100 dni z ewą chodakowską! :) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-22, 13:48   #4981
iDasza
Przyczajenie
 
Avatar iDasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: z Katowic
Wiadomości: 7
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Mi się udało w sobotę zrobić Skalpel i 10 minut Booty Shaking z Tiffany. Wczoraj to powtórzyłam Dziś zrobie coś na ręce, bo tak mnie łamie w krzyżu .. mam nadzieje, że mi przejdzie :/ aż schylać się nie mogę, bo mam uczucie że mnie coś szczyknie
Polecacie jakieś ćwiczenia na ręce bez angażowania w to zbytnio kręgosłupa ?
Ciężarków nie mam..
iDasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 14:41   #4982
malotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 57
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Popytajka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanko do "większych" dziewczyn, które już jakiś czas ćwiczą - mianowicie nie macie problemu z rozrostem mięśni? Uda, łydki? Poczytałam trochę więcej o Skalpelu, Turbo i Killerze i niektórzy wypowiadają się własnie w tonie, że nastąpił niechciany rozrost mięśni na udach i łydkach.

Jak to z Wami jest?
Teoretycznie rozrost mięśni NIE jest możliwy bez super-restrykcyjnej diety, a ćwiczenia Chodakowskiej to jedne z prostszych jakie można znaleźć, także szczerze wątpię w "rozrost", a już na pewno nie po 2, 3 miesiącach...
W praktyce widzę że podczas ćwiczeń coś pracuje - wcześniej jak ćwiczyłam to moje uda wyglądały jak wielkie bułki. Teraz dalej są wielkie, ale jednak jak je napnę to cośtam widać. Przy czym w obwodach ZMALAŁY, nie urosły.
malotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 16:54   #4983
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez kessik Pokaż wiadomość
takie treningi siłowe na przemian z aerobowymi są dobre dla każdego, ja dopiero tak łącząc (dzień treningu siłowego/dzień treningu aerobowego) jakieś konkretne efekty zobaczyłam. Robisz mniej pompek bo masz słabsze ramiona, ręce. Ćwiczenia są takie same dla kobiet i mężczyzn tylko różni je obciążenie.


To fakt, ale z innym obciazeniem kazdy je robi, zwlaszcza mezczyzni.

To fakt, ale wiekszosc facetow nie jest za aerobami, zas my zazwyczaj nie jestesmy za silowymi.

Poza tym, faceci zrobia rzezbe bez aerobow, my niekoniecznie

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Popytajka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanko do "większych" dziewczyn, które już jakiś czas ćwiczą - mianowicie nie macie problemu z rozrostem mięśni? Uda, łydki? Poczytałam trochę więcej o Skalpelu, Turbo i Killerze i niektórzy wypowiadają się własnie w tonie, że nastąpił niechciany rozrost mięśni na udach i łydkach.

Jak to z Wami jest?
Zeby Ci sie rozrosly to trzeba miesiecy ciezkiej pracy. Fakt, mi najpierw zniknal cellulit, zas nastepnie napiely sie nogi i lydki i nie sa juz flakami. Czy w cm ubylo? -Tak, na poczatku stracilam do 3 cm, jednak teraz wlasnie ze wzgledu na "zbicie" dostalam cm wiecej, ale bez przesady roznicy nie widac... Tylko, widac ladnie wyrzezbione nogi.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez iDasza Pokaż wiadomość
Mi się udało w sobotę zrobić Skalpel i 10 minut Booty Shaking z Tiffany. Wczoraj to powtórzyłam Dziś zrobie coś na ręce, bo tak mnie łamie w krzyżu .. mam nadzieje, że mi przejdzie :/ aż schylać się nie mogę, bo mam uczucie że mnie coś szczyknie
Polecacie jakieś ćwiczenia na ręce bez angażowania w to zbytnio kręgosłupa ?
Ciężarków nie mam..
Od boczkow Tiffani
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 17:02   #4984
iDasza
Przyczajenie
 
Avatar iDasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: z Katowic
Wiadomości: 7
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

