Włosomaniaczki cz. IV - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-27, 22:37   #781
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja nie Kasia, ale napiszę tylko, że uwielbiam miodową, do nabycia w Hebe za ok 15 zł

Skończyłam oglądać pierwszy sezon Devious Maids, szkoda, że nie ma więcej odcinków.
Miodową wysłała mi Kasia żebym sobie wypróbowała i polubiłam, ale Kasia coś pisała, ze jest jeszcze jedna warta wypróbowania

Kurczaczki, nie mam Hebe, może się do Katowic przejadę w środę...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 23:34   #782
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Miodową wysłała mi Kasia żebym sobie wypróbowała i polubiłam, ale Kasia coś pisała, ze jest jeszcze jedna warta wypróbowania

Kurczaczki, nie mam Hebe, może się do Katowic przejadę w środę...
A to nie była ta winogronowa?

Ja się chyba przejadę jutro z TŻ'em do Łodzi, może w Manufakturze uda mi się znaleźć jakąś kurtkę, bo podobno w naszej galerii są same szmaty i resztki, w porównaniu z tymi samymi sklepami w innych miastach.

Piję właśnie śliwkową Fortunę - pycha

I kolejny serial wynalazłam - Witches of East End - ale nie ma go na tej stronie gdzie zazwyczaj oglądam i chyba będę musiała poratować się chomikiem, bo tam gdzie znalazłam strasznie się tnie

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:52 ----------

Kurde, chyba zbyt dawno nie piłam alkoholu bo wypiłam jedno piwo i czuję, że jestem wstawiona
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 04:48   #783
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Kasia chyba napisała,że najlepiej jest słuchać swojego organizmu
To życiowa maksyma mojego Dziadka. Wielce mądrym był człowiekiem i dożył pięknego wieku.

Ja ze słodyczami nie mam problemów. Dla mnie mogą nie istnieć. Ja mam problem tłusto-mięsny. Bez mięcha nie przeżyję nawet pół dnia.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Poszukiwań kurtki ciąg dalszy i niestety nadal nic
Ja sobie nie kupię, bo znowu wszędzie wszystkie kurtałki na jedno kopyto, a ja nie Chińczyk, żeby w uniformie chodzić. Już teraz całe ulice pikowane.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Kasiu, pisałaś kiedyś, że bodajże Twoja koleżanka jest zachwycona którąś maską seri, pokręciłam coś? Chcę nabyć którąś i nie wiem czy miodową czy tą o której kiedyś pisałaś... Gdzie w ogóle najlepiej kupować te maski? Stacjonarnie czy przez internet?
Wcale nie zawile, bo ja zrozumiałam .
Miałam, tzn. używałam trzech masek z Seri : miodowo-migdałowej, winogrono i hibiskus oraz zielona herbata i imbir. Ja lubiłam tą pierwszą, moja koleżanka była zachwycona tą z winogronami.
Opinia : są dobre wszystkie; na pewno lepsze niż te różne Alterry, Isany czy Joanny. Jednak moje zafascynowanie minęło. Pewnie było za dużo, aż do porzygania. Coś jak przy piątym kawałku tortu. Nie mówię jednak, że są złe. Teraz rzuciłam się na kallosową Color. Cud, miód i orzeszki. Miodowej od Kallosa nie polecam.
Mam jeszcze resztówkę Seri z herbatą i ¾ opakowania miodowej. Ale na pewno przy okazji dokupię.
Gdzie kupować ? Ja widziałam je jedynie w Hebe. Czy są w internecie ? Nie wiem. Ale wydaje mi się, że kupowanie ich przez internet mija się z celem. Koszt dostawy będzie większy niż ich wartość. Tak jak ja teraz - potrzebuję coś za 12, oo zł., a sklep chce - 10,oo zł za dostawę.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Miodową wysłała mi Kasia żebym sobie wypróbowała i polubiłam, ale Kasia coś pisała, ze jest jeszcze jedna warta wypróbowania
Musisz spróbować wszystkich, żeby ocenić. Oprócz miodowej mam w domu resztki tej herbacianej. Resztki - to jakieś ½ pojemności tego naszego standardowego pojemnika wysyłkowego. Chcesz ?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kurde, chyba zbyt dawno nie piłam alkoholu bo wypiłam jedno piwo i czuję, że jestem wstawiona
Właśnie doszło do mnie, że już chyba od roku kropli alkoholu w ustach nie miałam. Starzeję się czy co ? SKS !

