Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 17:34   #4711
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ile mamuś, tyle opinii Producentów takich kosmetyków/leków jest tyle, że każda wypracuje swój własny sposób Ja nie mam doświadczenia z dzieciakami, tyle co z chrześniakami i wzoruję się tym, jak pomagałam w ich kąpaniach itp Na czymś musze się wzorować, a lepiej na czymś co się widziało 'na żywo' na warsztatach zachwalali johnsona, ale ja i tak będę używać oilatum i linomag jak nie spasuje córci, to będę kombinować dalej.
Sporo też pewnie powie położna jak nas odwiedzi po tym cudownym wydarzeniu jakim jest poród

Mandragorka, ząbki zdrowe?
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:38   #4712
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46556204]Do kąpieli tylko oilatum, a na całe ciałko ten krem Nie wiem jak długo tak robiła, z tym że jej dziecię było z przełomu wiosna/lato, może dlatego? nie wiem A słyszałam różne opinie na temat tego smarowania dzieci, jedni mówią że tak, inni że łyn do kąpieli wystarczy. Ten krem właśnie był lekki (dlatego krem, nie maść bo też jest), fajnie i szybciutko się wchłaniał i nic nie wyskakiwało, ani potówki, ani podrażnienia, dlatego ja tak spróbuję u siebie [/QUOTE]

Ciekawe niektórzy tylko oilatum przez pierwszy miesiąc, bo generalnie mówią że jest on przeznaczony dla dzieci z wrażliwą skórą, podatną na uczulenia, ale sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
J
No chyba że będziesz miała szczescie i jako pierworodka będziesz miała błyskawiczny poród.

Jak kapalam mała w oliatum to ciałka niczym dodatkowo nie smarowala.
A do pupci używamy linomagu maśc, zielony. Sudocremu nie używałam
Ale jak juz wspomniałas każda mama lubi coś innego i co innego się sprawdza.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tiaa brzmi optymistycznie

a długo kąpałaś w oilatum?

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Ja też linomag stosowałam (nadal mam, jak młoda ma czerwoną pupkę to smaruję), sudocrem też zawsze miałam, bo super działał na odparzenia. Ja chyba tylko na początku smarowałam pupę po każdej kupie, potem olałam sprawę, ale moja młoda nie miała zbytnio problemów pupowych raz tylko dostała uczulenie na chusteczki Tescowe (nie pamiętam ich nazwy), a moja generalnie nie miewa uczuleń, wiec te chusteczki musiały naprawdę być nie teges. Z resztą to tak naprawdę wyjdzie na dziecku, co stosować a co nie.
A ty linomag też tylko do pupci? a co całego ciałka? i do kąpieli tez oilatum?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:39   #4713
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Tez np dwie moje koleżanki rodziły w tamtym roku w mniej więcej tym samym czasie i jednej położna mówiła, że dziecko myć codziennie, drugiej, że wystarczy raz na kilka dni (bo częste kapanie niszczy naturalną barierę ochronną skóry czy coś) Do tego było lato!
Ja sobie nie wyobrażam kąpać 2-3 razy w tygodniu więc wybieram opcję z kąpaniem codziennie A co wyjdzie, hehe, się okaże
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:44   #4714
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
dziewczyny ważna kwestia.. czy kupujecie body na krótki rękawek? czy raczej tylko na długi?

pytanie do doświadczonych mam: jak ubierać takiego niemowlaka? body na długi rękawek i śpioszki czy coś jeszcze do tego?
Ja kupiłam i takie i takie, ale sama nie wiem jak to kompletować
krótkie to chyba pod pajac? albo krótkie i np. półspiochy + kaftanik

a jak body długie to też śpiochy czy pół śpiochy tylko zastanawiam sie czy zima dziecku nie będzie za mną w jednej warstwie... ja sama nosze bluzkę a pod spodem koszulkę lubię mieć.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46556861]Tez np dwie moje koleżanki rodziły w tamtym roku w mniej więcej tym samym czasie i jednej położna mówiła, że dziecko myć codziennie, drugiej, że wystarczy raz na kilka dni (bo częste kapanie niszczy naturalną barierę ochronną skóry czy coś) Do tego było lato!
Ja sobie nie wyobrażam kąpać 2-3 razy w tygodniu więc wybieram opcję z kąpaniem codziennie A co wyjdzie, hehe, się okaże [/QUOTE]

Ja słyszałam ze codziennie albo co drugi dzień.
Codziennie ma za swoją zaletę to ze dziecka nabiera jakiś rytm życia ale w sumie nie wiem czy dziecko się tak poci ze co drugi dzień nie wystarczy
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:48   #4715
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Ciekawe niektórzy tylko oilatum przez pierwszy miesiąc, bo generalnie mówią że jest on przeznaczony dla dzieci z wrażliwą skórą, podatną na uczulenia, ale sama nie wiem
To może ja sama przerzucę się na oilatum
Jak moja córcia będzie miała dupcię po mnie to lekko nie będzie U mnie podrażnienia to norma, zawsze coś.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość

