Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-15, 20:37   #3361
nuno3
Raczkowanie
 
Avatar nuno3
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 352
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Leine oto surówka z pora:
Pokroić pora w prążki i wrzucić do miseczki, posolić i zmolestować ręką, żeby zmiękł. Potem zetrzeć jabłko, skropić sokiem z cytryny, wymerdać wszystko z jogurtem naturalnym, doprawić pieprzem. Voila!

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Ja dzis nad morzem bylam.. Lapalam jodek dla mojej tarczycy..

Ja tez poprosze o przepis na salatke z pora, bo uwielbiam pora pod kazda postacia..
A macie laski jakies przepisy na potrawy z selerem naciowym?.. Bo mam w lodowce i nie wiem, co z nim zrobic..

I juz Wam nie smece..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Morze Fajny wypad Ostatnio jakieś 2 lata temu byłam i chciałabym w wakacje pojechać
Selera można z jabłkiem zetrzeć i z jogurtem naturalnym zmieszać. Kiedyś tak robiłam, dzięki że mi o tym przypomniałaś, to zrobię w najbliższym czasie surówkę piękności


Zielinka śliczna z Ciebie dziewczyna Fajnie w grzywce wyglądałaś
__________________
Marysia
nuno3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 20:48   #3362
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Oooo.. Ta surowka z pora brzmi pysznie..

Ja znalazlam przepis na surowke z selera naciowego z zielonym jablkiem, avocado i sosem miodowym.. i jutro sobie zrobie, bo dzis same fast foody zarlismy, wiec musze sobie jutro witamin nadrobic.. A ze siedze sama jutro bo malz ma zjazd, to sobie odpale lososia pieczonego na obiad, mlode ziemniaczki i ta surowke z selera..

Maz mnie dzis chcial pocieszyc po tym wczorajszym monicie.. Wie, jak kocham morze, wiec zrobil mi niespodzianke.. Wzial urlop i pojechalismy.. Ciekawe, co wymysli na pocieszenie po negatywnym tescie..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 21:00   #3363
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Oooo.. Ta surowka z pora brzmi pysznie..

Ja znalazlam przepis na surowke z selera naciowego z zielonym jablkiem, avocado i sosem miodowym.. i jutro sobie zrobie, bo dzis same fast foody zarlismy, wiec musze sobie jutro witamin nadrobic.. A ze siedze sama jutro bo malz ma zjazd, to sobie odpale lososia pieczonego na obiad, mlode ziemniaczki i ta surowke z selera..

Maz mnie dzis chcial pocieszyc po tym wczorajszym monicie.. Wie, jak kocham morze, wiec zrobil mi niespodzianke.. Wzial urlop i pojechalismy.. Ciekawe, co wymysli na pocieszenie po negatywnym tescie..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kochany ten Twój Tż. Teraz to już nie masz wyjścia i musisz zajść!
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 21:51   #3364
nuno3
Raczkowanie
 
Avatar nuno3
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 352
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Oooo.. Ta surowka z pora brzmi pysznie..

Ja znalazlam przepis na surowke z selera naciowego z zielonym jablkiem, avocado i sosem miodowym.. i jutro sobie zrobie, bo dzis same fast foody zarlismy, wiec musze sobie jutro witamin nadrobic.. A ze siedze sama jutro bo malz ma zjazd, to sobie odpale lososia pieczonego na obiad, mlode ziemniaczki i ta surowke z selera..

Maz mnie dzis chcial pocieszyc po tym wczorajszym monicie.. Wie, jak kocham morze, wiec zrobil mi niespodzianke.. Wzial urlop i pojechalismy.. Ciekawe, co wymysli na pocieszenie po negatywnym tescie..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No nie tylko brzmi pysznie, ale faktycznie dobrze smakuje Dziś mężuś się nią zajadał do obiadu
Super niespodziankę Ci zrobił. Obstawiam, że na teście będą II, bo innej opcji nie widzę, ale jeśli nie (odpukać w niemalowane), to mąż zabierze Cię chyba na Karaiby
__________________
Marysia
nuno3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 22:26   #3365
debraM
Wtajemniczenie
 
Avatar debraM
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 271
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
co do badań przed IUI to na pewno trzeba badania obojga partnerów:
- HCV,
- HIV,
- HBS Ag,
- WR.