Zbieram się powoli do lekarza.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 10:54   #784
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A to nie była ta winogronowa?
Była

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !

Wcale nie zawile, bo ja zrozumiałam .
Miałam, tzn. używałam trzech masek z Seri : miodowo-migdałowej, winogrono i hibiskus oraz zielona herbata i imbir. Ja lubiłam tą pierwszą, moja koleżanka była zachwycona tą z winogronami.
Opinia : są dobre wszystkie; na pewno lepsze niż te różne Alterry, Isany czy Joanny. Jednak moje zafascynowanie minęło. Pewnie było za dużo, aż do porzygania. Coś jak przy piątym kawałku tortu. Nie mówię jednak, że są złe. Teraz rzuciłam się na kallosową Color. Cud, miód i orzeszki. Miodowej od Kallosa nie polecam.
Mam jeszcze resztówkę Seri z herbatą i ¾ opakowania miodowej. Ale na pewno przy okazji dokupię.
Gdzie kupować ? Ja widziałam je jedynie w Hebe. Czy są w internecie ? Nie wiem. Ale wydaje mi się, że kupowanie ich przez internet mija się z celem. Koszt dostawy będzie większy niż ich wartość. Tak jak ja teraz - potrzebuję coś za 12, oo zł., a sklep chce - 10,oo zł za dostawę.


Musisz spróbować wszystkich, żeby ocenić. Oprócz miodowej mam w domu resztki tej herbacianej. Resztki - to jakieś ½ pojemności tego naszego standardowego pojemnika wysyłkowego. Chcesz ?

Miłego dnia
W takim razie nabędę winogronowa lub winogronową i miodową

Jak te maski takie tanie to nie opłaca się za wysyłkę płacić.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię

Edytowane przez NaKrawedzi
Czas edycji: 2014-04-28 o 10:57
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 16:01   #785
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja poszukuję stanika sportowego. Zamówiłam w necie, ale muszę odesłać, bo mi nie pasuje. Byłam w Katowicach w sklepie, gdzie mają sportowe staniki dla dużych biustów, ale tez nie udało mi się nic dobrać. Zdesperowana nawet do Krakowa chciałam jechać, ale tam też znalazłam tylko 1 sklep i to ten w ktorym byłam w Katowicach
A Decathlon?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Piję właśnie śliwkową Fortunę - pycha
Polecam Żywiec Biały Szkoda,że nawet w Krk nie wszędzie można dostać

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja ze słodyczami nie mam problemów. Dla mnie mogą nie istnieć. Ja mam problem tłusto-mięsny. Bez mięcha nie przeżyję nawet pół dnia.
Ja przeżyłam ponad miesiąc i byłam z siebie dumna
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 16:49   #786
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

W Decathlonie też nie mają mojego rozmiaru. Ja potrzebuję rozmiar 70-75F/FF z solidnym podtrzymaniem, więc najlepiej dla mnie byłoby jechać do Warszawy do Mambry


Byłam w Hebe i kupiłam Seri winogronową Pierwszy raz byłam w Hebe i jestem pozytywnie zaskoczona obsługą i asortymentem
Zahaczyłam też o Super-Pharm i wydałam 200zł, a miałam kupić tylko maskę
Ostatnie wydaję tyle pieniędzy, że za chwilę będę musiała jakąś lokatę zlikwidować, a bardzo bym nie chciała, bo nieźle przeginam...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 22:46   #787
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja ze słodyczami nie mam problemów. Dla mnie mogą nie istnieć. Ja mam problem tłusto-mięsny. Bez mięcha nie przeżyję nawet pół dnia.
A ja niestety słodycze bardzo lubię. Mięso też, ale już mniej i od jakiegoś czasu robię podchody, żeby z niego zrezygnować...

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja sobie nie kupię, bo znowu wszędzie wszystkie kurtałki na jedno kopyto, a ja nie Chińczyk, żeby w uniformie chodzić. Już teraz całe ulice pikowane.
Też mnie to wkurza, że wszystko wygląda tak samo. Te pikowane w ogóle mi się nie podobają, ale wszędzie ich pełno, bo taka moda teraz.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Właśnie doszło do mnie, że już chyba od roku kropli alkoholu w ustach nie miałam. Starzeję się czy co ? SKS !
A ja właśnie otworzyłam piwo - tym razem Fortuna Czarne Miałam dzisiaj taki dzień w pracy, że stwierdziłam, że należy mi się. I to zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zbieram się powoli do lekarza.
Jakieś nowe wieści? Lekarz cały?