Ja słyszałam ze codziennie albo co drugi dzień.
Codziennie ma za swoją zaletę to ze dziecka nabiera jakiś rytm życia ale w sumie nie wiem czy dziecko się tak poci ze co drugi dzień nie wystarczy
Może się tak nie poci, ale te wszystkie kupcie, siuśki.... wydaje mi się, że nie ma szans wszystkiego dokładnie chusteczkami wytrzeć... A w wodzie się wypłucze... No nie wiem
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:49   #4716
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ja polecam też Balneum Hermal do kąpieli.A kosmetyków Johnson nie lubiłam, jedynie Penaten też od Johnsona. Często używaliśmy Nivea bądź Hipp, ale tą starszą wersję, nowej nie znam.Do pupy tylko Sudocrem, zero odparzeń☺

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:49   #4717
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ana***, tak, linomag tylko do pupy stosowałam. Natomiast ja używałam Nivei do kąpieli a potem mleczko bodajże czy balsam po kąpieli, jakoś tak. Niveę z resztą do dziś stosuję często dla młodej, zamienne z tańszymi kosmetykami. a to do dziś stosuję:

http://www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzi...ko-nawilzajace

sama też tego używam, ja mam bardzo suche dłonie, po każdym myciu muszę je smarować, z kremów do rak jedynie Garnier w czerwonej tubce mi służy. A jak raz mi zabrakło kremu to wzięłam młodej własnie Niveę i rewelacja, także często jej podkradam

no ale zawsze powtarzam, że każde dziecko może inaczej reagować na kosmetyki, także trudno mi polecić coś generalnie. Mogę tylko powiedzieć, że mojej od pierwszych dni życia bardzo służyła Nivea.

dzanet2108, ja rodziłam zimą,a nie latem, noworodka starałam się codziennie kąpać ale nie zawsze jednak kąpałam. Natomiast jak nie kąpałam, to zawsze i tak pupę obmywałam w wodzie, bo jednak sporo kupek na dobę niemowlę robi, więc pilnowałam higieny pupy.
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 17:56   #4718
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
dzanet2108, ja rodziłam zimą,a nie latem, noworodka starałam się codziennie kąpać ale nie zawsze jednak kąpałam. Natomiast jak nie kąpałam, to zawsze i tak pupę obmywałam w wodzie, bo jednak sporo kupek na dobę niemowlę robi, więc pilnowałam higieny pupy.
Jak najbardziej jestem za Grunt, że pupcia czysta
A z garniera lubię ten czerwony balsam, supeeeer nawilża ciało. Ja mam strasznie suche nogi i on mi baaardzo pomaga
Do rąk kremy mam wszędzie na biurku, w szafkach, na nocnej szafce to podstawa, w łazience, w torebce, w pracy... Hehe, nie znoszę mieć suchych dłoni Z tym że używam różnych, co mi akurat wpadnie w oko, a mój ulubieniec to krem z johnson, body care, suuupeer pachnie

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja polecam też Balneum Hermal do kąpieli.A kosmetyków Johnson nie lubiłam, jedynie Penaten też od Johnsona. Często używaliśmy Nivea bądź Hipp, ale tą starszą wersję, nowej nie znam.Do pupy tylko Sudocrem, zero odparzeń☺

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tego jeszcze nigdy nie widziałam, ani tez nie słyszałam Penaten już coś kojarzę... A Hipp chyba w biedronce są?

Edytowane przez 41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Czas edycji: 2014-05-21 o 17:55
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:00   #4719
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46557082]Jak najbardziej jestem za Grunt, że pupcia czysta
A z garniera lubię ten czerwony balsam, supeeeer nawilża ciało. Ja mam strasznie suche nogi i on mi baaardzo pomaga
Do rąk kremy mam wszędzie na biurku, w szafkach, na nocnej szafce to podstawa, w łazience, w torebce, w pracy... Hehe, nie znoszę mieć suchych dłoni Z tym że używam różnych, co mi akurat wpadnie w oko, a mój ulubieniec to krem z johnson, body care, suuupeer pachnie

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------


Tego jeszcze nigdy nie widziałam, ani tez nie słyszałam Penaten już coś kojarzę... A Hipp chyba w biedronce są?[/QUOTE]

Hipp na pewno jest w Rossmanie a Balneum poleciła mi położna kiedy córa miała łuszczącą skórę po porodzie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:17   #4720
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ile mam tyle opinii, każda na własnej skórze przetestuje.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46556793]Ile mamuś, tyle opinii Producentów takich kosmetyków/leków jest tyle, że każda wypracuje swój własny sposób Ja nie mam doświadczenia z dzieciakami, tyle co z chrześniakami i wzoruję się tym, jak pomagałam w ich kąpaniach itp Na czymś musze się wzorować, a lepiej na czymś co się widziało 'na żywo' na warsztatach zachwalali johnsona, ale ja i tak będę używać oilatum i linomag jak nie spasuje córci, to będę kombinować dalej.
Sporo też pewnie powie położna jak nas odwiedzi po tym cudownym wydarzeniu jakim jest poród

Mandragorka, ząbki zdrowe? [/QUOTE]


Zdrowe



Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Ciekawe niektórzy tylko oilatum przez pierwszy miesiąc, bo generalnie mówią że jest on przeznaczony dla dzieci z wrażliwą skórą, podatną na uczulenia, ale sama nie wiem



Tiaa brzmi optymistycznie

a długo kąpałaś w oilatum?



