Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24! - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-16, 11:21   #2851
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Cytat:
Napisane przez pulka 31 Pokaż wiadomość
A co dobrego zjedliście? Jeść nie mogę, to chociaż poczytam o tych grzechach, bo chyba tylko te jedzeniowe masz na myśli
Haha oczywiście, że jedzeniowe
Dwa kawałki pizzy przedwczoraj i drink
a wczoraj kajzerki, big mac ...no i ogółem caaałe mnóstwo warzyw a nie powinnam akurat
Właściwie jak tak patrze to jak na mnie na prawdę nie najgorzej, ale jednak mam wyrzuty sumienia, bo tak na prawdę przez pół dnia trzymałam dietę i nie miałam ochoty jej przerywać tyle, że pojechaliśmy do jego rodziny i jakoś głupio mi było wszystkim tłumaczyć, że jestem na diecie, co to za dieta, a dlaczego, czemu akurat taka, bo przecież można schudnąć bez diety... Jakoś nie lubię się tym chwalić

A tak poza tym to życie jest niesprawiedliwe, mój TŻ schudł, brzuszka już takiego nie ma a ja co...
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 16:45   #2852
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Cytat:
Napisane przez Patrysia007 Pokaż wiadomość
Haha oczywiście, że jedzeniowe
Dwa kawałki pizzy przedwczoraj i drink
a wczoraj kajzerki, big mac ...no i ogółem caaałe mnóstwo warzyw a nie powinnam akurat
Właściwie jak tak patrze to jak na mnie na prawdę nie najgorzej, ale jednak mam wyrzuty sumienia, bo tak na prawdę przez pół dnia trzymałam dietę i nie miałam ochoty jej przerywać tyle, że pojechaliśmy do jego rodziny i jakoś głupio mi było wszystkim tłumaczyć, że jestem na diecie, co to za dieta, a dlaczego, czemu akurat taka, bo przecież można schudnąć bez diety... Jakoś nie lubię się tym chwalić

A tak poza tym to życie jest niesprawiedliwe, mój TŻ schudł, brzuszka już takiego nie ma a ja co...
haha nieźle pogrzeszyłaś, ja za to pojadłam wczoraj i dzisiaj chlebka ciemnego
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 08:00   #2853
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Witam się w paskudny deszczowy poranek.
5 dni protein mam za sobą i 1,8 kg mniej a wczoraj troszkę zgrzeszyłam bo siostra przyjechała i wypiłam 2 drinki, ale mam za swoje bo czuję się tragicznie jak bym co najmniej pół litra wypiła
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 08:43   #2854
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Ale my grzesznice wstrętne jesteśmy!

Dominika wiem co czujesz, ja miałam wyrzuty sumienia już podczas picia drinka Ile jeszcze dni protein? Bo tak coś kojarzę, że chyba ty mówiłaś, że chcesz 7?

Mimo moich grzesznych dwóch dni waga spadła prawie kilogram. Jestem zadowolona
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 10:54   #2855
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Ja miałam 5 dni protein i dziś zaczęłam 5 warzywek, po wczorajszych drinkach tak fatalnie się czuję że nawet bym dzisiaj bez zastrzyku warzywnych witaminek nie wróciła do życia, normalnie nigdy bym nie przypuszczała że 2 słąbe drinki mogą takiego kaca spowodować ale chyba duży wpływ na to miała właśnie faza proteinowa
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:06   #2856
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Jak Wam idzie?

