Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcze podr - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-15, 07:08   #4621
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzień dobry
Ją dzis mocno liczę na jakąś zgladzona i rozpulchniona szyjke i rozwarciem choćby na opuszek też nie pogardze
Wstaję z łóżka i zbieram się na wizytę. Mamy na 9.45
Omówię z lekarzem szczegóły sobotniego przyjęcia do szpitala i w ogóle jak to indukowanie będzie wyglądać.

Agaaga i Ramona gratki za donoszenie.

Witamy Michałka

Do potem
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 07:08   #4622
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
3520g i 55cm szczęścia Michałek przyszedł wczoraj ma świat siłami natury. Poród opisze Wam jak już będziemy w domu. Ogólnie, było ciężko, ale poszło szybko. Pozdrawiam! :-*
Gratulaaaacje , witamy Michałka

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


no i ja się witam w 38 tc
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Już miałam pisać z rozpędu, że gratuluję Tobie no i Paulce ... Ale zostałyśmy same, więc gratulacje Ramonka!

My mamy szansę 22 maja, bo wtedy jest Heleny, może się trafi
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Iemand wielkie gratulacje, a ja pozdrawiam z porodówki, leżę pod kto jeszcze raz. Od 2 wody się Sącza sporo, ok 3 byliśmy w szpitalu, bo śluz był Podbarwiona krwią i się przestraszylam... Obok kobita rodzi, jęczy bardzo, aż mi się strasznie udziela. Czekamy na skurcze, jak nic nie będzie to koło 10 chyba oxy, po 8 obchod i badanie. Rozwarcie na 1palec
za szybką akcję
Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość



gratuluje serdecznie


Ja we wtorek miałam wizytę,wszystko ok powiedział doktorek.
Nastepna wizyta za 3 tyg.. i potem 17 tego czerwca juz szpital i 18 tego cięcie..
mała warzy 2,200 kg a ja już 72,200
czyli 17 kg na + jednym słowem masakra..
ale ostatnio strasznie mnie ciągnie do słodyczy,nie do opanowania to jest.
Za wizytę Mała ladnie waży


Dzień dobry

Przez tą pełnie miałam dziwne sny hehe

A tak wogóle witam sie w 39 tc

Dzisiaj wizyta i ktg zobaczymy co tam słychać
Trzymam kciuki za pozostałe wizyty I porody
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 07:12   #4623
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Podpowie mi któraś mama jakie kupic chusteczki nawilżane do szpitala?
Dzis planuje zakupić pampersy i chusteczki ale nie wiem jakie?
Zakupy bede robic w rossmanie...
Jakie Wy bralyscie chusteczki?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 07:13   #4624
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzień dobry witam się tej pięknej jesieni. SZaro, buro i leje!!

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Ktosiowa, Nitka i ktoś jeszcze A ja się nie będę dzielić swoim łóżkiem z dzieckiem, ma własne, nowe, śliczne, wychuchane
żadnego spania z rodzicami w nocy , chyba że drzemka w dzień
Ale my mamy na myśli tylko sam proces usypiania. Potem można dziecię przenieść do łóżeczka

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
3520g i 55cm szczęścia Michałek przyszedł wczoraj ma świat siłami natury. Poród opisze Wam jak już będziemy w domu. Ogólnie, było ciężko, ale poszło szybko. Pozdrawiam! :-*
No brawa mamusiu! Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Szukam dobrego zegarmistrza, który przestawi zegar biologiczny Olafa, nie wymagam wiele, tylko niech to będzie 7rano nie 5...
Jak znajdziesz to podeślij namiary. Choć dziś narzekać nie mam na co bo wstała o 6.40, ale to przez pogodę pewnie.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Od 2 wody się Sącza sporo, ok 3 byliśmy w szpitalu, bo śluz był Podbarwiona krwią i się przestraszylam... Obok kobita rodzi, jęczy bardzo, aż mi się strasznie udziela. Czekamy na skurcze, jak nic nie będzie to koło 10 chyba oxy, po 8 obchod i badanie. Rozwarcie na 1palec
No proszę jednak pełnia! To powodzenia. Oksy działa mocno. O tym, że będziesz chciała znieczulenie poinformuj jak najszybciej tak żeby mieli to na uwadze.
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 07:16   #4625
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Zapomniałam pogratulować nowych tygodni!)