A ja je tak polubiłam ....
iDasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 18:50   #4985
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziewczyny gubię się w tych skalpelach. Proszę powiedzcie czy skalpel II to ten trwający niecałe 30 min z krzesłem? Są jeszcze jakieś dwa rodzaje?
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 21:12   #4986
malotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 57
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Tak, skalpel 2 to jest z krzesłem. Jedynka jest taka dość leżana i spokojna. Jest jeszcze skalpel wyzwanie, moim zdaniem najlepszy z tych trzech

tapnięte nexem na kolanie
malotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 06:59   #4987
kessik
Raczkowanie
 
Avatar kessik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Socho
Wiadomości: 224
GG do kessik
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Popytajka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanko do "większych" dziewczyn, które już jakiś czas ćwiczą - mianowicie nie macie problemu z rozrostem mięśni? Uda, łydki? Poczytałam trochę więcej o Skalpelu, Turbo i Killerze i niektórzy wypowiadają się własnie w tonie, że nastąpił niechciany rozrost mięśni na udach i łydkach.

Jak to z Wami jest?
tak jak pisały dziewczyny budowa (rozrost) mięśni nie jest możliwy w 2-3 miesiące to bardzo długi i trudny proces. Mięśnie nie lubią rosnąć, cały czas trzeba je do tego zmuszać bardzo wymagającym (z dużymi obciążeniami) treningiem siłowym i do tego trzeba je karmić (dieta o wysokim plusie kalorycznym), a i jeszcze mięśnie wolą testosteron . Na diecie o ujemnym bilansie kalorycznym i niskim białku mięśnie nie urosną. Jak ćwiczysz staną się silniejsze, smuklejsze, bardziej widoczne bo tkanka tłuszczowa zniknie.
Jak by tak łatwo było mięśnie dostać to wszyscy by jak modele fitness wyglądali

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gubię się w tych skalpelach. Proszę powiedzcie czy skalpel II to ten trwający niecałe 30 min z krzesłem? Są jeszcze jakieś dwa rodzaje?
jak zaczynasz dopiero to spróbuj się ze skalpelem lub skalpelem II, wyzwanie jest trudniejszy
__________________
and nothing else matters
kessik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 11:16   #4988
iDasza
Przyczajenie
 
Avatar iDasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: z Katowic
Wiadomości: 7
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Melduje Skalpel Wyzwanie ( pierwszy raz go robiłam i jest świetny!) i 14 minutowe ABS na mięśnie brzuszka Lece pod prysznic Faktycznie muszę przyznać że jestem bardziej zmachana po Wyzwaniu niż po I
iDasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 18:39   #4989
10september
Raczkowanie
 
Avatar 10september
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Polska wschodnia
Wiadomości: 269
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja dzisiaj wykonałam Skalpel 2 + ABS brzuch. Jestem zadowolona, ale jakoś nie miałam sił go robić.
__________________
15. VII. 2013r - zaczęłam ćwiczyć
01.III.2014r - zaczęłam zdrowo się odżywiać

Dzięki temu schudłam:
60kg -> 48kg
10september jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:08   #4990
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Popytajka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanko do "większych" dziewczyn, które już jakiś czas ćwiczą - mianowicie nie macie problemu z rozrostem mięśni? Uda, łydki? Poczytałam trochę więcej o Skalpelu, Turbo i Killerze i niektórzy wypowiadają się własnie w tonie, że nastąpił niechciany rozrost mięśni na udach i łydkach.

Jak to z Wami jest?
Ja ćwiczę dopiero trzeci miesiąc, ale u mnie póki co jedyny "problem" - a w zasadzie super zaleta - tych ćwiczeń to mniejszy tłuszczyk tu i ówdzie. Nie wiem jak jest po dłuższym okresie ćwiczeń.
Dzisiaj mogę zameldować Killera i mega dołek po spoglądaniu na wagę i w lustro. Waga stoi w miejscu, a w lustrze widzę niestety mega grubasa - tak tak wiem. Myśl pozytywnie - uwierzcie staram się

Cel na kolejny miesiąc: upragniona 6 z przodu do 19 maja
__________________
.
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 07:22   #4991
Popytajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Powiem tak - jeszcze w marcu było u mnie 96 kg! Dzisiaj rano 90,8 kg - mój cel to 8 z przodu jeszcze w kwietniu
Dzisiaj rano zrobiłam rozgrzewkę z Mel B, skalpela Ewy i rozciąganie z Mel B.
Rozciąganie jest super!

