Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcze podr - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-09, 09:27   #3691
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Hej

U nas co prawda nie pada, ale za to mocno wieje, więc pewnie też nie wyjdę z małym z domu i oszaleję, bo od samego rana jest wszystko na NIE

Miłego dnia mamuśki, powodzenia na wizytach, zdrówka dla chorowitków i rozkręcenia akcji dla tych, które chciałyby już rodzić (w tym mnie)
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 09:32   #3692
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez mak polny Pokaż wiadomość

Zdradź sekret
Wczoraj wyjasnila sie pewna sprawa , ktora spedzala mi sen z powiek
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 09:36   #3693
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzien dobry
Ja dzis wyspana, co prawda wstawalam na siku 3 razy i potem sniadanie ale wrocilam do lozka i pospalam do 9:30 jestem teraz takaa ospala...
za wizyty i potrzebujace
za nowe tygodnie
Mi zostalo jeszcze 22 dni... Ciekawe czy bedzie terminowo czy nie...
Milego dnia

Wyslane za pomoca Tapatalk2
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 09:54   #3694
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanko czy w późniejszych tyg ciąży dziecko mniej się kręci w brzuszku?
Mój mały to np. już nie kopie (zdarzy się raz dziennie) tylko czuje jak się wierci i nóżki do góry brzucha wypycha (teraz to już właściwie nie góra brzucha tylko nad pępkiem) ale kiedyś to tak wypychał że miałam kulę wypchniętą a teraz tak delikatnie.
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 09:59   #3695
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

dzień dobry
oszaleję dziś w domu z moją marudą, pada od rana i ani grama słońca
a jutro u nas w parku miejskim ma występować Dawid Podsiadło a w niedzielę Bednarek - kurde chciałam iść popatrzeć no ale znowu deszcze zapowiadają kiedy ta pogoda się w końcu zrobi

Dziś mam dzień marudzenia,naprawdę od rana chodzę naburmuszona i nic mi nie pasuje

nawet wizyta u kosmetyczki nie napawa mnie do radości
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:19   #3696
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzien dobry Brzuchatki i Mamusie wczoraj nasz synek skonczyl 3 latka, no i jak na zlosc rozchorowal sie na szczescie nie zabraklo usmiechu przy gaszeniu swieczek i rozpakowywaniu prezentow
chwale sie moim 37 tyg brzusiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0801.jpg (103,5 KB, 66 załadowań)
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:19   #3697
Lu7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

u nas też pochmurno i wieje

jeśli chodzi o wstawanie w nocy do wc to tragedia ... idę jak pingwin podtrzymując się wszystkiego czego się da... naszczęście mamy łazienke przy sypialni gdyby byla gdzies dalej to nie wiem jak bym dała rade budziłabym tż żeby mnie zaniósł albo zamontowalibyśmy jakąś podwózkę haha


mam pytanie rodzi ktoś może w MSWiA WWa lub rodził?
__________________
Lu7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 10:31   #3698
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Lu7 – słodziak


Asia – nie dziwię się, że się zestresowałaś..


Chansons – mój rożek i ochraniacz też przeżyły pranie z wirowaniem, ale jakieś syfy z pralki mi zostały na tym i wypłukać nie mogę


phdwao – kuruj się i zbieraj siły.


madziuuula - „o matko” rządzi


Jeśli chodzi o ochraniacz, to ja dopiero się będę do tego przymierzała, więc zobaczę jak to wyjdzie



Ja dziś wyspana Nawet Mąż zrobił mi śniadanko i obudził przed 9
Pogoda u nas piękna Koszą trawę na osiedlu i pięknie pachnie


Co by tu dziś robić? Prasować mi się nie chce, prać też, sprzątać tym bardziej


Będziemy kupować lodówkę.. Dziś może pojedziemy oglądać. Mamy w wynajętym mieszkaniu taką malutką i to z popsutym zamrażalnikiem - chciałam właśnie zjeść sobie lody, które tam wsadziłam, a tam woda , także będziemy kupować już taką dużą. Może któraś kupowała niedawno i coś poleci i na co zwracać uwagę przy kupnie?


