Niemcy IV :) - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-25, 21:04   #2041
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Niemcy IV :)

brook podeslij i mi linka dzieki z gory!

bejata i elegancko rob jak czujesz, najwazniejsze, zebys bylo Tobie dobrze
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 12:50   #2042
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
hej kobietki !!
nie bylo mnie dlugo! laptop mi sie zepsul, a pozniej pojechalam na urlop do Polski
pracuje dalej, chodze na kurs i zaczynam sie odchudzac, bo prawie 3 miesiace w niemczech i jest te 6kg za duzo ;P
mam nowego laptopa, kupilam tez simsy po niemiecku i se bede grac

mieszkam z bojfrendem od przedwczoraj troche szybko.. bo znamy sie niedlugo, ale...
to i tak mojego rekordu nie pobilas. hihihihi My zamieszkalismy razem po miesiacu a po 9 m-cach wspolnego mieszkania zlozylismy obraczki ;o) W tym roku bedzie 12 lat po slubie, do kupy 12 lat juz mamy


Czarnulka ty szczesciaro. Ile razy juz zakladalas i czysto? U mnie to nawet przy drugiej @ idealnie czysto nie bylo i czy ja sie choc tej malej kropki pozbede? Jesli nie to naprawde bede mocniej rozmyslac o twardszym kubeczku
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 14:34   #2043
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy IV :)

dziekuje za mile slowa dziewczyny

dzis wolne, znaczy Abruf..ale wlasnie leje i grzmi wiec mam nadzieje poradza sobie w lokalu beze mnie, w koncu poniedzialek..

rozlozylam ksiazki do nauki, ale zaraz jade na zakupy

woooooooow ale leca pioruny !!

czarnulka znalazlam Cie na instagramie

Monika no rekord twoj ciezki do pobicia ! piekna sprawa juz 12 lat razem !

wczoraj policzlam zapotrzebowanie kcal i makro, powoli ukladam diete. ja ogolne trenowalam.. i trenowac chce dalej wiec, uzywam wagi do jedzenia i takie tam bzdety.

schönen Abend noch
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 08:12   #2044
Oddity
Raczkowanie
 
Avatar Oddity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Weil am Rhein
Wiadomości: 209
Dot.: Niemcy IV :)

Kochane, jak myslicie, kiedy rusza wyprzedaze w tym roku ?

Boze, wczoraj za Wasza rada poszlam do Rewe po mleko w proszku, 2godziny chodzenia w te i z powrotem, a mleko znalazlam w najmniej oczekiwanym markecie, blisko domu ... Lece kleic blok czekoladowy!
Oddity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 10:59   #2045
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Niemcy IV :)

Monia, cale ostatnie 3 no mozna powiedziec 3.5 dnia bez niespodzianek jedynie jednorazowo było delikatne brudzenie po wymianie kubeczka. Bo pozniej jak zmienialam wkladke to było czysto. Wiesz o co chodzi

Beatka, a Ty ładna dziewczynka jesteś

Wysłane z mojej cegły
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 11:35   #2046
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Niemcy IV :)

Ależ mam dziś dobry dzień udało sie załatwić zgodę na moja ideę przekazywania starego chleba z naszego piekarnika Aldi do ludzi, którzy ratują zwierzęta. Mają taką jakby farmę a tam m.in świnie, kozy, kurczaki ale też i koty oraz psy. Kastrują też dzikie koty i szukają nowych domów dla kociąt jestem przeszczęśliwa
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:11   #2047
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

Czarnulka, no wiem wiem o co chodzi, takie co tez mam, a jak by sie tak dalo bez... szybko ci poszlo z ta nauka ;o) Jestem zazdrosna hihihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 12:21   #2048
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Czarnulka, no wiem wiem o co chodzi, takie co tez mam, a jak by sie tak dalo bez... szybko ci poszlo z ta nauka ;o) Jestem zazdrosna hihihihi
Hehehhe nie ma o co chyba nie jestem pewna czy bez tak calkiem sie da. Chyba ze to od szybkości wymiany zależy. Ale ja to robilam juz jak automat więc nie wiem

Wysłane z mojej cegły
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 13:43   #2049
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Niemcy IV :)

Czesc

Wy tutaj o kubeczku a moj doprowadza mnie do rozpaczy powoli...
Nie wiem czy mam za maly czy co, ale przeciek jest taaaaaaki, ze nie ma jak tego nosic...

