Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 06:37   #4021
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czesc, ja się nie odzywam na razie bo mam wir nauki i kolejne 2 egzaminy, od srody jestem przez Swieta wolniejsza. Kłopotow bez zmian, moje problemy lekko zmieniły swój bieg. Jakby o kilkadziesiat stopniale nadal są. Tyle ze jakies rozwiązanie jest dla nich. Ogolnie nie pisze bo zamotałam.
Nie mogę tego ogarnać i bije się z myślami.
Wszystkie Was pozdrawiam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 07:16   #4022
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

no fajne i pasują Ci idealnie

mam dziś kiepski dzień.
mój Tż musiał iść do szpitala
leczy sie już 2 tygodnie na zapalenie oskrzeli (dwa antybiotyki i mase innych leków) ,ale od kilku dni coraz gorzej się czuł i źle mu się oddychało
dziś w nocy prawie nie zmróżyliśmy oka i w dodatku musiałam okno otworzyć na roźcież bo nie mógł oddychać
zaraz z rana pojechał do lekarza, a ta dała od razu skierowanie do szpitala tam porobili mu częśc badań i dostał już leki na lżejsze oddychanie . ma zapalenie oskrzeli i oskrzelików czy jakoś tak , w dodatku zalega w nich wydzielina ropna i pewnie przez to nie było poprawy tak mi dziwnie teraz bez niego znowu w nocy będę spać przy zapalonym świetle , bo boje się sama spać

głowa mi znów pęka
O kurcze masakra Trzymaj się Asiu, i oby tż się polepszyło

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Ja też chciałabym zobaczyć, czy przyjmiesz moje zaproszenie do grona znajomych?
Jasne
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 07:35   #4023
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam,

Mam pytanie, czy farba 8.1 polozona na zółć nie zrobi mi krzywdy? Chodzi mi o to aby ta zolc na czubku glowy, odrostach zostala ochlodzona. Czy moze lepszym rozwiązaniem bedzie Loreal majirel 8.2 ?
Dodam ze moj kolor naturalny to poziom ok 6 (?) a zolc powstala po zmieszaniu farb 9.0 i jakas 12 z popielem ( robilam u fryzjera).
Dziekuje serdecznie za odpowiedz

Edytowane przez anias2
Czas edycji: 2014-04-10 o 09:53
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 09:44   #4024
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Blondasy kochane, znikam z wątku na jakiś czas.... wszystko przeokropnie mi się skomplikowało, dowiedziałam się czegoś co mnie zabija od środka i strasznie boli, muszę na razie pobyć sama i zobaczyć co dalej Od wczoraj prawie cały czas ryczę... Straciłam wiarę w ludzi. Ale to nie temat na wątek... Mam nadzieję że niedługo do Was wrócę.

Trzymajcie się kochane, mam nadzieję że o mnie nie zapomnicie, buziaki
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:07   #4025
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Blondasy kochane, znikam z wątku na jakiś czas.... wszystko przeokropnie mi się skomplikowało, dowiedziałam się czegoś co mnie zabija od środka i strasznie boli, muszę na razie pobyć sama i zobaczyć co dalej Od wczoraj prawie cały czas ryczę... Straciłam wiarę w ludzi. Ale to nie temat na wątek... Mam nadzieję że niedługo do Was wrócę.

Trzymajcie się kochane, mam nadzieję że o mnie nie zapomnicie, buziaki

Kochana, bardzo mi przykro. Przesyłam pozytywne wibracje, mam nadzieję, że wszystko się ułoży i wrócisz do nas silniejsza, pełna wiary w lepsze jutro. Trzymaj się ciepło
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:55   #4026
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam pytanie, czy farba 8.1 polozona na zółć nie zrobi mi krzywdy? Chodzi mi o to aby ta zolc na czubku glowy, odrostach zostala ochlodzona. Czy moze lepszym rozwiązaniem bedzie Loreal majirel 8.2 ?
Dodam ze moj kolor naturalny to poziom ok 6 (?) a zolc powstala po zmieszaniu farb 9.0 i jakas 12 z popielem ( robilam u fryzjera).
Dziekuje serdecznie za odpowiedz
w takiej sytuacji jesli jest zolto a nie rudo-zloto to lepsze 8.2.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Blondasy kochane, znikam z wątku na jakiś czas.... wszystko przeokropnie mi się skomplikowało, dowiedziałam się czegoś co mnie zabija od środka i strasznie boli, muszę na razie pobyć sama i zobaczyć co dalej Od wczoraj prawie cały czas ryczę... Straciłam wiarę w ludzi. Ale to nie temat na wątek... Mam nadzieję że niedługo do Was wrócę.

