Rossmann cz. XXII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 14:11   #3511
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Jest w Rossie taki odcień lakieru ?
w rossie, nie wiem ale w golden rose juz tak
[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4632601 1]Może by tak zrobić zmasowany atak mailowy na BOK Rossanna i zasypać ich prośbami o zaklejanie kolorówki.[/QUOTE]

mnie oni jeszcze nigdy nie odpisali na maila
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:17   #3512
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Rossmann cz. XXII

Byłam wczoraj w dosyć małym Rossmanie w Krakowie ok. 14:00. Lovely, Wibo, Rimmel i Miss Sporty wymiecione prawie do zera. 90% pomadek miało zerwane plomby, albo były połamane, a co druga macaczka mazała sobie czym popadnie po rękach. Nie wytrzymałam i zwróciłam uwagę - obrażone panie wrzuciły kosmetyki (a raczej ich pozostałości) do szaf, gdzie popadło. Poszłam zgłosić to ekspedientce, pokazując co się dzieje przy szafach, na co pani mi odpowiedziała: 'No, tak się dzieje czasami, a my nie mamy prawa nakazać tym paniom żeby to kupiły. Zresztą, tego nie da się upilnować.' Cztery ekspedientki na sklepie + ochroniarz, który bacznie obserwuje każdą klientkę, ale nie da się upilnować? No nie da się, jak ma się wszystko w czterech literach i liczy się minuty do zamknięcia przed napaloną hołotą. To już jest po prostu żenujące.

Przy wyjściu zapytałam innej ekspedientki, kiedy będzie dostawa, bo niestety nie ma tu produktów do sprzedaży, a wszystko zamieniło się w umazane testery. Z obrażoną miną odpowiedziała: 'to jest do wyczerpania zapasów, a nie kiedy dostawa'.

Chyba pozostaje wybrać się do Plazy, tam jest przynajmniej normalna obsługa.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:22   #3513
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość

Przy wyjściu zapytałam innej ekspedientki, kiedy będzie dostawa, bo niestety nie ma tu produktów do sprzedaży, a wszystko zamieniło się w umazane testery. Z obrażoną miną odpowiedziała: 'to jest do wyczerpania zapasów, a nie kiedy dostawa'.
mnie wczoraj pani poinformowała żebym przyszła jeszcze jutro albo pojutrze, bo będą mieli dostawę.
Powiedziała Ci tak pewnie bo się wielce oburzyła, że zwróciłaś im uwagę
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:22   #3514
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez saintfreak Pokaż wiadomość
Piszesz dalej o Rouge Velvet? Też ją kupiłam, faktycznie trzeba się dobrze przyjrzeć plombie, ale na szczęście da się stwierdzić, czy była nieotwierana Mnie się udało niemacaną kupić. Inna sprawa, że to drugi produkt Bourjois w ciągu rossmannowskiego -49%, który nieco mnie zawiódł.

Chciałam kupić dziś Color Wear z Lovely, ale były ubrudzone i otwierane, jutro mają tam przyjść nowe. Kiedy swym normalnym tonem (a więc raczej donośnie) zastanowiłam się na głos, po cóż kolejne kretynki otwierają takie rzeczy i je brudzą, to jakaś kobieta spojrzała na mnie wyjątkowo urażonym wzrokiem i odłożyła cokolwiek tam trzymała w ręce, zanim zdążyła otworzyć
Niestety tak bo jestem nieziemsko wkurzona! Powiedz mi jaki jest zapach tej pomadki? Bo chciałabym jakoś stwierdzić czy ten produkt jest mega stary bo mój niby źle nie pachnie ale jakoś zalatuje delikatnie chemicznie. Mi osobiscie się nie podoba ten zapach. Taka wychodziłam zadowolona że jest plomba na pomadce a tu kicha... Jeszcze nie zauważyłam że opakowanie porysowane więc na pewno była macana;/

Tak samo byłam wkurzona jak chciałam kupić tusz z Max factora to tez nie dałoo rady bo były zaschnięte!
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:23   #3515
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Rossmann cz. XXII

