Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 16:40   #721
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Kamlisa- hurrra już nie mogę się na tron doczekać tylkoo kiedy i gdzie będzie dostępny u nas?

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Już wiem już wiem- dzisiaj na świecie, jutro u nas HBO g22;05.... hmmm...nie mam hbo
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 17:00   #722
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Oj niemam tv lol


Wyslane z mobilnej aplikacji wizaz forum.
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 18:36   #723
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Hello ....

Ilana Almodovar " Skórę w skórę w której żyję " nakręcił na podstawie książki "Tarantula " , mnie film się bardzo podobał , jednak książka jeszcze lepsza i mocniejsza ....

Juka też kupiłam espadryle skórzane , czarne Rachel Zoe , czekam aż mi przyślą .... w zeszłym roku na lotnisku widziałam laskę z espadrylach czarnych skórzanych Chanel i tak mi się spodobały ,ze też zapragnęłam takich , z tym ,że mnie muszą wystarczyć te od Rachel Zoe , nawet nie chcę wiedzieć ile kosztują te od Chanel, lepiej nie wiedzieć

Pomadkę Armaniego pisałam Wam jakiś czas temu ,że kupiłam w kolorze Nude i już mi się kończy ale najlepsza jaką miałam bo jako jedyna nie wysusza ust , Dior i Chanel wysuszały , zwłaszcza Chanel , także kupię kolejną jak tylko pojadę do Poznania....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-04-06 o 18:48
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 18:57   #724
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Jakie espadryle Lapi.Daj linka..Wiecie jaka ja stuknięta jestem.Zasnełąm o 2 .Obudziłąm sie po 8 i myslę czy to ndz handlowa?Ubrałam się i pojechałam do sklepu.Tia handlowa ..Zrobiłam wystawę i wróciłam do domu Juka jeansy sobie kupiłam.Córka kieckę i bokserki.Mały koszulki i bluzę.Parę kosmetyków,dla kotów mniam i wyszło ciut za duzoTron premiera w HBOTysz czekam.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:05   #725
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Lapi - a która to konkretnie seria Armaniego? Sheer? Ecstasy? Czy jeszcze jakaś inna? Mam tendencje do wysuszania się ust, więc Twoje spostrzeżenie dotyczące nawilżania od razu mnie zachęciło, żeby pooglądać, póki co w sieci.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:15   #726
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Używam błyszczyków BellMam jedną szminkę w kolorze koralowym- Estee Lauder..Jakiś ładny kolor, tez chętnie bym kupiła...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:33   #727
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Bell dla mnie śmierdzi, Dior i Chanel rzeczywiście mocno przesuszają, lubię maty, więc od dzisiaj mam Armaniego, kocham Revlona matte, Estee dużo poniżej oczekiwań, bo brzydko schodzi. Generalnie drogie szminki mnie rozczarowywuję, no dobra Armani jest poza konkurencją . Niezłe jest BeYu, mój ulubiony dzienniak to essence 07 ale ja mam duże usta więc mam mocne kolory i nie dla mnie łososie czy korale
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 06:53   #728
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Bardzo ciepła noc i poranek...11C...nie mogłam spać, wstałam zapuchnięta i zmęczona...zrobiłam kawę i nie smakuje mi dzisiaj...ech poniedziałek
Miłego tygodnia nam wszystkim życzę
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 09:31   #729
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dzień Dobry

ehhh poniedziałek, dziś typowy leń poniedziałkowy mną zawładną u mnie rześko choc słońce się przebija ale prognozy na ten tydzień wskazaują, że będzie jeszcze chłodniej mnie ostatnio jest nieustannie ziomno, szczególnie w mieszkaniu, całą zime miałam zakręcony grzjenik w sypialni, teraz, w ostatnich dniach odkręcam
też słabo spałam, miałam straszne, dziwne sny i dreptałam co chwilę do toalety, jestm też spuchnięta i oczu otworzyć nie mogę
ale ucinam już narzekanie, po poniedziałku, jest wtorek, a później weekend a po weekendzie 4 dni pracy rodacy i 5 dni wolnego i tego się kurczowo trzymam

