Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-08, 19:10   #4081
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Wiecie, często sobie kiedyś myślałam, że ta miłość matki do dziecka to taka ściema, miłość jak każda inna. Ale teraz, jak patrze na moje dziecko to nie mogę uwierzyć, że można kogoś tak kochać... I nie mogę zrozumieć jak matka może zabić dziecko. Jak?!
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 19:19   #4082
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dizi u nas też pół godzinne drzemki - 40 minut to już jest szał
Dziewczyny zazdroszczę tego 3 godzinnego spania Waszych pociech

Co do krzesełka , dwa dni temu kupiliśmy chicco polly i bogu dzięki. Jaka wygoda ! W końcu mój kręgosłup odetchnął bo karmienie w bujaczku go wykańczało :P

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Beatka jak tam Liwka ? Kontynuuje przewroty ?
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 19:42   #4083
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Ooo, musze sprawdzić kiedy Ulki ma imieniny




ja się nie nudzę...

Czekam na eurowizje
My Słowianieeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Wiecie, często sobie kiedyś myślałam, że ta miłość matki do dziecka to taka ściema, miłość jak każda inna. Ale teraz, jak patrze na moje dziecko to nie mogę uwierzyć, że można kogoś tak kochać... I nie mogę zrozumieć jak matka może zabić dziecko. Jak?!
nie wiem jak, nie ogarniam
Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Dizi u nas też pół godzinne drzemki - 40 minut to już jest szał


---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Beatka jak tam Liwka ? Kontynuuje przewroty ?
tak kombinuje dalej i całowałam wczoraj
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 19:58   #4084
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
My Słowianieeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

nie wiem jak, nie ogarniam

tak kombinuje dalej i całowałam wczoraj
Zuch dziewczyna !
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 19:59   #4085
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

O Której Eurowizja?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 20:00   #4086
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Nie napisalam nigdzie ze lubimy docisnac gazu a silnik wymienialismy bo musielismy jezdziny zgodnie z przepisami i nie szalejemy tym bardziej z dzieckiem bo mamy wyobraznie, nawet jakbym jechala i 40 czy 50km/h to bym nie karmila dziecka no ale Wy robicie jak uwazacie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No pisalas gdzies, ze będzie fajnie wbijac w siedzenie czy cos takiego. Pamietam, bo się zdziwiłam, ze takie atrakcje przy wozeniu dziecka sobie serwujecie. A potem jeszcze pisalas o foteliku na przednim siedzeniu. No wiec tak mi się to wszystko skojarzylo z nierozwazna jazda no ale tak jak napisalas, każdy robi jak uważa


Witam się tak w ogole
jaki tu ruch od wczoraj , super - nie zdaze nadrobić wszystkiego na raz i bardzo się z tego ciesze

Ale u nas paskudna pogoda

I pamiętacie, pisałam daaaawno temu, ze zamowilismy spacerowke Quinny- jeszcze tego wozka nie dostaliśmy, przeboj za przebojem z ta firma normalnie
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 20:18   #4087
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Gabrysiaczek19 właśnie leci na tvp1, Polacy 5
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 20:34   #4088
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No pisalas gdzies, ze będzie fajnie wbijac w siedzenie czy cos takiego. Pamietam, bo się zdziwiłam, ze takie atrakcje przy wozeniu dziecka sobie serwujecie. A potem jeszcze pisalas o foteliku na przednim siedzeniu. No wiec tak mi się to wszystko skojarzylo z nierozwazna jazda no ale tak jak napisalas, każdy robi jak uważa


Witam się tak w ogole
jaki tu ruch od wczoraj , super - nie zdaze nadrobić wszystkiego na raz i bardzo się z tego ciesze

Ale u nas paskudna pogoda

I pamiętacie, pisałam daaaawno temu, ze zamowilismy spacerowke Quinny- jeszcze tego wozka nie dostaliśmy, przeboj za przebojem z ta firma normalnie
Wiesz... wbija w fotel nawet przy wyprzedzaniu jednego samochodu i nie trzeba jechac z nie wiadomo jaka predkoscia -taki urok terenowek jeszcze z duza pojemnoscia silnika poza tym na trasach po ktorych jezdzimy nie da sie jechac szybciej niz 70 na godzine wiec to szalenswo nie jest a fotelik na przednim siedzeniu jest wtedy jak ja sama jade z Mala a nie jezdze z nia duzo wlasciwie tylko po miescie i do przychodni wiec juz w ogole z taka zawrotna predkoscia sie poruszam ze szok