A ty linomag też tylko do pupci? a co całego ciałka? i do kąpieli tez oilatum?
Oliatum zuzylam dwie butelki. Nie mam pojęcia ile to miesięcy trwało.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:20   #4721
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Podobno chłopak, ale ostatnio gin kręcił ale na niego się nastawiam, a jak wyjdzie jednak dziewczynka to te ciuszki na nią też będą ok, nie musi być cała od góry do dołu w różu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zgadzam się z tym, moja ew. córeczka z pewnością będzie miała tego koloru bardzooo mało w swojej szafie itd. Wiele ciuszków niby dla chłopców fajnie też będzie wyglądać na dziewczynce Oczywiście wykluczam wzory z samochodami, samolotami itp.
Powiedz mi proszę może wiesz coś więcej w kwestii porodu sn, znieczulenia itd. Czy trzeba to wszystko wcześniej uzgadniać w szpitalu?
Na jaki rodzaj poród Ty na ten moment się decydujesz?

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
madziulka no moj sprawdza tą szyjkę co wizyte... takze co wizyte mam grzebane
co do glukozy to miedzy 24 a 28tygodniem i niestety na czczo

Meta dla Tzta poczuł się
Przepraszam, ale co z Twoją szyjką? Przed ciążą coś było nie tak?
Mój sprawdził mnie tylko na pierwszej wizycie tak od środka
Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
witam
Ale dzisiaj jestem padnieta bylam na pobraniu krwi i mnie na kuli bo mam cienkie żyły i jeszcze przes ta nogę nic nie mogę ledwo chodziłam po mieście gdzie normalnie bym w 45minut załatwiła wszystko to jak wychodziłam z laboratorium o 7.50 to wszystko zajęło mi do godz 10 jak siedziałam w autobusie. I ledwo doszłam noga mi dosłownie odchodzi Na dwór strach iść bo taka gorączka u mnie na słońcu jest teraz 38stopni to juz nawet nie wychodzę :'(
A co do znieczulenia to ja tylko ze znieczuleniem będę rodzic bo nie dam rady bez wiem to po sobie. Tylko nie wiem kogo się spytać czy swojego lekarza czy kogoś na porodówce nie wiem sama.
Ja też skłaniam się ku znieczuleniu, bo bez jakoś hmm wydaje mi się to w tym momencie nie bardzoo
Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
dziewczyny ważna kwestia.. czy kupujecie body na krótki rękawek? czy raczej tylko na długi?

pytanie do doświadczonych mam: jak ubierać takiego niemowlaka? body na długi rękawek i śpioszki czy coś jeszcze do tego?
Ja mam na długi rękaw, może z dwie pary bodów kupię na krótki lub będę obcinać

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46556861]Tez np dwie moje koleżanki rodziły w tamtym roku w mniej więcej tym samym czasie i jednej położna mówiła, że dziecko myć codziennie, drugiej, że wystarczy raz na kilka dni (bo częste kapanie niszczy naturalną barierę ochronną skóry czy coś) Do tego było lato!
Ja sobie nie wyobrażam kąpać 2-3 razy w tygodniu więc wybieram opcję z kąpaniem codziennie A co wyjdzie, hehe, się okaże [/QUOTE]
Ja też słyszałam o myciu co drugi dzień i myślę że na początku tak właśnie będziemy robić.. oczywiście mycie pupci i okolic intymnych przegotowaną wodą dużo częściej
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 18:37   #4722
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Jaki dzisiaj męczący dzień ledwo żyje nogi mnie bola zawsze jak z miasta wroce bo ja na wsi mieszkam gdzie cisza spokój. I nie lubię jeździć w takie goraczki
Spytam się swojego lekarza on pracuje na porodówce raczej. Bo wiem ze dziecko wyjść musi ale ja jestem wrażliwa na ból wiec znieczulenie musi byc<3

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

I mam smaka na kapusniaka ze słodkiej kapusty ale jestem juz tak najedzona ze nie mogę a chęć mam żeby sobie odgrzac
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:38   #4723
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46556954]To może ja sama przerzucę się na oilatum
Jak moja córcia będzie miała dupcię po mnie to lekko nie będzie U mnie podrażnienia to norma, zawsze coś.

Może się tak nie poci, ale te wszystkie kupcie, siuśki.... wydaje mi się, że nie ma szans wszystkiego dokładnie chusteczkami wytrzeć... A w wodzie się wypłucze... No nie wiem [/QUOTE]



no woda przemyć trzeba oczywiście niektórzy dla takie noworodka to wręcz zalecają zamiast tych chusteczek

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja polecam też Balneum Hermal do kąpieli.A kosmetyków Johnson nie lubiłam, jedynie Penaten też od Johnsona. Często używaliśmy Nivea bądź Hipp, ale tą starszą wersję, nowej nie znam.Do pupy tylko Sudocrem, zero odparzeń☺

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie słyszałam o tym, hmm

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Ana***, tak, linomag tylko do pupy stosowałam. Natomiast ja używałam Nivei do kąpieli a potem mleczko bodajże czy balsam po kąpieli, jakoś tak. Niveę z resztą do dziś stosuję często dla młodej, zamienne z tańszymi kosmetykami. a to do dziś stosuję:

http://www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzi...ko-nawilzajace

sama też tego używam, ja mam bardzo suche dłonie, po każdym myciu muszę je smarować, z kremów do rak jedynie Garnier w czerwonej tubce mi służy. A jak raz mi zabrakło kremu to wzięłam młodej własnie Niveę i rewelacja, także często jej podkradam

no ale zawsze powtarzam, że każde dziecko może inaczej reagować na kosmetyki, także trudno mi polecić coś generalnie. Mogę tylko powiedzieć, że mojej od pierwszych dni życia bardzo służyła Nivea.