Trzymajcie się kochane, mam nadzieję że o mnie nie zapomnicie, buziaki
trzymam kciuki zeby ci sie szybko poukladalo


asia trzymajcie sie jakos ja bez mojego tz to jak bez duszy...musi ci byc bardzo ciezko


melduje ze u mnie dzis poprawa obym nie przechwalila, ale dzis juz w kibelku nie bylam wczorajszej nocy mialam apogeum, doszla mi b. bolesna owu i myslalam ze oszaleje czy to jelita bola, czy to wzdecie, pieczenie jakies, klucie w prawym dole biodrowym , bol jajnika...po nocy przeszlo i dzis jestem jak nowa...tylko lek od ginki mnie szczypie cos bardzo
jeszcze 2 tygodnie i wizyta u dobrego specjalisty chorob jelit, nie moge sie doczekac, zyje tym dniem
i wlasnie gotuje dietetyczny rosolek- pierwsze gorace zarcie od kilku dni
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:58   #4027
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziekuję serdecznie Bunny a czy mogę zafarbowac tą 8.2 na wodzie 6%? Bo na takiej robila mi fryzjerka?
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 13:10   #4028
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Dziekuję serdecznie Bunny a czy mogę zafarbowac tą 8.2 na wodzie 6%? Bo na takiej robila mi fryzjerka?
mysle ze tak, nic sie zlego stac nie powinno.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:16   #4029
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny bardzo bym prosila o pomoc, zamierzam dzisiaj polozyc farbe kolezance Wellaton 12/1 i 1/2 12/0 tak jak jest u Ciebie na blogu ale podmieniamy wode na 12%, robimy sam odrost, nie malaksujemi i nie przeciagamy jej. Moje pytanie, powinnysmy ja trzymac 50 minut? Oraz bardzo mi chodzi o proporcje, bedziemy miec 60ml farby i 120 ml oxy tak? Chcemy wymieszac wszystko, najwyzej reszte wyrzucimy, ale nie chcemy, zeby nam cos zle wyszlo. Bardzo prosimy o odpowiedz, jak znadziesz czas i przepraszam za zasmiecanie watku.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:22   #4030
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
Bunny bardzo bym prosila o pomoc, zamierzam dzisiaj polozyc farbe kolezance Wellaton 12/1 i 1/2 12/0 tak jak jest u Ciebie na blogu ale podmieniamy wode na 12%, robimy sam odrost, nie malaksujemi i nie przeciagamy jej. Moje pytanie, powinnysmy ja trzymac 50 minut? Oraz bardzo mi chodzi o proporcje, bedziemy miec 60ml farby i 120 ml oxy tak? Chcemy wymieszac wszystko, najwyzej reszte wyrzucimy, ale nie chcemy, zeby nam cos zle wyszlo. Bardzo prosimy o odpowiedz, jak znadziesz czas i przepraszam za zasmiecanie watku.
a ile masz w pudelku wellatonu oryginalnie oksy i ile farby? proporcje wg tego zachowujesz...czy jest 1:1, czy np 1;2. tak, 45-50 minut odrost od skonczenia nakladania.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:27   #4031
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ile masz w pudelku wellatonu oryginalnie oksy i ile farby? proporcje wg tego zachowujesz...czy jest 1:1, czy np 1;2. tak, 45-50 minut odrost od skonczenia nakladania.
w opakowaniu jest 40ml farby i 80ml oxy.
mam farby 40ml 12/1 i musze dolozyc 20ml 12/0 czyli wychodzi mi 60ml.
wody mam 80ml 9% i chcemy ja zamienic na 12%, kolezanka ma dosc ciemne wlosy, reszta jest rozjasniona rozjasniaczem, wiec nie chcemy tego ruszac.
czyli farby wtedy mam 60ml i ile tego oxy bedzie trzeba? i jak dlugo trzymac?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 14:04   #4032
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
melduje ze u mnie dzis poprawa obym nie przechwalila, ale dzis juz w kibelku nie bylam wczorajszej nocy mialam apogeum, doszla mi b. bolesna owu i myslalam ze oszaleje czy to jelita bola, czy to wzdecie, pieczenie jakies, klucie w prawym dole biodrowym , bol jajnika...po nocy przeszlo i dzis jestem jak nowa...tylko lek od ginki mnie szczypie cos bardzo
jeszcze 2 tygodnie i wizyta u dobrego specjalisty chorob jelit, nie moge sie doczekac, zyje tym dniem
i wlasnie gotuje dietetyczny rosolek- pierwsze gorace zarcie od kilku dni