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Byłam w Hebe i kupiłam Seri winogronową Pierwszy raz byłam w Hebe i jestem pozytywnie zaskoczona obsługą i asortymentem
Też lubię Hebe i żałuję, że u mnie nie ma. Szkoda, że w Rossmannie i w Naturze nie ma takiej obsługi.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Zahaczyłam też o Super-Pharm i wydałam 200zł, a miałam kupić tylko maskę
Ostatnie wydaję tyle pieniędzy, że za chwilę będę musiała jakąś lokatę zlikwidować, a bardzo bym nie chciała, bo nieźle przeginam...
Co kupiłaś, że tyle wydałaś?


NK
, ja kupiłam kiedyś shock absorber level 4 na allegro i jest ok
Nie pamiętam czy to był akurat ten model ale coś w tym stylu http://allegro.pl/shock-absorber-449...157357200.html
Tzn był, bo mam wrażenie, że mi się cycki zmniejszyły od tych ćwiczeń i teraz mam w nim za dużo luzu
Chciałam kupić na ebayu, ale boję się, że jak nie trafię w rozmiar to nie odeślę.

Tylko one mają inną rozmiarówkę, bo np normalnie noszę 75F/80E, zależy od modelu (bo np Effuniaka mam 85DD) a shock absorber mam chyba 80DD. Przed zakupem czytałam, żeby nie kupować zbyt obcisłych i że w przypadku tych staników kupuje się taki rozmiar, żeby obwód był o rozmiar większy a miskę o rozmiar mniejsza niż w normalnych.


A ja nadal bez kurtki

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2014-04-30 o 22:49
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 23:40   #788
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A ja niestety słodycze bardzo lubię. Mięso też, ale już mniej i od jakiegoś czasu robię podchody, żeby z niego zrezygnować...

Co kupiłaś, że tyle wydałaś?


NK
, ja kupiłam kiedyś shock absorber level 4 na allegro i jest ok
Nie pamiętam czy to był akurat ten model ale coś w tym stylu http://allegro.pl/shock-absorber-449...157357200.html
Tzn był, bo mam wrażenie, że mi się cycki zmniejszyły od tych ćwiczeń i teraz mam w nim za dużo luzu
Chciałam kupić na ebayu, ale boję się, że jak nie trafię w rozmiar to nie odeślę.

Tylko one mają inną rozmiarówkę, bo np normalnie noszę 75F/80E, zależy od modelu (bo np Effuniaka mam 85DD) a shock absorber mam chyba 80DD. Przed zakupem czytałam, żeby nie kupować zbyt obcisłych i że w przypadku tych staników kupuje się taki rozmiar, żeby obwód był o rozmiar większy a miskę o rozmiar mniejsza niż w normalnych.


A ja nadal bez kurtki
Ja mam znowu problem z pieczywem... Uwielbiam pieczywo, mogłabym nie jadać obiadów i deserów tylko wcinać świeżutki chlebek

Same potrzebne pierdoły bez których mogłam żyć

Ja zamówiłam shock absorber, ale miseczkę wzięłam o rozmiar za małą i zwróciłam, 40zł kosztowała mnie wysyłka. W sklepie biegacza mierzyłam też shocki, ale ten, który teoretycznie był dobry mnie uwierał, a z drugiego nie było mojego rozmiaru . Namierzyłam się trochę tych staników i postanowiłam, że napewno nie zamówię przez internet, bo można trafić w rozmiar, a nadal się źle w nim czuć i jednak najlepiej jest mierzyć Płacąc tyle za stanik, chcę być z niego zadowolona, a nie się wkurzać i tym sposobem jestem w d*pie, bo Polki noszą źle dobrane biustonosze, a ja nie chcę mieć jak najdłużej jędrne piersi

Ty bez kurtki ja bez stanika
Nie wspominając, że taki standardowy stanik tez by mi się przydał, ale też mam problem z kupnem, bo niby dobrze dopasowane, a źle się w nich czuję
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię

Edytowane przez NaKrawedzi
Czas edycji: 2014-04-30 o 23:42
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 00:00   #789
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja mam znowu problem z pieczywem... Uwielbiam pieczywo, mogłabym nie jadać obiadów i deserów tylko wcinać świeżutki chlebek
Weź, ja uwielbiam świeże bułeczki z masłem i dżemem truskawkowym