Gra o tron mnie wciągnęła ale ja lubię oglądać w setach a nie odcinek raz na tydzień ostatnio z seriali nie oglądam nic, za to nadrobiłam troche filmów, choć i tak jestem zdania, że najlepsze filmy to stare filmy, przed 2000r., po niewiele wniosło do świata kina, polecam Wam "chłopca z latawcem" Lapi, co do Almadovara i tego filmu, to mi też sie spodobał choć nie jestem jego fanką, np.Porozmawiaj z nią nie przypadło mi do gustu Muszę obadać tą książkę, którą polecasz

Robię akcję denko i czyszczę zapasy, wyrzucam zaczęte, takie których na pewno już nie będę używać, itp. zrobiło się wreszcie w łazience miejsce i teraz zasada zgodnie z artykułem o ilości kosmetykach z TS - po jednym kosmetyku, jak się skończy to dopiero wtedy kupuję kolejnyzobaczymy ile wytrzymam

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-04-07 o 09:33
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 09:40   #730
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ja też poproszę o linki do szminek. Potrzebuję coś mocniejszego niż błyszczyki. Ciekawią mnie te lakiery do ust.
Ilana Ty masz coś z tej serii ? : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-na-dzien.html bo tak mi się kojarzy, że coś polecałaś. Ja mam własnie ten krem i jest bardzo dobry.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 10:06   #731
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

U mnie też akcja denko i testowanie przeróżnych próbek ...ostatnio głównie vichy. Ciągle jestem pod wrażeniem, że tak szybko potraficie ocenić kosmetyk. Mnie to zabiera o wiele więcej czasu...po kilku użyciach nie potrafię ocenić co poprawia a co pogarsza stan mojej skóry...hmm. Muszę więcej praktykować
Z serialów na tapecie "Almost human"...hmm...nie wiem jak ocenić, niby fajny ale ...to tak jak z "Arrow"... po pewnym czasie nuuudaaa

Przestało wreszcie padać... a po południu obiecano nam burzę TZ się ucieszy, on uwielbia burze...
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 10:07   #732
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

hejka ...

wklejam link szminki Armaniego com to chwaliła
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...e-ecstasy.html

Ila ja z kolei jestem fanką Almodovara , już kiedyś to pisałam ...

jednak nie ma to jak dobra książka , ostatnio czytałam tą i zrobiła na mnie duże wrażenie , bardzo wciągająca lektura
http://www.empik.com/przyjaciolki-ko...8711,ksiazka-p

zamierzam przeczytać więcej książek tej autorki bo pisze tak jak ja lubię czytać

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-04-07 o 10:14
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 10:17   #733
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Hej, wita się kolejna niewyspana

Ja poszłam spać o 2:30. Moje młodsze dziecko chyba ma anginę. Właśnie mąż pojechał z nią do lekarza Ja nie byłam w stanie się ogarnąć i nadal nie jestem

Ila, akcja denko - dobra rzecz. Ja też od jakiegoś czasu jestem na tym etapie. Na dzień mam dwa sera z CSS i filtry i tak już zostanie, mam nadzieję, na dłuższy czas. Na noc - kończę zapasy. Mam jedynie ochotę na coś od Pauli ale ciągle nie ma tego co chcę kupić
Jesienią zrobię dermamelan, a wtedy chyba nie można innych kosmetyków używać, więc robienie zapasów nie ma sensu

Aussie, ja też uwielbiam burze.

Lapi, zerknę na tę książkę jak będę w Empiku. Chyba najwyższy czas na przerwę od Cobena. Chociaż nie wiem czy to możliwe.

Edytowane przez JUKA73
Czas edycji: 2014-04-07 o 10:19
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 10:24   #734
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Aussie przypomnialas mi ze burzy to ladne kilka lat nie widzialam
W irlandii raz moze widzialam burze przez te wszystkie lata.
Niedlugo wroca burze, lato, zima 4pory roku. I wiele wiele innych.


Sent from my iPhone using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 10:27   #735
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Almodovara lubię bardzo, lubię jego "popieprzenie" to takie moje klimaty Jednak nie wiem za co kochacie Cobena.

