Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-14, 09:03   #541
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
nie martwi Cię ta waga? znaczy waga ok, mój waży podobnie, ale że tyle miesięcy nie przybrał?
martwi. byłam z nim miesiąc temu u pediatry, zrobiła podstawowe badania, wyszły zaniżone czy zawyżone limfocyty, i coś tam, ale był wtedy przeziębiony lekko i mówiła że to wynika z przeziębienia, ale na wszelki wypadek za miesiąc mamy przyjść powtórzyć badania.
30 maja idziemy do gastrologa, to bardziej w kierunku celiakii, chciałam przesunąć ten termin o kilka miesięcy bo i tak żadna gastroskopia itp nie bardzo coś da ale w związku z tym że nie przybiera na wadze pójdziemy.

nie wiem czy jakieś badania ewentualnie zrobić na własną rękę ...... i jakie ....
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 09:37   #542
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
ja mam milofix i cabriofix, milo ma mniejsze nachylenie niż cabrio i czasem młodemu głowa ucieka niestety
Cabriofix to tak jak city czyli te pierwsze foteliki, a one z założenia mają największy pochył. Nie masz jeszcze fotelika następnego do bazy?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 09:41   #543
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
No tak. Masz racje. Dlatego ktos musi spasowac i bede to ja. Poki co po rozmowie z wami moj plan jest taki- jutro sloik by sprawdzic czy zje ta papke ( daje mu sloiki takie po 11 i 12 msc i uwazam ze to papka w wiekszosci). Jesli zje bede wiedziala ze konsystencj jest tutaj wazna. Jesli nie to moze bunt jedzeniowy.
Zakladajac ze zje to zaczynam moje obiady blendowac mocniej. No i stopniowo postaram sie jakos ta konsystencjd zmieniac.







Po czworkach ida kly czyli trojki.
U nas tez jedna dolna czworka wyszla. Pozostale 3 w natarciu w stopniu mniejszym lub wiekszym.

Dziewczyny i dobra nowina. Wlasnie na kibelku zobaczylam kropelki krwii co oznacza ze jest spora szansa ze jednak ginekolog jutro nie wysle mnie na lyzeczkowanie bo samo pojdzie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
coś się rozkręca?

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ash to "this" musi słodko brzmieć
M. dziś mówił do Bartka "powiedz tata" a on tak delikatnie, śpiewnie powtórzył, no po prostu myślałam, że się rozpłynę bo normalnie to krzyczące bardziej "dada" było
tatuś pewnie jaki dumny zaczyna się dla nas piękny okres, pierwsze słowa, przekręcanie, słodkie to jak Kubi mówi abap na psa, to takie słodkie

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Super ze wszystko dobrze z W.
Tez sie napatrze jak jestem w osrodku
Misio tez ma problem z siedzeniem w jednym miejscu a juz w przychodni biurze czy innej instyrucji to dostaje speeda i wszedzie palce wsadza otwiera szafki czysci biurko z papierow hee






Ale fajniee :p


M. Wychodzi 2 na gorze czyli mamy 8 zeboli.

W czwartek mam zebranie w zlobku i prawdopodobnie od pn Misio pojdzie do zloba (((( zla matka ale muszeee to zrobic

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
napewno będzie szczęsliwy,ze może się tak wyszaleć z rówiesnikami

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
fajnie ze znalazłaś sposób... Ja sie bym bala ze będę miala caly chleb wtarty w dywan shaggy....





a moj sloikow nie lubi... tzn je tylko owoce ze sloikow...



az nie moge uwierzyc ze to piszesz:p

a jak Wojtek spi w nocy??



i jaka decyzja??



kochana z tą trawą to zrobisz jak moi tesciowie z oczkiem wodnym... Sasiad im poradzil, że zeby wytepic glony trzeba cos tak z siarka czy azotem wlac... I oni to wlali i sobie pojechali... przyjechali po kilku godzinach i im ryby ratujac sie powyskakiwaly z oczka wodnego.. bo oni tych ryb nie wyciagneli... i polowa wyzdychala... i tak sie biedne rybki meczyly... masakra... wylowili co sie dalo, co nie wyskoczylo i wypompowali wode musieli to wszyystko wyczyscic, wyplukac napuscic nowa wode.... nie mowiac juz o tym, zę to oczko jest ogromne 3 m glebokie i chyba 4 metry szerokie wiec tak hektolitry wody poszly.....