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Same potrzebne pierdoły bez których mogłam żyć
Ja za to obkupiłam się w Naturze na -40% Oczywiście same potrzebne rzeczy jak 2 kredki, żel do brwi czy podkład Plus jeszcze jakaś nowość Loton Oil Therapy - olejek do włosów i do ciała z olejkiem z orzechów makadamia.
W Rossmannie jest w tym tygodniu -49% na wszystkie tusze, kredki i coś tam jeszcze, ale tuszy mam na razie dosyć, więc już nic nie kupuję. Chociaż podobno fajna jest kredka rozświetlająca Lovely

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam shock absorber, ale miseczkę wzięłam o rozmiar za małą i zwróciłam, 40zł kosztowała mnie wysyłka. W sklepie biegacza mierzyłam też shocki, ale ten, który teoretycznie był dobry mnie uwierał, a z drugiego nie było mojego rozmiaru . Namierzyłam się trochę tych staników i postanowiłam, że napewno nie zamówię przez internet, bo można trafić w rozmiar, a nadal się źle w nim czuć i jednak najlepiej jest mierzyć Płacąc tyle za stanik, chcę być z niego zadowolona, a nie się wkurzać i tym sposobem jestem w d*pie, bo Polki noszą źle dobrane biustonosze, a ja nie chcę mieć jak najdłużej jędrne piersi

Ty bez kurtki ja bez stanika
Nie wspominając, że taki standardowy stanik tez by mi się przydał, ale też mam problem z kupnem, bo niby dobrze dopasowane, a źle się w nich czuję
U mnie jest ten problem, że nie mam żadnego stacjonarnego sklepu z takimi rzeczami, więc nawet nie mam możliwości, żeby przymierzyć. Muszę zamawiać w ciemno. Jeszcze rok temu był jeden sklep z bielizną, tam właśnie kupiłam swoje effuniaki i inne staniki z dobrą rozmiarówką (i również niezłymi cenami ), ale dziewczyna zwinęła interes, bo kiepsko szedł, mało uświadomionych klientek.

Muszę zacząć pić więcej alkoholu, bo znowu jestem wstawiona po jednym piwie

Powinnam iść spać, ale oglądam Comę w tv - film na podstawie książki Robina Cooka, bardzo lubię jego thrillery medyczne.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2014-05-01 o 00:01
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 02:16   #790
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
dziewczyna zwinęła interes, bo kiepsko szedł, mało uświadomionych klientek.
Te "uświadomione" to te, które za małe staniki noszą ? ( ) .
Raz byłam u "profesjonalnej brafitterki", w Gdyni, w sklepie ze złotej listy. Uciekłam, jak zobaczyłam, że kobita ma gorzej dobrany biustonosz niż ja. Cycki pod pachami miała. Dziwnie, ale ja tej akcji nie dałam się. Jakoś nie mam problemów z doborem cyckonosza, a i biust wygląda rewelacyjnie, bo sterczy i jest rowek.

A Wy ciągle na zakupach. Ja nie kupiłam nic. Nadal nie mam podkładu i korektora. Wybieram się do sklepów jak sójka za morze. Ale muszę jak najszybciej, bo nadejdzie sezon urlopów i ludzi będzie pełno wszędzie. Dla mnie to już po zakupach.

Aga, byłam u mojego faworyta - lekarza rodzinnego. Do Niego to ja prawie "towarzysko" biegam. Dostałam tylko dodatkową pigułę, bo coś się zaczyna u mnie z krążeniem dziać.

Trzy dni trawę kosiłam. Normalny człowiek kosi u mnie 4 - 5 godzin, ja - trzy dni. Dłonie mnie słońce poparzyło, bo mi się nie chciało rękawiczek włożyć, a paznokci to przez pół roku do porządku nie doprowadzę Jak ja nienawidzę mieszkania tutaj.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 06:36   #791
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Byłam w Hebe i kupiłam Seri winogronową Pierwszy raz byłam w Hebe i jestem pozytywnie zaskoczona obsługą i asortymentem
Zahaczyłam też o Super-Pharm i wydałam 200zł, a miałam kupić tylko maskę
Uhuhu to poszalałaś

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Weź, ja uwielbiam świeże bułeczki z masłem i dżemem truskawkowym
I do tego mega słodkie kakao Dobrze,że jestem w trakcie robienia śniadania,bo inaczej umarłabym z głodu
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 07:00   #792
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Weź, ja uwielbiam świeże bułeczki z masłem i dżemem truskawkowym