Lapi a lakiery do ust jakieś polecasz ?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 10:45   #736
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Anyżku nie kupuje typowych lakierów do ust bo nie lubię takiej tafli na ustach , mam na myśli ten połysk ...

ale błyszczyk Lancome In Love fajny jest , ten lubię i nawet mam malinowo-czerwony co jak na mnie to jest ekstrawagancja , akurat na lotnisku kupowałam jak lecieliśmy na wakacje pewnie dlatego taki kolor wzięłam wtedy
...chyba nawet jakaś nowa wersja tych błyszczyków jest , muszę luknąć przy okazji ale raczej coś stonowanego tym razem ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-04-07 o 10:56
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 11:04   #737
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Lapi, Paczuszka przyszła. dziękuję.

Wprawdzie dziś nigdzie nie wychodzę, ale przed testami się nie powstrzymam. Póki co wiem, że pięknie pachnie i jest taki delikatny.

No i mamy anginę. Kurcze blade. Dobrze, że do Świąt jeszcze trochę czasu i może uda się nie rezygnować z wyjazdu.

Edytowane przez JUKA73
Czas edycji: 2014-04-07 o 11:06
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 15:22   #738
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Lapi - dzięki za linka, przy następnych zakupach pewnie potestuję na sobie.
Juka - będzie dobrze Angina leczona dobrym antybiotykiem szybko przechodzi i raczej nie powinno być kłopotów z wyjazdem, nawet na końcówce leków. Zdrówka dla córeczki

Już myślałam, że ja taka rozlazła jestem przez te świństwa które zażywam. Jakoś myślę wolniej, energii nie mam. Byle do PRAWDZIWEJ wiosny

Miszka - a jak Ty się czujesz? Wracasz do sił?

Co do burz - to syna urodziłam w trakcie okropnej burzy. Położna się bała, że zemdleje ze strachu i oboje z mężem podtrzymywaliśmy ją na duchu

W Gliwicach otwierają w CH salon Ireny Eris - kosmetyka i medycyna estetyczna. Ceny zabiegów tak odjechane (może z wyjątkiem podstawowych - manicure, pedi, henna), że jestem ciekawa kto się na to skusi. Szczególnie, że konkurencja jest zacna. Jedynie godziny otwarcia - sobota do 21 i prawie cała niedziela odróżniają ich od innych, ale kto zechce płacić 3 razy więcej tylko za to ...

Edytowane przez dircikowa
Czas edycji: 2014-04-07 o 15:26
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 15:29   #739
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dircik, dzięki, też mam taką nadzieję. Dostała już jedną dawkę. Najważniejsze, że cos tam zjadła i już nie płacze.

Nie ma to, jak fachowa opieka nad położną w czasie porodu

No właśnie, Miszka, gdzie jesteś ?
I Kama rano nie pisała, że już wróciła z basenu i zrobiła 100 innych rzeczy.
Czuję się nieswojo.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 17:17   #740
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka jest.Wróciłam z Łodzi,z tak potworną migreną,jakiej nie miałam od lat...Koszmar.Bell śmierdzi?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...st.html&next=1 Mam te,wszystkie kolory.Moje usta sa wielkie.To dopiero problem dobrac kolor,by nie wyglądac jak panienka do towarzystwa..Bikini wspominam koszmarnie.Jak mi babka pociągneła matuchno-myslałam tylko czy nadal mam narządy rodneŻartuję,ale moja mała katuszy takich nie zniesie..To ją ,jak i resztę traktuję codziennie maszynką. Juka całuski dla córki i zdrówka malusiej ciocia życzy..Ktoś chce męża?Mój mnie złosci..Oddam na parę dni..Za darmo
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 17:41   #741
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Lubię bell,acz z tańszych wole vipere.
Ostatnio kupiłam ich pomadke odmladzającą do ust, mila,acz nieczego mi jeszcze nie odmłodziła, trochę mniej popekane usta mam, bo to moj całoroczny problem.
mieli tez pielęgnacyjny sztyft do ust dla facetów, więc kupiłam dla tż

Moja szafa wzbogaciła się dziś o kolejną parę czarnych butów.... Co ja zrobię, jak lubię czarne buty..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4101944091.jpg (52,7 KB, 19 załadowań)
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:30   #742
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Laski, chomik, chomik - i będzie gra o tron. Ja akurat mam HBO A, Downton Abbey tez jest nowe
Od wczoraj wieczór nie miałam kompa, znowu coś mu nie grało, więc byłam na odwyku. szok, jak człowiek jest uzależniony, miałam tysiąc rzeczy do załatwienia - sprawdzenie poczty, bank, sprawdzenie programu tv, wpisanie kupionych książek, wpisanie pacjentów...Ani rusz bez tego... Ale wrócił do mnie
Buty ładne, nie dla mnie, ale ładne...
Korzystając z wolności od komputera - zrobiłam szparagi z sosem serowym. i piers kurczaka w sosie barbecue

