Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-27, 22:52   #1531
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

ja zakupiłam revalid, będę 3 miesiące się suplementować, zmierzę długość i zobaczymy ile w tym czasie śmigną mi włoski
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:33   #1532
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Przetestowałam odżywkę Garnier AiK , nie było to tylko kilkukrotne nałożenia, ale miesieczna pielęgnacja i jestem pewna, że ona mi moim kręconym włosom nie służy. Przede wszytski mam po niej mniejszy skręt i włosy mi sie pusza, a na drugi dzień przetłuszczaja mi się bardzije niż po innych odzywkach. Jestem tym bardzo zdziwiona.
Kascysko podpowiesz mi moze co moze w jej składzie mi szkodzić. Tobie ta odżywka podpasowala?
Bardziej byłam juz zadowolona z alterry z granatem, chociaż ona ma w składzie alkohol. Tearz mam tez ISANę do włosów kręconych, ale wydaje mi się, ze ona jest troche za słaba.

Z moich innych obserwacji śmiem twierdzić, ze szampon pokrzywowy GP podczas stosowania przy myciu skalpu powoduje u mnie większe wypadanie włosów, źle się nim myje, bo włosy staja się szorstkie i wydaje mi się, ze wtedy pocieranie ich opuszkami palców powoduje ich wyrywanie.
__________________


Edytowane przez kolanka
Czas edycji: 2014-04-28 o 09:36
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:45   #1533
cpp
Rozeznanie
 
Avatar cpp
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 973
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Mnie Garnier AiK również nie służył i mam podobne problemy z włosami, więc też chętnie się dowiem
cpp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:23   #1534
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Gdyby ktoś mówił, że Jantar z nowym składem nie działa, to niech przekaże to bejbikom, które mi po nim wyrosły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1891.jpg (21,9 KB, 31 załadowań)
daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:30   #1535
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Gdyby ktoś mówił, że Jantar z nowym składem nie działa, to niech przekaże to bejbikom, które mi po nim wyrosły
Jakie słodkie Też ją mam tylko muszę najpierw zużyć wodę brzozową, którą mam w atomizerze żeby potem przelać tam Jantar
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 11:09   #1536
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Przetestowałam odżywkę Garnier AiK , nie było to tylko kilkukrotne nałożenia, ale miesieczna pielęgnacja i jestem pewna, że ona mi moim kręconym włosom nie służy. Przede wszytski mam po niej mniejszy skręt i włosy mi sie pusza, a na drugi dzień przetłuszczaja mi się bardzije niż po innych odzywkach. Jestem tym bardzo zdziwiona.
Kascysko podpowiesz mi moze co moze w jej składzie mi szkodzić. Tobie ta odżywka podpasowala?
Bardziej byłam juz zadowolona z alterry z granatem, chociaż ona ma w składzie alkohol. Tearz mam tez ISANę do włosów kręconych, ale wydaje mi się, ze ona jest troche za słaba.
Masło shea(karite) może Cię puszyć, poza tym jest to produkt dość ciężki, więc być może Cię obciąża. Moich włosów nie da się spuszyć inaczej niż wiatrem/czesaniem, więc u mnie sprawdzała się całkiem w porządku. Obawiam się jednak, że obecnie obciążyłaby mnie koncertowo

Pochwalę się Wam - znalazłam się po raz pierwszy w złotej 50tce zestawienia polskich blogów urodowych
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 11:13   #1537
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Włosowa aktualizacja jako że miałam GHD
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 12:18   #1538
evillcat
Raczkowanie
 
Avatar evillcat
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 100
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;46212610]Włosowa aktualizacja jako że miałam GHD [/QUOTE]


piękne!! te fale to naturalne czy stylizacja?
evillcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 12:28   #1539
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Masło shea(karite) może Cię puszyć, poza tym jest to produkt dość ciężki, więc być może Cię obciąża. Moich włosów nie da się spuszyć inaczej niż wiatrem/czesaniem, więc u mnie sprawdzała się całkiem w porządku. Obawiam się jednak, że obecnie obciążyłaby mnie koncertowo

Pochwalę się Wam - znalazłam się po raz pierwszy w złotej 50tce zestawienia polskich blogów urodowych
Gratulacje z okazji wejscia na liste .
Też tak właśnie sobie podejrzewałam to masło shea, bo wcześniej raz kremowałam włosy balsamem i też nie byłam zadowolona.
Zastanawiam się jak ją zużyć? Stosować na pierwsze O? Tez może jeszcze powodować puszenie? Albo odzywka do włosow golic nogi hihi ostanio czytalam jakiś artykuł jak zużyć kosmetyki które nam nie podpasowały .