Ciemieniucha do nas wrocila i to taka brzydka
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Wiecie, często sobie kiedyś myślałam, że ta miłość matki do dziecka to taka ściema, miłość jak każda inna. Ale teraz, jak patrze na moje dziecko to nie mogę uwierzyć, że można kogoś tak kochać... I nie mogę zrozumieć jak matka może zabić dziecko. Jak?!
Tez nie rozumiem jak mozna cos takiego zrobic... Nela jest teraz chora i kurde zrobilabym wszystko zeby ta cala horobe wziac na siebie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2014-05-08 o 20:51
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 20:38   #4089
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzięki właśnie oglądam czy któraś wie czy to z długimi włosami i zaroatem to naprawdę kobieta czy mężczyzna??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 21:11   #4090
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Mężczyzna
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 21:23   #4091
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hehehe dzięki!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 21:27   #4092
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej dziewczyny. Znowu mam nadrabianie...
U nas leci. Dziewczynki rosna.ola 18/05 konczy pol roku. Kiedy ja sie pytam??????
Rowniez 18/05 beda chrzciny. Sukienka po Zuzi, dzis kupilam buciki i szatke.
Impreza w domu. Bedzie 8 doroslych, dwa niemowlaki i 4 lobuziakow od poltora roku do lat 3,5...
Poza tym nadal pracuje na pol etatu, prawie nie spie i duzo pieke
__________________
Kciukasy dla Ani!
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 21:29   #4093
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

No to macie niezle rozkminy co do plci ale jestem spiaca, za jakas godzine karmienie mnie czeka
Dobrej nocy mamusie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 21:38   #4094
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Heej!!! Nadrobiłam Ale fajnie, że więcej czytania

dizi dla Bzyczka za obroty i ząbka

agnieszka255 za poprawę wyników Ani

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
ps. biada jej gdyby po tych nocnych pobudkach i za stanie na straży z cycusiem powiedziała najpierw "tata"
.

Ale "MAMA" musi brzmieć cudownie
O rany, maskara z tymi robalami, choć nazwę mają dość uroczą. Dobrze, że to odkryłaś i już z nimi porządek zrobiony

CorkaCzarownic za zębulka i żeby następny szybko wylazł i Uleńki nie męczył
Jak tam Eurowizja?? Dajemy radę?

lineczka dla siadającej Nelki
I zdrówka dla chorowitki

magda_zp uff, dobrze, że to nie krzywica
za obrót i wagę

maomami za ząbka i pełzanie

Olenka_24 śliwkolotka Aczkolwiek uwielbiam placki ze śliwkami

Trele_Morele już straciłam nadzieję, że zobaczę tu Twój pszczółkowy avatarek
zdrówka dla Majci

lubieolowki za 5 miesięcy
Kubulek Zdrówka dla niego

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
ale ogólnie jest baaaardzo dużo przyklejona do mnie, no przylepka i już kocham i już a że teraz ten lęk separacyjny nam się zaczął to przyklejona jak na supergluta do tego starsza w domu, bo pochorowała- czad

Zdrówka dla Was

Madzik 89, malinka

Anoula i tak jesteś dobra, że ogarniasz dziecko i uczelnię
Super, że wyniki ok

89Beatka za obroty dla małej łobuziary

Kociak85 my po szczepieniu też mieliśmy takie zgrubienie, smarowałam altacetem junior i przeszło

Nemosku tęsknimy Zdrówka dla Tymcia

paulinaizabela żeby zębole szybko wylazły
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 00:06   #4095
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że drugi ząb nam się wybija... Dolna, prawa jedynka..
idą równo

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

Ale u nas paskudna pogoda

I pamiętacie, pisałam daaaawno temu, ze zamowilismy spacerowke Quinny- jeszcze tego wozka nie dostaliśmy, przeboj za przebojem z ta firma normalnie
To chyba jak wszędzie

Ile już czekacie?? Helenka ciągle w gondoli?

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Dzięki właśnie oglądam czy któraś wie czy to z długimi włosami i zaroatem to naprawdę kobieta czy mężczyzna??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To to jest obleśne

Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Znowu mam nadrabianie...
U nas leci. Dziewczynki rosna.ola 18/05 konczy pol roku. Kiedy ja sie pytam??????
Rowniez 18/05 beda chrzciny. Sukienka po Zuzi, dzis kupilam buciki i szatke.
Impreza w domu. Bedzie 8 doroslych, dwa niemowlaki i 4 lobuziakow od poltora roku do lat 3,5...
Poza tym nadal pracuje na pol etatu, prawie nie spie i duzo pieke
Zaraz będziemy roczki świętować
Udanej imprezki, będzie się działo z taką zgrają
Masz power kobieto

Sorento jak zwykle z klasą! A co u Was??