Byłam dziś w Rossmannie, w którym nie ma szafy Eveline i odżywka 8w1 była tańsza o około 2zł niż w Rossmannie, w którym łapie się ona na promocję...
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:23   #3516
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w dosyć małym Rossmanie w Krakowie ok. 14:00. Lovely, Wibo, Rimmel i Miss Sporty wymiecione prawie do zera. 90% pomadek miało zerwane plomby, albo były połamane, a co druga macaczka mazała sobie czym popadnie po rękach. Nie wytrzymałam i zwróciłam uwagę - obrażone panie wrzuciły kosmetyki (a raczej ich pozostałości) do szaf, gdzie popadło. Poszłam zgłosić to ekspedientce, pokazując co się dzieje przy szafach, na co pani mi odpowiedziała: 'No, tak się dzieje czasami, a my nie mamy prawa nakazać tym paniom żeby to kupiły. Zresztą, tego nie da się upilnować.' Cztery ekspedientki na sklepie + ochroniarz, który bacznie obserwuje każdą klientkę, ale nie da się upilnować? No nie da się, jak ma się wszystko w czterech literach i liczy się minuty do zamknięcia przed napaloną hołotą. To już jest po prostu żenujące.

Przy wyjściu zapytałam innej ekspedientki, kiedy będzie dostawa, bo niestety nie ma tu produktów do sprzedaży, a wszystko zamieniło się w umazane testery. Z obrażoną miną odpowiedziała: 'to jest do wyczerpania zapasów, a nie kiedy dostawa'.

Chyba pozostaje wybrać się do Plazy, tam jest przynajmniej normalna obsługa.
A ja bym to zgłosiła do BOK. Jakoś w Superpharmie zaklejają pełnowartościowe produkty i jest ok. Nie rozumiem czemu w Rossmanie tak zrobić nie mogą.

Edytowane przez Seph
Czas edycji: 2014-05-06 o 14:26
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:25   #3517
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kasiakreczmanska Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję to Revlona w Bydgoszczy nie ma.
Sally Hansen jest jeszcze w Galerii Pomorskiej i w Galerii Fordon
Dzięki, zaoszczędziłaś mi bezowocnego biegania po sklepach. I wydanych pieniędzy przy okazji bo to już koniec tej promocji jak dla mnie. Nic poza Revlonem mnie nie kusi.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 14:27   #3518
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXII

Ja dziś do rossmanna zaszłam po parę rzeczy niekosmetycznych (acha i widziałam puste miejsce po rossmannowym pilniku do stóp;p) a przy szafach ze 2 osoby, pewnie dlatego że szafy w 3/4 puste
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:31   #3519
saintfreak
Raczkowanie
 
Avatar saintfreak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Niestety tak bo jestem nieziemsko wkurzona! Powiedz mi jaki jest zapach tej pomadki? Bo chciałabym jakoś stwierdzić czy ten produkt jest mega stary bo mój niby źle nie pachnie ale jakoś zalatuje delikatnie chemicznie. Mi osobiscie się nie podoba ten zapach. Taka wychodziłam zadowolona że jest plomba na pomadce a tu kicha... Jeszcze nie zauważyłam że opakowanie porysowane więc na pewno była macana;/

Tak samo byłam wkurzona jak chciałam kupić tusz z Max factora to tez nie dałoo rady bo były zaschnięte!
Dopiero było widać, czy nikt nie otwierał, jak delikatnie przesunęło się górę, jak do odkręcania - "ząbki" plomby się "wygięły", bo wciąż były połączone. Zapachem się nie martw, na KWC też zdarzają się opinie, że "pachnie chemicznie". Moja również, choć ja bym użyła określenia "śmierdzi", też okropnie mi się nie podoba. Ponoć noszona już jakiś czas na ustach przestaje, ale ja jeszcze nie sprawdziłam jej na dłużej
saintfreak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:47   #3520
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez saintfreak Pokaż wiadomość
Dopiero było widać, czy nikt nie otwierał, jak delikatnie przesunęło się górę, jak do odkręcania - "ząbki" plomby się "wygięły", bo wciąż były połączone. Zapachem się nie martw, na KWC też zdarzają się opinie, że "pachnie chemicznie". Moja również, choć ja bym użyła określenia "śmierdzi", też okropnie mi się nie podoba. Ponoć noszona już jakiś czas na ustach przestaje, ale ja jeszcze nie sprawdziłam jej na dłużej
Moim zdaniem ona pachnie metalem. Gdy ją przyniosłam do domu i otworzyłam, to w pierwszej chwili pomyślałam, że kupiłam jakiś stary produkt. Ale po przeczytaniu kilku opinii, widzę, że chyba wszystko jest w porządku, a ta szminka trochę cuchnie . Na szczęście zapach nie szybko się ulatania. Grunt to nie zaciągać się z opakowania .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:48   #3521
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Rossmann cz. XXII