U kobiet dodatkowo:
- posiew z kanału szyjki macicy,
- stopień czystości pochwy,
- cytologia.
No i hormony podczas stymulacji .
Czasami też AMH. Niektóre kliniki wymagają też laparoskopii, albo chociaż hsg.

U mężczyzn dodatkowo:
- nasienie.

Kliniki mają określone ważności badań. Niektóre nie mogą być starsze np niż rok, inne niż 2 miesiące itp
Dzięki
Całe wymazy będę robić od nowa, nasienie będzie badane jeszcze raz, hormonów mi już nie będzie badał, bo po co jak już mnie stymulował, wrusówki mogę zrobić - nie widzę problemu, hsg też mogę zrobić, bo boję się, że coś po tym zabiegu mi się posklejało... teraz mam czas i mogą mnie badać wzdłuż i wszerz, my na szczęście o środki nie musimy się martwić, więc to jest najmniejszy problem.

W połowie czerwca idę do doktorka to się dowiem jakie są u nich badania przed IUI, bo ja wiem tylko o hsg.

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
Z tymi klinikami to też jest masakra, bo z tego co słyszałam to wiele nie akceptuje badań z zewnątrz i trzeba u nich robić, oczywiście droższe


Debra, lub któraś inna, co sobie soję prażyła, mam pytanie. Bo Ty chyba mówiłaś, że kupowałaś ją w almie? Wklejisz jakieś zdjęcie jak ta almowa wygląda? Bo ostatnio byłam poszukać z ciekawości i nic nie znalazłam
I jakby się którejś chciało jeszcze raz napisać przepis na prażenie to sobie zapiszę zawczasu, żeby już później Was nie męczyć
W mojej klinice robią tylko wymazy i badają nasienie, ale ceny mają nadzwyczaj niskie tych badań, więc tyle dobrze, ale jak byliśmy raz w innej klinice to już tam mieli swoje laboratorium i babeczka już nas chciała zapisywać na kompleksowe badania

Soja firmy florpak o taka
Nie wiem czy w każdej almie jest tak samo, ale u mnie stało na osobnej półce tylko z produktami tej firmy obok kapusty i ogórków kiszonych
Robiłam tak, że moczyłam ją przez noc rano wycierałam ręcznikiem papierowym, rozkładałam papier do pieczenia na blaszce i połowę posoliłam, a połowę posłodziłam cukrem trzcinowym. Mi lepiej smakowały na słodko, a meire na słono. Można też posypać papryką czy czym tam się chce. Piekły się w temperaturze 180' jakoś ponad 30 min trzeba sobie doglądać i patrzeć kiedy się zarumienią.

Cytat:
Napisane przez agnieszkaK Pokaż wiadomość

nuno a Ty masz plamienia przed @? bo tak teraz myślę,że może ja tez powinnam zbadać tą prolaktynę po obciążeniu?? choć mi kazał normalnie i mam w środku normy..
może być,że mam w środku normy, a po obciążeniu będzie źle?? debra?
Wszystko może być

Cytat:
Napisane przez zielinka_87 Pokaż wiadomość
hmmm podobno to charakterystyczne dla guza przysadki ale nie jestem pewna
No takie rzeczy mi wróżyć
Cytat:
Napisane przez nuno3 Pokaż wiadomość
Po obciążeniu nie powinno wzrosnąć więcej jak 6 razy. Jak wzrośnie więcej, to oznacza hiperprolaktynemie. W ogóle, to są 3 rodzaje wyników:

Wyniki testu z metoklopramidem:

