Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-20, 07:04   #4261
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez zakrecona_kropka Pokaż wiadomość
Dziewczyny na 99 % dostanę prace w zawodzie może już od czwartku zacznę wiąże się to ze wczesnym wstawaniem powrotem i praca w domu więc pewnie rzadziej będę tu bywać ale będę się starać być na bieżąco
Super

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Kropka gratuluję i zazdroszczę

Usuwanie wąsika- ból jak cholera, ale do przeżycia Tylko teraz wyglądam jak różowy prosiak...
Ja robię taką depilację w domu, niestety po kilku dniach robi mi się wysypka. Macie na to jakiś sposób?

karolinuuusia musicie na spokojnie i szczerze porozmawiać, bo takie zacinanie się do niczego dobrego nie prowadzi.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:06   #4262
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY nie mamy na nic czasu , ślub 28 czerwca, a my nawet jeszcze protokołu nie spisaliśmy, jutro wybieramy się do USC, napiszcie czy załatwimy to jutro od ręki??
My na zaświadczenie z USC czekaliśmy tydzień, mimo że oboje jesteśmy zarejestrowani w tym samym - nie wiem dlaczego tak długo, koszt 84 zł
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:10   #4263
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość


Ja robię taką depilację w domu, niestety po kilku dniach robi mi się wysypka. Macie na to jakiś sposób?
.
Hydrocortyzol, ale on jest chyba na recepte, nie wiem dokladnie, bo ja dostalam go od znajomej pielegniarki. Mi pomaga bardzo, ja zawsze po goleniu/depilacji mam wysyp dwa dni po, swedzi jak cholera, a po hydrocortyzolu jest o niebo lepiej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:11   #4264
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

basiczek24 my dostaliśmy od ręki papiery z USC
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:26   #4265
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Muszę wam coś opowiedzieć, wczoraj (niecałe 3 tygodnie przed ślubem) okazało się, że... ksiądz zapomniał ogłosić naszych zapowiedzi
Na szczęście moja mama uratowała sytuację, bo spotkała księdza i mówi że miał czytać już w kwietniu a nic nie było do tej pory, a ksiądz się chwilę zastanowił i mówi że faktycznie chyba mu to "umknęło" sprawdzi to i na szczęście są jeszcze dwie niedziele to przeczyta - ehh nawet nie mam siły się denerwować ręce mi opadają, śmiejemy się z tego ale nie chcę myśleć co by było gdyby moja mama się go nie zapytała i my byśmy przyszli w tygodniu przed ślubem a jemu by się wtedy przypomniało... No nic, ten ksiądz ogólnie jest bardzo fajny, będzie nam udzielał ślubu, więc nie wiem jak to się stało, że zapomniał o zapowiedziach
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:30   #4266
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Panna Izabela – super buty


Elrosa- wszystkiego co najlepsze i wymarzonego ślubu


Oluska- wpisałabym gościa z imienia i nazwiska jak już udało Ci się tą informację zdobyć


Dotka – moja suknia , tzn nasza (mam jeszcze tylko koronkę na dole) . Jest piękna nie Ja zdecyduję się na bolerko w TAKIM stylu tylko na krótki rękawek , mierzyłam w salonie i wyglądało fajnie , a powiedz jaką planujesz biżuterię , bo właśnie nad tym się teraz głowię. Wybierasz kolczyki+ naszyjnik, kolczyki+ bransoletka czy może jeszcze coś innego ?


Karolinuuusia - za rozdane zaproszenia i nie martw się Tżtem czasami im się wyrwie taki głupi tekst a później żałują


Misia- cieszę się razem z Tobą


zakrecona_kropka – gratulację!!!




Ale jestem zła
ponad tydzień temu wysłałam maila z decyzją o zaakceptowaniu wstępnego projektu zaproszeń itd itp wykonawcy nic się nie odzywali wiec pomyślałam kasa wpłacona projekt zaakceptowany więc pewnie je robią,a tu dzisiaj dzwoni do mnie babeczka i pyta co mają robić bo się nie odzywam i oni już nie wiedza czy mają robić te zaproszenia czy nie nosz kurde cieszyłam się że w tym tyg dojdą i będziemy mogli już je rozdawać a tu du.pa
Nie wiem jak to się stało , może ten mail trafił u nich do spamu , nie mam pojęcia , jestem tylko wkurzona na siebie że wcześniej nie zadzwoniłam.
szkoda że tak się stało, ale to tylko tydzień
Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
Nadrabiam Was od wczoraj wieczora, jakoś się skupić nie mogłam...