I poproszę też kciuki za moją wizyte,o 15.30 wchodzę do doktorka

Sylvunia ja od zawsze dla Igi używam chusteczek huggies te beżowe pure

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 07:23   #4626
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Iemand gratulacje!!!!

Asiulka wow! Nie poczekalas na mnie!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 07:24   #4627
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Lemand gratuluje!!
Asiula mocne kciukasy!!

Hej!!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 07:46   #4628
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dziewczyny kciuki za wizyty i porody cos czuje, ze dzisiaj bedzie wiecej dzieciaczkow i lista oczekujacych mamus sie skroci

No i gratuluje tygodni rozpoczętych, jak ten czas szybko leci



Sylvunia ja mam nivea soft and pure, ladnie pachna


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 07:52   #4629
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Asiulka kciuki oby szybko poszło


Nie wyobrażam sobie obsługi dwójki bez chustowania, drugi odleciał do krainy snów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1400136665678.jpg (39,4 KB, 48 załadowań)
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:01   #4630
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Niegrzeczna nie zmuszaj, bo jak będziesz zmuszała to ona się może zablokować. Ja zauważyłam że jak się często pytałam Oskara „chcesz siku” to on zawsze odpowiadał nie , chociaż zaraz robił w majtki, a jak przestałam się pytać to wołał. Za to teraz od jakiegoś czasu ma etap , że ja go mam karmić. Mam nadzieję że mu się odmieni, bo dzisiaj śniadanie wyglądało tak że karmiłam Majkę, drugą ręką Oskara i w między czasie przegryzałam coś ja.
A nie „zmuszał” jej ktoś z rodziny, lub właśnie nadmiernie co 2-3min nie pytał czy coś chce zrobić??
Bo u mnie w rodzinie są takie osoby co się Oskara pytają co chwile”chcesz siku” i muszę od razu reagować aby tak nie robiły bo potem właśnie jest blokada ze strony syna.

Iemand gratuluję i witamy Michałka

Agusia może to już przepowiadacze ?? Ja takie miałam 4 dni przed porodem.

Asiulka za Was
Nie pomogę bo nie miałam ani oxy ani znieczulenia.

Sylvunia za wizytę ładna waga Lenki
A co do wagi swojej się nie przejmuj – zrzucisz Ja też przytyłam 17kg.
My używamy Dady i pieluszki i chusteczki, przy synu się sprawdziły.

za rozkręcenie akcji i wizyty
za nowe tc


Dobry
Noc nie należała do najlepszych , bo Oskar budził się co 1,5-2h z płaczem i ok 20min trzeba było uspakajać. Wpadał w jakąś histerię i tylko mama i mama. Podejrzewam że mnie wczoraj zobaczył i bał się że znów zniknę.
Maja w nocy postanowiła nadrabiać to co przespała w dzień tak więc od 1 co godzinę -1,5 chciała cyca. Na dobre zasnęła dopiero o 8.
W sumie jestem nawet wyspana, choć ne ukrywam że czekam , az sobie wszystko fajnie poukładamy czasowo. Kiedy Wam udało się wyregulować karmienia?

