Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz. IX - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-08, 10:34   #2671
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

o rany..
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 10:47   #2672
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
U mnie chodziła plotka że koleś który miał straszne problemy z trądzikiem wyleczył twarz właśnie moczem No bez jaj

Plotka jak plotka . U mnie w rodzinie moja kuzynka plecy na noc swoim moczem smarowała. Miała duży trądzik na plecach . Jak się dowiedziałam to w szoku byłam
I twierdziła że jej to najbardziej pomogło zaleczyć
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2014-05-08 o 10:49
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 10:56   #2673
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Moee - cudna ta twoja kicia
jeśli chodzi o urynoterapię to chyba gdybym miała jakąś straszną chorobę to wtedy pewnie i bym mocz chlała i g,,,się nacierała ale w chwili obecnej fuuu nie tknęłabym
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 16:41   #2674
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

A może by tak zasugerować panienkom desperatkom czekoladową maseczkę z nr 2 Założę się, że znalazłyby się takie, które i tego by spróbowały, skoro są laski, które wpiepszają watę albo lizaki z tasiemcem...
ekstremalna kuracja ekskrementalna
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.

Edytowane przez Felicja
Czas edycji: 2014-05-08 o 16:44
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 17:06   #2675
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Kończąc temat kopro- i innych ;p co myślicie o "kuracji z olejkiem arganowym" mariona dostępnym obecnie w biedronce? Oraz ich maseczkach?
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 17:21   #2676
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Kończąc temat kopro- i innych ;p co myślicie o "kuracji z olejkiem arganowym" mariona dostępnym obecnie w biedronce? Oraz ich maseczkach?
kuracja jest jak dla mnie bardzo fajna, włosy nie plączą się po niej, ładnie błyszczą no i sama kuracja super pachnie
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 17:23   #2677
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Masz ci babo los - skoro DOZ mi nic do domu nie wyśle, szukam dalej. I trafiłam na zikoderm. A tam milion rodzajów waxu ukochanego i od 250zł wydanych na zakupy, przesyłka gratis nawet kurierem. Chyba do jutra się nie zdecyduję, co kupić

obczajcie to cudo: https://www.e-zikodermo.pl/biovaxmed...0ml,21009.html
BIOVAXMED aktywny żel stymulujący odrastanie

zamówiłam

Dladobra wątku włosowego i nauki przetestuję też:

Olejek łopianowy z czerwoną papryką
stymuluje wzrost włosów. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Włosy stają się gęstsze i mocniejsze, lśniące i pełne życia.

I farbę biokap, jasny złoty brąz.

Obkupiłam się jak nigdy. Niedługo będę potrzebowała akcji "denka"
Bo niby zakupy na pół roku, albo i więcej, ale z zakupów z zeszłego roku, z lipca, coś mi tam jeszcze w piwnicy zalega, trzeba zużyć....
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.

Edytowane przez Felicja
Czas edycji: 2014-05-08 o 18:51
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 20:26   #2678
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

felicja tego olejku z czerwona papryka kupilam ostatnio 2 buteleczki
na razie wyniosłam do mamy coby mnie nie kusiło bo musze wydenkowac lopianowy ze skrzypem oraz sese (na szczescie została na 2-3 uzycia)a potem wracam do w.w.i arganowego..
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 14:55   #2679
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

A co tu dziś taka cisza?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 17:03   #2680
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Dwie osoby dzisiaj powiedziały mi, że bardzo mi włosy urosły (normalnie robię mini-koczka, dzisiaj miałam rozpuszczone), celebruję ten moment ach, jak to ja, zaczynam również myśleć o powrocie do krótkich. ;(
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 17:13   #2681
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

ja dziś sobie wchodzę do Hebe a tam na półeczce Jantar stoi i patrzy na mnie to go wzięłam - na zmianę z flądrą będę wcierać
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 17:46   #2682
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

i u mnie jantar się pojawił w takim małym sklepiku w którym kiedyś mnóstwo było rzeczy takich trudno dostępnych. A teraz same elsevy, garniery itp. Nawet marionów już mało.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Aaaa i rzepkę evy kupiłam
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 17:50   #2683
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Ostatnio zaszłam do zielarskiego po skrzyp i też był Jantar i jakieś inne wynalazki. Nie miałam czasu akurat więc nie przejrzałam wszystkich półek ale pewnie kiedyś to zrobię. Fajnie móc tak stacjonarnie pomacać, poczytać składy