trawe sobie spalisz i tyle.. ja bym sie bala ze mi dziecko sie tego domestosa nazre albo pies sie utruje tym domestosem...


czytamy czytamy:p




ja wlasnie ciekawe jestem co u imiennika fajnie ze piszesz... wariat jak moj wotus


roznica 2-4 dni... o matko... to moje cykle są od 27-50 dni...
dokładnie

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
nasz też jechał na słoikach póki w domu byłam ale dostawął też warzywa i mięsko do łapki i u nas nie ma żadnego problemu z jedzeniem, je absolutnie wszytsko (nawet cytrynę ) i w każdej konsystencji

powiem Wam, ze jak Was poczytałam to naprawdę mam szczęście, że młody mi pięknie wszystko je, bez marudzenia

za to w spaniu nie jest takim ideałem:/ usypia ostatnio pół h, je 1-2 w nocy, ciężko go uśpić i wstaje nie raz przed 6:/



kciuki



ja mam milofix i cabriofix, milo ma mniejsze nachylenie niż cabrio i czasem młodemu głowa ucieka niestety



nie martwi Cię ta waga? znaczy waga ok, mój waży podobnie, ale że tyle miesięcy nie przybrał?



a tam zła mały będzie się świetnie bawił

Wczoraj pół dnia spędziłam wybierając dekoracje dla młodego na urodziny ale zamówione w końcu szkoda że takie to cholerstwo drogie

młody dzisiaj marudząc żebym go wzięła na kolana jak się malowałam przy toaletce w akcie desperacji wymamrotał 'mamma'
widziałam zapowiedz sesji ale szaleństwo Super pomysł A roczek robisz tematyczny? jedna impreza?
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 09:49   #544
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
nasz też jechał na słoikach póki w domu byłam ale dostawął też warzywa i mięsko do łapki i u nas nie ma żadnego problemu z jedzeniem, je absolutnie wszytsko (nawet cytrynę ) i w każdej konsystencji

powiem Wam, ze jak Was poczytałam to naprawdę mam szczęście, że młody mi pięknie wszystko je, bez marudzenia

za to w spaniu nie jest takim ideałem:/ usypia ostatnio pół h, je 1-2 w nocy, ciężko go uśpić i wstaje nie raz przed 6:/



kciuki



ja mam milofix i cabriofix, milo ma mniejsze nachylenie niż cabrio i czasem młodemu głowa ucieka niestety



nie martwi Cię ta waga? znaczy waga ok, mój waży podobnie, ale że tyle miesięcy nie przybrał?



a tam zła mały będzie się świetnie bawił

Wczoraj pół dnia spędziłam wybierając dekoracje dla młodego na urodziny ale zamówione w końcu szkoda że takie to cholerstwo drogie

młody dzisiaj marudząc żebym go wzięła na kolana jak się malowałam przy toaletce w akcie desperacji wymamrotał 'mamma'
O ja tez juz zamowilam dekoracje tort zamowie kilka dni przed ( nie robie) + kilka innych ciast i babeczki chce zrobic bo mam fajne roczkowe opakowanie do nich.
No i planujemy ciasto a pozniej grill + zimne przystawki mial byc obiad, ciasto i zimne przystawki ale zmienilismy koncepcje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 09:56   #545
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Antek chory. Od kilku dni był straszna maruda, nie mógł zasnąć pomimo, że widać było po nim zmęczenie, ciągnął się za uszy, więc myślałam, że to przez zęby. ..a dzisiaj okazało się, że gardło bardzo zaczerwienione no i doszedł katar :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 10:05   #546
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
coś się rozkręca?







tatuś pewnie jaki dumny zaczyna się dla nas piękny okres, pierwsze słowa, przekręcanie, słodkie to jak Kubi mówi abap na psa, to takie słodkie





napewno będzie szczęsliwy,ze może się tak wyszaleć z rówiesnikami





dokładnie





widziałam zapowiedz sesji ale szaleństwo Super pomysł A roczek robisz tematyczny? jedna impreza?