Ja za to obkupiłam się w Naturze na -40% Oczywiście same potrzebne rzeczy jak 2 kredki, żel do brwi czy podkład Plus jeszcze jakaś nowość Loton Oil Therapy - olejek do włosów i do ciała z olejkiem z orzechów makadamia.
W Rossmannie jest w tym tygodniu -49% na wszystkie tusze, kredki i coś tam jeszcze, ale tuszy mam na razie dosyć, więc już nic nie kupuję. Chociaż podobno fajna jest kredka rozświetlająca Lovely

U mnie jest ten problem, że nie mam żadnego stacjonarnego sklepu z takimi rzeczami, więc nawet nie mam możliwości, żeby przymierzyć. Muszę zamawiać w ciemno. Jeszcze rok temu był jeden sklep z bielizną, tam właśnie kupiłam swoje effuniaki i inne staniki z dobrą rozmiarówką (i również niezłymi cenami ), ale dziewczyna zwinęła interes, bo kiepsko szedł, mało uświadomionych klientek.
Tylko ja bym takie mogła jeść na każdy posiłek

Ja mam na stanie obecnie 2 otwarte tusze i 3 w zapasie (a czasem w ogóle rzęs nie maluję xD)

U mnie w mieście też nie ma, muszę jeździć


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


Te "uświadomione" to te, które za małe staniki noszą ? ( ) .
Raz byłam u "profesjonalnej brafitterki", w Gdyni, w sklepie ze złotej listy. Uciekłam, jak zobaczyłam, że kobita ma gorzej dobrany biustonosz niż ja. Cycki pod pachami miała. Dziwnie, ale ja tej akcji nie dałam się. Jakoś nie mam problemów z doborem cyckonosza, a i biust wygląda rewelacyjnie, bo sterczy i jest rowek.

A Wy ciągle na zakupach.


Trzy dni trawę kosiłam. Normalny człowiek kosi u mnie 4 - 5 godzin, ja - trzy dni. Dłonie mnie słońce poparzyło, bo mi się nie chciało rękawiczek włożyć, a paznokci to przez pół roku do porządku nie doprowadzę Jak ja nienawidzę mieszkania tutaj.

Miłego dnia
Ja się staram kupować tak po środku, fiszbina musi otaczać całą pierś, ale obwód ma być taki średniawy, troszkę większy niż wychodzi mi z obliczeń, ale mniejszy niż nosi przeciętna Polka
Swoją drogą do teraz nie udało mi się kupić odpowiedniego stanika
Każdy mnie na swój sposób wku*wia

Zakupoholizm

Czemu aż 3 dni?

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Uhuhu to poszalałaś




I do tego mega słodkie kakao Dobrze,że jestem w trakcie robienia śniadania,bo inaczej umarłabym z głodu
To mały pikuś jakbym miała zliczyć ile wydałam w kwietniu, bo myślę, ze najniższa krajowa poszła, a ja nadal nie kupiłam wszystkiego

Też właśnie wcinam śniadanie
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 08:39   #793
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

A ja się właśnie obudziłam
Tzn pies mnie obudził bo chce wyjść na dwór
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 08:31   #794
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

TŻ się poświęca i zabiera mnie do takiego ogromnego centrum handlowego (2500 sklepów - nie, nie pomyliłam zer ) ok 30 km od domu. Powiedział, że najwyżej weźmie ze sobą książkę i będzie czytał w samochodzie
Trzymajcie kciuki, jeśli tam nic nie znajdę do już nigdzie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 13:02   #795
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
I do tego mega słodkie kakao Dobrze,że jestem w trakcie robienia śniadania,bo inaczej umarłabym z głodu
Takie mega słodkie to nie ale uwielbiam kakao. A pijesz kawę? Kolega zrobił mi kiedyś coś takiego: łyżeczka kawy rozpuszczalnej, 3-4 łyżeczki kakao rozpuszzalnego, zalać wodą plus mleko - pycha, tylko słodkie strasznie, ale stawia na nogi

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Tylko ja bym takie mogła jeść na każdy posiłek
Ja może nie na każdy, ale uwielbiam. A w ogóle ostatnio mam fazę na mannę na mleku a to kurde tuczące jest... Dlaczego wszystko co dobre musi być tuczące?