Zakladam go chyba dobrze, bo trzyma sie i przy wyciaganiu jest ten odglos "odessania"...

I jedno mnie zastanawia - mam model marki LadyCup i on ma takie male dziurki na sciankach...moze to przez ze dziurki przecieka?? No ale przeciez nie zrobiliby czegos takiego, zeby przeciekalo...ale te, ktore wy macie nie maja zadnych dziurek...

Macie moze jakies pomysly..?

Nie wiem juz nic i zniechecam sie powoli totalnie...szkoda kurcze, tak cieszylam sie, bo naprawde ulatwilby mi zycie...



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 14:05   #2050
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Niemcy IV :)

Karenina19, przede wszystkim tymi dziurkami na kubeczku się nie przejmuj. Ma go kazdy kubeczek i wbrew pozorom nie on jest tu winowajca twoich przecieków.Trudno tu tez stwierdzić czy masz dobrze czy źle dobrany kubek. Powiedz jak dobralas rozmiar? Wg tabeli czy poprostu na oko? Jak na oko to całkiem możliwe że zle go dobralas.
A sprawdzasz po założeniu czy sie rozwinął? Byc może wcale sie nie do końca nie rozwinął. Tu musisz paluszkiem zawsze przejechać po denku. Bo juz po denku widac a w zasadzie czuć czy sie dziadostwo rozwinęło. Kolejna sprawa byc może pchasz go za głęboko, lub za płytko. Nie nalezy wciskać go gleboko jak tamponów, ale tez nie za plytko zeby koncowka nie uwierala. No i ustawiać go trzeba pod kątem kierując w dół. A nie w górę. Ja zawsze robie tak że ta moja końcówkę, ogonek przyciskam w strone cewki moczowej delikatnie merdajac nim jeszcze przy tym zeby sie dobrze ułożył. Dźwięk odsyssania uslyszysz prawie zawsze. Przy odpowiednim założeniu ten dźwięk jest trochę inny... jakby nawet cpyknieciem.

Wysłane z mojej cegły
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 14:21   #2051
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

Kazdy kubek ma dziurki, Czarnulka dobrze pisze.
Czarnulka ty ta koncowke przyciskasz w strone cewki, a to przeciez nie jest w dol tylko w gore, ja robie to w strone odbytu, tak zeby kubek byl pod katem jak w tym filmiku co ktos tu wczesniej umiescil, ta dziewczyna na YT pokazywala na kieliszku jak on ma byc umieszony i nie da sie inaczej jak wlasnie koncowke popchnac w dol czyli w strone odbytu.

Karenina, a wlasnie jaki rozmiar wzielas ten miejszy czy ten wiekszy? Rozumiem ze jak rodzilas to wzielas ten wiekszy?
Chyba tylko MeLuna ma tyle rozmiarow albo? Bo te reszte to zawsze widzialam tylko dwa dla nierodek i dla tych co rodzily i maja obfite miesiaczki.
Ja z MeLuna pierwszy raz tez miala taki problem. Myslalam ze stosuje sie do tego co zalecali a przeciek byl taki... ze szkoda gadac. Napisalam do nich i dali mi nadzieje ze bedzie lepiej. Ja wkladalam kubeczek jak tampony i mnie gniotl i przeciekal. W mailu mi doradzono zebym go wsadzila najglebiej jak sie da i potem przy pomocy miesni i trzymajac za patyczek, lekko go wysunac machajac kubeczkiem w prawo i w lewo i na koncu wyszlo tak ze mi ten patyczek wystawal. przestalo mnie ugniatac, palcem tez caly czas objerzdzalam do okola zeby sprawdzic czy sie rozwinal i oczywiscie odpowiednia technika skladania. Ta klasyczna C mi sie nie rozlozyla, wiec wyporbowalam Punch i tylko tak skladam kubeczek, wazne tez zeby w kubeczku po jego zlozeniu bylo jak najwiecej powietrza. Pozniej obejrzalam ten filmik o ktorym wspomnialam wyzej i wlasnie przy kolejnej @ robilam tak jak w mailu od MeLuna plus jeszcze ekstra pchalam ten patyczek w dol i juz przecieku jako takiego nie bylo, tylko lekkie ubrudzenie, czasami wieksza plamka krwi, ale przy kolejnej miesiaczce zaczynalam juz coraz lepiej zakladac. Podpaske moglam sobie darowac w te pierwsze dni wystarczyla mi wkladka, a po nocy to wogole wszystko bylo czyste i jaka radocha zobaczyc napelniony kubeczek, wtedy dopiero czlek wie ile tak naprawde traci krwi w te dni. Na blogu PureLiv wyczytalam ze mozna tez zlapac kubeczek za dno i przekrecic do okola wlasnej osi i to tez zastosowalam i tez bylo lepiej.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-05-27 o 14:23
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 14:32   #2052
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Niemcy IV :)