UWAGA!!! UWAGA!!!
100 DDŚ


jestem na etapie robienia zawieszek, okazało się, że nasza drukarka nie współpracuje z papierem kredowym i TŻ powiedział, żebym nie kombinowała i wydrukowaliśmy na zwykłym, naklejam go na różowy brystol i jest super
misia880 ja też miałam masakrę z butami, bo sobie wymyśliłam taki a nie inny kolor, obcas musi być 6 cm, a na dodatek ja nie mogę mieć zaokrąglonych czubów póki co mam buta z CCC, ale nie jestem przekonana, że to te jedyne szukam więc dalej

Linaewen akcja z kuzynką rozwaliła mnie na łopatki może pomyśleli, że zapomnieliście dać im zapro??

enzunio ja bym na Twoim miejscu zaproponowałam im wujka Google albo podała numery i niech dalej same załatwiają

namisek1990 czekam z niecierpliwością na pełna relację, zapowiada się pięknie cieszę się, że się udało wszystko, że pogoda dopisała w miarę swoich możliwości (kiedyś musi się wypadać ) i jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was obojga

Elrosa piękne kartki nie pomyślałam o tym, żeby cos takiego dołączyć do podziękowań, dzięki a mam koleżankę, która takie cuda tworzy, więc kolejny punkt do odhaczenia do "TO DO LIST" doszedł

Kishlaczkowa cudowny film,

zakrecona_kropka gratuluję pracy

misia880 mój sobie też wymyślił tą piosenkę na pierwszy taniec, a mnie aż trzęsie, ja ją niby lubię, ale strasznie nie chcę jej na pierwszy taniec
gratuluję 100 dni

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
a u nas dalej terytorium wojenne.. z małej kłótni zrobiła się awantura, wczoraj już nie wytrzymałam i sie popłakałam a on nic! kiedyś reagował no moje łzy, teraz już nie.. powiedziałam mu, że chyba to nie czas na ślub, że żałuję, że mieszamy razem, bo by mnie bardziej szanował , starał się jakbyśmy widzieli się raz na tydzień, a on że droga wolna, on mnie do niczego nie zmusza i ma dość moich gierek, że jak coś nie pasuje mi to wymuszam nieodzywaniem się do niego.. źle się z tym czuje, nie wiem co robić...

nie mam siły na sprawy ślubne, a jutro mieliśmy iść do Złotych pooglądać obrączki i może zamówić, ale jak tak to bez sensu..
trzymaj się tam
Pamiętaj że nerwy nie są najlepszym przewodnikiem, musicie na spokojnie porozmawiać
Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
Muszę wam coś opowiedzieć, wczoraj (niecałe 3 tygodnie przed ślubem) okazało się, że... ksiądz zapomniał ogłosić naszych zapowiedzi
Na szczęście moja mama uratowała sytuację, bo spotkała księdza i mówi że miał czytać już w kwietniu a nic nie było do tej pory, a ksiądz się chwilę zastanowił i mówi że faktycznie chyba mu to "umknęło" sprawdzi to i na szczęście są jeszcze dwie niedziele to przeczyta - ehh nawet nie mam siły się denerwować ręce mi opadają, śmiejemy się z tego ale nie chcę myśleć co by było gdyby moja mama się go nie zapytała i my byśmy przyszli w tygodniu przed ślubem a jemu by się wtedy przypomniało... No nic, ten ksiądz ogólnie jest bardzo fajny, będzie nam udzielał ślubu, więc nie wiem jak to się stało, że zapomniał o zapowiedziach
co za ksiądz... udusiłabym!!
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:50   #4267
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

wstał do pracy i nawet slowem sie nie odezwał, wychodząc powiedział cicho "pa". Bez buziaka jak zawsze
__________________


Alicja




Edytowane przez karolinuuusia
Czas edycji: 2014-05-20 o 07:51
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 08:00   #4268
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
wstał do pracy i nawet slowem sie nie odezwał, wychodząc powiedział cicho "pa". Bez buziaka jak zawsze
Siądźcie i na spokojnie porozmawiajcie
My z TŻ też mieliśmy raz porządną awanturę, taką, że pierścionek mu oddałam, padło wieeele przykrych słów. A zaczęło się od bzdury.
Ale pogadaliśmy na spokojnie, każde powiedziało co mu leży na wątrobie, popłakaliśmy i jest ok do dzisiaj
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:03   #4269
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
wstał do pracy i nawet slowem sie nie odezwał, wychodząc powiedział cicho "pa". Bez buziaka jak zawsze
Nie wiem o co poszło, ale może spróbuj jakoś załagodzić sytuację. Nie warto się kłócić, ten okres przygotowań ślubnych to najpiękniejszy czas dla związku i warto mieć z niego miłe wspomnienia, zostają one na całe życie. Spróbuj w miły sposób zachęcić go do rozmowy, przecież tak nie może być! Jak masz nerwy to popatrz na niego i pomyśl sobie, że miałoby mu się coś stać (może to drastyczne, ale mi zawsze pomaga w złości, nagle uświadamiam sobie, co ja bym bez tego człowieka zrobiła i że żałowałabym, że zamiast cieszyć się życiem z ukochanym bucze na niego) I cała złość gdzieś mija i znowu patrzę na niego przychylnym okiem, nawet jak uważam, że ja miałam rację
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:04   #4270
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!! Po moim pierwszym koszmarze ślubnym! w piątek mam iść do krawcowej w sukienka. Śniło mi się ze byłam u krawcowej z mama i tesciowa. Ze nie spodobały im się moje koronki i Bolerko i mama oddała swój sweter żeby go mi przerobić. Był wściekle niebieski jak na drutach z samych małych kwiatków. Nie rozumialy ze niebieski nie pasuje! A potem dostałam dofinansowanie na Bolerko z PKP!? 100zl !? Po wszystkim poszłam na stok zjezdzac na desce bo było po pas śniegu. !?
Dofinansowanie z PKP? kocham takie sny
Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
a u nas dalej terytorium wojenne.. z małej kłótni zrobiła się awantura, wczoraj już nie wytrzymałam i sie popłakałam a on nic! kiedyś reagował no moje łzy, teraz już nie.. powiedziałam mu, że chyba to nie czas na ślub, że żałuję, że mieszamy razem, bo by mnie bardziej szanował , starał się jakbyśmy widzieli się raz na tydzień, a on że droga wolna, on mnie do niczego nie zmusza i ma dość moich gierek, że jak coś nie pasuje mi to wymuszam nieodzywaniem się do niego.. źle się z tym czuje, nie wiem co robić...