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja mam na stanie obecnie 2 otwarte tusze i 3 w zapasie (a czasem w ogóle rzęs nie maluję xD)
Ja też bym nie malowała ale muszę w robocie wyglądać odpowiednio, a delikatny makijaż jest wręcz wskazany

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja się staram kupować tak po środku, fiszbina musi otaczać całą pierś, ale obwód ma być taki średniawy, troszkę większy niż wychodzi mi z obliczeń, ale mniejszy niż nosi przeciętna Polka
Swoją drogą do teraz nie udało mi się kupić odpowiedniego stanika
Każdy mnie na swój sposób wku*wia
Ja kupuję zdecydowanie węższe w obwodzie i z większą miseczką niż te, które nosiłam wcześniej. Jak sobie przypomnę jak kiedyś piersi potrafiły wyjść mi dołem kiedy podnosiłam ręce do góry Albo TŻ bez problemu podnosił mi stanik do góry, żeby dobrać się do piersi To była masakra
Mam tylko jeden problem - chćbym nie wiem jak dobrze regulowała ramiączka to one i tak po jakimś czasie zsuwają mi się z ramion :kwaśny: Chyba mam jakieś krzywe

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Te "uświadomione" to te, które za małe staniki noszą ? ( ) .
Raz byłam u "profesjonalnej brafitterki", w Gdyni, w sklepie ze złotej listy. Uciekłam, jak zobaczyłam, że kobita ma gorzej dobrany biustonosz niż ja. Cycki pod pachami miała. Dziwnie, ale ja tej akcji nie dałam się. Jakoś nie mam problemów z doborem cyckonosza, a i biust wygląda rewelacyjnie, bo sterczy i jest rowek.
Dziewczyna, która miała ten sklep to moja koleżanka i była naprawdę dobra, dzięki niej znalazłam kilka fajnych staników, w których mój biust wreszcie wygląda tak jak powinien
Było trochę stałych klientek, ale widocznie za mało, żeby sklep się utrzymał. Inna koleżanka z kolei prowadziła jej księgowość i mówiła, że nawet w hurcie te staniki nie były tanie.


A co do wczorajszych zakupów to znowu wróciłam z niczym. TŻ obkupił się w ciuchy a ja nadal nic
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 02:55   #796
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Czemu aż 3 dni?
Bo mam ręce chore. Pociągam kosiarkę pół godziny i dwie muszę odpoczywać. Dlatego mam problem z koszeniem, odśnieżaniem i wszystkimi manualnymi czynnościami.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
TŻ się poświęca i zabiera mnie do takiego ogromnego centrum handlowego (2500 sklepów - nie, nie pomyliłam zer)
Ooooo, też bym chciała.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
łyżeczka kawy rozpuszczalnej, 3-4 łyżeczki kakao rozpuszzalnego, zalać wodą plus mleko - pycha
Nie wiem. A że ja kawosz jestem, nie pijam kawy rozpuszczalnej ani żadnej tzw. smakowej. Ale kakao to lubię.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Dlaczego wszystko co dobre musi być tuczące?
Bo folgowanie sobie to grzech i musi być pokuta

Cytat:
Napisane przez Finlora
Mam tylko jeden problem - chćbym nie wiem jak dobrze regulowała ramiączka to one i tak po jakimś czasie zsuwają mi się z ramion
Ja też tak mam, ale w stanikach już przez pewien czas noszonych. Rozciągają się. Ale u mnie wystarczy wyregulować i siedzą. Mnie trafiłby szlag, jakby mi w czasie chodzenia zsuwały się. Wścieklica jestem, to zaraz bym taki stanik nożyczkami pocięła

Cytat:
Napisane przez Finlora
nawet w hurcie te staniki nie były tanie.
To jak wszędzie : dobre staniki nie są tanie. Ja mam tę swoją Armenkę. Ona kupuje w polskich firmach. Płacę w zależności od fasonu, ale zawsze min. 100,oo zł. Płacę bez szemrania, bo biustonosze są rewelacyjne. I brafitterek nie potrzebuję.