Ja przyznam szczerze, że tragicznie. Nie wiem dlaczego ale wgl straciłam motywację... jutro zacznę z nowa siłą, bo dzisiaj to szkoda pisać...
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 20:56   #2857
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

U mnie dziś wieczorem chyba najgorszy grzech jaki mogłam popełnić piwo i chipsy
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 07:20   #2858
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Witam wszystkich dukających.
Jednak moja wczorajsza wyżerka strasznie nie zaszkodziła. Mam 2 dni PW za sobą i tylko 0,3 kg więcej czyli woda z warzywek, bałam się że alkohol bardziej mnie zatrzyma tym bardziej że od 2 dni mam zaparcia, co dziwne bo przecież warzywa jem......
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 07:59   #2859
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Też mi się wydawało, że po PW zaparcia znikną i się rozczarowałam.. dalej muszę się wspomagać Inką i xenna..
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 08:32   #2860
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

ja od wczoraj jem grzecznie i wracam na Dukana, ale oczywiście od II fazy dni proteinkowych
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 06:58   #2861
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Witam w ten piękny słoneczny dzień. Ja mam dziś 5 dzień PW, wczoraj nagrzeszyłam znowu, bo praktycznie nic nie zjadłam a za to z koleżankami opalając się piłam winko ale na szczęście nie odbiło się to na wadze bo mimo wszystko w porównaniu z początkiem PW mam 0,3 kg mniej a o ile dobrze pamiętam to jak kiedyś byłam na dukanie to po PW zawsze waga minimalnie rosła a tym razem jest mniej może uda mi się do połowy sierpnia zgubić te nieszczęsne 10 kg
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 12:55   #2862
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Dziewczyny, Dukan nie bez powodu jako najważniejszą zasadę diety ustalił: wszystko albo nic. Teraz się to może nie odbić negatywnie na Waszych wagach, przez co trudniej będzie się Wam trzymać zasad ("bo skoro waga nie rośnie to nic się nie stanie, jak czasami zgrzeszę"), ale z czasem albo zobaczycie wzrosty albo dopadnie Was zastój może zastanówcie się nad zmianą diety, i nie mówię tego złośliwe po prostu jeśli ciągnie Was do podjadania to widocznie brakuje Wam czegoś w diecie (co na dukanie jest raczej oczywiste, bo praktycznie brak węgli i tłuszczy). Właściwie zbilansowane, stare, dobre MŻ-WR, powinno załatwić sprawę
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2014-05-21 o 12:56
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 18:34   #2863
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

ja od 2 dni jem grzecznie nie mam zamiaru więcej grzeszyć, bo wesele mnie czeka i dobija mnie już moja waga Dzisiaj byłam z dziećmi nad jeziorkiem, wzięłam ze sobą usmażone beztłuszczowo piersi z kurczaka i 2 jajka, także dieta zaliczona w 100%
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 20:23   #2864
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

A ja od jakiegoś czasu się głęboko zastanawiam nad tym co magda_lena piszę.

Ta dieta rzeczywiście nie jest zła, można się najeść i co ważne spadają kilogramy. Tylko, że ma minusy, które mi doskwierają... Mam coraz większy problem z wypróżnianiem, a mój organizm chyba zbyt szybko się do wszystkiego przyzwyczaja np. kawa na mnie nie działa, inka też nie, owsianka, nawet xenna kiepsko.. co w następstwie powoduję taki ból brzucha, że ostatnio nawet do pracy nie poszłam bo po takim maratonie dla odmiany wyjść z łazienki nie mogłam
Poza tym zaczyna się sezon na warzywka i owoce i rozmawiam z ludźmi, którzy mają trochę więcej pojęcia na temat odżywiania, każdy mówi, żebym mniej jadła o stałych porach i też zobaczę efekty. I mam mętlik...

Mam strasznie osłabione paznokcie. W sumie nigdy nie były cudowne, ale teraz aż się przeraziłam. Schodzi mi jedna warstwa paznokci. Łykam witaminy, ale najwyraźniej nie wiele to daje... macie może podobnie?
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 23:19   #2865
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Patrysia
Mogę Ci powiedzieć na swoim przykładzie: byłam na dukanie, zrzucilam bardzo dużo i udało mi się utrzymać wagę a nawet jeszcze trochę zrzucić już później. Wyniki badań miałam w porządku. Zasad trzymalam się w pierwszych dwóch fazach i na początku utrwalania, a później dzialalam na wyczucie, według tego co uważałam za dobre dla siebie. Byłabym hipokrytka zniechecajac kogoś do tej diety, skoro sama na niej byłam, ale na własnym doświadczeniu się przekonalam, że można schudnac stosując, ogólnie rzecz ujmując, podstawowe zasady zdrowego odżywiania i dołożyć do tego regularny ruch. I nikt mi nie wmowi że jest zdrowszy sposób na zrzucenia wagi niż to
Gdybym 3 lata temu miała taka świadomość odnośnie odżywiania jaką mam teraz to na pewno nie zdecydowalabym się na dukana, mimo że to od tej diety zaczęła się moja przemiana.