A ja jednak zdecydowałam się wyjść z małą i oczywiście jak tylko otworzyłam drzwi to zaczęło padać...ale po paru minutach przeszło i godzinkę nas nie było. Zaszłam do przychodni zważyć Maję i ma 6480
__________________
Calineczka

Edytowane przez paulinaizabela
Czas edycji: 2014-05-09 o 00:08
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 05:02   #4096
lubieolowki
Raczkowanie
 
Avatar lubieolowki
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 328
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzień dobry. My od godziny już na chodzie.. Ciekawe kiedy dojdziemy do momentu wstawania o 9? A później to już będzie ogromny problem żeby z łóżka maluchy wyciągać

Co do krzesełka to my dostaliśmy na chrzciny Timba Safety, ale jest dopiero od momentu jak maluch siądzie, więc na razie karmimy się w wózku, co jest mega niewygodne :/

Kto oglądał Eurowizję - jak na poszło?

Ale okropna pogoda. W nocy mega lało, wszystko mokre, a teraz mży:/ Ciekawe czy będziemy mogli wyjść na spacer dzisiaj.

EDIT - teraz leje jak porąbane...
__________________
29.06 ślubowaliśmy

Kubusiek rośnie!



25/08 - go! 2/7
01/09
08/09
15/09
22/09
29/09


Edytowane przez lubieolowki
Czas edycji: 2014-05-09 o 05:35
lubieolowki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 06:55   #4097
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lubieolowki Pokaż wiadomość
Dzień dobry. My od godziny już na chodzie.. Ciekawe kiedy dojdziemy do momentu wstawania o 9? A później to już będzie ogromny problem żeby z łóżka maluchy wyciągać

Co do krzesełka to my dostaliśmy na chrzciny Timba Safety, ale jest dopiero od momentu jak maluch siądzie, więc na razie karmimy się w wózku, co jest mega niewygodne :/

Kto oglądał Eurowizję - jak na poszło?

Ale okropna pogoda. W nocy mega lało, wszystko mokre, a teraz mży:/ Ciekawe czy będziemy mogli wyjść na spacer dzisiaj.

EDIT - teraz leje jak porąbane...
Jesteśmy w finale podobnie jak Austria ten koleś był obleśny, seriooo....

a u mnie dziś śliczne słoneczko będziemy spacerkować
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 06:55   #4098
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II



Cytat:
Napisane przez lubieolowki Pokaż wiadomość
Dzień dobry. My od godziny już na chodzie.. Ciekawe kiedy dojdziemy do momentu wstawania o 9? A później to już będzie ogromny problem żeby z łóżka maluchy wyciągać

Co do krzesełka to my dostaliśmy na chrzciny Timba Safety, ale jest dopiero od momentu jak maluch siądzie, więc na razie karmimy się w wózku, co jest mega niewygodne :/

Kto oglądał Eurowizję - jak na poszło?

Ale okropna pogoda. W nocy mega lało, wszystko mokre, a teraz mży:/ Ciekawe czy będziemy mogli wyjść na spacer dzisiaj.

EDIT - teraz leje jak porąbane...
Polska przeszła dalej

U nas też deszcz mży i leje naprzemiennie...:at yaty:

WSPANIAŁA nocka za nami, Ula obudziła się o 00.40 i nie spała do 4, bo ją zęby bolały. Posiedziałam z nią do 3, potem do 4 tż a ile przy tym naburczał i nawyzywał i jeszcze głupie teksty do dziecka, wstałam, wyzwałam go, że jak jego boli palec to jest umierający i ja nic nie mówię, więc ma mnie nie denerwować. W końcu zaserwowalam małej pedicetamol i zasnęła. A teraz harcuje już od 7.