nie mam siły na sprawy ślubne, a jutro mieliśmy iść do Złotych pooglądać obrączki i może zamówić, ale jak tak to bez sensu..
Kochana, musicie sobie wszystko na spokojnie wyjaśnić, porozmawiać szczerze i otwarcie powiedzieć, co Wam siedzi na sercu, nawet jeśli to będzie przykre... Dogadacie się i na pewno wszystko wróci do normy
Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Ja robię taką depilację w domu, niestety po kilku dniach robi mi się wysypka. Macie na to jakiś sposób?
Ja też robię w domu i miałam po depilacji nie tyle wysypkę co podrażnienie i bardzo suchą, łuszczącą się skórę. Sposób na to znalazłam bardzo prosty: przed depilacją nakładam na okolice wąsika dużą ilość sypkiego pudru i dopiero wtedy woskuję. To sprawia, że wosk nie przylepia się do skóry, a do włosków Od momentu, kiedy stosuję ten sposób nie mam w ogóle podrażnień
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:10   #4271
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
Muszę wam coś opowiedzieć, wczoraj (niecałe 3 tygodnie przed ślubem) okazało się, że... ksiądz zapomniał ogłosić naszych zapowiedzi
Na szczęście moja mama uratowała sytuację, bo spotkała księdza i mówi że miał czytać już w kwietniu a nic nie było do tej pory, a ksiądz się chwilę zastanowił i mówi że faktycznie chyba mu to "umknęło" sprawdzi to i na szczęście są jeszcze dwie niedziele to przeczyta - ehh nawet nie mam siły się denerwować ręce mi opadają, śmiejemy się z tego ale nie chcę myśleć co by było gdyby moja mama się go nie zapytała i my byśmy przyszli w tygodniu przed ślubem a jemu by się wtedy przypomniało... No nic, ten ksiądz ogólnie jest bardzo fajny, będzie nam udzielał ślubu, więc nie wiem jak to się stało, że zapomniał o zapowiedziach
U nas nie ma zapowiedzi czytanych, w mojej parafii ksiądz na tablicy ogłoszeń wywiesza zapowiedzi i kto chce to czyta
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 08:16   #4272
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

S1l1ca
i jak tu sie nie denerwować przed ślubem, jak trzeba miec wszystko na uwadze, nawet ksiądz o zapowiedziach zapomina !
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:22   #4273
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość

bardoja a moge wiedziec gdzie Ty takie tanie lekcje znalazlas? Mysle ze kazda z nas chcialaby poznac to miejsce!
30 zl toz to prawie za darmo!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
http://www.taniec-warszawa.pl/cennik.html
Kurs tańca dla dorosłych - 148 zł od osoby za 4 x 90 min w miesiąc.
czyli za os wychodzi jakies 35zł
chyba, zezle licze to mnie poprawcie

http://www.taniec.net/
prosze pakiet 4 wejsc na jedna osobe 100zł/1h

http://www.kabatydance.pl/?w=3
jednorazowezajecia 40zł/h

http://www.loocasdance.pl/cennik-dorosli
1 lekcja 60min 40zł

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
a u nas dalej terytorium wojenne.. z małej kłótni zrobiła się awantura, wczoraj już nie wytrzymałam i sie popłakałam a on nic! kiedyś reagował no moje łzy, teraz już nie.. powiedziałam mu, że chyba to nie czas na ślub, że żałuję, że mieszamy razem, bo by mnie bardziej szanował , starał się jakbyśmy widzieli się raz na tydzień, a on że droga wolna, on mnie do niczego nie zmusza i ma dość moich gierek, że jak coś nie pasuje mi to wymuszam nieodzywaniem się do niego.. źle się z tym czuje, nie wiem co robić...