ufff całe szczęście, że Cię puściło Taki rosołek po poście smakuje po prostu nieziemsko
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 14:15   #4033
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

exclusivee trzymaj się

bunny dobrze, że już lepiej się czujesz. Może ten lepszy lekarz od chorób jelitowych co§ zdziała w twoim przypadku.
Kupiłam ostatnio lakier miniMax, ale nie było twojego, więc wzięłam 411. I to pierwszy lakier, który tak dobrze trzyma się na moich paznokciach.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 14:50   #4034
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
w opakowaniu jest 40ml farby i 80ml oxy.
mam farby 40ml 12/1 i musze dolozyc 20ml 12/0 czyli wychodzi mi 60ml.
wody mam 80ml 9% i chcemy ja zamienic na 12%, kolezanka ma dosc ciemne wlosy, reszta jest rozjasniona rozjasniaczem, wiec nie chcemy tego ruszac.
czyli farby wtedy mam 60ml i ile tego oxy bedzie trzeba? i jak dlugo trzymac?
Czyli masz 1:2. Wiec jesli podmieniacie na 12%, a farb razem masz uzyc 60ml to oksy dajcie 120ml.

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
ufff całe szczęście, że Cię puściło Taki rosołek po poście smakuje po prostu nieziemsko
Pierwszy orgazm smakowy byl przy parowkach po jakis 4 dniach, 2 dni nic nie jadlam, 3 sucharka, a 4 juz parowke niemniej ciagle glodna jestem i wciaz musze pilnowac swojego lakomstwa, bo jak sie napcham to boli bardzo, bardzo...a jesc sie chce

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
exclusivee trzymaj się

bunny dobrze, że już lepiej się czujesz. Może ten lepszy lekarz od chorób jelitowych co§ zdziała w twoim przypadku.
Kupiłam ostatnio lakier miniMax, ale nie było twojego, więc wzięłam 411. I to pierwszy lakier, który tak dobrze trzyma się na moich paznokciach.
Te lakiery sa mega moje ulubione kolory to 402, 411 i 406.
Na pewno czeka mnie kolonka, nie ma opcji na zywca, nie zgodze sie. A znow za usypiacz jestem gotowa doplacic boje sie tylko powiklan w postaci np. Przebicia jelita... Wiem ze to bardzo rzadko sie zdarza, z innej strony moje pierwsze podejscie na zywca w szpitalu bylo nieudane, z bolu nie dalo sie duzo zobaczyc, do 2 zakretu zaledwie...i wylam tak ze badanie przerwano. A jk bede spala to boje sie ze jesli nie da mi sie zrobic badania z jakis wzgledow poskrecania tych jelit, to lekarz mocniej pchnie i bedzie przypal...wiem z e nie wolno tak negatywnie myslec ale b sie boje. I juz sama nie wiem... Moze byc sprobowala na tej opcji znieczulenia glupim jasiem... w razie wielkiego bolu sadze ze i tak bym im wyla, wtedy pare lat temu omal z bolu nie zemdlalam...mam niezla traume.
A ze jelita sa poskrecane, to juz palpacyjnie kaxdy badajacy lekarz mi mowi...wydete i poskrecane miejscami ;/ nie wiem, decyzje podejme jak pogadam z ta lekarka od chorob jelit...do tego czasu musze dozyc na dietce.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 15:42   #4035
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Czyli masz 1:2. Wiec jesli podmieniacie na 12%, a farb razem masz uzyc 60ml to oksy dajcie 120ml.


