Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-08, 09:38   #3181
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja tez czytam, ale w sumie nie mam o czym pisać
Moge się pochwalić, ze kupiłam hantle 10 kg, ale to tak na wyrost
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 10:33   #3182
Vespertine__Milo
Wtajemniczenie
 
Avatar Vespertine__Milo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 138
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Witajcie,

jestem nowa i świeża w testowaniu programów Jillian. Wcześniej ćwiczyłam z Ewą przez pół roku. Podoba mi się energia Jillian i spora różnorodność. Nie mam za to ciężarków i nie wiem z jakimi przeważnie ćwiczy na filmach? Jaki ciężar powinnam sobie kupić?

Kondycja nadal wiele do życzenia pozostawia...
__________________
"Powiedział, że przypominam mu jego zmarłą żonę. Oby z czasów, kiedy jeszcze żyła." Allen

[I][COLOR=sienna]Poluję: ] Le Labo Patchouli, Le Labo Another 13, Arancia di Sicilia Perris, CdG Odeur 53, Tom Daxon Iridium Kliknij dla głodnych Zwierząt: www.pustamiska.pl
Vespertine__Milo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 10:53   #3183
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

ja mam takie hantelki 2 kg z biedry
hej dołączam się, kiedyś tu trochę pisałam Cwiczę teraz na przemian killer thigs and buns i six week six pack Orientuje sie ktos moze czy Jillian wydała jakieś nowe treningi ?
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 10:59   #3184
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

hantelki na początek najlepsze 1-2 kg

Ja dziś nie dam rady tego 1000 kalorii zrobić, po wczorajszym ledwo żyję, nogi mnie tak bolą, że masakra...zrobię coś lżejszego dziś, bo jeszcze mnie mycie okien czeka..

Edytowane przez jilllove
Czas edycji: 2014-04-08 o 11:02
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 11:15   #3185
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A CO TO JEST TE 1000 KCAL ? :d
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 11:20   #3186
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Miłej zabawy!!
Dziękować

Mam nadzieję, ze waga po Ripped już mi nie spadnie, jest krótszy niż Banish i NMTZ, chociaż wiem, że długość niekoniecznie ma tu znaczenie
Tak czy siak, za chuda się robię. Szkoda, ze Jill nie ma typowych ćwiczeń na mięsnie siedzenia.
Tak wiem, ze sa gdzie indziej MelB, czy Blender, ale jakoś z Jill ćwiczy mi się najlepiej.
Tak sobie czytam o tych 1000 kalorii i niech mnei ręka boska broni nawet tego probować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 11:25   #3187
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękować

Mam nadzieję, ze waga po Ripped już mi nie spadnie, jest krótszy niż Banish i NMTZ, chociaż wiem, że długość niekoniecznie ma tu znaczenie
Tak czy siak, za chuda się robię. Szkoda, ze Jill nie ma typowych ćwiczeń na mięsnie siedzenia.
Tak wiem, ze sa gdzie indziej MelB, czy Blender, ale jakoś z Jill ćwiczy mi się najlepiej.
Tak sobie czytam o tych 1000 kalorii i niech mnei ręka boska broni nawet tego probować
Kobieto to Ty chyba musisz więcej jeść skoro tyle ćwiczysz i już jesteś za chuda a tych 1000 kalorii ani się waż próbować no chyba, że zjesz nadprogramowo 2 czekolady

Sylwia to są treningi Fitness Blender , które spalają do 1000 kalorii np ten http://www.fitnessblender.com/v/work...Stretching/fm/
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 11:41   #3188
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Kobieto to Ty chyba musisz więcej jeść skoro tyle ćwiczysz i już jesteś za chuda a tych 1000 kalorii ani się waż próbować no chyba, że zjesz nadprogramowo 2 czekolady
A co myslisz ze robię? Zre i to kalorie głownie, cale toblrone potrafie wciaganc w jeden dzień, to samo ze sporym kawałem sernika, nie wpominajac o frytkach i innych fajnych rzeczach zreszta od pewnego momentu ćwiczen i tak ma apetyt wiekszy, wiec cigle latam do lodówki w sumie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 11:48   #3189
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Dlaczego tak mało sie nas melduje?????????????
Przerwa od cwiczen???? WRACAĆ WSZYSCY, ALE JUŻ!!!!!!!!
Ćwiczymy ćwiczymy Ja wczoraj skończyłam drugi level killer ABS i dziś zaczynam trzeci. I zawsze staram się coś dokładać z fitness blender- raz na ramiona, raz na nogi i pośladki, więc nie jest tak źle

Ogólnie plan mam rozpisany do połowy czerwca więc na pewno nie będzie przerwy - po ABS one week shred, później 6w6p połączony z killer buns&tights, później wrzucę albo hard body albo extreme shed& shred