nie mam siły na sprawy ślubne, a jutro mieliśmy iść do Złotych pooglądać obrączki i może zamówić, ale jak tak to bez sensu..
jestem w szkoku.
gdybym uslyszala to zdania, juz by mnie nie bylo.
Natomiast wina nigdy nie lezy po jednej stronie,spojrz na sowje zachowanie,mzoe on ma racje? moze to tobie siezmienilo jak razem zamieszkaliscie a ty jego nie zauwazasz gdy cos mu nie pasuje, moze rzeczywiscie wymuszasz niekotre rzeczy brakiem odzewu? zastanow sie bo nie warto obstawac przy swoim za wszelka cene
poza tym serio porozawiac trzeba, bo niew obrazam sobie takich tekstow slyszec czy w ten sposob sie odzywac do MĘŻA..
'ŻAŁUJESZ?' nie uzywaj tego slowa jesli nie mowisz powaznie,potem bedziesz przepraszac ze w złości, ale slowa w glowie zostaną... moga byc potem wypomniane. slowa bolą bardziej niż czyny

kolejna rzecz milion razy zastanwo sie nad swoim zachowaniem i slowami, bo kobiety wiele rzeczy robia i mowia tylko zeby postawic na swoim, zeby pokazac zeone sa wazniejsze, zeby zrobic na zlosc ' zranie cie tak jak ty mnie'.... błędna droga
wiem z doświadczenia
a najważneijsza rzecz to klątwa pierścionka zaręczynowego- nie sprawdzajcie, bo potrafi sie spełnić. Chcocby nie wiadomo co sie dzialo nie rzucaj nim w zlosci i go nie zdjemuj, ostentacyjnie prezenteujac ze ci nie zalezy.. Babcia mi powiedziala o rzekomej klątwie gdy 1 raz się zaręczyłam:
Raz zdejmiesz (w złości), więcej nie założysz...
Sprawdziłam,nie specjalnie rzecz jasna, ale klątwa działa, chodzi o to, ze nie tyle ze go wiecej nie zalozysz,ale slubu nie bedzie..
Jezeli juz masz ochote nim rzucic to upewnij sie sama w sobie ze tego chcesz i jestes przygotowana na odwrotny przebieg zdarzen niz jestes sama przewidziec
apoza tym mozesz to wytlumaczyc ze sa zawirowania weselne i ciezko ci sie skupic i utrzymac mysli i wogole ze to duzo na glowie a ostatnie co bys chciala zebyscie sie klocili, jezeli do tej pory to on ciagle cie przepraszal to teraz ty przepros jego, zaskoczysz go a od razu zmieni podejscie. ewentualnie mozesz to zorbci bez przeprosin, po porstu obydwiej jestescie zmeczeni,podminowani i podekscytowani zalatwianiem spraw, potrzeba wam relaksu i odpoczynku od wszelakich mysli, weźcie wspólną kąpiel albo wspólny prysznic- mysle ze nie bedzie mial nic przeciwko

się rozpisałam hahah
a u mnie lipa liptowata, mysle nad wlasnymi paznokciami i brak mi weny!!! dla innych wena jest dla siebie nie
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:28   #4274
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

bardorja tylko, że ja pisałam o nauce pierwszego tańca
czytaj.. kurs indywidualny dla dwóch osób. Dla mnie i TŻ

a tutaj cena za lekcje tanca indywidualna w szkole której link dodałaś :
Lekcje indywidualne tańca - 120 zł od pary za godzinę lekcyjną
20% zniżki przy płatności za całość


dalej uważasz, że moje 60 zł to dużo ??
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:33   #4275
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
U nas nie ma zapowiedzi czytanych, w mojej parafii ksiądz na tablicy ogłoszeń wywiesza zapowiedzi i kto chce to czyta
U nas też się "wisi" na tablicy
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:40   #4276
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
a najważneijsza rzecz to klątwa pierścionka zaręczynowego- nie sprawdzajcie, bo potrafi sie spełnić. Chcocby nie wiadomo co sie dzialo nie rzucaj nim w zlosci i go nie zdjemuj, ostentacyjnie prezenteujac ze ci nie zalezy.. Babcia mi powiedziala o rzekomej klątwie gdy 1 raz się zaręczyłam:
Raz zdejmiesz (w złości), więcej nie założysz...
Sprawdziłam,nie specjalnie rzecz jasna, ale klątwa działa, chodzi o to, ze nie tyle ze go wiecej nie zalozysz,ale slubu nie bedzie..
Jezeli juz masz ochote nim rzucic to upewnij sie sama w sobie ze tego chcesz i jestes przygotowana na odwrotny przebieg zdarzen niz jestes sama przewidziec
sorry ale dla nie to co napisałaś brzmi jak jakiś tani żart
ja "zdjęłam" i co, rozumiem, że do mojego ślubu jednak nie dojdzie?
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:43   #4277
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
bardorja tylko, że ja pisałam o nauce pierwszego tańca
czytaj.. kurs indywidualny dla dwóch osób. Dla mnie i TŻ

a tutaj cena za lekcje tanca indywidualna w szkole której link dodałaś :
Lekcje indywidualne tańca - 120 zł od pary za godzinę lekcyjną
20% zniżki przy płatności za całość


dalej uważasz, że moje 60 zł to dużo ??
ahaaaaaaaaaaaaaaaa
ja mam juz układ tylko potrzebuje jedna godizne czy dwie zeby ona mi powiedziala czy wsyztsko gra.
oboejtne czy bedziemy sami czy nie
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:43   #4278
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

W żadne klątwy zabobonne nie wierzę Jak mawia moja mama "Kto wierzy w gusła, temu du.pa uschła"
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:44   #4279
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
U nas nie ma zapowiedzi czytanych, w mojej parafii ksiądz na tablicy ogłoszeń wywiesza zapowiedzi i kto chce to czyta
W mojej parafii ksiądz czyta, a u Tż się "wisi"