Karota jak tam droga powrotna do domu??
I jak po komunii? Zadowoleni?


Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Antek chory. Od kilku dni był straszna maruda, nie mógł zasnąć pomimo, że widać było po nim zmęczenie, ciągnął się za uszy, więc myślałam, że to przez zęby. ..a dzisiaj okazało się, że gardło bardzo zaczerwienione no i doszedł katar :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Zdrówka


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 10:07   #547
mamami88
Raczkowanie
 
Avatar mamami88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 132
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Antek chory. Od kilku dni był straszna maruda, nie mógł zasnąć pomimo, że widać było po nim zmęczenie, ciągnął się za uszy, więc myślałam, że to przez zęby. ..a dzisiaj okazało się, że gardło bardzo zaczerwienione no i doszedł katar :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Biedny Antek Szybkiego powrotu do zdrowia!!!
__________________

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&

mamami88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 10:13   #548
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
super, co kupiłaś?

świetna wiadomość
położna 3550 cudów narodzin, dziecko z bliska i chyba 12 ksiązeczek dla młodego takich za 2-3 zł ze zwierzętami, bo je uwielbia

udało się z kupą na nocniku, fajna sprawa, o wiele mniej pracy przy wycieraniu uciekającej brudnej dupki młody siedzi na tronie z ksiażeczką , prawie jak tata który bez gazety nie wchodzi do wc

lonley - ja tez myśle że powinnaś wyluzować, odstawić herbatniki i próbować zamiast nich jakiś chlebek chrupki np z jajem, wafle ryżowe z jakąś pastą, potraktuj to jak zabawę, karm misia potem Wiktora, daj mu łyżeczkę, widelec a niech się ubrudzi a jaką bedzie mial radochę jak mu się uda trafic do buzi
u nas mały musi sam jeść, ostatnio nawet kaszkę sam łyżeczką je, pomagam mu bo pewnie nic by nie trafiało, ale ma radoche z tego że mu się udaje i wcina

marchew wesoło masz z Wojtusiem
u nas ostatnio spacery ograniczają sie do najbliższego placu zabaw, bo młody nie chce w wózku siedzieć, także łapie mnie za palec i podziwia kazdy patyk, kamień i zbiera swoje trofea do domu, z każdego wyjścia choćby patyk musi wziąć do domu bo inaczej płacz
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 10:14   #549
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Dzięki kochane: )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 10:30   #550
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Karota jak tam droga powrotna do domu??
I jak po komunii? Zadowoleni?





Zdrówka


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
droga do domu mega szybko mineła, jak wyjechaliśmy na gierkówkę to moment w wawie, i dopiero tu mieliśmy postój, Kubi mój kochany spał, batman mój był mega grzeczny na komunii, kazdy go wynosił, wyprzytulał, tańce nawet były, bo ojciec chrzesniaczki mojej ma amatorski zespół i pograli faaajowsko było, każdy wychwalił nam Kubiego,ze taki pogodny i cały czas sie śmiał płaczu nie było

do krakowa dłużej sie jechało, bo gorsza trasa, wiec jak bedziecie do nas jechać, o trasa z kato

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
położna 3550 cudów narodzin, dziecko z bliska i chyba 12 ksiązeczek dla młodego takich za 2-3 zł ze zwierzętami, bo je uwielbia

udało się z kupą na nocniku, fajna sprawa, o wiele mniej pracy przy wycieraniu uciekającej brudnej dupki młody siedzi na tronie z ksiażeczką , prawie jak tata który bez gazety nie wchodzi do wc

lonley - ja tez myśle że powinnaś wyluzować, odstawić herbatniki i próbować zamiast nich jakiś chlebek chrupki np z jajem, wafle ryżowe z jakąś pastą, potraktuj to jak zabawę, karm misia potem Wiktora, daj mu łyżeczkę, widelec a niech się ubrudzi a jaką bedzie mial radochę jak mu się uda trafic do buzi
u nas mały musi sam jeść, ostatnio nawet kaszkę sam łyżeczką je, pomagam mu bo pewnie nic by nie trafiało, ale ma radoche z tego że mu się udaje i wcina