Wczoraj zaparzyłam kozieradkę i dolałam do serum Agafii. Stosowałam je w zeszłym miesiącu, no dobrze brakowało mi systematyczności ale ten raz na 3 dni nakładałam na pewno ( a tak radzi producent). Poza tym przed myciem nakładałam balsam z pijawek i nic. Przyrost miałam około 1 cm, czyli normalnie. Powiem Wam, że nie wierzę już, że wcierki mogą coś zdziałać bez suplementów, przynajmniej mnie nie ruszają.
Ale ja nie o tym Dolałam kozieradki do Agafii, i będę aplikowała profilaktycznie co kilka dni. Przynajmniej wiem, że wzmocni mi cebulki i będzie jakiś pożytek .
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:14   #2684
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

A ja mam znowu jakieś złe włosowe dni, że aż proszę męża pozwolenie na ścięcie ale nadal mi nie pozwala, a obiecywał, że po ślubie będę mogła obciąć
Odzyskałam gęstość, ale gdzieś zgubiłam nawilżenie...już dawno takiego siana nie miałam jak w ostatnich dniach i zupełnie nie wiem czemu nie kładłam na nie nic co mogłoby im zaszkodzić...chyba im po prostu odbija tak dla zasady, że nie może być za dobrze i zawsze się coś musi spierdzielić
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:30   #2685
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
A ja mam znowu jakieś złe włosowe dni, że aż proszę męża pozwolenie na ścięcie ale nadal mi nie pozwala, a obiecywał, że po ślubie będę mogła obciąć
Odzyskałam gęstość, ale gdzieś zgubiłam nawilżenie...już dawno takiego siana nie miałam jak w ostatnich dniach i zupełnie nie wiem czemu nie kładłam na nie nic co mogłoby im zaszkodzić...chyba im po prostu odbija tak dla zasady, że nie może być za dobrze i zawsze się coś musi spierdzielić
A niw przez rozjasnianie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:40   #2686
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

chudelatte a po co chcesz scinac po ślubie ?chyba ze bedziesz musiala ja juz sie przyzwyczaiłąmz e nie mozna miec wszystkiego a ostatnio chyba uzylam jakiegos kiepskiego szamponu bo strąki mialam juz na 2 dzien jak nigdy.mylam wczoraj to umyje dopiero w niedziele.
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:41   #2687
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
A ja mam znowu jakieś złe włosowe dni, że aż proszę męża pozwolenie na ścięcie ale nadal mi nie pozwala, a obiecywał, że po ślubie będę mogła obciąć
Odzyskałam gęstość, ale gdzieś zgubiłam nawilżenie...już dawno takiego siana nie miałam jak w ostatnich dniach i zupełnie nie wiem czemu nie kładłam na nie nic co mogłoby im zaszkodzić...chyba im po prostu odbija tak dla zasady, że nie może być za dobrze i zawsze się coś musi spierdzielić
Rany mam ostatnio podobnie, tzn nie mam siana, ale włosy jakieś takie lekkie, mniej nawilżone Ale ostatnio zaniedbałam olejowanie więc może to prze to... Może Twoim też brakuje oleju?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:43   #2688
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
A niw przez rozjasnianie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie wiem od rozjaśniania minęło już troszkę czasu i do tej pory trzymały się aż podejrzanie dobrze, dopiero teraz trzeci dzień nie mogę ich ogarnąć i to tak z dnia na dzień z całkiem przyjemnych zrobiły się paskudne