Jeśli masz takie straszne problemy to koniecznie musisz coś zmienić pijesz wystarczająco dużo? Jesz otręby?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2014-05-22 o 11:21
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 12:33   #2866
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

witam, dorwałam dzisiaj w sklepie konserwe w puszce, pisze że ma na 100gram: 108kalorii, 18g białka, 0g węglowodanów i 4g tłuszczu, to można? Co dziwne pisze, że jest to mięso ze świni, a mi się wydawało że z wieprzka mięso jest bardziej tłuste
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 15:30   #2867
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Patrysia
Mogę Ci powiedzieć na swoim przykładzie: byłam na dukanie, zrzucilam bardzo dużo i udało mi się utrzymać wagę a nawet jeszcze trochę zrzucić już później. Wyniki badań miałam w porządku. Zasad trzymalam się w pierwszych dwóch fazach i na początku utrwalania, a później dzialalam na wyczucie, według tego co uważałam za dobre dla siebie. Byłabym hipokrytka zniechecajac kogoś do tej diety, skoro sama na niej byłam, ale na własnym doświadczeniu się przekonalam, że można schudnac stosując, ogólnie rzecz ujmując, podstawowe zasady zdrowego odżywiania i dołożyć do tego regularny ruch. I nikt mi nie wmowi że jest zdrowszy sposób na zrzucenia wagi niż to
Gdybym 3 lata temu miała taka świadomość odnośnie odżywiania jaką mam teraz to na pewno nie zdecydowalabym się na dukana, mimo że to od tej diety zaczęła się moja przemiana.

Jeśli masz takie straszne problemy to koniecznie musisz coś zmienić pijesz wystarczająco dużo? Jesz otręby?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jem otręby myślę, że pije dużo, 1,5l wody(teraz więcej)+kawa.

Ja właśnie boję się przejść na zdrową dietę, a właściwie na zdrowe odżywianie, bo wiem, że nie mam wystarczającej wiedzy, a Dukan dokładnie mówi co można a co nie- i to jest dla mnie ułatwienie chociaż jeśli mam być szczera ja jedynym produktem LIGHT jakim się żywię jest serek wiejski.

Teraz popraw mnie jeśli źle kombinuję, ale widzę, że masz pojęcie na Diecie Dukana radzi się spożywać wszystko odtłuszczone. Daje efekty, chudnie się. Ale jak to wygląda z perspektywy dostarczania np. witamin? W sensie, że mleko ma te które rozpuszczają się w tłuszczu, a skoro go nie spożywam to go nie dostarczam wcale?
Ja miałam jakoś zawsze wpajane, że osoba, która chce zrzucić, rzeczywiście nie powinna spożywać mleka wysokoprocentowego, ale mleko 0% nic nie "wnosi" i piję tylko 2%...
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 19:22   #2868
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Cytat:
Napisane przez Patrysia007 Pokaż wiadomość
Jem otręby myślę, że pije dużo, 1,5l wody(teraz więcej)+kawa.

Ja właśnie boję się przejść na zdrową dietę, a właściwie na zdrowe odżywianie, bo wiem, że nie mam wystarczającej wiedzy, a Dukan dokładnie mówi co można a co nie- i to jest dla mnie ułatwienie chociaż jeśli mam być szczera ja jedynym produktem LIGHT jakim się żywię jest serek wiejski.