Ale żeby było śmieszniej, zawsze kupuję mega boxy pampersów. Byłam pewna, że mam pół paczki jeszcze. Półka rano pusta, zaglądam do szafy a tam co?! zonk!! Nie ma ani jednej sztuki a pupsko gołe, czeka na pampra... Na szczęście miałam jedną szt. w torbie i musiałam w ten deszcz pakować ją do auta i jechać do sklepu oczywiście wszystko przez tż, ostatnio mówiłam mu, że kończą się pampersy i że ma kupić to oczywiście wszędzie tak się spieszy...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 07:12   #4099
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzien dobry!
Nelka byla tak padnieta wczoraj ze zjadla ok 19 o 21 usnela i spala do 5 30 a to w ostatnich dniach rarytas byl

Tez musze pampersy na zapas kupic i kurcze nigdzie nie ma promocji na mega boxy w tych sklepach co mam pod reka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 08:20   #4100
lubieolowki
Raczkowanie
 
Avatar lubieolowki
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 328
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość



Polska przeszła dalej

U nas też deszcz mży i leje naprzemiennie...:at yaty:

WSPANIAŁA nocka za nami, Ula obudziła się o 00.40 i nie spała do 4, bo ją zęby bolały. Posiedziałam z nią do 3, potem do 4 tż a ile przy tym naburczał i nawyzywał i jeszcze głupie teksty do dziecka, wstałam, wyzwałam go, że jak jego boli palec to jest umierający i ja nic nie mówię, więc ma mnie nie denerwować. W końcu zaserwowalam małej pedicetamol i zasnęła. A teraz harcuje już od 7.

Ale żeby było śmieszniej, zawsze kupuję mega boxy pampersów. Byłam pewna, że mam pół paczki jeszcze. Półka rano pusta, zaglądam do szafy a tam co?! zonk!! Nie ma ani jednej sztuki a pupsko gołe, czeka na pampra... Na szczęście miałam jedną szt. w torbie i musiałam w ten deszcz pakować ją do auta i jechać do sklepu oczywiście wszystko przez tż, ostatnio mówiłam mu, że kończą się pampersy i że ma kupić to oczywiście wszędzie tak się spieszy...
Uuuu no to nieźle Zaraz sobie filmików poszukam coby zobaczyć jak zaśpiewali

Biedna malutka... Oby szybko te zęby dały spokój, bo jak takie maleństwa się męczą to jest straszne
My ostatnio też mieliśmy awaryjny wyjazd po pieluchy kupiliśmy ostatnio dwie paczki i trzecią dostaliśmy od rodziców i myślałam, że jeszcze jedna w zapasie została, a tu nic w pudełku nie ma! Dobrze, że blisko Biedra jest

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
Nelka byla tak padnieta wczoraj ze zjadla ok 19 o 21 usnela i spala do 5 30 a to w ostatnich dniach rarytas byl

Tez musze pampersy na zapas kupic i kurcze nigdzie nie ma promocji na mega boxy w tych sklepach co mam pod reka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jakby Kuba przespał całą nockę bez pobudki to bym chyba padła ze szczęścia U nas jak się raz obudzi to jest super cudnie, dwa to taka normalna

Ej a używa któraś wielorazówek?
__________________
29.06 ślubowaliśmy

Kubusiek rośnie!



25/08 - go! 2/7
01/09
08/09
15/09
22/09
29/09

lubieolowki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 08:44   #4101
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hejka
Mała pospała do 7 a teraz przysypia na drzemkę
My mamy zapas pampków, chyba z 10 paczek jak są w promo to zawsze biorę i tak się uzbierało
U nas szaro, ciekawe czy uda się wyjść na dwór
Wstaję i jadę do lidla po świeże pieczywko i warzywka do zupki dla Majeczki

Miłego dnia
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 08:57   #4102
lubieolowki
Raczkowanie
 
Avatar lubieolowki
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 328
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Kuba pierwszy raz od x czasu przespał godzinną drzemkę w łóżku na plecach wcześniej drzemki w ciągu dnia były tylko w wózku/leżaczku/huśtawce. Oprócz tego Kuba śpi normalnie tylko na brzuchu Szok!

Udało mi się go uśpić czytając baśnie Andersena Szał
__________________
29.06 ślubowaliśmy

Kubusiek rośnie!



25/08 - go! 2/7
01/09
08/09
15/09
22/09
29/09

lubieolowki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 09:14   #4103
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hejo! U nas pobudka o 6 rano i jeszcze zadnej drzemki nie bylo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 09:22   #4104
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Te zęby mnie wykończą
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 09:36   #4105
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Hejo! U nas pobudka o 6 rano i jeszcze zadnej drzemki nie bylo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Współczuję ,mój starszak obudził się dziś o 5.30, Adaś o 6.30, teraz wyglądam jak zombie.
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 09:46   #4106
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam z rana
U nas w nocy musiało lać a na razie wyszło słońce i świeci całe szczęście bo za godzinę muszę wyjść z małą i spacerkiem na rehabilitację - dobrze by było gdyby nas nie zlało. Nie wiadomo jak się ubierać na te spacery teraz - niby ciepło 20 stopni ale za chwilę mogą najść chmury, wiatr i chłodno się robi. Oszaleję - niech się ta pogoda wyklaruje

Mnie dopadł szał jedzeniowy - znaczy się dokształcam się w kwestii jedzenia dla Igi. Co prawda, na razie ona raczej pojedyńcze warzywka, bo wypróbowane ma dopiero 3, ale już czytam przepisy itd.