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;46212610]Włosowa aktualizacja jako że miałam GHD [/QUOTE]
Rozmarzyłam się
__________________

kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 13:08   #1540
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Ale ładne włoski
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 13:51   #1541
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;46212610]Włosowa aktualizacja jako że miałam GHD [/QUOTE]

Idealne fale

Dziś jest mój szczęśliwy dzień Zaliczyłam na 4,5 kolokwium, którego się okropnie bałam, potem poszłam do Rossmanna, chcąc kupić małe plastikowe buteleczki, o których myślę już od tygodnia i wygrzebałam z samego końca akurat dwie ostatnie Teraz będę się bawić w czarownicę i mieszać co się da
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 14:42   #1542
lysy_anek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 30
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Hej dziewczyny,
mam małe pytanie Otóż niedawno w moim mieście można było sobie obejrzeć włosy pod mikroskopem wiec oczywiście jako włosomaniaczka skusiłam się. Włosy na długości wyszły mi ładne ale baby hair okazały się być porozdwajane Pani która obsługiwała to stanowisko poleciła mi korzystanie co któreś mycie z szamponu z silikonami aby zabezpieczyć te włosy i nie obciążyć ich. Jakakolwiek odżywka położona na całą długość włosów obciąża mi je bardzo mocno. Po umyciu szamponem glisskur ultimate rapair (czarny)-tylko taki miałam w domu włosy nie obciążyły się. Ale czy faktycznie korzystanie z takiego szamponu co jakiś czas może zabezpieczyć baby hair przed rozdwajaniem się?
lysy_anek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 17:13   #1543
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Hej

Długo nic nie pisałam w wątkach dla włosomaniaczek, ale przeglądam je i cały czas dbam o włosy. Teraz mam za ramiona podcięte prawie na prosto i jestem zadowolona. Włosy mam bardzo zdrowe, nawet fryzjerka zawsze chwali, że są takie śliskie i się przesypują przez grzebień, że takie zdrowe. Faktycznie, w dotyku włosy są zawsze mięciutkie i bardzo gładkie, śliskie. Niestety tylko w dotyku. Moje włosy tak się puszą, że w ogóle nie wyglądają na takie zdrowe jakie są. Nie wiem już co mam robić.

Używam olei regularnie, praktycznie przed każdym myciem na kilka godzin. Do mycia głowy używam, Love2Mix z papryczką chili, Facelle i Timotei pure raz na jakiś czas. Z odżywek to Garnier Oleo Repair, Nivea Hair Repair (raz na jakiś czas, jak akurat oleju nie nałożę), z masek obecnie mam Love2Mix regeneracyjną z efektem laminowania i Pillomax regeneracja do włosów jasnych farbowanych.
Rzadko używam Kallosa Latte bo strasznie mnie puszy. Używałam Gliss Kura Oil Nutrive - puszył, maska Planeta Organica toskańska z oliwą z oliwek - przeciętna, odżywka Planeta Organica marokańska - nie robiła nic i tak z większością. Ogólnie maski i odżywki, które podobno są obciążające, mnie nie obciążają i nie ważne ile ton silikonów nałożę to i tak się puszą(chociaż w praktyce wcale nie nakładam ton,tylko uważam). Włosów nie prostuję wcale, czasami dosuszam chłodnym powietrzem, ale często też schną same. Do końcówek używam jedwabiu z Green Pharmacy, b/s tylko Joanna Naturia, ale też nie zawsze. Naturia akurat łatwo puszy bo ma humektanty, ale ogólnie się sprawdza. rozczesuje drewnianym grzebieniem na sucho.