Cytat:
Napisane przez Finlora
A co do wczorajszych zakupów to znowu wróciłam z niczym.
Szkoda.
Ja idę do krawcowej, bo w sklepach to już mnie kompletnie apopleksja trafia. Nie mam już siły.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 11:44   #797
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Takie mega słodkie to nie ale uwielbiam kakao. A pijesz kawę? Kolega zrobił mi kiedyś coś takiego: łyżeczka kawy rozpuszczalnej, 3-4 łyżeczki kakao rozpuszzalnego, zalać wodą plus mleko - pycha, tylko słodkie strasznie, ale stawia na nogi
Zapiszę sobie,chociaż ja to wolę kawę bez cukru,gorzką
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mam tylko jeden problem - chćbym nie wiem jak dobrze regulowała ramiączka to one i tak po jakimś czasie zsuwają mi się z ramion :kwaśny: Chyba mam jakieś krzywe
Też tak mam
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 22:32   #798
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Ja tak na szybko, bo padam z nóg

Kasia, kojarzę, że szukałaś przepisu na sałatkę z selerem naciowym - coś takiego rzuciło mi się dziś w oko http://smacznie-zdrowo-tanio.blogspo...naciowego.html
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 19:39   #799
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Powiedzcie mi do czego to dochodzi, żeby w tajemnicy przed chłopem kupować lody czy ptasie mleczko i pożerać w ukryciu
Doradźcie mi lepiej jak zakamuflować ptasie mleczko w lodówce, żeby nie zobaczył

Tak w ogóle to niezła jestem Miałam w ręku czekoladę i ptasie mleczko. Czekolada 150 gram za 3.50 - w 100 gramach 480 kcal. Ptasie mleczko 500 gram za 8.50 - w 100 gramach 400 kcal. Biorę ptasie mleczko bo w 100 gramach mniej kalorii a po chwili dopiero do mnie dotarło, że zamiast 720 w czekoladzie, pożrę 1200 w ptasim mleczku bo większe

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2014-05-07 o 19:40
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 21:02   #800
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi do czego to dochodzi, żeby w tajemnicy przed chłopem kupować lody czy ptasie mleczko i pożerać w ukryciu
Doradźcie mi lepiej jak zakamuflować ptasie mleczko w lodówce, żeby nie zobaczył

Tak w ogóle to niezła jestem Miałam w ręku czekoladę i ptasie mleczko. Czekolada 150 gram za 3.50 - w 100 gramach 480 kcal. Ptasie mleczko 500 gram za 8.50 - w 100 gramach 400 kcal. Biorę ptasie mleczko bo w 100 gramach mniej kalorii a po chwili dopiero do mnie dotarło, że zamiast 720 w czekoladzie, pożrę 1200 w ptasim mleczku bo większe
Trzeba je zjeść, bo istnieje ryzyko, że jednak zobaczy (ja bym zobaczyła )

To się nazywa kobieca logika. Podobno...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 21:26   #801
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Trzeba je zjeść, bo istnieje ryzyko, że jednak zobaczy (ja bym zobaczyła )

To się nazywa kobieca logika. Podobno...
No właśnie my wszystkie czekoladowe rzeczy trzymamy w lodówce, bo u nas mieszkaniu jest dosyć ciepło i w szafkach wszystko się rozpływa. Poza tym takie z lodówki jest jeszcze lepsze

Taa... logika
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 21:37   #802
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Teraz mam ochotę na ptasie mleczko z lodówki, bo my zawsze w szafkach trzymamy
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 23:49   #803
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Ale powiem Ci, że mnie pokarało bo niezbyt dobre to ptasie mleczko

Aaaa, TŻ zobaczył, że kupiłam - mój własny pies mnie wydał! Nie wyjęłam z torby, w której miałam rzeczy na ćwiczenia, a że była otwarta to psisko zaczęło grzebać czy aby nie mam tam czegoś dobrego i tak ją szeroko otworzyło, że akurat ptasie mleczko było na wierzchu
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 08:41   #804
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Biedronka miała kiedyś bardzo dobre ptasie mleczko za ok 8zł, ale popsuli i teraz faktycznie ciężko dostać coś dobrego. Najczęściej są przesłodzone

I jak TŻ zareagował?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 11:30   #805
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No właśnie my wszystkie czekoladowe rzeczy trzymamy w lodówce, bo u nas mieszkaniu jest dosyć ciepło i w szafkach wszystko się rozpływa. Poza tym takie z lodówki jest jeszcze lepsze
My też ptasie mleczko trzymamy w lodówce W ogóle chyba na promocji widziałam ostatnio i miałam ochotę kupić
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 19:59   #806
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Biedronka miała kiedyś bardzo dobre ptasie mleczko za ok 8zł, ale popsuli i teraz faktycznie ciężko dostać coś dobrego. Najczęściej są przesłodzone

I jak TŻ zareagował?
No właśnie ja też pamiętam ptasie mleczko z Biedronki i uwielbiałam je. To teraz też kupiłam w Biedronce ale za specjalne jest. Ale nawet to nie powstrzymuje mnie od jedzenia, bo już połowy nie ma