Nastraszyłyście tutaj, że te lakiery Rimmela z serii Rita Ora smużą itd, kupiłam dwa, więc dziś już wypróbowałam 853 pillow talk faktycznie przy pierwszej warstwie zostawia lekkie smugi, ale druga jest już idealna z 203 lose your lingerie już jest trochę gorzej, jedna warstwa - totalnie do niczego, druga bardzo dobra, idealna pewnie byłaby trzecia, ale druga mnie zadowoliła wystarczająco Czyli jak większość lakierów potrzebują min. 2 warstw, różnica jest taka, że wersja standardowa 60 seconds ma lepsze krycie i niektórych kolorów wystarczy 1 warstwa
Tu można obejrzeć kolorki http://www.reallyree.com/2014/02/rit...-swatches.html
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 14:49   #3522
Figa634
Rozeznanie
 
Avatar Figa634
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 658
Dot.: Rossmann cz. XXII

moja maybelline color whisper skrzypi
__________________
my
wszystkowątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1100551 zapraszam
Odpisz proszę u mnie

03.09.2012
Figa634 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:55   #3523
agata0212
Raczkowanie
 
Avatar agata0212
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 193
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez nkfn Pokaż wiadomość

Dzisiaj również zawitałam do innego rosska, w którym znajduje się szafa Eveline i byłam pozytywnie zaskoczona. Wszystko było. Dużo Eliksirów, lakiery Rity, Velvet od Bourjois i wiele innych.. Jedyne co, to odżywki Eveline wymiecione, ale cena poszybowała w górę.. 15.99 za 8w1?

Zakupiłam:
- Pomadkę Eveline Aqua nr. 480 - przepiękny brązowy, dający lekką poświatę kolorek. Według mnie ładniejszy od Eliksir 05
- Lakier Eveline miniMAX nr 900 (piękna miętka), oraz 907 - kolorek IDENTYCZNY jak lakier Rimmela by Rita Ora Pillow Talk
- Matowy top coat, Lovely
- Nowość od Wibo - lakier Summer extreme nails w brzoskwiniowym odcieniu (nr. 527)
Na 4 R. w których byłam tylko w jednym widziałam te lakiery z nowej serii. Gama kolorystyczna przepiękna, a kosztują 5.99 !
Ja kupiłam w kolorze mietowym piękne kolorki jednak niektóre u mnie rozwarstwione i dziwne sa te nakrętki tak jakby niedokrecone sa

Edytowane przez agata0212
Czas edycji: 2014-05-06 o 14:56
agata0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:01   #3524
Figa634
Rozeznanie
 
Avatar Figa634
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 658
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Jest w Rossie taki odcień lakieru ?
Poszukaj w Rimmel 60 seconds...wydaje mi się, że widziałam dziś taki
__________________
my
wszystkowątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1100551 zapraszam
Odpisz proszę u mnie

03.09.2012
Figa634 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:09   #3525
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez ettera Pokaż wiadomość
ja ją kupiłam wybrałam czerwień, miałam nie brać ale skusiły mnie szczelne opakowania, kredki są w folii więc wiem że nikt nie macał
co do kredki: pierwsze wrażenia mam pozytywne, moja czerwona ma całkiem niezłą pigmentację to taki żywy czerwony kolor wpadający w pomarańcz wykończenie ma inne niż te kredkowe astora bo pozostawia usta satynowe, ale nie wysuszone fajny gadżet, nie wiem jak z trwałością bo nie testowałam

a i mają dużo mniejszą pojemność bo raptem 1,1g przez co rysik jest cienki i bardziej podatny na złamania no ale i cena niższa

przeczytałam że te kredkowe szminki z lovely są też całkiem niezłe no i mnie kuszą bo w promo to niecałe 4zł
ile wychodzą te pomadki w kredce z Miss sporty?