marchew wesoło masz z Wojtusiem
u nas ostatnio spacery ograniczają sie do najbliższego placu zabaw, bo młody nie chce w wózku siedzieć, także łapie mnie za palec i podziwia kazdy patyk, kamień i zbiera swoje trofea do domu, z każdego wyjścia choćby patyk musi wziąć do domu bo inaczej płacz
dobre to musi być, wc, cepłe kapcie i gazeta

jak Młody wstanie lecimy z koleżanką sie spotkac
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 10:41   #551
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Antek chory. Od kilku dni był straszna maruda, nie mógł zasnąć pomimo, że widać było po nim zmęczenie, ciągnął się za uszy, więc myślałam, że to przez zęby. ..a dzisiaj okazało się, że gardło bardzo zaczerwienione no i doszedł katar :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Szczerze Ci wspolczuje zdrowka dla Was!
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 11:39   #552
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Karolina zdrówka dla Antka
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 11:47   #553
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Antek chory. Od kilku dni był straszna maruda, nie mógł zasnąć pomimo, że widać było po nim zmęczenie, ciągnął się za uszy, więc myślałam, że to przez zęby. ..a dzisiaj okazało się, że gardło bardzo zaczerwienione no i doszedł katar :/

ojj zdrówka !!!
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 12:37   #554
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
O ja tez juz zamowilam dekoracje tort zamowie kilka dni przed ( nie robie) + kilka innych ciast i babeczki chce zrobic bo mam fajne roczkowe opakowanie do nich.
No i planujemy ciasto a pozniej grill + zimne przystawki mial byc obiad, ciasto i zimne przystawki ale zmienilismy koncepcje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja jeszcze torty nie zamówiłam ale znalazłam juz wzór jaki chce też nie robię sama do tego chyba tylko babeczki będą bo nikt tego nie zje i tak ja mam plan np. o 13 zaprosić rodzinkę a o 16 znajomych i grill

jaką masz koncepcje? u nas będzie motyw cyrku

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość

widziałam zapowiedz sesji ale szaleństwo Super pomysł A roczek robisz tematyczny? jedna impreza?
roczek będzie w temacie - cyrk

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Cabriofix to tak jak city czyli te pierwsze foteliki, a one z założenia mają największy pochył. Nie masz jeszcze fotelika następnego do bazy?
jeszcze nie kupilismy pearl, młody ma dalej kilka cm miejsca w cabrio
Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
martwi. byłam z nim miesiąc temu u pediatry, zrobiła podstawowe badania, wyszły zaniżone czy zawyżone limfocyty, i coś tam, ale był wtedy przeziębiony lekko i mówiła że to wynika z przeziębienia, ale na wszelki wypadek za miesiąc mamy przyjść powtórzyć badania.
30 maja idziemy do gastrologa, to bardziej w kierunku celiakii, chciałam przesunąć ten termin o kilka miesięcy bo i tak żadna gastroskopia itp nie bardzo coś da ale w związku z tym że nie przybiera na wadze pójdziemy.

nie wiem czy jakieś badania ewentualnie zrobić na własną rękę ...... i jakie ....
kurcze nie mam pojęcia, jakby nie miał apetytu to żelazo, oby Ci doradził lekarz
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16

Edytowane przez Mysia mysz
Czas edycji: 2014-05-14 o 12:38
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 12:42   #555
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Karola zdrowka dla Antosia oby nic sie nie rozkrecilo

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 13:01   #556
Reksio_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznan i okolice:)
Wiadomości: 28
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Hej
Wojtek spi a ja mam troszke czasu zeby ponadrabiac zaleglosci
Wczorajsza jazde autobsem uwazam za malo udana,Wojtek wytrzymal tylko jakies 10 minut w wozku a potem chcial sobie pochodzic po autobusie no i oczywiscie jak mu na to nie pozwolilam to zaczal sie cyrk,placz i wyginanie sie i proba ucieczki z wozka...takze nigdy wiecej...dobrze ze jazda samochodem jest ok


Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki
Wczoraj bylam w medycynie pracy i musialam doniesc papierki wiec poszlam z Wojtkiem... O jaka masakra... W wozku nie chcial siedziec wiec go puscilam na korytarz... Ledwo dotknąl ziemi pobiegl do smietnika, dobieglam do niego zeby go zabrac to polazl do kwiatkow wysypywac kamyczki, zabralam od kwiatkow otwarzyl sie jakis gabinet to ten wtranżala sie do gabinetu, zabralam go przeprosilam to tej juz pakuje sie do wozka z detergentami pani ktora sprzata wszyscy sie z nas smieli a mi sie cala dupa zapocila od biegania za nim....