Skomentował tylko "Ptasie mleczko? Hmm..." i nic więcej nie powiedział Pewnie za jakiś czas mu sie przypomni, że je widział i nie wiem jak mu powiem, że już nie ma

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
My też ptasie mleczko trzymamy w lodówce W ogóle chyba na promocji widziałam ostatnio i miałam ochotę kupić
Nie kupuj, ptasie mleczko to zło, nawet to niedobre


Nie pisałam Wam, ale zabrałam się za rozbiórki Jedną mam już prawie za sobą, tzn odlewki wysłane i czekam na potwierdzenia odbioru. Zaczęłam od celebryckiego Fancy Jessiki Simpson, bo uwielbiam takie słodkie zapachy. Druga w kolejności będzie klasyczna Lolita, a potem na pewno Hypnotic Poison
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 21:52   #807
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No właśnie ja też pamiętam ptasie mleczko z Biedronki i uwielbiałam je. To teraz też kupiłam w Biedronce ale za specjalne jest. Ale nawet to nie powstrzymuje mnie od jedzenia, bo już połowy nie ma

Skomentował tylko "Ptasie mleczko? Hmm..." i nic więcej nie powiedział Pewnie za jakiś czas mu sie przypomni, że je widział i nie wiem jak mu powiem, że już nie ma

Nie kupuj, ptasie mleczko to zło, nawet to niedobre


Nie pisałam Wam, ale zabrałam się za rozbiórki Jedną mam już prawie za sobą, tzn odlewki wysłane i czekam na potwierdzenia odbioru. Zaczęłam od celebryckiego Fancy Jessiki Simpson, bo uwielbiam takie słodkie zapachy. Druga w kolejności będzie klasyczna Lolita, a potem na pewno Hypnotic Poison
Też miałam to o którym piszesz i więcej nie kupiłam, tamto było w czerwonym opakowaniu

Powiesz mu, że zjadłaś żeby go nie kusiło

My to z jednej dziedziny zakupoholizmu przenosimy się na kolejną, ja od jakiegoś czasu wydaję majątek na buty i ubrania sportowe
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 23:33   #808
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Też miałam to o którym piszesz i więcej nie kupiłam, tamto było w czerwonym opakowaniu

Powiesz mu, że zjadłaś żeby go nie kusiło

My to z jednej dziedziny zakupoholizmu przenosimy się na kolejną, ja od jakiegoś czasu wydaję majątek na buty i ubrania sportowe
No właśnie, tamto w czerwonym (z takimi większymi kawałkami) było pyszne

Tak samo jak te lody w zamrażarce

Swego czasu zaspokoiłam się włosowo, potem makijażowo, więc przyszedł czas na zapachy

A ja Eurowizję oglądam, pierwszy raz od kilku lat i stwierdzam, że te piosenki nie są takie złe. Ale naszej i tak nie lubię. A na "kobietę z brodą" aż nie mogę patrzeć, bo wygląda obleśnie

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:09 ----------

No i niestety, oblech wygrał.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 04:16   #809
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Nie gadam z Wami, bo szybujecie w tematach mi obcych. Nie lubię słodyczy i nie znam się na nich. A już szczególnie obce są mi te wszystkie batony, ptasie mleczka, czekoladki itp Jakbyście rozprawiały o schabie pod beszamelem lub golonce po bawarsku, to co innego

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie pisałam Wam, ale zabrałam się za rozbiórki
Ja Ci tylko napiszę : uważaj, ludzie są arcydziwni.

Właśnie zerknęłam do zakupów. Kuźwa, OI i Amouage przegapiłam Gapiostwa w przypadku tej drugiej rozbiórki to sobie nie daruję, bo od paru lat chciałam poznać.

Co u mnie ? Bez zmian. Na wtorek mam wezwanie do pokoju z zakratowanymi oknami


Idę kończyć fasolkę po bretońsku .

Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 09:22   #810
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A ja Eurowizję oglądam, pierwszy raz od kilku lat i stwierdzam, że te piosenki nie są takie złe. Ale naszej i tak nie lubię. A na "kobietę z brodą" aż nie mogę patrzeć, bo wygląda obleśnie
Mnie się podobała nawet ta piosenka dopóki nie wyskakiwała z lodówki Wydaje mi się,że wstydu też nam nie zrobili na Eurowizji, a co do zwycięzcy (?) to hm... cywilizacja poszła do przodu?
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-06 13:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.