już sobie zapisuje może pierwszy miesiąc weźmiemy ten oilatum a potem nivę

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
I

Oliatum zuzylam dwie butelki. Nie mam pojęcia ile to miesięcy trwało.
aha

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale co z Twoją szyjką? Przed ciążą coś było nie tak?
Mój sprawdził mnie tylko na pierwszej wizycie tak od środka
mi też lekarz bada co wizytę, a z szyjką jest ok, po prostu ją kontroluje
zarówno ręcznie jak i mierzy ją przez usg

a ja czuję się duuuużo spokojniejsza
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:41   #4724
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, moja ew. córeczka z pewnością będzie miała tego koloru bardzooo mało w swojej szafie itd. Wiele ciuszków niby dla chłopców fajnie też będzie wyglądać na dziewczynce Oczywiście wykluczam wzory z samochodami, samolotami itp.
Powiedz mi proszę może wiesz coś więcej w kwestii porodu sn, znieczulenia itd. Czy trzeba to wszystko wcześniej uzgadniać w szpitalu?
Na jaki rodzaj poród Ty na ten moment się decydujesz?


Przepraszam, ale co z Twoją szyjką? Przed ciążą coś było nie tak?
Mój sprawdził mnie tylko na pierwszej wizycie tak od środka

Ja też skłaniam się ku znieczuleniu, bo bez jakoś hmm wydaje mi się to w tym momencie nie bardzoo

Ja mam na długi rękaw, może z dwie pary bodów kupię na krótki lub będę obcinać


Ja też słyszałam o myciu co drugi dzień i myślę że na początku tak właśnie będziemy robić.. oczywiście mycie pupci i okolic intymnych przegotowaną wodą dużo częściej
Nie wiem, czy ja bede dobrym doradzcą, bo jeszcze nie rodziłam
Ale na ta chwilę poród siłami natury. Jednakże ja bede rodzić w niemczech i tutaj jest też nieco inaczej. Mogę rodzić w wodzie za darmo i pewnie do tej wody mnie wsadzą i jak poród bedzie postepował w wodzie to w wodzie urodzę, a jeśli nie to hop spowrotem na fotel
Tak samo jest z cesarskim cieciem, tutaj może być wykonany na życzenie, chociaż dalej sie w to nie zagłebiałam. Musiałabym powtorzyć badania krwi na jej krzepliwość i jesli byłaby kiepska to wolałabym cc niz sn.
Na znieczulenie sie nie nastawiam, bo jak wpadne do szpitala na sam koniec to i znieczulenia nie dostane

Alergia mnie dopadła - kicham tak głośno i mocno, że aż cały blok sie trzęsie

Co do zebów to ogolnie mam słabe, w każdym zebie po 3 plomby, 6 zębów wyrwanych, pozostalości po aparatach stałych a do tego cos mnie zaczyna w któryms zebie po słodkim ciągnać Dentysta to dla mnie żadna nowość, ale kurde ja mam już dość siedzenia na fotelu a chyba bedzie trzeba gdzieś iść


A i jeszcze pytanko :
Ma ktoras z Was ekspres do kawy na te kapsułki albo paddsy ? Taki aby było można zrobić tez latte Ktoś coś poleca ? Bo tż mi sie napalił
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:45   #4725
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

ja też mam co wizytę sprawdzaną szyjkę, wykonywany jest pomiar itp w poprzedniej ciąży też tak miałam robione a prowadził mnie inny ginekolog.
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:55   #4726
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ja też co wizytę jestem molestowana wziernikiem, palcami i usg
Zaraz Wam pokażę coś tylko nauczę się zdjęcia z telefonu dodawać
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 19:00   #4727
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

30 stopni na dworzu i 25 w domu... Przecież to idzie się skichać
Masakra normalnie jakaś. A to koniec maja dopiero...a jeszcze 3 miesiące mogą takie być
Na wieczór tak mi stopy spuchly że szkoda gadać... Ogólnie czuję się dzisiaj jak ugotowany prosiak.. Tak jakbym miała gorącą krew w sobie a mięso się gotowalo

I takie pytanie... Czy na stopie mogą się zrobić zylaki?? To znaczy od wewnętrznej strony w tym zagłębieniu? Bo ja mam na jednej stopie tam niebiesko fioletowo i mnie trochę boli to

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1400695004193.jpg (34,4 KB, 17 załadowań)
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 19:13   #4728
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ja bede dobrym doradzcą, bo jeszcze nie rodziłam
Ale na ta chwilę poród siłami natury. Jednakże ja bede rodzić w niemczech i tutaj jest też nieco inaczej. Mogę rodzić w wodzie za darmo i pewnie do tej wody mnie wsadzą i jak poród bedzie postepował w wodzie to w wodzie urodzę, a jeśli nie to hop spowrotem na fotel
Tak samo jest z cesarskim cieciem, tutaj może być wykonany na życzenie, chociaż dalej sie w to nie zagłebiałam. Musiałabym powtorzyć badania krwi na jej krzepliwość i jesli byłaby kiepska to wolałabym cc niz sn.
Na znieczulenie sie nie nastawiam, bo jak wpadne do szpitala na sam koniec to i znieczulenia nie dostane