a dzisiaj bylismy u neurologa.. Nie miala sie do czego przyczepic wpisala nam w ksiazeczke ze jest wszystko w porzo i mamy z glowy.. Mowila tylko zebysmy nie szczepili na razie na mmr i zebysmy opoznili to jak tylko sie da... a jak chcemy lepsza alternatywe to lepiej szczepic tym priorixem... to tyle

dobrze ze mamy to z glowy, bo dziecko zdrowe i tylko miejsca zabieramy... a tyyyyle tam ludzi w tym centrum zdrowia dziecka.. i naprawde co poniektore dzieci to takie biedne, pokrzywione, chore.... ehhhh

A i oczywiscie w gabinecie tez raban musial zrobic.. Ledwo go postawilam pobiegl otwierac szafki, zabralam od szafek zlapal za krzeslo i zacząl je wywracac, zabralam to polecial do biurka lekarki i jej chcial wszystkie dokumenty pozabierac.... a weź go na ręce.. nie mozna, on musi zwiedzac.. nie ma czasu na noszenie...
Normalnie jakbym czytala o moim Wojtku
Dzis bylismy w warzywniaku no i oczywiscie Wojtek jak sie dorwal do ziemniakow i pomidorow to w konsekwencji musialam kupic 6 popekanych pomidorow bo nimi rzucal o podloge z calej sily i zbierac z podlogi z kilo ziemniakow a trwalo to moze z 10 sekund jak na niego nie patrzylam
Reksio_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 13:02   #557
vujka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 200
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
położna 3550 cudów narodzin, dziecko z bliska i chyba 12 ksiązeczek dla młodego takich za 2-3 zł ze zwierzętami, bo je uwielbia
Czytam własnie i się oderwać nie mogę

Dziewczyny mam dylemat. Nadal karmię Pawła piersią, ale staje się to dla mnie męczące - szczególnie w nocy. Ogólnie przez ciąże jestem ciągle śpiąca, ale przez to, że P. budzi się w nocy na cyca kilkanaście razy to zasypiam na stojąco, a wstawanie na 6 do pracy staje się nierealne

Na pewno szybko nie doczekam się tego, ze P. sam się odstawi, ale też nie mam pojęcia jak go odstawiać, bo on jest bardzo cycowy.

I nie wiem co zrobić, czy karmić małego i myśleć, że "jakoś to będzie" czy go odstawiać... a jesli odstawić to jak?
vujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 14:10   #558
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
Czytam własnie i się oderwać nie mogę

Dziewczyny mam dylemat. Nadal karmię Pawła piersią, ale staje się to dla mnie męczące - szczególnie w nocy. Ogólnie przez ciąże jestem ciągle śpiąca, ale przez to, że P. budzi się w nocy na cyca kilkanaście razy to zasypiam na stojąco, a wstawanie na 6 do pracy staje się nierealne

Na pewno szybko nie doczekam się tego, ze P. sam się odstawi, ale też nie mam pojęcia jak go odstawiać, bo on jest bardzo cycowy.

I nie wiem co zrobić, czy karmić małego i myśleć, że "jakoś to będzie" czy go odstawiać... a jesli odstawić to jak?
jeśli mogę.. to pozwole sobie odnieść sie do twojego pytania..
jesteś w ciąży..wszystkie zmiany wprowadzaj ostrożnie..
jeśli Chcesz na prawde odstawić malego od piersi..bo jestes zmęczona..proponuję byś zrobiła to dopiero kiedy wejdziesz w ,,lepszy"czas ciąży..(ll trymestr)
po pierwsze..bezpieczniej dla ciąży..po drugie byc moze będziesz sie cudowniej czula i zmienisz zdanie.....na początek wprowadź na zmianę mm i pierś..ogranicz pierś..potem jak zauważysz ze mlode pije mm ..mozesZ zrobić tak jak ja..posmaruj sutek czymkolwiek Malo sympatycznym smakowo..np..musztarda... podając i widząc reakcje malego skomentuj to np..a fee cycuś się popsuł...i beee i grymasem twarzy ze nie dobre...no mój byl starszy..mial dwa lata prawie a ja w6miesiacu ciąży...poskutkowalo od razu tyle ze trzy noce raz sie budzik ale od razu zaznaczalam ze beeeee....
potem pieknie spal..tylko na wieczór pil mm..w nocy nic...no ale tak jak mowie twój to jeszcze maluszek może byc trudniej...powodzenia choć osobiście bym nie odstawiala tylko z pracy na l4 bym poszla
__________________
K