Moje włosy są już naprawdę w tak dobrej kondycji, że mam wrażenie mało im brakuje,żeby były gładką taflą,tylko co to jest? Nie mam pojęcia co robić. Większość rzeczy po prostu albo nie działa, albo puszy, żele lniane itp. Planuję kupić szczotkę jonizującą, ale tez nie mogę cały czas na niej się opierać. Macie jakieś sposoby?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 18:01   #1544
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;46212610]Włosowa aktualizacja jako że miałam GHD [/QUOTE]

o ja idealny skręt
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 18:35   #1545
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Wpadłam na pomysł, żeby może zacząć stosować metodę kubeczkową do mycia włosów bo zużywam hektolitry szamponów, próbując dostać się do skóry głowy (mam bardzo gęste włosy). Próbowałyście? Sprawdza się?
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 20:10   #1546
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez evillcat Pokaż wiadomość
piękne!! te fale to naturalne czy stylizacja?
Zakręcone na gumkę do włosów

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
o ja idealny skręt
Dziękuję

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Idealne fale

Dziś jest mój szczęśliwy dzień Zaliczyłam na 4,5 kolokwium, którego się okropnie bałam, potem poszłam do Rossmanna, chcąc kupić małe plastikowe buteleczki, o których myślę już od tygodnia i wygrzebałam z samego końca akurat dwie ostatnie Teraz będę się bawić w czarownicę i mieszać co się da
Dziękuję Gratuluję zaliczenia kolokwium

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Rozmarzyłam się
Żeby za każdym razem chciały takie wychodzić
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 22:30   #1547
Amanda_O
Raczkowanie
 
Avatar Amanda_O
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Hej! Mogę dołączyć?
Jestem początkującą włosomaniaczką, przeczytałam Wasz wątek i trochę mam mętlik w głowię, zbyt dużo informacji, ale mam nadzieje, że z czasem "ogarnę" co i jak.

Od zawsze nie lubiłam moich włosów, bo były kręcone. Praktycznie cały czas nosiłam je związane. Później zaczęłam prostować (zniszczone, połamane itd.) dopóki nie odkryłam Encanto. Już jestem po drugim zabiegu i jestem mega zadowolona. Włosy są w dużo lepszej kondycji, ale chciałabym o nie jeszcze bardziej zadbać

Produkty, które stosuje:
-Mycie: Szampon Baby Dream - z tego co czytałam wiele z Was jest z niego niezadowolona, natomiast u mnie sprawdza się świetnie i Barwa pokrzywowa- od czasu do czasu
Odżywki: Garnier AiK, Nivea Long Repair i zostało mi jeszcze trochę różowej Artiste z Natury
Maski: Biovax do włosów blond, Kallos Argan i Alterra Granat i aloes
Kremowanie: Isana kakaowa
Olejowanie: Oliwa z oliwek, BDFM, Kokosowy i Jaśminowy (hinduski)
Odżywka b/s: Ziaja intensywna odbudowa
Zabezpieczenie końcówek: Jedwab z GP

Jak na razie mały zbiór kosmetyków. Jak myślicie? Może być, coś dodać, coś ująć?


I na wstępie mam jedno pytanie.
W jakim celu stosujecie olej na skalp? Jak do tej pory nie stosowałam i nie wiem czy powinnam czy nie
Amanda_O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 22:42   #1548
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Hej

Długo nic nie pisałam w wątkach dla włosomaniaczek, ale przeglądam je i cały czas dbam o włosy. Teraz mam za ramiona podcięte prawie na prosto i jestem zadowolona. Włosy mam bardzo zdrowe, nawet fryzjerka zawsze chwali, że są takie śliskie i się przesypują przez grzebień, że takie zdrowe. Faktycznie, w dotyku włosy są zawsze mięciutkie i bardzo gładkie, śliskie. Niestety tylko w dotyku. Moje włosy tak się puszą, że w ogóle nie wyglądają na takie zdrowe jakie są. Nie wiem już co mam robić.