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
chudelatte a po co chcesz scinac po ślubie ?chyba ze bedziesz musiala ja juz sie przyzwyczaiłąmz e nie mozna miec wszystkiego a ostatnio chyba uzylam jakiegos kiepskiego szamponu bo strąki mialam juz na 2 dzien jak nigdy.mylam wczoraj to umyje dopiero w niedziele.
Chciałam ścinać już przed, bo mnie męczą strasznie, ale TŻ nalegał żebym do ślubu miała długie, bo na ślubie miałam rozpuszczone i w ogóle on ma jakiegoś bzika na punkcie długich włosów a ja mam już dość
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:45   #2689
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ostatnio zaszłam do zielarskiego po skrzyp i też był Jantar i jakieś inne wynalazki. Nie miałam czasu akurat więc nie przejrzałam wszystkich półek ale pewnie kiedyś to zrobię. Fajnie móc tak stacjonarnie pomacać, poczytać składy

Wczoraj zaparzyłam kozieradkę i dolałam do serum Agafii. Stosowałam je w zeszłym miesiącu, no dobrze brakowało mi systematyczności ale ten raz na 3 dni nakładałam na pewno ( a tak radzi producent). Poza tym przed myciem nakładałam balsam z pijawek i nic. Przyrost miałam około 1 cm, czyli normalnie. Powiem Wam, że nie wierzę już, że wcierki mogą coś zdziałać bez suplementów, przynajmniej mnie nie ruszają.
Ale ja nie o tym Dolałam kozieradki do Agafii, i będę aplikowała profilaktycznie co kilka dni. Przynajmniej wiem, że wzmocni mi cebulki i będzie jakiś pożytek .
Ja dziś się natknęłam na Jantar w zawrotnej cenie 7zł w aptece na Allegro

Ja jestem ciekawa ile rosną moje włosy bez jakichkolwiek wspomagaczy, ale żal mi miesiąca na to, by to sprawdzić Chociaż pewnie okazałoby się że tyle samo, co przy tym zmasowanym ataku na cebulki

Też za parę dni wracam do kozieradki Czekam tylko aż wykończę Capitavit

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
i u mnie jantar się pojawił w takim małym sklepiku w którym kiedyś mnóstwo było rzeczy takich trudno dostępnych. A teraz same elsevy, garniery itp. Nawet marionów już mało.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Aaaa i rzepkę evy kupiłam
Wszyscy mają Eve tylko nie ja
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 19:22   #2690
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
A co tu dziś taka cisza?
No właśnie też tak zaglądam, a tu nikogo i nikogo..

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Dwie osoby dzisiaj powiedziały mi, że bardzo mi włosy urosły (normalnie robię mini-koczka, dzisiaj miałam rozpuszczone), celebruję ten moment ach, jak to ja, zaczynam również myśleć o powrocie do krótkich. ;(
Niestety też tak mam, cyklicznie co 2 lata obcinam się na boba albo i krócej.
Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja dziś sobie wchodzę do Hebe a tam na półeczce Jantar stoi i patrzy na mnie to go wzięłam - na zmianę z flądrą będę wcierać
CZYM?
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość

Poza tym przed myciem nakładałam balsam z pijawek i nic. .
Z CZEGO
Już nie mogę, jedna wciera flądrę, druga pijawki.... O.o
Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
mylam wczoraj to umyje dopiero w niedziele.
Matulu ja też tak chcę! U mnie to swiątek, piątek i niedziela, łeb musi iść pod kran

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
on ma jakiegoś bzika na punkcie długich włosów a ja mam już dość
Zaraz bym mu wybiła z głowy takie dyktowanie norm estetycznych!
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 19:42   #2691
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 186
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
nie wiem od rozjaśniania minęło już troszkę czasu i do tej pory trzymały się aż podejrzanie dobrze, dopiero teraz trzeci dzień nie mogę ich ogarnąć i to tak z dnia na dzień z całkiem przyjemnych zrobiły się paskudne