Aha.. Dziś udało mi się dostać do mojej ginekolog, więc na 18.40 idę na przegląd. Zobaczymy co tam mi powie ciekawego. Wcześniej byłam umówiona na 13-ego, ale nie wiem czy bym zdążyła ją odwiedzić


Jak mnie dzieć dziś koooooopie.. I to wszędzie.. Od szanownej po żebra!

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dzien dobry Brzuchatki i Mamusie wczoraj nasz synek skonczyl 3 latka, no i jak na zlosc rozchorowal sie na szczescie nie zabraklo usmiechu przy gaszeniu swieczek i rozpakowywaniu prezentow
chwale sie moim 37 tyg brzusiem
Jeszcze raz duuuuużo radości dla synka
Pięknie wyglądasz
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:34   #3699
ulrika
Raczkowanie
 
Avatar ulrika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 358
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

A ja odebralam wynik gbs i mam paciorkowca... do tego morfologie i mocz, mocz idealny, w krwi chyba zelaza troche brakuje. W ogole albo mam schize albo wrazenie ze brzuch mi sie obniza bo tak mnie wszystko boli w dole jak chodze ze glowa mala...
__________________
40/40 neverending story
ulrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:39   #3700
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
dzień dobry
oszaleję dziś w domu z moją marudą, pada od rana i ani grama słońca
a jutro u nas w parku miejskim ma występować Dawid Podsiadło a w niedzielę Bednarek - kurde chciałam iść popatrzeć no ale znowu deszcze zapowiadają kiedy ta pogoda się w końcu zrobi

Dziś mam dzień marudzenia,naprawdę od rana chodzę naburmuszona i nic mi nie pasuje

nawet wizyta u kosmetyczki nie napawa mnie do radości
uuuu to jest naprawde kiepsko.

Pociesze Cie u mnie tez pada, a mialam w planach polezec w ogrodku i nic nie robic.
Do tego na weekend jedziemy do tesciow bo jest 100- lecie OSP ktorej maz jest czlonkiem i ma byc biba i jakis wypasiony pczestunek ttyle ze jak bedzie padac to ja pewnie zostane w domu bo nienawidze deszczu
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:40   #3701
Seksta
Rozeznanie
 
Avatar Seksta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 812
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Hej dziewczyny
Ja oo pobieraniu krwi, trafiłam na miłe pielegniarki więc sobie pogawedzilam i zebralam same komplementy więc humor poprawiony
Wstapilam tez do hebe bo dziś promocja na revlon a akurat podkład mi się skończył, oczywiście skusilam się jeszcze na maskę do włosów i lakier do paznokci :P sciagnelam hybryde żeby na porodowce nie było problemow i pomalowalam zwyklakiem.
Teraz wypoczywam, śniadania jeszcze nie jadlam, brzuch boli i ledwo leżę.

Dziś rano tz pedzil do apteki po pojemnik na mocz, ja oczywiście już rano siusiu zrobilam wiec potem zdolalam wysiusiac tylko 20ml- musi wystarczyć

A i u mnie wstawanie nocy trwało kilka nocy, już na szczęście się skonczylo jupiiii

A brzuch mi mega ciąży jak sie przewracam na prawy bok, czuję jak się Wojtek przelewa.
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/b1zi1o0.png

TP 15.05.2014 majowa mama!
Seksta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 10:40   #3702
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzień dobry Zbieram się pomału do wyjazdu, na 14.30 jadę do szpitala na pierwsze KTG no i mamy na usg z moim ginem sprawdzić co z tymi wodami i rzekomo przykrótkim kopytkiem synka Przez chwilę wkręciłam sobie schizę, że może położą mnie na oddział ale już odganiam czarne myśli

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość

Co by tu dziś robić? Prasować mi się nie chce, prać też, sprzątać tym bardziej

Będziemy kupować lodówkę.. Dziś może pojedziemy oglądać. Mamy w wynajętym mieszkaniu taką malutką i to z popsutym zamrażalnikiem - chciałam właśnie zjeść sobie lody, które tam wsadziłam, a tam woda , także będziemy kupować już taką dużą. Może któraś kupowała niedawno i coś poleci i na co zwracać uwagę przy kupnie?
Masz intrygujący plan dnia