W

G

Edytowane przez ada32
Czas edycji: 2014-05-14 o 14:14
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 15:41   #559
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Karo, zdrowka dla Antosia... no i ty sie tez trzymaj! moze profilaktycznie tez juz sobie jakis czosnek i cytryne zapodawaj?
Cytat:
Napisane przez Reksio_ Pokaż wiadomość
Hej
Wojtek spi a ja mam troszke czasu zeby ponadrabiac zaleglosci
Wczorajsza jazde autobsem uwazam za malo udana,Wojtek wytrzymal tylko jakies 10 minut w wozku a potem chcial sobie pochodzic po autobusie no i oczywiscie jak mu na to nie pozwolilam to zaczal sie cyrk,placz i wyginanie sie i proba ucieczki z wozka...takze nigdy wiecej...dobrze ze jazda samochodem jest ok

Normalnie jakbym czytala o moim Wojtku
Dzis bylismy w warzywniaku no i oczywiscie Wojtek jak sie dorwal do ziemniakow i pomidorow to w konsekwencji musialam kupic 6 popekanych pomidorow bo nimi rzucal o podloge z calej sily i zbierac z podlogi z kilo ziemniakow a trwalo to moze z 10 sekund jak na niego nie patrzylam
ech, ale jazdy bieganie po autobusie to faktycznie kiepski pomysl, no ale zakupy to ci Wojtus robic juz potrafi!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 16:44   #560
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Karo, zdrowka dla Antosia... no i ty sie tez trzymaj! moze profilaktycznie tez juz sobie jakis czosnek i cytryne zapodawaj?

ech, ale jazdy bieganie po autobusie to faktycznie kiepski pomysl, no ale zakupy to ci Wojtus robic juz potrafi!
Dzięki: ) to chyba przez to osłabienie odpornosci przez zabkowanie. .. dalej ciągnie się za uszy i pakuje wszystko do buzi... biedactwo zmęczony ale nie może zasnąć, dałam mu pedicetamol o 14, ale już chyba przestał działać... nie chce tak go faszerowac lekami, dopiero przed snem dam mu znowu

Za czosnek podziekuje, bo po nim jest mi mega niedobrze


Aaa mąż kupił mi truskawki! Nasze Polskie,a nie hiszpańskie z marketu
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2014-05-14 o 16:59
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 18:07   #561
mamami88
Raczkowanie
 
Avatar mamami88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 132
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Filip zjadł obiadek prsygotowany przeze mnie )) zmielilam bardziej blenderem i zjadł nie wszystko ale sporo )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&

mamami88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 18:32   #562
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
droga do domu mega szybko mineła, jak wyjechaliśmy na gierkówkę to moment w wawie, i dopiero tu mieliśmy postój, Kubi mój kochany spał, batman mój był mega grzeczny na komunii, kazdy go wynosił, wyprzytulał, tańce nawet były, bo ojciec chrzesniaczki mojej ma amatorski zespół i pograli faaajowsko było, każdy wychwalił nam Kubiego,ze taki pogodny i cały czas sie śmiał płaczu nie było



do krakowa dłużej sie jechało, bo gorsza trasa, wiec jak bedziecie do nas jechać, o trasa z kato







dobre to musi być, wc, cepłe kapcie i gazeta



jak Młody wstanie lecimy z koleżanką sie spotkac

Nooo Batman jest czad!!!!!!
Dobra, wpadamy na dwa tygodnie, szykuj sie
Za to ze u nas byliście aż 2h, tak za karę