I może na weekendzie zmierzę się z 1000 cal, bo wtedy mam najwięcej czasu
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 11:56   #3190
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Ćwiczymy ćwiczymy Ja wczoraj skończyłam drugi level killer ABS i dziś zaczynam trzeci. I zawsze staram się coś dokładać z fitness blender- raz na ramiona, raz na nogi i pośladki, więc nie jest tak źle
A skąd masz Killer ABS? Na YT jest tylko level 1, torrentów znaleźć nie mogę... zależy mi na wersji oryginalnej, tj. bez lektora.
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 12:04   #3191
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Chlorella Pokaż wiadomość
A skąd masz Killer ABS? Na YT jest tylko level 1, torrentów znaleźć nie mogę... zależy mi na wersji oryginalnej, tj. bez lektora.
Ja ściagałam Killera ABS chyba własnie na jakis warezach z linkami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 12:12   #3192
Vespertine__Milo
Wtajemniczenie
 
Avatar Vespertine__Milo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 138
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja ćwiczę Banish i NMTZ (bez ciężarków na razie). Chciałabym się zabrać za Body Revolution, ale odstręcza mnie fakt konieczności ćwiczenia 2 razy dziennie rano i wieczorem co jest dla mnie niewykonalne.

Killer ABS nie mogę znaleźć na YT bo jest tylko 1 level.
__________________
"Powiedział, że przypominam mu jego zmarłą żonę. Oby z czasów, kiedy jeszcze żyła." Allen

[I][COLOR=sienna]Poluję: ] Le Labo Patchouli, Le Labo Another 13, Arancia di Sicilia Perris, CdG Odeur 53, Tom Daxon Iridium Kliknij dla głodnych Zwierząt: www.pustamiska.pl
Vespertine__Milo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 12:29   #3193
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja ściągałam z chomika, ale nie pamiętam, czy to z lektorem.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 12:38   #3194
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A co myslisz ze robię? Zre i to kalorie głownie, cale toblrone potrafie wciaganc w jeden dzień, to samo ze sporym kawałem sernika, nie wpominajac o frytkach i innych fajnych rzeczach zreszta od pewnego momentu ćwiczen i tak ma apetyt wiekszy, wiec cigle latam do lodówki w sumie
myślę, że nie jedna Ci tu zazdrości w tym ja oczywiście ehh takiego batonika by się wsunęło do kawusi dziennie..
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 13:01   #3195
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
myślę, że nie jedna Ci tu zazdrości w tym ja oczywiście ehh takiego batonika by się wsunęło do kawusi dziennie..
Ale nie ma czego, bo wiele tez zalezy od genów i czasami ma się łatwiej, a niestety nie mamy wpływu na to, jaka pula nam sie trafi
Zeby nie było, owoce i warzywa tez jadam. W sumie powinnam zdrowiej jeść, ale w moim przypadku oznaczałoby to wykluczeni słodkosci, oraz ukochanych makaronów i ziemniaków oraz kabanosów, a bez tego to ja nie potrafię funkcjonować
A Wy sobie możecie na pewno pozwolić na małe rozpusty, zwłaszcza jak takie workouty typu 1000 kcal robicie, czy coś równie mocnego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 13:41   #3196
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Chlorella Pokaż wiadomość
A skąd masz Killer ABS? Na YT jest tylko level 1, torrentów znaleźć nie mogę... zależy mi na wersji oryginalnej, tj. bez lektora.
ja ściągałam z chomika, ale tutaj masz linka do video- są wszystkie levele, a jak chcesz to możesz pobrać (z tej strony ściągałam bodajże hard body albo extreme )

neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 13:50   #3197
Vespertine__Milo
Wtajemniczenie
 
Avatar Vespertine__Milo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 138
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
ja ściągałam z chomika, ale tutaj masz linka do video- są wszystkie levele, a jak chcesz to możesz pobrać (z tej strony ściągałam bodajże hard body albo extreme )

Dzięki, tylko albo ja nie umiem szukać albo to jest tylko level1
__________________
"Powiedział, że przypominam mu jego zmarłą żonę. Oby z czasów, kiedy jeszcze żyła." Allen

[I][COLOR=sienna]Poluję: ] Le Labo Patchouli, Le Labo Another 13, Arancia di Sicilia Perris, CdG Odeur 53, Tom Daxon Iridium Kliknij dla głodnych Zwierząt: www.pustamiska.pl
Vespertine__Milo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 14:10   #3198
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale nie ma czego, bo wiele tez zalezy od genów i czasami ma się łatwiej, a niestety nie mamy wpływu na to, jaka pula nam sie trafi
Zeby nie było, owoce i warzywa tez jadam. W sumie powinnam zdrowiej jeść, ale w moim przypadku oznaczałoby to wykluczeni słodkosci, oraz ukochanych makaronów i ziemniaków oraz kabanosów, a bez tego to ja nie potrafię funkcjonować
A Wy sobie możecie na pewno pozwolić na małe rozpusty, zwłaszcza jak takie workouty typu 1000 kcal robicie, czy coś równie mocnego
ja niestety ostatnio za bardzo sobie pozwalam ...dziennie mnie kusi coś słodkiego, apetyt też mam jakby większy niż kiedyś...
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 15:00   #3199
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
ja niestety ostatnio za bardzo sobie pozwalam ...dziennie mnie kusi coś słodkiego, apetyt też mam jakby większy niż kiedyś...
Mam tak samo, ćwiczenia zaostrzają aptetyt
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 16:05   #3200
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Vespertine__Milo Pokaż wiadomość
Dzięki, tylko albo ja nie umiem szukać albo to jest tylko level1
http://vimeo.com/search?q=killer+abs
tutaj masz znalezione w wyszukiwarce wszystkie levele