Monia ale ze jak?! Przecież mi nie cieknie wiec robie to na pewno dobrze jestem krzywa chyba

Wysłane z mojej cegły
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:16   #2053
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

No tak, ale pisalas mi ze robisz to w dol, a robisz na odwrot , wiec mnie to dziwi ze ci jednak nie cieknie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:23   #2054
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Niemcy IV :)

https://www.youtube.com/watch?v=LSz9KLdkfqE

monia zobacz raz jeszcze od 6.57 ... a dokładniej 7.47
laska pokazuje ze przy aplikacji NIE kierowac go w góre(ogonkiem do odbytu) a w dół (ogonkiem do cewki)
czyli jednak dobrze aplikuje... nie pamietam jak ci pisałam, ale chodziło mi o to ze ten cały kubeczek nakierowje otworem w dół...
__________________


Edytowane przez Czarnulka7891
Czas edycji: 2014-05-27 o 15:24
Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:53   #2055
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

Wlasnie o tym filmie mowilam. W gore to jest w strone cewki moczowej( czyli w strone lechtaczki), a w dol jest w strone odbytu i ona ten patyczek ma wlasnie na dole czyli w strone odbytu skierowany. hihihi strony nam sie pierdziela ;o)

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-05-27 o 15:54
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 16:02   #2056
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Niemcy IV :)

zgłupiałam, jest chyba potrzebny sędzia do rozstrzygnięcia yy sporu?

chodzi mi o to, żeby kubeczek ułozyć w dół, znaczy tym wlotem do dołu ten ogonek kierujemy do cewki.
Boże źle mysle? no nie cieknie wiec sa 2 opcje...albo jestem krzywa, albo jednak dobrze aplikuje...nie wiem co mam myśleć normalnie
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 16:12   #2057
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

Aha czyli ty masz na ,ysli otwor kubeczka, ja kierowalam sie dolem kubeczka czyli w moim wypadku patyczkiem( bo taka mam koncowke) zeby on byla w dol, tak jak ta dziewczyna pokazuje. Ja przy pierwszej miesiaczke ciagnelam patyczyczek w gore( i tez probowalam zostawic tak jak wsadzilam bez kierowania patyczke w ktoras strone) w strone lechtaczki i dopiero jak sie do zalecen dziewczyny zastosowalam to zadzialalo. Fajnie ze u ciebie dziala tez w druga strone. No mowie jestem zazdrosna. Pewnie u ciebie to wszystko jedno jak wsadzisz to i tak sie zassa ;o) szczesciara
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 16:12   #2058
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy IV :)

Boże,aż obejrzałąm ten film przez Was

Mnie się wydaje, że obie macie rację trochę
Ta babka ciągnie w górę na początku, żevy kubeczek ułożyć ale potem koncówka i tak jest skierowana w dół
ja nie moge
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 17:07   #2059
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Niemcy IV :)

No to musze byc krzywa
BeZ kitu...