Pierwszy orgazm smakowy byl przy parowkach po jakis 4 dniach, 2 dni nic nie jadlam, 3 sucharka, a 4 juz parowke niemniej ciagle glodna jestem i wciaz musze pilnowac swojego lakomstwa, bo jak sie napcham to boli bardzo, bardzo...a jesc sie chce


Te lakiery sa mega moje ulubione kolory to 402, 411 i 406.
Na pewno czeka mnie kolonka, nie ma opcji na zywca, nie zgodze sie. A znow za usypiacz jestem gotowa doplacic boje sie tylko powiklan w postaci np. Przebicia jelita... Wiem ze to bardzo rzadko sie zdarza, z innej strony moje pierwsze podejscie na zywca w szpitalu bylo nieudane, z bolu nie dalo sie duzo zobaczyc, do 2 zakretu zaledwie...i wylam tak ze badanie przerwano. A jk bede spala to boje sie ze jesli nie da mi sie zrobic badania z jakis wzgledow poskrecania tych jelit, to lekarz mocniej pchnie i bedzie przypal...wiem z e nie wolno tak negatywnie myslec ale b sie boje. I juz sama nie wiem... Moze byc sprobowala na tej opcji znieczulenia glupim jasiem... w razie wielkiego bolu sadze ze i tak bym im wyla, wtedy pare lat temu omal z bolu nie zemdlalam...mam niezla traume.
A ze jelita sa poskrecane, to juz palpacyjnie kaxdy badajacy lekarz mi mowi...wydete i poskrecane miejscami ;/ nie wiem, decyzje podejme jak pogadam z ta lekarka od chorob jelit...do tego czasu musze dozyc na dietce.
Musisz być szczera z tą lekarką, opowiedzieć jej o wszystkim, i o tym jak bardzo odczuwasz ból. Miejmy nadzieję, że okaże się wyrozumiała. A narkozy nie masz się co obawiać.
O tak, te lakiery są świetne. Już mam w planach zakup kolejnych odcieni.
A, nałożyłam dzisiaj na włosy maseczkę biovaxu do włosów zniszczonych. I w przeciwieństwie do tej z olejkami, z tej jestem bardzo zadowolona. Włosy mam śliskie, a jak pięknie pachną
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 15:48   #4036
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Asia trzymaj się tamZdrówka dla tż

Exclusivee mam nadzieję że wszystko Ci się poukłada

Bunny dobrze że u Ciebie już lepiej

A gdzie to Kylie się podziewa?

Jakoś pusto na wątku ostatnio

Ja już kończę sprzątać na święta i popsuł mi się telewizor


Aaaa i chyba podjęłam decyzjęchyba będę robić następnym razem alfą 11.20 i 11.10 Bunny bo skoro mówisz że wyjdzie chłodniej i mniej perłowo to spróbujęAaa kochana a co by wyszło przy kombinacji alfy 11.11 z 11 pół na pół?

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2014-04-10 o 15:57
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 18:31   #4037
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

bunny bardzo bardzo dziekuje naprawde.
zrobilysmy, ale wyszedl cieplo rudo ten odrost, zobaczymy jak jej sie to wypluka jak bedzie ten odrost sie sprawowal i spróbujemy za miesiac zrobic jeszcze raz i jak złapie jej to tym razem.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 19:36   #4038
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość



asia trzymajcie sie jakos ja bez mojego tz to jak bez duszy...musi ci byc bardzo ciezko


melduje ze u mnie dzis poprawa obym nie przechwalila, ale dzis juz w kibelku nie bylam wczorajszej nocy mialam apogeum, doszla mi b. bolesna owu i myslalam ze oszaleje czy to jelita bola, czy to wzdecie, pieczenie jakies, klucie w prawym dole biodrowym , bol jajnika...po nocy przeszlo i dzis jestem jak nowa...tylko lek od ginki mnie szczypie cos bardzo
jeszcze 2 tygodnie i wizyta u dobrego specjalisty chorob jelit, nie moge sie doczekac, zyje tym dniem
i wlasnie gotuje dietetyczny rosolek- pierwsze gorace zarcie od kilku dni
dziekuję kochana
dobrze, że Ci się polepszyło
za to mi znów kręgosłup szyjny siada
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość

Asia trzymaj się tamZdrówka dla tż
dziękujemy

ja póki co jestem zadowolona z garnierków tylko mam mały minusik dla nich niepokrywają mi niektórych siwków ale kolor jest wielotonowy to naszczęście się to wtapia w całość ale wolałabym mieć idealnie
czy istnieje farba blond ,która pokrywa siwki idealnie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 22:47   #4039
ChmurkaZT
Przyczajenie
 
Avatar ChmurkaZT
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny piszę tu bo Wasze włoski to moje marzenie..

Próbuję przejść z rozjaśniania rozjaśniaczem (pasemkami) na farbę rozjaśniającą. Moja natura na zdjęciu nr 1 (według fryzjerki między 6 a 7).

Próba 1.
Garnier colour naturals 10.0 z oryginalną wodą - wyszły mi rude odrosty, kolor bardzo niejednolity (45 minut odrost + malaks)

Próba 2. (po tygodniu) - wiem, że źle teraz już jestem mądrzejsza.
Wella Koleston 10/0 + 10/16 pół na pół (odrost z 12%, całość 9%) - efekt po 3 myciach na zdjęciu 2 i 3

Doradźcie co teraz? Chcę raczej zostać przy farbach profesjonalnych (a to trochę kosztuje więc chcę zminimalizować ilość nietrafień). Czy ma sens próbować jeszcze raz ten Koleston tylko samą 10/16? Czy może alfaparf 10/0? Jeszcze coś innego? Generalnie panicznie boję się szarości (nie wytrzymam nawet paru dni - już wolę lekką rudość, ale nie żółty). Marzy mi się kolor naturalny lekko perłowy..
Przeczytałam już cały blog Bunny i dużo wątków tutaj, ale bardzo zależałoby mi na podpowiedzi kogoś doświadczonego w boju
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (134,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (85,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (118,8 KB, 34 załadowań)
ChmurkaZT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 23:19   #4040
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny
przesłałam Ci zaproszenie, widziałaś może?
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 09:01   #4041
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej dziewuszki, nie piszę, ale jestem z wami na bieżąco i co nie wejdę, to coś się dzieje u was niedobrego. Jak nie u Bunny, to teraz Exclusive. Trzymam za was kciuki, by się poukładało i w zdrowiu, i w życiu.
Sajgon na uczelni mam i do tego brak chęci na jakąkolwiek naukę. Już mam jakieś chore wizje rzucenia studiów i wyjechania w ☠☠☠☠u gdzieś do pracy. Chociaż wiem, że bez sensu, bo jeszcze tylko rok i licencjat.

Agatka
Jeszcze raz napiszę, że super w tych rudych włoskach. Taka sama zaskoczka, jak z grzywką. W życiu bym nie przypuszczała, że będzie aż tak ładnie.

Kitka
Prześliczna sukienka i buciki! Pięknie wyglądasz w tych rzeczach. A figurkę masz jakbyś z brzucholem nigdy nie chodziła.

Czeko
I Tobie też gratuluję spadku wagi. Pięknie sobie z tym dałaś radę!


Wiecie, że jestem z wami od 2 liceum. Wkurzyłyście mnie na początku, bo się o coś spytałam, a wy 'błebłębłe znajdź se odpowiedź'. Taka irytacja, że aż zostałam. Buziaki!
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2014-04-11 o 09:02
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 09:26   #4042
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ChmurkaZT Pokaż wiadomość
Dziewczyny piszę tu bo Wasze włoski to moje marzenie..

Próbuję przejść z rozjaśniania rozjaśniaczem (pasemkami) na farbę rozjaśniającą. Moja natura na zdjęciu nr 1 (według fryzjerki między 6 a 7).