Cytat:
Napisane przez agata0212 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj w R. dostawa, wszystko było tylko braki w lakierach Rity ory a miałam juz nic nie kupować :P
Dodatkowo słyszałam jak dziewczyna pytała o odżywkę eveline (8w1) i pani powiedziała ze wchodzą na promocje (dziewczyny z Lublina - w Olimpie )
nie widziałaś tam pomadek w kredce z Lovely 1 i 3?
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:11   #3526
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XXII

Melduje, że na stokołosach dostawa będzie pojutrze a lekiery Rita Ora są tylko nie wszystkie wystawione, w szufladzie pełna gama ja wróciłam z nudziakiem

Cytat:
Napisane przez nkfn Pokaż wiadomość

Zakupiłam:
- Pomadkę Eveline Aqua nr. 480 - przepiękny brązowy, dający lekką poświatę kolorek. Według mnie ładniejszy od Eliksir 05
- Lakier Eveline miniMAX nr 900 (piękna miętka), oraz 907 - kolorek IDENTYCZNY jak lakier Rimmela by Rita Ora Pillow Talk
- Matowy top coat, Lovely
- Nowość od Wibo - lakier Summer extreme nails w brzoskwiniowym odcieniu (nr. 527)
Na 4 R. w których byłam tylko w jednym widziałam te lakiery z nowej serii. Gama kolorystyczna przepiękna, a kosztują 5.99 !

i opakowania świetne mają standardowo połowa juz odkręcona ;/
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:12   #3527
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Melduje, że na stokołosach dostawa będzie pojutrze a lekiery Rita Ora są tylko nie wszystkie wystawione, w szufladzie pełna gama ja wróciłam z nudziakiem




i opakowania świetne mają standardowo połowa juz odkręcona ;/
Jak to? zawsze mają poniedzialek i środa

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Rotkhol, widzialas moze insta-dri?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:15   #3528
nkfn
Raczkowanie
 
Avatar nkfn
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Śląsk! :D
Wiadomości: 332
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
i opakowania świetne mają standardowo połowa juz odkręcona ;/
Ja jestem zachwycona zarówno opakowaniami jak i kolorami. U siebie nie zauważyłam ani jednego rozwarstwionego, ale poodkręcane owszem. Miętki nie widziałam, aczkolwiek była przepiękna limonka i żałuję, że nie wzięłam..

Cytat:
Napisane przez agata0212 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w kolorze mietowym piękne kolorki jednak niektóre u mnie rozwarstwione i dziwne sa te nakrętki tak jakby niedokrecone sa
Tak.. te nakrętki to jakieś dzikie są. Niby wszystko dobrze dokręcone a jak pierwszy raz się otworzy i próbuje się zamknąć to już inaczej się dokręcają..
__________________
Kwintesencja kobiecości.. w jednym miejscu.
Bloguję.

 Pinger
 Blogspot



/Nigdy nie pozwól, by strach przed działaniem wykluczył Cię z dalszej gry.
nkfn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:19   #3529
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Rossmann cz. XXII

Ja chyba cieszę się, że nie mam za bardzo kasy by ulegać magii wizażu
Jedynie żałuję, że nie kupiłam wake me up rimmela i tuszu na promocji, ale jakoś nie było mi po drodze do rossa

Z pomadek kupiłam Color Whisper 220 i w końcu uległam Elixirom z Wibo. Wzięłam 7, ale nie pasuje mi i chyba będzie leżała w kuferku ;p

Odbiegając już od promocji ... Jaki peeling enzymatyczny z rossmanna i nie tylkopolecacie?
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 15:20   #3530
agata0212
Raczkowanie
 
Avatar agata0212
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 193
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
ile wychodzą te pomadki w kredce z Miss sporty?



nie widziałaś tam pomadek w kredce z Lovely 1 i 3?
Niestety na pomadki dzisiaj za bardzo nie zwracałam uwagi ale jak byłam przy szafach to pani wykładała akurat rzeczy lovely i szuflada tez pełna była wiec całkiem możliwe ze sa
agata0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:25   #3531
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez agata0212 Pokaż wiadomość
Niestety na pomadki dzisiaj za bardzo nie zwracałam uwagi ale jak byłam przy szafach to pani wykładała akurat rzeczy lovely i szuflada tez pełna była wiec całkiem możliwe ze sa
dzięki to się idę przejdę
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:25   #3532
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jak to? zawsze mają poniedzialek i środa

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Rotkhol, widzialas moze insta-dri?
nie wiem, pytałam dzisiaj o lakiery revlon to powiedziała żebym po jutrze przyszła będzie dostawa
a na insta dri nie patrzyłam