Kamycek - po 3 miesiącach dziewczyny już świetne efekty prezentują - może masz skrzywiony obraz siebie w lustrze? Na pewno zrobiłaś dużo dla ciała i po 3 miesiącach na bank to widać
Popytajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 07:23   #4992
kessik
Raczkowanie
 
Avatar kessik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Socho
Wiadomości: 224
GG do kessik
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Kamycek zmień coś w diecie jak nie widzisz żadnych postępów zwykle pomaga.

Ja wczoraj skalpela zwykłego zrobiłam dawno tego nie ćwiczyłam to i nawet fajnie się ćwiczyło
Dziś robię trening z piłką, mam nadzieje że zdążę bo nam napięty grafik
__________________
and nothing else matters
kessik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:08   #4993
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez kessik Pokaż wiadomość
Kamycek zmień coś w diecie jak nie widzisz żadnych postępów zwykle pomaga.
Jestem podobnego zdania Kamycku nie załamuj się, masz fajny duży spadek a waga stanęła pewnie tylko na chwilę. Być może organizm się jakoś broni przed utrata tego tłuszczyku jaki udało mu się zmagazynować i dlatego tak jest. Przetrwanie kryzysu na pewno baaaardzo się opłaci. Także głowa do góry i ćwiczymy dalej

A ja melduję się po Świętach. W Święta nie ćwiczyłam nic, ale zaliczyłam za to 2h spacer, więc zawsze coś Jadłam oczywiście świątecznie, raczej nie dietetycznie No ale ciężko się oprzeć jak tyle pyszności na stole i każdy mówi jakie to pyszne i namawia... Wiadomo jak to się kończy

Poświątecznie poćwiczyłam dopiero we wtorek - skalpel (oj... niełatwo było, czułam się jakaś taka strasznie ociężała)

Wczoraj bardzo delikatnie, bo tylko rozgrzewka z mel B, boczki Tiffany i 5 min brzuch i 5 min nogi

Dzisiaj mam zamiar zrobić skalpel, a później może jakieś 20min cardio. Zobaczymy czy dam radę
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:25   #4994
izkaa84
Raczkowanie
 
Avatar izkaa84
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 162
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

a u mnie coraz mniejsze zakwasy
__________________
"Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy" - mój blog: skuteczneodzywianie.pl. Zobacz w jaki sposób udało mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę
izkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 18:34   #4995
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Popytajka Pokaż wiadomość
Powiem tak - jeszcze w marcu było u mnie 96 kg! Dzisiaj rano 90,8 kg - mój cel to 8 z przodu jeszcze w kwietniu
Dzisiaj rano zrobiłam rozgrzewkę z Mel B, skalpela Ewy i rozciąganie z Mel B.
Rozciąganie jest super!

Kamycek - po 3 miesiącach dziewczyny już świetne efekty prezentują - może masz skrzywiony obraz siebie w lustrze? Na pewno zrobiłaś dużo dla ciała i po 3 miesiącach na bank to widać
Przyznaję - widać dzisiaj zmieściłam się w sukienkę o rozmiarze 38 fakt w literkę A, do kolan ale bardzo się ucieszyłam z tego rozmiaru

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez prunelka Pokaż wiadomość
Jestem podobnego zdania Kamycku nie załamuj się, masz fajny duży spadek a waga stanęła pewnie tylko na chwilę. Być może organizm się jakoś broni przed utrata tego tłuszczyku jaki udało mu się zmagazynować i dlatego tak jest. Przetrwanie kryzysu na pewno baaaardzo się opłaci. Także głowa do góry i ćwiczymy dalej

A ja melduję się po Świętach. W Święta nie ćwiczyłam nic, ale zaliczyłam za to 2h spacer, więc zawsze coś Jadłam oczywiście świątecznie, raczej nie dietetycznie No ale ciężko się oprzeć jak tyle pyszności na stole i każdy mówi jakie to pyszne i namawia... Wiadomo jak to się kończy

Poświątecznie poćwiczyłam dopiero we wtorek - skalpel (oj... niełatwo było, czułam się jakaś taka strasznie ociężała)

Wczoraj bardzo delikatnie, bo tylko rozgrzewka z mel B, boczki Tiffany i 5 min brzuch i 5 min nogi

Dzisiaj mam zamiar zrobić skalpel, a później może jakieś 20min cardio. Zobaczymy czy dam radę
Rzeczywiście może za bardzo się tym stresuję, dietę trochę zmieniłam jem więcej warzyw i mniej nabiału - doszłam do momentu kiedy nie mogę patrzeć na jogurty :P.