Próba 1.
Garnier colour naturals 10.0 z oryginalną wodą - wyszły mi rude odrosty, kolor bardzo niejednolity (45 minut odrost + malaks)

Próba 2. (po tygodniu) - wiem, że źle teraz już jestem mądrzejsza.
Wella Koleston 10/0 + 10/16 pół na pół (odrost z 12%, całość 9%) - efekt po 3 myciach na zdjęciu 2 i 3

Doradźcie co teraz? Chcę raczej zostać przy farbach profesjonalnych (a to trochę kosztuje więc chcę zminimalizować ilość nietrafień). Czy ma sens próbować jeszcze raz ten Koleston tylko samą 10/16? Czy może alfaparf 10/0? Jeszcze coś innego? Generalnie panicznie boję się szarości (nie wytrzymam nawet paru dni - już wolę lekką rudość, ale nie żółty). Marzy mi się kolor naturalny lekko perłowy..
Przeczytałam już cały blog Bunny i dużo wątków tutaj, ale bardzo zależałoby mi na podpowiedzi kogoś doświadczonego w boju
Wiesz, nie jestem jakimś fachowcem,po prostu znam dobrze jedynie swoje włosy. Ale wydaje mi się, że źle dobrałaś poziom farby. Spróbuj poziomu 11 lub 12 - są to farby ultra i superrozjaśniające. Twoja natura wygląda na dość ciemną, stąd pewnie poziom 10 nie wystarczył.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 10:18   #4043
inka898
Przyczajenie
 
Avatar inka898
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Wiesz, nie jestem jakimś fachowcem,po prostu znam dobrze jedynie swoje włosy. Ale wydaje mi się, że źle dobrałaś poziom farby. Spróbuj poziomu 11 lub 12 - są to farby ultra i superrozjaśniające. Twoja natura wygląda na dość ciemną, stąd pewnie poziom 10 nie wystarczył.
Ja mam chyba taki sam problem, odrosty (ciemny blond) farbowane na poziomie 9-10 wychodza mi żółto teraz chyba tez sprobuje jakas 11 tylko zawsze omijalam te farby bo nie chce bialego blondu bo wydaje mi sie ze te ultra blondy wlasnie takie wychodza :p myslalam jeszcze nad kąpielą rozjaśniającą bo mam jeszcze troche pozostalosci po jasnym brazie (cieniutkie pasemka ktore sa w tej chwili jak ciemny rudy blond). Tylko powiedzcie mi jeszcze czy po takiej kąpieli mam klasc farbe z oxy 9% czy 6% ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Dziewczyny tak poza tym, to lacze sie z wami w bolu, doskonale Was rozumiem, sama przechodze teraz trudny okres, siedze i rycze od kilku dni... dlatego szukam sobie roznych zajec zeby nie myslec o tym. Ale po burzy zawsze wychodzi slonce, takze skupcie sie na tym, ze tyle co wycierpicie, los wam wynagrodzi to w przyszlosci mialam tak nie raz i dziekowalam Bogu ze tak sie stalo, chociaz tym razem samej trudno mi myslec w taki sposob bo to dla mnie prawie jak koniec swiata... no ale juz nie smece na watku. Trzymam kciuki za kazda z osobna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inka898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 12:11   #4044
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

[QUOTE=inka898;45986738]Ja mam chyba taki sam problem, odrosty (ciemny blond) farbowane na poziomie 9-10 wychodza mi żółto teraz chyba tez sprobuje jakas 11 tylko zawsze omijalam te farby bo nie chce bialego blondu bo wydaje mi sie ze te ultra blondy wlasnie takie wychodza :p myslalam jeszcze nad kąpielą rozjaśniającą bo mam jeszcze troche pozostalosci po jasnym brazie (cieniutkie pasemka ktore sa w tej chwili jak ciemny rudy blond). Tylko powiedzcie mi jeszcze czy po takiej kąpieli mam klasc farbe z oxy 9% czy 6% ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------
Nie wychodzą biało, możesz być spokojna jeśli masz ciemną naturę. Zawsze możesz przetestować poza tym połączenie poziomu 11/12 z wodą 9%.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 12:45   #4045
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