* poziom prolaktyny w normie i wzrost jej stężenia mniejszy niż 6 razy – nie ma hiperprolaktynemii,
* prolaktyna wzrosła więcej niż 6 razy po godzinie badania – hiperprolaktynemia czynnościowa,
* prolaktyna była podwyższona od początku i nie wzrosła w ogóle po podaniu – hiperprolaktynemia organiczna (gruczolak).
No i następna mi guzy przewiduje
A tak serio, to u mnie jest różnica między tymi dwoma wynikami, a bez obciążenia była tylko lekko powyżej normy. Dokładnie takie wyniki miałam:
Prolaktyna 33.9 ng/ml (1.90-25.00);
Prolaktyna po MCP 141;
ale to było pierwszy raz jak prolaktyna wyszła mi powyżej normy, a badałam ją w sumie jeszcze 3 razy.
Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Ej, a o czym świadczy jak prolaktyna jest podwyższona, tylko po obciążeniu? Bo pamiętam, że lata temu miałam właśnie zwykłą w normie, a podwyższoną tę po tabletce - i wtedy jeden endokrynolog powiedział, że mogę brać Bromergon jak chcę, ale w zasadzie nie ma takiej potrzeby, jeśli tylko po obciążeniu jest podwyższona; więc poszłam to skonsultować z drugim endo i potwierdził: powiedział, że on to w ogóle nigdy nie zapisuje żadnych leków jeśli bez obciążenia jest w normie, bo to bez sensu
Więc teraz pytanie czy trafiłam na dwóch konowałów czy o co kaman? No chyba, że normalnie to nie ma znaczenia, a przy staraniach już tak?
Ja nie wiem o co w tym chodzi i co do tej tabletki ma nasz organizm, ale mój doktorek mi powiedział, że wysoka prolaktyna niszczy ciałko żółte i przez to spada progesteron w drugiej fazie (krótka II faza, plamienia), a jak progesteron jest niski to się jajo nie zagnieździ.

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Debra, wiecznie.. Jesli mam ta torbiel, to znaczy, ze juz o ciazy mam zapomniec i czekac na @?? Ze ona sie wchlonie tylko w czasie @?..
Widzisz, wczoraj napisałam, że mi torbiel zniknęła i wcześniej też o niej pisałam, że ją mam Wchłonie się jak jej dasz progesteronku, więc łykaj dupka i nie marudź

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
No przecież Debra miała torbiel będąc w ciąży, o ile nic nie mylę.
nie mylisz

Cytat:
Napisane przez mloda0802 Pokaż wiadomość
w ogóle to w hu.ja mnie tempka robi była ta owulka u mnie już dziewczyny?? bo niby od 16dc powinnam brać luteine ale nie wiem bo ten cykl jakiś opóźniony mi się wydaje czy luteina blokuje owulacje? Jak to jest bo ja już nie ogarniam tego
Mi raz po skończeniu łykania dupka wyskoczyła owulacja, ale z takiej owulacji nic nie będzie, w ogóle dziwne, że po dupku była owulacja

Zielinka, niezła z Ciebie lasencja
__________________

3190g, 55cm

Edytowane przez debraM
Czas edycji: 2014-05-15 o 22:30
debraM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 22:42   #3366
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Ale fajnie, że wszystko ok
W ogóle, to zawsze jak któraś pisze ile mierzy jej dzieć, to jestem w szoku Takie to małe stworzonko, a już ma rączki, nóżki i generalnie wygląda jak mini człowieczek - serio, jakieś to dla mnie abstrakcyjne mocno jest
dla mnie też to jest abstrakcjajak sobie czasem myślę, że potem z takiego małego dzieciątka robi się ktoś dorosły to już w ogóle

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Witam..
Za mna widze nikt dzis nie tesknil.. wiec powiem Ci tylko Jagatka, ze bardzo sie ciesze, ze wszystko z dzidzia dobrze..