Wczoraj przeanalizowałam częstotliwość ćwiczeń. Ostatnio ćwiczyłam co drugi dzień rożne treningi, poza tym w święta owszem ćwiczyłam, ale pofolgowałam sobie z jedzonkiem. W sumie to nie jest jakoś super źle więc chyba należy uszy podnieść do góry i dalej ćwiczyć - apropos właśnie zaczynam Killera

Dziewczyny Dziękuję za wsparcie

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Melduję Killera
__________________
.
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 18:45   #4996
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
Przyznaję - widać dzisiaj zmieściłam się w sukienkę o rozmiarze 38 fakt w literkę A, do kolan ale bardzo się ucieszyłam z tego rozmiaru

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------



Rzeczywiście może za bardzo się tym stresuję, dietę trochę zmieniłam jem więcej warzyw i mniej nabiału - doszłam do momentu kiedy nie mogę patrzeć na jogurty :P.

Wczoraj przeanalizowałam częstotliwość ćwiczeń. Ostatnio ćwiczyłam co drugi dzień rożne treningi, poza tym w święta owszem ćwiczyłam, ale pofolgowałam sobie z jedzonkiem. W sumie to nie jest jakoś super źle więc chyba należy uszy podnieść do góry i dalej ćwiczyć - apropos właśnie zaczynam Killera

Dziewczyny Dziękuję za wsparcie

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Melduję Killera
Sorry, ale sprowadze Cie chyba troche na ziemie. Rozmiar to nie wszystko nie sugeruj sie moze nim, bo rozmiarowki sa rozne. Ostatnio bardzo czesto zawyzone, bo jakos nie wierze, ze moge spokojnie kupywac rozmiar 34, bo to w zyciu w prawdziwe 34 bym nie weszla. Czasem nawet zdarza sie, ze wow musialam kupic marynarke rozmiar 46, gdzie z tym rozmiarem mialam stycznosc wazac 30 kg wiecej, a wiec to chyba takie troche glupie. Jednak jesli Cie motywuje...
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 18:53   #4997
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Sorry, ale sprowadze Cie chyba troche na ziemie. Rozmiar to nie wszystko nie sugeruj sie moze nim, bo rozmiarowki sa rozne. Ostatnio bardzo czesto zawyzone, bo jakos nie wierze, ze moge spokojnie kupywac rozmiar 34, bo to w zyciu w prawdziwe 34 bym nie weszla. Czasem nawet zdarza sie, ze wow musialam kupic marynarke rozmiar 46, gdzie z tym rozmiarem mialam stycznosc wazac 30 kg wiecej, a wiec to chyba takie troche glupie. Jednak jesli Cie motywuje...
A z tym to prawda. Moim standardowym rozmiarem jest 38/40. Standardowo w rozmiarach literówkowych jest to M. Co nie znaczy, że nie mam ciuchów i w rozmiarze S i rozmiarze L. Tak samo mam całą gamę od rozmiaru 36, 38, 40 a nawet mam płaszczyk w rozmiarze 42, który tak naprawdę, ma co najwyżej rozmiar 40
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 20:46   #4998
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
A z tym to prawda. Moim standardowym rozmiarem jest 38/40. Standardowo w rozmiarach literówkowych jest to M. Co nie znaczy, że nie mam ciuchów i w rozmiarze S i rozmiarze L. Tak samo mam całą gamę od rozmiaru 36, 38, 40 a nawet mam płaszczyk w rozmiarze 42, który tak naprawdę, ma co najwyżej rozmiar 40
No ok, wiem że tak jest niemniej jednak mnie to ucieszyło tym bardziej że ekspedientka podając mi tą sukienkę wątpiła że się zmieszczę ... No dobrze mniejsza z tym :P