Alergia mnie dopadła - kicham tak głośno i mocno, że aż cały blok sie trzęsie

Co do zebów to ogolnie mam słabe, w każdym zebie po 3 plomby, 6 zębów wyrwanych, pozostalości po aparatach stałych a do tego cos mnie zaczyna w któryms zebie po słodkim ciągnać Dentysta to dla mnie żadna nowość, ale kurde ja mam już dość siedzenia na fotelu a chyba bedzie trzeba gdzieś iść


A i jeszcze pytanko :
Ma ktoras z Was ekspres do kawy na te kapsułki albo paddsy ? Taki aby było można zrobić tez latte Ktoś coś poleca ? Bo tż mi sie napalił


Ja mam dolce gusto i pije z niego tylko latte albo kakao chociaż kawka czekoladowa tez jest pyszna :p latte jest super tylko to wychodzi troszkę drogo...bo opakowanie kawy kosztuje 4.5euro i w każdym jest 16 kapsulek i teraz jeśli chcesz kawę czarna lub biała ale taka zwykła (typu dwa w jednym-mleko i kawa) to masz z paczki te 16kaw ale jeśli chcesz juz latte to wychodzi Ci tylko 8 kaw z tego opakowania bo na jedna kawkę dajesz kapsulkę biała i czarna i wychodzą warstwy piękne (rano wrzucę fotę bo bede piła). Takze zależnie od rodzaju kawy za 4.5euro masz kaw 8 lub 16 do niektórych niestety musisz zużyć 2kapsulki na jedna kawkę mój tz na szczęście pije czarna i dolewa śmietanki wiec latte całe dla mnie

Fajne sa tez ekspresy bosch tassimo bo tam w kapsulkach zamiast mleka w proszku masz mleko w płynie a kawa w kapsulkach to tez jest normalny jacobs a nie kawa rozpuszczalna
Moja praca wiązała sie z drobnym AGD wiec co wiem to moge pomoc
Pewnie bym sobie kupiła boscha tassimo ale od teściowej dostaliśmy dolce gusto i jestem bardzo zadowolona














Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 19:22   #4729
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Ja mam dolce gusto i pije z niego tylko latte albo kakao chociaż kawka czekoladowa tez jest pyszna :p latte jest super tylko to wychodzi troszkę drogo...bo opakowanie kawy kosztuje 4.5euro i w każdym jest 16 kapsulek i teraz jeśli chcesz kawę czarna lub biała ale taka zwykła (typu dwa w jednym-mleko i kawa) to masz z paczki te 16kaw ale jeśli chcesz juz latte to wychodzi Ci tylko 8 kaw z tego opakowania bo na jedna kawkę dajesz kapsulkę biała i czarna i wychodzą warstwy piękne (rano wrzucę fotę bo bede piła). Takze zależnie od rodzaju kawy za 4.5euro masz kaw 8 lub 16 do niektórych niestety musisz zużyć 2kapsulki na jedna kawkę mój tz na szczęście pije czarna i dolewa śmietanki wiec latte całe dla mnie

Fajne sa tez ekspresy bosch tassimo bo tam w kapsulkach zamiast mleka w proszku masz mleko w płynie a kawa w kapsulkach to tez jest normalny jacobs a nie kawa rozpuszczalna
Moja praca wiązała sie z drobnym AGD wiec co wiem to moge pomoc
Pewnie bym sobie kupiła boscha tassimo ale od teściowej dostaliśmy dolce gusto i jestem bardzo zadowolona














Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
my dzis oglądali w tschibo, ale te małe ekspersiki za 50 eu nie mają chyba kapsułek latte ? A te znowuz wieksze za 199 eu mają ten pojemnik na mleko, no ale za te 199 mam łóżeczko dla dziecka także nie biore takiego drogiego ekspresu pod uwagę bo lepiej dołozyć do tego stowke i kupić taki z mielarką ziarenek a nie Wracając do tschibo, bo bym musiała sama robic sobie schaumę i dolewać kawę a to mnie nie urządza
a dolce gusto w jaich cenach sie wachają w de wiesz moze ?
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 19:32   #4730
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 c...

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
my dzis oglądali w tschibo, ale te małe ekspersiki za 50 eu nie mają chyba kapsułek latte ? A te znowuz wieksze za 199 eu mają ten pojemnik na mleko, no ale za te 199 mam łóżeczko dla dziecka także nie biore takiego drogiego ekspresu pod uwagę bo lepiej dołozyć do tego stowke i kupić taki z mielarką ziarenek a nie Wracając do tschibo, bo bym musiała sama robic sobie schaumę i dolewać kawę a to mnie nie urządza
a dolce gusto w jaich cenach sie wachają w de wiesz moze ?

My mamy cos takiego tylko, ze srebrny

http://m.mediamarkt.de/shop/de/DE/ca...chwarz-945188/

I teściowa w jakiejś promocji chyba w Normie kupiła go jakos za 35 euro bo w media markcie chyba najmniej sie opłaca. Ten nasz model jest najmniejszy bo one głownie różnią sie wyglądem i wielkością pojemnika na wodę
Kawy sa tak rożne, ze ponad połowy jeszcze nie próbowałam latte sa tez waniliowe i carmelowe
Za naprawdę fajna cenę jak nie jestes wybitnym smakoszem świeżo mielonej kawy to jest to super rozwiazanie

A jeśli chodzi o samodzielne spienianie mleka tak jak w tchibo to tez trzeba to ogarnąć żeby opracować taka gęstość po spienieniu żeby wyszły ładne dwie czy trzy warstwy takze jest trochę zabawy z tym