Debra, wiecznie.. Jesli mam ta torbiel, to znaczy, ze juz o ciazy mam zapomniec i czekac na @?? Ze ona sie wchlonie tylko w czasie @?..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
za mną też nikt nie tęskni i o

Cytat:
Napisane przez migotka_m Pokaż wiadomość
A ja mam dziś dzień doła Taki dzien, że wydaje mi się, że zawsze będę gruba, nigdy nie zajdę w ciążę, a jak zajdę to po ciąży nie znajdę nowej pracy i moje dziecko będzie nieszczęśliwe, bo nie będzie mnie stać na samochodzik z kiosku za 5 zł

Taki typowy dzień doła. Dawno tak nie miałam i strasznie mi z tym źle...

Ta pogoda nastroju nie poprawia... Żadne wolne się nie szykuje tylko zapieprz zapieprz i zapieprz i wiele rzeczy potencjalnie do zawalenia :/

Ehh... Smuteczek
mam podobnie...trochę mi się wszystko komplikuje i ogólnie masakrejszyn

Cytat:
Napisane przez zielinka_87 Pokaż wiadomość
Może teraz się uda
pięknaś ..chcę taką pielęgniarkę
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 22:59   #3367
debraM
Wtajemniczenie
 
Avatar debraM
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 271
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Pokażę Wam jedne z moich ciekawych cykli przed staraniami, bo wykresy mam od sierpnia 2012 tylko bez temperatur i od tego czasu było tylko 16 cykli teraz leci 17

http://ovufriend.pl/graph/652ac7f353...7aebb88f580f55

ten też jest dość ciekawy

http://ovufriend.pl/graph/32972339c6...13dfa7d36bb126
__________________

3190g, 55cm

Edytowane przez debraM
Czas edycji: 2014-05-15 o 23:17
debraM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 05:38   #3368
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Hello
Zielinka, niezła z Ciebie laseczka

Ja wlasnie sie szykuje i za pół godz. wychodze na HSG... trzymajcie kciuki, żebym przeżyła No i zeby wynik był dobry

Wysłane z mojego HTC Desire C przy użyciu Tapatalka
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 06:02   #3369
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Debra ten pierwszy co wkleiłaś jakie plamienia

Lea ogromne kciuki za hsg będzie dobrze

A ja się zawijam do roboty zaraz a takie wiatrzysko, że głowa mała.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 06:41   #3370
mloda0802
Rozeznanie
 
Avatar mloda0802
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 701
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Lea kciuki za HSG oby było wszystko drożne o ktorej masz zabieg?

Debra nnooo nooo powiem Ci że te wykresy to masakra jakaś. Ale wiesz co jest nie tak i możesz z tym walczyć liczę że jak tylko będziecie mieć zielone swiatlo to szybko zafasolkujecie w zdrową ciążę

U mnie wyznaczyło owulkę ciekawe co z tego będzie... Siedze w pracy i piję gorącą czekoladę instant która w składzie ma cukier, bbbbooossszzzz jakie to pyszne



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
12 cs
Fit in or fuck off...



Dukam sobie la la la --> Bitch in process...
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62


Dni bez fajek --> Oczyszczanie

mloda0802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 06:50   #3371
migotka_m
Rozeznanie
 
Avatar migotka_m
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 642
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość

Maz mnie dzis chcial pocieszyc po tym wczorajszym monicie.. Wie, jak kocham morze, wiec zrobil mi niespodzianke.. Wzial urlop i pojechalismy.. Ciekawe, co wymysli na pocieszenie po negatywnym tescie..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Test będzie pozytywny! Pamiętaj, że pozytywne nastawienie jest ważne. Więc nastawiaj się pozytywnie :P

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Hello
Zielinka, niezła z Ciebie laseczka

Ja wlasnie sie szykuje i za pół godz. wychodze na HSG... trzymajcie kciuki, żebym przeżyła No i zeby wynik był dobry

Wysłane z mojego HTC Desire C przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki za badania. Oby wszystko wyszło ok.