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-04-07 o 18:33
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:36   #743
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Laski, chomik, chomik - i będzie gra o tron. Ja akurat mam HBO A, Downton Abbey tez jest nowe
Od wczoraj wieczór nie miałam kompa, znowu coś mu nie grało, więc byłam na odwyku. szok, jak człowiek jest uzależniony, miałam tysiąc rzeczy do załatwienia - sprawdzenie poczty, bank, sprawdzenie programu tv, wpisanie kupionych książek, wpisanie pacjentów...Ani rusz bez tego... Ale wrócił do mnie
Buty ładne, nie dla mnie, ale ładne...
Korzystając z wolności od komputera - zrobiłam szparagi z sosem serowym. i piers kurczaka w sosie barbecue
A gdzie szczere wyznanie, że umierałaś z tęsknoty za nami ? No wiesz, Kama.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:39   #744
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

A ja mam w planach 5 sezon 24 godzin Środkowy,nie widziałam, ponoć najlepszy...Nie wiem,czy da rade ogladac bez np. 4,ale nie chce mi się ściągać. To w ramach przygotować do najbliższego sezonu 24, który będzie miał, chyba, 12 odcinków. To świetny serial, 5 sezon trzyma poziom.

A Grę będe zbierać, i tak wiem, kogo uśmiercą, bo czytałam książkę

to jest dość zabawne...

http://www.serialowa.pl/72308/wszysc...-jako-musical/
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 19:26   #745
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Anyż, miałam dokładnie ten krem z neutrogeny, bardzo fajnyszczególnie pod makijaż, a jak ładnie pachnie

Miszu duże usta, w dodatku naturalne to atut, mi i w tym aspekcie podła matka natura poskąpiła jak Ciebie dopada migrena to zazwyczaj i mnie, zaraz oszaleję bo dawno mnie nie bolała....może kilka dni

Juka, będzie 5% AHA Paulipisałam rano do obsługi klienta, powiadomili mnie, że za około 3 dnija czaję się też, żeby mojej mami dokupić Zdrowia dla Małej chorowinki, coś ją często paskudztwo dopada

Co do gry o tron, to podoba mi się koncepcja Martina wreszcie facet z jajami zazwyczaj giną źli bohaterowie a dobrzy zostają ocaleni, u niego nie ma miejsca na banał i sentymentydo końca zostaną tylko najlepsi nie bez przyczyny stworzył tyle charakterów, jest komu głowy ucinać

Poczytałam i zdecydowałam, kupię teraz resufracing serum z CSS, brzmi obiecująco i ma fajny skład a jak skończę to sięgnę po hydro B5, nie kupuję dwóch jednocześnie, trzymam się odwyku

burze uwielbiamszczególni e taką wczesną, magnetyczne wyładowania, lekki deszcz, ciepłe powietrze, otwarte okno a ja na łożu doładowuję swoją energię czasami wieczorem odpalam sobie odgłosy burzy dla relaksu u mnie dziś padał pierwszy, ciepły letni deszczale zapach cudowny, ciepłe powietrze i ten miękki deszcz, który lubię
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 19:30   #746
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Juka, jasne że umierałam Ale ile nagle się czasu wolnego zrobiło...
Przed chwilą przeżyłam szok. Zalogowałam się na stronę Mojej Itaki, powpisywałam moje rezerwacje...i na wszystkich jest napis - anulowane, nieopłacone Biorąc pod uwagę, ze dziś myślałam o wstępnym przygotowaniu rzeczy na Sankt \Petersburg ( za 3 tygodnie) i tz ostro postawił się w pracy, byśmy wyjechali na urlop w czerwcu - to było dość stresujące. Mój pan z Itaki z lekka mnie uspokoił, ale ma jeszcze oddzwonić, jak wyjdzie ze spotkania. Wiem, wredna jestem, niepokojac go po 20 Wiecie, wizja, ze moje wszystkie wczasy, w tym jedne opłacone, a 2 z zaliczkami - zrobiły fruu - podziałała na mnie, jak kubeł zimnej wody
A propos oszczędzania - kupiłam to
http://allegro.pl/herborist-zestaw-o...082442153.html
A bratowa, jak przetestowała tony moly cc - to tez zamówiła...
Odetchnęłam, pan potwierdził rezerwacje