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
a najważneijsza rzecz to klątwa pierścionka zaręczynowego- nie sprawdzajcie, bo potrafi sie spełnić. Chcocby nie wiadomo co sie dzialo nie rzucaj nim w zlosci i go nie zdjemuj, ostentacyjnie prezenteujac ze ci nie zalezy.. Babcia mi powiedziala o rzekomej klątwie gdy 1 raz się zaręczyłam:
Raz zdejmiesz (w złości), więcej nie założysz...
Sprawdziłam,nie specjalnie rzecz jasna, ale klątwa działa, chodzi o to, ze nie tyle ze go wiecej nie zalozysz,ale slubu nie bedzie..
Jezeli juz masz ochote nim rzucic to upewnij sie sama w sobie ze tego chcesz i jestes przygotowana na odwrotny przebieg zdarzen niz jestes sama przewidziec
Ty na poważnie to mówisz?
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 08:51   #4280
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
ahaaaaaaaaaaaaaaaa
ja mam juz układ tylko potrzebuje jedna godizne czy dwie zeby ona mi powiedziala czy wsyztsko gra.
oboejtne czy bedziemy sami czy nie
Ale na wspólnym kursie nikt się Tobą i Twoim układem zajmować nie będzie. Tylko będzie wspólne tańczenie.

Ja też zdjęłam pierścionek i rzuciłam już byłemu w twarz. On się potem wytłumaczył, ja, głupia, wybaczyłam. Parę miejscu później on zerwał że mną w kiepskim stylu. Później skamlał, że chce wrócić i ponownie oświadczył się tym samym pierścionkiem po czym znowu po miesiącu był tym samym dupkiem co wcześniej.
Pytanie:do ślubu nie doszlo bo zdjęłam pierścionek czy dlatego, że w końcu zobaczyłam z kim mam do czynienia?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:59   #4281
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
sorry ale dla nie to co napisałaś brzmi jak jakiś tani żart
ja "zdjęłam" i co, rozumiem, że do mojego ślubu jednak nie dojdzie?
Ja też raz "zdjęłam", to co, mówicie, żeby nie jechać po garnitur? Bo w sumie szkuda kasy, skoro ślubu nie będzie

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
W żadne klątwy zabobonne nie wierzę Jak mawia moja mama "Kto wierzy w gusła, temu du.pa uschła"
Magda twoja mama to bardzo mądra kobieta jest

Lin myślę, że to zależy od trajektorii lotu pierścionka. Jeśli był odwrotnie proporcjonalny do krzywej spojrzenia, to myślę, że winny jest pierścionek
__________________

Edytowane przez positive rebel
Czas edycji: 2014-05-20 o 09:01
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:59   #4282
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891;46532858
[CENTER
UWAGA!!! UWAGA!!!
100 DDŚ
[/CENTER]

Studniówka

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Cześć

Dziewczyny co powiecie o takich pazurkach na ślub? Tylko bez białych końcówek. Czy każda kosmetyczka mi takie zrobi?
https://www.google.pl/search?q=manic...2F%3B477%3B586
Mi się podobają! A czemu kosmetyczka miałaby takich nie zrobić? Musi zrobić!



U nas 4 DDŚ
Jesteśmy po konsultacjach z zespołem. Dziś jedziemy do kościoła zapłacić za ślub i kwiaty do dekoracji kościoła. Jestem ciekawa ile ksiądz sobie zażyczy za ślub Plan na dziś to jeszcze pojechać dokupić zapasową koszulę dla TŻ i podkoszulkę.
A niebawem lecę na miasto z mamą. Kupiła sobie dwie pary butów, jedne mega szpile, drugie na małym obcasie na zmianę, ale tych pierwszych strasznie mi się kolor nie podoba (złoty). Minął termin zwrotu, ale jedziemy pogadać żeby chociaż można było wymienić na jakieś inne. Strasznie wczoraj pojechałam po tych butach, aż mi dziś głupio... Włączyła się bridezilla Trzymajcie kciuki żeby udało się wymienić na coś sensownego!
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:01   #4283
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
U nas nie ma zapowiedzi czytanych, w mojej parafii ksiądz na tablicy ogłoszeń wywiesza zapowiedzi i kto chce to czyta
u nas też, na szczęśćie
Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
wiem z doświadczenia
a najważneijsza rzecz to klątwa pierścionka zaręczynowego- nie sprawdzajcie, bo potrafi sie spełnić. Chcocby nie wiadomo co sie dzialo nie rzucaj nim w zlosci i go nie zdjemuj, ostentacyjnie prezenteujac ze ci nie zalezy.. Babcia mi powiedziala o rzekomej klątwie gdy 1 raz się zaręczyłam:
Raz zdejmiesz (w złości), więcej nie założysz...
Sprawdziłam,nie specjalnie rzecz jasna, ale klątwa działa, chodzi o to, ze nie tyle ze go wiecej nie zalozysz,ale slubu nie bedzie..
Jezeli juz masz ochote nim rzucic to upewnij sie sama w sobie ze tego chcesz i jestes przygotowana na odwrotny przebieg zdarzen niz jestes sama przewidziec
powiedz że żartujesz popłkałam się ze śmiechu jak to przeczytałam
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:01   #4284
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, lekki spam - wybaczcie, ale polecam obejrzeć!

http://www.youtube.com/watch?v=HB3xM93rXbY
Świetne i dające do myślenia.