Mój dołek trochę odpuścił, właśnie się zbieram do pracy... na 12h... To 5-ta 12-ka w tym tygodniu, padam na pyska. A jak wrócę to ogarniam na studia.

Pogoda też u was taka paskudna? Wieje, zimno, pada.... brrr .

Powzięłam sobie, że przez miesiąc daję z siebie 200%, żeby za miesiąc móc leżeć, pachnieć i mieć cudowną świadomość, jak dużo w tym roku osiągnęłam i dopięłam celów. I niech dół spier.... idzie sobie papa

Miłego dnia
migotka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 07:07   #3372
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cytat:
Napisane przez debraM Pokaż wiadomość
Pokażę Wam jedne z moich ciekawych cykli przed staraniami, bo wykresy mam od sierpnia 2012 tylko bez temperatur i od tego czasu było tylko 16 cykli teraz leci 17

http://ovufriend.pl/graph/652ac7f353...7aebb88f580f55

ten też jest dość ciekawy

http://ovufriend.pl/graph/32972339c6...13dfa7d36bb126
O, masakra... jakie wykresy.. jak dobrze, że wiesz, jak się leczyć..

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Hello
Zielinka, niezła z Ciebie laseczka

Ja wlasnie sie szykuje i za pół godz. wychodze na HSG... trzymajcie kciuki, żebym przeżyła No i zeby wynik był dobry

Wysłane z mojego HTC Desire C przy użyciu Tapatalka
Kochana, trzymam bardzo mocno kciuki za badanie.. przeżyjesz i będzie wszystko dobrze..

Witam się z Wami, dziewuszki..
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 07:27   #3373
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Hej dziewczynki

meire jak tam u Ciebie wygląda sytuacja z pęcherzykami??

Lea
będzie dobrze bądź dzielna i żeby jak najmniej bolało

zielinka laska z Ciebie

I wszystkie moje staraczki wreszcie kiedyś musi się nam udać

Ehhh jutro panieński a mają być burze z piorunami Lea nie chcesz mnie zaprosić na wieczór??
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 07:34   #3374
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14



Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Hello

Ja wlasnie sie szykuje i za pół godz. wychodze na HSG... trzymajcie kciuki, żebym przeżyła No i zeby wynik był dobry
Oczywiście ze będziemy mocno trzymać
Bądź dzielna

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Debra ten pierwszy co wkleiłaś jakie plamienia

Lea ogromne kciuki za hsg będzie dobrze

A ja się zawijam do roboty zaraz a takie wiatrzysko, że głowa mała.
W takie dni jak dziś cieszę się że nie muszę wychodzić jest oookropnie

Mloda pędzę zaraz zobaczyć Twą owulencję i wasze wykresy

Debra
rzeczywiście strasznie długo plamiłaś

Meire ale Ci zazdroszczę tego wypadu, szkoda że ja nie mam bliżej, tak bym chciała
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 07:38   #3375
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Jagatka ty już w 11 tygodniu ależ ten czas zapiernicza nie tak dawno robiłaś dopiero test
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 07:44   #3376
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
Jagatka ty już w 11 tygodniu ależ ten czas zapiernicza nie tak dawno robiłaś dopiero test
Nooo a jak mi wczoraj Leine napisała ze to już 3. m-c to dopiero mi uświadomiła jak ten czas leci. A jak starania były to sie wlókł jak nie wiem...
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 07:45   #3377
malinOla1
Wtajemniczenie
 
Avatar malinOla1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 258
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cytat:
Napisane przez zielinka_87 Pokaż wiadomość
Może teraz się uda
No no jeszcze nam brakuje zdjęcia gorącej pielęgniareczki w uniformie służbowym

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Maz mnie dzis chcial pocieszyc po tym wczorajszym monicie.. Wie, jak kocham morze, wiec zrobil mi niespodzianke.. Wzial urlop i pojechalismy.. Ciekawe, co wymysli na pocieszenie po negatywnym tescie..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jaki cudowny Tż gdzie się tacy idealni chowają? I nie będzie żadnego negatywa
Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość

Ja wlasnie sie szykuje i za pół godz. wychodze na HSG... trzymajcie kciuki, żebym przeżyła No i zeby wynik był dobry
będzie dobrze i obydwa będą drożne

Cytat:
Napisane przez mloda0802 Pokaż wiadomość
Siedze w pracy i piję gorącą czekoladę instant która w składzie ma cukier, bbbbooossszzzz jakie to pyszne
Smacznego

A ja jeszcze w łóżku bo nigdzie mi się nie śpieszy a jak na dworze wieje, brr zimno i już w mieszkaniach nie palą
__________________
07.08.2007 15.07.2010 08.09.2012
Czekamy na Ciebie 10.03.2016

malinOla1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:01   #3378
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

hej

Jagatka super zdjęcie ciesze się, że wszystko jest ok

Zielinka niezła z Ciebie laska, niestety pielęgniarki mają z tymi zmianami przewalone

Lea za dzisiaj

Hej kindzia fajnie, że wróciłaś

debra wykresy masakryczne- szczególnie ten pierwszy

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez malinOla1 Pokaż wiadomość
A ja jeszcze w łóżku bo nigdzie mi się nie śpieszy a jak na dworze wieje, brr zimno i już w mieszkaniach nie palą
nie za dobrze Ci U nas od 12.05 palą z powodu niskich temperatur ale gdyby nie palili to byłaby masakra
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:04   #3379
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Karola ja nigdzie nie odchodziłam miałam kłopoty z komputerem ale jest już wszystko ok i działam

jagatka najważniejsze, że do przodu bobo niech pięknie rośnie
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 08:08   #3380
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

meire jak tam u Ciebie wygląda sytuacja z pęcherzykami??
No, u mnie sytuacja klaruje się w ten sposób, iż natomiast... jeden pęcherzyk pękł, a z drugiego zrobiła się torbiel.. także czekam na rozwój wydarzeń..

A Ty jak się czujesz??..

Malina, u mnie też tak zimno, bo wyłączyliśmy już piec.. siedzę pod kocem.. połowa maja...
A mojego Tż, to mamusia tak dobrze wychowała...

Jagatka, no czas leci.. i tak Ci zazdroszczę... ale tak pozytywnie, oczywiście.. możesz już przynajmniej te złe wspomnienia zamienić na te dobre... tak się cieszę, że Twój dzieć już taki duży i zdrowy.. dajesz mi nadzieję, Kochana..
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:12   #3381
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

meire musi być dobrze była stymulacja ładnie rosło nie ma innego wyjścia. Torbiel się wchłonie i będzie gitara i tak też masz myśleć czekam na dobre wieści i II kreski - kiedy testowanko??

U mnie jakby to ująć na razie brak piczowania za dużo teraz mamy na głowie i jakoś się nie składa do piczanka ale w ten weekend nadrobimy.
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:16   #3382
malinOla1
Wtajemniczenie
 
Avatar malinOla1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 258
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Karoloo Pokaż wiadomość
hej
nie za dobrze Ci U nas od 12.05 palą z powodu niskich temperatur ale gdyby nie palili to byłaby masakra
a co robić jak nic robić nie każą, dziś to powinnam leżeć i pachnieć
Jak tak zimno będzie to może Tż napali w kuchni potem bo mamy w kuchni stawiany przez zduna piec

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Malina, u mnie też tak zimno, bo wyłączyliśmy już piec.. siedzę pod kocem.. połowa maja...
A mojego Tż, to mamusia tak dobrze wychowała...
Synuś idealny a teściowa też tak dobrze dla synowej wychowana
__________________
07.08.2007 15.07.2010 08.09.2012
Czekamy na Ciebie 10.03.2016

malinOla1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:17   #3383
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Dzieki za wszystkie kciuki Nie wiem o ktorej bede mieć badanie Na razie czekam... straszny tutaj kociokwik - odsylalaja zapisane pacjentki, bo miejsc nie mają (dobrze, ze mi łóżko nie potrzebne ).