Ja mam lodówkę firmy LIEBHERR kupioną dwa lata temu. Nie ma żadnego auto defrostu ani komory fresh zone (takiej na warzywa żeby dłużej były świeże) na których mi bardzo zależało. Mamy w kuchni skos i priorytetem była wysokość lodówki, max 150cm.
Jestem z niej bardzo zadowolona, bo nie szroni się ani nic, w dodatku jest w kolorze stalowoszarym matowym i co ważne - w ogóle paluchy się na niej nie odbijają
Gdyby nie limit wysokości to wolałabym 3 szuflady w zamrażalniku a nie dwie, bo jak jest wysyp malin, jagód i grzybów to jestem ograniczona z mrożeniem

Seksta jak jak zapomniałam kupić pojemnik na mocz, to siusiałam do słoiczka a wdrodze do labu kupiłam pojemnik i w przychodni przelałam

Paulka czy Twój mąż wie, że dobrze Ci bez niego i że jak on nie patrzy, to się byczysz??
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2014-05-09 o 10:46
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:43   #3703
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzień doberek

pobrali mi krew i jeszcze za to pieniądze chcieli - co za draństwo

mak polny ale super, że będzie mała różnica wieku między dzieciakami - u nas jest 3 miesiące miedzy moją a bratankiem TŻ i dzieciaki się uwielbiają!

madziuuula no jak znasz owu to faktycznie można wyliczyć dokładnie przewidywany termin porodu, ale to wcale nie znaczy, że coś się dzieciowi nie zmieni i nie wylezie wcześniej bądź później bo tu wiele czynników jest istotnych. Co do nie uwzględniania długich cykli przez lekarzy to dziwne moim zdaniem? Większość nawet na karcie ciąży wpisuje datę OM i w nawiasie średnią długość cyklu.

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanko czy w późniejszych tyg ciąży dziecko mniej się kręci w brzuszku?
Inaczej się kręci - bardziej przeciąga, mniej szaleje

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
MamaKtosia oby Twój posłuchał Cię bo moja ma w prośby mamy
Obawiam się, że mój syn okaże się równie krnąbrny jak Twoja córka :P

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Dzien dobry, u nas nocka jak zwykle, pobudka tez. Ja juz zaliczylam od rana laboratorium. A Hania ma katar
W sumie mogłabym to samo napisać tylko Hanie na Laure podmienić

principessina pięknie wyglądasz!

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Co by tu dziś robić? Prasować mi się nie chce, prać też, sprzątać tym bardziej
Odpoczywaj
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:46   #3704
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Mak to zależy raz bolesne , a raz nie.Ale nie ma dnia teraz abym ich nie miała , ale to ciągle nieregularne ;/

Princi najlepszego dla syna
A brzuszek cudny


U Nas szału ze słońcem też nie ma , jest wiaterek , ale nie pada więc zaliczyliśmy 1,5godz spacer i to cały na nogach


Wy o tym że idziecie do Wc jak pokraki itp. Ja tak chodziłam jakiś czas temu, teraz to jest OK nawet z tym , ale za to mam znów teraz tak że jak usiądę na WC to mam wrażenie że wszystko na dole mi się rozszerza i mała zaraz wypadnie.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

MamaKtosia poczekaj do 12 to się przekonasz
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:48   #3705
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Princi wyglądasz pięknie, możesz co roku być w ciąży brzuszek też ładny
100 lat dla synka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:51   #3706
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dzien dobry Brzuchatki i Mamusie wczoraj nasz synek skonczyl 3 latka, no i jak na zlosc rozchorowal sie na szczescie nie zabraklo usmiechu przy gaszeniu swieczek i rozpakowywaniu prezentow
chwale sie moim 37 tyg brzusiem
Śliczny i bardzo zgrabny Pięknie Ci w ciąży
wszystkiego dobrego dla synka
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 10:55   #3707
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość

U Nas szału ze słońcem też nie ma , jest wiaterek , ale nie pada więc zaliczyliśmy 1,5godz spacer i to cały na nogach

dla Oskara za spacer. Dorasta Ci Ten maly mezczyzna .
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:02   #3708
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dzien dobry Brzuchatki i Mamusie wczoraj nasz synek skonczyl 3 latka, no i jak na zlosc rozchorowal sie na szczescie nie zabraklo usmiechu przy gaszeniu swieczek i rozpakowywaniu prezentow
chwale sie moim 37 tyg brzusiem
Pięknie wyglądasz, a brzuszek malusi
Najlepszego dla synka

Justiwi wie, sam nie pozwala mi robić ostatnio nic.
Mam odpoczywać póki mogę

Idę wszamać loda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:04   #3709
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Acha Monijaa proszę o dopisanie wizyty 15.05
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 11:11   #3710
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

ktora dzis rodzi?? Trzeba jakos uczcic ruski dzien zwyciestwa

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

justiwi dostalas priva?
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:14   #3711
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Witam sie piatkowo.

Nocki to coraz wiekszym wyzwaniem. Chyba juz nic w tej kwestii sie nie zmieni. Powiedzcie mi czy tez tak macie jak wstajecie w nocy np. Na siusiu to tez czujecie taki ogromny ciezar w brzuchu. W ciagu dnia jakos tak sie tego nie odczuwa, ale w nocy to koszmar.

Siemka ja zamierzam rodzic na Starynkiewicza.

U nas metody wypedzania malej tez na razie nie dzialaja, ale odkad odstawilam magnez to coraz czescie pojawiaja sie bolesne skurcze. No nic we wtorek wizyta, moze okaze sie, ze do porodu juz wszystko przygotowane
A i jeszcze dzis w nocy mialam wrazenie, ze mala wystawila raczke i po zlosci wkrecala mi sie w szyjke. Matko jaki to byl bol. Az nie chce myslec jak to wyglada jak akcja sie zaczyna.
To liczę na opinię bo też tam chcę rodzić..i trzymam kciuki za poród

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Ja będę rodzić na startnkiewicza w środę

Dzień doberek
Dziś mam cały wolny dzień, tż do 19 w pracy a potem na mecz idzie
Pewnie wezmę się za prasowanie, a tak to leniuchowac bede

Kciuki za wizyty!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O to już na dniach też tam chce rodzić bo mam tam lekarza prowadzącego i zbieram opinie, chodze tez do poradni diabetologicznej tam
Kciuki za poród a sn czy cc?

Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość
Mój mały to np. już nie kopie (zdarzy się raz dziennie) tylko czuje jak się wierci i nóżki do góry brzucha wypycha (teraz to już właściwie nie góra brzucha tylko nad pępkiem) ale kiedyś to tak wypychał że miałam kulę wypchniętą a teraz tak delikatnie.
Oo to jest szansa że mój wiercioch sie troszkę uspokoi

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Lu7 – słodziak


Asia – nie dziwię się, że się zestresowałaś..


Chansons – mój rożek i ochraniacz też przeżyły pranie z wirowaniem, ale jakieś syfy z pralki mi zostały na tym i wypłukać nie mogę


phdwao – kuruj się i zbieraj siły.


madziuuula - „o matko” rządzi


Jeśli chodzi o ochraniacz, to ja dopiero się będę do tego przymierzała, więc zobaczę jak to wyjdzie



Ja dziś wyspana Nawet Mąż zrobił mi śniadanko i obudził przed 9
Pogoda u nas piękna Koszą trawę na osiedlu i pięknie pachnie


Co by tu dziś robić? Prasować mi się nie chce, prać też, sprzątać tym bardziej


Będziemy kupować lodówkę.. Dziś może pojedziemy oglądać. Mamy w wynajętym mieszkaniu taką malutką i to z popsutym zamrażalnikiem - chciałam właśnie zjeść sobie lody, które tam wsadziłam, a tam woda , także będziemy kupować już taką dużą. Może któraś kupowała niedawno i coś poleci i na co zwracać uwagę przy kupnie?


Aha.. Dziś udało mi się dostać do mojej ginekolog, więc na 18.40 idę na przegląd. Zobaczymy co tam mi powie ciekawego. Wcześniej byłam umówiona na 13-ego, ale nie wiem czy bym zdążyła ją odwiedzić


Jak mnie dzieć dziś koooooopie.. I to wszędzie.. Od szanownej po żebra!

