Pomocy!!! Moja dziewczyna ma manie solarium!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-19, 19:02   #31
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Pomocy!!! Moja dziewczyna ma manie solarium!!!

Cytat:
Napisane przez blazej2209 Pokaż wiadomość
Dobre Sweet Dziekuje ci. Też tak myślałem ,żeby coś podobnego powiedzieć bo to prawda

Proszę bardzo
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 08:12   #32
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Pomocy!!! Moja dziewczyna ma manie solarium!!!

niestety od solarium latwo sie uzaleznic... pryjal sie kanon piekna opalonego ciala chodz czesciowo juz to zanika i dobrze!!

skorzystanie z solarium w wyjatkowych sytuacjach dwa razy do roku krzywdy nie zrobi mowa o ( slubie, sylwester bankiet)
ale korzystanie dlugo spowoduje duze szkody uswiadamiac na ten temat nie trzeba byl juz taki watek

co mozesz zrobic??
ciezka sprawa nie znam twojej dziewczyny...
mysle ze mozesz jej dac do zasugierowania ze podoba ci sie bardziej nie opalona niz opalona... mozesz delikatnie idac ulica wskazac jak ladnie tej pani jak ma jasna cere
moze dziewczyna zrozumie aluzje i przestanie chodzic...

a jesli nie niestety poki sama nie zrozumie nikt jej nie zmusi...

ja np smaruje sie balsame brązujacym ziajii moja opalenizna nie jest ciemna jak po solarium ale pieknie sie mieni skora i daje lekki odcien opalenizny do tego twarz po prostu lekko pudruje pudrem brązujacym i nie wygladam bladzioch ale tez nie smarzona frytka

na prawde czasem warto chwile sie pomeczyc niz isc na latwizne i zniszczyc przy tym skóre
mozesz kupci np jej balsam brązujacy jakis zestaw od tak w prezencie... i powiedziec ze teraz slyszales ze jest moda na takie balsamy a to zdrowsze niz solarium i skora sie ladnie mieni moze zacznie stosowac solarium potrzebne nie bedzie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 10:35   #33
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Pomocy!!! Moja dziewczyna ma manie solarium!!!

ehhhh znam to skądś... samej żal mi kaski na solarium i chodze tam może raz na miesiąc, dwa, trzy... ale mam koleżanki co non stop karnety muszą mieć. Im po prostu wydaje się, że wciąż są blade, widzą się na codzień i nie dostrzegają swojej opalenizny!! myślę, że stąd się bierze to uzależnienie... Nie wiem doprawdy co Ci poradzić... niektorym laskom wydaje się, że solarka jest zbawienna dla skóry, wysusza pryszcze i daje jej zdrowy wygląd. Mogę powiedzieć "porozmawiaj z nimi, itepe." ale sama wiem, że moim oleżankom ani ja, ani ich faceci nie przemówili do rozsądku, także pozostaje mieć nadzieję, że same się otrząsną z tego..
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:40   #34
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Pomocy!!! Moja dziewczyna ma manie solarium!!!

Muszę się przyznać, że kiedyś też tak miałam, ale nie od solarium, tylko od słońca i oczywiście występowało to tylko latem. Nie raz moja skóra była czerwona jak burak, z bąblami, nie mogłam spać po nocach z bólu. Na samą myśl o tym przechodzą mi ciarki, jak mogłam być taka głupia. Gdy znikało zaczerwienie i pokrzywka moja skóra była brązowa i wszyscy się mną zachwycali. Dodam, że moje włosy mają kolor blond, oczy są niebiesko-szare a skóra jasna z dużą ilością piegów. Opalenizna i tak znikała po lecie i byłam znowu blada . A latem obowiązkowo kilka godzin na słońcu każdego słonecznego dnia. Od kilku lat unikam jednak słońca.Na początku dlatego, że leczyłam trądzik u dermatologa i nie mogłam wychodzić na słońce. Potem przestałam brać leki... a na słońce dalej nie wychodziłam . Moja skóra od kilku lat jest jasna a kiedy chcę funduję sobie balsam brązujący, który delikatnie przyciemnia skórę i wygląda jak moja naturalna opalenizna . Umiem podkreślać jasną cerę odpowiednim makijażem i strojem


Co do Twojej dziewczyny- faktycznie ciężki przypadek . Powiedz jej, że bardzo podoba Ci się jasna karnacja, taką jaką ma naturalnie. Powiedz, że solarium jest bardzo szkodliwe i od tego będzie mieć skórę zniszczoną, pokrytą zmarszczkami a na pewno nie chciałaby tak wyglądać za kilka lat. Jeśli już chce być opalona to wybierzcie się do sklepu po balsam bazujący np. Dove. Ma drobinki, dzięki którym skóra będzie ładnie rozświetlona Powiedz, że jasna skóra wygląda ładnie w połączeniu z odpowiednim ubiorem i makijażem i może być w związku z tym wielkim atutem Nie warto na siłę zmieniać swojego wyglądu z osóbki z jasną karnacją na mulatkę bo otrzyma się zawsze sztuczny efekt.


Tak w ogóle to muszę powiedzieć, że jesteś bardzo mądrym chłopakiem Cieszę się, że są jeszcze faceci, którym podobają się kobiety z jasną karnacją
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 14:30   #35
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: Pomocy!!! Moja dziewczyna ma manie solarium!!!

Dla mnie po prostu takie opalanie sie dla szpanu mija się z celem i wyglada kiczowato jak w tych roznych filmach. A dziewczyne sie kocha za to ,ze jest a nie za to ,że jest np. spalona jak frytka.
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 15:43   #36
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Pomocy!!! Moja dziewczyna ma manie solarium!!!

Jeśli dziewczyna jest mądra,a nie wiem ile czasu już chodzi na solarium regularnie...to lepiej niż tłumaczenia pomoże wizyta u dermatologa który za pomoca takiej jakby "lupy" pokaże Twojej dziewczynie jej skórę a skóre osoby która unika słonca...zapewniam widok jest szokujący i tylko dokładnie mozna zobaczyc to w ten sposób.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.