Słuchajcie, czy to możliwe że w 5 miesiącu zaczyna się jakiś skok jedzeniowy u dziecka? Bo albo Iga ma taki skok, albo jej się nie chce porządnie ciągnąć, albo mam za mało mleka (chociaż jak naciskam piersi to niby leci). Wczoraj wieczorem był płacz przy cycku. No ale w końcu usnęła, więc nie wiem czy to z głodu ten płacz, czy z tego, że chciała pociumkać a tam jej leciało Ale w nocy 3 pobudki. Dzisiaj kupuję mm - spróbuję jej na noc podać i zobaczę...


lubieolowki, ja miałam używać wielorazówek, mam nawet kupiony zestaw 10 kieszonek, ale próbowałam i jakoś mi nie pasują. Nie wiem, czy Iga jest do nich za drobna czy co. Pupa duża, jak składam na ten najmniejszy rozmiar to z przodu też taki kuper się robi. Poza tym ciężko mi było wyczuć, czy pielucha już jest nasikana czy nie. Wystawiłam na sprzedaż - mam nadzieję, że się uda i że dużo bardzo nie stracę na tym interesie bo pieluszki nówki nie używane wcale
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:11   #4107
magda_zp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 131
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam, u nas dzisiaj pochmurnie i wieje, Mały ma drugą drzemke, może nam się uda wyjsc na krótki spacer

Możecie polecic jakaś książke na temat rozszerzania diety? Ignaś jak na razie jabłko i marchewkę z ziemniakiem (podaje od razu razem) wcina ładnie, bez problemów brzuszkowo-kupowych. I teraz trzeba by ruszyc dalej... Muszę mu chyba na śniadanie podawac jakąś kaszkę (w planach Holle), bo w ogóle nie chce jesc mleka, dopiero po południu zaczyna jesc jakieś rozsądne porcje. Jakaś dobra książka byłaby fajnym wsparciem
magda_zp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:13   #4108
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej hej , u nas tez niedługo pojawi się druga jedyneczka

U nas dzisiaj o dziwo było spanie do 8 tylko musiałam ją o 5 po karmieniu wziąć do nas bo się strasznie wierciła. I jakoś koło 12 pewnie będzie drzemka. Miała być na polku ale wieje dzisiaj i jakos pochmurno jest to nei będę ryzykować.
Moje dziecie buszuje po całej podłodze i pełza do wszystkiego co zabronione :p
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:24   #4109
Madzik 89
Zadomowienie
 
Avatar Madzik 89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam
Ale się wyspałam do 9 pospałam a młody do 10
Tak jak obiecałam pokazuje te butki które udało mi się kupić i one nie były przecenione ze 100 na 39 tylko na 35 ale mi się trafiło
Przydadzą się bo 1 czerwca komunia u siostrzeńca a w sierpniu chrzcimy Alexa to będą w użytku na pewno.
Mój mały bąbel od poniedziałku (czyli odkąd zaczął się skok) zasypia na boczku i inaczej nie chce zasnąć
Niby jestem wyspana a mnie muli, bo pogoda za oknem taka że szkoda gadać... leje i wieje... chyba na spacer to tylko z psem pójdziemy na pół godzinki max
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_5802.jpg (40,2 KB, 24 załadowań)
__________________
20.08.2005
14.11.2013 nasz maluszek <3
20.08.2014
20.08.2016
Madzik 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:26   #4110
Madzik 89
Zadomowienie
 
Avatar Madzik 89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
Nelka byla tak padnieta wczoraj ze zjadla ok 19 o 21 usnela i spala do 5 30 a to w ostatnich dniach rarytas byl

Tez musze pampersy na zapas kupic i kurcze nigdzie nie ma promocji na mega boxy w tych sklepach co mam pod reka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W lidlu są po 29,99 czyli za 3 paczki tak jak było w megaboxach wychodzi 90 zł a megabox kosztował 88 w lidlu więc niewielka różnica
__________________
20.08.2005
14.11.2013 nasz maluszek <3
20.08.2014
20.08.2016
Madzik 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.