Wysłane z mojej cegły
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 18:05   #2060
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

E tam, krzywa czy nie, wazne ze dziala i to juz tak szybko sie naumialas ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 18:32   #2061
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Ależ mam dziś dobry dzień udało sie załatwić zgodę na moja ideę przekazywania starego chleba z naszego piekarnika Aldi do ludzi, którzy ratują zwierzęta. Mają taką jakby farmę a tam m.in świnie, kozy, kurczaki ale też i koty oraz psy. Kastrują też dzikie koty i szukają nowych domów dla kociąt jestem przeszczęśliwa


ale super !!!!

klask i: brawo dla Ciebie
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:32   #2062
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Ależ mam dziś dobry dzień udało sie załatwić zgodę na moja ideę przekazywania starego chleba z naszego piekarnika Aldi do ludzi, którzy ratują zwierzęta. Mają taką jakby farmę a tam m.in świnie, kozy, kurczaki ale też i koty oraz psy. Kastrują też dzikie koty i szukają nowych domów dla kociąt jestem przeszczęśliwa

super nasze pieczywo jest przerabiane na pokarm dla zwierzat

dzisiaj mialam wolne jutro do mpracy i w czwartek znowu wolne potem 2dni tylko pracy..fajny krotki tydzien bedzie
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 20:58   #2063
cookiesx3
Raczkowanie
 
Avatar cookiesx3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Aschaffenburg
Wiadomości: 33
Dot.: Niemcy IV :)

Witam dziewczyny,jestem w tym wątku nowa
Jestem w DE dopiero od piątku ,okolice Aschaffenburga (swoją drogą może jest tutaj jakaś duszyczka z tych okolic?)
Czeka mnie jeszcze duuuuużo załatwiania w związku z życiem tutaj,ale wczoraj byłam zapytać o siłownię,żeby od razu nie przybierać zbędnych kg i trochę zrzucić z tego co mam Okazało się, że żeby zapisać się tam, trzeba oczywiście podpisać umowę na rok i z tego co słyszałam nie ma tutaj żadnej siłowni na której nie trzeba tego robić (?). Dodatkowo trzeba być zameldowanym w Niemczech trzy miesiące czego oczywiście też nie mam ponieważ meldować będę się dopiero w piątek. Czy może któraś z Was chodzi na siłownię tutaj, jakie są warunki itp bo nie wiem czy w ogóle opłaca się zapisywać i podpisywać tę umowę na rok z której ciężko się wywiązać ..
Pozdrawiam
__________________
zaczynam o siebie dbać!



14.02.2013
cookiesx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 21:19   #2064
dolinka881
Zadomowienie
 