To tak zeby bylo weselej to dodam ze i ja mam jakis kiepski czas... Generalnie wszystko ok ale sama ze soba nie umiem dojsc do ladu, chyba po ciazy nie czuje sie soba, doslownie jakbym stracila kontrole nad wlasnym zyciem
W dodatku wszyscy by najchetniej decydowali za mnie o Tosi. Poczawszy od tego w co ja ubrac, o ktorej wyjsc na spacer i wiele innych, moj poziom irytacji siega zenitu i mam ochote zabrac Toske i uciec z nia gdzies od wszystkich, nawet od TZ


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 13:19   #4046
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej, przyznam że nie czytałam całości bo jest tego strasznie dużo.
Chciałabym pofarbować włosy odcieniem Stockholm, ma bardzo duzo pozytywnych opinii.
Obecny kolor włosów to troszkę pasemek blond które są zle zrobione, bo żółte a reszta to w zasadzie ciemny blond poziom 6 czy 7.

I pytanie do Was, czy nie wyjdą żółte? Włosy mam krótkie.
D fryzjerów z blondem nie mam zaufania, a nie chce używać rozjaśniacza, czy warto ryzykować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1180322.jpg (82,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1180326.jpg (46,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1180327.jpg (122,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1180329.jpg (54,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1180330.jpg (50,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1180331.jpg (23,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1180332.jpg (24,0 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez Kocuraska
Czas edycji: 2014-04-11 o 14:57
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 16:01   #4047
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny, czy to możliwe, że w SuperPharm sprzedają podróbki perfum Czy są tam 100% oryginały?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 19:06   #4048
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez ChmurkaZT Pokaż wiadomość
Dziewczyny piszę tu bo Wasze włoski to moje marzenie..

Próbuję przejść z rozjaśniania rozjaśniaczem (pasemkami) na farbę rozjaśniającą. Moja natura na zdjęciu nr 1 (według fryzjerki między 6 a 7).

Próba 1.
Garnier colour naturals 10.0 z oryginalną wodą - wyszły mi rude odrosty, kolor bardzo niejednolity (45 minut odrost + malaks)

Próba 2. (po tygodniu) - wiem, że źle teraz już jestem mądrzejsza.
Wella Koleston 10/0 + 10/16 pół na pół (odrost z 12%, całość 9%) - efekt po 3 myciach na zdjęciu 2 i 3

Doradźcie co teraz? Chcę raczej zostać przy farbach profesjonalnych (a to trochę kosztuje więc chcę zminimalizować ilość nietrafień). Czy ma sens próbować jeszcze raz ten Koleston tylko samą 10/16? Czy może alfaparf 10/0? Jeszcze coś innego? Generalnie panicznie boję się szarości (nie wytrzymam nawet paru dni - już wolę lekką rudość, ale nie żółty). Marzy mi się kolor naturalny lekko perłowy..
Przeczytałam już cały blog Bunny i dużo wątków tutaj, ale bardzo zależałoby mi na podpowiedzi kogoś doświadczonego w boju
nie jestem specem w sprawach włosowych ,ale ogólnie poziom 10 jest żółty i być może dlatego wychodzi Ci rudo żółto
celowałabym w poziom 11-12 popielato perłowy
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość


Wiecie, że jestem z wami od 2 liceum. Wkurzyłyście mnie na początku, bo się o coś spytałam, a wy 'błebłębłe znajdź se odpowiedź'. Taka irytacja, że aż zostałam. Buziaki!
jak Cię wyrzucą drzwiami to wracaj oknem
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

To tak zeby bylo weselej to dodam ze i ja mam jakis kiepski czas... Generalnie wszystko ok ale sama ze soba nie umiem dojsc do ladu, chyba po ciazy nie czuje sie soba, doslownie jakbym stracila kontrole nad wlasnym zyciem
W dodatku wszyscy by najchetniej decydowali za mnie o Tosi. Poczawszy od tego w co ja ubrac, o ktorej wyjsc na spacer i wiele innych, moj poziom irytacji siega zenitu i mam ochote zabrac Toske i uciec z nia gdzies od wszystkich, nawet od TZ