Panna Izabela A byłaś na próbie u którejś z makijażystek? Mnie by przekonała opcja 2, załatwiałabym też z fotografem, żeby jednak był też na malowaniu.

activelifestyle Piękny wzór obrączek

Co do tańca - nie narzekam, że trudniejszy - tylko, że trudniej o ładne piosenki do tego tańca. Ale jest jakiś przełom, są trzy, które nam się podobają i z nich będziemy wybierać

misia Super, że uda się zrobić połówkę rozmiaru

A cena za lekcję - wg mnie bardzo korzystna. Zwłaszcza, jak jest u polecanego instruktora, który zna się na tym co robi. Spokojnie 5-6 lekcji wystarczy na zrobienie pieknego układu.

domar Pomysł z wyjazdem jest świetny

Co do tańca - bardzo dobry pomysł z nagrywaniem się. Naprawdę pomaga

Przykro mi z powodu sytuacji z siostrą - nie dało się inaczej postąpić. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to ochłodzenie relacji. To ona ma duży problem ze sobą, krzywdzi Ciebie, rodziców.

zakrecona_kropka Gratulacje

Monidot Odmowa boli, o tyle w porządku się zachowali, że dali Ci znać. Na pewno znajdziesz wymarzoną pracę

kroooliczek Super, że teraz zaczęliście zapraszanie. Bardzo pozytywnie nastrajają takie potwierdzenia od razu

kiss Faktycznie niedobrze. Czasami zdarzają się i problemy z serwerem, że wiadomości nie dochodzą. Może lepiej przyjąć zasadę, że jak wykonawca nie potwierdza otrzymania wiadomości z ważnymi ustaleniami, wysyłasz jeszcze raz lub dzwonisz.

aniuska Czekamy na zdjęcia, na pewno coś Ci doradzimy

Lemon Pastę cukrową wypróbuj, mniej bolesne.

oluska Trzymam kciuki za garniaka, może nie znaleźliście jeszcze sklepu, w którym są ciekawe modele?

basiczek W usc będzie od ręki. Spiszcie jak najszybciej protokół, trzeba wygłosić też zapowiedzi u Ciebie i u TŻ-ta. Wiadomo, różne są okoliczności w zyciu, że nie zawsze dasz radę załatwić takich formalności wczesniej, trzymam kciuki, żeby ksiądz to zrozumiał.

mojakaren Coś tam nam pasuje, pochwalę się wyborem Na sztywność ciała pomoże wyćwiczenie układu (serio, im więcej powtarzasz, nabieracie płynności ruchu i łatwiej idzie choreografia) oraz kielonek na odwagę tuż przez pierwszym tańcem (ale nie za dużo ). Duży efekt zrobi też sukienka - większość kiecek bajecznie wygląda w ruchu i robi piękny efekt

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
drogo,ja place 40zł, a znalzlamjuz taniej za 30zł/1h
Akurat piszesz o zajęciach kursowych (a nie INDYWIDUALNYCH z instruktorem) i tu taka cena jest normalna. 30 zł za zajęcia indywidualne są poniżej kosztów (zwłaszcza jeśli zajęcia są na sali).

mimi Spokojnie się uda

karolinuuusia Pogadajcie, koniecznie. Bo z takiego nieporozumienia może się naprawdę zrobić coś niefajnego. Bo z tego co piszesz, wyszło na wierzch to, co kotłowało się w Tobie od bardzo długiego czasu. Płacz i nieodzywanie się działa na facetów wręcz odwrotnie niż przewidujemy. Pogadaj o tym, co czujesz - że bardzo Ci brakuje takiego zabiegania o Ciebie, jak było na początkowym etapie, jak chciałabyś się czuć. To lepiej działa i tez lepiej motywuje faceta do tego, żeby traktował Cię tak, jak tego chcesz.

S1lc1a O masakra.

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
a najważneijsza rzecz to klątwa pierścionka zaręczynowego- nie sprawdzajcie, bo potrafi sie spełnić. Chcocby nie wiadomo co sie dzialo nie rzucaj nim w zlosci i go nie zdjemuj, ostentacyjnie prezenteujac ze ci nie zalezy.
W klątwy nie wierzę, ale jeśli zdjęciem pierścionka kobieta chce się odegrać albo jest to element gry - wielu facetów potrafi bardzo personalnie odebrać zdjęcie pierścionka. Dla wielu z nich jest to równoznaczne z odrzuceniem i przekreśleniem związku.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-05-20 o 09:06
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:02   #4285
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

zamiast uczyć sie to myślę ciągle o wczorajszej kłótni, strasznie mnie to boli i nie będę pierwsza wyciągała reki, nie czuje sie winna, to wszystko nie daje mi spokoju , chcialabym żeby napisal cos do mnie chociaz.. A z drugiej strony nie moglabym dzis na niego patrzeć
__________________


