Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-03, 17:46   #1
ziomek_maly
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 201

Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa


Powiecie pewnie, że wymyślił tę historię jakiś troll, lecz mimo wszystko uważam, że jest bardzo wiele takich kobiet. Co o tym sądzicie (oprócz tego, że niby trolluję)?
ziomek_maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 17:55   #2
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez ziomek_maly Pokaż wiadomość
Powiecie pewnie, że wymyślił tę historię jakiś troll, lecz mimo wszystko uważam, że jest bardzo wiele takich kobiet. Co o tym sądzicie (oprócz tego, że niby trolluję)?
Ja myślę, że panna mogła:
a) pomylić się przy sprawdzaniu
b) zauważyć nieudany fotomontaż i nie dać się złapać
c) chcieć zrobić mu dowcip i w pierwszej chwili nie powiedzieć
oraz
wiele miłość tego pana warta nie była, skoro bez słowa i bez upewnienia się o co chodzi od razu poleciał z mieszkania i związek przekreślił. Każdy normalny człoweim by dopytał 'serio? sprawdziłaś uważnie?' czy poprosił o oddanie kuponu, albo odczekał trochę na wyjaśnienie sprawy. Ale widać ale dla tego pana znaczy związek, że wyrzuca wszystko do kosza nawet nie upewniając się, czy ma powody.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2014-04-03 o 17:56
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 17:57   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

nie rozumiem za bardzo o co sie koles wkurzyl.
poza tym po 2 miechach to co to za milosc?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:00   #4
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

a ja myślę, że tematowi kobiet i rzeczy materialnych okazujesz wręcz gorączkowe zainteresowanie pawiana trafionego zastrzykiem pobudzającym. Uspokój się, popracuj nad sobą, a nie zwalaj ciągle winy na materializm kobiet.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:04   #5
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez ziomek_maly Pokaż wiadomość
Co o tym sądzicie (oprócz tego, że niby trolluję)?
Sądzę że dwa miesiące, to trochę za szybko na spanie u dziewczyny . Potem są takie kwiatki że idziesz do kogoś i sam musisz zrobić sobie kolacje
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:06   #6
ziomek_maly
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 201
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
a ja myślę, że tematowi kobiet i rzeczy materialnych okazujesz wręcz gorączkowe zainteresowanie pawiana trafionego zastrzykiem pobudzającym. Uspokój się, popracuj nad sobą, a nie zwalaj ciągle winy na materializm kobiet.
Wiedziałem, że ktoś zacznie wrzucać tutaj swoje pseudointeligentne teorie nt. mojego poczucia niższości.
A sam czuję się dobrze, nie mam z powodu tego zajścia żadnych dołów. Ale chyba ciebie to nie boli? Przecież tu, na wizażu, nie ma głupich dziuń
ziomek_maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:26   #7
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez ziomek_maly Pokaż wiadomość
Wiedziałem, że ktoś zacznie wrzucać tutaj swoje pseudointeligentne teorie nt. mojego poczucia niższości.
A sam czuję się dobrze, nie mam z powodu tego zajścia żadnych dołów. Ale chyba ciebie to nie boli? Przecież tu, na wizażu, nie ma głupich dziuń
wybacz, ale obsesyjne wmawianie kobietom, że zależy im tylko na kasie jest żenujące i o dziwo często spotykane. Zapamiętaj, w 99% przypadkach dziewczyny rzucają facetów dlatego że są oni łajzami lub dupkami, nie dlatego że nie jeżdżą złotym bmw.
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 18:30   #8
ziomek_maly
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 201
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
wybacz, ale obsesyjne wmawianie kobietom, że zależy im tylko na kasie jest żenujące i o dziwo często spotykane. Zapamiętaj, w 99% przypadkach dziewczyny rzucają facetów dlatego że są oni łajzami lub dupkami, nie dlatego że nie jeżdżą złotym bmw.
O ile wiem, to właśnie z powodu braku silnych emocji, a nie. Ale co ja się tam pewnie znam...
ziomek_maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:35   #9
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

A ja tam zawsze jasno przyznaję - wzięłam sobie biznesmena, żeby ciągnąć od niego forsę i leżeć i pachnieć [kto mnie zna to wie, co to będą za zapachy ]