Dziewczyny dobijcie mnie.... Któraś z Was pisała, że ma jazdę na słodkie- ja też tak mam. Nie mogłam się oprzeć i zjadłam solidną porcję lodów No nic, wieczorem trzeba będzie wrzucić wyższy bieg i dołożyć solidne cardio z fb
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 16:50   #3201
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Spojrzałam na level 3 Killer ABS - to jest hardcore - szczególnie ta rozszerzona wersja ćwiczeń
__________________
a head full of fears has no place for dreams
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 17:17   #3202
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

wlasnie skonczylam te 1000 kcal omatkoo ale fajny trening, a gdzie znalezc te inne czesci ?
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 17:42   #3203
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A które robiłaś?
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 17:47   #3204
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
http://vimeo.com/search?q=killer+abs
tutaj masz znalezione w wyszukiwarce wszystkie levele

Dziewczyny dobijcie mnie.... Któraś z Was pisała, że ma jazdę na słodkie- ja też tak mam. Nie mogłam się oprzeć i zjadłam solidną porcję lodów No nic, wieczorem trzeba będzie wrzucić wyższy bieg i dołożyć solidne cardio z fb
ja mam jazdę na słodkie i właśnie zrobiłam ciasto czekoladowe z buraków jest boskie i dietetyczne

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
wlasnie skonczylam te 1000 kcal omatkoo ale fajny trening, a gdzie znalezc te inne czesci ?
fajnie, że Ci się spodobał
tu są wszystkie http://www.fitnessblender.com/v/full..._min=&cal_max=
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 17:58   #3205
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

http://www.fitnessblender.com/v/work...Stretching/fm/ robilam ten
ale jakoś nie jestem do końca do nich przekonana ... cytat Rzabby
Jesli chodzi o treningi to nie zwsze wiecej znaczy lepiej.
W 99% lepiej zrobic krotszy ale bardziej intensywny trening (np. uzyc wiekszych ciezarow) niz lzejszy ale dluzszy.
Po okolo godzinie treningu straty zaczynaja przewazac korzysci, organizm zaczyna produkowac wiecej hormonow odpowiedzialnych za odkladanie tkanki tluszczowej, najbardziej w okolicach talii niz za jej spalanie.
Trzeba pamietac, ze liczy sie nie tylko to co dzieje sie w trakcie treningu ale tez to co dzieje sie po nim, a wplyw pojedynczego treningu na metabolism moze siegac nawet ok 72h.
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 18:00   #3206
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
http://www.fitnessblender.com/v/work...Stretching/fm/ robilam ten
ale jakoś nie jestem do końca do nich przekonana ... cytat Rzabby
Jesli chodzi o treningi to nie zwsze wiecej znaczy lepiej.
W 99% lepiej zrobic krotszy ale bardziej intensywny trening (np. uzyc wiekszych ciezarow) niz lzejszy ale dluzszy.
Po okolo godzinie treningu straty zaczynaja przewazac korzysci, organizm zaczyna produkowac wiecej hormonow odpowiedzialnych za odkladanie tkanki tluszczowej, najbardziej w okolicach talii niz za jej spalanie.
Trzeba pamietac, ze liczy sie nie tylko to co dzieje sie w trakcie treningu ale tez to co dzieje sie po nim, a wplyw pojedynczego treningu na metabolism moze siegac nawet ok 72h.
Dlatego takiego treningu raczej nie robi się codziennie, ja jak na razie planuję robić go raz w tygodniu.
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 18:14   #3207
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

jilllove, widzę, że skończyłaś Body Revolution, jak efekty ?
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 18:23   #3208
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez KasDi Pokaż wiadomość
Spojrzałam na level 3 Killer ABS - to jest hardcore - szczególnie ta rozszerzona wersja ćwiczeń
ja właśnie jestem po pierwszym dniu levelu 3. I powiem, że jestem trochę rozczarowana- dla mnie te ćwiczenia są już lekko przekombinowane. Jak 1 i 2 level robiłam zaawansowany, tak tutaj większość robię podstawowy. Ale zobaczymy za parę dni, na 2 level też narzekałam, a pod koniec było elegancko
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 18:43   #3209
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
jilllove, widzę, że skończyłaś Body Revolution, jak efekty ?
Bardzo fajne ogólnie straciłam coś 6 kg na tym programie, ale diety nie trzymałam cały czas bo po drodze były święta i takie tam ale kondycja bardzo mi się poprawiła. Polecam osobom zaczynającym przygodę z treningami.
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 18:53   #3210
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Kolejny dzień 4 tygodnia Ripped zaliczony Dzisiaj było jeszcze lepiej uwielbiam ten trening
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.