Avatar dolinka881
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 922
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez cookiesx3 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,jestem w tym wątku nowa
Jestem w DE dopiero od piątku ,okolice Aschaffenburga (swoją drogą może jest tutaj jakaś duszyczka z tych okolic?)
Czeka mnie jeszcze duuuuużo załatwiania w związku z życiem tutaj,ale wczoraj byłam zapytać o siłownię,żeby od razu nie przybierać zbędnych kg i trochę zrzucić z tego co mam Okazało się, że żeby zapisać się tam, trzeba oczywiście podpisać umowę na rok i z tego co słyszałam nie ma tutaj żadnej siłowni na której nie trzeba tego robić (?). Dodatkowo trzeba być zameldowanym w Niemczech trzy miesiące czego oczywiście też nie mam ponieważ meldować będę się dopiero w piątek. Czy może któraś z Was chodzi na siłownię tutaj, jakie są warunki itp bo nie wiem czy w ogóle opłaca się zapisywać i podpisywać tę umowę na rok z której ciężko się wywiązać ..
Pozdrawiam
Hej!
Ja chodzę na siłownię - faktycznie to się wiąże z roczną umową i comiesięcznym ściąganiem kasy z konta. Ale chyba nie ma konieczności 3-miesięcznego zameldowania. Ale zameldować oczywiście się musisz, żeby założyć konto bankowe. Trochę to słabe moim zdaniem, że nie ma miesięcznych karnetów, ale co zrobić. .
Powodzenia w klimatyzowaniu się w nowym miejscu!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dolinka881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 21:24   #2065
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez cookiesx3 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,jestem w tym wątku nowa
Jestem w DE dopiero od piątku ,okolice Aschaffenburga (swoją drogą może jest tutaj jakaś duszyczka z tych okolic?)
Czeka mnie jeszcze duuuuużo załatwiania w związku z życiem tutaj,ale wczoraj byłam zapytać o siłownię,żeby od razu nie przybierać zbędnych kg i trochę zrzucić z tego co mam Okazało się, że żeby zapisać się tam, trzeba oczywiście podpisać umowę na rok i z tego co słyszałam nie ma tutaj żadnej siłowni na której nie trzeba tego robić (?). Dodatkowo trzeba być zameldowanym w Niemczech trzy miesiące czego oczywiście też nie mam ponieważ meldować będę się dopiero w piątek. Czy może któraś z Was chodzi na siłownię tutaj, jakie są warunki itp bo nie wiem czy w ogóle opłaca się zapisywać i podpisywać tę umowę na rok z której ciężko się wywiązać ..
Pozdrawiam
Witaj w DE!
Co prawda mam podpisaną umowę na rok, ale wcześniej kupowałam miesięczne karnety, bo często jeździłam do Pl. Może znajdziesz jakąś mniejszą siłownie, nie należąca do sieci typu McFit itd.
Co do cen moja siłownia kosztuje 26 euro miesięcznie w rocznym abonamencie, karnet miesięczny 56 euro.
Powodzenia!
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 08:02   #2066
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez Czarnulka7891 Pokaż wiadomość
Karenina19, przede wszystkim tymi dziurkami na kubeczku się nie przejmuj. Ma go kazdy kubeczek i wbrew pozorom nie on jest tu winowajca twoich przecieków.Trudno tu tez stwierdzić czy masz dobrze czy źle dobrany kubek. Powiedz jak dobralas rozmiar? Wg tabeli czy poprostu na oko? Jak na oko to całkiem możliwe że zle go dobralas.
A sprawdzasz po założeniu czy sie rozwinął? Byc może wcale sie nie do końca nie rozwinął. Tu musisz paluszkiem zawsze przejechać po denku. Bo juz po denku widac a w zasadzie czuć czy sie dziadostwo rozwinęło. Kolejna sprawa byc może pchasz go za głęboko, lub za płytko. Nie nalezy wciskać go gleboko jak tamponów, ale tez nie za plytko zeby koncowka nie uwierala. No i ustawiać go trzeba pod kątem kierując w dół. A nie w górę. Ja zawsze robie tak że ta moja końcówkę, ogonek przyciskam w strone cewki moczowej delikatnie merdajac nim jeszcze przy tym zeby sie dobrze ułożył. Dźwięk odsyssania uslyszysz prawie zawsze. Przy odpowiednim założeniu ten dźwięk jest trochę inny... jakby nawet cpyknieciem.

Wysłane z mojej cegły

Ok, czyli dziurkom dam spokoj

Rozmiar...w LadyCup maja tylko dwa no i wzielam S...i chyba za maly...
Bo wydaje mi sie, ze wszystko sie w srodku ladnie rozwija itd. ale efekt pokazuje cos innego...

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Karenina, a wlasnie jaki rozmiar wzielas ten miejszy czy ten wiekszy? Rozumiem ze jak rodzilas to wzielas ten wiekszy?
Chyba tylko MeLuna ma tyle rozmiarow albo? Bo te reszte to zawsze widzialam tylko dwa dla nierodek i dla tych co rodzily i maja obfite miesiaczki.
Ja z MeLuna pierwszy raz tez miala taki problem. Myslalam ze stosuje sie do tego co zalecali a przeciek byl taki... ze szkoda gadac. Napisalam do nich i dali mi nadzieje ze bedzie lepiej. Ja wkladalam kubeczek jak tampony i mnie gniotl i przeciekal. W mailu mi doradzono zebym go wsadzila najglebiej jak sie da i potem przy pomocy miesni i trzymajac za patyczek, lekko go wysunac machajac kubeczkiem w prawo i w lewo i na koncu wyszlo tak ze mi ten patyczek wystawal. przestalo mnie ugniatac, palcem tez caly czas objerzdzalam do okola zeby sprawdzic czy sie rozwinal i oczywiscie odpowiednia technika skladania. Ta klasyczna C mi sie nie rozlozyla, wiec wyporbowalam Punch i tylko tak skladam kubeczek, wazne tez zeby w kubeczku po jego zlozeniu bylo jak najwiecej powietrza. Pozniej obejrzalam ten filmik o ktorym wspomnialam wyzej i wlasnie przy kolejnej @ robilam tak jak w mailu od MeLuna plus jeszcze ekstra pchalam ten patyczek w dol i juz przecieku jako takiego nie bylo, tylko lekkie ubrudzenie, czasami wieksza plamka krwi, ale przy kolejnej miesiaczce zaczynalam juz coraz lepiej zakladac. Podpaske moglam sobie darowac w te pierwsze dni wystarczyla mi wkladka, a po nocy to wogole wszystko bylo czyste i jaka radocha zobaczyc napelniony kubeczek, wtedy dopiero czlek wie ile tak naprawde traci krwi w te dni. Na blogu PureLiv wyczytalam ze mozna tez zlapac kubeczek za dno i przekrecic do okola wlasnej osi i to tez zastosowalam i tez bylo lepiej.