Teraz popraw mnie jeśli źle kombinuję, ale widzę, że masz pojęcie na Diecie Dukana radzi się spożywać wszystko odtłuszczone. Daje efekty, chudnie się. Ale jak to wygląda z perspektywy dostarczania np. witamin? W sensie, że mleko ma te które rozpuszczają się w tłuszczu, a skoro go nie spożywam to go nie dostarczam wcale?
Ja miałam jakoś zawsze wpajane, że osoba, która chce zrzucić, rzeczywiście nie powinna spożywać mleka wysokoprocentowego, ale mleko 0% nic nie "wnosi" i piję tylko 2%...
dziewczyny tutaj kiedyś radziły picie soku z kiszonej kapusty, kefirów. Nie stosuj wspomagaczy typu senes, bo możesz sobie tylko narobić szkody.

dokładnie z tego samego powodu się na niego kiedyś zdecydowałam :ehem: bo było wszystko jasno powiedziane i nie musiałam się niczym przejmować
przy MŻ nie potrzeba specjalnej wiedzy, najważniejsze rzeczy podpowiada nam zresztą zdrowy rozsądek, warto trochę poczytać, w razie wątpliwości prosić o pomoc, choćby w wątkach na Wizażu i będzie dobrze

a bo często się słyszy, że tłuszcze są złe, że węgle są złe i że jak się chce schudnąć to w ogóle im mniej tym lepiej, a to nie jest prawda mleko 0% to barwiona woda, spokojnie możesz pić 2%. Odtłuszczony nabiał często różni się np. od półtłustego tym, że ma gorszy skład dlatego warto czytać etykiety i się zastanowić czy jest sens kupowania lightów
witaminy rozpuszczalne w tłuszczach to A, D, E, K - jeśli spożywamy tłuszcz to zwiększamy ich przyswajalność. Nie chcę Cię wprowadzić w błąd, nie wiem jak to wygląda gdy tego tłuszczu w ogóle nie ma i jeszcze jedna ważna sprawa - niedobór tłuszczów może prowadzić do zaburzeń @
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 05:51   #2869
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Hejka Duka ktoś tu jeszcze?
Ja dzisiaj pierwszy dzień z trzech mam warzywka, już się stękniłam Waga chwile stała, nie wiem za co, bo jadłam caly czas ładnie, ale już powolutko leci dalej
Co do mleka to przy poprzednim dukaniu piłam takie 0,3%, ale to nie miało pewnie żadnych wartości odżywczych, teraz piję 1,5%, bo u mnie nie ma 2%
Wcinam na śniadanko dietetyczną sałatkę, znacie może jakieś fajne przepisy na sosy do sałatek? tylko te bez parafiny, takie mi nie służą
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 08:05   #2870
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Hejka ja dalej dzielnie dukam zaglądam tu kilka razy dziennie ale cisza jest a sama ze sobą przecież pisac nie będę
wiesz ja wszystkie przepisy biorę stąd

http://forum.dietaproteinowa.tv/inde...a2b8a531b791f4

a ty masz jakąś sprawdzoną stronkę z przepisami???

Ja jestem 2 dzień na proteinkach, po 5 dniach PW waga spadła o 0,5 kg ale tylko raz mnie na kibelek pogoniło i to z trudem a przecież warzywka były, otręby też no i przez te upały wypijałam meeega ilość wody.
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 11:56   #2871
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

ja mam przepisy w moim zeszycie poprzepisywane i w głowie co sama powymyślałam
Też tak mam, sama do siebie pisać nie będę
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 13:26   #2872
pulka 31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 40
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

przepisy dukanowskie!

http://www.kuchniaduka.bloog.pl/
pulka 31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 07:43   #2873
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Witam się w kolejny deszczowy poranek
Pulka dzięki za link, nie wiem czy ja nie ogarniam tego bloga czy jest na nim tylko te kilka przepisów ale tak czy siak wczoraj robiłam ten przekładany jogurt i jest pyyyyycha!!!!!