Alicja




Edytowane przez karolinuuusia
Czas edycji: 2014-05-20 o 09:06
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:05   #4286
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
sorry ale dla nie to co napisałaś brzmi jak jakiś tani żart
ja "zdjęłam" i co, rozumiem, że do mojego ślubu jednak nie dojdzie?
nie napisalam ze kazda tak ma, powiedzialam ze to sie sprawdza. u mnie sie sprawdzilo,mojej mamie tez, wielu kolezankom. nie zawsze ale tak jest.
poza tym ja mowie o klotni i zlosci na zasadzie ze tobie cos niepasuje to pierscionek fruuu
a nieo tym ze sprzatasz iz dejmujesz pierscionek
z kolei jesli sie kocha faceta i chce sie za niego wyjsc zamąż, to chocby nie wiadomo co sie dzialo peirscionkiem sie nie rzuca
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:06   #4287
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
jestem w szkoku.
gdybym uslyszala to zdania, juz by mnie nie bylo.
Natomiast wina nigdy nie lezy po jednej stronie,spojrz na sowje zachowanie,mzoe on ma racje? moze to tobie siezmienilo jak razem zamieszkaliscie a ty jego nie zauwazasz gdy cos mu nie pasuje, moze rzeczywiscie wymuszasz niekotre rzeczy brakiem odzewu? zastanow sie bo nie warto obstawac przy swoim za wszelka cene
poza tym serio porozawiac trzeba, bo niew obrazam sobie takich tekstow slyszec czy w ten sposob sie odzywac do MĘŻA..
'ŻAŁUJESZ?' nie uzywaj tego slowa jesli nie mowisz powaznie,potem bedziesz przepraszac ze w złości, ale slowa w glowie zostaną... moga byc potem wypomniane. slowa bolą bardziej niż czyny

kolejna rzecz milion razy zastanwo sie nad swoim zachowaniem i slowami, bo kobiety wiele rzeczy robia i mowia tylko zeby postawic na swoim, zeby pokazac zeone sa wazniejsze, zeby zrobic na zlosc ' zranie cie tak jak ty mnie'.... błędna droga
wiem z doświadczenia
a najważneijsza rzecz to klątwa pierścionka zaręczynowego- nie sprawdzajcie, bo potrafi sie spełnić. Chcocby nie wiadomo co sie dzialo nie rzucaj nim w zlosci i go nie zdjemuj, ostentacyjnie prezenteujac ze ci nie zalezy.. Babcia mi powiedziala o rzekomej klątwie gdy 1 raz się zaręczyłam:
Raz zdejmiesz (w złości), więcej nie założysz...
Sprawdziłam,nie specjalnie rzecz jasna, ale klątwa działa, chodzi o to, ze nie tyle ze go wiecej nie zalozysz,ale slubu nie bedzie..
Jezeli juz masz ochote nim rzucic to upewnij sie sama w sobie ze tego chcesz i jestes przygotowana na odwrotny przebieg zdarzen niz jestes sama przewidziec
apoza tym mozesz to wytlumaczyc ze sa zawirowania weselne i ciezko ci sie skupic i utrzymac mysli i wogole ze to duzo na glowie a ostatnie co bys chciala zebyscie sie klocili, jezeli do tej pory to on ciagle cie przepraszal to teraz ty przepros jego, zaskoczysz go a od razu zmieni podejscie. ewentualnie mozesz to zorbci bez przeprosin, po porstu obydwiej jestescie zmeczeni,podminowani i podekscytowani zalatwianiem spraw, potrzeba wam relaksu i odpoczynku od wszelakich mysli, weźcie wspólną kąpiel albo wspólny prysznic- mysle ze nie bedzie mial nic przeciwko

się rozpisałam hahah
a u mnie lipa liptowata, mysle nad wlasnymi paznokciami i brak mi weny!!! dla innych wena jest dla siebie nie
Masz wiele racji z tym co napisałaś. Dla mnie pierścionek jest mega wartościową rzeczą (emocjonalnie) i obojętnie jakbyśmy się kłócili nie rzucę pierścionkiem. Kiedyś mi tż powiedział "kłótnie to chyba nie są aż tak wielkie bo nie rzuciłaś jeszcze pierścionkiem" a od zaręczyn w sierpniu minie 2 lata. Ja mu powiedziałam, że jeśli rzucę pierścionkiem to będzie już koniec naszego związku, za wiele dla mnie znaczy, żeby nim rzucać przy kłótni. Tak samo jak nigdy nie rzucę obrączką jest to symbol naszego małżeństwa. Nawet jak mam mega nerwy to w myślach coś tam pobuczę ale nie mówię tych słów bo one zostają w głowie osoby która je usłyszy a wiem, że po kłótni będę tego żałować.