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201610121609
Czas edycji: 2014-05-21 o 19:34
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 19:33   #4731
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Miałam wrzucić fotki ciuszków od mojej siostry z Anglii... A do tego dwa kombinezony na zimę jeden większy na 68 a jeden malutki 62. Ale mam nadzieję, że będę używać...
Do tego wciągnęłam kebaba w bułce i zagryzłam to kawałkiem pizzy ukrodzionej od Małża i leże brzucholem do góry...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2760.jpg (81,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2761.jpg (84,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2762.jpg (78,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2764.jpg (77,6 KB, 15 załadowań)
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 19:35   #4732
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Co do zebów to ogolnie mam słabe, w każdym zebie po 3 plomby, 6 zębów wyrwanych, pozostalości po aparatach stałych a do tego cos mnie zaczyna w któryms zebie po słodkim ciągnać Dentysta to dla mnie żadna nowość, ale kurde ja mam już dość siedzenia na fotelu a chyba bedzie trzeba gdzieś iść
o jejku współczuje tych wyrwanych zębów

ja mam świra na punkcie niewyrywania... za wszelką cenę...

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
30 stopni na dworzu i 25 w domu... Przecież to idzie się skichać
Masakra normalnie jakaś. A to koniec maja dopiero...a jeszcze 3 miesiące mogą takie być
Na wieczór tak mi stopy spuchly że szkoda gadać... Ogólnie czuję się dzisiaj jak ugotowany prosiak.. Tak jakbym miała gorącą krew w sobie a mięso się gotowalo
u nas też dzisiaj gorąc, ledwo dyszałam... na dworze w cieniu było mi dobrze... nawet w domu duchota
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 19:42   #4733
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 c..

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
My mamy cos takiego tylko, ze srebrny

http://m.mediamarkt.de/shop/de/DE/ca...chwarz-945188/

I teściowa w jakiejś promocji chyba w Normie kupiła go jakos za 35 euro bo w media markcie chyba najmniej sie opłaca. Ten nasz model jest najmniejszy bo one głownie różnią sie wyglądem i wielkością pojemnika na wodę
Kawy sa tak rożne, ze ponad połowy jeszcze nie próbowałam latte sa tez waniliowe i carmelowe
Za naprawdę fajna cenę jak nie jestes wybitnym smakoszem świeżo mielonej kawy to jest to super rozwiazanie

A jeśli chodzi o samodzielne spienianie mleka tak jak w tchibo to tez trzeba to ogarnąć żeby opracować taka gęstość po spienieniu żeby wyszły ładne dwie czy trzy warstwy takze jest trochę zabawy z tym




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzieki
Przekażę tztowi dolce gusto i tassimo, a w tym tassimo to chyba wystarczy jedna kapsulka latte czy tez dwie tak w jak w twoim ?
Ja ogolnie kawy nie piję, raz na rok cappucino no ale jak tz chce sobie kupić to i ja niech mam z tego pozytek czasami do latte a nie

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Miałam wrzucić fotki ciuszków od mojej siostry z Anglii... A do tego dwa kombinezony na zimę jeden większy na 68 a jeden malutki 62. Ale mam nadzieję, że będę używać...
Do tego wciągnęłam kebaba w bułce i zagryzłam to kawałkiem pizzy ukrodzionej od Małża i leże brzucholem do góry...
Śliczne ciuszki

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
o jejku współczuje tych wyrwanych zębów

ja mam świra na punkcie niewyrywania... za wszelką cenę...



u nas też dzisiaj gorąc, ledwo dyszałam... na dworze w cieniu było mi dobrze... nawet w domu duchota
no ja nie miałam innego wyjścia jak tylko wyrywac zdrowe zeby
Jakbym tego nie zrobila, to pewnie miałabym druga opcje jaka byłaby operacja szczeki z jej łamaniem i poszerzaniem za pomocą śrob itd. Także mniejsze zło wybrałam Jednakże zeby mam słabe po babci chyba, bo ona w wieku lat 30 miała juz sztuczną szczekę a mi nie wiele brakuje do 30 stki a zeby słabe że hoho
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 19:56   #4734
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ja bede dobrym doradzcą, bo jeszcze nie rodziłam
Ale na ta chwilę poród siłami natury. Jednakże ja bede rodzić w niemczech i tutaj jest też nieco inaczej. Mogę rodzić w wodzie za darmo i pewnie do tej wody mnie wsadzą i jak poród bedzie postepował w wodzie to w wodzie urodzę, a jeśli nie to hop spowrotem na fotel
Tak samo jest z cesarskim cieciem, tutaj może być wykonany na życzenie, chociaż dalej sie w to nie zagłebiałam. Musiałabym powtorzyć badania krwi na jej krzepliwość i jesli byłaby kiepska to wolałabym cc niz sn.
Na znieczulenie sie nie nastawiam, bo jak wpadne do szpitala na sam koniec to i znieczulenia nie dostane

Alergia mnie dopadła - kicham tak głośno i mocno, że aż cały blok sie trzęsie

Co do zebów to ogolnie mam słabe, w każdym zebie po 3 plomby, 6 zębów wyrwanych, pozostalości po aparatach stałych a do tego cos mnie zaczyna w któryms zebie po słodkim ciągnać Dentysta to dla mnie żadna nowość, ale kurde ja mam już dość siedzenia na fotelu a chyba bedzie trzeba gdzieś iść