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------



Chciałam ścinać już przed, bo mnie męczą strasznie, ale TŻ nalegał żebym do ślubu miała długie, bo na ślubie miałam rozpuszczone i w ogóle on ma jakiegoś bzika na punkcie długich włosów a ja mam już dość
Nie ścinaj, może tylko kiepskie dni mają
Lithiumae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:08   #2692
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Lithiumae Pokaż wiadomość
Nie ścinaj, może tylko kiepskie dni mają
jak im się nie poprawi czym prędzej to albo obetnę, albo oszaleję
są dziwne: suche ale takie jakby były czymś oblepione, tylko czym nic czarodziejskiego ostatnio nie kładłam... może same sobie coś zaabsorbowały z powietrza tak jak to zwykle robią z każdą kroplą wilgoci, która pozwala im się puszyć w najlepsze
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:12   #2693
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 186
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
jak im się nie poprawi czym prędzej to albo obetnę, albo oszaleję
są dziwne: suche ale takie jakby były czymś oblepione, tylko czym nic czarodziejskiego ostatnio nie kładłam... może same sobie coś zaabsorbowały z powietrza tak jak to zwykle robią z każdą kroplą wilgoci, która pozwala im się puszyć w najlepsze
Chlip
Nie no, jak masz się męczyć to pewnie że ścinaj
Oooo znam ten ból, moje to samo mają. W domu wyglądają mega ale jak wyjdę na dwór i jest ciutkę wilgotno to odrazu wyglądam jak pióropusz
A tak przy okazji zapytam, jaką farbą robisz się na rudo? O róż już pytałam ale o rudy chyba nie
Lithiumae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:25   #2694
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość

CZYM?

Z CZEGO
Już nie mogę, jedna wciera flądrę, druga pijawki.... O.o
ale się uśmiałam. Pijawki to taki balsam na przyspieszenie porostu z enzymem z pijawek. Nie wiem ile w tym prawdy czy to taki chwyt marketingowy? A flądra nie prawdziwa, oleje ugotowane z dodatkami i śmiejemy się, że zapach podobny do flądry w zieleninie. I coś w tym jest

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Na ten Twój rudy avatar nie mogę się napatrzeć Chudelatte apel nie ścinaj
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:10   #2695
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
jedna wciera flądrę, druga pijawki.... O.o
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:28   #2696
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

hehehehe faktycznie dla niezorientowanych to zabrzmiało dziwacznie - flądra i pijawki
ja dziś jantara wtarłam i na to odżywkę kallosa jaśminową -mhm co za zapach
też ostatnio włosy mam do całe encanto właściwie ścięte na dworku od kilku dni popaduje i na głowie jakaś trwała ondulacja się robi czyli wyglądam jak kobiety sprzed 20 lat - krótkie włosy i na czubku spalona trwała
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 22:04   #2697
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Lithiumae Pokaż wiadomość
Chlip
Nie no, jak masz się męczyć to pewnie że ścinaj
Oooo znam ten ból, moje to samo mają. W domu wyglądają mega ale jak wyjdę na dwór i jest ciutkę wilgotno to odrazu wyglądam jak pióropusz
A tak przy okazji zapytam, jaką farbą robisz się na rudo? O róż już pytałam ale o rudy chyba nie
Dokładnie to mam najczęściej - w domu cacy, na zewnątrz masakra, ale ostatnie 3 dni to mam cały czas masakrę... no ale ale może się poprawi i będę się męczyć dalej i zawsze coś będzie nie tak i będę miała powody do marudzenia... ech my kobiety

Co do rudych farb, to praktycznie za każdym razem inną wybieram i ciągle szukam najlepszej, bo zawsze mi coś nie pasuje (dziwi to jeszcze kogoś? ), ostatnio jakąś jasną miedź z Palette kładłam i w sumie spodobał mi się kolor jak nigdy, ale cholercia wypłukuje się strasznie szybko szczególnie z odrostów

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Na ten Twój rudy avatar nie mogę się napatrzeć Chudelatte apel nie ścinaj
ja tak marudzę o tym ścinaniu już chyba rok i ściąć nie mogę, bo TŻ nie pozwala, bo wszyscy mówią jak szkoda, bo mi w sumie też szkoda... czasami naprawdę mam już dość tych włosów, bo ani to wygodne ani nie takie znowu ładne szczególnie jak mam takie dni jak teraz, ale z drugiej strony wiem, że jak zetnę to pewnie będę płakać, że znowu chcę długie tak źle a tak niedobrze pewnego pięknego dnia pewnie ciachnę spontanicznie jak dawniej robiłam z grzywką, że nagle w nocy o północy leciałam do lusterka z nożyczkami i ciach
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 22:44   #2698
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz...