Oskar już z rana wycałował siostrzyczkę i wygłaskał
__________________

Edytowane przez Nikii89
Czas edycji: 2014-05-15 o 08:06
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:10   #4631
Oliwka_2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
3520g i 55cm szczęścia Michałek przyszedł wczoraj ma świat siłami natury. Poród opisze Wam jak już będziemy w domu. Ogólnie, było ciężko, ale poszło szybko. Pozdrawiam! :-*
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Iemand wielkie gratulacje, a ja pozdrawiam z porodówki, leżę pod kto jeszcze raz. Od 2 wody się Sącza sporo, ok 3 byliśmy w szpitalu, bo śluz był Podbarwiona krwią i się przestraszylam... Obok kobita rodzi, jęczy bardzo, aż mi się strasznie udziela. Czekamy na skurcze, jak nic nie będzie to koło 10 chyba oxy, po 8 obchod i badanie. Rozwarcie na 1palec
Mocno trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Asiulka kciuki oby szybko poszło


Nie wyobrażam sobie obsługi dwójki bez chustowania, drugi odleciał do krainy snów
Śliczności w jakiej pozycji można wiązać noworodka?

Trzymam kciuki za wizyty i porody, gratuluję nowych tygodni

Pogoda okropna, całe niebo w chmurach, zaraz będzie padać.
Oliwka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 08:33   #4632
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzień dobry!

Iemand, no proszę! Gratulacje!

Asiulka oby łatwo poszło!

Madziula No nie, ale słodziak

No i powodzenia na wszystkich wizytach
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:34   #4633
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

niegrzeczna no to kciuki za wizytę!

Madziula Papryk jest boski
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:40   #4634
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Iemand wielkie gratulacje, a ja pozdrawiam z porodówki, leżę pod kto jeszcze raz. Od 2 wody się Sącza sporo, ok 3 byliśmy w szpitalu, bo śluz był Podbarwiona krwią i się przestraszylam... Obok kobita rodzi, jęczy bardzo, aż mi się strasznie udziela. Czekamy na skurcze, jak nic nie będzie to koło 10 chyba oxy, po 8 obchod i badanie. Rozwarcie na 1palec
W takim razie

Madziula, a jaki masz typ chusty?

Hej wszystkim, u nas znów zapowiada się ładna pogoda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:42   #4635
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
przedstawiam Wam Nasza Terrorystke
Śliczna mala talibka-smerfetka

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
3520g i 55cm szczęścia Michałek przyszedł wczoraj ma świat siłami natury. Poród opisze Wam jak już będziemy w domu. Ogólnie, było ciężko, ale poszło szybko. Pozdrawiam! :-*
Gratulację kawał chłopaka-Michały to charakterne są czekamy na opis

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Iemand gratulacje

A ja mecze sie z bolem brzucha od polowy nocy. Do tego pojawiaja sie skurcze, ale bardzo nieregularnie. I powiem wam, ze mi osobiscie ciezko wyczuc poczatek skurczu. Czasami mi sie wydaje, ze cos sie zaczyna, ale po chwili cisza, albo mysle ze zaczyna sie skurcz, mierze czas i te bole trwaja kilka minut. To chyba za dlugo na skurcze?
Do tego mala bardzo spokojna sie zrobila. Od czasu do czasu cos stuknie, puknie i tyle. Ojjj chcialabym miec juz to za soba. Dlaczego nie moge nalezec do szczesliwcow, ktorym najpierw wody odchodza
No ja tez bym chciala zeby to sie delikatnie u mnie zaczeło..

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Iemand wielkie gratuulacje, a ja pozdrawiam z porodówki, leżę pod kto jeszcze raz. Od 2 wody się Sącza sporo, ok 3 byliśmy w szpitalu, bo śluz był Podbarwiona krwią i się przestraszylam... Obok kobita rodzi, jęczy bardzo, aż mi się strasznie udziela. Czekamy na skurcze, jak nic nie będzie to koło 10 chyba oxy, po 8 obchod i badanie. Rozwarcie na 1palec
To kciuki zaciśniete za szybka akcję, wiem tylko że znieczulenie mozna podać tylko do momentu jak rozwarcie ma cos chyba koło 6 cm ale nie jestem pewna na 100% dopytaj położnej..