A i jeszcze pytanko :
Ma ktoras z Was ekspres do kawy na te kapsułki albo paddsy ? Taki aby było można zrobić tez latte Ktoś coś poleca ? Bo tż mi sie napalił
Twój lekarz coś już Ci mówił odnośnie porodu, znieczuleń? Mój nic, mieszkamy w tym samym kraju Co do ekspresu to mi kawa z dolce gusto i tym odobnych ' maszynek' jedzie chemią, przez to sproszkowane mleko..Lubię dobre latte, ale tylko ze świeżym mlekiem

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
My mamy cos takiego tylko, ze srebrny

http://m.mediamarkt.de/shop/de/DE/ca...chwarz-945188/

I teściowa w jakiejś promocji chyba w Normie kupiła go jakos za 35 euro bo w media markcie chyba najmniej sie opłaca. Ten nasz model jest najmniejszy bo one głownie różnią sie wyglądem i wielkością pojemnika na wodę
Kawy sa tak rożne, ze ponad połowy jeszcze nie próbowałam latte sa tez waniliowe i carmelowe
Za naprawdę fajna cenę jak nie jestes wybitnym smakoszem świeżo mielonej kawy to jest to super rozwiazanie

A jeśli chodzi o samodzielne spienianie mleka tak jak w tchibo to tez trzeba to ogarnąć żeby opracować taka gęstość po spienieniu żeby wyszły ładne dwie czy trzy warstwy takze jest trochę zabawy z tym




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To tylko pozory, po paru razach jest to bardzoooo prosta sprawa i zero bawienia się Gęstość zależy od zawartości tłuszczu w mleku
Jeśli latte, machiatto itp. to tylko ze świeżo spienionym mlekiem
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 20:05   #4735
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 c...

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Dzieki
Przekażę tztowi dolce gusto i tassimo, a w tym tassimo to chyba wystarczy jedna kapsulka latte czy tez dwie tak w jak w twoim ?
Ja ogolnie kawy nie piję, raz na rok cappucino no ale jak tz chce sobie kupić to i ja niech mam z tego pozytek czasami do latte a nie

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------


Śliczne ciuszki

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------


no ja nie miałam innego wyjścia jak tylko wyrywac zdrowe zeby
Jakbym tego nie zrobila, to pewnie miałabym druga opcje jaka byłaby operacja szczeki z jej łamaniem i poszerzaniem za pomocą śrob itd. Także mniejsze zło wybrałam Jednakże zeby mam słabe po babci chyba, bo ona w wieku lat 30 miała juz sztuczną szczekę a mi nie wiele brakuje do 30 stki a zeby słabe że hoho


Tassimo to ta sama zasada dwie kapsulki z tych bardziej mlecznych kaw musza iść


Madziulka - no niby mleko musi być tluste i zimne ale jak ktoś nie jest typowym smakoszem kawy to kapsulki spokojnie wystarcza
Kawa świeżo zmielona i świeże mleczko to całkiem inna bajka ale mi w sumie wystarczają te kapsulki bo kawkę pije jedna rano a tz tez czasem jedna a czasem wcale


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201610121609
Czas edycji: 2014-05-21 o 20:09
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 20:09   #4736
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Ja dzs kupiłam truskaweczki dla mojego synusia w nagrode za 6ty miesiąc takie z krzaczka a nie z marketu

I też w nagrodę za to iż dziś obserwując brzuszek z tż zobaczyluśmy kopniaczki przez koszulkę masakra !

etusia Gratki
Kasiu heheh zabrzmialo to co najmniej
tak jakby te z marketu w inkubatorach hodowali :p




Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ja bede dobrym doradzcą, bo jeszcze nie rodziłam
Ale na ta chwilę poród siłami natury. Jednakże ja bede rodzić w niemczech i tutaj jest też nieco inaczej. Mogę rodzić w wodzie za darmo i pewnie do tej wody mnie wsadzą i jak poród bedzie postepował w wodzie to w wodzie urodzę, a jeśli nie to hop spowrotem na fotel
Tak samo jest z cesarskim cieciem, tutaj może być wykonany na życzenie, chociaż dalej sie w to nie zagłebiałam. Musiałabym powtorzyć badania krwi na jej krzepliwość i jesli byłaby kiepska to wolałabym cc niz sn.
Na znieczulenie sie nie nastawiam, bo jak wpadne do szpitala na sam koniec to i znieczulenia nie dostane

Alergia mnie dopadła - kicham tak głośno i mocno, że aż cały blok sie trzęsie

Co do zebów to ogolnie mam słabe, w każdym zebie po 3 plomby, 6 zębów wyrwanych, pozostalości po aparatach stałych a do tego cos mnie zaczyna w któryms zebie po słodkim ciągnać Dentysta to dla mnie żadna nowość, ale kurde ja mam już dość siedzenia na fotelu a chyba bedzie trzeba gdzieś iść


A i jeszcze pytanko :
Ma ktoras z Was ekspres do kawy na te kapsułki albo paddsy ? Taki aby było można zrobić tez latte Ktoś coś poleca ? Bo tż mi sie napalił
My mamy tassimo i jestem mega zadowolona teraz.nawet.promocja byla/jest za automat 30 euro z prawir 60 przeceniony. I duzy.wybor kapsulek... Czekolady kawy herbaty i chai latte, normalne latte itd