Rodzilam rodzilam, tylko ze mialam cc wiec myslalam sobie, ze S bedzie ok...
Moj malz i tak jak zobaczyl ten maly to mial srednia mine... juz widze jego reakcje jak bede zamawila wiekszy...

Co do ugniatania itp. to nic takiego nie bylo...zakladanie tez bez problemow...tylko efekty do bani...

No wlasnie tam, gdzie kupilam maja tylka dwa rozmiary...
Teraz zamowie sobie wiekszy i ten z MeLuny...maja wiecej rozmiarow no i cena lepsza

I koniecznie obejrze dzisiaj ten filmik


Dzieki dziewczyny zamowie ten wiekszy MeLuny i bede probowala...do skutku...


...a i jeszcze jedno pytanie - czy w De daje sie dzieciakom jakies prezenty z okazji Dnia Dziecka..?



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 09:55   #2067
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

Ja daje, ale niemcy nawet nie widza ze taki dzien istnieje.

No tak jak mialas CC to jestes ciasna tak jak bys nie rodzila. Jak dlugo sie juz probujesz zakumplowac z kubeczkiem? Popatrz na film, poczytaj co MeLuna radzi , tzn jak zakladac, moze jednak cos zle robisz? ja tak do konca sie nie stosowalam, niby tak, a jak mi maila odpisali to sie okazal jeden punkt , ktorego na stronce nie bylo i ja sie nie stosowalam do niego. zaczelam sie stosowac i bylo lepiej, ale to tez byly juz ostatnie 2 dni miesiaczki, wiec krwawienie takie ze pozal sie bosze, nie bylam pewna czy napewno jest dobrze. Pozniej obejrzalam ten film i zastosowalam sie przy kolejnej @ do tego zeby koncowka kubeczka byla pod kontem wiec po wlozeniu jeszcze naciskalam w strone odbytu tak zeby kubek siedzial pod kontem i bylo juz o wiele lepiej. Na blogu PuraLiv wyczytalam zeby tez przekrecic do okola wlasnej osi i to tez zaczelam stosowac , tzn u MeLuna tez to pisza ale ja trzymalam za patyczek i sie nic przekrecic nie dalo, bo i kubek mialam glebiej i ciezko bylo inaczej zlapac. Dopiero jak zaczelam go umieszczac plytciej to dalo sie zlapac za dno i wtedy moge przekrecic. Wszystko to spowodowalo ze idzie mi coraz lepiej.
Napisz do sklepu gdzie kupowalas kubeczek i podpytaj sie czy dobrze zrobilas ze wzielas mniejszy rozmiar mimo ze mialas cc, co robisz nie tak itd. Moze ci odpisza jak mnie MeLuna i dostaniesz jakies konkretniejsze porady i sie okarze ze nagle jest lepiej? Do trzech @ moze trwac nauka zakladania, nie kazda kobieta umie odrazu idealnie zalozyc, wiec sie nie poddawaj. Wyporbuj wszystkie mozliwosci zanim kupisz kolejny kubeczek.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:23   #2068
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja daje, ale niemcy nawet nie widza ze taki dzien istnieje.

