niepokoją mnie opinie dziewczyn, które piszą, że bardzo zapchał im cerę. Ja mam raczej cerę mieszaną i nieco skłonną do zaskórników. Cięższe, "oblepiające' kremy źle na nią działają. Nawet te nawilżające a nie tłuste z nazwy.
A znacie jakieś dobre kremy i tanie do cery tłustej? Od zawsze używałam matującego musu z lirene (od ok 2008 roku), ale przestali go produkować i teraz jestem na etapie szukania dobrego dla mnie kremu. Wypróbowałam już kilka, żaden mi nie pasował i właśnie teraz wolałabym próbować tych z niższej półki cenowej. Bo jednak mniej boli jak kupi się nie pasujący krem za 10-15 zł niż za 30...
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:48   #3863
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
A znacie jakieś dobre kremy i tanie do cery tłustej? Od zawsze używałam matującego musu z lirene (od ok 2008 roku), ale przestali go produkować i teraz jestem na etapie szukania dobrego dla mnie kremu. Wypróbowałam już kilka, żaden mi nie pasował i właśnie teraz wolałabym próbować tych z niższej półki cenowej. Bo jednak mniej boli jak kupi się nie pasujący krem za 10-15 zł niż za 30...
A próbowałas kremu matująco-nawilżającego z Ziai 25+?
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:58   #3864
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Tanie a dobre

Miraculum normalizujacy krem na dzien za ok. 25 zł

Wysyłane z mojego HTC Desire C za pomocą Tapatalk 2
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 01:37   #3865
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
A próbowałas kremu matująco-nawilżającego z Ziai 25+?
O, nie wiedziałam, że ziaja ma matujące kremy. Cena zachęca, na pewno spróbuję zanim kupię jakieś droższe Dzięki
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 06:09   #3866
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

-kremowy zel do mycia twarzy ziaja ulga - ciezko mi dogodzic jesli chodzi o mycie twarzy, jak cos znajde i to jeszcze za mniej niz 10 zl(chyba kolo 8) to jestem bardzo zadowolona
-a wczesniej uzywalam np. balsamu do kapieli babydream fur mama- lubie ten produkt, bo jest do twarzy, ciala i jeszcze do mycia pedzli i szczotek
-peeling pure cocount, szkoda ze go u nas nie widuje, super scieranie za 2 euro
-odzywka auchan z jedwabiem
-szampon balea z rozmarynem
-eveline, micelarny plyn nawilzajacy
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 13:43   #3867
ginza
Raczkowanie
 
Avatar ginza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Jaką masz cerę, bo zastanawiam się nad tym kremem, ale niepokoją mnie opinie dziewczyn, które piszą, że bardzo zapchał im cerę. Ja mam raczej cerę mieszaną i nieco skłonną do zaskórników. Cięższe, "oblepiające' kremy źle na nią działają. Nawet te nawilżające a nie tłuste z nazwy.
U mnie sprawdził sie calkiem niezle. Mam cerę mieszaną, ale nie zauważyłam żeby zapychał mi porów. Raczej spoko bez ahów, ale też nie mogę narzekać.
__________________
Bo układanie Wierszy i Piosenek to nie są rzeczy, które się łapie w powietrzu.
To one cię łapią i wszystko, co można zrobić, to pójść tam, gdzie one mogłyby cię znaleźć...
ginza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 15:02   #3868
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Jaką masz cerę, bo zastanawiam się nad tym kremem, ale niepokoją mnie opinie dziewczyn, które piszą, że bardzo zapchał im cerę. Ja mam raczej cerę mieszaną i nieco skłonną do zaskórników. Cięższe, "oblepiające' kremy źle na nią działają. Nawet te nawilżające a nie tłuste z nazwy.
Skłonną do zapychania. Mi krzywdy nie robi
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 17:17   #3869
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Ktoś już polecał, wypróbowałam i polecam również
ŻEL ALOESOWY firmy GORVITA za 150ml zapłaciłam 11zł, dostępny w aptece, nie mieli, ale mi zamówili. Nawilża, łagodzi, nie zapycha, stosuję zamiast kremu, rewelacja za taką cenę
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 19:12   #3870
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Moje ostatnie patenty na tanią pielęgnację:
- szczotka do masażu FYB Rossmann - zastępuje nawet najlepsze peelingi, jest wspaniała formą relaksu, dzięki swojej wytrzymałości bardzo `wydajna`, a kosztuje grosze, swoją kupiłam rok temu za 10 zł a wciąż jest jak nowa, dla mnie hit
- balsam EuroProfit - niestety nie spotkałam w swoim R. polecanego tu balsamu Lirene, kupiłam więc EP - skuszona największą pojemnością za najmniejszą cenę, balsam okazał się rewelacyjny dla mojej suchej i wrażliwej skóry, nawilża, natychmiast się wchłania, pięknie kremowo pachnie, a do tego jest w wygodnej choć dużej butli, ok. 6 zł za 500 ml
- olejek myjący Isany - mam mega suchą i wrażliwą skórę, olejek myje w łagodny sposób, nie wysusza, pozostawia skórę gładką i miękką, ok. 5 zł za 200 ml; do tej pory używałam olejku myjącego Balneum (40 zł za 200 ml), Isana jest dokonałym i o wiele tańszym zamiennikiem

Może macie jakieś sprawdzone tanie podkłady (ok. 20 zł) ? Obecnie używam FP Burżuja, ale nie do końca mi odpowiada.
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2014-04-08 o 19:34
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-16 22:35:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.