Dodatkowa aktywność: rowerem do pracy i z pracy - wczoraj również
__________________
.
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 06:35   #4999
farbowana26
Raczkowanie
 
Avatar farbowana26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Przemysl
Wiadomości: 325
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

kamycek,zazdroszcze pogody ,mój rower jeszcze nieodpalony choc dostałam rekawiczki na rower od męza i wymarzony plecak na rower w kwiatywazyłam sie po prawie 2 mies nie wazenia -stoję i jest ok
farbowana26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 06:45   #5000
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

A ja melduję skalpel wczoraj wieczorkiem. To już mój 4 skalpel Dalej napocę się przy nim i nasapię, ale już jest zdecydowanie lżej niż na początku. Miałam jeszcze poćwiczyć cardio, ale za późno się do ćwiczeń zabrałam i już było po 24 jak skończyłam, więc cardio już sobie darowałam.
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 08:38   #5001
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez prunelka Pokaż wiadomość
A ja melduję skalpel wczoraj wieczorkiem. To już mój 4 skalpel Dalej napocę się przy nim i nasapię, ale już jest zdecydowanie lżej niż na początku. Miałam jeszcze poćwiczyć cardio, ale za późno się do ćwiczeń zabrałam i już było po 24 jak skończyłam, więc cardio już sobie darowałam.

za trening! Tym bardziej, że o takiej porze. Podziwiam zawzięcie.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 10:38   #5002
Elizasz
Raczkowanie
 
Avatar Elizasz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 273
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Witam
Wszystkim walczącym z kg polecam poczytać o poście Daniela i diecie Ewy Dąbrowskiej. Warto przeprowadzić taką kurację, uwierzcie mi!
Jestem po 4 tygodniach tej diety, schudłam 6 kg (dla mnie to trochę za dużo, bo jestem szczupła), zniknął mi cellulit z ud i pośladków, zgubiłam w sumie 31 cm, z tego 12 na brzuchu, mam mega energię i masę sił do ćwiczeń. Przedtem regularnie ćwiczyłam, biegałam, ale nie udało mi się pozbyć cellulitu ani fałdy z brzucha po 2 ciązach. Udało się to dopiero po 4 tygodniach na diecie OW. Mamy wiosnę i coraz więej warzyw i owoców, naprawdę polecam ten post, bo sama się przekonałam, że działa!
Elizasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 11:55   #5003
iDasza
Przyczajenie
 
Avatar iDasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: z Katowic
Wiadomości: 7
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja wczoraj po pracy zrobiłam Skalpel II i ABS brzuch Byłam z siebie dumna ale miałam straszne problemy ze wstawaniem z krzesła na jednej nodze... musiałam podeprzeć się drugą nogą. A jak u Was ? No i czuje pośladki po Wyzwaniu Krzyż mnie powoli przestaje boleć i mam nadzieje wrócić do boczków z Tiffany już w ten weekend Wczoraj się ważyłam i nie jestem zachwycona 0,7 kg więcej niż gdy zaczęłam .. fakt faktem były święta ale nie objadałam się aż tak .. Ehh ..
iDasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 12:15   #5004
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Elizasz Pokaż wiadomość
Witam
Wszystkim walczącym z kg polecam poczytać o poście Daniela i diecie Ewy Dąbrowskiej. Warto przeprowadzić taką kurację, uwierzcie mi!
Jestem po 4 tygodniach tej diety, schudłam 6 kg (dla mnie to trochę za dużo, bo jestem szczupła), zniknął mi cellulit z ud i pośladków, zgubiłam w sumie 31 cm, z tego 12 na brzuchu, mam mega energię i masę sił do ćwiczeń. Przedtem regularnie ćwiczyłam, biegałam, ale nie udało mi się pozbyć cellulitu ani fałdy z brzucha po 2 ciązach. Udało się to dopiero po 4 tygodniach na diecie OW. Mamy wiosnę i coraz więej warzyw i owoców, naprawdę polecam ten post, bo sama się przekonałam, że działa!
A czy ćwiczyłaś w trakcie tej diety? Bo boję się, że na tej diecie nie będzie siły do ćwiczeń a nie umiem żyć bez nich.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