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 20:17   #4737
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

bryyy
świetna pogoda to my cały dzień cos , młody oczywscie szalał w piasku prawie do 20
podczytywałam na telefonie, ale juz nei bede wracac zeby cytowac hehhe

co do oliatum itd, ja miałam i w sumie bez rewelacji, ogólnie uwazam ze jakby ze skóra małego sie cos działo to bym moze wprowadziła na stałe, a tak jak najmniej takich rzeczy ale to juz trzeba ocenic na podstawie skóry dziecka, najlepsze na poczatke sa próbki , zeby zoabczyc co i jak i czy cos nei uczula
do pupki stosowałam krem f18 ale tez nei codziennie, a jak odparzenia to sudocrem
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 20:24   #4738
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ale mi brzuch dziś wywaliło taki duuuzy ze hej.....ale pewnie od przejedzenia bo juz nie mogłam wytrzymać i musiałam choć jedna porcje zjeść, chociaz jak zupka mi się odgrzewala to przyznam się bez bicia wyjadalam z garnka tak mi smakowała
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 20:25   #4739
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
hejka ja już po wizycie, na 100% bedzie dziewczynka, wiec teraz net jest moj szukam jakiejs paki dla niuniu
a teraz zabieram sie za placka z truskawkami
a tak pozatym to wszystko jest w porzadku, moja corunia na usg to sie za glowe chwycila jak to smiesznie wygladało, moja kochana
super

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
No niestety, jeden z szefów, bo pracuję dla dwóch firm, nie zgłosił mnie jeszcze nigdzie a powinien.Chce ze mną jutro omówić moją pracę, trochę późno, chce bym dalej pracowała.Ja ledwo chodzę a muszę jechać.Załamka.Czuję że będziemy walczyć.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oby bylo dobrze...

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
A przepraszam co sie stanie jak nie zdążą mi zrobić lewatywy ??? znaczy sie że sie obsram przy porodzie ??
Bo ja sie nie boje rodzić ale boje się że zrobie pod siebie i że będą mnie musieli golić bo sama nie zdążę
poruszalam tu ten temat no i z tego co wiem to zdarza sie posrać ale ma się to gdzieś mnie to przeraza hehehe

Wrocilam ze spotkania... dziewczyny powiedzialy ze wygladam pięknie, kwitnąco ale mam mega wielką dupę a i tak bylam w czarnej sukience ech masakra dupa wieksza od brzucha ja je**
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 20:31   #4740
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
hejka ja już po wizycie, na 100% bedzie dziewczynka, wiec teraz net jest moj szukam jakiejs paki dla niuniu
a teraz zabieram sie za placka z truskawkami
a tak pozatym to wszystko jest w porzadku, moja corunia na usg to sie za glowe chwycila jak to smiesznie wygladało, moja kochana
O to brawo dla dziewczynki !


Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Ja dziś nic nie zrobię...co się rusze to ciągnie mnie brzuch i twardy się robi. Ale Mały się rusza więc się nie martwię. Uważam że to przez to gorąco tak się dzieje. Dlatego leze sobie i jem mojego zakalca teść ma przyjść wieczorem i muszę się wykąpać znowu bo się poce jak knur jakiś a że w domu bałagan to trudno. Ja nie mam sił i mnie boli brzusio. Jak tż wróci to będę udawać że umieram i że bardzo boli i cierpię może się przejmie mną chociaż trochę...nie dam się dzisiaj niech cholera zobaczy że mi ciężko i że nie mogę już tak sprzątać ja rozumiem że on pracuje ale kurde powinien mi pomoc coś w domu a nie wszystko ja. A jak nic dzisiaj nie zrobi to jutro też będę cierpiąca i tak zostanie dopóki się nie ogarnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ehh Ty to się masz z tym Tż...Potrząśnij nim porządnie i nie bierz go na litość,bo wbrew pozorom sprzątanie to nie są tylko babskie sprawy... Mój Tż nienawidzi prac domowych ale ja teraz niestety też na wiele sobie pozwolić nie mogę więc ma mi pomóc i bez gadania,nie wyobrażam sobie rypać za pięciu a on będzie siedzieć z brzuchem do góry.. O nie..
[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46556861]Tez np dwie moje koleżanki rodziły w tamtym roku w mniej więcej tym samym czasie i jednej położna mówiła, że dziecko myć codziennie, drugiej, że wystarczy raz na kilka dni (bo częste kapanie niszczy naturalną barierę ochronną skóry czy coś) Do tego było lato!
Ja sobie nie wyobrażam kąpać 2-3 razy w tygodniu więc wybieram opcję z kąpaniem codziennie A co wyjdzie, hehe, się okaże [/QUOTE]
Ja też zamierzam codziennie kąpać,choć może czasem się zdarzy jeden dzień przerwy
Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Miałam wrzucić fotki ciuszków od mojej siostry z Anglii... A do tego dwa kombinezony na zimę jeden większy na 68 a jeden malutki 62. Ale mam nadzieję, że będę używać...
Do tego wciągnęłam kebaba w bułce i zagryzłam to kawałkiem pizzy ukrodzionej od Małża i leże brzucholem do góry...
OO śliczne


Boże jak gorąco! Znajoma pracuje w kebabie i mówiła,że u nich dziś było prawie 40 stopni od tych maszyn i w ogóle...
A ja byłam na spacerku z przyjaciółką,potem pojechałam do siostry powariowałam z małym i potem jeszcze z Tż na wieczorny spacerek-nogi wchodzą mi do tyłka i nie czuję już stóp...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.