Kolego autorze - jak mozesz zaobserwowac w życiu realnym, a nie na kwejku ludzie jednak mają zdolność do wiązania się w związki trwałe i szczęśliwe, czyli jednak się da znaleźć wartościową kobietę. Teraz pomyśl - czemu zatem uważasz, że tylko suki są na świecie? Bo takie przyciągasz. Czemu tylko takie przyciągasz? Bo jak widać, nie masz nic lepszego do zaprezentowania sobą, poza kasą. Dlatego też wartościowych kobiet w Twym otoczeniu nie ma, i dlatego też uważasz, że tylko z suk świat jest złożony.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2014-04-03 o 18:36
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:36   #10
ziomek_maly
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 201
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Kolego autorze - jak mozesz zaobserwowac w życiu realnym, a nie na kwejku ludzie jednak mają zdolność do wiązania się w związki trwałe i szczęśliwe, czyli jednak się da znaleźć wartościową kobietę. Teraz pomyśl - czemu zatem uważasz, że tylko suki są na świecie? Bo takie przyciągasz. Czemu tylko takie przyciągasz? Bo jak widać, nie masz nic lepszego do zaprezentowania sobą, poza kasą.
gdzie ja tak uważam?
ziomek_maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:55   #11
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez ziomek_maly Pokaż wiadomość
O ile wiem, to właśnie z powodu braku silnych emocji, a nie. Ale co ja się tam pewnie znam...
Nie znam się na wszystkich kobietach, ale ja wolę spokój w związku, bez ogromnych porywów serca. Gdyby mój ewentualny facet był niezaradnym, leniącym się i nieambitnym biedakiem to faktycznie bym go rzuciła. Póki co mam zdolnego, pracowitego TŻ z raczej biednej rodziny i nie zamieniłabym go na kolesia obsypującego mnie stuzłotówkami Generalnie nie przepadam za facetami gadającymi o materializmie kobiet, bo widzę że mieliby mało do zaoferowania tak czy siak.
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 19:05   #12
dojrzalyfacet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 74
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Nigdy nie mozna generalizowac,bo moze to byc krzywdzace dla innej osoby.Jedynie co mozna to mozna sie wypowiedziec na podstawie wlasnych doswiadczen,obserwacji i opinii znajomych.
Wg mnie obecnie w spoleczenstwie na pierwszy plan wysuwa sie temat pieniadza.Kiedys podobnie bylo jednak bylo male "ale".Obecnie wystepuje duze zaklamanie,zadna powazna kobieta nie przyzna sie ze leci na kase.Co tu duzo gadac ,obecnie kobiety leca na kase i wszystko w temacie.To wg.mnie nie jest nic zlego,zle jest wlasnie te zaklamanie.
dojrzalyfacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:13   #13
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Przecież to fake. Kupony z totolotka drukowane są na innym papierze niż ten zwykły do drukarek. Jest on grubszy i bardziej śliski.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:20   #14
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Historyjka śmierdzi trollem potwornie, jak już chciałeś podyskutować o temacie materializmu, to mogłeś wybrać nieco ambitniejszy wstęp. No ale i tak jest lepiej niż w przypadku zbanowanego chwilę temu trolla

Materializm mimo swojej obrzydliwości zawsze był, jest i będzie na tym świecie, nie zmienimy tego, jedyne co możemy, to nie dać mu się usidlić, zarówno jako strona wykorzystywana, jak i korzystająca.
Warto dodać, że materializm nie jest przyporządkowany do płci, materialistów facetów też jest mnóstwo, tylko siłą rzeczy, mężczyznom łatwiej się wypowiadać o kobietach lecących na kasę, bo byli obiektami zakusów tychże, a kobiety wiedzą jak to jest, kiedy jest się wykorzystaną przez faceta materialistę.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Przecież to fake. Kupony z totolotka drukowane są na innym papierze niż ten zwykły do drukarek. Jest on grubszy i bardziej śliski.
Oczywiście że fake, jakbym dostała coś takiego, to pewnie też w ramach PrimaAprilisu powiedziałabym panu, że nic nie trafił
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:48   #15
dojrzalyfacet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 74
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

elve
chyba sie jednak mylisz
Wielu facetom nie pozwala meska duma pelnic roli utrzymanki w zwiazku.A kobietom,no coz...
dojrzalyfacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:54   #16
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

dojrzalyfacet, nie mylę się, znam sprawę męskiego materializmu z autopsji.

I pamiętajmy, że materializm wcale nie musi charakteryzować się siedzeniem na tyłku i nicnierobieniem, podczas kiedy partner/partnerka nas utrzymuje. Ta kwestia dotyczy też ludzi pracujących i wcale nie biednych. To także wiązanie się z kimś ze względu na jego warunki mieszkaniowe, na ruchomości jakie posiada, to liczenie na podniesienie aktualnego statusu majątkowego dzięki pieniądzom drugiej strony. To traktowanie tych kwestii priorytetowo, typu "no charakter ma do bani, nie pociąga mnie w ogóle, ale za to jaki samochód, jaka chata!!!" .
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 20:00   #17
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez dojrzalyfacet Pokaż wiadomość
elve
chyba sie jednak mylisz
Wielu facetom nie pozwala meska duma pelnic roli utrzymanki w zwiazku.A kobietom,no coz...
Skoro kobiety są takie be i fe to jaki problem zostać samemu?

Prawda jest taka,że Wam jeśli nie wyjdzie z kobietą to często poruszacie temat kasa jako powód nie udanej relacji mimo,że temat kasa w ogóle nie musiał być poruszany w związku
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 20:09   #18
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
Skoro kobiety są takie be i fe to jaki problem zostać samemu?