Mi waga spadła już o 6,3 kg tylko nie pamiętam dokładnie czy w ciągu 14 czy 19 dni......bo już się pogubiłam
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 22:45   #2874
SweetThing
Raczkowanie
 
Avatar SweetThing
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: >Obywatelka_Świata<
Wiadomości: 385
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Dzięki dziewczyny za linki do stron przydadzą się
A jak Wam idzie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaż Forum Galaxy S4
SweetThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 07:27   #2875
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Witam się w słoneczny poniedziałek. Dziś zaczynam kolejne 5 dni protein. Nie ważyłam się bo wczoraj @ przylazła i jestem od kilku dni opuchnięta jak balon.... Dalej brnę do przodu mam ambitny plan do połowy sierpnia schudnąć jeszcze 10 kg a chociaż 8 żeby wrócić do wagi sprzed roku to nie będę musiała kupować kiecki na wesele bo chwilowo niestety w moją ukochaną się nie mieszczę
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 21:37   #2876
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Hej, mam do zrzucenia 5kg, zainteresowałam się tą dietą
Mam kilka pytań technicznych:

czy te kilogramy, które spadają w fazie uderzeniowej widać także na zewnątrz? Akurat u mnie prognozowany jest spadek tylko 1kg, ale zawsze taką zmianę było dosyć widać po cm.

jak przeglądałam jadłospisy osób, które są na tej diecie, to wydaje mi się, że bardzo mało jedzą. Ja jem koło 1600kcal dziennie, czy będę mogła jeść tyle samo w mięsie? (Wiem, w teorii można jeść ile się chce, ale dwa serki wiejskie, puszka tuńczyka i pierś z kurczaka na jeden dzień brzmi strasznie)
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 00:18   #2877
WiolaUtyta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Za mną 1 dzień z tą dietą. To troche za szybko żeby chwalić się rezultatami ale fakt że mogę się tym gdzieś podzielić wpływa na moją motywację ;P
Które dni są najgorsze w tej diecie?
WiolaUtyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 20:41   #2878
karla1882
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Witam, ja dukam od stycznia startowałam z wagi 106 kg na dzień dzisiejszy mam 74 kg przy wzroście 169, zaczęłam już oszukaną 3 fazę, dlaczego oszukaną ? Bo dołożyłam 2 kawałki żytniego chleba, no i sezon truskawek rozpoczęty , i nie jadam już samych protein, tzn. robię jeden dzień w tygodniu białkowy, i staram się nie grzeszyć :P aczkolwiek dołożyłam również chudy schab, oczywiście gotowany lub pieczony w naczyniu żaroodpornym bez tłuszczu. Pomimo takiego jadłospisu nadal gubię kilogramy, powolutku ale coś tam schodzi staram się chodzić na basen 2 razy w tygodniu, no i odkurzyłam swoje rolki i mam zamiar trochę pośmigać. Ze względu na sport, niestety muszę zrezygnować ze spożywania w większym stopniu białek. Dla przeciwniczek Dukana również dodam , że od początku odchudzania do dnia dzisiejszego jestem pod stałą kontrolą lekarza, regularnie co 2 miesiące robię badania , które są o wiele lepsze niż przez dietą. Wszystkim dukającym życzę powodzenia i wytrwałości , bo dieta do trudnych nie należy ale wymaga wielu poświęceń
karla1882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:26   #2879
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Hej cisza która tutaj panuje jest nie do wytrzymania. Jest jakiś wątek o Dukanie na wizażu na którym jest większy ruch????
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 17:16   #2880
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Witajcie,
dawno tu nie zaglądałam, oj wieeeeki temu.
Na dukanie schudłam 27kg, niestety 3 fazę skróciłam zbytnio.... wróciło 6kg,
w chwili obecnej po tych 6 nie ma śladu, jednak do upragnionej wagi brakuje mi jeszcze jakieś 6-8kg.
Próbuję sie zmotywować, by wrócić na dukana, jednak wiem, że powroty są trudne....
Póki co wrzucam zdjęcie porównawcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg motyw.jpg (23,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmianyyy1.jpg (27,3 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez katkasiek
Czas edycji: 2014-06-05 o 17:27
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-24 22:15:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.