Co do zdania" droga wolna..." Tżtowi pewnie chodziło o to, że nikt na siłę nikogo w związku nie trzyma "i jeśli jest Ci aż tak bardzo źle ze mną i wiecznie Ci się coś nie podoba we mnie (a przecież mówisz, że mnie kochasz takiego jakim jestem) to jeśli masz się męczyć, to ja Cię na siłę nie będę uszczęśliwiać". Oboje powiedzieliście sobie o parę słów za dużo ale przecież kochacie się.
Pamiętajmy, że pierścionek jest jedną z najpiękniejszych rzeczy jakie Tż mógł nam ofiarować a mianowicie siebie. Przywołuje piękne wspomnienie "zostaniesz moją żoną" "wyjdziesz zam nie" , jest namacalnym dowodem na to, że to właśnie mnie wybrał na żonę z którą chce założyć rodzinę i budzić się codziennie u mojego boku. Ten malutki pierścionek jest dowodem Tżta miłości do nas i dlatego ma taką wielką moc!! Dlatego powinniśmy go szanować
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:06   #4288
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez zakrecona_kropka Pokaż wiadomość
Dziewczyny na 99 % dostanę prace w zawodzie może już od czwartku zacznę
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Chyba mam MUA... Ale jak to ja, nie jestem zdecydowana. Tyle, że to już koniec opcji w moim regionie i będę się musiała na którąś zdecydować. Opcja nr 1 - dziewczyna, do której się już zapisałam, która robi make up w domu (i to je ogromny plus), z tym, że nie używa jakichś profesjonalnych kosmetyków (podkład Rimmel na ślub nie wydaje mi się dobrym pomysłem...)
Moja malowała mnie sławnym Revlonem Colorstay i trzymał się genialnie (choć to pewnie raczej zasługa fixera, którym zostałam na koniec popsikana). Na tyle, że koniecznie go kupię, gdy mi się podkład skończy cienie też raczej nie były z półki "PRO" - rozpoznałam dwie paletki Sleek (które swoją drogą są świetne i jak na swoją jakość kosztują grosze). Generalnie jestem zadowolona i z trwałości makijażu, i z dobranych przez nią kolorów, i z oferowanej ceny

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
U nas też się "wisi" na tablicy
U nas też tylko wywieszają ale jestem bardzo zdziwiona, bo kartka z naszymi nazwiskami nie wisiała 3 tygodnie, tylko krócej. Z innymi zresztą to samo - na tablicy z zapowiedziami są na raz tylko 3 pary i dość często je wymieniają. No, ale proboszcz chyba wie, co robi

Proszę Was o bardzo mocne trzymanie kciuków w sprawie mieszkaniowej! O mieszkaniu jęczę chyba od początku roku, słysząc tylko "jeszcze jest na to czas" i "trzeba będzie o tym pomyśleć", więc w końcu sama wzięłam się za kompilowanie ofert, oboje spisaliśmy listy tego, co jest dla nas bardzo ważne, trochę ważne, obojętne i kompletnie nieważne. W sumie ze wszystkich wrocławskich inwestycji nam obojgu na raz odpowiadały... dwie. Jedna odpadła, gdy w majówkę zrobiliśmy sobie spacer i zobaczyliśmy jej lokalizację na żywo (kompletne slumsy, po moim trupie!), druga nas zachwyciła. W tej drugiej znaleźliśmy mieszkanie idealne, wynegocjowaliśmy niższą cenę, banki oceniają naszą zdolność kredytową entuzjastycznie... do środy mam dać znać, czy bierzemy. I tylko K. robi problemy on jest generalnie człowiekiem, który każdą decyzję lubi odwlekać w nieskończoność. I wczoraj wyskoczył jak diabeł z pudełka z hasłem "dla mnie to strasznie szybko, dlaczego nie możemy się zastanowić dłużej"? Pomyślałam sobie różne niecenzuralne rzeczy, ale usłyszał tylko, że czasu na zastanawianie się miał sporo - ja mu przecież od stycznia głowę truję i nic, tylko "to się zastanowię", więc pretensje może mieć tylko do siebie. Oczywiście wiem, że wyjdzie na moje, ale co się po drodze nadenerwuję, to same dobrze wiecie...
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:07   #4289
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

ja mojemu też w złości rzuciłam pierścionkiem.
hmm nerwy
ale jakos ślub dalej planuje
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:08   #4290
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
Nadrabiam Was od wczoraj wieczora, jakoś się skupić nie mogłam...

UWAGA!!! UWAGA!!!
100 DDŚ


Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
a u nas dalej terytorium wojenne.. z małej kłótni zrobiła się awantura, wczoraj już nie wytrzymałam i sie popłakałam a on nic! kiedyś reagował no moje łzy, teraz już nie.. powiedziałam mu, że chyba to nie czas na ślub, że żałuję, że mieszamy razem, bo by mnie bardziej szanował , starał się jakbyśmy widzieli się raz na tydzień, a on że droga wolna, on mnie do niczego nie zmusza i ma dość moich gierek, że jak coś nie pasuje mi to wymuszam nieodzywaniem się do niego.. źle się z tym czuje, nie wiem co robić...

nie mam siły na sprawy ślubne, a jutro mieliśmy iść do Złotych pooglądać obrączki i może zamówić, ale jak tak to bez sensu..
przykre słowa spróbujcie pogadac jak oboje ochłoniecie troche, wiem że w złości różne rzeczy się mówi, i robi. ( nawet zdjęcie pierścionka ) ale potem wszystko powoli wraca do siebie
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.