Wlasnie wpadla jakas babka z pełnym rozwarciem, wiec wszyscy do niej poszli.


Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
Ehhh jutro panieński a mają być burze z piorunami Lea nie chcesz mnie zaprosić na wieczór??
Jak nie straszny Ci bajzel Aczkolwiek nie zalapalam tego ciągu przyczynowo-skutkowego, ze skoro idziesz na panienski, a ma padac, to chcesz wpasc do mnie

Wysłane z mojego HTC Desire C przy użyciu Tapatalka
__________________

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2014-05-16 o 08:18
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:20   #3384
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
Karola ja nigdzie nie odchodziłam miałam kłopoty z komputerem ale jest już wszystko ok i działam

jagatka najważniejsze, że do przodu bobo niech pięknie rośnie
Kochana wiem, ze nigdzie nie odchodziłaś ale długo Cię nie było

Meire zapomniałam Tobie pogratulować wizyty, torbiel phi niech się schowa, bo i tak będę II kreseczki
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3

Edytowane przez Karoloo
Czas edycji: 2014-05-16 o 09:02
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:23   #3385
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość



Jak nie straszny Ci bajzel Aczkolwiek nie zalapalam tego ciągu przyczynowo-skutkowego, ze skoro idziesz na panienski, a ma padac, to chcesz wpasc do mnie

Wysłane z mojego HTC Desire C przy użyciu Tapatalka
Bajzel mi nie straszny mogę Ci posprzątać bo ostatnio mam jakiś motorek w
A ciąg jest taki, że nie cierpię tej dziewuchy co ma panieński

Trzymaj się tam.

Cytat:
Napisane przez Karoloo Pokaż wiadomość
Kochana wiem, ze nigdzie nie odchodziłaś ale długo Cię nie było :rycze-smarka:

Meire zapomniałam Tobie pogratulować wizyty, torbiel phi niech się schowa, bo i tak będę II kreseczki

Karola
słońce Ty moje
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:23   #3386
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

U mnie na szczęście grzeja jak jest tak zimno... ale za to w tym szpitalu taki ziab, ze zaraz zamarzne

A mnie cos jajnik pobolewa Wkurzylabym sie gdyby sie okazalo, ze przez rok nie miałam natutalnej owulacji, a wyskoczylaby akurat teraz jak mam miec badanie Niech mnie szybko przyjmują, zeby nic sie nie zdążyło wykluc!

Wysłane z mojego HTC Desire C przy użyciu Tapatalka
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:32   #3387
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

malina a Ty jak się czujesz po operacji??
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:34   #3388
emagi
Rozeznanie
 
Avatar emagi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 686
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Lea będzie dobrze
emagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:37   #3389
Firlejka
Raczkowanie
 
Avatar Firlejka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chrząszczłewoszyce, Powiat Łękołowy ;-)
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cześć
Rzadko piszę (ze względu na pracę), ale staram się być na bieżąco.

Cytat:
Napisane przez Jagatka_N Pokaż wiadomość
Dzieki za kciuki wklejam z mamusiowego