Cytat:
Napisane przez mamami88 Pokaż wiadomość
Filip zjadł obiadek prsygotowany przeze mnie )) zmielilam bardziej blenderem i zjadł nie wszystko ale sporo )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Brawo
U nas dzisiaj tez oszczędność słoiczka, Bart zjadł moją pomidorową z ryżem a właściwie ryż z pomidorową


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 18:59   #563
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Nooo Batman jest czad!!!!!!
Dobra, wpadamy na dwa tygodnie, szykuj sie
Za to ze u nas byliście aż 2h, tak za karę




Brawo
U nas dzisiaj tez oszczędność słoiczka, Bart zjadł moją pomidorową z ryżem a właściwie ryż z pomidorową


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
gdzie 2 h? chyba dłużej :P dla nas jak wieczność, tak mieliśmy już dość
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 19:11   #564
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Antek chory. Od kilku dni był straszna maruda, nie mógł zasnąć pomimo, że widać było po nim zmęczenie, ciągnął się za uszy, więc myślałam, że to przez zęby. ..a dzisiaj okazało się, że gardło bardzo zaczerwienione no i doszedł katar :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Karo zdrowka dla Antosia. Wiesz co ja planuje tez isc do pediatry i sprawdzic gardlo.
Dzis sloiczkiem tez plul. Stwierdzilam ze sprawdzd czy nic go w gardle nie drapie.





Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
ja jeszcze torty nie zamówiłam ale znalazłam juz wzór jaki chce też nie robię sama do tego chyba tylko babeczki będą bo nikt tego nie zje i tak ja mam plan np. o 13 zaprosić rodzinkę a o 16 znajomych i grill

jaką masz koncepcje? u nas będzie motyw cyrku



roczek będzie w temacie - cyrk


jeszcze nie kupilismy pearl, młody ma dalej kilka cm miejsca w cabrio


kurcze nie mam pojęcia, jakby nie miał apetytu to żelazo, oby Ci doradził lekarz

U nas koncepcja roczkowa i tyle
Nie planowalam motywu przewodniego

Acha ktos pytal czy sie krwawienie rozkrecilo. Tak, rozkrecilo sie na calego wiec juz jestem spokojna.
Acha i mialam dzis egz.koncowy z 1 stopnia ksiegowosxi. Wyniki za tydz.ale wiem ze zdalam raczej. Czesc rachunkowa mam na 100% dobrze a czesc podatkowa nieco gorzej ale powinnqm miec powyzej wykaganego minimum

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 19:13   #565
mamami88
Raczkowanie
 
Avatar mamami88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 132
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Nooo Batman jest czad!!!!!!
Dobra, wpadamy na dwa tygodnie, szykuj sie
Za to ze u nas byliście aż 2h, tak za karę




Brawo
U nas dzisiaj tez oszczędność słoiczka, Bart zjadł moją pomidorową z ryżem a właściwie ryż z pomidorową


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Brawo dla Barta )





Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Karo zdrowka dla Antosia. Wiesz co ja planuje tez isc do pediatry i sprawdzic gardlo.
Dzis sloiczkiem tez plul. Stwierdzilam ze sprawdzd czy nic go w gardle nie drapie.








U nas koncepcja roczkowa i tyle
Nie planowalam motywu przewodniego

Acha ktos pytal czy sie krwawienie rozkrecilo. Tak, rozkrecilo sie na calego wiec juz jestem spokojna.
Acha i mialam dzis egz.koncowy z 1 stopnia ksiegowosxi. Wyniki za tydz.ale wiem ze zdalam raczej. Czesc rachunkowa mam na 100% dobrze a czesc podatkowa nieco gorzej ale powinnqm miec powyzej wykaganego minimum

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super że sie rozkręcilo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&

mamami88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 19:27   #566
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

hej

Karolina- zdrówka dla Antka !!

Magusia- super, że w końcu przyszła oczekiwana @


wpadłam na chwilę napisać jak po wizycie

Mój Bąbel ma już 8cm , rozwija się dobrze
oby tak dalej

następna wizyta 14 czerwca
kolejna pewnie w połowie lipca i może wtedy dzidzia ujawni swoją płeć

dobrej nocki
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 19:42   #567
mamami88
Raczkowanie
 
Avatar mamami88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 132
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hej

Karolina- zdrówka dla Antka !!