Używam olei regularnie, praktycznie przed każdym myciem na kilka godzin. Do mycia głowy używam, Love2Mix z papryczką chili, Facelle i Timotei pure raz na jakiś czas. Z odżywek to Garnier Oleo Repair, Nivea Hair Repair (raz na jakiś czas, jak akurat oleju nie nałożę), z masek obecnie mam Love2Mix regeneracyjną z efektem laminowania i Pillomax regeneracja do włosów jasnych farbowanych.
Rzadko używam Kallosa Latte bo strasznie mnie puszy. Używałam Gliss Kura Oil Nutrive - puszył, maska Planeta Organica toskańska z oliwą z oliwek - przeciętna, odżywka Planeta Organica marokańska - nie robiła nic i tak z większością. Ogólnie maski i odżywki, które podobno są obciążające, mnie nie obciążają i nie ważne ile ton silikonów nałożę to i tak się puszą(chociaż w praktyce wcale nie nakładam ton,tylko uważam). Włosów nie prostuję wcale, czasami dosuszam chłodnym powietrzem, ale często też schną same. Do końcówek używam jedwabiu z Green Pharmacy, b/s tylko Joanna Naturia, ale też nie zawsze. Naturia akurat łatwo puszy bo ma humektanty, ale ogólnie się sprawdza. rozczesuje drewnianym grzebieniem na sucho.

Moje włosy są już naprawdę w tak dobrej kondycji, że mam wrażenie mało im brakuje,żeby były gładką taflą,tylko co to jest? Nie mam pojęcia co robić. Większość rzeczy po prostu albo nie działa, albo puszy, żele lniane itp. Planuję kupić szczotkę jonizującą, ale tez nie mogę cały czas na niej się opierać. Macie jakieś sposoby?
Zabezpieczenia Ci brakuje.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 23:15   #1549
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez Amanda_O Pokaż wiadomość


I na wstępie mam jedno pytanie.
W jakim celu stosujecie olej na skalp? Jak do tej pory nie stosowałam i nie wiem czy powinnam czy nie
olejek na skalp może służyć stymulacji cebulek włosów, za tym idzie szybszy porost włosów, odpowiednio dobrany olejek pomoże również z walką z łupieżem, nawilży skórę głowy

możesz zacząć pić skrzypokrzywę

Edytowane przez M4rt3czk4_92
Czas edycji: 2014-04-28 o 23:17
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 09:04   #1550
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Amanda O a gdzie fotka Twoich włosów ?
tj dziewczyny napisały stosowanie olejów na skalp wzmacnia cebulki,ja nakładam łopianowy z GP ze skrzypem lub papryką (czerwona nakretka)lub khadi. czesto pojawiaja sie nowe włosy(babyhair),wlosy mniej wypadają bo sa mocniejsze.oleje powoduja szybszy wzrost czasami daje inny olej na skalp a inny na długosc bo niektore (ponoc)zatykaja pory skory głowy.na skalp to daje jak te powyżej a cala reszta jak o. arganowy czy z oliwek daje głównie na długość. ponadto pomagaja wydobyc kolor,ktory staje sie bardziej intenstywny, olejuje juz od sierpnia ub.roku
jak cos zle napisalam to sprostujcie
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 09:49   #1551
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
Amanda O a gdzie fotka Twoich włosów ?
tj dziewczyny napisały stosowanie olejów na skalp wzmacnia cebulki,ja nakładam łopianowy z GP ze skrzypem lub papryką (czerwona nakretka)lub khadi. czesto pojawiaja sie nowe włosy(babyhair),wlosy mniej wypadają bo sa mocniejsze.oleje powoduja szybszy wzrost czasami daje inny olej na skalp a inny na długosc bo niektore (ponoc)zatykaja pory skory głowy.na skalp to daje jak te powyżej a cala reszta jak o. arganowy czy z oliwek daje głównie na długość. ponadto pomagaja wydobyc kolor,ktory staje sie bardziej intenstywny, olejuje juz od sierpnia ub.roku
jak cos zle napisalam to sprostujcie
Dobrze napisałaś

a u mnie dziś SPA ale to za jakieś 3h
nałożę khadi na skalp, a na długość machnę brzozę i pomarańczę od alterry
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 12:48   #1552
Amanda_O
Raczkowanie
 