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ojej Kituś współczuje złego samopoczucia ...sama mam doła non stop od początku roku ale nie możesz się teraz zbyt dołować i zamartwiać wszystkim bo Tosia potrzebuje wspaniałej mamy radosnej i szczęśliwej ,więc może porozmawiaj o tych problemach z bliskimi ,że dziękujesz za rady ,ale to Ty jesteś mamą i Ty wiesz najlepiej czego potrzeba Tosi , a gdy czegoś będziesz potrzebować lub o coś zapytać sama się zwrócisz do nich o pomoc niech pozwolą Tobie się cieszyć macierzyństwem i podejmować własne decyzje
Cytat:
Napisane przez Kocuraska Pokaż wiadomość
Hej, przyznam że nie czytałam całości bo jest tego strasznie dużo.
Chciałabym pofarbować włosy odcieniem Stockholm, ma bardzo duzo pozytywnych opinii.
Obecny kolor włosów to troszkę pasemek blond które są zle zrobione, bo żółte a reszta to w zasadzie ciemny blond poziom 6 czy 7.

I pytanie do Was, czy nie wyjdą żółte? Włosy mam krótkie.
D fryzjerów z blondem nie mam zaufania, a nie chce używać rozjaśniacza, czy warto ryzykować?
jest o tym bardzo dużo na necie wystarczy wpisać stockholm i wyskoczy Ci wszystko co znim związane
my nie możemy zagwarantować Ci , że wyjdzie ok... każdy włos jest inny
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 22:43   #4049
ChmurkaZT
Przyczajenie
 
Avatar ChmurkaZT
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

To tak zeby bylo weselej to dodam ze i ja mam jakis kiepski czas... Generalnie wszystko ok ale sama ze soba nie umiem dojsc do ladu, chyba po ciazy nie czuje sie soba, doslownie jakbym stracila kontrole nad wlasnym zyciem
W dodatku wszyscy by najchetniej decydowali za mnie o Tosi. Poczawszy od tego w co ja ubrac, o ktorej wyjsc na spacer i wiele innych, moj poziom irytacji siega zenitu i mam ochote zabrac Toske i uciec z nia gdzies od wszystkich, nawet od TZ


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bardzo dobrze Cię rozumiem. Jak moja Tereska się urodziła to miałam wrażenie, że niektórzy traktują mnie jak jakąś małolate, która nie umie się zająć własnym dzieckiem... a potem "uszczęśliwianie" urankami.. "bo taki ładny płaszczyk, nie mogłam nie kupić"...
No ale trochę ostrzejszych słów poleciało, trochę obrazy było i teraz już wszyscy wiedzą, że moim dzieciom ciuchy wybieram ja
...a przy drugim dziecku to już gładko poszło. Zresztą to jest chyba syndrom pierwszego dziecka w rodzinie od dłuższego czasu
Moja Tereska ma aktualne 2,5 roku, a Hubert rok

asiabb1983, morelle dzięki za podpowiedzi.
Trochę boję się poziomu 11 czy 12.. "jasność" moich długości teraz to taki max, jak będą jaśniejsze to zamienię się w trupa przy mojej karnacji
Gdybym dała 12/16 koleston na odrost to co z długościami, żeby nie było szaro i za jasno? A z alfaparfu 11-tki wychodzą dziewczynom pięknie, ale jak dla mnie już za biało...

Bunny, jesteś dla mnie ogromnym autorytetem i znasz dobrze te farby - jeśli mogłabyś spojrzeć na te moje kudły i coś doradzić to będę bardzo wdzięczna.

Edytowane przez ChmurkaZT
Czas edycji: 2014-04-11 o 22:48
ChmurkaZT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 23:25   #4050
justynka7722
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam.
Jestem tu świeża chce przejść z mojego już spranego kolorku na taki http://fasterbetternicer.blogspot.co...xcellence.html myślałam żeby zrobić kąpiel rozjaśniającą z rozjaśniaczem joanny do pasemek a później położyć excellence crème 9.1 bardzo jasny blond popielaty myślicie że wyjdzie? a może macie jakieś inne cenne rady? dołączam zdjęcie obecnego kolorku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00764.jpg (66,3 KB, 6 załadowań)
justynka7722 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.