U mnie też ok, kazala mi odstawić lek na plamienia bo są małe, jak już to brać doraźnie. Tsh 2,09 a więc samo spadło, ft4 w normie więc na razie nic z tym nie robimy. Dostała skierowanie na morfologie, mocz i badanie prenat. Zbadała tego polipa i powiedziała że ma nadzieję że sie 'wysuszy' i zniknie nooo i potem usg może nie takie wyraźne bo robiła przez brzuch, powiedziała że nie chce poruszyć tego polipa; pozwoliła męzowi wejść więc też posłuchał serduszka i widział jak się ruszał maluszek całe usg gadała gdzie jest główka, brzuszek, rączki, nóżki, raz nawet maluszek się tak wyprostował że od razu wykorzystała 'okazję' i zmierzyła od główki do końca stópki 4cm a bez nóżek 3cm wg usg wychodzi 10tygodni, no a wg terminu @ 10tyg i 2 dni termin porodu 12.12.2014 koniec! kamień z serca, strasznie się balam tej wizyty
Jeszcze nie wiem kiedy następna wizyta bo z tego wszystkiego zapomniałam zapytać ale w poniedz podjadę po L4 więc będę wiedzieć jak sie umawiać
Jagatko gratuluję cudownego dzieciątka Cieszę się, że wszystko jest w porządku Oby te plamienia zniknęły już na dobre, a wraz z nimi ten polip Wszystkiego dobrego dla Was

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Ja dzis nad morzem bylam.. Lapalam jodek dla mojej tarczycy..
Zazdraszczam pobytu nad morzem. Ja byłam tylko raz nad Bałtykiem i to dawno..dawno temu, jako dziecko jeszcze na kolonii, ale za to równe 3 tygodnie. Było super. Codziennie byliśmy na plaży
-------------------------------------------------
Zielinka, ależ z Ciebie lasencja Masz świetną ciemną karnację (moje marzenie) Pewnie łatwo się opalasz, bo ja to na raczka zawsze na początku

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Hello
Ja wlasnie sie szykuje i za pół godz. wychodze na HSG... trzymajcie kciuki, żebym przeżyła No i zeby wynik był dobry
Kciuki są Obyś była drożna
__________________
Firlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:54   #3390
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Nasze brzuszki już gotowe na dwie kreski wyjątkowe - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Hello
Zielinka, niezła z Ciebie laseczka

Ja wlasnie sie szykuje i za pół godz. wychodze na HSG... trzymajcie kciuki, żebym przeżyła No i zeby wynik był dobry

Wysłane z mojego HTC Desire C przy użyciu Tapatalka
Nom trzymamy mocno, żeby Cię nie bolało i żeby szybko Cię wzięli na zabieg bo takie czekanie to tylko nakręca. Ja bym ze sraczką na Twoim miejscu latała.

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Debra ten pierwszy co wkleiłaś jakie plamienia

Lea ogromne kciuki za hsg będzie dobrze

A ja się zawijam do roboty zaraz a takie wiatrzysko, że głowa mała.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ty to już na wolnym powinnaś siedzieć a nie w taką pogodę do pracy chodzić

Cytat:
Napisane przez mloda0802 Pokaż wiadomość
Lea kciuki za HSG oby było wszystko drożne o ktorej masz zabieg?

Debra nnooo nooo powiem Ci że te wykresy to masakra jakaś. Ale wiesz co jest nie tak i możesz z tym walczyć liczę że jak tylko będziecie mieć zielone swiatlo to szybko zafasolkujecie w zdrową ciążę

U mnie wyznaczyło owulkę ciekawe co z tego będzie... Siedze w pracy i piję gorącą czekoladę instant która w składzie ma cukier, bbbbooossszzzz jakie to pyszne



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak to co z tego będzie???? Dziecię będzie oooooooooo!!!!!!! A w ogóle Wy juz się tyle staracie, robiliście jakieś badania bo ja już po 6 cyklach nie wytrzymuje i zaczęłam robić.

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

meire jak tam u Ciebie wygląda sytuacja z pęcherzykami??

Lea
będzie dobrze bądź dzielna i żeby jak najmniej bolało

zielinka laska z Ciebie

I wszystkie moje staraczki wreszcie kiedyś musi się nam udać

Ehhh jutro panieński a mają być burze z piorunami Lea nie chcesz mnie zaprosić na wieczór??
Nosz wreszcie Nas postanowiła odwiedzić, a w to czasem nie chcesz? Skończyły się promocje w rossmanie to przyszła
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244




Edytowane przez zielinka_87
Czas edycji: 2014-05-16 o 08:58
zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-29 16:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.