Avatar Amanda_O
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
olejek na skalp może służyć stymulacji cebulek włosów, za tym idzie szybszy porost włosów, odpowiednio dobrany olejek pomoże również z walką z łupieżem, nawilży skórę głowy

możesz zacząć pić skrzypokrzywę
Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
Amanda O a gdzie fotka Twoich włosów ?
tj dziewczyny napisały stosowanie olejów na skalp wzmacnia cebulki,ja nakładam łopianowy z GP ze skrzypem lub papryką (czerwona nakretka)lub khadi. czesto pojawiaja sie nowe włosy(babyhair),wlosy mniej wypadają bo sa mocniejsze.oleje powoduja szybszy wzrost czasami daje inny olej na skalp a inny na długosc bo niektore (ponoc)zatykaja pory skory głowy.na skalp to daje jak te powyżej a cala reszta jak o. arganowy czy z oliwek daje głównie na długość. ponadto pomagaja wydobyc kolor,ktory staje sie bardziej intenstywny, olejuje juz od sierpnia ub.roku
jak cos zle napisalam to sprostujcie
Dziękuje bardzo za odpowiedzi! Teraz już wiem o co chodzi z tym olejowaniem skalpu
M4rt3czk4_92 właśnie kupiłam skrzyporzywę i zamierzam od dzisiaj zacząć pić.

A co do fotki, to nie wiem czy coś będzie widać, ale załączam. Następnym razem postaram się zrobić lepszą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (58,2 KB, 32 załadowań)
Amanda_O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 13:16   #1553
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Amanda ładne włoski i ładny kolorek
na Twoim miejscu podcięłabym delikatnie końcówki bo są postrzępione

kubek skrzypokrzywy już wypiłam, oleje na głowie SPA uważam za otwarte
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 13:20   #1554
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

To i ja dodam swoją aktualizację Stuknął mi już rok włosomaniactwa!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2nbwpp2.jpg (103,2 KB, 33 załadowań)
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 15:08   #1555
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

jakie grube
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 15:48   #1556
Amanda_O
Raczkowanie
 
Avatar Amanda_O
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Amanda ładne włoski i ładny kolorek
na Twoim miejscu podcięłabym delikatnie końcówki bo są postrzępione

kubek skrzypokrzywy już wypiłam, oleje na głowie SPA uważam za otwarte
Wow! Spodziewałam się raczej krytyki, a nie pochwały
Wiem, końcówki są postrzępione, ogólnie takie miałam, a Encanto, które robiłam kilka dni temu jeszcze bardziej to spotęgowało Dlatego w przyszłym tygodniu idę do fryzjera.

creatives Twoje włosy są po prostu cudne! Takie błyszczące i grube
Amanda_O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 18:18   #1557
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez Amanda_O Pokaż wiadomość
Wow! Spodziewałam się raczej krytyki, a nie pochwały
Wiem, końcówki są postrzępione, ogólnie takie miałam, a Encanto, które robiłam kilka dni temu jeszcze bardziej to spotęgowało Dlatego w przyszłym tygodniu idę do fryzjera.


koniecznie pokaż włosy po podcięciu
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 18:21   #1558
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Dziewczyny jest szansa na zagęszczenie włosów? Nie wiem czy tak zawsze mialam, czy tak mam dopiero od paru lat, zakola i przeswity na wlosach z boku głowy Co polecacie? Myslalam nad placentą.
Poki co uzywam oleju lopianowego w skore.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 18:37   #1559
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest szansa na zagęszczenie włosów? Nie wiem czy tak zawsze mialam, czy tak mam dopiero od paru lat, zakola i przeswity na wlosach z boku głowy Co polecacie? Myslalam nad placentą.
Poki co uzywam oleju lopianowego w skore.
Polecam wcierkę Jantar, Seboradin Niger, kozieradkę lub Joanne rzępę, olejek khadi lub sesa

a planceta znajduję się również na mojej liście chciejstw
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 18:54   #1560
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Polecam wcierkę Jantar, Seboradin Niger, kozieradkę lub Joanne rzępę, olejek khadi lub sesa

a planceta znajduję się również na mojej liście chciejstw
Ooo dzięki teraz mam wybór A wiesz mozę czy znajde coz z tego w hebe?
Jantar mialam ale przed wlosomaniactwem i stwierdzilam ze nie dla mnie to wcieranie, po za tym zle sie wcierało, jakoś olejki wygodniej sie mi teraz wciera.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 18:59:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.