Prawda jest taka,że Wam jeśli nie wyjdzie z kobietą to często poruszacie temat kasa jako powód nie udanej relacji mimo,że temat kasa w ogóle nie musiał być poruszany w związku
W sumie racja, jak jakiś facet da mi do zrozumienia że nie jest mną zainteresowany to nie płaczę na forum, że pewnie <cenzura> jeden lubi tylko zdzirowate tlenione blondyny ze sztucznymi cyckami

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2014-04-03 o 20:34 Powód: elve-cenzor :P
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 20:39   #19
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Mały offtop z pozycji moda - to że jakiś wulgaryzm napiszemy tak, że system go nie wyłapie nie znaczy, że mod go nie wyłapie Uważajmy na przyszłość

A wracając do tematu, to fakt, też zauważyłam takie kompletnie oderwane od tego co było wnioski, "zostawiła mnie, pewnie byłem dla niej za biedny". A jeszcze nie daj bosie następny partner dziewczyny będzie więcej zarabiał Łatka materialistki murowana No ale ja wychodzę z założenia, że jak to ma gościowi pomóc w rozstaniu, to niech sobie tworzy teorie

Ale faktem jest, że materialistki i materialiści są cały czas obecni w naszym społeczeństwie, w dodatku coraz lepiej się kamuflują i trzeba bardzo uważać, żeby się nie obudzić po jakimś czasie z uczuciem dużego niesmaku.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 21:08   #20
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez ziomek_maly Pokaż wiadomość
Powiecie pewnie, że wymyślił tę historię jakiś troll, lecz mimo wszystko uważam, że jest bardzo wiele takich kobiet. Co o tym sądzicie (oprócz tego, że niby trolluję)?
ja znam lepszy:
przychodzi żona do domu i pyta mężą:
-co bys zrobić ,gdybyś wygrał w totka?
-dał bym ci połowe i wyrzucił z domu-odpowiada mąż
-no to masz 4 zł i wypad z chaty -krzyczy żona.

każdą sytuację można interpretować dwojako,więc to żadna regóła,którą trzeba przedyskutować.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez dojrzalyfacet Pokaż wiadomość
elve
chyba sie jednak mylisz
Wielu facetom nie pozwala meska duma pelnic roli utrzymanki w zwiazku.A kobietom,no coz...
wiele kobiet jest zmuszonych siedziec w domu,szczegolnie w okresie koncówki ciąży i odchowania oseska,

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ziomek_maly Pokaż wiadomość
gdzie ja tak uważam?
uważasz tak wklejając tylko tak żenujący wpis,zamiast czegoś bardziej twórczego i ambitnego
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 21:15   #21
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
wybacz, ale obsesyjne wmawianie kobietom, że zależy im tylko na kasie jest żenujące i o dziwo często spotykane. Zapamiętaj, w 99% przypadkach dziewczyny rzucają facetów dlatego że są oni łajzami lub dupkami, nie dlatego że nie jeżdżą złotym bmw.
szczera prawda. Żadna normalna dziewczyna nie zerwie z chłopakiem tylko dlatego że mniej zarabia jeśli poza tym jest dobrym człowiekiem, zwłaszcza że każda może sama zarobić na swoje zachcianki. Widziałam temat Łyskajakiegośtam zarzucający Polkom materializm, nie wiem w jakim towarzystwie obracają się autorzy podobnych wątków ale moje koleżanki w większości nie są materialistkami, pracują od młodego wieku i pasuje im niezależność finansowa (mi też
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 22:22   #22
ziomek_maly
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 201
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mały offtop z pozycji moda - to że jakiś wulgaryzm napiszemy tak, że system go nie wyłapie nie znaczy, że mod go nie wyłapie Uważajmy na przyszłość
proszę o zacytowanie fragmentu za który dostałem warna
ziomek_maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 01:52   #23
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

W ogóle podany przykład według mnie nie wskazuje,że z tą kobietą jest coś nie tak, jeśli ta historia jest prawdziwa to mężczyzna ma obsesje na punkcie pieniędzy i ciężko będzie mu stworzyć coś normalnego. Jeśli zamieszkali by razem to nawet nie mogliby porozmawiać o pieniądzach bo od razu materialistka?
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 10:35   #24
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

ktos mi wytlumaczy jak miala wyglada ta trollowa sytuacja? on daje jej kupon wychodzi i prosi o przeczytanie.
ona mowi ze nic nie wygral.

i co schowala do kieszeni?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:39   #25
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ktos mi wytlumaczy jak miala wyglada ta trollowa sytuacja? on daje jej kupon wychodzi i prosi o przeczytanie.
ona mowi ze nic nie wygral.

i co schowala do kieszeni?
chyba tak,tzn ona go okrada
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 17:15   #26
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Kochać to nie znaczy zawsze to samo... - kobiety a kasa

Cytat:
Napisane przez ziomek_maly Pokaż wiadomość
proszę o zacytowanie fragmentu za który dostałem warna
tamten post był skierowany do mnie
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-04 18:15:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.