Mój wiercioch dał mi pospać..
Ale coś dzis jest za spokojny zobaczymy może się rozkręci..
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:42   #4636
Lu7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Podpowie mi któraś mama jakie kupic chusteczki nawilżane do szpitala?
Dzis planuje zakupić pampersy i chusteczki ale nie wiem jakie?
Zakupy bede robic w rossmanie...
Jakie Wy bralyscie chusteczki?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

ja mam te o




jeśli chodzi o pamki do szpitala wzielam
o te :




na później mam active baby nr 2
__________________

Edytowane przez Lu7
Czas edycji: 2014-05-15 o 08:53
Lu7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:44   #4637
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
3520g i 55cm szczęścia Michałek przyszedł wczoraj ma świat siłami natury. Poród opisze Wam jak już będziemy w domu. Ogólnie, było ciężko, ale poszło szybko. Pozdrawiam! :-*
Ogromne gratulacje!! Czekamy z niecierpliwością na opis

Tak czytam o waszych porodach i obawach, że chyba opiszę mój poród, który był chyba indykowany...
Lekarz na ostatniej wizycie po badaniu gin i usg kazał zjawić się w szpitalu we wtorek po świętach, na katg i badania. Pojechaliśmy z mężem, Ale mi nic się nie dZiało. Do tp 2 tygodnie, ale noc. Na ktg nie wyszło nic, choć brzuch mi się yroche stawiał. Lekarz wi dzac mnie stwierdził że mnie przyjmie na oddział(??) powiedział ze z " takim" brzuchem nie ma co czekać. Po badaniach zarządził 3 dni po 1 zastrzyku( położna powiedziała że to na uczulenie macicy na oxy) ja załamana ze w domu sobie mogłam zostać:/ w nocy miałam przepowiadacze co 15 min takie na @, i do południa co 7 min. Na ktg dalej nic, góra 45%... Po drugim zastezyky wszystko caalkiem ucichlo, powiedziałam gibowi o tych skurczach to mi tak "zbadał" szyjke że mi reszta czopa odeszła... Kazał rano na kroplówke. Do rana nie działo się NIC! Po kroplowce bardzo słabo zaczęło mnie pobolewac jak na @, rozwarcie bardzo nikłe, więc nie miałam pojęcia czy zacznę rodzić, czy wrócę na ginekologie. Te skur cz e zaczęły się co 3-5 min, ale bardzo slabe, mąż stwierdził że przyjedzie bo i tak miał mi dowieźć kilka rzeczy. Polzna dała mi zastrzyk na zwiększenie szyjki i zbadala (bardzo delikatnie) , przez co pękł mi worek i odeszły wody akurat przyjechal mąż, i dopieo po tym zaczely się skurcze normalne. Pochodzilam, polezalam, poskakalam na piłce, już były coraz gorsze, ale dalej twardo graliśmy w angry birds, tzn mąż grał a ja patrzyłam położna podała mi w zyle jakieś coś co jak stwier dzila ma pomóc i ulżyć i może mi się zakręcić w głowie i mogę poczuć haj zanim cokolwiek poczułam, zaczęły się parte. Oczywiście musiałam kilka przetrzymać, położna poleciała po lekarza i ledwo zdążyli, ogólnie druga faza trwała 10 min a pierwsza 2godz50min pokarm miałam od razu a na trzecią dobę taki nawal że bym piątkę wykarmila. Także no stres i cycki do przodu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:46   #4638
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Lu7 Pokaż wiadomość
ja mam te o


jeśli chodzi o pamki do szpitala wzielam
o te :




na później mam active baby nr 2
a czy te pampki nie są większe od tych zielonych? bo ktoś tak kiedyś gdzies pisał....

a chusteczki się nie wyświetlaja..