Cytat:
Napisane przez nkfn Pokaż wiadomość
Ja jestem zachwycona zarówno opakowaniami jak i kolorami. U siebie nie zauważyłam ani jednego rozwarstwionego, ale poodkręcane owszem. Miętki nie widziałam, aczkolwiek była przepiękna limonka i żałuję, że nie wzięłam..
właśnie mi się arbuzowy kolorek taki podobał, ale wzięłam nektarynke z perfumowanych revlon to ten lakier odpuściłam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:25   #3533
agata0212
Raczkowanie
 
Avatar agata0212
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 193
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez nkfn Pokaż wiadomość
Ja jestem zachwycona zarówno opakowaniami jak i kolorami. U siebie nie zauważyłam ani jednego rozwarstwionego, ale poodkręcane owszem. Miętki nie widziałam, aczkolwiek była przepiękna limonka i żałuję, że nie wzięłam..



Tak.. te nakrętki to jakieś dzikie są. Niby wszystko dobrze dokręcone a jak pierwszy raz się otworzy i próbuje się zamknąć to już inaczej się dokręcają..
Dokładnie ja jak juz sie zdecydowałam na kolor to odkrecilam zeby sprawdzic czy wszystko w porządku zakrecilam i myślałam ze popsulam zakrętke :P trzeba było dokrecic o pół obrotu wiecej w wyniku czego zakretka nie licowala sie z reszta opakowania :P śmiesznie to przy kasie wyglądało ale bałam sie ze sie wyleje :P
agata0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:36   #3534
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Melduje, że na stokołosach dostawa będzie pojutrze a lekiery Rita Ora są tylko nie wszystkie wystawione, w szufladzie pełna gama ja wróciłam z nudziakiem

;/
Też kupiłam dziś nudziaka ale w Hebe za 4,19 zł Bo straciłam nadzieję na upolowanie go w R. W R. kupiłam dzisiaj tylko jedną odżywkę i szminkę Eveline Agua Platinum 479. Przy tej promocji stawiam na naturalne odcienie bo te najszybciej zużywam
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:50   #3535
Nieoceniona Wredota
Raczkowanie
 
Avatar Nieoceniona Wredota
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 107
Dot.: Rossmann cz. XXII

Jest u nas w Polsce dostępny Rimmel Apocalips w kolorze Celestial?
Nieoceniona Wredota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:53   #3536
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Nieoceniona Wredota Pokaż wiadomość
Jest u nas w Polsce dostępny Rimmel Apocalips w kolorze Celestial?
Nie. Dostępne kolory znajdziesz tu: http://pl.rimmellondon.com/produkty/...ynie-apocalips
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 16:02   #3537
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Rossmann cz. XXII

Ja skromnie dziś: Eliksir z Wibo 05 bo mi się skończył, przez moją szafę tam przeszło pobojowisko, ledwo znalażłam ten jeden kolor, zmacane wszystko... i pomadke ochronna Maybelline Baby Lips - chciałam brzoskwiniowa ale nie było, wziełam wiec wiśniową i ejestem mega zadowolona chociaz akurat ta pomadka to bez zniżki
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 16:05   #3538
Nieoceniona Wredota
Raczkowanie
 
Avatar Nieoceniona Wredota
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 107
Dot.: Rossmann cz. XXII

zoila dzięki.

Znajdę w Maybelline lub Rimmelu podobny odcień?
Nieoceniona Wredota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 16:07   #3539
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Rossmann cz. XXII

ależ jestem zadowolona z dzisiejszych zakupów
- rita ora 873 breakfast in bed



- rita ora 853 pillow talk



- rita ora 513 let's nude



- piasek wibo nr 4 - piękny wrzosowy kolorek



- revlon pachnący lakier do paznokci pink pineapple




- nowość wibo summer extreme nails 526



- nowość wibo summer extreme nails 527


idę jeszcze dokupić te wibo summer extreme nails piękne letnie kolorki, a cena tylko 3 zł

http://wibo.pl/paznokcie/lakier-do-p...-extreme-nails

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2014-05-06 o 16:42
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 16:20   #3540
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Nieoceniona Wredota Pokaż wiadomość
zoila dzięki.

Znajdę w Maybelline lub Rimmelu podobny odcień?
Coś by się pewnie znalazło
Może sprawdź Rimmel Lasting Finish by Kate odcień nr 05, na niektórych zdjęciach wydaje się podobny. Zobacz też Maybelline Hydra Extreme That's Mauvie (tylko ta seria została wycofana z Rossmanna).
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-18 16:46:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.