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------



Jeszcze raz duuuuużo radości dla synka
Pięknie wyglądasz
Co do lodówki to my kupiliśmy Mastercook -no frost jestesmy bardzo zadowoleni chyba 1800 zł dalismy w jakiejs promocjii


To ja dopiero 33 tydz a też mam problemy z wycieczka do WC czuje jak bym kamień w brzuchu miała i też ide jak pokręcona..
Maly też mi często brzuch napina..

Mój brzuch już teraz wydaje mi się duży przy waszych
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:22   #3712
Lu7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

p.s. widziałyście wczoraj Cleo i Donatana na eurowizji?

jeśli tak, jak Wam się podobało?
__________________
Lu7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:34   #3713
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
ktora dzis rodzi?? Trzeba jakos uczcic ruski dzien zwyciestwa
Ja Ci dam ruski dzień... Moje imieniny proszę uczcić!
Ja powinnam jutro rodzić, ale chyba nic z tego. Dzieciak leci sobie w kulki. Do tego pogoda mnie dobija, taka ponura.
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:34   #3714
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dzien dobry Brzuchatki i Mamusie wczoraj nasz synek skonczyl 3 latka, no i jak na zlosc rozchorowal sie na szczescie nie zabraklo usmiechu przy gaszeniu swieczek i rozpakowywaniu prezentow
chwale sie moim 37 tyg brzusiem
Ale ślicznie wyglądasz!
Najlepsze życzenia dla synka

Cytat:
Napisane przez Lu7 Pokaż wiadomość
p.s. widziałyście wczoraj Cleo i Donatana na eurowizji?

jeśli tak, jak Wam się podobało?
Ja nie widziałam, dopiero później gdzieś wyczytałam, że się nawet do finału dostali
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:35   #3715
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Princi ślicznie wygladasz

Myska my mamy Samsunga jest mega pojemna i działa super.

Właśnie naszła mnie ochota na sałatkę z ananasem i selerem i dobrze, że były w domu Po południu przychodzą znajomi więc zrobimy jakiegoś mini grilla. Musze przyszykować kiełbaski, cukinię i chimichurri. No i chlebek....
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:36   #3716
Lu7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez nitka_88 Pokaż wiadomość
Ale ślicznie wyglądasz!
Najlepsze życzenia dla synka



Ja nie widziałam, dopiero później gdzieś wyczytałam, że się nawet do finału dostali

no właśnie przeszli dalej
ale podobno ma wygrać kobieta z brodą z Austrii
__________________
Lu7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:38   #3717
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Princi ślicznie wygladasz

Myska my mamy Samsunga jest mega pojemna i działa super.

Właśnie naszła mnie ochota na sałatkę z ananasem i selerem i dobrze, że były w domu Po południu przychodzą znajomi więc zrobimy jakiegoś mini grilla. Musze przyszykować kiełbaski, cukinię i chimichurri. No i chlebek....
A co to jest chimichurri?

Co do eurowizji to nie widziałam ich występu..
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:39   #3718
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Lu7 Pokaż wiadomość
p.s. widziałyście wczoraj Cleo i Donatana na eurowizji?

jeśli tak, jak Wam się podobało?
Widziałam. Podobało mi się. Z tego co wyczytalam to Oni calkiem na luzie podchodzili do tego konkursu, nie spinali sie i to moze zagwarantowalo im sukces
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:42   #3719
Lu7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

https://www.youtube.com/watch?v=miJr9Fj2zNQ

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Widziałam. Podobało mi się. Z tego co wyczytalam to Oni calkiem na luzie podchodzili do tego konkursu, nie spinali sie i to moze zagwarantowalo im sukces

mi się najbardziej podobało jak prowadzący powiedział : widać, że ten występ płynął prosto z ich słowiańskich serc

dziewczyny cycochami świeciły

na tle innych występów moim zdaniem byli super, bo wszyscy jakieś piosenki o miłości ballady i inne a oni jednak o naszych rejonach
__________________
Lu7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:46   #3720
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Ja tez nie widziałam tego predzej..Extra wypadli


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:13:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.