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-04-07 o 19:51
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 20:46   #747
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Miszka jest.Wróciłam z Łodzi,z tak potworną migreną,jakiej nie miałam od lat...Koszmar.Bell śmierdzi?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...st.html&next=1 Mam te,wszystkie kolory.Moje usta sa wielkie.To dopiero problem dobrac kolor,by nie wyglądac jak panienka do towarzystwa..Bikini wspominam koszmarnie.Jak mi babka pociągneła matuchno-myslałam tylko czy nadal mam narządy rodneŻartuję,ale moja mała katuszy takich nie zniesie..To ją ,jak i resztę traktuję codziennie maszynką. Juka całuski dla córki i zdrówka malusiej ciocia życzy..Ktoś chce męża?Mój mnie złosci..Oddam na parę dni..Za darmo
Miszka, dziecko kuzynki używa tej https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...yk-do-ust.html dla mnie ten zapach sprawił bol glowy po jednym dniu z dziewczynką. a zalinkowana powiększa usta, a tej Twojej nie znam

Fuerta też uwielbiam burze, zwłaszcza z okien samolotu, jak patrzę na wyładowania z góry
Kama Sainkt Petersburg, zazdraszczam tam jest cudnie.

Edytowane przez 201605090958
Czas edycji: 2014-04-07 o 20:48
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 22:44   #748
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dana- Bell Wow- to taki -tani gadzet.Nie ma drobinek i chwała mu za to..Tron oglądnięty!!! Mało mi ,mało...Kama poproszę przepis na te szparagi i reszta....Moje dziecko-lat 10,ma podwyzszone trójglicerydy.Konieczna ,obowiązkowa,bez zmiłuj się!!!! -zmiana diety i stylu życia(na bardziej aktywny)Nobla za smaczne ,zdrowe przepisy ,które ze smakiem zje -10 latek....Dla mojego-wszystko co zdrowe-jest be...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 23:07   #749
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ciociu Miszko, mała dziękuje i też przesyła buziaczki.

Wrzuć sobie w gogle - soczysty indyk pieczony w folii. Jest super. Moje młodsze dziecko - niejadek jakich mało - uwielbia i zawsze prosi o dokładkę.

Ila, też nie wytrzymałam i do nich napisałam.

Miszka, mój mąż dziś dostał ode mnie 100 punktów na 100. Baaaaardzo mi pomagał, "odgruzował" chałupę i w ogóle super
ale jak mnie zacznie wkurzać, to się możemy zamienić, na parę dni oczywiście no chyba, że wtedy Twój zapunktuje i się rozmyślisz
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 06:38   #750
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka, szparagi jadłam ostatnio u brata, ale jego sos za mało wyrazisty dla mnie Niby serowy, ale sera nie było czuc, a i oni praktycznie nie solą. Ja jestem mało solna, używam tylko te zdrowa, różowa himalajska sól, ale sos w ogóle bez przypraw to tak sobie...
Szparagi gotujesz, ja na parze to robię. Trochę masła w garnuszku rozpuszczasz, dajesz łyżkę mąki, mieszasz. Ja do tego dałam trochę śmietanki, a reszta mleka 3,2. W oryginale chyba na samej śmietance. trzeba uważać na grudki. do tego trochę soli, pieprzu, gałki muszkatołowej - i ja daję sporo potarkowanego sera żółtego o bardziej wyrazistym smaku.
Akcji uzdrowienie synka współczuję Dla małego zdrowie to pojecie tak abstrakcyjne, jak trójglicerydy A tu zero fast foodów, słodkich napojów, bułek, czipsów i im podobnych - warzywa, owoce...Tragedia...
Jak córeczka z anginą, Juka...?
Zaraz do roboty Jem owsiankę i odliczam czas.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-12 13:15:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.