Ile kupić pampów 1 ? ile paczek tych po 48 szt myalam
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:48   #4639
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
A to oxy to dobrze działa? Kiedy ew. Prosić o znieczulenie? Podwójne mamcie pomozcie
Ja po oxy rodzilam dwa razy po 3 godziny o znieczuleniu nie myślałam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 08:51   #4640
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Witajcie, mnie też zaczyna coś łapać od rana ból brzucha jak na okres jakieś dziwne plamienia, hmmm w neidziele miałam iść na 2 imprezy oj od początku łobuzuje ten nasz Dawidek

Gratuluje wszystkim rozpoczętych tygodni

Nikii super opis porodu

Zdjęcie maluszków cudowne

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
3520g i 55cm szczęścia Michałek przyszedł wczoraj ma świat siłami natury. Poród opisze Wam jak już będziemy w domu. Ogólnie, było ciężko, ale poszło szybko. Pozdrawiam! :-*

Witaj na świecie Gratulacje
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:56   #4641
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Podpowie mi któraś mama jakie kupic chusteczki nawilżane do szpitala?
Dzis planuje zakupić pampersy i chusteczki ale nie wiem jakie?
Zakupy bede robic w rossmanie...
Jakie Wy bralyscie chusteczki?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja miałam babydream różowe i dały rade, niebieskie jakieś za ostre,a teraz mam z biedronki fitti bo są tanie, ładnie pachną i są mięciutkie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
W sumie jestem nawet wyspana, choć ne ukrywam że czekam , az sobie wszystko fajnie poukładamy czasowo. Kiedy Wam udało się wyregulować karmienia?

Oskar już z rana wycałował siostrzyczkę i wygłaskał
Mi małą się uregulowala po ok. tygidniu, jak się nawał skończył

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:58   #4642
ulrika
Raczkowanie
 
Avatar ulrika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 358
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Ja będę używać chusteczek Linteo z Carrefoura

Sama używam i jestem zadowolona, nie są perfumowane na ostro, są delikatne, dodatkowo koleżanka używa przy swojej córeczce i nic się nie działo więc polecam.
__________________
40/40 neverending story
ulrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:58   #4643
Lu7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
a czy te pampki nie są większe od tych zielonych? bo ktoś tak kiedyś gdzies pisał....

a chusteczki się nie wyświetlaja..


Ile kupić pampów 1 ? ile paczek tych po 48 szt myalam

o już teraz naprawiłam, powinny się wyświetlić
jakby co : nivea fresh & pure


ja jedynek kupiłam opakowanie 78
dwójki active baby są moim zdaniem większe
mam jeszcze dostać huggies nr 2 od koleżanki będę próbować
__________________
Lu7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:02   #4644
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
a czy te pampki nie są większe od tych zielonych? bo ktoś tak kiedyś gdzies pisał....

a chusteczki się nie wyświetlaja..


Ile kupić pampów 1 ? ile paczek tych po 48 szt myalam
Ja miałam tę białe do szpitala, różnią się od zielonych i pomarańczowych tylko tym że są bezzapachowe. Mi poszło przez 3 tyg. 7 pączek po 30 szt. I dalej ma jedynkach jedziemy. Mała ma 57 cm i waży jakieś 3700 może więcej teraz. Większe byłyby za duże moim zdaniem a używam. babydream z rossmana i dada New born z biedronki, polecam mam też oryginalne zielone i nie zauważam na tym etapie żadnych różnic w chłonności czy komforcie. Jak starsza cora miała ponad rok to na noc jej oryginalne zakladalam bi inne nie dawały rady

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:09   #4645
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cześć mamuśki

My od niedzieli w domu Zuzia chyba już się przyzwyczaiła do nowego miejsca, bo śpi jak aniołek w nocy nawet daje pospać, także nie jest źle pokarm mam, więc młoda siedzi sporo na cycku kupy wali prawidłowo

Wybaczcie, ale nie nadrobię tego 1,5 tygodnia, bo bym chyba musiała cały dzień na to poświęcić