Ja tak leciałam raz w nocy o północy i wyszłam z wygolonym bokiem Ale dało się zakryć włosami, gorzej jak związane Wtedy to mi szybko włosy odrosły, teraz 2,5 cm od połowy marca


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 07:18   #2699
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość

ja tak marudzę o tym ścinaniu już chyba rok i ściąć nie mogę, bo TŻ nie pozwala, bo wszyscy mówią jak szkoda, bo mi w sumie też szkoda... czasami naprawdę mam już dość tych włosów, bo ani to wygodne ani nie takie znowu ładne szczególnie jak mam takie dni jak teraz, ale z drugiej strony wiem, że jak zetnę to pewnie będę płakać, że znowu chcę długie tak źle a tak niedobrze pewnego pięknego dnia pewnie ciachnę spontanicznie jak dawniej robiłam z grzywką, że nagle w nocy o północy leciałam do lusterka z nożyczkami i ciach
Też tak mam, impuls i po włosach Najpierw z miesiąc przeżywam że bym coś chciała zmienić ale nie umiem się zdecydować, potem jeden impuls, nożyczki wpadną mi w ręce i ciach. Teraz w chwilach słabości wyżywam się na grzywce. Obcinam ze 2 razy w miesiącu, bo szybko rośnie, końcówki co jakiś czas po kilka mm do centymetra żeby były zdrowe i jest ok.
Od ilu lat masz długie?

cassie 2,5 nie jest źle Swego czasu też szalałam z włosami ale na wygolenie boku nigdy się nie zdecydowałam. Jakoś nie umiem sobie wyobrazić jak je potem zapuścić, przecież musi to trwać i trwać...
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-05-10 o 07:21
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 07:41   #2700
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
nagle w nocy o północy leciałam do lusterka z nożyczkami i ciach
Hehe, czasami kobieta po prostu musi, inaczej się udusi
Przypomniało mi się, jak siedziałam kiedyś u fryzjera i przyszła potencjalna klientka z hasłem: "Proszę pani, ja POTRZEBUJĘ taką fryzurę, żeby był jeden lok". Pani oczywiście o trwałą chodziło, ale ta POTRZEBA mnie rozwaliła. My kobiety to jednak jak sobie coś ubzduramy, to musimy mieć choćby skały płakały

PS. Oj, świeżynka to ja jestem. Od 30 lat biegam po świecie, łysa byłam tylko przez pierwsze dwa lata, a tu się okazuje, że w takiej nieświadomości żyłam Aż dziwne, że mi włosy nie wypadły bez tych wszystkich olejów, pijawek i flądr

Chudelatte, ratuj tę lwią grzywę! Rzuć mężowi, że skoro nie możesz ściąć, to bardzo chętnie pójdziesz do dobrego fryzjera na jakiś milusi zabieg pielęgnacyjny, a co!
Znam problem "wściekania się" włosów, ale u mnie to się dzieje mniej więcej jak są ok 5-10 cm za ramiona. Wyglądają wtedy tak bidnie, ze ni huhu, muszę ściąć. Mam nadzieję, że jak ten czas nastanie (tzn. jak dorobię się włosów 5-10cm za ramiona) to dzięki pielęgnacji tym razem się tak nie stanie.

I jeszcze tak z ciekawości: która z Was ma obecnie naprawdę długie włosy? Chudelatte, ale kto jeszcze? Jest wśród nas właścicielka wyczesu do pasa?
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-02 11:32:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.