No tak jak mialas CC to jestes ciasna tak jak bys nie rodzila. Jak dlugo sie juz probujesz zakumplowac z kubeczkiem? Popatrz na film, poczytaj co MeLuna radzi , tzn jak zakladac, moze jednak cos zle robisz? ja tak do konca sie nie stosowalam, niby tak, a jak mi maila odpisali to sie okazal jeden punkt , ktorego na stronce nie bylo i ja sie nie stosowalam do niego. zaczelam sie stosowac i bylo lepiej, ale to tez byly juz ostatnie 2 dni miesiaczki, wiec krwawienie takie ze pozal sie bosze, nie bylam pewna czy napewno jest dobrze. Pozniej obejrzalam ten film i zastosowalam sie przy kolejnej @ do tego zeby koncowka kubeczka byla pod kontem wiec po wlozeniu jeszcze naciskalam w strone odbytu tak zeby kubek siedzial pod kontem i bylo juz o wiele lepiej. Na blogu PuraLiv wyczytalam zeby tez przekrecic do okola wlasnej osi i to tez zaczelam stosowac , tzn u MeLuna tez to pisza ale ja trzymalam za patyczek i sie nic przekrecic nie dalo, bo i kubek mialam glebiej i ciezko bylo inaczej zlapac. Dopiero jak zaczelam go umieszczac plytciej to dalo sie zlapac za dno i wtedy moge przekrecic. Wszystko to spowodowalo ze idzie mi coraz lepiej.
Napisz do sklepu gdzie kupowalas kubeczek i podpytaj sie czy dobrze zrobilas ze wzielas mniejszy rozmiar mimo ze mialas cc, co robisz nie tak itd. Moze ci odpisza jak mnie MeLuna i dostaniesz jakies konkretniejsze porady i sie okarze ze nagle jest lepiej? Do trzech @ moze trwac nauka zakladania, nie kazda kobieta umie odrazu idealnie zalozyc, wiec sie nie poddawaj. Wyporbuj wszystkie mozliwosci zanim kupisz kolejny kubeczek.

Tak wlasnie kombinowalam, ze jak cc to w sumie nic tam sie specjalnie nie powiekszylo

Kubeczek kupilam juz dobre 3 m-ce temu, ale przez pierwszy m-c nic mi nie wychodzilo, w drugi bylam w rozjazdach wiec nie bylo jak probowac no i teraz znow probowalam i wyszlo jak wyszlo...
Sprobuje z tym przekrecaniem go i zeby pod katem siedzial...

To, ze cos zle robie to jestem pewna tylko CO? chcialabym wiedziec
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:38   #2069
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

Kochana, to ostatnie twoje zdanie, to jak bym siebie widziala. To samo do siebie mowilam, ta sama flustracja ze mnie wylazila. Mail do MeLuny bo od nich mam kubeczek i potem jeszcze ten film co Czarnulka wstawila, mi pomogly. Czy idealnie zakladam czy twardosc kubka jest ok to tez na 100% nie wiem. Jeszcze w te pierwsze najobfitsze dni nie mialam tak zeby podpaska byla calkiem czysta. Pod koniec kiedy krwawienie jest juz slabe tak, ale te pierwsze dni jeszcze albo plamka typowa czerwona sie trafila albo tylko lekki ubrudzenie, tak jak by to co na sciankach jeszcze sie znajdowalo mi na wkladke wyplynelo i nie jest typowo czerwone jak krew, wiesz o jakie brudzenie mi chodzi? Mam nadzieje ze na trzecia @ okarze sie ze naumialam sie zakladac idealnie i nawet w te obfite dni jest juz czysciutko i nie potrzebuje zadnej wkladki, ani tym bardziej podpaski. Po to przeciez zakupilam kubeczek, zeby sie tylko nim posilkowac, bez dodatkowych arykulow higienicznych. na czas podrozy dla wiekszej pewnosci mam jeszcze 2 podpaski do wielokrotnego uzytku i na tych chce poprzestac. Nie chce kupowac jednorazowek. Czy mi sie to calkiem uda? Mam nadzieje ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 14:10   #2070
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Niemcy IV :)

Hm ta kolonia to mała jest. Czekając na gościa pod pracą widziałam gwiazdkę telewizyjną z programu Köln 50667 tą a'la fryzjerke w kręconych włosach... matke Anny. Ten kto chociaz raz oglądal powinien wiedzieć o kogo mi chodzi
Innym razem widziałam Joelin jak poginala w centrum miasta z papierem toaletowym sie wtedy z kumplem śmiałam że gwiazdy jednak też papieru używają wiem wredna jestem.

Wysłane z mojej cegły
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-23 20:32:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.