Trzymam kciuki za rodzące

za tygodnie

i wielkie gratulacje dla wszystkich mam!!!!!!!!
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:11   #4646
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Ja miałam tę białe do szpitala, różnią się od zielonych i pomarańczowych tylko tym że są bezzapachowe. Mi poszło przez 3 tyg. 7 pączek po 30 szt. I dalej ma jedynkach jedziemy. Mała ma 57 cm i waży jakieś 3700 może więcej teraz. Większe byłyby za duże moim zdaniem a używam. babydream z rossmana i dada New born z biedronki, polecam mam też oryginalne zielone i nie zauważam na tym etapie żadnych różnic w chłonności czy komforcie. Jak starsza cora miała ponad rok to na noc jej oryginalne zakladalam bi inne nie dawały rady

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a to dzis pojade na polowanie i wezme te które beda na promocji gdzieś
dady tez planuje kupić,ale do szpitala pampki oryginalne
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:32   #4647
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki

My od niedzieli w domu Zuzia chyba już się przyzwyczaiła do nowego miejsca, bo śpi jak aniołek w nocy nawet daje pospać, także nie jest źle pokarm mam, więc młoda siedzi sporo na cycku kupy wali prawidłowo

Wybaczcie, ale nie nadrobię tego 1,5 tygodnia, bo bym chyba musiała cały dzień na to poświęcić

Trzymam kciuki za rodzące

za tygodnie

i wielkie gratulacje dla wszystkich mam!!!!!!!!

Super że juz w domku Jak będziesz mieć chwile to zapodaj opis porodu
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:58   #4648
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Ja we wtorek miałam wizytę,wszystko ok powiedział doktorek.
Nastepna wizyta za 3 tyg.. i potem 17 tego czerwca juz szpital i 18 tego cięcie..
mała warzy 2,200 kg a ja już 72,200
czyli 17 kg na + jednym słowem masakra..
ale ostatnio strasznie mnie ciągnie do słodyczy,nie do opanowania to jest.
brawa za wagę małej
Sylvunia a konsultowałaś z lekarzem ten niski cukier?
nie mówił nic nt. hipoglikemii?

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
my dziś zaczynamy 39 tc ......
Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
A tak wogóle witam sie w 39 tc
dziewczyny gratulacje


Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Podpowie mi któraś mama jakie kupic chusteczki nawilżane do szpitala?
Dzis planuje zakupić pampersy i chusteczki ale nie wiem jakie?
ja do szpitala biorę białe 1 Dady, a do domu mam Pampersa
chusteczki kupiłam okazyjnie pomarańczowe Pampersa, sa trochę mniejsze niż zielone, wiec po wykończeniu 4 paku kupię Pampersa zielone, według mnie najlepsze, ładnie wycierają

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie obsługi dwójki bez chustowania, drugi odleciał do krainy snów
ale słodko śpi






ja odkurzyłam podłogi i dywany, wypastowałam podłogi Sidoluxem na kolanach, ogarnęłam pokoje, zostało mi jeszcze do ogarnięcia kuchnia i umycie podłóg, może coś tam się ruszy

chociaz mała dziś bardzo aktywna, co chwila latam do wc, a pępka już nie czuję, mam skopany doszczednie

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki

My od niedzieli w domu Zuzia chyba już się przyzwyczaiła do nowego miejsca, bo śpi jak aniołek w nocy nawet daje pospać, także nie jest źle pokarm mam, więc młoda siedzi sporo na cycku kupy wali prawidłowo
:
super wieści
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:01   #4649
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Chansons gratuluję 39 tc
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:05   #4650
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Hej...

Ledwie żyję... Mojej córce się coś poprzestawiało i nie spała całą noc praktycznie tylko na cycku leżała... A jak nie było cyca to było kwękanie Teraz dzięki Bogu śpi od 2 godzin ale budzi się co jakiś czas.
Wczoraj pomiddora zjadłam, mnie przeczyściło po nim równo. Jak myślicie to mogło na nią wpłynąć? Niby nie płakała i kupki normalne. Matko moja te dzieci to jedna wielka zagadka

Asiulka -

Gratki dla nowej mamusi
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:13:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.