Magusia- super, że w końcu przyszła oczekiwana @


wpadłam na chwilę napisać jak po wizycie

Mój Bąbel ma już 8cm , rozwija się dobrze
oby tak dalej

następna wizyta 14 czerwca
kolejna pewnie w połowie lipca i może wtedy dzidzia ujawni swoją płeć

dobrej nocki
Super 8 cm szczęścia ))

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&

mamami88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 19:43   #568
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Karo zdrowka dla Antosia. Wiesz co ja planuje tez isc do pediatry i sprawdzic gardlo.
Dzis sloiczkiem tez plul. Stwierdzilam ze sprawdzd czy nic go w gardle nie drapie.








U nas koncepcja roczkowa i tyle
Nie planowalam motywu przewodniego

Acha ktos pytal czy sie krwawienie rozkrecilo. Tak, rozkrecilo sie na calego wiec juz jestem spokojna.
Acha i mialam dzis egz.koncowy z 1 stopnia ksiegowosxi. Wyniki za tydz.ale wiem ze zdalam raczej. Czesc rachunkowa mam na 100% dobrze a czesc podatkowa nieco gorzej ale powinnqm miec powyzej wykaganego minimum

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratulacje
Dobrze ze sie rozchulala





Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Dzięki: ) to chyba przez to osłabienie odpornosci przez zabkowanie. .. dalej ciągnie się za uszy i pakuje wszystko do buzi... biedactwo zmęczony ale nie może zasnąć, dałam mu pedicetamol o 14, ale już chyba przestał działać... nie chce tak go faszerowac lekami, dopiero przed snem dam mu znowu

Za czosnek podziekuje, bo po nim jest mi mega niedobrze


Aaa mąż kupił mi truskawki! Nasze Polskie,a nie hiszpańskie z marketu
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oo dobry maz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 19:49   #569
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Karo zdrowka dla Antosia. Wiesz co ja planuje tez isc do pediatry i sprawdzic gardlo.
Dzis sloiczkiem tez plul. Stwierdzilam ze sprawdzd czy nic go w gardle nie drapie.








Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lepiej sprawdzić, ja i tak mam wyrzuty sumienie, że kilka dni zwlekałam i był strasznie marudny, więc mogłam coś zauważyć

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hej

Karolina- zdrówka dla Antka !!

Magusia- super, że w końcu przyszła oczekiwana @


wpadłam na chwilę napisać jak po wizycie

Mój Bąbel ma już 8cm , rozwija się dobrze
oby tak dalej

następna wizyta 14 czerwca
kolejna pewnie w połowie lipca i może wtedy dzidzia ujawni swoją płeć

dobrej nocki
Dzięki super, że z maleństwem ok już zapisuję wizytę

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość



Oo dobry maz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No całkiem całkiem cena za kg - 18 zł
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 20:00   #570
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
to może pół dnia obie marudy u Ciebie potem u mnie a jedna odpoczywa?
Przemek ciągle chce towarzystwa, wspólnych zabaw, pranie wieszałam z nim przyczepionym do nogi - odzwyczaiłam się


spoko możemy się tak umówić, ale jedno zapinam w krzesełku a drugie w leżaczku żeby się za uszy nie targali

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Haha, mialam to samo w niedziele w kosciele z tygodnia na tydzien jest gorzej. Przez kilka tygodni chodzilam sama i chyba wroce do tego bo nie pamietam nic co sie na Mszy dzialo bo ciagle za Sofia biegalam, ktora z reszta wykrzykiwala swoje okrzyki wojenne i zagluszala ksiedza, wiec wiekszosc czasu spedzilysmy w przedsionku
Ach a propos okrzykow to slownik mojego dziecka, choc wciaz skromny,poszerzyl sie o dwa slowa: "tak" i "this" ( 'th' mega poprawnie wypowiada, lepiej niz mamusia ) jak cos chce i pokazuje na to paluszkiem to mowi "ooo, ooo" albo wlasnie "this", za to "to" nie mowi

Sent from my XT1032 using Tapatalk
za nowe słówka.
Moja od jakiegoś czasu mówi "to to" tyle że paluszkiem nie pokazuje jak to mówi
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-14 22:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.