U mnie dzisiaj była Jillian - MASAKRA! Polecam jeśli ktoś się lubi mega spocić. Sczerze, to musiałam robić kulku sekundowe przerwy w niektórych ćwiczeniach (szczególnie w tych w pozycji deski) bo nie dawałam rady ale uśmiech z twarzy nie znikał i kilka razy krzyczałam sama do siebie, że dam radę No i dałam mimo, że nie w takim tempie jak ona ale z czasem będę coraz lepsza bo nie mam zamiaru przestawać Miałam dołożyć na koniec pare minut kardio ale nie miałam już siły.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:10   #5005
Elizasz
Raczkowanie
 
Avatar Elizasz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 273
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

neska tak, w poniedziałki biegam, we wtorki i czwartki mam aerobik (po 2h), a w środy i w piątki ćwiczę w domu. Pierwszy tydzień zwolniłam, bo faktycznie byłam słabsza, ale potem dostałam powera. Z resztą ogólne znużenie i zniechęcenie było jednym z powodów, dla których zdecydowałam się na ten post. I pomogło-energii mam teraz za trzech
Elizasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:03   #5006
Popytajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Melduje rozgrzewka z Mel B, skalpel i rozciąganie z Mel B ...
Miłego weekendu
Popytajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 18:14   #5007
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Brawa za trening Popytajko

A ja wczoraj miałam dzień odpoczynku i nie robiłam nic

A dzisiaj miałam zrobić skalpel, ale nie zrobiłam Poszłam za to pierwszy raz od dwóch lat pobiegać I jak wyszłam z domu tak wróciłam po 31 minutach, ale przez ten czas non stop truchtałam, nie zatrzymałam się ani razu Łącznie zrobiłam 4,4km (tak mi pokazuje endomondo) więc chyba nie jest ze mną tak najgorzej
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 19:43   #5008
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez prunelka Pokaż wiadomość
Brawa za trening Popytajko

A ja wczoraj miałam dzień odpoczynku i nie robiłam nic

A dzisiaj miałam zrobić skalpel, ale nie zrobiłam Poszłam za to pierwszy raz od dwóch lat pobiegać I jak wyszłam z domu tak wróciłam po 31 minutach, ale przez ten czas non stop truchtałam, nie zatrzymałam się ani razu Łącznie zrobiłam 4,4km (tak mi pokazuje endomondo) więc chyba nie jest ze mną tak najgorzej
Myślę, że jak na pierwszy raz po tak długiej przerwie to jest dobrze, a nawet bardzo dobrze!

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Elizasz Pokaż wiadomość
neska tak, w poniedziałki biegam, we wtorki i czwartki mam aerobik (po 2h), a w środy i w piątki ćwiczę w domu. Pierwszy tydzień zwolniłam, bo faktycznie byłam słabsza, ale potem dostałam powera. Z resztą ogólne znużenie i zniechęcenie było jednym z powodów, dla których zdecydowałam się na ten post. I pomogło-energii mam teraz za trzech
Cieszę się. Też bym chciała wytrwać w takim poście ale nie potrafię, już kilka razy zaczynałam i w pierwszym dniu odpuszczałam. Poza tym boję się, że taki post przywróci mi ED a trochę ich w życiu przeszłam. Ale zazdroszczę silnej woli :P

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

U mnie dzisiaj było to:

https://www.youtube.com/watch?v=ZkMCetgP6oY

+ wcześniej 1h spaceru.

Treningi siłowe odpuszczam bo bolą mnie plecy i nie chcę ich bardziej przeciążać, także na razie robię same kardio, głównie bieganie i rower.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 08:30   #5009
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

witajcie, jestem świeżo upieczoną mamą i przymierzam się żeby do was dołączyć. wczoraj - miesiąc od porodu - powróciłam do ćwiczeń. w czasie ciąży ćwiczyłam rzadko (pilates, joga) i kondycja całkiem mi siadła. zaczęłam delikatnie30 day shred Jillian Michaels, ale nie chciałabym codziennie ćwiczyć tego samego. 100 dni z chodakowską na pewno by mi dobrze zrobiło

dziś moje pierwsze podejście do skalpela. trzymacie kciuki.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 12:17   #5010
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

skalpel to świetny program
__________________
PiYo

Edytowane przez fubowa
Czas edycji: 2014-05-01 o 16:52
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.